Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Nikola Gawronski

Zorian Gawroński


Törvényen kívüli

Nikola Gawronski 49eb98eb6ad62271323573cd8c8a527b07ee2d46

Lakhely :

Ha lesz... meghívlak pizsamapartira, esküszöm!


Playby :

Dane DeHaan


19


Nikola Gawronski Empty
Zorian Gawroński
Csüt. Feb. 16, 2023 7:44 pm

Nikola Gawroński




Nem:

Kor: 28-29 év

Vér: Arany (dhampir)

Iskola/Munka: Durmstrang/ valami

Kapcsolatunk: Az öcséd vagyok (ne haragudj miatta)

Csoport: Mágikus lények

Playby: Pl. Cara Delevingne, csak mert találtam némi hasonlóságot köztük, de amíg rá lehet fogni, hogy testvérek, addig nekem mindegy, ki lesz.

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

Flegma, álhatatos, öntelt, makacs, szemtelen, nyers, kíméletlenül őszinte és mindig mindenben neki van kell, hogy legyen igaza. Nem csak velem ilyen, mindenkivel. Ne szépítsünk, nem egy kedves lány, de soha nem is akart az lenni. Gyűlöli a rózsaszínben pompázó csajokat, a cuki kutyákat ölelgetőket (mert neki madárpók kellett háziállatként) és mindenkit, aki képes beletörődni a háziasszonyságba és hajlandó úgy táncolni, ahogy a férje fütyül. Ó nálunk mindig ő volt, aki fütyült. Nem tudom, hogy csinálta, de valahogy képes volt felülkerekedni apánkon is a családban. Tizennyolc évesen például megmondta neki, hogy neki ő többet már nem dirigálhat, mire persze összevesztek és Nikolanak hetekre nyoma veszett. Aztán én is megmondtam ugyanezt apának, de engem képen röhögött. Valószínűleg az első gyereke adott neki akkora tapasztalatot, hogy az én esetemben már megtanulta, hogy szorosan kell fognia a gyeplőt, így én már nem menekülhettem előle.
Ismerem jól, hiszen a nővérem, de sosem tudtam igazán kiismerni. Csak akkor beszél magáról, ha érdeke úgy tartja, egyetlen szót sem hallat feleslegesen. Kívülről úgy tűnik, csak saját magával törődik, ami nem is meglepő, hiszen minket erre neveltek. Erre és talpraesettségre. Jég hátán is meg kell tudnunk élnünk és eddig meg is tudunk. Mert így működik a világ.
A stílusa egyedi, viszont nem romlott a lelke. A kisugárzása üvölti, hogy ne játssz vele, ne bántsd, ne okozz neki csalódást, különben biztosan elharapja a torkod (talán szó szerint is). Ő az a nő, akitől minden férfi tart, bizonyos pasik mégis minduntalan képesek harcolni érte, két percnyi figyelméért, vagy egy gesztusáért, hiszen tudják, ha Nikola maga mellé fogad valakit, akkor az vagy napokon belül halott lesz, vagy pedig roppant különleges (és biztosan nem normális).

//Én alapvetően csak a stílusát és a karakter hangulatát tűzném ki ebben a hirdetésben, természetesen mivel Zorian nővére, ezért a családi háttere fix (lásd: ET), de hogy jelenleg mit dolgozik, sikeres üzletember, MiM tag, vagy valami más területen mozog, azt a megalkotóra bíznám. El tudom képzelni, hogy kissé őrült, zakkant nő egy egészen cringe és dark munkával, de engem személy szerint az sem derogál, ha tök átlagos élete lesz. //

Írj bátran, ha ráéreztél a karakterre!
Zorian harap, de én nem!
Nikola Gawronski 162129408



Lengyel — 26 év — MiM tag
oh sweet life
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: