Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Brightmore's in the Roxfort

Sorin Neo Brightmore


Akadémista

Brightmore's in the Roxfort 188c6cad26678b9371d28e5c42883eba

Lakhely :

Torquay

Elõtörténet :

Just Neo things...



Playby :

Mark Lee


46


Brightmore's in the Roxfort Empty
Sorin Neo Brightmore
Vas. Dec. 27, 2020 3:23 pm

Valami Brightmore




Nem: Férfiú

Kor: 19 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Akadémista / Auror / Minisztériumi dolgozó / lepj meg

Kapcsolatunk: Hyung (bátyó)

Csoport: Alkotóra bízva

Playby: Kim Jungwoo (alkuképes)

Státusz: SZABAD


Részletek

Te vagy az én egyetlen bátyám, aki bőven elég is idősebb testvérnek. Néha már sok is vagy az agymenéseiddel, de tudod nagyon jól, hogy bírom a fejedet. Felnézek rád, hiszen te vagy a nagytesó és mindig is számíthattam rád, akármibe is keveredtem. Főleg abban a kis zűrös időszakomban, amiből neked köszönhetően másztam ki. Az igazi okát csak te tudod, még a szüleink sem és megfogadtuk, hogy ez egy olyan titok lesz, amit nem mondunk el senkinek sem anélkül, hogy mind a ketten áldást nem adunk rá. A Roxfort falait már elhagytad, ezért csak szabadnapjainkon tudunk találkozni, de ha van valami, akkor egy bagoly csak és már tudjuk is mi van a másikkal. S mivel már nem vagy itt, a tanév elején megígértem neked, hogy Öcsin tartom a szememet… amikor nincs jobb dolgom.







Valami Brightmore




Nem: Férfiú

Kor: 14 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort / diák

Kapcsolatunk: Dongsaeng (öcskös)

Csoport: Választható ház

Playby: Zhong Chenle (alkuképes)

Státusz: FOGLALT


Részletek

Egyetlen drága kisöcsém. Hát mi lenne veled nélkülem, nem igaz? Amióta nincs itt a bátyánk, azóta engem boldogítasz minden bajoddal. Néha már az agyamra is mész vele, olyankor le is ordítom a fejedet, de tudd, hogy nem gondolom soha komolyan azt, ha megbántalak valamivel. Szeretlek, hiszen az öcsém vagy és bármikor számíthatsz rám… csak hagyj nekem is egy kis teret, mert néha fojtogatóan tudsz ám tapadni. Ettől függetlenül tényleg fordulj hozzám, ha van valami gondod, mert ketten együtt hamarabb megtaláljuk a megoldást. Sosem fogom hagyni, hogy egyedül küzdj meg bármilyen problémáddal is.






Túl sok minden nincs megszabva, mint látható. Ami még fontos, hogy mind a ketten metamorfmágusok, amiket anyjuktól örököltek ők is és a koreai nevükben a Hyun tag szerepel. Bármi szabadon alakítható, akár a meghirdetett szöveg is, hiszen az sincs kőbe vésve. Ha vinnél valakit, dobj rám egy PM-et és megbeszélünk mindent. Very Happy



I hope you find someone you can`t live without.
I really do. And I hope you never have to know what it`s like to have to try and live without them.
Vissza az elejére Go down
Sorin Neo Brightmore


Akadémista

Brightmore's in the Roxfort 188c6cad26678b9371d28e5c42883eba

Lakhely :

Torquay

Elõtörténet :

Just Neo things...



Playby :

Mark Lee


46


Brightmore's in the Roxfort Empty
Sorin Neo Brightmore
Szomb. Jan. 09, 2021 1:29 pm
UPD! Az alábbi unokatesók is hozhatóak:

Aidan Brightmore (Song Jae_____) ○ 17
? ház ○ aranyvérű

__________ Brightmore (Song Jae_____) ○ 19
? ház ○ aranyvérű

Astor Brewer ○ 16
? ház ○ aranyvérű

April Brewer ○ 14
? ház ○ aranyvérű


A szülők adatai a családfa jegyzékben megtalálhatók (vagy elkérhetők pm-ben). A nevek (Song Jae _____ kivételével) szabadon változtatható, ha nem tetszik valamelyik vagy tennél még hozzá. A Brightmore srácoknál ázsiai pb a kikötés a vérvonal miatt, másik két uncsinál nem kötelező. Ezeken kívül szabadon alakítható bármelyik karakter, csak gyere és forgasd fel velem a sulit Cool.

Ha kérdésed van, vagy megérkeztél, dobj meg egy PM-mel!



I hope you find someone you can`t live without.
I really do. And I hope you never have to know what it`s like to have to try and live without them.
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: