Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Jamie Brown

Pansy Malfoy-Parkinson


Auror

Jamie Brown D7959dc5954f1e11507f311c6e8c2d4c

Lakhely :

Wiltshire, Malfoy Manor



Multik :

None

Playby :

Blake Lively


59


Jamie Brown Empty
Pansy Malfoy-Parkinson
Hétf. Feb. 06, 2023 9:14 pm

James "Jamie" Brown




Nem: Férfi

Kor: 44

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Kviddicsedző

Kapcsolatunk: Exek vagyunk

Csoport: Bármi

Playby: Michiel Huisman

Státusz: SZABAD


Részletek

Férjnek elég csapnivaló volt, de exférjnek még rosszabb. Húsz éves koromban ismertem meg Los Angelesben, egy kirándulás alkalmával. Ő éppen ott játszott az akkori csapatával a Bouncing Spider Juice-al. Heves és szenvedélyes szerelem volt a miénk, de amilyen gyorsan fellobbant a láng éppen annyira gyorsan ki is aludt. Fél évvel a megismerkedésünk után eljegyzett és további fél év múlva össze is házasodtunk. Az első időszakban folyamatosan utaztam vele, kviddics meccsről, kviddics mecsre, amíg terhes nem maradtam elsőszülöttünkkel Lucas-al. Letelepedtünk és boldogok voltunk. Egy rövid ideig. Négy évvel később kislányunk Rosalind már Angliában született. A házasságunk egyenesen arányosan indult meg a lejtőn. Őt lefoglalta az új csapata a Pride of Portree, én pedig a gyerekekkel, a minisztériummal és a kertemmel külön kis életet alakítottam ki. Kihűlt, eltávolodtunk, elmúlt, megcsalt. Azóta eltelt már nyolc év, ő Londonba költözött az új feleségével és van egy közös gyerekük Csak akkor beszélünk ha muszáj és sajnos a srácok miatt többször muszáj, mint azt szeretném.

- Jelenleg a Pride of Portree edzője
- Amerikában született és nevelkedett
- Céltudatos, makacs
- Jelnleg házas, az új feleségével is van egy közös kisgyerekük ( nem lehet idősebb 8-9 évesnél)

Draco Malfoy varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Christine Martin


Kviddicsjátékos

Jamie Brown Ee631cb66eb30635e17a7fbc649f32aaa1a6fdd6

Lakhely :

Nagy-Britannia ¤ Skócia

Elõtörténet :

You’ve got to be confident
when you’re competing.
You’ve got to be a
beast!

- ● -

Keresem :

Jamie Brown Dzf58Wp
Logan Martin I mean, Dad!
You are my hero. I hope you know it.

Playby :

Danielle Rose Russell


15


Jamie Brown Empty
Christine Martin
Szer. Feb. 08, 2023 11:15 am
Én is Várlak!

Már egy jó ideje a Pride of Portree hajtója vagyok, ez az első nagy csapatom. Te voltál az, aki felfigyelt rám az akadémián, te mondogattad nekem, hogy szükségetek lenne rám és én örömmel csatlakoztam.
Tisztellek és bízom benned, tudom, hogy mint edző remekül helytállsz és látom rajtad az elszántságot, miszerint be akarod bizonyítani, hogy Nagy-Britannia legjobb csapatává tudod tenni a Pride of Portreet, így a csapattagok (engem is beleértve) készek keményen edzeni. Lényegében egy célunk van, egy közös célunk: megnyerni a kviddics világkupát. Viszont sajnos ezért áldozatokat kell hoznunk a magánéletünkben.

Kettőnk kapcsolata annak ellenére, hogy közös a célunk, nem feltétlenül gondoktól mentes. Akkoriban újoncként egy nem túl magas összegű szerződést írtam alá, azonban ez az összeg az évek során csak kis mértékben mutat növekedést. Látva, hogy más új tagoknak milyen szép fizetést kínálsz, elégedetlenséget ébreszt bennem és nem csak bennem, hanem apámban, azaz a menedzseremben is. Én visszafogottabban hozom fel neked a témát időnként, apámmal azonban pár hónapja meggyűlt a bajod. Arra léptem be az irodádba, hogy hevesen veszekedtek apámmal. Megijedtem, hogy talán emiatt véget érhet a karrierem, szóval szétcsaptam köztetek, majd kijelentettem apámnak, hogy ezentúl nem akarom, hogy a menedzserem legyen, hanem én szeretném képviselni a saját érdekeimet. A vihar elmúlt, de a pénzügyi probléma köztünk még megoldatlan.

A bonyodalmak persze nem érnek itt véget. A helyzet az, hogy sokaknak szúrja a szemét, hogy az egyre szebben csillogó ereményeink, ahogy tán neked is meggyűlik a bajod amerikaiként a többi angol csapat angol edzőjével. Hallani lehetett pletykákat, hogy a jelenleg használt seprűmárkánkkal más csapatnak gondja akadt, ám a legutóbbi meccsünkön én is elveszítettem az irányítást a seprűm felett, indokolatlanul lelassultam, aminek következtében eltalált a gurkó és zuhanni kezdtem. A kórházban ébredtem, több csontom is eltört. Nagyon jól esett, hogy meglátogattál, láttam rajtad, hogy felkavartak a történtek és mindenképpen ki akarod deríteni, mi történt valójában. Aurorok és újságírók hemzsegnek most körülötted az eset miatt.

És akkor még nincs elég fordulat a történetben? Bár nem tudjuk, mi áll a seprűproblémánk mögött, de a régóta tartó elégedetlenségek miatt abban az egész csapat egyetért, hogy márkát kellene váltanunk. Apám (igen, már megint ő) előtted jár egy lépéssel és ő már a balesetem utáni napokban felkereste az egyik újabb, jóminőségű seprűmárka tulajdonosát, hogy érdeklődjön a lehetőség iránt, ő pedig nem más, mint Draco Malfoyt.
Kezdetektől fogva tudtad, hogy az apám Draco Malfoy unokatestvére, ami talán árnyalhatja még a jövőben a köztetek lévő jelenleg kevésbé baráti viszonyt, pláne azután, hogy feltételezem te is érzékeled (majd a jövőben?), hogy a volt feleséged és Draco igencsak beszélőviszonyba kerülnek újfent. Persze nem tudom, hogy ez téged egyáltalán zavar-e.

Draco Malfoy and Pansy Malfoy-Parkinson varázslatosnak találta





there is two
types of tired,
I suppose

one is a dire need of sleep
the other is a dire need of peace


Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy


Politikus

Jamie Brown 1cbe035ad987357effbf84a514755a2cc2e8d709

Lakhely :

♙ Wiltshire, Malfoy Manor



Multik :

Beehive

Playby :

♙ Boyd Holbrook


189


Jamie Brown Empty
Draco Malfoy
Szer. Feb. 08, 2023 9:27 pm
Én is Várlak!

Hello, mate! Nem ismerjük még jól egymást, legfeljebb látásból, a 9 és 3/4 vágány mellől, azokról az alkalmakról, mikor a gyerekeinket tettük fel ősszel a Roxfort Expresszre, vagy esetleg kviddics meccsekről. Ám a jövőben ez nyilván változni fog, hisz ha nyélbe ütjük a tervezett üzletet, akkor a cégem fogja biztosítani a csapatod tagjainak a meccsekre a seprűket. És ismerjük el, jól járnátok ezzel a lehetőséggel, hisz a Dragonfly nem véletlenül lett az elmúlt közel egy évben a varázsvilág egyik, ha nem a legnépszerűbb seprűmárkája a személyre alakítható, méregdrága seprűivel.
De nem csupán a sport vagy az üzlet lesz az, ami összeköthet majd bennünket a jövőben, hisz [SPOILER ALERT] az ex-nejed hamarosan az én feleségem lesz, az én gyerekeim anyja, én pedig mostohaapja a tieidnek. És igen, számítok rá, hogy ez nem lesz egy minden feszültségtől mentes kapcsolat közöttünk.

Pansy Malfoy-Parkinson varázslatosnak találta






Vissza az elejére Go down
Jeason J. Edelhard


Kviddicsjátékos

Jamie Brown 0gDMjAO

Lakhely :

➔Abony (Skócia)

Elõtörténet :

➔It’s heating me up, yeah
You’re above the clouds
I’m bringing you up to speed

➔Enlighten me

Jamie Brown ALiSJzy



Playby :

➔Danny Griffin


28


Jamie Brown Empty
Jeason J. Edelhard
Szer. Feb. 08, 2023 10:01 pm
Én is Várlak!

Azt hiszem azt mondanom sem kell, hogy én vagyok az egyik legjobb játékosod! Viccet félretéve, valóban jónak találsz. Valószínűleg ezért is tudod elviselni azt, hogy sokszor nem tudom magamat kontrollálni és annyira dühös leszek, hogy képes vagyok leordítani a csapat fejét, amit biztos vagyok benne, hogy egy alapos fejmosás követ, de hiába ígérem meg neked, hogy nem lesz több ilyen, sose tartom be. Őszintén csodálkozom, hogy még nem rúgtál ki. Lehet szimplán csak sajnálsz, amiért elcseszett családi életem van. Mindenki utálja otthon, hogy sportoló vagyok. Te viszont igenis támogatsz! Pontosan tudod, hogy lehet szél, eső, hó vagy akár jégeső is, engem nem érdekel. Órákig tudok kint lenni a pályán és gyakorolok még edzés után is. Ha én egyszer valamilyen technikát tökéletesíteni akarok, akkor nem létezik olyasmi számomra, hogy pihenés. Valószínűleg te is látod mennyire hajtok azért, hogy a csapat a legjobb legyen, illetve bízom benne, hogy észreveszed ezt.

Ami egy kisebb kellemetlenséget okoz neked, az az, hogy a baráti körömben volt egy haláleset. Engem amúgy nem hatna meg annyira, viszont az a nagy helyzet, hogy próbálják rám kenni gyilkosságot. A történet annyi, hogy pont én vesztem össze az áldozattal a halála előtt és igen, valóban be akartam neki mosni, de végül nem bántottam. Megölni, meg végképp nem öltem! Viszont az aurorok imádnak rajtam lógni és kihallgatásra ráncigálni. Lássuk be a csapat hírnevének ez nem túl jó, ennek ellenére remélem nem veszel ki a csapatból, hiszen tudod, hogy a játék életem értelme.
 

Pansy Malfoy-Parkinson varázslatosnak találta



Vissza az elejére Go down
Lucas Brown-Parkinson


Mardekár prefektus

Jamie Brown Dcc6ff853c341c551fea1551873c29bbeeba7d54

Lakhely :

Parkinson birtok.


Playby :

Itzan Escamilla.


35


Jamie Brown Empty
Lucas Brown-Parkinson
Pént. Feb. 10, 2023 11:43 am
Én is Várlak!

Drága édesapám!
Akármi is történt közted és anya között az én szememben ti maradtok a tökéletes szülők. Ugyan te már továbbléptél , feleséged van és összehoztál nekem egy féltestvért is mégis próbálsz mindig időt szakítani rám, amikor csak szükségem rád. Főleg az elmúlt időszak hozott minket össze, hiszen egyre jobban kezdtem el játszani a Mardekár kviddics csapatában és nem is olyan rég döntöttem el, hogy a nyomdokaidba szeretnék lépni és az iskola után be szeretnék jutni egy profi csapatba, ebben persze feltétel nélkül élvezem a támogatásod, főleg úgy, hogy tudod, Anya nem ugrik ki a bőréből örömében, hogy követendő példának tartalak.
Nem mellesleg pedig valaki éppen pályázik a mostohaapa címre szóval nem bánnám, ha ebben a támaszom lennél majd.

Pansy Malfoy-Parkinson varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Rosalind Brown-Parkinson


Mardekár terelõje

Jamie Brown 35b66909ea049b90754ec2b1b16c3d03d3b640a1

Lakhely :

where the family is


Playby :

Raegan Revord


46


Jamie Brown Empty
Rosalind Brown-Parkinson
Szomb. Szept. 16, 2023 3:08 pm
Én is Várlak!

A legjobb apának  Jamie Brown 3552112054  mert a szememben akkor is te maradsz a legjobb, ha külön váltatok anyával és született még egy gyereked. Nem igaz, hogy sosem használtam ezt ki, főleg mostanában... például a legutóbbi nyáron, amikor nálatok voltam és közöltem, hogy kviddicsezni szeretnék és a segítségedre van szükségem. Persze, hogy kaptál az alkalmon, büszke voltál, hogy már a lányodat is érdekli a sport, talán pont annyira, hogy nem jutott eszedbe, hogy miért... vagy kiért kezdődött el ez (spoiler: fiú van a dolgok mögött). Hiszen korábban nem szerettem repülni (ez mondjuk még mindig igaz), de azért a legtöbb meccseteken lelkesen ültem - miattad. Az egyetlen ok amiért csillogott a szemem a lelátókon, te voltál, miattad a kedvenc csapaton amelyiknek éppen az edzője vagy, és csak miattad követtem a kviddics híreket is. Felnézek rád is, még ha nem is úgy, mint anyára, hiszen téged sokáig sokkal kevésbé értettelek - de ettől nem szerettelek kevésbé. Azt az aprócska részletet viszont nem árultam el nyáron, hogy anya nem tud a kviddicses terveimről, így csak akkor tudta meg amikor nyár végén, az iskola kezdés előtt egy ütőt küldtél ajándékba... upszi (újabb spoiler: anya nem volt elragadtatva az egésztől). A fiút aki miatt az egész kezdődött viszont ennél nagyobb titokban akarom tartani, a kérdés csak az, hogy meddig sikerül ezt is Jamie Brown 2212772796 Remélhetőleg az új mosthaapa, új mostohatesó, és a nemrég született ikrek elterelik a gyanút az egészről... amúgy ők már önmagukban is elegendő okok lennének arra, hogy szükségem legyen rád is, hiszen kezdetben azt a változást is nehezen kezeltem, hogy már nem úgy leszel az életünk része, mint eddig. Szóval: a hercegnődnek szüksége van rád, apa.  Jamie Brown 3217638854  

Pansy Malfoy-Parkinson varázslatosnak találta



This fire 's
burnin'
brighter
Vissza az elejére Go down



Jamie Brown Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: