Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Játékostárs keresô

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Admin


STAFF

Játékostárs keresô Tenor

Keresem :

◇◈ Canonok
és
Keresettek
és
Bárki más
◈◇

Playby :

◇◈ Faceless ◈◇


2486


Játékostárs keresô Empty
Admin
Vas. Aug. 11, 2019 9:37 pm
Játékostárs keresô

Játszani szeretnél, de úgy érzed, nincsen kivel? Írj ide egy-két sort, hogy milyen jelenetet képzelnél el, milyen típusú játékostársra vársz, valaki biztosan jelentkezni fog a hirdetésedre!
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Pént. Nov. 15, 2019 5:19 pm
Hollóháti tanuló keres valakit, aki kizökkenti és megtanul szocializálódni. Nyitott vagyok bármilyen játékra és, majd együtt kisütünk valamit. Ha szeretnél velem játszani dobj meg egy pm-el. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Szomb. Nov. 16, 2019 11:28 pm
Halihó!
Jöttem is bajt keverni. Very Happy
Szóval nyitott vagyok bármilyen Roxfortos játékra.
Akár tanár-diák konfliktusra, akár diák-diák csínytevésre, akár egy jó kis lebukással végződő közös csínyre, de tőlem még egy sima könyvtárazós, magyarázom az anyagot dolog is belefér. Tényleg bármi a kastély területén belül, és khmm... kívül... Very Happy
Ha érdekel dobj fejbe nyugodtan egy bagollyal. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Szer. Nov. 20, 2019 6:38 pm
Játszó pajtit keresek. Lehetsz fiú, lány, felnőtt, diák nekem mindegy. Találkozhatunk az utcán, vagy a birtokomon.
Ha szeretnél játszani egy ilyen macsó férfival nyugodtan dobj meg egy pm-el Very Happy
Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov


Jegelt karakter

Játékostárs keresô Tenor

Lakhely :

Nagy-Britannia, Northumberland


Multik :

Gilbert Ollivander, Richard Avery, Hunter Tuttle, Briony Rutledge

Playby :

Neil Patrick Harris


92


Játékostárs keresô Empty
Levin Dolohov
Szer. Nov. 27, 2019 8:53 pm
Nem feltétlenül azonnali játékot keresek, inkább plotolnék, tulajdonképpen bárkivel, akit érdekelne ilyesmi, lehetsz akár készülőfélben lévő karakter is Smile . Nem tudom hányan osztják a rajongásomat a politikai szarkavarásokért és ilyesmikért, de ha valakinek hasonló fura ízlése lenne, az Levinnél jó helyen keresgél. Aranyvérű karakterek esetén jöhetnek rokoni kapcsolatok is, náluk úgyis mindenki mindenkinek a rokona. Akár lehetsz forradalmár hangulatú roxfortos is, aki megmártózna a politikában, mert... találj ki valamit.
Azt hiszem, ez egyelőre kevés kész karaktert érint, de azért ideposztolom, mert: 1. Nyugodtan írhattok majd a távoli jövőben is bármilyen ötletet, ha valaki hetek-hónapok múlva olvassa ezt, amit a buszon ülve idepötyögtem. 2. Ha éppen karakterlap-írós kedvedben vagy, de kellenének kapcsolatok... Very Happy Munkakapcsolat, utálat, múltbeli rövid romantikus akármi stb. (vannak menő keresettjeim is amúgy)
Szóval írjatok, ha egy ismerkedős "sziaengemLevinnekhívnakéstekivagy" típusú jelenetnél komolyabb sztoriba kezdenétek Very Happy



History will be kind to me
for I intend to write it.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Kedd Dec. 03, 2019 9:43 pm
Nos én is megérkeztem. Szívesen látok bárkit, bármilyen játékra. Akar diákokat ilyen-olyan okkal, akár tanár kollégákat, akár egyetemi kapcsolatokat, vagy bármilyen egyéb ismeretséget is. Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Szer. Dec. 04, 2019 2:28 pm
Sziasztoooook!
Megérekezett a Hugrabug illetékes pancsere, aki bárkivel játszanak bármit! Ha van kedvetek hozzám, vágjatok az arcomba egy pm-et Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gilbert Ollivander


Törvényen kívüli

Játékostárs keresô Tumblr_o2wuv7UYEF1ssiszvo7_r1_250

Lakhely :

Zsebpiszok köz


Multik :

úgyis tudjátok...

Playby :

Lin-Manuel Miranda


550


Játékostárs keresô Empty
Gilbert Ollivander
Vas. Dec. 22, 2019 4:50 pm
Sziasztok! Játszótársakat keresek, jöhet bárki, nem válogatok, majd bagolypostával egyeztetjük a részleteket Very Happy


I am one of those melodramatic fools, neurotic to the bone
No doubt about it

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Szer. Jan. 01, 2020 11:15 am
Kis farkas keresi titkos játszótársát, lehetőleg erdőtájékon. Igérem nem haraplak meg emberként Smile de farkasként sem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sayuri Mizuno
Csüt. Jan. 02, 2020 6:51 pm
Üdvölet! *^*
Bedobnám a karit a mélyvízbe, így diákkal, tanárral, felnőttel, kobolddal (de szép is volna TwT elkalandoztam...) más szóval bárkivel szívesen játszom egyet, vagy kettőt, vagy többet... :3 Bár kissé szórakozott, ez nem fertőző, kisujj eskü!


The JOURNEY
is the DESTINATION.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Vas. Jan. 05, 2020 6:37 pm
Sziasztok

Friss hús a láthatáron Very Happy Bedobnám magam a játéktérre.
Keresek:
- diákokat, örült rajongó diákokat Smile, szerelmes diákokat *.*
- tanárokat, kollégákat esetleg szerelem jelöltet
- kapcsolatokat egy éjszakást vagy többet meg minden mást.

Szinte mindenre vevő vagyok csak egy bagoly az árra Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Pént. Jan. 17, 2020 4:20 pm
Sziasztok!

Először is kiadó lennék pár játékra, úgyhogy izgatottan várom a pm tengert. Razz
Másodjára pedig plotolnék bárkivel, bármiről. Barátság, rokoni kapcsolatok, ellenségek, lakótárs, amit csak el tudsz képzelni. Cool
Vissza az elejére Go down
Alina Scamander


Akadémista

Játékostárs keresô 2259087b7f188ea92df5fa0eb47c284dcf496708

Lakhely :

☆ London || Abszol út ☆



Playby :

☆ Sabrina Carpenter ☆


436


Játékostárs keresô Empty
Alina Scamander
Pént. Jan. 17, 2020 9:43 pm
Hali * w *!

Keresnék pár játékra társat ennek a szerencsecsomagnak (Egész kedves ő is meg a golymókja is Wink ). Nagyjából bármire vevő vagyok és bárkivel :3. Csak a képzelet szabhat határt ennek.
Illetve, mivel lassan öt éve a Roxfortban tölti életének túlnyomó részét így akár tanárokkal, diákokkal és bárkivel szívesen plotolnék is ha van kedv/ötlet :3.
Esetleg egy legjobb barátnő is jöhetne, ha valakinek lenne kedve. * o *
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Szomb. Jan. 18, 2020 3:29 am
Sziasztok!

Frissen és ropogósan én is pöttyentek ide egy kis hirdető szöveget. Very Happy Bárkivel bármit szívesen játszok, plotolok, ha látnál bennem bármiféle potenciált, akkor nyugodt szívvel írj rám, szeretem építeni a kis kapcsolati hálómat, mindenre vevő vagyok. Smile Barátok, ellenségek, exek, távoli rokonok, olyanok akik franciául akarnak tanulni... Cool Na mindegy, szóval bárkit szívesen látok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Meissa Lestrange-Black


Törvényen kívüli

Játékostárs keresô GeWkdiYn_o

Lakhely :

Mikor hol...


Multik :

#TeamMöjMöj

Playby :

Merve Boluğur


273


Játékostárs keresô Empty
Meissa Lestrange-Black
Vas. Jan. 26, 2020 3:08 pm
Heyho~

Szívesen játszanék/plotolnék:
                 ✧ Minisztériumi dolgozókkal (A karakter Bűbáj-szakértőként segít a Minisztériumban, alkalmanként az auroroknak is)
                 ✧ Rosszfiúkkal/lányokkal (Információ csere, egy jó tea :3)
                 ✧ Jófiúkkal/lányokkal (Biztos kitaláljuk, miért futottunk össze Wink )
                 ✧ Családtagjaimmal (Sajnálom, hogy kihagytam az uncsi karácsonyi vacsikat, de hát sose hívott meg senki... Rolling Eyes )


Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Kedd Jan. 28, 2020 12:42 am
Sziasztok! Ha bárki unatkozik, nyugodtan dobáljon meg pm-ekkel, ötletelésben is bennevagyok, vagy csak egy véletlenszerű találkozásban is, MINDENBEN! bounce
Egy-kétnaponta egy reagot tudok nyújtani, és értékelem, ha ennyit a partnerem is megtesz (ha rövidebb reagokkal játszunk, amiben szintén bennevagyok, akkor több is megy), és tudom, hogy még nem vagyok elfogadva, de eskü azt mondták az adminok, hogy el fognak. Sad
Roxforti diák, boszorkány, varázsló, minden jöhet, úgyis kitalálunk valamit. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Csüt. Jan. 30, 2020 5:41 pm
Játékos társat keresek Very Happy (fu de nehéz volt ezt megfogalmazni xD)
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Szomb. Feb. 01, 2020 6:21 pm
Sziasztok! Smile

Szeretném bedobni magamat a mélyvízbe, kimenhető vagyok a játéktalanság tengeréből, ha valaki kedved kapna hozzám. Smile
Vissza az elejére Go down
Aiden De la Croix


Átoktörõ

Játékostárs keresô Tenor

Lakhely :

London



7


Játékostárs keresô Empty
Aiden De la Croix
Hétf. Feb. 03, 2020 12:40 pm
Ha valakinek lenne hozzám kedve, megPÜzhet!  Wink  bounce
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Kedd Feb. 04, 2020 7:55 pm
Na jó, jelentkezem én is, mert vicces, meg jó, meg király! Very Happy Amit zanzázva tudni kell rólam: Ilvermornyból jött és a Roxfortban Mardekáros. Kviddicsezik, sokat dumál éééééés ennyi. Very Happy Bármire rabolható vagyok és bármikor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Szomb. Feb. 08, 2020 9:37 am
Figyelem! a Dök elnök unatkozik. Önkéntes alapon lehet jelentkezni az elfoglaltságára, mielőtt hivatalosan is Merlin csapásának lesz kikiáltva. Tanárok, diákok, aurorok, bárki jelentkezhet. A részletekért küldjenek egy baglyot.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Vas. Feb. 09, 2020 12:42 am
Kedves Mindenki!
Roxforton innen és túl játékostársakat keresek, akikkel kicsit (vagy tetszés szerint nagyon) elüthetjük a szabadidőt. De beugrom szívesen helyettesíteni is órára, lehet hozzám jelentkezni különórára, vagy ha csak kérdésed van az élet nagy dolgaival kapcsolatban.

A bagolypostát a hálókörletbe várom.
Ms. Wilkinson
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Vas. Feb. 09, 2020 10:20 am
Kiadó még néhány játékom és szívesen plotolok bárkivel, bármit Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Hétf. Feb. 10, 2020 12:29 am
Megérkeztem, hogy eladjam a lelkemet! Very Happy Akit érdekel, dobjon rám egy baglyot (de csak finoman, az állatkínzás nem szép dolog) és egyeztetünk. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô Empty
Vendég
Pént. Feb. 14, 2020 2:05 am
Bedobom ide Floraet... Vigyétek és tépjétek szét...
Vissza az elejére Go down



Játékostárs keresô Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 7 oldal
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: