Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Játékostárs keresô

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Szer. Május 26, 2021 5:56 pm
Kukk! Játékostárs keresô - Page 6 3217638854

Amit érdemes tudni:
- Rheia griffendéles, egy kis tündér
- imádja a zenét, és a Weird Sisterst
- zongorázik
- James Potter volt barátnője
- a Malfoy név minden velejárója elkíséri egész életében

Ebből kiindulva keresi:
- a barátait
- a legjobb barátnőjét
- szintén zenerajongókat, akiket koncerten ismert meg (itt az sem baj, ha pár évvel idősebbek)
- azokat, akik nagyon csúnyán néznek rá a származása miatt
- egy fiúbarátot (barát, nem pasi)
- és nagyjából bármit, amiben fantáziát látsz

Rheia egy egyszerű, átlagos tini, ezért nem kell számítani vele világmegváltó plotokra. De a dráma mindig jöhet. Játékostárs keresô - Page 6 3962554006
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Szomb. Jún. 12, 2021 6:44 am
Caelum Black írta:
Haló Mindenki.

Egy - két plotra és egy két játékra vihető vagyok. Ám vannak dolgok, amiket tudni kell 😘 nem vészes egyik sem. Akit érdekel, úgyis keres és fordítva is. Ötletelhetünk is.
Tehát, amit tudni kell róla:
- 12 és 17 éves kora között Roxfortos volt, Mardekáros (felfújt orrú)
- 17 évesen elszökött és talán azóta sem látta senki. (Ha valaki látta a világban bárki is, az jelezhet xD eltünteti a nyomait remekül)
- Jó seprű lovas. Szóval előfordulhat hogy kviddicsezett is (nincs benne az et-ben) kis ideig, vagy csak magánórákat vett valakitől.

Akit keresnék:
- Az akkori mardekáros szobatársait. Mikor 17 évesen lépett roxfortból, egy altató varázslattal kiütött benneteket, szóval ezt vedd figyelembe.
- Mardekáros bandáját. Félvér, mugli, sárvérű utálat 100%-osan forgott. No meg a szekálódások másik házak körül. (Jelenleg 23-24 év pl)
- A megszekállt félvéreket (jelenleg 23-24 év között pl)
- Egy jó barátot, kiben az ikertestvére mellett még megbízott teljesen. (Aranyvérű volt mardekáros, jelenleg 24 éves kb)
- Roxfortos tanárok, akik akkoriban tanítottak? Vagy tanítanak most is.(2008-2014)
- Rokonok?
Jelenleg múltban futó játékokat tudnék vállalni 2008-2014-ig történteket. A jelent meg megoldjuk mindenképpen mindenáron, hogy találkozzunk.


Még mindig aktuális.  Játékostárs keresô - Page 6 196327435
Játékra fel: Caelum nem könnyű eset de bármit kitalálhatunk. Akár nyomozhatsz utána, lehetsz az áldozata, vagy fordítva, vagy pont látod az aktuális elmeállapotát. Játékostárs keresô - Page 6 1052182818  ha úgy van akkor vissza mehetünk a múltba is...


Ha épp ő nem nyerte el a tetszésed: itt vannak még ők is Nyálazz át
Plotokat, játékokat  Játékostárs keresô - Page 6 1509579387
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Szer. Jún. 16, 2021 11:03 am
Halihó!

Ugyan egy-két szálat már sikerült találnom, de azért írok ide is, hátha valakinek kedve támadna játszani velem.

Amit tudni érdemes:
- Zofia szörnyen szeszélyes és kiszámíthatatlan
- nem zárkózik el az erőszaktól, lopástól és még a gyilkosságtól sem -> ha jó ajánlatot adsz neki és megfizeted, bármit megtesz
- gyakran megtalálható egy bárban, ahol kidobóként dolgozik, de szinte ott éli az életét, vagy pedig a főnöke által birtokolt edzőteremben ver szét mindent
- utálja a legtöbb férfit, legalább is az erőszakos természetűeket -> az ilyeneket mindig elpáholja
- pénzéhes
- Oroszországból menekült két hónapja, azóta él itt álnéven
- birkózik és bokszol
- esetenként állatkínzó, így ha a közelében laksz, akkor ne csodálkozz, hogy eltűnt a macskád

Amit kínálhatok:
- fordulatos plotok
- kicsit lassú reakció idő, de ha nem vállalok sokat, akkor könnyen tartható minden
- őrület minden mennyiségben

Ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor küldj nyugodtan egy dm-et, és meglátjuk mit tudunk együtt kisütni!
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Szomb. Jún. 26, 2021 2:12 pm
Hejhó!

Ugyan az első játékom eladtam, de mint friss és ropogós tag, belecsapnék az iskolai életbe. Játékostárs keresô - Page 6 1688332538
Henry kicsit még fiatal és stréber is, de bőven abban a korban van, amikor a határokat el kell kezdeni feszegetni. Sokat olvas/tanul, kuksol, eddig nemigen mert barátkozni vagy éppen nem volt szüksége rá. Egy kicsit naiv, így aztán akaratlanul hisz bárkinek, aki jó szándékkal közeledik hozzá. Hogy ebből akár rossz sül ki?
Nem feltétlen ő lesz az, aki felrobbantja a kastélyt, de mindenkinek el kell kezdenie valahol Very Happy

Szóval, szívesen játszom mulatságos, vagy éppen csendesebb játékokat. (Ha nem szereted az ismerkedést, akkor azt megoldjuk és átugorjuk) Plotokra is nyitott vagyok, szinte bármire Játékostárs keresô - Page 6 196327435

Előnyök: szívesen írok kezdőt Very Happy

Várom baglyod Játékostárs keresô - Page 6 548657537
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Csüt. Júl. 08, 2021 12:39 pm
Sziasztok. Bedobom eme hercegemet  Játékostárs keresô - Page 6 1f60d , játékra vihető akár kinek. Nem csak gyerekeknek, nem csak tiniknek, viheti Auror is. (Ha Auror viszi, akad ötletem is) de viheti akár rossz fiú is a bajba Játékostárs keresô - Page 6 1f613  Játékostárs keresô - Page 6 1f605  Játékostárs keresô - Page 6 1f61a
Csak egy PM ide, vagy akár discordon is megtalálsz (2-3 játékostárs jöhet bőven)
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Vas. Júl. 11, 2021 4:35 pm
Sziasztok, ha bárkinek kedve van játszani egy negyedéves griffendélessel, dobáljon meg nyugodtan pm-ekkel, szívesen játszok bárkivel Játékostárs keresô - Page 6 548657537
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Pént. Júl. 23, 2021 2:49 pm
Kit vihetek el seprűmön egy első játékra? afro Játékostárs keresô - Page 6 2333359768
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Hétf. Aug. 02, 2021 6:50 pm
Sziasztok!
Ismerettségnek, és játékra keresek karikat!
Egy nagyon jófej lánykához Cool , aki Gógynövény és Bájitalboltban dolgozik az Abszolúton. Illetve a férje auror, feltételezem onnan is lehetnek így ismerettségei. Egy évfolyamba voltunk, akkor akár már meglévő ismerőse is jöhet!
Szívesen veszek minden ötletet, szóval ha bármi eszedbe jut írj rám ^^
Köszönöm előre is!  Játékostárs keresô - Page 6 1f618
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Szomb. Aug. 07, 2021 5:08 pm
Sziasztok!

Lola mellé keresnék náhány plotot. Smile
- barátok, legjobb barátnő
- ellenségek
- valaki akivel bajba keveredhet
- de bármire nyitott vagyok, csak dobj meg egy PM-el. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Kedd Aug. 10, 2021 11:45 am
Cato is vihető játékra, találkozhatunk először vagy lehetünk régi barátok, szívesen plotolok bármilyen szálra Játékostárs keresô - Page 6 162129408
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Csüt. Aug. 12, 2021 12:07 pm
Frissen, ropogósan első játékaimat/játékostársaimat keresem:
Játékostárs keresô - Page 6 1f483  egy hölggyel
Játékostárs keresô - Page 6 1f6b6  egy úrral
Játékostárs keresô - Page 6 1f1ec-1f1e7  és egy angol nyelvű játékra kötetlenül.

Plot szinten amit fel tudok ajánlani:
Játékostárs keresô - Page 6 1f465  régi/új barátságok kialakítása vagy ellenségek/riválisok dinamika akár;
Játékostárs keresô - Page 6 1f4bc munkaügyek műkincs, műtárgy témában: lehetsz hamisító, tolvaj, vevő, eladó vagy simán csak műkedvelő;
Játékostárs keresô - Page 6 1f496 romantikus játékban is benne vagyok akár;
Játékostárs keresô - Page 6 1f4ab véletlen találkozás, egyedi ötlet, beszéljük meg és majd lesz valahogy.  Játékostárs keresô - Page 6 1f60e

Discordon vagy PM-ben elérhető vagyok és nem harapok tényleg.   Játékostárs keresô - Page 6 1f60a
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Hétf. Aug. 30, 2021 7:09 pm
Sziasztok! Játékostárs keresô - Page 6 4119531066

Sajnos a lapom elkészülte után rögtön el kellett tűnnöm pár hétre, de már itt vagyok és beindítanám Nelson életét.
Pár infó a karakterről:
- Ilvermorny-ba tanul, de szeptembertől Roxfortban a Mardekár ház színvonalát fogja emelni a jelenlétével.
- Az elmúlt egy évben kómában volt, így ebben az időszakban nem nagyon tudunk mit kijátszani (kivéve ha szeretnél hozzám beszélni a kórházban az ágyam mellett, de akkor én nem tudok használható reagokkal szolgálni)
- Az iskolájában benne van a Kviddics csapatban és jó is ebben a sportban. Emiatt és az ellenállhatatlan külső plusz laza stílusa miatt a suli "menő sráca", tehát már halhattál róla.
Bármire nyitott vagyok, ha lett ötleted, akkor nyugodtan írj rám, de ha nincs akkor is írhatsz, majd kitalálunk valamit. Lehetsz volt csapattárs, volt/leendő osztály/évfolyam/iskolatárs, eltölthettünk/eltölthetünk egy-két éjszakát kettesben, de lehetsz a "rajongóm" is.  Akár lehetsz barát is, de azokat megválogatom. Ettől bonyolultabb szálakat is kitalálhatunk, tényleg szívesen ötletelek csak írj rám itt vagy discordon. Játékostárs keresô - Page 6 1749651151
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Szer. Szept. 01, 2021 3:58 pm
Plotokat keresek Keilaninak. Játékostárs keresô - Page 6 1509579387
Minden ötletre nyitott vagyok, ami összeegyeztethető az előéletével. (Mardekáros volt, de nem különösebben meghatározó személyiség. Második-harmadik évfolyamban kiközösítették a halálfaló szülei miatt, ebből adódóan lehet ellenséges, de baráti is a kapcsolat, ha visszanyúlunk az időben.)

Első körben keresem a gyerekek keresztanyját, aki tizenöt évvel ezelőtt is már jelen volt Keilani életében. Valószínűleg egy nagyon jó barátnő az illető. Bónusz, hogy te lehetsz az első, aki tudni fog a pocaklakóról.

Másodsorban olyan személyeket keresek, akiket a könyvesboltból, vagy a párbajteremből ismerhet. Mivel nincs konkrétumom, legjobb lenne együtt ötletelni. Játékostárs keresô - Page 6 3217638854
Vissza az elejére Go down
June M. Harrison


Boszorkány

Játékostárs keresô - Page 6 UazP

Lakhely :

hopeless wanderer



Multik :

grigio girls

Playby :

stefani joanne angelina germanotta ♡


46


Játékostárs keresô - Page 6 Empty
June M. Harrison
Csüt. Szept. 09, 2021 10:34 pm
Halihalihalihó!

Első egy-két-sok játékomat keresem! Igazság szerint szinte bármiben és mindenben benne vagyok, úgyhogy a felsoroltakon túl egyéb ötleteket is várok Játékostárs keresô - Page 6 3552112054

- June 1997-2004 között az Ilvermornyba járt, azon belül is a Thunderbird lelkes tanulója volt; nem volt éltanuló, mert jobban szeretett mókázni, bulikázni meg tilosban járni, cserébe viszont tök hasznos és kiváló tagja volt a kviddics csapatnak
- egy-, nagyon max. két félévet lehúzott az akadémián is, átváltoztatástan szakon
- ezek után Los Angelesbe-, majd Las Vegasba ment, de utóbbi városban több időt töltött; e helyekről is lehet az ismertség
- nagyjából egy hónappal ezelőtt az ő nevét kötötték egy eltűnéshez, valamint meglehet, hogy a MACUSA is ráküldte egy-két emberét (varázs-titoktartási törvény megszegése: magnixok előtt varázsolt, átváltoztatott egy magnixot köcsöggé vázává, blablabla) Játékostárs keresô - Page 6 2769670773
- jelenleg Londonban bujkál, a kedves testvérénél húzta meg magát - a sors fricskája, hogy e testvérke a Mágiaügyi Minisztérium egyik üdvöskéje

Első körben egyébként munkát keresnék June-nak, aminek nem feltétlen kell törvényesnek lennie.
Aztán betoppanhat valaki a MACUSÁ-tól egy ejnye-bejnyére... Játékostárs keresô - Page 6 3922895452
De amúgy tök laza, meg lájti játékok is érdekelnek Játékostárs keresô - Page 6 1688332538

Úgyhogy, ja, végül is tényleg szinte bármire és mindenre vevő vagyok, discordon vagy pm-ben brainstormingolhatunk, ha bármelyik opció oké, vagy, ha van egyéb ötlet, elképzelés; múltas játék is szóba jöhet loveplz

Vigyetek, szeressetek! Játékostárs keresô - Page 6 335307984


Játékostárs keresô - Page 6 YUSAhH2
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Hétf. Okt. 11, 2021 3:47 pm
Halihó!
Kicsit visszaesett egy fővel Caelum játszópajtijai, Athalea hiányában, így játékra invitálnék 1-2 embert még a mostani játékaim mellé!
Speciális játékra keresnék "speciális játszótársat"!
(Némi vétójogot fenntartok, de nem vagyok nagyon válogatós.)

Akit keresek:
- Aurort (arany vagy félvér)

Amire keresek:
- Caelummal sikerül olyasmibe ütnie az orrát, ami a játszópajtira nézve kellemetlen, esetleg magánbirtokot háborít fel egészen "véletlenül", amit az Auror néhány nevelő célzatú "pofonnal" tenne helyre. Caelum fiatal koránál fogva nem kell óriás szintű drámára gondolni, egészen egyszerűen csak  szeretném, ha valaki kicsit helyretenné a srácot, megmutatva neki, hogy van hova még fejlődnie!
Itt hozzá tenném, hogy Caelum kicsit zavaros elme állapotban van, sok minden érte mostanában...cakkozd ki kicsit a haját, cserébe ígérem Ő is megnyirbál kicsit!
https://finite.hungarianforum.com/t2295-caelum-black
Ő volna a delikvens. (Bátyus te meg majd újra és újra fejbe vághatod a későbbiekben!)
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Pént. Nov. 12, 2021 5:32 pm
Sziasztok! Most, hogy leredukálódtam egy karakterre, szeretnék kicsit visszarázódni, úgyhogy játékostársat keresek. Játékostárs keresô - Page 6 3217638854
A karid lehet bárki, lehetnek Ash-sel munkatársak, barátok, szomszédok, bármilyen játékra nyitott vagyok, csak annyit kérek, legyél türelmes, mert a magyarul fogalmazás még kicsit nehézkes, de vissza fogok rázódni, eskü   Játékostárs keresô - Page 6 162129408
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Szomb. Nov. 13, 2021 8:25 pm
nahátcsókolomkéremszépen!

Már én is kezdtem azt hinni, hogy végleg meg kell válnom Ninától, de rájöttem, hogy nem akarok. Egyáltalán nem. : (((
Viszont az összes korábbi játékom archívumban van (meg hát én is inaktívban), így kénytelen vagyok a mentőakcióhoz hirtelen kezdeni valamit ma (vagy holnap, de holnap ilyen családi cuccon leszek, szóval az nem annyira nyerő). Úgyhogy inkább ma.

Tökre nincs amúgy ötletem, de nem kell nagy durranás legyen, elég nyilvánvaló szándékom, hogy jelenleg csak túléljek, aztán szépen megtaláljam újra a hangot a kisasszonnyal.


Ja ugyanitt egy  @June Blake is gazdát keresne.

pm, discord, akármi, csak mentsetek meg plííízzzz *-*
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Csüt. Jan. 13, 2022 3:01 pm
Sziasztok. Jöttem én is plotokat gyűjteni Betsynek.

Mivel részt vett a csereprogramban, meglehet, hogy nála is kötött ki valaki

Most kezdi meglátni a másik nemet, így buli lenne, ha lenne egy crusha is (akivel valószínűleg marad ez a viszony, hacsak nem lesz a végén kölcsönös)

Jók lennének további hollósok, illetve kviddics meccsre is el lehet cipelni

Bulizni is szeret

Meg úgy bármi is belefér ^^
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Hétf. Jan. 17, 2022 2:47 pm
Na szóval, van itt egy Leonie is, akinek már adva van egy csomó plot, azért jó lenne még pár... Főleg sulisokkal, akár akadémistákkal, mert apja miatt megfordul ott...

Igazából jöhet szinte bármi ^^
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Vas. Jan. 23, 2022 2:56 pm
Sziasztok! Megint/még mindig játékostársat keresek, szívesen ötletelek bárkivel, kitalálunk valamit Játékostárs keresô - Page 6 335307984

Én viszonylag gyors reagoló vagyok, akár RT játékban is benne vagyok, ha úgy alakul, de nem gond az sem, ha a partnerem nem az. :3
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy


Politikus

Játékostárs keresô - Page 6 1cbe035ad987357effbf84a514755a2cc2e8d709

Lakhely :

♙ Wiltshire, Malfoy Manor



Multik :

Beehive

Playby :

♙ Boyd Holbrook


189


Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Draco Malfoy
Hétf. Jan. 31, 2022 8:31 pm
Kicsit megfogyatkoztak a játékaim/plotjaim, úgyhogy keresnék néhány új plotot a karakternek. Draco Malfoyt, azt hiszem, nem sokaknak kell bemutatnom, de mivel ő már nem ugyanaz az elkényeztetett, zsarnokoskodó tinifiú, aki 11-17 évesen volt, szólnék azért pár szót róla:

- A Malfoyok a roxforti csata után megúszták ugyan az Azkabant, de nevük az ismert halálfalók között szerepelt, ezért Draco több mint 20 éve azon dolgozik, hogy tisztára mossa a családja nevét - többek között jótékonysági rendezvényekkel, adományokkal, ösztöndíjakkal is.  

- Időközben a Docendo Discimus varázsjogi karán, politikatudomány szakon tanult tovább, és jelenleg a mágiaügyi miniszter mellett dolgozik tanácsosként.  

- Ugyanakkor a Malfoyok még mindig az ország egyik leggazdagabb családja, és Draco többféle üzletet is kézben tart. Egyebek között most vett egy sportseprű gyárat Amerikában, és épp egy új márkát terveznek piacra dobni.  

- Nagyjából 8 hónapja megözvegyült.

- Nem sokkal utána informátorként beépült a Magic is Might tagjai közé, folyamatosan tornázva fel magát a ranglétrán, és elsősorban - de nem kizárólagosan - tiltott varázstárgyak beszerzésével segíti a szervezetett.

- Összességében elmondható, hogy Draco felnőttként büszke, udvariasan távolságtartó férfi, nem sokakat enged közel magához, főleg most, hogy még gyászol is, de a megboldogult nejének hála a bigott nézeteit már régen elvetette, és a maga módján a jó ügyért harcol.

- A szüleivel, főleg az apjával, megromlott a kapcsolata, eltávolodtak, bár ezt a külvilág nem okvetlenül tudja.



Mivel láthatóan sok mindenben érintett, sokféle plotot/játékot el tudok képzelni neki:


  • Minisztériumi munkatársak, akikkel lehet baráti, vagy akár ellenséges viszonyban is - hisz tudjuk, hogy a Malfoyokat nem mindenki kedveli, nem mindenki bízik bennük, biztos van, aki nem díjazza a jelenlétét a politikában.

  • Közös akciók MiM tagokkal, vagy akár aurorokkal, pl tiltott tárgyak, bájitalok beszerzése, átadása, cseréje stb.

  • Társadalmi vagy jótékonysági események, amelyeken Draco lehet sima adakozó, vagy akár az est (társ)szervezője

  • Ha valakinek szüksége volna ösztöndíjra, szponzorra, munkaadóra, anyagi támogatókra valamilyen ügyben, vagy pl. befektetőre, üzleti tőkére, akkor is lehet Draco az embere.

  • A varázsvilág aranyvérűi (és félvérei) mondhatni egy nagy boldog család, szóval rokoni szálakat is fűzhetünk szorosabbra, vagy lazábbra, tetszés szerint.

  • Jöhetnek gyerekkori vagy új barátok, ivócimborák, sőt...

  • El tudom képzelni, hogy bár a börtönbüntetést megúszta, a hivatalos tárgyalása előtt Draco ült egy-két hónapot előzetesben az Azkabanban, és van, akivel ott haverkodott össze, csak mert miért is ne?

  • Biztos van, amit kifelejtettem, de bármi egyéb ötlet van, állok elébe.




Ps.: Néha nagyon gyors reagoló vagyok, néha nagyon nem, és egyszerre max 1-2 új játékot tudok bevállalni.


Egyelőre tele vagyok. Very Happy





Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Kedd Feb. 08, 2022 10:22 am
Sziasztok.
Családot keresek Adilson számára, így a vezetékneve változhat. 26 éves srác lesz, Auror féleség. Félvér. Aranyvérű. Apai részről családot keresek. Anyja Fawley ágról származó.
Akár egy legjobb barát is jöhet, vagy asszony pajtás. Bárki és bárminek örülnék.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Pént. Feb. 11, 2022 9:56 am
Plotokat keresek a leányom számára. https://finite.hungarianforum.com/t3146-laodice-gaunt Az anyja még képlékeny, bárki mellé becsatlakozok rokonnak (Aranyvérű idealista +46 év ). Az apja ugye Gaunt. Lalának már 10 éves kora óta jegyese van, elkerülhetetlen a házasságuk a későbbiekben. Egy szerelmi három-négyszök, szerelmi húzavona titokban...benne volnék. Barátnőket keresek számára, ellenségeket és olyanokat, akiket utálhat és szekálhat. Félvérek, sárvérűek előnyben... A lánykám amúgy 32 hetes terhesség körül született, később is mehetett a roxfortba ennek okán. Már rég akadémista lehetne , de még csak utolsó éves roxforti lesz. 3 bátya akad majd. ... Meg majd párbajszakkörre jár majd. 😄 De együtt is kitalálhatunk bármit is 😄
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Szer. Feb. 16, 2022 4:52 pm
Sziasztok.
Caelum számára keresek plottokat. Pár opció, pár apró tudni való a múlttal kapcsolatban.

2008-2014 ig volt a Mardekár tanulója, az utolsó évét nem tette le. Lelépett a roxfortból.
Egy évig fogságban volt, megkínozták, amneziája is volt (lehet most sem emlékszik pár dologra). Most a kiméra Szindikátus informátora.
Akiket keresek:
- Roxfortból való ház cimborákat, vagy csak Roxfortból ismerős arcokat, akivel utálhatták egymást vagy cimboráltak a maguk zűrös módján egymással. Egyszer volt büntető munkán is...de nem egyedül!
- Gyerekkori Barátok.
- Akikkel találkozhatott 2020-2021-ben Londonban. Mostanában elég sokat felbukkant a környező területen.
Elmeállapota labilis, így egy rossz szó is simán felhergeli, ezen túl kissé paranoiás. Akár már találkozhattál is vele valamerre.
- Ismerheted a (volt) jegyesét, Athalea Rowle-t (23 éves). Vagy Caelum családját. Akár rokon is lehetsz a híres Black családnak ...
- Talán volt már dolga veled. Lehetsz Auror, medimágus, vagy csak egy diák...kitaláljuk együtt.
Ha kifelejtettem valamit, akkor dobj meg az ötleteiddel és össze hozunk valamit!

UI: Játékostársakat is szívesen fogadok a hétre 😍😁💪 meg úgy állandóra is!
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Vendég
Vas. Márc. 20, 2022 7:56 pm
Szeretnék belecsapni a lecsóba, szóval:

  • Mugliszármazású vagyok
  • exGriffendéles (rengeteg, rengeteg házponttal mögöttem)
  • alkalmi munkák tömkelege (kampányidőszakban szórólapozás, olykor-olykor kaja szervírozás puccos partikon, meg a minisztériumban is szoktam adminisztratív munkákat vállalni)
  • kutya, macska nincs, viszont van egy fikusz, ami meglehetősen jól bírja nálam (növénygondozási tanácsokat ugyanitt elfogadok)


Ahol sűrűn megfordulok:

  • kaptam színházbérletet, ki is fogom használni
  • az akadémia evidens
  • minisztériumban is
  • olykor-olykor valamelyik buli is szóba jöhet
  • puccos partik, bár ott inkább dolgozni szoktam
  • szeretek fényképezni, szóval régi épületek közelében, szűk utcákban, olykor még a zsebpiszok közben is
  • london bármely szegletében


Akinek nagyon örülnék:

  • egy kolesztárs, vagy lakótárs... ahogy neked kényelmes
  • egy minisztériumi személy
  • egy valaki, aki miatt fontolgathatom az aurori szakmát
  • egy szintén mugliszármazású, akivel szapulhatjuk a többieket (oké, nem komolyan, de poén lenne)
  • cimbik (csak felületes barátságokra vagyok képes jelenleg)
  • valaki, aki szintén szereti a művészetet, na meg sötétben csatangolni, vagy épp kietlen helyen (had ne kelljen már egyedül, légyszi)
  • munkaadóknak is nagyon örülök
  • akadémista, akivel kávé mellett borulhatok ki az illetékes profon
  • bármi más, amire neked szükséged van, és beleférhetek (ja, alibi barátnő is tök simán leszek)


Emellett persze egy alkalmas játékra is vevő vagyok, ha nem érzel késztetést, hogy mindenáron összeplotolj velem, viszont kellenek a reagok. Birka türelmem van, szóval nem én leszek az, aki 10 percenként zaklat, hogy mikor írsz, cserébe nagyon fogom várni.

Meg bár nem a legtökéletesebbek, de szeretek kezdeni, úgyhogy azt se neked kell ^^
Vissza az elejére Go down



Játékostárs keresô - Page 6 Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
6 / 7 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: