Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

I don't relate to you.

Yule Byeon


Akadémista

I don't relate to you. 3835e98b1240a9b064869289ec1730d90e3e767b

Elõtörténet :

I don't relate to you. C770fc616c634b87b638bf91d52ce7a982cc46ec


Multik :

❖ kiskacsa

Playby :

Cha Eunwoo


46


I don't relate to you. Empty
Yule Byeon
Hétf. Márc. 13, 2023 1:01 am
AKTÍV!


Marcellus Blackwood




Nem: férfi

Kor: 32 év

Vér: rád bízom

Iskola/Munka: rád bízom

Kapcsolatunk: sógor, meg hát...

Csoport: varázsló

Playby: választható (a képen: Lucas Bravo)

Státusz: SZABAD


Részletek

Te vagy az, aki mindent rosszabbá tett. Aki elvette Yule-tól a gyógyulás lehetőségét, és aki egy életre megsebezte őt. Aki összetörte a szívét és bemocskolta a lelkét. Akinek a keze nyomát sose fogja elfelejteni, bármennyire is szeretné. És aki miatt nem látja a kiutat.
S ha nem lenne elég, hogy senki nem kért számon a tetteidért, még be is rágtad magad a Byeon család gyökerei közé, és bebiztosítottad a jövődet köztük, mint a legidősebb Byeon lány férje. Mindenki imád téged, humoros és becsületes embernek tartanak, akire az életüket is rábíznák, ráadásul már alig várják, hogy Larisa és te unokákkal bővítsétek a famíliát. Mert senki nincs tisztában vele, hogy azok a lopva vetett pillantások Yule felé mit is jelentenek valójában. Nem tudják, hogy az állapota miattad romlott le az évek során, és hogy te vagy az oka a zárkózottságának. Meg úgy minden rossznak, ami azt illeti.

// Röviden tömören összefoglalva Marcel testesíti meg Yule életének legnagyobb traumáját, egy nyílt sebet, amely sehogy sem akar beforrni - hiszen erre még csak nem is ad neki lehetőséget.
Ha szeretnél bővebben olvasni róla, na meg arról, hogy mit is művelt Yule-al, az ET-jét (itt!) mindenképpen fusd át, hiszen az ő szemszögéből van írva, és tele van fontos infókkal. Very Happy

A kettejük kapcsolatáról, jövőjéről: jelenleg Yule igyekszik kizárni őt az életéből, ezért is utazott el Angliába, viszont Marcel nem akarja elengedni a dolgot, így tovább kísérti őt amikor csak lehetősége adódik rá, hogy még véletlenül se feledkezzen meg róla. Ami a jövőt illeti, terveim szerint egy konfrontálódásra kerülne sor majd, ahol kiderül, miket is művelt Yule-al, de ez azért még odébb van.

Pb terén szabad kezet adok, bár meg kell jegyeznem, Lucas Bravo eléggé passzol hozzá... Elnézést kérek a színésztől ezért.

Mindenképpen olyan user figyelmébe ajánlom Marcel karakterét, akinek van gyomra ehhez a témához, hiszen mégiscsak olyasmiről van szó, ami sokakat érzékenyen érinthet. Kérlek csak úgy vállald be a karaktert, hogy előtte elolvasod Yule ET-jét, hogy pontosan tudd, miről is van szó!
Ha megérkeztél, vagy érdeklődni szeretnél, keress meg Discordon bátran - kiskacsa néven megtalálsz I don't relate to you. 1441906448

Jake Blackwood varázslatosnak találta





sometimes it all gets a little too much, but you gotta realize that soon
the fog will clear up.



Vissza az elejére Go down
Jake Blackwood


Varázsló

I don't relate to you. 1NO5BGu

Lakhely :

Chester ❢ Barcelona ❢ London




Playby :

Matthew Daddario


11


I don't relate to you. Empty
Jake Blackwood
Hétf. Márc. 13, 2023 2:53 pm
Én is Várlak!

Sajnos vagy sem, de te vagy az unokatestvérem. Apám bátyjának a fia vagy, aki már Amerikában született, így szerencsére csak néha kellett látnunk egymást. Viszont a családból nem én voltam az, akit a legjobban szerettél, sőt engem kifejezetten utáltál, mint ahogyan mindenki más is. Te természetesen a bátyámmal, Jackson Blackwood-al voltál olyan nagyon jó kapcsolatban. Titeket sokkal inkább lehetett testvérnek nevezni, eleve hasonlított is a személyiségetek, mint a ketten kétszínűek és gonoszak voltatok.
A bátyámat azonban pár hónapja megölték. Nekem ez öröm és boldogság, neked viszont egy igazi tragédia volt. Vagy lehet annyira mégsem? Több mint 10 év van köztünk, te tapasztaltabb vagy, okosabb és kifejezetten alkalmasabb lennél arra, hogy apám cégét vidd tovább. Csakhogy a szüleim nem bíznak benned, nem akarják neked átadni a céget és bár nem én vagyok a kedvenc gyerekük, mégis engem előbb választanának, mint téged. Hacsak nem derítesz ki olyasmit rólam, ami miatt a szüleim egy életre kitagadnának. Márpedig éppenséggel akad itt olyasmi...

//Nos én ennyit gondoltam elsőre a karihoz, természetesen nagyon várom, mert imádnám a kettejük között elhúzódó vitát és a cégért való versengést! Ami fontos, hogy a Blackwood családban minden tag tűz elementalista. Ez alól Marcellus édesapja sem kivétel és valószínűleg olyan feleséget választottak neki, aki szintén rendelkezik ezzel a képességgel. Így Marcellus esetében is jó lenne, ha tűz elementalistaként alkotná meg a user, bár ez nem kötelező, hiszen Jake maga sem az. Csupán egy ajánlat részemről A lényeg, hogy gyere hamar, hadd legyen még bonyolultabb az élet veled
I don't relate to you. 1509579387


BÓNUSZ PLOT:  @Andrew Kang felem is nagyon vár, bár ő sem fog meleg szívvel fogadni, főleg azok után, amit Yule drágával tettél.

Yule Byeon varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: