Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Anette Vogel

Anja Vogel
Szomb. Jún. 10, 2023 9:50 pm

Anette Vogel




Nem:

Kor: 15 -16 év (most 5.-es)

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Beauxbattons/Cserediák

Kapcsolatunk: nővér-húg

Csoport: Cserediák

Playby: Olivia Holt (a képen, de bármely szőke, aki korban jó lehet megteszi :3)

Státusz: SZABAD  Anette Vogel 3962554006


Részletek

Már sokadszor ugrom neki ennek a hirdetésnek, de... az igazság az, hogy sosem találom elég jónak, olyannak, ami kifejezi milyennek képzelem Anettet, így kitörlöm, újra kezdem, megint kitörlöm és így tovább.
Anja húga egyszerre fontos és jelentéktelen személy a lány életében, ami egy hatalmas ellentmondás, de igaz. Fontos, mert a húga és bármennyire is próbál vele távolságtartó és semleges lenni, azért szereti (nagyon szereti), de pont a viselkedése miatt nem is állnak olyan közel egymáshoz, mint azt lehetne. Én valahogy mindig is úgy képzeltem, kicsit head canonom volt, hogy Anette ennek ellenére igen is jóban akar lenni a nővérével és próbálkozik. Például ezért jön a Roxfortba, mert tudja, hogy Anja most  az Akadémia és a Roxfort összevonása miatt idejének 50%-át itt fogja tölteni.

Én valahogy mindig kis nebántsvirágnak látom őt magam előtt, noha lehet ennek az az oka, hogy Anette, és ez kőbe vésett, beteges lány, rengeteg allergiája van, ahogy az immunrendszere is gyenge, könnyen elkap bármit és még a legegyszerűbb kórságokat is nagyon nehezen viseli. Ennek egyenesági hozadéka, hogy az édesanyja - egy francia aranyvérű boszorkány, aki tíz évvel idősebb az Apjánál és a házasságuk egy, a családok által elrendezett frigy, hogy mentsék a becsületüket - túlféltette és elkényeztette. Anette mindent megkapott, amit csak szeretett volna, nem létezett nem, ennek ellenére, bár az anyagi javak értékével nincs tisztában és nem is becsüli őket, nem egy tipikusan hisztis, elkényeztetett liba.

Jómagam művészléleknek gondolom - festőnek, leginkább -, érzékenynek, aki nem viselheti ha bántják vagy ha mást bántanak, ez ideig szerintem csak könnyes szemekkel tűrte ha ilyesmi történik, esetleg elszaladt ha őt bántották vagy csak ügyelt, hogy ne kerüljön ilyen szituációba. Pont ezért (de akár másért is, this is on you) úgy képzelem, hogy fél az idősebb unokatestvéreitől (@Annamarie Vogel és @Anton Vogel) illetve a baráti körüktől is, akikkel szerencsére nem kell sokat érintkeznie, hiszen a családi hagyományokkal ellentétben Anette  eddig nem a Durmstrangba, hanem a Beauxbattonsba járt. De ez mostanra változhat, ahogy nő, kezdheti megtalálni a hangját és akár egyszer-egyszer ki is állhat magáért (akár a többi bántalmazottért is, de magáért mindenképpen).

Fontosnak tartom kiemelni, hogy Anette semmiképpen sem buta, okos lány, aki érti és érzi, hogy az Apjának megkérdőjelezhetetlenül nem ő a kedvence és sosem lesz az, de nem féltékeny erre, egyszerűen csak elfogadja. (Hiszen ez nem azt jelenti, hogy az Apja tesz rá magasról és nem törődik vele!)

Nem tudom ez felkeltette-e így valakinek a figyelmét, de én nagyon remélem, hogy igen, mert rettenetesen örülnék, ha Anja húga aktív játékos karakter lenne. Igazán kevés dologhoz ragaszkodom, szinte minden rugalmas és személyre szabható, kény és kedv szerint alakítható, éppen csak 1-2 pont az, ami fontos Anja vagy éppen a rokonok plotjában, akik legalább annyira várják, mint én.
Érkezz meg hamar  Anette Vogel 3217638854!

Annamarie Vogel varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: