Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Játékostárs keresô

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Pént. Feb. 14, 2020 10:56 pm
Szívesen játszanék, ja nem, tudom, hogy arra vártál, hogy ide írjak Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Feb. 16, 2020 11:39 am
Csakmert Mr. Tündér Avery elzavart... :DD
Az unokatestvérek sokaságára ráírni sem merek, így ez a felhívás hozzájuk is szól, írjatok kedvesek, ha érdekellek titeket! Very Happy
És mivel Victoire jelenleg felvette a nyúlcipőt, és hippimód világutazik, így rendre fordul meg ismeretlen vagy éppen eldugott helyeken, ennek fényében jöhet bárki más is, akinek beleférek az életébe. Very Happy Adhatsz szállást egy éjszakára, besegíthettem a kávézóban néhány napra, lehetek gyanús alany, szinte bármi felmerülhet. Very Happy
Csupán egy bagoly az ára (de ne eladni akard nekem, levelet küldj, az enyémnek is alig van elemózsiám).
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Pént. Feb. 21, 2020 7:51 am
Sziasztok! Bedobnám ide a lánykát, bárkivel szívesen játszanék/plotolnék! Very Happy Ha volna kedvetek egy drogos Hugráshoz, akkor vágjatok hozzám egy pm-et <33
Vissza az elejére Go down
Cassiopeia Black


Auror

Játékostárs keresô - Page 2 Tumblr_inline_pbme5dUCsB1t9ndkh_540

Lakhely :

☽ London ☾


Multik :

Csillagainkban a hiba

Playby :

☽ Melissa Benoist ☾


112


Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Cassiopeia Black
Pént. Feb. 21, 2020 9:27 am
Hali * w *!

Szóval tudom, hogy Alinával még tartozom posztokkal, meg kezdőkkel. Semmit sem felejtettem el, minden meg lesz írva, kisujjeskü. Ennek ellenére most bedobnám ide ezt a lányt is, hátha valakinek van kedve rabolni 1-2 játékra. Esetleges plot ötletekre is vevő vagyok (vagy szándékra ötletelni együtt is tudunk Wink )

Tehát, amit tudni kell róla:
- 12 és 18 éves kora között Roxfortos volt, Mardekáros
- 18 és 23 éves kora között Amerikában tanult Aurornak, majd ott töltötte a két gyakorlati évét is
- Úgy fél éve jött haza onnan, most a Minisztériumban auror
- nem eszik félvéreket és mugli születésűeket reggelire

+ az anyukája egy amerikai - vagy egy család amerikai ágában született - aranyvérű boszorkány, így ha van valakinek van kedve egy unokatestvéres, rokonos plothoz arra is vevő vagyok * w *. Tudom, van pár aranyvérű család az oldalon - amerikai és nem amerikai egyaránt -, de nem akartam betámadni random senkit >w<



You never know how Strong you are. . .
until Being Strong is the only choice you have.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Feb. 23, 2020 10:07 pm
Bedobom magam ide, mert nagyon szívesen játszanék úgy bárkivel ^^
Ötletelek is, bár szerencsére, nem igazán korlátozottak a lehetőségeim, és én sem ^^

Ja, és kezdek is, ha arról van szó Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Feb. 23, 2020 11:04 pm
Bedobom magam a mélyvízbe.
Játékért küldj baglyokat vagy álom manókat.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Hétf. Feb. 24, 2020 8:51 pm
Nem vagyok az a kezdeményezős típus. Így ha bárkinek - akárkinek - megtetszett ,,szerény" előszóm ebben az új fejezetben, ne szabadkozzon levélbe elpostázni nekem.

ú.i.: rivallók ás házimanók nem érvényesek!
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Szer. Feb. 26, 2020 2:17 pm
Sziasztok! A nevem Evanora Poisson! Játékostársat keresnék, esetleg megtalálnám azt a leányzót ki az ET-mben visszaadta a könyvemet, hogy megköszönjem neki. (Persze 5.évfolyamos lehet akkor az illető), de bárkivel szívesen játszom. Sose jön rosszúl egy tehetséges méregkeverő ugye? He he he he PM-ben nyugodtan kereshettek!

Játékostárs keresô - Page 2 Cf1
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Szomb. Feb. 29, 2020 9:22 am
Elrabolta az oldal a lelkem és nem bántam meg.
Mindenféle játékkal lehet keresni a srácot. :3
Aki szeretné elrabolni cserébe őt, az küldjön egy pm-et. ~
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Szomb. Márc. 07, 2020 12:00 pm
Amneziátor gyakornok keresi plottársait egy vagy több játékos randevúra.
Fellelhetőség:
- Az akadémián <-- végzős joghallgató
                   
- A Minisztériumban <-- amneziátor csoportjában rontja a levegőt, de másokkal is szívesen összefut
                   
- Angliában bárhol <-- több mint fél éve van már itt
                   
- Amerikában bárhol <-- drága szülőföldje, olykor honvágya van

Keresi továbbá: rokonait, barátait, kapcsolatait, konfliktusait, kihívásait.

Memóriatörlés jeligére.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Szer. Márc. 11, 2020 5:26 pm
Sziasztok! Szeretném megkezdeni az első játékomat, szívesen NRT-znék bárkivel. Várom a pm-eket. ^^
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Kedd Márc. 17, 2020 10:14 am
frissen visszatérve, némiképp bizonytalanul írok a fenti hirdetések aktualitása miatt, ám szívesen plotolnék és bonyolódnék játékokba - mert tuti, hogy egyszer már tartottad Roxnak a vécéajtót

sokszorosan elkeltem, köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Szomb. Márc. 21, 2020 11:09 pm
bedobom magam ide, szinte bármire kapható vagyok, csak dobj előtte egy baglyot, és igazából mindent meg tudunk beszélni! : D
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Kedd Márc. 24, 2020 11:14 am
Ki akar velem jáccizni?  Embarassed
Harapni lehet harapok, de eskü nem fogazok!
Bármilyen játékra nyitott vagyok. Üljünk össze és ötleteljünk!!
Játékostárs keresô - Page 2 2266668835
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Kedd Márc. 24, 2020 5:14 pm
Sziasztok!

Játékostársat keresek én is - WOW de meglepő, most aztán mindenkinek leesett az álla, tudom, tudom! affraid - és ötletem biztos lenne, mert nem vagyok én olyan béna, meg szorult belém kreativitás is, meg amúgy Naomi a miniszterelnök lánya, szóval khm hahó please, nagy eséllyel úgyis tudod, ki ő Very Happy

Amik elsőre eszembe jutnak:
- Olvastam, hogy nemrég, vagyis a karácsonyi bálon halt meg ugyebár Kyle Briggs, aki a rokonom. Ha valakinek mániája a nyomozás meg a gyilkosságok, vagy szimplán csak kíváncsi, vagy újságíró, vagy bármi, ami köthető a témához, akkor lehet ám zaklatni a kisasszonyt ezzel a témával kapcsolatosan is játszani Very Happy
- Egy jó kis pletykát cserélnél némi népszerűségre? Jó helyen jársz, én vagyok az embered, pár napig lehet, hogy beveszlek a kis klikkembe és hagyom, hogy velünk legyél, ha elég jó dologgal szolgálsz.
- Népszerű akarsz lenni? Pont az én elitista klikkembe akarsz tartozni? És mondd csak nem félsz attól, hogy ha már nem tartalak erre méltónak, akkor annyi lesz a szociális életednek? Gyere és tegyél egy próbát, max pofán röhöglek, ha nem jársz sikerrel Razz
- Női mosdó... El sem tudod képzelni, hogy Naomi mennyi mindent titkol el a világ elől, aminek köze van a női mosdóhoz. Lehet, hogy véletlen tudod meg, de az is lehet, hogy követed és megzsarolni próbálod a kis titkaival? Utóbbihoz sok sikert, ugye tudod, hogy az apja bármikor kirúgathat téged? Egy próbát azért megérhet csajok, ha valakinek ehhez lenne kedve Very Happy



Ebből is látszik szerintem, hogy ötletem lazán van, mert ezek is csak spontán jöttek most, de ezektől függetlent is simán kiötölhetünk. Nem mindig vagyok gyors reagoló, sok dologtól függ, de néha még RT-re is vevő vagyok, sőt azt néha még jobban is élvezem, szóval RT-pártiak keressetek bizalommal Játékostárs keresô - Page 2 3217638854 Játékostárs keresô - Page 2 2333359768
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Kedd Márc. 24, 2020 5:20 pm
Sziasztok!
Én is bedobom magam a mélyvízbe, szóval ha kedve támad valakinek játszani, vagy csak unatkozik, az dobjon meg egy bagollyal, és lebeszéljük, nem harapok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Hétf. Márc. 30, 2020 12:13 pm
Halihó!
Bedobnám én is magamat. Bárkivel bármilyen játékra nyitott vagyok.
Max főként aurorok közt a Minisztériumban mozog, gyakran kérnek tőle szakértői véleményt, főként ha valami rendkívüli gyilkos fegyverről van szó...
Illetve bárhol felbukkanhat Londonban bármilyen okkal.
Érdekel a történelem, és alapvetően mindenféle fegyver (lőfegyverek, kardok, kések, harci-bárdok stb...) szintén jó helyen jársz.
Politikus vagy, és megnyernéd magadnak egy jó nevű aranyvérű család támogatását a politikai karriered építgetéséhez? Nos, ezt majd meglátjuk... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Szer. Ápr. 01, 2020 6:51 pm
Hellóhelló! Tökre fogalmam sincs, hogy az előttem lévő x hirdetés mennyire aktuális, szóval bedobom magam a közösbe én is friss húsként.
Dobáljatok baglyokkal meg ilyenek. :O

p.s.: Ha mondjuk nem egy hosszan elhúzódó ismerkedős játékba kezdenénk, annak szerintem mindketten nagyon örülnénk. És ha írsz, akkor biztosan még ötleteim is lesznek. *winkwink*

UPDATE: ugyan egy játékom már akadt, de még van kapacitásom (+1-2-re), lelkesen várom a jelentkezőket! *-*
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Ápr. 05, 2020 1:20 am
Hey! Very Happy

Ha valaki esetleg egy hétköznapi, tök átlagos muglijátékot játszana, akkor keresse fel bátran. Valamint ha úgy érzed, hogy Sorsha épp keveri a szart nem a legjobb dolgokba üti a kíváncsi orrát, akkor ne habozz felkeresni és akár kicsit megbolygatni a fejét is. Tudod arra úgy sem emlékszik, amit kitörölsz, bár tuti furcsa lesz neki meg rájön a kutatás csak még jobban, de ugyan ki hinne neki meg a kis társaságnak, aminek a tagja? Hiszen mindenki bolondnak nézi őket, ha szóba kerül, hogy mivel foglalkoznak... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Ápr. 05, 2020 11:39 am
Sziasztok

Bevállalnék pár játékot még az anyámmal való játékom mellé.
Szóval jelenleg a Roxfortban dolgozom medimágusként, vannak üldözőim akik a volt pasim miatt szálltak rám. Szóval elég zűrős életem van.
Szívesen játszom bárkivel lehetsz egy diák a Roxfortból, tanár, gondnok vagy bárki más. Sokat vagyok Roxmortsban is így ott is megismerhetjük, ismerhetjük egymást. Lehetsz egy szerelem, egy csalódás, egy kaland, vagy akár a volt pasim is aki megjelenik hirtelen. AKÁRKI!

Bárkivel szívesen játszom. Dobj meg egy PÜ-vel és esetleg egy ötlettel én meg állok rendelkezésedre Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Hétf. Ápr. 06, 2020 11:21 am
Az első játékomra már azelőtt lecsaptak, hogy ideértem volna, szóval eladnám a második játékom Very Happy Prefektus legilimentor lennék, mindkettő elég izgalmas ötleteket vet fel, szóval ha esetleg érdekelnélek csak baglyozz meg és mindent megbeszélünk Wink
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Ápr. 12, 2020 12:09 pm
jelentem, az ügyeletes pöcsfej Rolling Eyes is készen áll arra, hogy megmártsam az oldal bugyraiban <3

vannak lehetséges ötleteim, felsorolom, aztán válasszatok, de sokmindenre nyitott vagyok:

  • mondjuk lehetsz egy régi rajongó, aki valahogy rám akad, én meg megpróbállak elhajtani a francba, de ez nem fog menni, és lehet egy tök jó játékunk
  • vagy ébredhetünk egymás mellett, bár az neked biztos rossz lesz mert büdös vagyok, narkós, és egy igazi paraszt nem vagyok éppen a legkedvesebb teremtés, de előző este biztos normálisabb voltam mint ébredéskor Rolling Eyes
  • bejöhetsz a Foltozott Üstbe, ahol én majd jól kiszolgállak, mindegy hogy éppen elérted-e a korhatárt, vagy nem. az ilyen nagyon nem szokott érdekelni Rolling Eyes
  • esetleg találkozhatunk egy kötetlenebb helyszínen egy fellépésem után is, utána meg italozhatunk, később ágyba is bújhatunk, mindegy fiú vagy-e vagy lány meglátod jó lesz Rolling Eyes


vagy ha ezek közül egyik sem jött be, de van egy égbekiáltóan zseniális ötleted (bármilyen ex, vagy _tényleg_ bármi) ne habozz, vágj hozzám egy baglyot, és megbeszéljük <3

csók,
Folyó <3
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Ápr. 19, 2020 11:49 am
Részleges vagy teljes világuralomhoz keresek csatlóst, üzletfelet, ellenséget, rendfenntartó szervet, vidám tervezgetéshez, kivitelezéshez, kergetőzéshez. Többé-kevésbé csak felnőtteket, vagy IGEN motivált tindédzsereket Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Hétf. Ápr. 20, 2020 8:45 am
Játszanék valamit, valahol, valakivel :3 Vannak ötleteim, de gyütt is kitalálhatunk valamit, csak gyere Játékostárs keresô - Page 2 3217638854
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Vendég
Hétf. Ápr. 20, 2020 6:04 pm
bedobom magam én is, előreláthatólag szerdától már tudok játszani, addig is mondom, hogy mit is lehetne velem, ha valakinek van kedve hozzám :3 (egy játékom már elkelt, de miért is ne lehetne mondjuk még 1-2, hogy megint kilométeres tartozásaim legyenek :'D)


  • szóval lehetsz Roxfortos diák, lehetsz bárki, akinek éppen javításra szorul a pálcája, új pálcát szeretne, ehhez csak annyit kell tenned, hogy betérsz hozzám az Abszol útra, vagy Roxmortsba, vészhelyzetben ott is meg lehet találni Wink

  • lehetsz régi ismerős, aki éppen most talál rám, az okokat meg tudjuk beszélni egy PM-ben is akár, én mindenre nyitott vagyok

  • keveredhetsz bajba, ahonnan én majd jól kihúzlak és utána pedig életvezetési tanácsokat adok hogyan ne legyél akkora balfék, mint én éld az életed úgy, hogy sikeres légy



dobáljatok PM-mel nyugodtan, nem harapok amúgy, én kutyának is, meg embernek is nagyon békés vagyok Rolling Eyes

(bár kicsit lassú vagyok, de azért igyekszem időben írni reagot mindig)

bónusz: azért lehet számítani az exfeleségem felbukkanására is NJK-ként Wink
Vissza az elejére Go down



Játékostárs keresô - Page 2 Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
2 / 7 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: