Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Játékostárs keresô

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Csüt. Ápr. 23, 2020 12:20 pm
Lehetsz rokon, barát, ellenség vagy csak egy idegen. Bárkivel, bárhol, bármikor szívesen játszanék. Egy pm az ára Játékostárs keresô - Page 3 1570947188
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Csüt. Ápr. 23, 2020 5:48 pm
Helló mindenki!
Elsősorban nem is játékokat, hanem inkább plotokat keresnék:

• Régi barátokat, akiket akár a Roxfortból ismerhetek, és az iskola végezte után is barátok maradtunk.
• Új barátokat, akiket a Szent Mungóban ismertem meg, esetleg együtt “raboskodtunk” ott.
• Ellenségeket, akik bármi okból gyűlölnek/gyűlöltek a múltban is, vagy kölcsönösen utáltuk egymást.
• Távoli rokonokat akár (az aranyvérűeknél valahol mindenki rokon :’D)
• Igazából jöhet bármi, amit el tudunk képzelni/ki tudunk találni.

Ha valaki szeretne hozzám bármilyen szempontból kapcsolódni, akkor bátrjan vágjon hozzám egy baglyot! <3


Egyenlőre beteltem :3
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Csüt. Ápr. 23, 2020 6:11 pm
Sziasztok.

Egy Japánból érkezett cserediák keres játékos partnereket a Roxfort területéről. Friss barátokat, ellenségeket, fiúkat akiket elvarázsoltam, esetleg azt a fiút aki iránt én táplálok érzelmeket. Tanárokkal is szívesen játszom. Lehet sima tanár-diák órai plot vagy akár az is megeshet, hogy elszeretném bűvölni a kedves Tanár úrat vagy talán már el is bűvöltem. Bár kiskorú de a vevő vagy egy kiskorú megrontásában akár az is benne lehet Cool  Wink

Valamint keresném ha itt megtalálom anyai ágon bármilyen rokonomat: unokatestvérek, nénikék, bácsikák, féltestvéreim és másokat Smile

Egy bagoly az ára a játékoknak Játékostárs keresô - Page 3 3217638854
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Pént. Ápr. 24, 2020 8:05 am
Kedves Mindenki, de legfőképp Te!

Úgy érzem, van még kapacitásom 1-2 szálra és azon túl, hogy keresem azokat, akik engem keresnek, alább találsz némi támpontot.
(Mivel nem csak egy-egy játékban gondolkozom, ezért kérem csak olyan írjon, aki szintén hosszú távra tervez és nem tűnik el. ^^)

  • Lehetsz a múltam vagy a jövőm szereplője. Itt leginkább aktív szereplőkre gondolok, nem olyanokra, akik egyszer rég a Mardekár szomszéd hálótermében aludtak 7 évig.

  • Lehetsz régi vagy új kacérkodásom a románcokkal. Persze csak óvatosan, leginkább érzelmi kötelék, mint bármi más, hiszen férjnél vagyok.

  • Lehetünk jóban és utálhatjuk is egymást, ez leginkább a véred kérdése (meg persze, hogy a férjem mennyire üti bele az orrát a kapcsolataimba).

  • Kérhettél tőlem szívességet, mozgathatom neked a szálakat a Minisztériumban, segíthetek elsikálni ezt-azt. Ezért nyilvánvalóan az adósom leszel.

  • Lehetek a gyereked keresztanyja vagy te az enyémeké (na jó, te keresztapa is lehetsz). Légyszi.

  • Ha rokon vagy és eddig nem találtalak meg (my bad), ne félj tőlem, nem vagyok annyira depressziós.

Ígérem, hogy nem harapok. Egyébként bármi is szóba jöhet, ami eddig nem került felsorolásra.

Cece <3


Nagyon köszönöm a megtisztelő üzeneteket, többszörösen is elkeltem, egyelőre úgy érzem tele a határidőnaplóm! Játékostárs keresô - Page 3 3217638854
Vissza az elejére Go down
C. Aurora Walsh


Akadémista

Játékostárs keresô - Page 3 Tumblr_inline_phozwaOvd41to2jpf_100

Lakhely :

ღ London, Nagy-Britannia ღ


Keresem :

ღ My Memories


Playby :

ღ Freya Mavor ღ


10


Játékostárs keresô - Page 3 Empty
C. Aurora Walsh
Pént. Ápr. 24, 2020 1:20 pm
Sziasztok Játékostárs keresô - Page 3 548657537 !

Hát magam sem hittem volna, hogy ideírok, de tegnap tök jól esett posztolni ezzel a leányzóval, így gondoltam 1-2 játék talán még belefér nála, ha valakinek esetleg van kedve Játékostárs keresô - Page 3 3217638854 .

Amit tudni kell róla:


  • Ausztrál, vagyis olyan egy (?) évvel ezelőttig ott is élt, így ha valaki megfordult arra simán összefuthattak (bár ő most éppen nem emlékszik azokra az időkre)

  • Egészen decemberig aurornak tanult, jó is volt, elhivatott is volt, aztán egy sajnálatos baleset következtében elvesztette a memóriáját, így most átnyargalt a festészetre --> így tehát ismerhet embereket az auror képzésről, vagy csak random az akadémiáról, igazából ismeretség sem kell hozzá, simán csak össze is futhatnak

  • Alapvetően nem emlékszik a varázsvilágra, így minden újdonság neki, könnyen csodálkozik rá a dolgokra vagy csak kerül bajba miattuk, esetleg keveredik olyan helyre, ahová nem kéne neki



Ezek persze csak ötletek, kiindulási alapok, ha van más, akkor nagyjából bármire is vevő vagyok Játékostárs keresô - Page 3 196327435. Igyekszem gyorsan posztolni, bár alapvetően lassú játékos vagyok, csak olyan írjon, akinek ez nem baj >w>. Ezt viszont igyekszem nagy-nagy lelkesedéssel pótolni Játékostárs keresô - Page 3 1509579387. Tehát ha játszanál dobj megy egy bagollyal és mindent is megbeszélünk :3.




Life is like a box of crayons
Most people are the 8 color boxes but what you’re really looking for are the 64 color boxes with the sharpeners on the back

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Szomb. Ápr. 25, 2020 12:04 pm
Halihóóóó Játékostárs keresô - Page 3 3217638854 Játékostárs keresô - Page 3 3217638854
Megérkeztem, így hát bele is vetném magam Roxfort életébe... Ha úgy érzed, képes lennél kiráncigálni valami izgi mókával a könyveim mögül, ne habozz felém reptetni egy baglyot, szívesen fogadok bárkit Játékostárs keresô - Page 3 492177702 Játékostárs keresô - Page 3 3217638854
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Szomb. Ápr. 25, 2020 2:57 pm
Sziasztok! Felszabadult pár helyem, meg időm is akad, úgyhogy meghirdetem magam. Cool Diák, tanár, felnőtt, akárkivel szívesen ötletelek, lehetünk régi ismerősök vagy találkozhatunk most először, együtt kitaláljuk. Játékostárs keresô - Page 3 335307984
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Szomb. Ápr. 25, 2020 6:22 pm
Sziasztok

Igen! Újabb Lestrange! Aki keres, az talál, ismeritek a mondást ugye? Szóval én most keresésre adtam a fejem, mielőtt befejezném a lapomat.
1: Egy gyerekkori legjobb barátnő, vagy barát, utóbbi ugye fiúból volna és semmi szerelem nem lenne, csak barátok. Kb 16 éve ismerjük egymást! (18-19 év körüli jelentkezőt várok, vagy jelentkezőket, ha trióban gondolkodunk)
2: Jelenleg jegyben (vagy csak leendő jegyes, az úr készül eljegyezni) járó Aranyvérű leányzó vagyok, semmi kötelező dolog nincs ebben az egészben. Szeretjük egymást és a szülők is okésak a dologban. Minden részletet megbeszélhetünk pm-ben. Tizenkilenc feletti úriember (Aranyvérű) jelentkezését várom, akinek bele illenék az életébe. Illetve ha nem lesz senki jelentkező rá, akkor meghirdetem az úrat!
Köszönöm a figyelmet
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Pént. Május 01, 2020 9:17 pm
Szép estét, kiskezüket csókdosom!
Szóval az a helyzet, hogy ezt a napsugaras hölgyeményt szeretném áruba bocsátani, tessék, csak tessék, vegyék, vigyék, egyék. (de ne nagyon csócsálják meg : (()
Még egészen konkrét ötleteim is vannak, amiket most itt felsorolok, hogy ne kelljen rákérdezned bagolyban. :")

- tanúja lehetsz, amint a főbérlőm éppen ordibál velem, mert még nem fizettem ki a lakbért. hogy ezek után elviszel kávézni mert csóró vagyok, vagy valami ilyesmi, az rajtad múlik (és akkor lehet, hogy ez már nem is olyan jó ötlet...)
- esetleg segíthetsz költözködni. biztosan nagy hangzavarral cipelem a bőröndöket az utcán, hogy a bútorokról ne is beszéljünk. a pálcám meg tökre nem működik, szóval egyedül ez kicsit nehézkes. majd csinálok cserébe... limonádét? vagy inkább valami erősebbet. ; )
- ha betévedsz egy random karaoke-bárba, akkor elképzelhető, hogy egymásba botlunk. szeretek énekelni, szeretek táncolni és egy pohár sör mellett megváltani a világot, és te?
- ezeket leszámítva szerintem neked biztosan lesz valami normális és használható ötleted is :"D szóval nyitva hagyom az ablakot a baglyoknak. <3
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Szomb. Május 02, 2020 11:00 pm
Sziasztok,

Friss játékosként még nem ismerek igazán senkit, de szeretnék a karinak egy-két kapcsolatot és elsőként ezek ugrottak be, ha valamelyik ötlet tetszik, dobj meg egy pm-mel.

- Reggeli futótárs - akár a Roxfortból, akár az Akadémiáról, egyszer egymásba botlottunk és azóta is elmegyünk néha együtt futni, megkergetjük egymást

- Brunch partner - egy barát, barátnő, akivel hatalmas reggelizéseket és beszélgetéseket csapunk

- Egy régi kapcsolat - valaki, akivel történt köztünk egy-s-más, és talán azt hittük, hogy szerelmesek is voltunk, de most már biztos nem

- Közös titok - valaki, akit nagyon kompromittáló helyzetben találtam, vagy épp fordítva?

Ezek összevonhatók, cserélgethetőek, randomak és igazából más jó ötletekre is nyitott vagyok.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Hétf. Május 04, 2020 10:16 am
Hellóka! Játékostárs keresô - Page 3 3217638854
Belevetném magam a játékok tengerébe, szóval várom a lelkes jelentkezőket, akik elvinnének megmutatni milyen is a világ. Eddig elég csekély tapasztalattal rendelkezem az angolokról, és a családi körülmények miatt viszonylag kevés dolgot próbáltam ki, ezért könnyű dolgod van, még egy laza kávézás is újnak számít, de azért remélem nem ragadunk le egy feketénél.
Várok mindenkit - főleg akadémisták köréből -, aki késznek érzi magát egy orosz forgószélre. Van egy klassz bakancslistám is, amiről szeretnék pár pontot kipipálni. Segítesz benne?  Játékostárs keresô - Page 3 2333359768
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Kedd Május 05, 2020 11:35 am
Shuhuhuuu haligali Játékostárs keresô - Page 3 3217638854 Játékostárs keresô - Page 3 3217638854 Játékostárs keresô - Page 3 2118478306
Szóóóóóóval megérkeztem, játszanék Very Happy Roxforti diákocskák, vagy épp tanárok előnyben, hisz én csupán csak a kastélyban szellemeskedem, de bárkit szívesen idegesítek jelenlétemmel, aki megfordul a Roxfort falai között Játékostárs keresô - Page 3 4288576442 Lééécci játssz velem Játékostárs keresô - Page 3 394299526
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Szer. Május 06, 2020 5:01 pm
Van még szabad kapacitásom játékra :3

Hátrány: kicsi távolságtartás, az a fura pletyka, kevés romantika

Előny: vicces, mókás, és írok kezdőt Very Happy


Megvagyok, köszönöm :3
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Szer. Május 13, 2020 8:54 pm
Sziasztok! Játékostárs keresô - Page 3 3217638854

Nem meglepő módon én is keresném barátaimat, ellenségeimet, rokonaimat, bárkit és bármit, ami csak befér a csövön.
Illetve, játékra is kapható vagyok a különböző kapcsolatok kialakítása mellett, csak egy PM-be kerül. Játékostárs keresô - Page 3 3034304039
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Csüt. Május 14, 2020 6:37 am
Sziasztok!
Én is bedobom magam a közösbe... bárkivel szívesen játszom, szóval ha van ötleted, akkor küldj baglyot! Ha meg esetleg nincs, az sem gond, majd kitalálunk valamit Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Csüt. Május 14, 2020 12:43 pm
Hellóka!

Arra gondoltam, hogy megkeresem azokat, akik a karakterem életét valamilyen formában alakíthatják. Keresek barátokat (régieket meg újakat is), ellenségeket (régieket meg újakat, haha meglepődtél?), örülnék egy udvarlónak, de ha több lesz az sem zavar.. ; )
Meg igazából bárkit, akinek akad egy jó ötlete, ami ráhúzható a 16 éves fejemre.

Szóval várom a plotokat, aztán persze játszani is elviszek mindenkit, ha elkészültem :3

Flo
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Pént. Május 15, 2020 3:28 pm
Nagyon rosszul megy nekem az önpromózás, arra ott az egész Újszövetség de csak hogy mindenki tudja, nagyon szívesen játszok bárkivel szinte bármit.
Első körben főleg Roxfort és Roxmorts környékén, de hajlandó vagyok indokolt esetben kivételt tenni.

Ugyanitt, mivel szinte zéróról indul a karakter, nagyon szívenes olvasnék plotötleteket is.

PM-ben lehet zargatni.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Pént. Május 15, 2020 4:50 pm
***
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Szomb. Május 16, 2020 12:03 am
Sziasztok!

Igazából nem játékostársat keresek, mindössze láttam, hogy egészen jól alakulnak a kviddics csapatok, és mivel tök jó játéklehetőségeket látok úgy amblokk az egészben, ezért itt hagynám, hogy a MARDEKÁR KVIDDICS CSAPATA:
- 2 hajtót
- 1 őrzőt

keres.  

Na szalasszátok el a lehetőséget, mardisok Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Szomb. Május 16, 2020 11:48 am
Hali!

Még be merek vállalni egy játékot. Aki szeretne lecsapni erre a lehetőségre és lát némi fantáziát az ne habozzon! Vágjon hozzám egy baglyot levelestől! Very Happy megvan köszi, de ha érdeklődnél egy játék iránt ne félj tőlem.

Amit meg még keresek játékon kívül is:
- barát/ellenségeket
- egy S betűs velem egyidős lányt (de ha nem S betűs az se baj, átírom az etben vagy kimagyarázzuk miért S van ott), akivel a mágiatörténet órán levelezhettem, akinek még belefér az életébe, hogy a volt barátja legyek - nem kell túlgondolni, nem szerelmi szálra keresem az illetőt, csak akinek hiányzik egy ilyen személy az nyugodtan szóljon.
- a Little Blackbirds zenekar tagjait (háztól és nemtől független) (énekes, dob, gitár stb amivel beszeretnél szállni, ez az iskolai szakkörön kívül létezne, tehát ha tagja vagy a roxforti zenekarnak és kórusnak, akkor ez tudd, hogy attól függetlenül működik/működne).
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Szomb. Május 23, 2020 11:04 am
Szép napot Játékostárs keresô - Page 3 3217638854
Újonnan érkezett diplomata hölgyemény keresi egy-két játékra azon emberek társaságát, akik elviselnék a fóbiáit Játékostárs keresô - Page 3 3217638854 és a játék most akciós, csupán csak egy cukkancs bagoly az ára Játékostárs keresô - Page 3 3217638854 Játékostárs keresô - Page 3 3217638854
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Pént. Jún. 05, 2020 4:12 pm
Sziasztok!

Hú, előrelátom, hogy ez hosszú lesz, mert nem is egy, hanem mindjárt három karit dobnék be a közösbe. xD Mivel nem tudom, hogy ki szabad még, és ki nem, ezért megpróbálkozom én is. Hú, szinte teljesen beteltem. ^^ Szóval, csak azokra keresek még jelentkezőt, ami nincs áthúzva.

Az első fiam Nate lenne, mint láthatjátok, Hollóhátas, a suliújság fotósa, néha kicsit idegesítő, de amúgy jó gyerek.

- neki továbbra is várom a nővéremmel és a készülő anyukámmal és apukámmal, illetve az elkészült unokatestvérünkkel karöltve az a húgomat
- továbbá, egy véletlen eset miatt 2 éve egy cserediáknak helyet kellett biztosítani, szóval Nate egy másik szobába került és azóta is élvezi @Clyde M. Corner macskaszőrrel gazdagított társaságát, továbbá Clyde ikertesójáét, szóval ide Clyde-dal karöltve várjuk a másik Corner-fiút és rajta kívül 2 másik hatodéves Hollóhátas srácot (vagy lehetsz hetedéves is, és járhattál olyan szerencsétlenül, mint jó magam)

- @Lucy Weasley-vel várjuk a suliújság többi tagját
- keresem Őt, akiért titkon odáig vagyok, de magamnak se vallanám be
- ezenkívül, ha valaki okklumenciát/legilimenciát tanítana neki, azért nagyon hálás lenne
- igazából, várok mindenki mást: barátokat; ellenségeket; azokat, akik kiutálták a vitakörből; alkalmi sakkpartnereket; bárkit, aki korrepetálásra szorul; vagy ami épp az eszedbe jut - Nate-tel jelenleg beteltem, csak a nem áthúzott részekre várok még embereket




A második fiam @Lucas Mordrake lenne, ő már kicsit nehezebb eset, de nem annyira ijesztő, mint amilyennek látszik.

- hozzá keresek bármilyen akadémiai kapcsolatot, legyen diáktárs, vagy tanár, tényleg bárkit. lehet szimpatikus neked, és megpróbálod megismerni a pletykák ellenére, vagy éppen te vagy a pletykák indítója, édes mindegy
- bárkit, aki a Szent Mungóban dolgozik, és esetleg kezelheti őt, vagy csak sima alkalmazott, vagy ismeri @Raquel Del Castillot
- bárkit, akit az Ilvermonyból ismerhetett (vagy ismerik a szüleit, mert ők ott tanítanak)

- esetleg egy magánnyomozót, akit a szüleim segítségével béreltem fel, hogy segítsen kideríteni, hogy mi lett az ikertestvéremmel (ő majd egyszer elkészül)



A harmadik fiam pedig @Atanas Lazarov, ő még elfogadás alatt áll, de ha elfogadják, akkor neki is kellene még néhány kapcsolat, az alakulóban lévőkön kívül.

- szóval, ha @Lynette Weasley-ék által résztvett illegális bulikon veszel részt, vagy csak bajkeverő vagy, akkor ő a te embered
- ha te is a Durmstrangból jöttél, vagy ismered a szüleimet (ők is ott tanultak, így lehetnek akár a szüleink haverok)
- ha szereted mások nyomorát látni, akkor keresek hozzá csatlósokat (elsősorban mardekárosokat keres, de ha elég nagy a pofád, és megkedvel, akkor lehetsz bármelyik házból, kivéve a hugrát. bocsi srácok, a hugrásokat megveti)
- ha csak kell valaki, aki halálra szekál, akkor ő itt van
- bárki, akivel kviddicsezhet, vagy akivel leüthet másokat a seprűről (tudom, cuki egy ember)
- felületes barátságokat, ellenségeket, exeket, bárkit szívesen látok vele is



A hirdetésem óta kicsit bővült a választék, így Laurie-nak, Maxnek, Lucasnak keresek játékospartnereket. ^^ Lessetek rájuk bátran!

https://finite.hungarianforum.com/t1010-behind-every-mask-there-is-a-face-and-behind-that-a-story

Mindennek egy pm az ára, mindegy melyik karimon, bárkinek lehet üzenni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Vas. Jún. 14, 2020 3:12 pm
Sziasztok!

Kicsit hóbortos Holló keresi első játszótársát. Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Csüt. Jún. 18, 2020 11:11 am
Sziasztok!

Berobbanék a köztudatba Játékostárs keresô - Page 3 3217638854

- keresem a fiút, akibe épp halálosan szerelmes vagyok (lehetsz te a jófiú, a rosszfiú, a hangos, a szende vagy a vagány, mindenhogy nagyon várlak *-*) hihetetlen gyors volt *-*
- rajzolhatunk együtt/szívesen lerajzollak
- megijeszthetsz és ezért egész véletlenül laposra verhetlek
- felrobbanthatjuk együtt a konyhát/ehetünk valami finomat
- dolgozhatunk együtt a suliújságon
- vagy csak szórakoztathatlak csodálatos társaságommal :3

Igazából ezeken kívül is vevő vagyok szinte bármire és ötletelhetünk együtt, csak dobj egy tollast és mindent megbeszélünk Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Vendég
Pént. Jún. 26, 2020 12:44 am
Sziasztok!

Igazából nem játékostársat keresek, mindössze láttam, hogy egészen jól alakulnak a kviddics csapatok, és mivel tök jó játéklehetőségeket látok úgy amblokk az egészben, ezért itt hagynám, hogy a MARDEKÁR KVIDDICS CSAPATA:
- 2 hajtót
- 1 őrzőt

keres.  

Na szalasszátok el a lehetőséget, mardisok Rolling Eyes

Ráakadtunk az őrzőnkre, immár csak 2 szabad hajtó poszt van!

Ha nem lennék a csapat tagja, tuti nem szalasztanám el ezt a remek lehetőséget  Játékostárs keresô - Page 3 2333359768
Vissza az elejére Go down



Játékostárs keresô - Page 3 Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
3 / 7 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: