Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Madam Hooch


Mesélõ

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK B782c5702f7268f49355649a817a64e088c6deff


164


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Madam Hooch
Pént. Ápr. 16, 2021 1:21 pm
2020/21-es tanév - 2. meccs
Csapatösszeállítás










HollóhátHugrabug
Hajtó: @Bonifatius G. Corner (3)Hajtó: @Alex Downmoore (4)
Hajtó: @Melody S. Fawcett (3) Hajtó: @Alexander Dolohov (3)
Hajtó: @Margaret Fontaine (5)Hajtó: @Daliah Hallie Dursley (1)
Terelő: @Astor Brewer (3)Terelő: @Ziggy Yanovich - csapatkapitány (4)
Terelő: @Clyde M. Corner (5) - csapatkapitányTerelő: Sheila Dawson (5) NJK
Őrző: @Maxwell Cunningham (1)Őrző: @Alina Scamander (5)
Fogó: @Mason Briggs (4)Fogó: @Harper Briggs (5)


Eredmény




HollóhátHugrabug
0 pont0 pont

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Hétf. Jún. 14, 2021 2:11 pm


Team Ravenclaw
Margaret Fontaine | Hajtó
A hollóhát csapata szerzi meg a kvaftot és támad az ellenfél karikái felé. Igazi mesterhármas játékot látnak a három játékostól a nézők. Egymásnak passzolva kerülik ki a feléjük közeledő Hugrabugos ellenfeleket és cselezik ki őket. A bűntetőzóna előtt Melody Fawcett megkapja a labdát és elvégzi az első dobás kísérlet a középső karikát megcélozva. A szép és erős dobását nem sokáig csodálja a hajtó hármas, bármilyen eredménnyel is zárult a kísérlet, mert már fordulnak is vissza, hogy felvegyék a megbeszélt védekező felállást, de ez sem tart sokáig, mert újra a hollóhátnál a labda. Corner megszerezte kvaftot, aki Fawcettnek passzolja és végül Melody az egérutat nyert Margeretnek adja át a labdát. Margaret Melodyhoz hasonlóan a középső karikában látja meg az esélyt, hogy pontot szerezen a hollóhátnak, de az őrző Alina Scamander mind ebbe beleszólhat.

Vissza az elejére Go down
Alina Scamander


Akadémista

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK 2259087b7f188ea92df5fa0eb47c284dcf496708

Lakhely :

☆ London || Abszol út ☆



Playby :

☆ Sabrina Carpenter ☆


436


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Alina Scamander
Hétf. Jún. 14, 2021 2:42 pm


Team Hufflepuff
Alina Scamander | Őrző
Alina, a szezon első meccsén izzadó tenyérrel lép ki az öltözőből, a szíve pedig hevesen zakatol. Hiába, az előző év bajnokcsapatának tagjaként úgy érezte, valós súly nyomja a vállait, noha tudta jól, nem a Világbajnoki döntőn, csak egy egyszerű, a lehetőségekhez képest barátságos mérkőzésen fog részt venni.
Látja, hogy a Hollóhát csapata nem tétlenkedik, vagy éppen tétlenkedett a nyáron, a hajtók máris a karika felé indulnak. Szemeit le sem veszi a hármasról, ahogy az általuk passzolt labdáról sem. Melody dobáshoz készülődik, ám Alina sem rest, már ott is van a középső karika előtt és sikeresen kivédi a dobást. Fortuna azonban nem lehet mindig a Hugrabuggal és annak őrzőjével, a második próbálkozás ugyanis éppen csak, de átcsúszik az ujjai között, ezzel pontot szerezve a Hollóhátnak.

Madam Hooch varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Hétf. Jún. 14, 2021 7:14 pm


Team Ravenclaw
Margaret Fontaine | Hajtó
A kezdeti sikerek után zuhanó repüléssel fordul meg a csapat szerencséje, támadási sikerei és pontszerzésre tett kísérletei. Talán a tíz pont előnyre szert tett Peggy túlságosan is elbízza magát, ahogy a karika felé közeledik. A kvaft a karikák közelébe se kerül, mert úgy rátapadnak Margaretre az ellenfél hajtói, hogy dobása közben eladja a labdát.
Melody sem rest, miután a társai visszaszerzik a labdát neki. Újabb lehetőséget kap, hogy  bizonyítson és pontot szerezen a sárgák ellen. Nem éppen egy ziccer lehetőségbe csöppen bele, mert összezár a védelem. Melody nem ijed meg ettől és megpróbálkozik a lehetetlennel. Nem aggódik a csapat, mivel lesz még lehetőség a támadásra. A meccs csak most válik izgalmassá.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Kedd Jún. 15, 2021 12:08 am


Team Hufflepuff
Ziggy Yanovich | terelő
Ziggy koncentráltan lép ki az öltözőből. Eddig elégedetten repked a pályán, hiszen az előre megbeszélt taktikát látja vissza a játékosaitól, ám csalódottan veszi tudomásul, hogy a Hollóhát már elhúzott egy pontra. Meglát egy kiváló alkalmat arra, hogy az ellenfél hajtóját, Margaret Fontainet vegye célba a gurkóval, ám legnagyobb csalódására a labdát nem sikerül eltalálnia.
A Hugrabug hajtója, Alexander Dolohov megszerzi a kvaffot az ellenfél csapatától, aztán pedig megcélozza a Hollóhát középső karikáját.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Kedd Jún. 15, 2021 9:57 pm


Team Ravenclaw
Maxwell Cunningham | Őrző
Hiába Maxwell még mindig nehezen szokja meg a tömeget, s az éles játékot, hiszen az edzésekhez képest ezek jóval, több hangzavarral, valamint izgalommal járnak. Még csak rajta sincs a sor, de máris a mellkasában dobog a szíve, amint a csapata megostromolja a Hugrabug oldalán lévő gyűrűket. Az első dobás ugyan nem járt sikerrel, hiszen Alina résen volt, azonban a másodikat már ő se tudta kivédeni. Alexandernél a labda, s hollóhátas őrzőnek máris liftezik a gyomra, ahogy látja az egyre csak közeledő sárga mezt. A kvaff elrepül, s Maxwell túl hamar mozdulok bele, így elvéti a védést. Szidalmak egész hadával korholja magát a rossz védés miatt, ám még semmi sincs veszve. Újfent a kékeknél a kvaff, s  Bonifatius nem tétlenkedik, máris a karikák felé veszi az irányt, majd rádob, azonban nem ér el sikert.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Pént. Jún. 18, 2021 10:22 am


Team Hufflepuff
Alex Downmoore | hajtó
Bár nem ez az első tényleges meccse, és az edzéseken is egész jól szerepelt, ráadásul a csapat is összeszokott mégis idegesen indul vissza a pályára. Mégiscsak nagy dolog és felelősség a tavalyi bajnok csapatként pályára lépni - ezt ő is érzi. Érzi, hogy mindent bele kell adniuk, hiszen a Hollóhát csapata sem a gyengeségéről híres. Nem probléma, így talán csak még nagyobb lesz az öröm, ha sikerül győzniük.
Sikerül megszereznie a kvaffot Bonifatius dobása után, így most rajta van a sor, hogy megmutassa mit tud. Reméli, hogy most nem ügyetlenkedi el a dobást, mint néha az edzéseken. Megcélozza a Hollóhát jobb oldali karikáját, és bár ő se nagyon akarja elhinni, hogy ekkora szerencséje van, de talál. Ezzel újabb tíz pontot szerez a Hugrabug.
A csapattársai sem tétlenkednek, hiszen Ziggy is teszi a dolgát. Ahogy látja épp Bonifatiust célozza meg, illetve annak seprűjét. Nem látja rendesen, de azt hiszi Bonifatiusnak nagyon ügyesnek vagy szerencsésnek kell lennie, hogy ezt megússza.

Vissza az elejére Go down
Madam Hooch


Mesélõ

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK B782c5702f7268f49355649a817a64e088c6deff


164


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Madam Hooch
Pént. Jún. 18, 2021 10:54 am

1. kör eredménye




HollóhátHugrabug
10 pont10 pont

Alina Scamander varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Vas. Jún. 20, 2021 12:37 am

Hugrabug vs. Hollóhát

x

– Tengermély tisztelet a hölgyeknek és uraknak a Roxfortból! – tűnök fel a kommentátori pulpituson, még mielőtt a csapatok megérkeznének. – Az időjárás Skóciához képest enyhén napos, lágy koraőszi szellő fújdogál, kiváló alkalom arra, hogy az év „legizgalmasabb” meccsét megnézzük. – nevetem el magam halkan. – Két tantárgyból mindig rossz voltam a mugli-iskolai pályafutásom alatt, matematikából, kémiából és fizikából. Emellett pedig ugyanennyi dolgot nem értek: hogyan lett a Hugrabug a tavalyi bajnok? Miért Ziggy Yanovich lett a csapatkapitány, mikor a roxforti nők szerint annyi karizmával rendelkezik, mint egy meggörbült teáskanál a jobb napjain. És a harmadik: vajon mire fog menni ma egymással a Hugrabug és a Hollóhát? Nem várhatunk piszkos mérkőzést, a két ház között a korábbi időkben megvolt a kölcsönös tisztelet, a mai világban pedig ugyanúgy megfojtanák egymást egy kanál mézsörben, mint a Griffendél és a Mardekár. – hatásszünet, amíg átböngészem a névsort. – A Hugrabug idén számos változást eszközölt, Tuttle elballagott, szóval talán másnak is lesz esélye végre megfogni az aranycikeszt és nem kell elküldeni a verőlegényeket a sráchoz, hogy ne lopja már be azt a kis golyót. Szóval Yanovich taktikájába nem látok bele, de valami fenyítőtábort huhogtak a baglyok nekem, szóval ha az idénynyitót nem nyeri meg a sárga-fekete csapat, bizony hatalmas lemaradásban lesz. A felállásuk pedig: Yanovich, Dolohov, Dursley, Downmoore, Dawson és Briggs. Érdekes lesz látni, mire megy az elmúlt évek egyik legjobban összeszokott csapata a tavaly már felfelé törő Hollóháttal szemben. Innen is szeretném figyelmeztetni a hölgy nézőinket, hogy a Corner ikrek sajnos menet közben nem tudnak sem aláírást, sem postacímet adni, így nyomatékosan megkérek mindenkit, hogy ezt ne próbáljuk meg. A kékek a Corner, Fawcett, Fontaine, Brewer, Corner, Cunningham, Briggs, Scamander összeállításban szállnak majd fel ma. Különösen nagy gyenge pontjuk lehet az őrzőjük, Cunningham, aki még elég újnak számít. Ahogy a sárga-fekete mezesek oldalán pedig Dursley az, aki kissé tapasztatatlannak számít. Ugyanitt fel szeretném hívni a szurkolók és a közönség figyelmét, hogy tartózkodjunk a megkülönböztető rigmusok bekiabálásától, egymás ócsárlásától és a játékosok bármiféle sértésétől.– szusszanok egyet, amíg iszom és kínosan ügyelek, hogy az igazgatónő még véletlen se vegye el a kihangosítást egy bűbájjal. – AZT AZ EGYBEHAGYOTT EUKALIPTUSZLEVELÉT NEKI! A Hollóhát aztán nem sz… akarom mondani teketóriázott, már bele is húztak Fawcett és Fontaine lövésével. Ezek az F betűs emberek aztán nem farják el az időt. Scamander gazellamozgással ugyan, de az egyiket hárítja. TÍZ PONTRA VEZET A HOLLÓHÁT! Komolyan srácok, lányok feszítsétek ki fogpiszkálóval a szemeteket, mert ezek a srácok nem tudom meddig polírozták a seprűiket, tegnap este, de szélsebesen támadnak. Most megint a Hollóhát, de nem találnak a kékek karikát. Aztán egy remek kontrából a HUGRABUG kiegyenlít. Az állás 10-10, de közben Yanovich azért aggódhat. Egyrészt el sem találta a gurkót, másrészt pedig a taktika nem igazán működik. Csak egy kis érdekesség, magam számoltam meg. A tavalyi szezonban McNamara és Yanovich összesen öt gurkót vétett, ez hosszú idő óta iskolarekord, erre az orosz medve már az első meccsen csinál egy ilyet. De nézzünk is a Hollóhát karikái felé! Ezt a támadást sikeresen hárítják és már száguldanak is a Hugrabug felé! NEMMM megy be, a két őrző ma tuti krupok vérét reggelizte, mert nagy kedvvel játsszanak ma. – iszom egyet. – Szeretnék figyelmeztetni mindenkit, hogy egyenek-igyanak a meccs alatt, nehogy nekem valaki elájuljon itt. Bár én szívesen megtenném, hiszen a javasasszony… Kíváncsi vagyok, mikor fog a két csapat megbeszélést tartani. Hiszen annyira ide-oda tologatják egymás között a határt jelentő valamit.
Megjegyzés, szószám, bármi

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Vas. Jún. 20, 2021 9:57 am


Team Ravenclaw
Astor Brewer | Terelő
Astornak csak úgy forr a vére, ahogy a pályára kerül. Elemében érzi magát és bízik a csapatban, bár Maxwellel kapcsolatban akadnak kétségei, ezeket jelenleg megtartja magának. A srác bizonyíthat, nem hiányzik, hogy még nagyobb stresszben legyen, de azért a beérkező találat után közelebb repül hozzá, próbálva pár nyugtató szóval bíztatni, hogy csak lazán, koncentráljon a játékra és ne a nézőkre.
Na de a meccs folytatódik, Ziggy megtámadja Bonifatiust, de ahogy arra számítani lehetett, a hajtó egy gyönyörű malőverrel kitér a gurkó elől, amelyre már vár Astor ütője. A célpont nem más, mint Alex Downmoore, aki felé hamarosan repül tovább a labda és ha nem vigyáz, bizony a fejét találja majd el, csak hogy meg ne sántuljon ugyebár.
Eközben a fogók tovább cikáznak a pályán, egyelőre még nem kapták el a cikeszt, a meccs folytatódik tovább.

Vissza az elejére Go down
Alina Scamander


Akadémista

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK 2259087b7f188ea92df5fa0eb47c284dcf496708

Lakhely :

☆ London || Abszol út ☆



Playby :

☆ Sabrina Carpenter ☆


436


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Alina Scamander
Hétf. Jún. 21, 2021 1:37 pm


Team Hufflepuff
Alina Scamander | Őrző
Most nem sok dolog akad a karikák előtt ugyan, de a Hugrabug őrzője figyelemmel követi a meccset, a labdák útját. Így láthatja, amint a Hollóhát terelője egy sikeres támadást intéz Alexander ellen, Ziggy bármennyire is próbál, nem tud elég gyors lenni. Majd a sérült  - lássuk be a fejtalálat után senki sem meglepve -, hiába próbál karikára dobni, az mellé megy.
Alina megszorítja a seprűjét, várja mit lép a Hollóhát, szinte biztos benne, hogy hamarosan megint eljön majd az ő ideje.

Madam Hooch varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Hétf. Jún. 21, 2021 3:15 pm


Team Ravenclaw
Clyde M. Corner | terelő
Clyde egyszerűen képtelen túltenni magát Madden kommentárján, bár megszokta Judas-tól, hogy ilyen mégis mindig képes meglepetést okozni mindenki számára. De most ugyebár nem ő volt a célközönség és a Hugrabugosok keresztűzében, hanem a Hollóhátas csapat. Eddig egész jól szerepeltek. Brewer kitűnő terelőnek bizonyul eddig. Most Clyde-on lenne a sor, hogy bebizonyítsa mennyit is ér a tudása, viszont ahelyett, hogy teljesen meg is célozná kiszemelt áldozatát inkább hajszálnyira közel Alex Downmoore-hez azonban mellé dob. Nyilván nem szeretné, hogyha a Hugrabugos hajtó miatta kerülne a gyengélkedőbe. Ezt elterelésnek szánta, hiszen ikertestvére mintha megérezné, hogy cselekednie kell, már nyomul is előre a hajtó társaival Alina a Hugrabugos őrző karikái felé. Egyik pillanatban Fawcett-nél, a másikban Fontaine-nél a labda, pusztán csak azért, hogy a póznánál várakozó Alina-t összezavarják, míg legvégül Bonifatius-hoz kerül a labda, aki megcélozza a középső karikát. Valószínűleg ugyanazzal az erős lendülettel, amivel Clyde mellé dobott és elterelte a Hugrabugosok figyelmét vagy csak egy kicsit ráijesztett Downmoore-re. Nem is számít már, mivel Alina nem védi ki a dobást Bonifatius sikeresen 10 pontot szerez a Hollóhátnak. Mindenki a következő lépésre készül. Tudják, hogy védeniük kell az őrzőjüket, ezért mindent megtesznek azért, hogy Cunningham-től eltereljék a labdákat.

Vissza az elejére Go down
Alina Scamander


Akadémista

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK 2259087b7f188ea92df5fa0eb47c284dcf496708

Lakhely :

☆ London || Abszol út ☆



Playby :

☆ Sabrina Carpenter ☆


436


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Alina Scamander
Hétf. Jún. 21, 2021 7:44 pm


Team Hufflepuff
Alina Scamander | Őrző
Alina hiába tudta, hogy most ő jön, Corner 2.0 vagy 1.0 tulajdonképpen részletkérdés volt, hogy ki az idősebb, túl jól trükközött, így ez egy olyan gól volt, hogy ha ütés, akkor bizonyosan a fal - avagy a föld - adja neki a másikat.
- A francba - dünnyögte bosszankodva az orra alatt, hiszen ezen a meccsen voltak már beengedett találatai, ez azonban messze a legmegalázóbbnak minősült számára. De nem csüggett, jobban mondva nem csüggedhetett, fogta a labdát és Alex Dolohov felé dobta.
A hajtó szerencsére elkapta, majd egyből a karikák felé indult, jó eséllyel arra, hogy pontot szerezzen a csapatnak, ez már csak a másik őrzőn múlott, akinek a Hugrabug azért bízhatott a tapasztalatlanságában. Sikeresen, ugyanis a labda bement, a fiatal Dolohov pedig pontot szerzett. Nem sokkal később pedig, minden bizonnyal - és a sárga csapathoz hasonlóan szintén sikeresen - bízott a Hollóhát Dursleyben is, aki hiába indított szintén egy ígéretesnek tetsző támadást, nem hozott pontot a csapatnak.

Madam Hooch varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Hétf. Jún. 21, 2021 8:11 pm


Team Ravenclaw
Melody S. Fawcett | hajtó
Az őrző sajnos nem védte ki  Alex Dolohov dobását, de semmi baj sem történt, mert a Hollóhát csapatának már szándékában is állt újfent támadni. Bár a lelkesedés egy kicsit alább hagyott, Melody hajtótársaival együtt megpróbálkozik egy gyengécske dobással a jobb karikára. Nyilván nem szeretné ha veszítenének, de ettől függetlenül mindent belead, ő is meg a csapattársai is.  

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Hétf. Jún. 21, 2021 9:45 pm


Team Hufflepuff
Alex Downmoore | Hajtó
Egyre kevésbé érzi úgy, hogy féltenie kellene a csapatot. Persze, valamennyi izgatottság mindig lesz benne a meccsek során, ezt nem tudja kiiktatni. Szerencsére a többiek is tudják a dolgukat, így nem feltétlenül azon múlik a meccs kimenetele, hogy ő mennyire van ott fejben. Ez azért megnyugtató.
Dahlia megpróbálkozik egy lövéssel, csak sajnos nem talál, de sebaj, előtte Alex Dolohov sikeresen újabb tíz pontot hoz a csapatnak. Alina kivédi Fawcett támadását, ezzel megfosztva a kék - ezüstöket az újabb ponttól. Elégedetten, boldogan biccent a lány felé, de közben már egy újabb támadást is indít, ezúttal a Hollóhát középső karikája ellen. Reméli, most is sikerül bedobnia, ezzel újabb tíz ponttal gazdagítania a csapatot.

Vissza az elejére Go down
Madam Hooch


Mesélõ

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK B782c5702f7268f49355649a817a64e088c6deff


164


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Madam Hooch
Hétf. Jún. 21, 2021 10:31 pm

2. kör eredménye




HollóhátHugrabug
20 pont30 pont

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Hétf. Jún. 21, 2021 10:53 pm

Hugrabug vs. Hollóhát

x

− Tudod Madden, nem csodálkozom már rajtad, mert ahogy elnézem, tízig sem tudsz számolni – szúrtam közbe, miközben nagyban arról magyarázott, hogy mennyire szar volt matematikából a mugli világban. Az asztalon könyökölve figyeltem a mérkőzést, majd amikor úgy éreztem, hogy Madden kezdett kifogyni a szuszból, ismét elérkezettnek láttam az én időmet.
− Tehát, hölgyeim és uraim, a mai napon is epikus légicsatának lehetünk szemtanúi, ezúttal az értelmesebb Corner tér ki Yanovich gurkótámadása elől, közben a Hollóhát ellentámadást indít a Hugrabug hajtója ellen – harsogom a saját mikrofonomba, mert a múltkori eset után kikönyörögtem magamnak egy sajátot, miután felfedeztem, hogy az előző mérkőzés során Madden nyála beterítette a mikrofont, engem pedig egy életre megnyomorított ezzel.
− Astor Brewer egy jól irányzott lendítéssel Alex Downmoore felé üti a gurkót, amit bár Ziggy megpróbál tovább ütni, de sajnos túl későn ért oda, így a gurkó telibe találta csóró Downmoore-t! Uh, ez eléggé fájhatott! Szerencsétlen kissé kábának tűnik, szóval nem ártana, ha valaki ránézne, mielőtt még lefordul a seprűjéről! – A hangomba ezúttal aggodalom vegyült, hiszen bár sose beszéltem a sráccal, azért láttam, hogy elég csúnyán elkapta az a gurkó. Szerintem nem csak én voltam az egyetlen, akinek elakadt a lélegzete, amikor az eset megtörtént.
− Közben Downmoore hősiesen megpróbálja tartani magát és a kvaffot is, célba veszi a Hollóhát karikáit, de… MADDEN! Mi a francot mondtam neked?! Ha még egyszer megpróbálsz mellettem rágyújtani, én foglak máglyán égetni! – ripakodtam a mellettem ülő másik kommentátorra, majd a torkomat megköszörülve folytattam a kommentálást.
− Elnézést kérek, szóval, szerencsétlen srác nagyon próbálkozik, de a dobása sikertelen volt. Közben a másik Corner kerül a rivaldafénybe, de épp annyira tud jól célozni, mint amennyire énekelni. Az ütőjével a levegőben kalimpál, de ez sajnos kevés ahhoz, hogy támadást indítson a Hugrabug játékosai ellen. Közben Bonnie háttérbe szorítja a fivére csillogását, és a hajtótársaival előretör. Mondanom sem kell, hogy a mai napon mindkét csapat belead apait-anyait, mindannyian megmutatták a tehetségüket. Alina Scamander példának okáért remek őrző, de időnként a legjobbakon is kifognak, így esik meg, hogy a Hollóhát pontot szerez magának! Ezáltal pedig az állás: 20-20! – fészkelődtem a székemben, hiszen a mérkőzés borzasztóan szorosnak látszott, és volt egy olyan érzésem, hogy itt a cikesz elkapása fogja eldönteni a meccs kimenetelét.
− Itt csendben megjegyzem, hogy mindkét fogó ádázul küzd azért, hogy megszerezze az aranylabdát, de az jelenleg kifog rajtuk. Szóval nézzük csak miként folytatódik a küzdelem: Alexander Dolohovhoz kerül a labda, aki a jobb oldali karikát megcélozva pontot szerez! Nem csodálkoznék azon, ha Cunningham alaposan megizzadna, hiszen a Hugrabug hajtói folyamatosan bombázzák lövésekkel! Dolohov támadása után a Hugrabug ismét megszerzi a kvaffot, aztán némi taktikus passzolgatás után a Dursley lánynak is lehetősége nyílik a pontszerzésre! – Kezdtem fáradni, és talán már a kommentálásaim se voltak olyan izgalmasak, de Madden nem éppen úgy nézett ki, mint aki szeretné átvenni. Nem meglepő, hiszen Flora nem játszott, így nem tudta sokadjára is megalázni magát azzal, hogy az iskola füle hallatára randira hívta a lányt.
− Ezúttal viszont Maxwell résen volt, és egy nagyon szép védés után a labda újra a kékek keze közé kerül! – Rettentően mozgalmas mérkőzésnek lehettünk tanúi, hiszen mindkét fél valóban remekül játszott. Lehet az volt a különbség, hogy ők ténylegesen a játékra koncentráltak, és nem terelte el a figyelmüket a szájkarate, mint a griffendéles és mardekáros játékosoknak.
− A Fawcett-lányt védve a hollóhátasok áttörnek a Hugrabug védelmén, Melody magasba emeli a labdát… Vajon egy újabb csodálatos gólnak lehetünk szemtanúi? – Bármennyire is arra készültem, hogy beleüvöltök majd a mikrofonba, Alina remek formában volt.
− Éééés, nem! Miss Scamander olyan stabilan áll a Hollóhát hajtói és a Hugrabug karikái között, mint a berlini fal! – Megfordult a fejemben, hogy a diákok többsége nem érti majd miről beszéltem, de hát nem az én hibám volt, hogy rajongtam a történelemért.
− Úgy látszik, Alex Downmoore kicsit jobban érzi magát, mert immár magabiztosabban célozza meg a karikákat… Mit látok? – váltottam hirtelen témát, mert a fogók heves kergetőzésbe kezdtek, hogy megkaparintsák a cikeszt.
− Harper és Mason Briggs fej-fej mellett haladva küzdenek a cikesz megszerzéséért! Azt hiszem, valamelyikük el fogja kapni! Nagyon közel vannak hozzá, csupán egy karnyújtásnyira! Ti is látjátok, ahogy csillog a labda a napfényben?! – kommentáltam a fogók közti harcot, csakhogy a cikesz gondolt egyet, irányt váltott, és a Briggs-gyerekek ismét elveszítették a szemük elől.


Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Kedd Jún. 22, 2021 9:19 pm


Team Ravenclaw
Margaret Fontaine | hajtó
Maxwell sajnos nem védte ki a támadást, nem lehet őt hibáztatni, hogy nem mindig sikerül kivédeni egy tapasztaltabb több éve játszó hajtó támadását. Az őrző lepasszolja a labdát Melodynak. A lány viszi tovább a pálya közepéig, ahol rázárnak az ellenfél hajtói és egy szép csel után Margaret felé íveli a labdát, aki jobb helyzetben van tőle. Margaret előző támadási kísérlete után most koncentráltabban repül a karikák felé. A bal karikát célozza meg a kvafttal, de az utolsó pillanatban a jobb karika felé dob egy csavart labdát. Reméli a lány, hogy Alina beveszi a cselt és balra mozdul be jobb helyett.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Szer. Jún. 23, 2021 2:49 pm


Team Hufflepuff
Ziggy Yanovich | terelő
Látom, hogy a taktikát, vagyis az óvatosabb kezdést, az előnyszerzést aztán pedig a kontrákat tartja a csapatom, de valahogy mégis kétségek gyötörnek, hiszen annyira nem áll jól a szénánk. A Hollóhát mégis fogást tudott rajtunk találni valahogy, hiszen nem tudunk olyan markánsan elhúzni tőlük, mert állandóan felzárkóznak, legalább húsz ponton belülre. Ahogy nem találom el a gurkót ismét, káromkodok egy hatalmasat oroszul, majd körbe repülöm a csapatot
- DAVAJ! DAVAJ! DAVAJ! - remélem mindenki meghallja, még vadul is gesztikulálok hozzá. Ennyit biztos, hogy értenek oroszul, ezt még az edzésen is használom. - Mutassuk meg ezek az okoskodó idiótáknak, hogy meg tudni őket verni! Büszke vagyok rátok, előre, DAVAJ, DAVAJ! - egy csapatkapitánynak az is a dolga, hogy motiváljon meccs közben. Elindulok egy gurkó felé, hogy most már tényleg eltaláljam.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Csüt. Jún. 24, 2021 1:40 am


Team Ravenclaw
Margaret Fontaine | hajtó
Maxwell sorozatos védései miatt a csapat, hiába egyenlít vagy zárkózik fel. Újra bekap egy tíz pontost. Nem lazsál a hollóhát őrzője, de nem tudja védeni Alex támadását, miután áttörnek a hajtók védelmi vonalán. Csak az őrző marad a hugrás sráccal szemben.
-Cunningham, légy résen! Ennél jobb vagy az edzéseken. Mutasd meg nekik! - szól oda bátorítólag Peggy, amiközben elkéri a labdát. A lány int a terelő Clydenak és Astornak is, hogy intézzék el Downmooret, mert úgy tapasztalja könnyebb lenne a meccs menete, ha eggyel kevesebb játékos lenne a játéktéren. Astor veszi a jelzést, de nem sikerül eltalálnia a kiszemelt játékost. Már csak végig kellene vinnie a hajtóknak a kvaftot a pályán és egy jó dobással pontot szerezni. A hugrás hajtók felzárkóznak és a labdát testéhez szorító Hollóhátas játékosra zárnak össze. Nem sikerül a passz. Elveszíti a labdát a Hollóhát, ami újabb aggodalomra ad okot Margaretnek és a szurkolóknak. Mielőtt még dühöngő és harcias hajtóvá változna át a Hollóhátban játszó cserediák visszafordul, hogy a sárgák ellentámadást megakadályozza a képességeihez mérten.
- Gyerünk, szerezzük vissza a labdát. - kiáltja a hajtótársainak. Tudja még nincs elveszítve a játék.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Csüt. Jún. 24, 2021 10:06 am


Team Hufflepuff
Alex Downmoore | hajtó
Alex a terelőütővel hadonászva gesztikuláló csapatkapitányát figyelve egyáltalán nem biztos benne, hogy Ziggynél minden rendben van -e a magasabb régióknál is, vagy esetleg elmentek otthonról. Mindegy, ezt ő tudja, de nem bírja megállni, hogy ne szóljon oda neki... pedig nem most lenne az ideje a szájalásnak.
- Igyekszünk, csak figyelj oda, hogy ne magadat üsd le egy gurkó helyett!
Ezután gyorsan tovább is áll, hiszen a meccs nem áll meg, ráadásul azt sem szeretné, ha esetleg őt célozná meg a csapatkapitány. Merő véletlenségből, persze.
Most igazán nem panaszkodhat Alex,hiszen egész sikeresnek mondhatók a támadásai. Bár valószínűleg az őrző ügyetlensége vagy figyelmetlensége is közrejátszik, de bemegy a dobása, ezzel újabb tíz pontot szerez a Hugrabug. Ezután Alex Dolohov szerzi meg a labdát, de sajnos ismét sikertelen a próbálkozása. Nem baj, hátha legközelebb sikerül.
Egész jó összhang van a csapat tagjai között, ő és Alex pedig szintén sokat gyakoroltak külön is, így remélte, hogy Dolohovnak is sikerül a dobás. Persze nincs elkeseredve, még nincs minden veszve.
A sárga - feketék újfent megszerzik a labdát és Alex becélozza a Hollóhát középső karikáját. Ha megint olyan szerencséje lesz, mint az előző dobásnál, akkor igazán jó meccset zárhatna ma.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Pént. Jún. 25, 2021 6:01 pm


Team Ravenclaw
Margaret Fontaine | hajtó
Alex dobása sikeres és újabb 10 ponttal lett gazdagabb a Hugrabug. Maxwell még mindig nem teljesít jól.  30 ponttal vezet az ellenfél és ez nagy nyomás helyez a hajtókra. Kiegyenlíteni az állást nem lesz könnyű feladat. Még van esély nyerni és így áll hozzá Margaret is. A Hollóhát újra támadásba lendül és karvaly formációban repül Alina által védett karikák felé. Bonifatius Corner próbálkozik a dobással, de közelében sincs a dobása a jobb szélső karikának, mert az ellenfél belezavar a támadásba. Újra felállnak kékek hajtói védekező állásba, hogy alkalom adtán felzárkózzanak a Hugrabughoz.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Pént. Jún. 25, 2021 6:37 pm


Team Hufflepuff
Alex Downmoore | hajtó
Ha valaki zagyváló átkot küldött Maxwellre, akkor Alex, és vele együtt a Hugrabug egész csapata hálás az ismeretlen jótevőnek. Ha nem így történt, akkor csak a szerencsének köszönhető, de ismét bemegy a dobás, így újabb tíz pont a Hugrabugnak. Szerencsés napjuk van ma, az egyszer biztos. Bízik a csapatában, és abban, hogy ha összefognak, akkor mindegy milyen erősek a kék - ezüst mezesek, a Hugrabug csapata győzni fog.
Bonifatius próbálkozik meg egy dobással, de szerencsére nem sikerül neki, így újból a sárgáknál a dobás lehetősége. Megint Alexhez kerül a labda, ő pedig megcélozza a jobboldali karikát és dob, remélve, hogy sikerül.

Vissza az elejére Go down
Madam Hooch


Mesélõ

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK B782c5702f7268f49355649a817a64e088c6deff


164


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Madam Hooch
Pént. Jún. 25, 2021 9:23 pm

3. kör eredménye




HollóhátHugrabug
30 pont60 pont

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Vendég
Pént. Jún. 25, 2021 9:54 pm

Hugrabug vs. Hollóhát

x

− Flora Travers jelenlétének hiányában Madden érdeklődése a meccs iránt olyan léptékben csökkent, mint az aktivitása az órákon, így kedves nézőink, úgy tűnik, a mai alkalommal leginkább az én hangomat fogjátok hallgatni. Bár szintén szólva, Judy inkább az előttünk lévő asztalra csorgassa a nyálát, mint Florára, mert az előbbi legalább nem tud panaszkodni. – Egészen kényelmesen éreztem magam kommentálás közben, és az sem érdekelt, hogy valószínűleg olyan hangerővel kiabáltam, hogy Madden súlyos halláskárosodást fog szenvedni.
− Tehát, a Hugrabug folyamatosan nyomás alatt tartja a Hollóhát őrzőjét, akinek a mentalitását igencsak sikerült megtörni. Gyönyörű megmozdulást láthatunk a Hugrabug részéről! Aki nem ismerné, éppen a Csorszkov-féle cselnek lehettünk szemtanúi, amely azt jelenti, hogy a kvaffot birtokló játékos felfelé veszi az irányt, úgy téve, mintha egérutat akarna nyerni, közben pedig leejti az alatta lévő játékosnak, akinek így lehetősége adódik a karikákra dobni – magyaráztam el az iménti szituációt, miközben az asztal szélére húzódtam, hiszen szeretem tartani a tisztes távolságot Maddentől.
− Szóval, újabb pontot szerzett a Hugrabug, majd a Hollóhát ellentámadásba lendül. Egy reverse passz után Margarethez kerül a kvaff, aki egy csavart dobással gólt dob a házának! Nem tudom mi történik ma az őrzőkkel, de mintha valamelyest kezdene csökkenni a harci kedvük. Gyerünk Borzok, gyerünk Sasok, mutassátok meg a csapatotoknak milyenek is az igazi drukkerek! Halljuk azt a csatakiáltást! – próbáltam arra buzdítani a lelátón ülő tömeget, hogy öntsenek egy kis lelket a levegőben küzdő háztársaikba. Közben pedig eljátszottam a gondolattal, hogy odébb rugdosom Maddent, mert olyannyira szétterpeszkedett, hogy nem maradt semmi helyem, és még csak nem is csinált semmit.
− Alex Downmoore a korábbi találat után valóban összekapta magát, hiszen immár sokadjára öleli magához a skarlátvörös labdát, és úgy tűnik, csak akkor tervezi kiadni a kezéből, amikor a karikákra lő! A kvaff süvít is a Hollóhát karikáinak irányába, elég egyértelmű dobás, de úgy tűnik, a Cunningham fiú lélekben nincs ezen a mérkőzésen. Értem én, hogy megterhelő sokáig koncentrálni nyomás alatt, de a korábbi teljesítményéhez képest a jelenlegi alkotása Hitvány érdemjegyet érdemelne – ingattam a fejemet lemondóan, hiszen láttam már majdnem az összes résztvevőt játékban, és tudtam, ennél sokkal jobbak voltak. Azonban, azzal is tisztában voltam, hogy egy mérkőzés nagyon sok mindenen múlhatott.
− Eközben a hugrabugos csapatkapitány ismét magasba lendíti az ütőjét, de a gurkó úgy elzúg mellette, mint egy mardekáros által kilőtt átok. Azt pedig be kell vallanom, némelyikük elég béna átokszórásban, a Durmstrangban egy percig se élték volna túl – rándítottam meg a vállamat, miközben a mikrofontalpát piszkálgattam.
− Eközben Astor ismét kipécézi magának Downmoore-t, de pont olyan sikeres a megmozdulása, mint Ziggy-nek. Fiúk, komolyan, ti ittatok a meccs előtt, vagy mi történt veletek? – ráncoltam össze a homlokomat, mert most már csak arra tudtam gondolni, hogy vagy ittak, vagy szívtak, vagy ittak és szívtak valamit a mérkőzés kezdete előtt.
− Eközben Alexander Dolohov dobása megy igencsak mellé, szóval kezdem gyanítani, hogy valaki tényleg csinált valamit a játékosokkal, vagy csupán a magaslati levegő kezdte őket ki ennyire. – Már komolyan nem tudtam mire gondolni, hiszen a korábbi adok-kapok átment sorozatos bénázásba. Ennyire nem szoktak összeszedetlenek lenni.
− A kvaffot ismét Downmoore-nak passzolják, ezzel pedig újabb pontot szerez a Hugrabugnak! Komolyan, Cunningham, nem látsz a hajadtól, vagy mi van veled?! Szívesen levágom neked, ha szeretnéd, de nem hiszem, hogy megköszönnéd utána – kezdtem kissé mogorva lenni, hiszen reménykedtem benne, hogy ennél fordulatosabb küzdelemnek leszünk szemtanúi.
− Corner labdája is messzire repül, köze sincs a Hugrabug karikáihoz, épphogy sikerül elcsípnie a Hugrabug hajtóinak. Ezután egy duplatámadás következik Downmoore-tól, de az első lövése sikertelen. A második pedig…
− A fogók továbbra is egymást hajkurászva küzdenek a cikeszért, de úgy tűnik, lassan már nekem kell seprűre szállnom, és megmutatnom a Briggs-tesóknak, hogy miként is játszik egy jó fogó.



Vissza az elejére Go down



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 3 oldal
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: