Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

My niece, Sammie

Ethan Bradbury


Auror

My niece, Sammie Tumblr_neqz7hr0TP1r70kjfo1_250

Lakhely :

Wimbourne (Wimborne Minster)

Elõtörténet :

Eef

Playby :

Jensen Ackles


10


My niece, Sammie Empty
Ethan Bradbury
Vas. Dec. 18, 2022 5:14 pm

Samantha




Nem:

Kor: 16-7 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: diák (ház szabadon választható)

Kapcsolatunk: nagybáty-unokahúg + gyám

Csoport: valamelyik roxforti ház

Playby: Freya Allan (csak példa, teljesen rugalmas)

Státusz: SZABAD


Részletek

Sammie élete hiába tart még kifejezetten az elején, túl sok mindent tapasztalt már. Pláne, hogy a tökéletes gyermekkor után hirtelen érte őt a trauma, a gyász és a magány. A családja halálával szinte kihúzták alóla a talajt, nem maradtak szülei, elveszítette mindkét kistestvérét, teljesen egyedül találta magát a nagyvilágban. Nem ismeri a történet részleteit, nem tudja, miért érte éppen az ő családját a halál, főleg ilyen brutális módon, ugyanis a brutalitásról pontosan tud. Ő volt az, aki megtalálta otthon a kicsavarodott holttesteket, a vérben úszó szobákat és ő volt az, akinek az aurorokat is értesítenie kellett. Aznap este már nagybátyja otthonában aludt, hetekig vele egy szobában - Ethan még a derékfájást is bevállalta a padlón való alvással -, azóta pedig hivatalosan is ő a gyámja és vele éli a mindennapjait. Kapcsolatuk jó, Sammie részéről kifejezetten szoros kötődéssel (Ethan is idővel egyre jobban ragaszkodni fog hozzá, ha megszokja a helyzetet), ugyanakkor nem kevés nézeteltéréssel kettejük között, amiknek oka mindkettejük traumatizáltsága, a korkülönbség és az eddig megszokott életvitel egymás általi megváltozottsága.

Az Ethan és Sammie közötti kapcsolathoz nem ragaszkodom teljesen, megbeszélhető, milyen a viszonyuk egymással pontosan, de egy alapvetően pozitív, szerető kötődésben gondolkodom. Sammie élete a gyilkosságok előtt teljesen személyre szabható, de úgy képzeltem, teljesen átlagos, nyugodt, jó élete volt a családjával. A playby-hoz sem ragaszkodom egyáltalán, csak más nem jutott hirtelen eszembe Very Happy
Gyere, mert nagyon várlak!<3


Diane S. Byrne varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: