Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

The fox and the hound

Napoleon Mulciber


Minisztérium

The fox and the hound Tumblr_inline_ov1hjh9B0a1v33v63_400

Lakhely :

Birmingham

Elõtörténet :

N.E.M.


Playby :

Aidan Gillen


20


The fox and the hound Empty
Napoleon Mulciber
Pént. Márc. 25, 2022 8:06 pm

___ Mulciber




Nem: nő(stény)

Kor: 40-45 év

Vér: aranyvérű

Iskola: Roxfort (volt)

Kapcsolatunk: báty-húg

Csoport: Mágikus lények

Playby: egy... róka?

Státusz: SZABAD


Részletek

(Az ET-mben Minnie-ként van emlegetve, ezért itt is ezt fogom használni, de ez az előző user névadása volt, úgyhogy nem ragaszkodom hozzá, hogy a megalkotó megtartsa)
Minnie a legkisebb testvérem, és négyünk közül az egyetlen, aki rajtam kívül még életben van. Fiatalsága ellenére hosszú, nehéz élet áll mögötte, ami a kezdetektől fogva egyértelmű volt, milyen véget fog érni. Lánygyermekként, és az egyetlenként, aki ezt a korszakot megélte, örökölte anyánk vérátkát és ő is Maledictusnak született - bár erről csak mi ketten tudunk. Amneziátori tapasztalatomnak köszönhetően mindenkinek töröltem és módosítottam az emlékeit Minnie-ről, a család különös házikedvencéről, aki egy vörös róka. De vállalom, inkább fogadom el más emberektől a furcsállást, vagy ha kinevetnek a hátam mögött, minthogy sorsára hagyjam a testvéremet - az egyetlen testvéremet.
Persze ennyiben nem merül ki a történet. Van emlék, amit még Minnie-től is el kellett vennem az ő kérésére. Francesca Mulciber, akit én egész életében a gyermekemként neveltem, aki engem hisz az apjának, Ingridet az anyjának, Maudot és Barnabyt pedig az édestestvéreinek, valójában nem más, mint az unokahúgom, Minnie egyetlen gyermeke. Elkerülhetetlen persze, hogy Francesca egyszer megtudja az igazságot, hiszen lánygyermekként őt is érinti a vérátok... csak én igyekszem minél későbbre halasztani ezt a kellemetlen beszélgetést.
Kapcsolatunk mindig nagyon szoros volt és most is az. Rengetegszer járjuk együtt az erdőket, beszélek hozzá, és úgy érzem, meg is hallgat. Ő mindenről tudhat, ami az életemben történik, és mindent, amit teszek. Hiszen mégis kinek mondaná el?

Minden egyéb Minnie-ről szabadon alakítható, a gyermekszülés/teherbe esés körülményei, az élete története ezeket az eseményeket leszámítva, és a jelleme is.
A többi családtag lehet, ír még ide ezt-azt, de ha nem, akkor is biztosan mondhatom, hogy nagyon várjuk a rókanénénket :3

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: