Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Játékostárs keresô

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Szer. Júl. 01, 2020 8:58 pm
Héloise Brugiére írta:
Tudom, hogy a gyenge szervezete miatt gyakorlatilag a legnagyobb izgalom, aminek részese lehet az egy jó könyv olvasása. Azt hiszem, ezen változtatnunk kellene, de most nem ennek van itt az ideje, hanem a növényeknek. Ez viszont egyáltalán nem jelenti azt, hogy a növények jobban érdekelnének, mint az emberek problémái... sőt. Ha választani kell, akkor szinte biztos, hogy a problémamegoldást választanám.
- Persze... de ez nem jelenti azt, hogy nem változhat a helyzet! Most komolyan, Daisyyy! Nincs senki, aki tetszik?

Változhat a helyzet? Plátói, viszonzott, elfojtott, gyerekes vagy kitartó; a lényeg, hogy az első szerelem valamilyen megnyilvánulásának szenvedő alanyát keresem Játékostárs keresô - Page 4 1242746928 PM-ben mindent megtárgyalunk ígérem Játékostárs keresô - Page 4 3217638854
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Vas. Aug. 02, 2020 8:38 pm
Sziasztok babák!

Játszópajtikat keresek, szám szerint kettő énemnek.
Az egyikük jómagam, Emily Oakwell.

Elsősorban keresek
→ Felnőtt varázslókat, és/vagy boszorkányokat, akiket Emily a Roxfortból ismerhet, lehetnek ellenségek, barátok, akárkik.
→ Keresek diákokat, akik ismerik a lányát Héloiset, és ez által őt is ismerhetik.
Hogy mit játszunk azt majd kitaláljuk közösen. Ha késztetést érzem Emilyhez akkor vágj hozzám egy baglyot.

A másik karakterem; Blaine Humphry.

Mellé keresek
→ Diákokat, akikkel lehet jóban, vagy épp rosszban, gyűlölhetik is egymást, meg is verhetik, tényleg csak a képzelet szab határt a kapcsolatukban (nem fogok kokót szívni a popsidról, jó?!)
→ Embereket, akikkel eljárkálhat drogozni (Bretie-t, hogy adjon neki cuccot).
→ Gyakorlatilag bárkit, akinek volna kedve hozzá.

A folyamat ugyan az. Ha volna kedved velem játszani, akkor vágj hozzám egy baglyot, csak óvatosan.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Szer. Aug. 12, 2020 3:38 pm
Háztól-nemtől-fajtól-mindentől függetlenül keresném az első játszópajtimat. Játékostárs keresô - Page 4 2928463453
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Hétf. Aug. 17, 2020 1:28 pm
Sziasztok!
Vállalnék még játékot, így ha valaki szeretne velem játszani bátran írjon pm-et. Nincs semmi elgondolásom, ha tudsz velem valamit kezdeni csak nyugodtan, bármi jöhet XD Akár ellenségeskedés, barátság, akció, stb... :3
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Szer. Aug. 19, 2020 7:05 pm
Játszanék mindenkivel és akárkivel, ha nincs ötleted nekem van, de ha nem tetszik kitalálhatunk együtt is valamit Játékostárs keresô - Page 4 492177702
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Pént. Aug. 21, 2020 2:45 pm
Sziasztok! Nagyon szeretnék, bármilyen témában játszani, keressetek nyugodtan. ^^

Ui.:Még nagyon új vagyok és nem annyira merek én ráírni valakire. :,)
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Vas. Szept. 06, 2020 7:22 pm
Halihó Játékostárs keresô - Page 4 1845671192

Én is vállalnék még játékot a tervezettek mellé, bárkivel majdnem bármit alapon. Callisto jelenleg a Roxfortban tölti a büntijét edzőként, de az iskolán kívül is sima. : )
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Pént. Szept. 11, 2020 6:35 pm
Sziasztok! Játékostárs keresô - Page 4 1688332538

Ez a felhívás most leginkább a Hollóhátas diákoknak szól, vagy cserediákoknak akik a Hollóhátba kerültek.  Játékostárs keresô - Page 4 2333359768
Most reklám következik! Akit nem érdekel, az úgyis el fogja olvasni, mert tökre kíváncsiak vagytok. Ismerlek titeket. – Vagyis dehogy. Játékostárs keresô - Page 4 3164240355
Szóval az a helyzet állt fel, hogy a Hollóhát kviddicscsapata igen megcsappant. Új tagok kellenek. Tehát, hogyha szeretnéd bekerülni a csapatba, nincs más dolgod, mint jelentkezni!
Itt lehet jelentkezni.  Játékostárs keresô - Page 4 3034304039
Akikre szükség van: 1 hajtó
1 terelő
1 őrző
1 fogó
+
cserejátékosok
természetesen, mert sosem árt.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Hétf. Szept. 21, 2020 10:05 pm
Üdv mindenkinek!
Az igazgatónő is beáll a sorba, nyugodtan lehet küldeni baglyot, vagy személyesen is fel lehet őt keresni, ha arra lenne szükség. Nyugodtan lehet zargatni, nem harap - csak nyávog, de azt is csak macskaként.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Hétf. Szept. 21, 2020 10:08 pm
Ugyan még nem vagyok véglegesítve, bedobnám magam, hogy legyen kiknek a fülét rágnom. Játékostárs keresô - Page 4 4288576442

Keresem a közeli és távoli barátokat, ismerősöket, ugyanakkor vetélytársakat is.
Alva az Alpha vezetője, saját kollekciókkal rukkol elő. (Inkább a csinosabb, nőiesebb darabokra fókuszál.)
Lehetsz akár egy beosztottja, a titkárnője, vagy az egyik lelkes vásárlója. Az újságíró, aki előszeretettel híresztel csupa rosszat az üzletről, vagy pont, hogy az egekbe magasztalja.
Van két kisfia, néha elkell a dada, vagy egy rokon, aki szívesen vigyáz rájuk pár órácskát.
Jó lenne, ha lenne egy legjobb barátnője, vagy pár közeli, akikkel beülhet egy kávéra és elmehetnek egy csajos hétvégére, ha arról van szó. Ugyanitt kerestetik a gyerekek keresztanyukája is!
Voltak az életében férfiak, de semmi komoly.

Jöhet bármi, kitalálhatunk egészen új szálakat is. Játékostárs keresô - Page 4 3217638854
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Pént. Szept. 25, 2020 9:35 pm
Hali!

A Little Blackbirds vérfrissítésre került, szóval tagokat keresek/keresünk. Eddig amink van a bandában:
- gitár, ének, dalszöveg - @Judas Madden - Griffendél
- szintetizátor - @Bonifatius G. Corner - Hollóhát
- dobos - Jesus Madden lesz, ő készül - Mardekár
- vokál, ének - @Lilibeth von Rotenburg - Hollóhát
- vokál, gitár, dalszöveg @Prudence Fortescue - Griffendél
- cselló - @Clyde M. Corner - Hollóhát

Annyi, hogy a banda nem tartozik a Roxforti Békakórushoz vagy a zenekarhoz, ettől függetlenül létezik. Van egy próbánk, szóval aki jönni szeretne az írjon egy pm-t nekem és máris a banda tagja lesz: ide jöhet is a reag. Nem kell félni, nem eszünk meg senkit sem. Minél vegyesebb a társaság annál jobb. Tehát a rend kedvéért várunk Hugrabugos és Griffendéles diákokat, főként, a többiből is jöhet persze.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Szomb. Okt. 03, 2020 4:25 pm
Sziasztok!

Mostmár hivatalosan IS keresek: plotokat, kapcsikat, exeket, plotokat, legjobb barátnőket meg említettem már a plotokat?

Sok puszi és szeretettel várom a PMeket. :3
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Kedd Okt. 06, 2020 5:18 pm
Halinyalii,

Bepróbálkoznék egy játékkal, míg várom hozzátartozóim elkészülését.
Ha esetleg érdekel, van energiád és kapacitásod, zaklass már meg és kitalálunk valamit. Játékostárs keresô - Page 4 8430144
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Szomb. Okt. 17, 2020 1:28 pm
Sziasztok!

Plotkereső::
- Keresem azon Hollóhátasokat, kikkel első osztály óta megértjük egymást, jóban vagyunk, segítjük egymást. (Nem nézem le a félvéreket, 1-2 fő jöhet)
- Egy fiút, aki első óta piszkál. Nem tudod hogyan vallj szerelmet, és így beszólongatsz. Piszkálódsz.
- Akik akkor keresik a társaságom, mikor tanulásról van szó. Könnyebben elmagyarázom a dolgokat, mint a tanár és megjegyezhetőbb. Ám mindez nem ingyen! Mindig kérek cserébe valami apróságot.
- És egy olyan személyt, akivel fújunk egymásra xy dolgok miatt. Lány vagy fiú, nekem mindegy!

Ha eszedbe jutna még valami, hát várlak sok szeretettel. Játszani is játszok + 2 fővel (beteltem Ezekiel bátyámmal és asszonyával)
Köszönöm ha elolvastad!
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Kedd Okt. 20, 2020 8:40 pm
Írok már ide is, hogy játszanék a kis drágával, szóval ha érdekel akkor hajíts meg egy bagollyal <3
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Pént. Okt. 30, 2020 6:07 pm
Hazel Shaw írta:
Halinyalii,

Bepróbálkoznék egy játékkal.
Ha esetleg érdekel, van energiád és kapacitásod, zaklass már meg és kitalálunk valamit. Játékostárs keresô - Page 4 8430144

Ez még mindig él, és bedobom ezt a hímet is, hátha rá van valakinek ötlete. Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Kedd Nov. 03, 2020 10:09 am
Az életem egy fontos szereplője még hiányzik: keresem azt a 23-35 közötti úriembert, aki metalált bennem valami olyat, amit másban nem. Terveink vannak és álmaink, de hogy mi lesz belőlük? Talán megálmodom egyszer.

Ugyanakkor szívesen játszanék bárkivel bármit, aki lát fantáziát a leányzóban. Megmenthetlek egy furkásztól, találkozhatunk kutyasétáltatás közben, megpróbálhatsz tajtam keresztül jegyet szerezni Eggsy új elöadására, vagy éppen találkozhatunk a színházban is. Számtalan ötletem van még, csak gyere, és valósítsuk meg őket Játékostárs keresô - Page 4 2118478306
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Csüt. Nov. 05, 2020 3:26 pm
Kipp-kopp.

Kedves, de nem túl kedves karakterem keresné első játékpartnerét.
----
Leginkább a Londonba érkezéséről és annak körülményeiről gondolkodok hogy szólhatna a sztori, esetleg egy új csatlós/bajtárs/ sorstárs (?) jöveteléről?

Priviben nagyon szívesen veszem ha megkerestek ez ügyben Embarassed

----
Mindenkinek szép hetet (ezt teljes mértékben, nem a Astrid mondta)!
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Szer. Nov. 18, 2020 7:17 pm
hellóka : ))

Még egy játékot bevállalnék, roxfortos diákkal (vagy olyan karakterrel, aki szintén megfordul az iskolában). Paris a varázslósakk szakkör miatt lesz mostanában viszonylag gyakori vendég a Roxfortban - ahol anno hollóhátas volt.

pm-ben és discordon is megtaláltok!
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Csüt. Nov. 19, 2020 3:50 pm
Sziasztok!

Új vagyok az oldalon, úgyhogy eladó vagyok pár körre. Cool  Ötletem az akad, de ezek inkább akkor jönnek igazán, ha elolvasom valakinek a karakterlapját. Very Happy Nincs nálam tabu, bárkivel bármiféle játékot bevállalnék, egy tanórától kezdve egészen a nekrofílián át a virágszedésig, úgyhogy ha megismernél egy halálfaló családból származó vérfarkas tanár bácsit, aki esetenként meglehet, hogy kissé fura és beteg, akkor lőj belém egy üzenetet itt vagy discordon. Játékostárs keresô - Page 4 1709043634
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Csüt. Nov. 19, 2020 6:56 pm
Sziasztok! Játékostárs keresô - Page 4 2928463453

Új vagyok az oldalon és én is keresnék játékostársakat, szívesen plotolok hasonló érdeklődésű mágusokkal és boszikkal. Az akadémián kollégiumban lakom, vagy egy huskym, Wolfram, őt reggel meg este szoktam a birtokon sétáltatni, olykor kis futással egybekötve.

Engem a legendás lények és a herbália érdekel leginkább, a bájitalkészítéssel együtt, amiről aranyvérű családom híres (legalábbis Norvégiában biztosan)

Aki játszana, de nincs ötlete, hogy hozhatnánk össze játéktéren a karaktereket az is írjon, megpróbálunk kitalálni valamit Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Vas. Nov. 22, 2020 5:12 pm
Kedves barátai Wendynek! Játékostárs keresô - Page 4 60977624

Képzeljétek, a Gazda távol van és megengedte Wendynek, hogy elhagyja a birtokot! Wendy pedig nagyon rossz manó tud lenni, ha nincs mellette a Gazda, de a rosszalkodás sokkal jobb úgy, ha más is részt vesz benne! Ha Wendy barátainak kedve lenne egy kis rosszalkodáshoz, akkor azonnal keressék meg Wendyt, mert Wendy nagyon unatkozik egyedül! Játékostárs keresô - Page 4 162129408
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Csüt. Nov. 26, 2020 7:09 pm
Sziasztok!

Új tag lévén, bátorkodok egy társat kifogni a tagok közül. Csalijaim a legendás lények, illetve a művészet, remélhetőleg valaki ráharap. Wink

A viccet félretéve konkrét ötletem még nincs, azonban mindenre nyitott vagyok, akár közösen is megbeszélhetünk PM-ben egy lehetséges kalandot, vagy témát, ami mindkettőnknek tökéletes. Játékostárs keresô - Page 4 2928463453
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Hétf. Dec. 21, 2020 7:44 pm
Sziasztok!

Kis farkas keres maga mellé barátokat Roxfortban és vonzáskörzetében!

* Animágusok vagy más vérfarkasok társaságának kifejezetten örülnék, az első átváltozásomkor minden segítség jól jön, mert hiába a főzet ugye, attól még az átalakulás megtörténik és eléggé félek tőle.

* Diáktársakkal vagy professzorokkal is szívesen játszom, elég eszes kislány vagyok és szeretek tanulni és szorgalmi feladatokat csinálni. Emellett még nagyon új számomra a varázs világ (mugli születésű vagyok), így igyekszem beilleszkedni, bár ez nem megy olyan gyorsan.

Már alig várom, hogy játszunk, szóval írj bátran, nem harapok! Játékostárs keresô - Page 4 1242746928
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Vendég
Szomb. Dec. 26, 2020 3:19 pm
Fiatal, ambíciózus auror keresi játszótársait. Minden rosszban benne van, mégha elsőre karótnyelt benyomást is kelt.

Mellesleg biszexuális srácként kíváncsian kutatja, vajon van-e itt olyan aranyos srác, aki eléggé... hmm, mondjuk úgy, hogy nyitott. Twisted Evil Játékostárs keresô - Page 4 2333359768

Vissza az elejére Go down



Játékostárs keresô - Page 4 Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
4 / 7 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: