Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Manipulatív Köcsög

Sorin Neo Brightmore


Akadémista

Manipulatív Köcsög 188c6cad26678b9371d28e5c42883eba

Lakhely :

Torquay

Elõtörténet :

Just Neo things...



Playby :

Mark Lee


46


Manipulatív Köcsög Empty
Sorin Neo Brightmore
Kedd Júl. 20, 2021 8:50 pm

Mr. Tudja Tököm




Nem: Férfi

Kor: 20-21 év

Vér: Aranyvér

Iskola/Munka: Roxfort volt / Magic is Might tag

Kapcsolatunk: Semleges

Csoport: Varázsló (Törvényen Kívüli)

Playby: Hero Fiennes Tiffin (alkuképes)

Státusz: SZABAD


Részletek

Akkor kerültem közelebb hozzád és a kisebb bandádhoz, mikor történt a suliban a tragédia. Aranyvérű vagyok, gondoltad benne leszek néhány dologban. Már akkor is egy manipulatív köcsög voltál és ez most sem változott. Én hülye fejjel nem értettem, hogy miért érdekelt a származásom, csak később jöttem rá. Eleinte kisebb diákcsínyeket követtünk el, de hát melyik diák nem tenne ilyesmit, nem igaz? A szövetség gyorsan erősödött, még a karácsonyt is nálunk töltötted és sikerült rábeszélned a szüleimet, hogy valóban hagyják nekem azt, hogy továbbra is a Roxfortban tanulhassak. Hogy mivel érted el, nem tudtam volna megmondani… csak azt tudom továbbra is mondani, hogy egy manipulatív köcsög vagy.
Aztán a tanév vége fele közeledve jöttem rá milyen is vagy valójában és értettem meg, hogy miért volt fontos az, hogy aranyvérű vagyok. Az Öcsém látott téged, ahogyan egy mugliszületésű diáktársunkat terrorizálsz és nem csak verbálisan. Ő viszont nekem szólt és nem jelentette senki másnak. Mikor számonkértelek, az aranyvérűek felsőbbrendűségét hirdetted és azt, hogy nem kellenek ide „sárvérűek”! Megfenyegettél, hogyha ezt elmondom bárkinek is, az Öcsém látja kárát. A tanév végéig a gyengélkedőre küldtelek pihenni, persze én sem úsztam meg sértetlenül.
Ballagásod óta nem találkoztunk. Hallottam, hogy kisebb bandát szerveztél magad köré, akik betörnek muglikhoz vagy éppen az általatok nem életre méltó varázslókat teszitek el láb alól. Mivel kapcsolatban voltunk régen, ezért a nyakamra küldtek egy aurort miattad. Ezt valahogy megtudtad, azóta megfigyeltetsz. Azt nem tudom, hogy mik a terveid velem. Be akarsz szervezni? El akarsz takarítani az útból? Bocsánatot kérnél (utolsó dolognak hinném ezt)? Fogalmam sincs szándékaidról és arról sem, hogyan reagálnék, ha újra szemtől-szemben lennénk. Azt tuti a fejedhez vágnám, hogy szerezz jobb pincsikutyát, aki a megfigyelést végzi, mert csapnivaló. Még arra sem jött rá, hogy tudom, hogy figyel…

Az idő előrehaladtával volt egy kisebb balhé San Francisco-ban. Pár auror nem túl kedves módon dúlt fel egy partyt, ahol Te is jelen voltál. A csete-patéban megsérültél és valamiért úgy gondoltad, hogy felkeresel, hátha én tudok neked segíteni... Hogy megkapod-e a segítséget vagy azonnal aurorokat küldök a nyakadba, azt még magam sem tudom, de minden esetre eléggé felzaklatott a jelenléted, mert rohadtul nem számoltam azzal, hogy oda tolod a képed a küszöbünkre...



Hogy mikor csatlakozott a Szervezethez és hogy mit csinált még a Roxfort után, a megalkotóra van bízva. A fenti dolgok megbeszélés után alakíthatóak, ahogyan az is, hogy mi a karakter szándéka Neoval. Bármi kérdés, óhaj, sóhaj vagy panasz esetén tudod hol találsz; ha pedig felkeltette az érdeklődésed a karakter, akkor is tudod milyen platformokon érsz el. :3 Ha itt vagy, dobj egy baglyot vagy keress meg dc-n: Xavee#1811



I hope you find someone you can`t live without.
I really do. And I hope you never have to know what it`s like to have to try and live without them.
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: