Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Logan Martin

Christine Martin


Kviddicsjátékos

Logan Martin Ee631cb66eb30635e17a7fbc649f32aaa1a6fdd6

Lakhely :

Nagy-Britannia ¤ Skócia

Elõtörténet :

You’ve got to be confident
when you’re competing.
You’ve got to be a
beast!

- ● -

Keresem :

Logan Martin Dzf58Wp
Logan Martin I mean, Dad!
You are my hero. I hope you know it.

Playby :

Danielle Rose Russell


15


Logan Martin Empty
Christine Martin
Pént. Dec. 09, 2022 2:50 pm

Logan Martin




Nem: Férfi

Kor: Rád bízom

Vér: Félvér/aranyvér

Munka:
Ex-kviddicsjátékos;
Egy glasgowi csapat edzője;
Lánya menedzsere (volt?)

Kapcsolatunk: Apa-lánya

Csoport: Nem lényeges (de gondolom varázsló lesz)

Playby: Josh Duhamel; vagy más stílusban hasonló

Státusz: SZABAD / FOGLALT / ÁTVEHETŐ


Részletek

Mindenekelőtt remélem tudod, hogy rendkívül hálás vagyok minden segítségedért és támogatásodért, amit apaként és egyúttal személyes menedzseremként értem tettél az elmúlt húsz-huszonöt évben és teszel a mai napig!
↳ Igen, jó okom van rá, hogy ezzel indítok...

Nem fogok olyanokkal dobálózni, hogy én mindig is kedvenc gyereked voltam, mert sosem teszel különbséget a gyerekeid között, ami szimpátiával vagy bánásmóddal kapcsolatos. Még aktívan kviddicseztél, mikor megszületett az első gyereked, Callum és a feleséged előtt nem akartad titkolni, hogy nagy kviddicsjátékost akartál belőle faragni. Sosem vallottad be, de szerintem kissé nehezen érintett az, hogy Callumot gyerekként kicsit sem nyűgözte le a kviddics, vagy a sport bármelyik ága - mai napig nem lelkesedik irántuk. Aztán jöttem én, jött a húgom, sorra potyogtunk ki anya pocakjából és mikor már feladtad a jövőképed, én 4-5 évesen leakasztottam a kerti faházban tárolt seprűdet a falról (Callum szerint jól fejbe is vertem magam vele) és eléd lépve csak annyit kérdeztem:
- Apa, ez mi?

A következő napoktól kezdve együtt röpködtünk vele, pár évre rá pedig már magamtól is ment. Így aztán a Roxfort első napjaiban a seprű már-már rutinmozdulatként lendült kezembe, mikor azt mondtam neki: Fel!

És aztán?

Végeztem a Brit-Ír Szövetségi Sportakadémián, majd leigazolt a Pride of Portree, ami ellen te sokat tíltakoztál, mert rossz tapasztalataid voltak velük még játékosként. (Hogy pontosan mi, azt is rád bízom.) Végig ott voltál mellettem, támogattál egész életemben és a sors ajándékának tekinted, hogy ami Callummal nem sikerült, az a második gyermeddel ösztönösen összejött. Én ennek ellenére sosem éreztem azt, hogy rám erőltetted volna ezt a karriert, sokkal inkább a lelkesedésed fogott meg és máig nem bántam meg, hogy sportoló lettem a nehéz életmód, rengeted edzés és szokás ellenére sem.

És igen, azzal kezdtem, hogy nagyon tisztellek, remélem ezt tudod akkor is, amikor nem minden szép és jó körülöttünk. Meg közöttünk sem...
Az évek során egyre nagyobb sikerre tettem szert és bizony engem zavarni kezd, hogy sokan még mindig csak a lányodként tekintenek rám, Logan Martin lánya vagyok a meccseken és nem Christine Martin. Meglehet, ez bennem is kezdett feszültséget kelteni, de sosem terheltelek ezzel téged. Mindeközben te is nehezen viseled, hogy a lányod felnőtt, tudod jól, mégis nehéz feldolgozni, hogy már én is megállok a lábamon, magamtól is tudok döntéseket hozni és kiállok a saját igazamért, hiába a te hangod mélyebb. Ez nem azt jelenti, hogy nincs szükségem rád, pusztán azt, hogy nem kell ennyire szíveden viselned a karrieremet.

Az elmúlt hónapban kellően megbolondult körülöttem a világ. Először rajtakaptalak egy veszekedésen, amely során heves vitát folytattok az edzőmmel, amiért egy új kezdő játékost sokkal nagyobb összegért igazoltak le, mint amit én jelenleg is kapok. De ez csak az egyik ok, ami miatt nyílik a bicska zsebedben a csapat iránt. Sosem jöttetek ki jól, én pedig már kezdek attól félni, hogy miattad fognak elküldeni. Lehet jobb lenne váltani, nem tagadom, a feszültség bennem is nő, de ahogy jelenleg kezeljük a dolgokat az maga a fejetlenség.
Az eset után brutálisan kiborultam és olyanokat mondtam neked, amit bár komolyan gondoltam, de semmiképpen sem annyira drasztikusan, mint ahogy hangzott, ugyanis hozzád vágtam, hogy soha többé nem akarom, hogy a menedzserem legyél és utasítottalak arra, hogy a továbbiaknak ne legyél a karrierem aktív részese. - A vita lezáratlanul ért véget.
Rá pár nappal részt vettem egy bulin, ami gyilkossággal végződött és a tettes kilétét még mindig homály fedi. Hetente többször is az aurorok rendelkezésére kell állnom, sürögnek-forognak körülöttem, természetesen rajtad keresztül, elvégre hivatalosan még mindig te menedzselsz.  
Még én sem tudtam teljesen felfogni egy barátom halálát, de nem is volt nagyon időm rá, az edzéseket meccsek követik sorra, a legutóbbin viszont különleges dolog történt: valami oknál fogva lelassultam, így könnyen eltalált egy gurkó és több sérülést szenvedtem el a mellkasom tájékán. Egyből ispotályba kerültem, ahol te ugyan meglátogattál, mégis kissé furcsa volt köztünk a hangulat. Akkor beszéltünk normálisan először a veszekedésünk óta, igaz, sokáig nem maradtál, mivel jelenésed volt a Mágikus Sportok és Varázsjátékok Főosztályon.

[Ehhez háttérsztori: Már több kviddicsmeccsen, illetve edzésen tapasztalni lehetett különböző csapatoknál, hogy rendellenes viselkedést mutatnak a seprűk. Az én balesetemmel is elindult egy nyomozás annak kapcsán, hogy kiderítsék, mi okozhatta a lassulást, a figyelmetlenségem, vagy a seprű. Ebbe teljesen beleáll az edzőm is, ahogyan te is, természetesen, hiszen elhivatott ex-kviddicsesként nonszensznek tartod a történteket. Nem az a fajta vagy, aki csak várja, hogy mi lesz, kezedbe veszed a dolgokat és újra találkozol az unokatestvéreddel, aki nem más, mint a főosztályvezető, @Draco Malfoy.
Spoiler: Neked köszönhetően a csapat le fog szerződni Draco-val és a jövőben a játékosok az általa forgalmazott új seprűmárkával fognak pályára lépni.]

Még valami: Van egy exem, @Jeason J. Edelhard, akit bizonyára te is jól ismersz, mivel kb. egy évig hallhattad, hogy felváltva dicsérem, szidom, hisztizek, és álmodozok iránta. Egyúttal csapattársam is, ami nem könnyíti meg a dolgomat.
Igen, te már most is fogadni mersz rá, hogy újra össze fogunk jönni. Már akkor tudtad, mikor szakítottunk.  

- ● -

Én ennyit tudnék egyelőre róla mondani, mint látod, nem adtam róla kiterjedt jellemleírást és nem is igazán szeretnék. Egy-két szóval: egy tipikus sportos, kemény, mégis vicces és laza apuka, akitől Christine sok elvet és mentalitást örökölt. Inkább cselekvő típus, akit többnyire az agya irányít, de ha a lányáról van szó, gyakran tud elfogult lenni, érthetően.

Minden változtatható vele kapcsolatban a sztorin kívül (mivel Christine életének szerves része és ha a sztori változik, azzal a karakterem élete is változna), tehát annak a kviddicscsapatnak az edzője, amelyiket szeretnéd, bármilyen üzleti szálat szőhetsz neki, határ a csillagos ég. Nagyon szeretem az összetett és sok karakterre kiterjedt plotokat, szóval bármi ilyesmiben partnered leszek! Logan Martin 162129408

Köszönöm, ha elolvastad, tudom, jó hosszú lett, de gondoltam leírom, amit most tudok, annyival kevesebbet kell majd PM-ben.

Nagyon várlak! Logan Martin 1509579387

Draco Malfoy and Jeason J. Edelhard varázslatosnak találta





there is two
types of tired,
I suppose

one is a dire need of sleep
the other is a dire need of peace


Vissza az elejére Go down
Jeason J. Edelhard


Kviddicsjátékos

Logan Martin 0gDMjAO

Lakhely :

➔Abony (Skócia)

Elõtörténet :

➔It’s heating me up, yeah
You’re above the clouds
I’m bringing you up to speed

➔Enlighten me

Logan Martin ALiSJzy



Playby :

➔Danny Griffin


28


Logan Martin Empty
Jeason J. Edelhard
Pént. Dec. 09, 2022 6:49 pm
Én is Várlak!

Azt hiszem nem mondok újat azzal, hogy nem mi vagyunk a legjobb barik. Sőt még csak azt sem mondhatnám, hogy jelenleg bármilyen kapcsolat van köztünk, hiszen már régen szakítottam a lányoddal. Csak elképzelni tudom, hogy Chrissy hányszor szidott előtted, amit persze te nem nézhettél jó szemmel, hiszen mégiscsak a lányodról volt szó, aki egy ostoba srác miatt szomorú és dühös.
Én magam nem vagyok olyan jó a szülőkkel. A sajátjaimmal sem jövök ki jól, hát még, hogy máséval jóba legyek! Hiába szerettem a lányod, veled úgy érzem mégsem találtam meg az összhangot. Sőt azok után, hogy szakítottunk Chrissy-vel gyanítom most inkább egy tányérrá változtatnál, hogy legalább valami hasznom is legyen és ne csak szenvedjen a lányod amiért mindig engem kell néznie a pályán. Arról nem is beszélve, hogy sokan azt hiszik, hogy én öltem meg azt a fiút a bulin, így még azt is hiheted, hogy egy potenciális gyilkossal akar lenni.
Azt viszont elárulom, hogy még mindig nagyon szeretem a lányt és nekem is fáj, hogy szakítottunk. Ha végül mégis sikerülne nekünk kibékülni és újra összejönnénk... Nem tudom mi mit csinálnánk. Lehet el is tiltasz a lányodtól, hogy soha többé ne bántsam? Vagy mégiscsak megtűrsz és egy szó nélkül hagyod a kapcsolatunkat? Esetleg van esély arra, hogy valamilyen jó viszonyt alakítsunk ki?

//Jeason életébe is nagyon jó lenne, ha belépne a férfi, mert azért szerintem elég izgi játékokat lehetne összehozni Very Happy Az, hogy hogyan fogja Jeason-t fogadni az apuka persze a megalkotón múlik, de tudd, én is nagyon várlak!  Logan Martin 3034304039


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: