Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

the world's okayest brother

June M. Harrison


Boszorkány

the world's okayest brother UazP

Lakhely :

hopeless wanderer



Multik :

grigio girls

Playby :

stefani joanne angelina germanotta ♡


46


the world's okayest brother Empty
June M. Harrison
Vas. Szept. 12, 2021 9:55 pm

Charles Harrison




Nem: férfi

Kor: 36 esztendős

Vér: félvér

Munka: a Mágiaügyi Minisztérium egyik üdvöskéje

Kapcsolatunk: testvéri

Csoport: varázsló

Playby: Luke Evans, Colin Farrell, Alexander Skarsgård? BÁRKI?

Státusz: SZABAD


Részletek

Már hosszú évek, évtizedek óta építgeted a karrieredet a brit Mágiaügyi Minisztériumban, és köszönöd szépen, nagyon jól érzed magad ott, ahol, azokkal, akikkel, úgy, ahogy; és úgy hiányzott June, mint egy púp a hátadra, szög a cipődbe, vagy légy a levesedbe.
Az életed mindig is egyenesben volt, egészen konkrét elképzelésed volt már fiatalon az életről, pontosan tudtad, hogy mivel akarsz majd foglalkozni, és, hogy milyen ember is vagy, és akarsz lenni majd. Persze, June nem állítja, hogy neked nem volt soha, semmilyen gondod vagy bajod, hogy neked nem okozott soha, semmi nehézséget, mert nyilván nem így van; te egyszerűen jobban kezeled az ilyen dolgokat, okosabban, hideg fejjel, nem úgy, mint a drágalátos húgod.
Egymás tökéletes, szöges ellentétei vagytok, mint tűz és víz, a legtöbb parázsvita ebből is robban ki veszekedéssé, és ez mindig is így volt, öt, tíz, de még húsz évvel ezelőtt is. Gondolom, nem árulok el nagy titkot azzal, ha elmondom: nem repestél az örömtől, amikor June betoppant. De, hé! Testvérek vagytok, és ráadásul te vagy az idősebb, és vigyáznod kell a kis húgodra - és ennek te is tökéletesen tudatában vagy. Így, hát nem volt kérdés - bár kéretted magad ódzkodtál attól, hogy beengedd a zűrös nőszemélyt az életedbe -, segítettél neki. És, ha akkor, abban a pillanatban azt gondoltad, hogy a húgoddal csak a baj van, az még csak a jéghegy csúcsa volt! Nyilvánvalóan rákérdeztél, hogy mi az oka a hirtelen felbukkanásának, ő pedig elmesélt majdnem mindent - na, jó, azt a részt kihagyta, amiben vadidegen férfiak kúrogatták, hogy ilyen-olyan táncos klubokban lépett fel, pőre öltözetben, éppen csak annyit hintett el, hogy csalt valaki kedvéért számos, nagyszabású póker esten, és persze, hogy ez a tag nem akarta kifizetni, és ezért átváltoztatta egy giccses köcsöggé vázává, és, grátiszba, magnixok előtt is varázsolt.
Te csak azzal tudtál segíteni, hogy befogadtad a lakásodba, hogy ott meghúzza magát, valamint felajánlottad, hogy igyekszel kideríteni, hogy ki-mit tud a Minisztériumban és az auror parancsnokságon - de nyilvánvalóan ezt is csak és kizárólag azért, hogy mihamarabb megszabadulj June-tól.

//A vezetéknév fix, a keresztnevet meg lehet változtatni, ha már foglalt, vagy idő közben azzá válik, vagy, ha nem tetszik, amit megadtam, és csak ezen múlik, de ragaszkodom hozzá, hogy olyan legyen, amit lehet becézgetni! the world's okayest brother 2382132686 A pb szintén szabadon változtatható, csak beírtam pár alternatívát, meg bepattintottam egy képet.
Tutibiztos, hogy Ilvermorny-s volt, az et-mben azt írtam, hogy a Horned Serpent tanulójaként pózolt, de ez lehet más (kivéve Thunderbird).
Az úriember ugyebár a Minisztérium egyik üdvöskéje, de azt már a megalkotóra bízom, hogy melyik osztályon dolgozik, vagy melyiknek a vezetője.
Családja lehet, bár nem említettem meg őket, úgyhogy ez is a megalkotóra van bízva, viszont biztosan megvan az (agg)legény-lakása, mivel June jelenleg ott lakik - ez fontos. Ezen egyébként az asszony (már persze, ha van) is bosszankodhat - már alapvetően a lakás meglétén, azon meg aztán pláne, hogy a húga ott tengeti napjait.
Eredetileg öt év van köztük, de lehet ez egy picit több - 6 körül még oksa.
Úgy gondolom, hogy előbb-utóbb fény derül a mocskos részletekre June múltjából, és persze nincs kizárva, hogy Charlie-nak is vannak titkai (ő is egyébként a 'jó oldalon' áll, ezt leszögezném), vagy ilyen-olyan, kisebb-nagyobb ballépései, de szeretném, ha rendeződne a viszonyuk a jövőben the world's okayest brother 3552112054

Kérés-kérdés, óhaj-sóhaj, brainstorming esetén pm-ben, vagy discordon elértek the world's okayest brother 335307984



the world's okayest brother YUSAhH2
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: