Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Callidora (Black)

Admin


STAFF

Callidora (Black) Tenor

Keresem :

◇◈ Canonok
és
Keresettek
és
Bárki más
◈◇

Playby :

◇◈ Faceless ◈◇


2486


Callidora (Black) Empty
Admin
Hétf. Ápr. 05, 2021 12:07 pm

Callidora (Black)



Nem:

Kor: 31 év

Vér: aranyvérű

Foglalkozás: szabadon választható

Családi állapot: házas

Csoport: Boszorkány

Playby javaslat: Chyler Leigh

Státusz: SZABAD



Részletek

Pollux és Thetis Black lánya, egy bátyja van, Capheus. Férjével és gyermekükkel/gyermekeikkel él.

A karakter jelleme és élete szabadon alakítható. Vezetékneve értelemszerűen a férje (kötelezően aranyvérű!) vezetékneve, gyermekek kora és száma a megalkotóra bízva.



Vissza az elejére Go down
Cassiopeia Black


Auror

Callidora (Black) Tumblr_inline_pbme5dUCsB1t9ndkh_540

Lakhely :

☽ London ☾


Multik :

Csillagainkban a hiba

Playby :

☽ Melissa Benoist ☾


112


Callidora (Black) Empty
Cassiopeia Black
Hétf. Ápr. 05, 2021 1:40 pm
Én is Várlak!

Kedves Dora!

Nem is tudom mit mondhatnék. Talán, kezdem úgy: nekünk jóban kellene lennünk! Jóban akarok lenni veled! Furcsa ezt tőlem, pont tőlem hallani igaz? Hiszen egész eddigi életünkben mindig én voltam az, aki meg sem próbáltam ezt. Eddig nem mondtam el, de ez nem a te hibád volt, igazán soha sem veled volt bajom. Gondolom nem emlékszel - vagy talán mégis -, de mindig is Te voltál nagyapa kedvenc unokája. Ez pedig óhatatlanul azt eredményezte, hogy amíg élt, addig minden egyes alkalmat megragadott arra, hogy összehasonlítson minket, lányokat. Jobban mondva elmondja, hogy miben nem vagyok olyan, mint Te. Mindig hozzád mert, Te voltál az etalon. A léc, amit úgy éreztem, hogy meg kell ugranom. Jó pár évig olyan akartam lenni, mint Te, azt akartam, hogy nagyapa rám is úgy nézzen, mint rád. Olyan büszkén csillogó szemmel. De ez sose sikerült, mára már tudom, hogy sohasem felelhettem volna meg neki, már csak anyám személye miatt sem. Kettőnk kapcsolata azonban ennek köszönhetően romokban hever és megreked mindig az illedelmes bájcsevejeknél.
Emlékszem, volt idő, mikor megpróbáltál közeledni felém. Mondjuk úgy barátkozni. Én azonban soha nem kértem belőle, az irigység miatt. Mert az voltam rád. Talán picit ma is az vagyok. Hiszen az én szememen tökéletes az életet. Élnek a szüleid és jóban is vagy velük, van egy szép családod kiváló férjjel és gyönyörű gyerekekkel, a bátyád nem hagyott ott.
De ez vajon tényleg így van? Tényleg minden olyan tökéletes és csillogó lenne, vagy a színfalak mögött történik más is? Olyan, amit nem csak én, de más sem sejthet. Mondd tényleg létezik ez az átkozott nagy tökéletesség? Elmondod hogy csinálod? (Mi az ára?)


// Cannon karakter. Tehát szerintem Callidoraban is nagyon sok lehetőség rejlik. Mind tudjuk, hogy a felső tízezer tökéletes élete mindig komoly titkokat rejt. Szerintem ez itt sincs másképpen, de ki tudja, lehet tévedek és neki sikerült egy valóban tökéletes és boldog életet kialakítani magának. Ez csak a useren múlik.
A karakterrel kapcsolatban minden alakítható, az is, hogy ő maga hogyan viszonyul Cassiehez. Én úgy gondolom, hogy semleges a viszonyuk, ami a játéktéren történtek és a megbeszéltek szerint mozdulhat jó vagy rossz irányba is. Minden csak rajtunk múlik, Cassie mindenképpen az előbbire fog törekedni, de hát kettőn áll a vásár. Őt is nagyon várom/várjuk *_*



You never know how Strong you are. . .
until Being Strong is the only choice you have.
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: