Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Alina Scamander


Akadémista

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 2259087b7f188ea92df5fa0eb47c284dcf496708

Lakhely :

☆ London || Abszol út ☆



Playby :

☆ Sabrina Carpenter ☆


436


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Alina Scamander
Vas. Júl. 11, 2021 12:06 pm


Team Hufflepuff
Alina Scamander | Őrző
Astor találta váratlanul érte, hirtelenjében még levegőt is elfelejtett venni. Persze, nem volt új számára a fájdalom, hiszen kviddicsezett már egy ideje, most valahogy mégse számított rá. Bár lehet nyíltan nem vallaná be, de talán még a szeme is könnybe lábadt, hiába nem volt ez egy erős ütés.
Azt pedig, hogy az eddigi sikeres védéseivel ellentétben most egyhuzamban két labdát is beengedett írhatjuk ennek a számlájára is, vagy a rá nehezedő ólomsúlyú fáradtságéra is. Azonban ennek ellenére Alina nem csüggedt, ahogy kedvét sem szegét a történtek, hiszen ilyen volt ez a játék. Egyszer fent, egyszer lent. Arról nem is beszélve, hogy 50, ha nem 60 ponttal még így is vezettek a kékek előtt.

Madam Hooch varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Vendég
Vas. Júl. 11, 2021 4:03 pm


Team Ravenclaw
Bonifatius G. Corner | Hajtó
A Hollóhát hajtói egyre inkább erőt vesznek magukon és a jól ismert cseleket kezdik alkalmazni, mivel úgy tűnik, hogy az ellenfélt esetleg a kimerülés környékezni. De sebaj. Bonifatius Corner végre megmutathatja hajtói tudását, a Csorszkov-féle cselre készül, mivel elég közel vannak hozzá a Hugrabug hajtói, de nem csak ők, hanem Melody és Peggy is, akik alacsonyabban repülnek nála. Amint sikerül a nyomába csábítani az ellenfél hajtóit, egy váratlan pillanatban azonban ledobja a kvaffot a lányoknak, Peggy az aki elkapja és megpróbál támadást indítani a Hugrabug középső karikáira. Hasonló hajtó támadás próbál indítani ezután Bonifatius is, de sajnos az ő próbálkozása már nem ér célt, méterekre elmegy a karikától a dobása.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Vendég
Vas. Júl. 11, 2021 5:02 pm


Team Hufflepuff
Alex Downmoore | Hajtó
A meccs kezdetén még a fene se gondolta volna, hogy ilyen jól szerepel majd a sárga - fekete talárosok csapata. Legalábbis Alex biztosan nem. Természetesen bízik a csapatában, de tudja, hogy nem lesz könnyű eljutniuk a győzelemig. Azért még nem adják fel, az nem szokásuk.
Alina kivédi Bonifatius dobását, ezzel megakadályozva, hogy a kékek újabb pontokkal gazdagodjanak. Alex sajnálja a lányt, mert nem lehetett kellemes az előbbi gurkótól elszenvedett sérülés, de büszke rá, mert ahogy látja ennek ellenére még mindig helyt tud állni a karikák előtt. A Corner fiú dobása után megszerzett labda ismét Alexhez kerül, aki egy pillanatnyi habozás után megindul a Hollóhát póznái felé, és megcélozza a jobboldali karikát, remélve, hogy megint bemegy a dobása, és ezzel is közelebb kerülhetnek a győzelemhez.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Vendég
Vas. Júl. 11, 2021 6:39 pm


Team Ravenclaw
Margaret Fontaine | Hajtó
Maxwell újfent nem védi ki a labdát. Clyde arc kifejezésére kiül, hogy nem tetszik ez az egész szituáció és talán rossz stratégiával kezdtünk el játszani a Hugrabug ellen. A meccs állásán nehezen, de megpróbálhatunk fordítani. Van egy érzésem, hogy most hogy Alina bekapott egy gyomrost talán egy kicsivel több esélye van a hajtóknak sikeresebb támadási akciókat végre hajtaniuk. Az hogy Melody egy szépen és jól irányzott dobással az egérutat nyert Peggynek dobja a bűvös Kvaftot, aki a jobb karikát célozza meg. Ha nem is sikerül pontot szereznie, akkor is Margaret tudja, hogy a csapat megújult és összeszedett erővel pontesővel még meglepheti a nézőket és a Hugrabug őrzőjét.
Clyde terelése nem sikerül, de nem adja fel, hogy eltalálja Alex Downmoore gyereket, aki most uralma alatt tartja a hollóhát karikáit, mint a meccs pontszerző királya.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Vendég
Vas. Júl. 11, 2021 7:35 pm


Team Hufflepuff
René Yates-Newman | Csere hajtó
Mondhatnám, hogy MINDENKI FÁRAD, de nem engedtem meg a csapatnak, hogy így legyen. Egyszerűen ebből az előnyből nem veszíthetünk, még akkor sem, ha Alina véletlenül beereszti a labdát, vagy Alex ismét olyan béna dobásra vetemedik, hogy a haverjaim a pulóveremnél fognak le, hogy ne csináljak semmi meggondolatlant.
− Eresszetek! Ez nem mehet így tovább! – üvöltöm, és bújok ki a pulcsimból. Mielőtt a haverok reagálhatnának, én már furakodok is át a tömegen, miközben a többieket szemmel tartom. Odafent passzolgatják a kvaffot egymás közt, de amilyen büszke voltam a meccs elején bébi-Dolohovra, épp annyira csalódtam benne, megiramodok a Hugrabug öltözője felé, mert ez így nem maradhat. Át kell öltöznöm, és fel kell jutnom a pályára valahogy, mert a többiek szenvedésével valakinek végeznie kell.
Azért remélem, Harper most már összeszedi magát, és el tudja csípni a cikeszt, mert ciki lenne innen a vereség.


Vissza az elejére Go down
Madam Hooch


Mesélõ

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 B782c5702f7268f49355649a817a64e088c6deff


164


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Madam Hooch
Vas. Júl. 11, 2021 8:11 pm

7. kör eredménye




HollóhátHugrabug
80 pont140 pont

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Vendég
Vas. Júl. 11, 2021 9:33 pm

Hugrabug vs. Hollóhát

x

− Szerintem mindenhogyan menthetetlen vagy, Madden. Azért remélem, a leendő Hollóhát-Mardekár meccsen majd kicsit jobban összekapod magad, mert eddig tagadhatatlan, hogy Griffendél-Hugrabug fan vagy. Tök érthető egyébként, ha van olyan csapat, amit favorizálsz, én például a Hárpiákat csípem, csak hát ők nem egy iskolai csapat – sandítok rá a kommentátortársamra vigyorogva, hogy azért visszacsíphetne egy cseppet, mert nyilvánvalóan süt róla, hogy melyik csapatoknak a drukkere. Innentől kezdve nem is foglalkozok a mellettem ülő Judyval, még akkor sem, ha arra kér, fejtsem ki a nézeteimet. Astor egy teljesen szabályos mozdulattal találta el Alinát, ezen nincs mit kivesézni.
− Úgy tűnik, a Hugrabug ma kifejezetten agresszíven játszik! Talán Mr Downmoore-ra is katalizátorként hatnak a sérülések, mert a korábbi, Hollóhát általi kipécézés óta csak záporoznak az általa indított lövések! Maxwell sebezhetőségét kijátszva pedig 10 pontot írhatunk a Hugrabug javára! – Újabb apró kattanással vált át a pontszámmutató, miközben én folyamatosan az eget kémlelem.
− A Hollóháthoz vándorol a labda, miután ügyesen kicselezik a Hugrabug hajtóit, és megszerzik a kvaffot. Margaret pedig áttör a Hugrabug védelmén, mintha csak egy csapat kákalagot hajtana odébb, és rálő a bal oldali karikára! Alina pedig nem ér oda időben, hogy a Hollóhát útjába állhasson! Vélhetően a korábbi találat belassítja őt, ugyanis Peggy után Melody a jobb oldali karikára lő, és zsinórban húsz pontot írhatunk a Hollóhát javára! – hajolok kicsit előrébb, hogy jobban lássam a fenti légi csatát. Úgy tűnik, a kékek kezdenek erőre kapni.
− Úgy tűnik, ezúttal a Hollóhát mutat némi dominanciát, ugyanis Peggy ismét rálő – bár Alina kivédi −, de utána egyből Bonnie is próbálkozik, bár az ő lövése meg sem közelíteni a karikát! Kérem szépen, ez a jele annak, amikor a Corner-ikrek szerelmesek… Nem látnak el az orrukig sem! – szúrok oda egy kicsit leginkább Clyde-nak, hogy érezze, még mindig mocskosul pipa vagyok rá a viselkedése miatt.
− Aztán Alex Downmoore ragadja meg ismét a gyeplőt, és ismét tíz pontot szerez a csapatának! Szegény Maxwellnek esélye sem volt kivédeni a dobást, de utána Margaret veti be magát a harc sűrűjébe, és hajítja át a kvaffot ismét a Hugrabug karikáin! Újabb tíz pont! Talán nem ártana a Hugrabugnak egy kicsit megtámogatni az őrzőjét, mert, ha így folytatódik, akkor a Hollóhát hamarosan utoléri őket! – Bizony-bizony, a Hollóhátnak bőven van még esélye, ha így folytatják, s vélhetően a Hugrabug már biztosra vette a győzelmét, ezért is eresztettek le valamelyest. Nagy hiba ebben a játékban, amikor a legapróbb tényező is megváltoztathatja a meccs kimenetelét.
− Ahogy elnézem, Corner még mindig próbál megbarátkozni az ütőjével, de ma a gurkók nagyon kerülik őt, vagy Amortenciát ivott, és ezért nem lát a rózsaszín ködtől – vonom meg a vállamat egy újabb odaszúrás kíséretében, miközben Judy-ra pillantok, és biztosra veszem, hogy rosszallóan fog rám nézni azért, mert Clyde-ot szapulom. Szerintem igenis megérdemli, mert már egy jó ideje kerülget, és azóta sem vette a fáradtságot, hogy bocsánatot kérjen, mert fasz volt.
− Ezek után Dolohov próbálkozik egy rádobással, de olyan kevés energiát vitt bele, hogy elszáguld a karika mellett, és egy hollóhátas hajtó kezei közt landol. A fogókról pedig annyit mondanék, hogy továbbra is macska-egér játékot űznek egymással és a cikesszel, szóval semmi érdekes nem történik velük a meccs során. Ha pedig az állásra lennétek kíváncsiak, akkor a Hollóhát kezdi feltornászni magát, ugyanis már csak 60 pont különbség van a két csapat között – foglalom össze az iménti eseményeket gyorsan, bár már annyira nem pörögnek odafent, így idelent én sem tudok sok mindent hozzáfűzni.
− Tehát tiéd a szó, Judy. Mesélj nekünk valami szépet! – lököm odébb a mikrofonomat, hogy tölthessek magamnak innivalót.

látom, Corner, meg akarsz halni

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Vendég
Vas. Júl. 11, 2021 9:59 pm


Team Ravenclaw
Clyde M. Corner | Terelő
Clyde igyekszik ügyet sem vetni Krum kommentálására, ezért igyekszik kezdeni valamit magával, miközben Peggy megpróbálja megcélozni a Hugrabug karika póznáit, kevés sikerrel. Clyde eközben elüti az egyik gurkót a Bludger backbeat nevezetű ütést alkalmazva, ezzel hátrafelé üti el a gurkót, ezt is az egyik Hugrabugos hajtó felé intézné, hacsak az a csodálatos gurkó nem ment volna más irányába. Sajnos arról nem ő tehet, hogy ezen a napon nem tud rendesen ütni. Még a kommentátorok is ellene vannak ugyebár, élen Tatiana Krum-mal. A Hollóhátas hajtók eközben újra megpróbálkoznak egy csodás Parkin's Pincer-féle „támadással” Fawcett és Fontaine két oldalról, míg Corner ikre Bonifatius szemből rárepül az egyik Hugrabugos hajtóra, hogy megszerezzék tőlük a labdát. Bonifatius megszerzi a labdát és átpasszolja Peggy-nek aki újra támad és megcélozza a Hugrabug középső karikáit.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Vendég
Hétf. Júl. 12, 2021 11:39 am


Team Hufflepuff
René Yates-Newman | Csere hajtó
Mire visszaérek, pont elcsípem, hogy Alina ismét elvéti a kvaffot, és a kékek megint pontot szereznek. Most komolyan, remélem, bokán harapja őket pár kerti törpe, mert ez így nem játék!
Teljes harci díszben, a seprűmet lóbálva futok a pálya irányába, hogy én aztán mindenképpen megyek és megmentem a csapatomat, mert a teljesítményünk olyan zuhanópályára került, mint ahogy én szoktam egy-egy kvaff után vetődni, és kockáztatni, hogy kitörik a nyakam.
Persze a pálya szélénél elcsípnek, és nem engednek tovább, még a seprűmet is elkobozzák, amiért magamban dohogok. Ezek az emberek megérdemelnék, hogy felgyújtsam a talárjaikat.
− Gyerünk már srácok! Szedjétek össze magatokat, menni fog! Vigyázzatok Alinára, próbáljatok több pontot szerezni, és valaki adjon Ziggyóra egy szemüveget, mert még én is jobban ütök nála! – formálok tölcsért a tenyereimből, hogy ha valamelyik csapattársam elrepül a közelemben, akkor hallják mit kiabálok.
Harpert keresem a tekintetemmel, hogy őt is biztassam, ha már a cséká lebegésen kívül nem csinál semmit a mai mérkőzésen.
− Ne foglalkozz semmivel Harper! El fogod kapni a cikeszt! Meg kell mentened a csapatot, mert engem nem engednek a levegőbe! – kiabálok továbbra is, de úgy tűnik, megunnak engem, úgyis két oldalról belém karolnak, és visszapenderítenek a nézők közé.
De senki nem foghat ki René Yates-Newman-en! Így hát a pillantásom a kommentátorok irányába téved, és arra az elhatározásra jutok, hogy kirángatom onnan Mr Szemöldököt – mert a másiktól félek −, így a hangomat az egész pályán hallhatják majd.



Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Vendég
Kedd Júl. 13, 2021 7:22 am


Team Ravenclaw
Astor Brewer | Terelő
Nem vagyok elégedett a meccsen nyújtott teljesítményemmel és őszintén szólva kezd rohadtul elegem lenni belőle. Csoda ezek után, hogy nem találom el a gurkót? Hangosan szitkozódok, miközben figyelem a karikákon áthaladó kvaffot, mely ismét egy újabb pontot ad a Hugrabugosok számára.
Tekintetem a fogóra vándorol, nagyon jó lenne már elkapni azt a rohadt cikeszt és elfelejteni úgy ezt a meccset, mintha meg se történt volna. A beszólásokat amúgy pont leszarom, olykor én is osztom őket, de most nem nézek ki senkit erre a célra, mert úgy kompletten vagyok dühös mindenkire. Lelkesíteni pedig semmi kedvem, bár talán ezt kellene tennem. Feljebb repülök, hogy átlássam az egész pályát, majd veszek pár mélyebb levegőt, miközben kicsit megmozgatom vállaimat, majd néhány másodperc múlva a csapattársaim közé száguldok.
- Már nincs sok hátra és még simán behozhatjuk, hajrá srácok, menni fog! Maxwell, légy résen, ha nem engedsz be több labdát, a vendégem vagy egy vajsörre! - vigyorgok rá, én most tényleg igyekszem optimista lenni, bár kérdés meddig megy. Az viszont megmosolyogtat, hogy mennyire őrzik hirtelen az őrzőjüket a Hugrások, pedig szinte csak megsimogattam a szöszit a karikáknál. Nem volt az az ütés olyan erős...

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Vendég
Kedd Júl. 13, 2021 11:32 am


Team Hufflepuff
René Yates-Newman | Csere hajtó
Már úton vagyok a kommentátorok felé, hiszen ha már a pályára nem léphetek, akkor más úton-módon kellene támogatni a csapatomat. Mint például kiragadni Mr Szemöldök kezéből a mikrofont, és úgy harsogni instrukciókat a srácoknak, ha már Ziggyó épp saját magával küzd, és képtelen összefogni őket.
Megnyugszik a lelkem, amikor látom, hogy újabb Maxwell-féle bénázásra kerül sor, és ismét pontot szerzünk, Astor meg lehet akármilyen népszerű meg tűnhet menőnek, eddig nem sikerült bizonyítania, hogy a dühtől ő is vérengző vadállattá változna-e, mint Longbottom. Sőt, Brewer szerintem minél idegesebb, annál gyengébben muzsikál, ezért is próbálom az egész Hollóhát csapatát ingerelni – kockáztatva ugyan, hogy meccs után megruháznak −, de kérem szépen, ma azért helyeztem a seggemet a lelátóra, hogy lássam a saját házamat nyerni.
Szóval a gyönyörű kanárisárga kviddicstaláromba feszítve vágok át a tömegen, és küzdöm magam felfelé, de közben igyekszem követni az eseményeket. Bébi-Dolohov – szívem csücske, és eskü nem vagyok buzi −, pedig kétszer is a karikára tud dobni. Remélem, Maxwell még mindig valami drog hatása alatt áll, és nem védi ki őket.


Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Vendég
Kedd Júl. 13, 2021 9:33 pm


Team Ravenclaw
Maxwell Cunningham | Őrző
Mit lehet mondani, ez nem a Hollóhát őrzőjének a napja, s ez a csapatnak se kedvez. Talán egy félix felicis segítene most Maxwell-en igazán, azonban e nélkül csak lefelé ível a szerencsecsillaga, ha még egyáltalán van neki olyan. Minden esetre már jó lenne, ha kikerülne a kutyaszorítóból Max, ráférne egy-egy siker legalább. A sok bénázás ellenére, végre a Hollóhát egyik hajtójának sikerül a reflektorfénybe kerülnie a dobásával, de ez még vajmi kevésnek bizonyul a pontkülönbséggel szemben. Nagy kár, miszerint Astor luftot üt, így nem sikerül kiejteni egyik hajtót se, szóval a kvaffok még ugyanúgy ostromolják a kékek karikáit. Ismételten az őrzőn lenne a sor, hogy kivédje Alexander dobását, azonban az túl gyorsnak bizonyul, ezért újabb pontokkal bővül a sárgák palettája. Maxwell már komolyan azon gondolkodik, hogy vajon ha ő nem lenne itt, annak is akár több értelme lenne, minthogy itt égeti magát. Nincs ideje túl sokáig filozofálni, hiszen jön az újabb támadás. Ott lenne, hogy a labdát kibillentse, vagy elkapja, mégse sikerül neki. Szóval összesítve, kétszer is átmegy a kvaff a karikán, s a Hollóhát őrzőjének éghet a bőr a képén.
Vissza az elejére Go down
Harper Briggs


Akadémista

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Tumblr_inline_pj4bn36gWf1t8d1vp_540

Lakhely :

Roxfort ❁ London


Multik :

❁ ❁ ❁

Playby :

❁ Elle Fanning


43


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Harper Briggs
Szer. Júl. 14, 2021 11:53 am


Team Hufflepuff
Harper Briggs | Fogó
Ha valaki most megkérdezné, hogy éppen mi történik a meccsen képtelen lennék pontosan, mindent felidézve elmondani azt. Persze, momentumok megvannak, mint Madden és Krum szekáló mondatai. A tény, hogy Maxwell nem védett kis egy labdát és hogy Ziggy találati rátájánál kevés alacsonyabb dolgot tudtunk felmutatni erről a meccsről. Mégis ezek a történések inkább csak mellékes, hátsó zöngeként funkcionálnak fent a levegőben, magasan mindenki felett.
A cikeszt kéne keresnem, tulajdonképpen azt is teszem, mégis percről percre nehezebb nos... minden. Érzem, hogy egyre kevésbé kapok levegőt, ahogy egyszer-egyszer előre bukik a fejem is, az apró, táncoló fekete pontokról nem is beszélve. Mintha csak álmos lennék, pedig nem vagyok az. Ez más, de nem foglalkozom vele, hiába lenne ez a legfontosabb, tudom, hogy a csapatom számít rám. Én is magamra, el akarom kapni azt a kis izét... bármi áron.

Madam Hooch varázslatosnak találta



If I were a flower…
 I would be a sunflower. To always follow the sun, turn my back to darkness, stand proud, tall and straight even with my head full of seeds.
Vissza az elejére Go down
Madam Hooch


Mesélõ

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 B782c5702f7268f49355649a817a64e088c6deff


164


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Madam Hooch
Szer. Júl. 14, 2021 8:21 pm

Végeredmény




HollóhátHugrabug
240 pont170 pont

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Vendég
Csüt. Júl. 15, 2021 12:20 am

Hugrabug vs. Hollóhát

x

Judas vélhetően megunta a kommentálást, vagy jobbnak látta hallgatni, mielőtt lenyomnám a cipőmet a torkán, ha még egyszer személyeskedésbe kezd. Az egy dolog, hogy kommentátorként az a dolgunk, hogy szórakoztassuk a közönséget, de az megint más, hogy a Hollóhát őrzőjét inzultálja olyan dologgal, amelyhez neki annyi köze sincs, mint egy harmadéves kisdiáknak.
Így hát a meccs hátralevő részében magamhoz veszem a szót, bár már közel sem beszélek olyan lendülettel, mint korábban. Nem is töröm magam újabb viccek, vagy poénos szófordulatok kitalálásán, csak a tényeket közlöm.
− Margaret kétszer célozza meg a karikát, azonban csak a második lövése ér találatot! Úgy tűnik, az a sérülés igencsak hátráltathatja a Hugrabug őrzőjét, ugyanis egyre gyakrabban téveszt! De hát emberekből vagyunk, teljesen érthető, hogy Alina is elengedi maga mellett a kvaffot, vagy éppen a két csapat terelői csapkodják a levegőt az ütőikkel – könyökölök az asztalra, s bevallom, egyedül annyira nem poénos levezényelni egy mérkőzést, főleg akkor, amikor már ennyire elhúzódik, és már nem tudok mit mondani a csapatokról.
− Ezek után Alex Downmoore célozza be a középső karikát, azonban Maxwell nem nagyon mozdul a labda után, így a Hugrabug ismét pontot szerez magának! – Miközben már-már gépiesen mondom a szavakat, elgondolkozok azon, hogy megböködöm a lábammal Judast az asztal alatt, hátha magához tér, és mond valami frappánsat, mert annak ellenére, hogy szeretem szívni a vérét és néha kiborít, amúgy jól szórakozom rajta.
− Astor ismét a levegőben kalimpál az ütőjével, véleményem szerint ez a meccs igazából közte és Ziggy közt zajlik, hogy ki véti el legtöbbször a gurkót – figyelem a felettünk elszáguldó játékosokat, akik már az utolsó energiaforrásaikat bevetve küzdenek azért, hogy végre vége legyen ennek a szenvedésnek, hiszen mióta a Hollóhát önmagára talált, azóta a két csapat nem tud egymással mit kezdeni.
− A Hugrabug hajtói folyamatosan elcsaklizzák a kvaffot a Hollóhát elől, és Alex Dolohovnak olyan bizalmat szavaz a csapata, hogy háromszor is karikára dobhat! Az első kettőt Maxwell beengedi, de a harmadikra megtáltosodik, és elüti azt! A kvaff egy hollóhátas hajtó kezébe kerül, s bár Ziggy ismét megpróbálkozik egy támadással, ez is kudarcba fullad. – Egyre lassabban, egyre kevesebbet kommentálom a hajtók, terelők és őrzők játékát, hiszen a tekintetemet a fogó párosra szegezem.
Megint egy újabb küzdelem az aranycikeszért, de mintha valami nem stimmelne odafent. A torkom összeszorul, ahogy látom, Harper egyre bizonytalanabbul kezeli a seprűjét, és le-lemaradozik a testvérétől. Automatikusan állok fel a helyemről, de a hangom immár bizonytalanul cseng.
− A Briggs-testvérek úgy tűnik, ismét harcba szállnak a cikeszért, de Harper lemarad a testvérétől… − A tekintetem cikázik Harper és Mason között, és ahogy a szemem sarkából látom, úgy a közelemben ülő tanárok is fészkelődni kezdenek. Harper közben összeszedi magát, követi Masont a mélybe, aki egy pillanatra sem tágít az aranylabda közeléből. Talán, mert ő is azt akarja, hogy véget érjen a meccs. Talán ő is sejti, hogy valami nem okés Harperrel, és nem csak én látom ezt.
− Mason elfogja az aranycikeszt! A mérkőzést ezáltal megnyeri a… − Mielőtt befejezhetném a mondatomat, Harper nekicsapódik a seprűjével Masonnek. Ezek után már csak zavarosan érzékelem az egész helyzetet, mert akár én is lehettem volna Dariannel.
Látom még, hogy Mason Harper után kap, végignézem a zuhanásukat, hallom a tompa sikolyokat, és hogy egy szigorú női hang varázsigét szór a zuhanókra, érzékelem, ahogy a tanárikar egy emberként pattan fel, és rohannak az emberek a pályára, amikor Harper és Mason puhán földet ér. Elcsípem még a javasasszony rémült arcát, ahogy Harperhez rohan és a tanfelügyelőnő heves gesztusait. Látok mindent, mégsem tudom felfogni, hogy ez történt.
− És a Hollóhát megnyeri a mérkőzést…De mégis milyen áron? Fejezembe a gondolatomat magamban, miközben a kommentátori székembe rogyok, és próbálom feldolgozni az imént látottakat.


Vissza az elejére Go down



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 3 Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
3 / 3 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: