Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Jaron Frye

Desiree Frye


Akadémista

Jaron Frye 0b496987d60b15e47c9497d1f0709e4766d54450

Lakhely :

Leicester

Elõtörténet :

Flora & Fauna


Playby :

Brianna Hildebrand


78


Jaron Frye Empty
Desiree Frye
Csüt. Feb. 24, 2022 1:26 am

Jaron Frye




Nem: férfi

Kor: 30 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: auror

Kapcsolatunk: báty-húg

Csoport: Varázsló

Playby: Patrick J. Adams (vagy bárki más)

Státusz: SZABAD


Részletek

Jaron a legidősebb bátyám, akivel remek a kapcsolatom. Ő vitt bele a mugli videojátékok csodálatos világába, nem is tudom, hány éves lehettem. Azóta ez az első számú közös pont az életünkben, mindig megbeszéljük egymással, hogy melyik az aktuálisan legjobb játék, amivel játszunk. Amióta elköltözött otthonról, nem találkozunk annyit, mint szeretnénk, de mind tudjuk, hogy jobb így neki, a menyasszonya mellett, aki a szüleinkkel ellentétben nem találja rémisztőnek az ura veszélyes munkáját. Jaron ugyanis aurorként dolgozik. A képzése során (és az első éveiben is) rengeteg helyen megfordult, hogy minél többet tudjon meg más országok bűnüldözési módszereiről. Legjobb barátjával, aki jelenleg a társa is a munkában, éppen egy ilyen út során találkozott, @Simon Payton-Murakamit pedig a családnak is jó ötletnek tartotta, hogy bemutassa. Ami azt illeti, én is jó ötletnek találtam. A kérdés csak az, hogy Jaron mit szól hozzá, ha megtudja, hogy Simon és én nem csupán jóbaráti kapcsolatot ápolunk egymással...

Ez csak egy rövid összefoglaló a karakterről, nem akartam túl sokat megszabni a megalkotónak. Az egyetlen, amihez ragaszkodnék, az a foglalkozása és a kapcsolata velem, illetve a társával, mert hát... szeretjük a drámát Very Happy minden más teljes mértékben alku tárgya, lehet majd Simon is ír ide egy kis szösszenetet a saját elképzeléseiről. Várunk nagyon <3

Vissza az elejére Go down
Simon Payton-Murakami


Auror

Jaron Frye Tumblr_inline_pqp2upFjRS1sk330w_400

Lakhely :

New York (USA), Shobara (Japán)


Multik :

aranypinty

Playby :

Simu Liu


18


Jaron Frye Empty
Simon Payton-Murakami
Szer. Május 03, 2023 12:44 pm

Simon & Jaron

Amint Simont áthelyezték néhány társával átmenetileg a Brit Aurorparancsnokságra, azonnal érezték, hogy ebből vagy tartós barátság lesz, vagy örökre gyűlölni fogják egymást - közös projekten vesznek részt, először egy csapatba kerültek, végül partnerek lettek, köze másfél éve. Szerencsére kompetitív és enyhén infantilis énjük tökéletesen illeszkedik egymáshoz, nem hétköznapi értelemben vett barátok, inkább egymás bizalmasai, majdhogynem testvérként tekintenek egymásra.
Jaron hamar bemutatta a feleségének és a családjának is, Simon pedig a nagy gyökértelenégnek, sehová-nem-tartozásban örömmel cipelődött mindenhová, és boldogan lett Jaron életének szerves része.
Dinamikájukat illetlen poénok, videójátékok iránti imádatuk és transzparens átláthatóság fémjelzi. Fémjelezte. Simon ugyanis egyetlen titkot őriz, mégpedig a Jaron húgához fűződő érzelmeit, és lassan kialakuló kapcsolatukat. De Merlin lássa lelkét, majdnem egy teljes évig ellenállt, és soha nem nyúlt Desiree-hez, nem rontotta meg Jaron húgát, nem édesgette, nem dicsérgette, nem udvarolt neki.
Tavaly nyáron minden megváltozott körülöttük - Jaron öccsét a roxmortsi csatában megölték, ami szétzilálta a családjukat, és természetesen őket is valamennyire. Jaron azóta betegesen és görcsösen kapaszkodik Simonba, képtelen feldolgozni a testvére elvesztését, és természetesen bosszút is esküdött, emiatt megszállottan kutat, nem csupán a gyilkost akarja felhajtani, hanem mindenkit, akinek köze lehetett a roxmortsi eseményekhez. Simon tehetetlenül, a támogatás és konstans aggodalom határán próbál jelen lenni, mégis valamennyire terelni Jaron figyelmét, mert tudja, milyen évekre, akár évtizedekre elveszni, reménykedni és gyűlölni.

//Nagyon várjuk a karaktert, rögtön ketten is rád vetnénk magunkat, és rabolnánk játékra. <3//

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: