Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Játékostárs keresô

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Kedd Dec. 29, 2020 11:38 am
Üdv!

Most szabadultam a börtönből és nagyon szeretnék már világot látni, ugyanis életem a kaland és az izgalom! Én szörnyen unatkozok, és ha te is és elég bátor vagy, akkor dobj meg egy privi üzenettel! (De az is lehet, hogy én foglak zaklatni, ha megtetszel!) Játékostárs keresô - Page 5 3962554006
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Szer. Dec. 30, 2020 7:32 pm
A Krum csemete megérkezett Roxfortban eltöltendő cserediák-évére. Razz

Teljesen nyitott vagyok különböző típusú játékokra, elég sok mindent ki tudnék hozni Dimából, ha kiötlünk valami klasszat.

Barátok-szerelmek-ellenségek-tanítók, várlak titeket (persze én is írok, ha kiszúrok valaki szimpit a tömegben)! Wink
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Kedd Jan. 12, 2021 12:53 pm
Huh, hogy is szokták mondani? Jobb később, mint soha? Nos, én határozottan nem siettem el azt, hogy ide írjak.
Ha bárki érez affinitást magában arra, hogy elviseljen egy sztoikus Shackleboltot, nyugodtan küldje el egy bagollyal az elképzeléseit, garantálhatom, egyetlen tollas állat sem fog sérülést szenvedni a kézbesítés során, a közhiedelemmel ellentétben ugyanis nem vagyok kőből, így nem fog sziklafalnak csapódni. Talán. Olyan 67 százalékban biztos. Rolling Eyes
Viszont! Egy dolgot mindenképp előre szeretnék bocsátani, mégpedig azt, hogy nem a személyemben fogja senki megtalálni a világ leggyorsabb játékostársát, különösen mostanában nem, ezért elsősorban azokhoz szólnék, akiket nem zavar a lassú tempó (bár, én jobban szeretem a megfontolt megfogalmazást). Anélkül, hogy bárminemű ígéretet tennék (főleg, mert ha tennék ilyet, akkor tuti nem fog összejönni), ha mást nem is, a heti egy reagot igyekszek szem előtt tartani, ami igazából egy lényegtelen információnak tűnhet, csak azért biggyesztem ide, hogy legyen valami szemléltetése annak, körülbelül milyen sebességre lehet számítani. Ha ez Neked vállalhatónak érződik, akkor az ablakom nyitva áll, legyen szó baráti, családi, vagy gyűlölködő levélről! Csak a Varázsvicc Vállalat termékeit kéretik mellőzni. A humoromat illetően ugyanis helytállóak a hírek. *insert glare here*


Szerk.: Megvagyok/megvagyunk, köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Szer. Jan. 13, 2021 5:19 pm
Üdvözletem mindenkinek!

Itt lennék, ez lennék, kalandokat keresek.

Ha valakinek beindítom a fantáziáját (na, nem úúgy Razz ), ne habozzon írni. Embarassed

Leginkább valami szövevényes, kissé sötét, akár elborult játék gondolata motoszkál a fejemben, de "jöjjön, aminek jönnie kell" állásponton vagyok, hiszek benne, hogy ha egymásra találunk, akárki is vagy és akármilyen is legyél, az nem lehet a véletlen műve. Smile

Namaste!


Vissza az elejére Go down
Sorin Neo Brightmore


Akadémista

Játékostárs keresô - Page 5 188c6cad26678b9371d28e5c42883eba

Lakhely :

Torquay

Elõtörténet :

Just Neo things...



Playby :

Mark Lee


46


Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Sorin Neo Brightmore
Pént. Jan. 15, 2021 8:01 am
Eladó, kiadó most a szívem. So, bevállalnék még egy-két játékot a fiammal. Ha úgy gondolod, hogy össze tudunk hozni valamit, ne habozz reptetni felém egy baglyot. Bármi szóba jöhet, csak megbeszélés tárgya az egész Very Happy



I hope you find someone you can`t live without.
I really do. And I hope you never have to know what it`s like to have to try and live without them.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Pént. Jan. 15, 2021 5:14 pm
Na hali! Játékostárs keresô - Page 5 2928463453


Itt vagyok, ragyogok és ezúttal nem a hét mázsa highlightertől, amit időnként felkenek, sokkal inkább a lelkesedéstől és a tettrekész, pozitív energiáktól, amikkel belevetném magam néhány játékba! Játékostárs keresô - Page 5 196327435

Ha végtelen a türelmed, vagy ha pont nem az, és azt szeretnéd kijátszani, illetve, ha látsz bennem lehetőséget, pm me asap.



Nagyon szép napot/estét neked! Smile

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Hétf. Jan. 18, 2021 10:00 am
Izé... Szia mindenki! Játékostárs keresô - Page 5 1249519166
Úgy döntöttem (jó, nem igaz, Panka tanácsolta), hogy megpróbálok az idei tanévben legalább egy barátot szerezni magam mellé.
Kritérium: szeresd a citromot

Jó, amúgy mindegy, majd úgyis megszereted mellettem másnem. Bocsi.

Meg ha jó barátom leszel, akkor festek neked valami szépet, ígérem.

Izé, szerintem ennyi *nagy mosoly, meghajlás*
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Hétf. Jan. 18, 2021 11:24 pm
Sziasztok! Játékostárs keresô - Page 5 2928463453

Újoncként keresném a játszótársam és mivel még nincs semmilyen plotom lebeszélve, így nyitott vagyok mindenféle kapcsolat kialakítására. A karakteremről röviden annyit, hogy vérbeli mardekáros a lehető legrosszabb tulajdonságokkal Dinócska

Ennek ellenére remélem, hogy lesz valaki, aki kedvet érez egy játékhoz Játékostárs keresô - Page 5 2333359768

Játék ötletek:

# Elmehetünk együtt bulizni valamerre, vagy rendezhetek neked egy jó kis bulit, ha megkérsz rá. Ha vásárolnál, oda is szívesen elkísérlek, segítek választani a rucik közül.

# Lehetünk ellenségek, elterjesztettem rólad egy pletykát, ami most kitudódott, és valahol a folyosón összecsapunk szóban, vagy akár egyéb módon.

# Összefutunk valahol, és kiborítalak valamilyen hazugsággal vagy olyat pletykálok, amitől neki fogsz menni a pasidnak/legjobb barátodnak.

Plot ötletek:

# barátok # ellenségek # szeretők # tanulótársak # unokatestvérek? # szomszédok # szerelem? (ez csak zárójelesen, valamilyen agyontekert sztoriba bugyolálva)  Játékostárs keresô - Page 5 2514039371

Ezek csak így röviden és tömören, tényleg nyitott vagyok nagyon sok sztorira, közösen is ötletelhetünk, szívesen felkavarom az állóvizet, ha erre van igény, csak egy pm az ára Razz  Játékostárs keresô - Page 5 492177702
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Szer. Jan. 27, 2021 10:14 pm
Sziasztok!

Egy játékot még én is szívesen bevállalnék, helyszínügyileg Roxmorts vagy Roxfort jöhet jelenleg szóba, játékügyileg viszont bármire nyitott vagyok, megbeszéljük. 😈🤘🏻
Vissza az elejére Go down
Albus Perselus Potter


Akadémista

Játékostárs keresô - Page 5 Tumblr_inline_p58bm3kbZ21tlcom0_500

Lakhely :

Potter lak / Roxfort

Elõtörténet :

"Kicsi" Albus


Playby :

Cole Sprouse


103


Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Albus Perselus Potter
Csüt. Jan. 28, 2021 5:55 pm
Halihó!

A középső Potter gyerek bevállalna még egy játékot. Ha úgy érzed, hogy te vagy az, aki besétálna az életébe egy plottal, akkor ne habozz dobni neki egy baglyot. Írj és kitalálunk valamit. bounce


Friendship is another word for love
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Kedd Feb. 02, 2021 10:01 pm
Szép reggelt/napot/estét kedves Mindenki!


Nos, frissen elfogadva, Ach szeretettel várja leendő ismeretségeit. Wink

Alapvetően teljesen nyitott vagyok, elég sok helyszínen és elég sok mindenkivel el tudom képzelni a srácot:
- Egyrészt ugye az Akadémiára jár (tanárképző), és ezzel kapcsolatban benne lennék egy tanári gyakorlatban/segédtanárkodásban is a Roxfortban, ehhez keresném vállalkozó mentorait a professzorok közül, vagy olyan diákokat, akiknek szükségük lehet pl. némi támogatásra.
- Emellett akadnak barátai ugyebár az aurorok között, viszont ugyanígy megvan az a pár ember is, aki azokból a körökből, vagy akár máshonnan nem tartozik a támogatói közé, szóval a konfliktusokba is beleáll bátran.
- Persze a magánéletben ezekkel párhuzamosan bármi történhet, habár pl. romantikus szálat még nem látok magam előtt, de ha valami úgy alakul, hát úgy alakul. Cool



Remélem, találkozunk! Wink
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Pént. Feb. 19, 2021 4:16 pm
Csók!

Plotolnék a Viharommal, méghozzá ezt szeretném leginkább:

Az életének azon részei, akik a káoszába tartoznak. A bandához közel álló személyek, a dílerek, a gruppik (akik vele kavarnak, és akik az apjával, az nagyon izgi lenne), újságírók, fotósok. Azok, akik lerántják, és akik aztán felemelik. Mély érzések, és ezek megélése... Szóval jelentkezz, ha Te ide tartozol. Játékostárs keresô - Page 5 335307984

ui.: Simán megver, ha az öccsét szekálod.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Kedd Feb. 23, 2021 6:35 pm
Lassú vagyok, méghozzá nem is kicsit, de...

- bevállalnék még egy játékot Helenával. Nem egy bűbájos kisasszony, de néha vannak egészen emberi pillanatai, és ha valami csoda folytán megkedvel akkor egész nagy forma. Megtanít turkálni mások fejében, esetleg táncolni vagy festeni, imádhatod vagy utálhatod (akár bele is szerethetsz, ha elég mazochista vagy).

- édes virágszálam, @Daisy Willows is kiadó még egy körre. A könyvtárban és a klubhelyiségben található, de ismerheted mint Poppy hugát is. Szüksége lenne néhány jó barátra, akik mellette állnak.

- @Molly L. Weasley drágámnál két hely kiadó. Nagyon cuki ő is, meg a macskája is, mindenhol is ott van, szóval ismerheted az iskolaújságtól, az önvédelmi szakkörről, megkérhet, hogy hadd rajzoljon le, esetleg megtaníthat főzni vagy sütni is egy hely elkelt

- @Keira Lynch a nemlátó látó szintén egy játékra kiadó. Ha tanácsot kérnél egy legendás lénnyel kapcsolatban, esetleg szeretnél valami váratlan fordulatot az életedbe az által, hogy megálmodik valamit ne habozz keresni.

- illetve a friss és ropogós @Aeren Halvor Jørgensen dokibácsinak is kiadó még egy helye. Megférnek nála a mungósok, az akadémisták, a roxfortosok, a szingli nők akik a negyvenes apukákra buknak... egyszóval szinte mindenki találhat vele valami közös pontot.

Ha nincs ötleted, de szimpatikus valamelyikük írj (akár itt, akár DC-n - Lycaenidae#5420), kitalálunk valamit együtt Játékostárs keresô - Page 5 3217638854
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Vas. Feb. 28, 2021 8:41 pm
Bedobnám a habtestem a játéktérre. Nemrég költöztem Angliába, hogy megtanuljam az angol nyelvet, szóval némi nehézség árán, de próbálkozok:D
Helyileg mindenhol is megtalálható vagyok, szóval ha ez szimpi neked, csak mondd a baglyodnak a nevemet és megtalál.
Besitos,
Samira
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Pént. Márc. 19, 2021 3:39 pm
Eladó a lány!

Bedobnám a mélyvízbe Lint, az első játéka rabolható. Mély beszélgetéseket, komolyabb plotokat nem ígérhetek, mert nem igazán köt barátságokat, rokonai nincsenek.

HA te mégis a családjának tagja vagy, akik eldobták maguktól gyerekként, felkavarhatjuk az állóvizet.
HA te egy gyerekkori barátja/ellensége vagy az árvaházból, akkor is jelentkezz.

A jelenlegi opciók:
× kolléga a Szentélyben, egy szép kis közös este
× a táncóráira jársz Londonban
× körberajongod a félkilós kutyáját/véletlenül majdnem ráülsz, és jól összevesztek
× egy teljesen random nyaraláson futtok össze

Egyébként bármire nyitottak vagyunk, szóval gyererám. Játékostárs keresô - Page 5 3725496346
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Kedd Márc. 30, 2021 5:16 pm
Sziasztok! Játékostárs keresô - Page 5 60977624
Az én korántsem egyszerű életembe is elférne még egy-két kapcsolat, pláne pár izgalmas vagy legalább annak ígérkező kaland. Mondjuk, az átlagos és az alatti dolgokat sem vetem meg, legyen az jó vagy rossz, jöhet szinte bármi, amit az ember éppen kíván.

Szóval, ne fogd vissza magad, ha az eszedbe jutott valami, amiért érdemes összefutnunk valamikor, valahol.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Csüt. Ápr. 15, 2021 6:38 pm
Eladó, kiadó most a szívem...
Ha van egy kis fölös szabadidőd,
Ha új kapcsolatra vágysz,
Ha vannak terveid, de nem tudod kivel vidd véghez,
Vagy ha egyszerűen csak szimpatikusnak találsz (ami egyértelmű Cool )
Akkor ÉN vagyok a TE embered!
Első játékostársaim keresem, bármiben benne vagyok, még a kezdésben is! :'D
Nem kell mást tenned, mint megdobni egy bagollyal, és mindent megbeszélünk!
Puszi
Pacsi
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Kedd Ápr. 27, 2021 1:59 am
Sziasztok! Mivel rájöttem, hogy a legtöbb karakteremnek, még mindig viszonylag kevés kapcsolata van, ezért arra gondoltam, hogy írok ide, hátha valakinek szüksége lenne szintén kapcsolatokra, vagy bármelyik karakterem megmozgatná a fantáziáját. Keresek barátokat, ellenségeket, exeket, lényegében bármi és bárki jöhet  Very Happy Itt hagyom a multilistámat, hogy egyszerűbb legyen csemegézni  Játékostárs keresô - Page 5 1688332538

- @Tyler Roquetaillade
- @Marigold Longbottom
- @Vladimir N. Kamensky
- @Dashiell Winters
- @Dominique Weasley
- @Jacqueline Pearce
- @Anastasia Yesikova
- @Balzac Bergmark
- @Persephone A. Lestrange
- @Dexter Armstrong-Shaw
- @Samuel Fornæss

Ui: Játékokban is mindig mindig benne vagyok, kezdőket szívesen vállalok, de baromi lassú vagyok Játékostárs keresô - Page 5 1050932084 *Még mindig rossz a saját maga reklámozásában* Játékostárs keresô - Page 5 1695343373
Vissza az elejére Go down
Gideon Turner


Mardekár

Játékostárs keresô - Page 5 Asher-angel-handsome

Lakhely :

Islington / Roxfort



Playby :

Asher Angel


92


Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Gideon Turner
Kedd Ápr. 27, 2021 6:36 am
Sziasztok!

Követem az előttem lévők példáját, és én is bedobnám ide a karaktereimet, mert egy-két plotot még elbírnának. Bárki és bármi jöhet bárkihez, csak megbeszélés tárgyát képezi a dolog. Írj itt pm-et vagy zaklass meg dc-n, amelyik szimpatikusabb. Smile

A választható karakterek:
- @Gideon Turner
- @Albus Perselus Potter
- @Sorin Neo Brightmore
- @Mathias Leynaud-Sartre
- @Riley Hope Wayne

Dc: Xavee#1811


Love.
Lust.
Faith.
+ Dreams...
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Hétf. Május 03, 2021 12:05 pm
Sziasztok!

Frissen érkezett cserediák játszótársat keres. Bárkire, (szinte) bármire nyitott vagyok. Smile
Ha felkeltettem az érdeklődésed, ne habozz baglyot (vagy pm-et) küldeni^^
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Hétf. Május 03, 2021 10:23 pm
Hát szia mindenki! Játékostárs keresô - Page 5 3962554006

Fényes karrier előtt álló jogász-közgazdász-maffiacsemete leányzóm keresi leendő játékostársait (persze csak óvatosan, mert a nagytestvér mindig figyel). Tüneményes gyerek, mert felnőttnek általában nem mondható, de amúgy komoly is tud lenni, ha nagyon akar. Legtöbbször könyvek, vagy zene közelében található, vagy a világ random pontjain, esetleg az asztala fölött görnyedve. Ötletem mindig van, már csak te hiányzol Játékostárs keresô - Page 5 3217638854

ui: discordon hamarabb utolérsz
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Vas. Május 09, 2021 7:27 am
Haló Mindenki.

Egy - két plotra és egy két játékra vihető vagyok. Ám vannak dolgok, amiket tudni kell 😘 nem vészes egyik sem. Akit érdekel, úgyis keres és fordítva is. Ötletelhetünk is.
Tehát, amit tudni kell róla:
- 12 és 17 éves kora között Roxfortos volt, Mardekáros (felfújt orrú)
- 17 évesen elszökött és talán azóta sem látta senki. (Ha valaki látta a világban bárki is, az jelezhet xD eltünteti a nyomait remekül)
- Jó seprű lovas. Szóval előfordulhat hogy kviddicsezett is (nincs benne az et-ben) kis ideig, vagy csak magánórákat vett valakitől.

Akit keresnék:
- Az akkori mardekáros szobatársait. Mikor 17 évesen lépett roxfortból, egy altató varázslattal kiütött benneteket, szóval ezt vedd figyelembe.
- Mardekáros bandáját. Félvér, mugli, sárvérű utálat 100%-osan forgott. No meg a szekálódások másik házak körül. (Jelenleg 23-24 év pl)
- A megszekállt félvéreket (jelenleg 23-24 év között pl)
- Egy jó barátot, kiben az ikertestvére mellett még megbízott teljesen. (Aranyvérű volt mardekáros, jelenleg 24 éves kb)
- Roxfortos tanárok, akik akkoriban tanítottak? Vagy tanítanak most is.(2008-2014)
- Rokonok?
Jelenleg múltban futó játékokat tudnék vállalni 2008-2014-ig történteket. A jelent meg megoldjuk mindenképpen mindenáron, hogy találkozzunk.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Csüt. Május 13, 2021 12:11 pm
Sziasztok!

Na, akkor én is visszatérek lassanként, mint a főnixmadár Very Happy Bár elég nagy családdal rendelkezik Rosie, azért az unokatesók mellett/nélkül is van ám élete, szóval szüksége lenne barátnőkre, esetleg egy legjobbra is Very Happy De bármire vevő vagyok, természetesen bizonyos határokon belül :'D Illetve a többi énem, vagyis: Edward Remus Lupin, Séraphine Roquetaillade, Michael R. Emerson és Alex Downmoore is "táncba vihető". Ha felkeltettem az érdeklődésed nyugodtan zargass Pmben Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Szer. Május 19, 2021 6:08 pm
Sziasztok. Kettő fő játékostársat keresek. (A harmadik a növéremê)
Egy legjobb barátnő plot.
Meg ugye kötelező jegyességben van egy idegennel, szeretnék egy lassan kialakuló szerelmi szálat elindítani, amivel szembe megy/ellenáll az apja akaratának, hogy a kiválasztott férfihez menjen hozzá. Lehet az úriember félvér, aranyvérű 20-35 év közötti. Ja és a kávézóm lehet a törzshelye... Laughing Rolling Eyes
Nem fogsz unatkozni, hosszú távra keresem a játszópajtijaimat, nem tűnök el a ködben!
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Vendég
Vas. Május 23, 2021 9:34 am
Sziasztok.
Plotokat, kapcsolatokat keresek.
Amit tudni kell Aprilről.
1: Hollóhátas, 4.évfolyam. cserejátékos kviddicsben (hajtó)
2: Nem bánik csúnyán a félvérekkel, nem tesz különbséget.
3: Lényimádó. Macska mániás.
Akiket keresek.
Barátokat, udvarlókat. Legjobb barátnő, vagy barát. Állandó Kviddics edző. Szobatársak. Ellenségeskedőket. Még akikkel ki lehet éjjel lógni úgy hogy azt a bátyó ne vegye észre (prefektus). És bárki mást szívesen fogadok. Játékra is, ha készen leszek.
Vissza az elejére Go down



Játékostárs keresô - Page 5 Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
5 / 7 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: