Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Viktor Krum, az élő kviddicslegenda

Anonymous



Viktor Krum, az élő kviddicslegenda Empty
Vendég
Vas. Jún. 20, 2021 3:34 pm

Viktor Krum




Nem: Férfi

Kor: 43 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Durmstrang, exkviddicsező, hogy most mit dolgozik, azt a megalkotóra bízom

Kapcsolatunk: apa-lány

Csoport: varázsló

Playby: Danila Kozlovsky, vagy bárki, akit szeretnél

Státusz:SZABAD / FOGLALT


Részletek

„Viktor Krum, a kviddicslegenda. Félreértés ne essék, Tanya imádja az apját. Ő az egyik példaképe, hiszen, amikor a Durmstrangba került csak is miatta kezdett el kviddicsezni, s bizony hiába volt tehetsége hozzá, hamar felhagyott a játékkal. Unta, hogy mindenki összesúgott a háta mögött: „Ez Viktor Krum lánya!”
Ettől függetlenül kölyökként minden este az apja történeteit hallgatta elalvás előtt, sőt olyannyira rajongója, hogy a család egyik barátját, aki szintén jelen volt a Roxfortban a Trimágus Tusa idején, megkérte, hogy készítsen egy apró szobrot az apjáról és a kínai gömblány sárkányról.
Feltétel nélkül bízik az édesapjában, s mindent megoszt vele, kivéve azt az apróságot, hogy utál az árnyékukban élni, ahogy azt is, hogy különféle összejöveteleken borzasztóan tudja idegesíteni az apja hírneve. De a kapcsolatukra a harmonikusság jellemző, s Tanya szeretné, ha ez így is maradna.”

//Az előtörténetemben ezt írtam róla, az előéletével kapcsolatban sok mindent úgyse tudnék megszabni, én nagyjából elolvastam, amit wikián írtak róla, és igyekeztem úgy alakítani Tatianát. Egyébként egy csendesebb, elsőre mogorvának tűnő alakot tudok elképzelni, aki imádja a gyerekeit, és egyben félti is őket. Tatiana rengeteget tanul tőle, felnéz rá, és kicsinek imádott az apja nyakán lógni. Persze, most is odáig van érte, de az a gyermeki rajongás, az az istenítés már nem jellemző rá, mint egykor. Ettől függetlenül tényleg mindent megoszt Viktorral, nincsenek titkai se előtte, se az anyja előtt.//

Vissza az elejére Go down
Arianna Krum


Boszorkány

Viktor Krum, az élő kviddicslegenda Tumblr_nqt2opNVxv1s5nqp7o1_250

Lakhely :

Velingrad, Bulgária & London


Keresem :

Viktor Krum megérkezhetne speciel

Multik :

aranypinty

Playby :

Liv Tyler


4


Viktor Krum, az élő kviddicslegenda Empty
Arianna Krum
Pént. Ápr. 22, 2022 12:20 am

   
Viktor Krum


   


Nem: férfi

Kor: 43-45 éves

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Durmstrang, majd profi kviddicsjátékos

Kapcsolatunk: férj-feleség

Csoport: varázsló

Playby: szabad kezet kapsz, szerintem élhető Jake Gyllenhaaltól kezdve, Charlie Hunnam-en át, Channing Tatumig bezárólag bárki, nagy a merítés

   Státusz: SZABAD
   


   
Részletek

   
Viktor Krum (45), nem is tudják már, melyikük akart előbb kérni autogramot a másiktól, ahogyan azt sem, kinek jutott eszébe először összeállni egy közös képre. A Görögországban megrendezett Kviddics Világkupán találkoztak, de fél szemmel mindketten követték a másik karrierjét, Arianna lelkes szurkolóként vett jegyet a meccsekre, Viktor pedig esténként a nő lemezeit hallgatta. A rajongás tárgyáról elég hamar lemállottak a felszínes rétegek, nagyon nyers, őszinte szerelem szökkent szárba, tulajdonképpeni hasonlóságaik mentén alakultak ki a kapcsolódási pontok. Majdhogynem telesen azonos élethelyzetük - tehetség kontra elvárások, szenvedély kontra megfelelési kényszer - tökéletes alapnak bizonyult, amire együtt kezdtek építeni. Arianna kiegyensúlyozottsága közös törekvéseiknek köszönhető, mindketten ebből táplálkoztak, együtt hordták össze azt a szeretetet, odaadást és feltétel nélküliséget, amin egyenlő arányban osztoznak.
A kapcsolatuk persze nem tökéletes, de mindig van mihez nyúlniuk, miből erőt meríteniük. Stabilak, és ebbe a stabilitásba rengeteg energiát ölnek, de Merlinre, megtérül, méghozzá sokszorosan.

Az előtörténetben ennyi szerepel róla, szerintem a karakterben és a két karakter kapcsolatában rejlő lehetőségek izgalmasak, és egy jól funkcionáló párkapcsolat szinten tartása kihívás lehet mindkettőnk számára. Nehéz közegből jönnek, a hírnévvel és tehetséggel együtt járó negatívumok feldolgozása különösen érdekes lehet, akárcsak a gyerekeikben egyre inkább megmutatkozó képességek kezelése - családi egységként, szülői fronton. Nincsenek elvárásaim, még úgy sem, hogy hárman már készen vagyunk a családból ( @Darian Krum például itt elérhető), mert szeretném, ha a saját elképzeléseid mentén alkotnád meg a karaktert. Bennünk partnerre lelsz mindenben. Ami Arianna és Viktor dinamikáját illeti, nagyon rugalmas és befogadó vagyok. :3  

   
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: