Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Jún. 27, 2021 8:03 pm


Team Ravenclaw
Maxwell Cunningham | Őrző

A Hugrabug pontjai épp úgy elhúznak a Hollóhát csapata mellett, ahogyan a kvaffok Maxwell lyukas kezei közt. Hiába, mindenkinek lehet peches napja, azonban Maxwell már a feladás szélén áll. Úgy van vele, hogyha a következőt nem védi ki, akár egy gurkó is fejen találhatná, hiszen az üres kapu épp annyit ér, mint az ő őrzői tudása. A kommentátor se segítőkész, épp ezért a hajas ajánlatot meghalva az ujjait egy ''V'' betűre formázza, amely nem a vicory, de nem is éppen a béke jele. A fejében őrjöngő gondolatokat kizárja, mivelhogy most is a kapu irányába törnek a sárgák. Mély lélegzetet véve, összpontosít az Alex által dobott labdára, majd kellő lendületet nyerve egyenesen a középső karikához suhan, és egy határozott mozdulattal kibillenti azt a röppályájáról. Talán vannak még csodák, talán még összekaphatja magát a Hollóház fekete báránya, de mégis Maxwell leginkább a fogójukban reménykedik, hiszen ilyen nagy hátrányt, elég nehéz lesz ledolgozni.

Vissza az elejére Go down
Alina Scamander


Akadémista

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 2259087b7f188ea92df5fa0eb47c284dcf496708

Lakhely :

☆ London || Abszol út ☆



Playby :

☆ Sabrina Carpenter ☆


436


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Alina Scamander
Hétf. Jún. 28, 2021 9:17 am


Team Hufflepuff
Alina Scamander | Őrző
Bár vezetnek, Alina figyelme egy pillanatra sem lankad, véleménye szerint már így több labdát engedett be a kelleténél, noha nagyon jól tudja, hogy egyik csapattársa sem várja, hogy minden egyes védése tökéletes legyen. Ez inkább csak egy, a saját maga felé támasztott elvárásokból így, az utolsó évében.
Szerencsére nem kell csalódást okoznia - mint pár mondattal ezelőtt kitárgyaltuk elsősorban saját magának -, hiszen Peggy támadását kivédi, még ha éppen csak is. Szerencsére a kidobása is jól sikerül, a labda a kis Dursley lány kezei között landol, aki határozottan indul meg a karikák felé, majd dobja át Alex Dolohovnak a labdát, aki egy bravúros manőverrel küldi azt a karikák felé. A Hollóhátnak minden szerencséjére szükség lesz, hogy ezt kivédjék és ne a sárgák gazdagodjanak újabb 10 ponttal.

Madam Hooch varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Hétf. Jún. 28, 2021 12:39 pm


Team Ravenclaw
Margaret Fontaine | Hajtó
Margaret Fontaine előző dobás kísérlete nem arat sikert a hugrabug őrzőjével szemben és Maxwell hiába védett egy bravúrosat. Most megint sikerült beengednie a kvaftot. Astor próbálkozik leütni a seprűről a meccs pontszerző királyát, de még nem sikerült eltalálnia egyik terelőnek sem Alexet. A Hollóhát hajtói újra próbálkoznak, aminek a vége egy gyenge támadás. Középső karikára dob rá Margaret, ha gyenge is a dobása még sikeres lehet ez a pontszerző kísérlet. Nem ez lesz élete legjobb dobása.
Vissza az elejére Go down
Alina Scamander


Akadémista

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 2259087b7f188ea92df5fa0eb47c284dcf496708

Lakhely :

☆ London || Abszol út ☆



Playby :

☆ Sabrina Carpenter ☆


436


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Alina Scamander
Kedd Jún. 29, 2021 9:06 am


Team Hufflepuff
Alina Scamander | Őrző
Alina személyes véleménye szerint valaki, talán maga Merlin, kíséri a sárgák játékát, ugyanis az utóbbi három, négy akció során brillíroznak. Ugyanis nem csak a legifjabb Dolohovnak sikerül gólt szereznie, hanem  Downmoorenak is. Valamint, csak hogy az önfényezés el ne maradjon, Alina is olyan mesterien védi ki Margaret csavart labdáját, mintha egész életében ezt csinálta volna.
Ki tudja, talán így is van.
Azonban Alina nem nyugodt, ahogy elszállni sem száll el, hiszen a kviddics kiszámíthatatlan játék és egy kis körömnyi labda bármit megváltoztathat. Arról nem beszélve, hogy hiába nagy, mégsem behozhatatlan az előnyük, így tehát nem lankadhatnak, hogy a Hollóhát ismét erőre kapjon.

Madam Hooch varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Kedd Jún. 29, 2021 11:56 pm


Team Ravenclaw
Bonifatius G. Corner | Hajtó
Eléggé kényelmetlen helyzet alakult ki a Hollóhátnál, ami azt jelentette, hogy valahogyan muszáj összeszedniük magukat. Peggy-nél a labda. A három hajtó szorosan egymás mellett halad, védve éppen azt a személyt, akinél aktuálisan a labda is lesz. Hol Melody-nél, hol Bonifatius-nál, hol pedig Peggy-nél van. Mindez azért, hogy összezavarják a Hugrabugosokat és köztük Alina-t is. Kérdés, hogy mennyire sikerül.
A labda végül Melody-nál marad, aki megcélozza a Hugrabugosok középső karikáját. Hogy sikerül bedobnia és pontot szereznie, az Alina védésétől függ.
Eközben Clyde alakít vagyis hozza a formáját és teljes gőzerővel megcélozza gurkójával Ziggy Yanovich-t, de amilyen szerencséje van a labda Ziggy közelébe se megy, sőt inkább messze elkerüli őt.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Szer. Jún. 30, 2021 12:17 am


Team Hufflepuff
René Yates-Newman | Csere hajtó
A Hugrabug lelátóján tomboltam a haverokkal, hiszen a csapat baromi jó formában volt, annak ellenére, hogy a hollósok kipécézték maguknak Alexet. De még ez sem tudott eltántorítani bennünket, bár szerintem Alina inkább cipelte a hátán a bandát, mint Ziggy, de ez már személyes vélemény volt.
− Béna vagy Fawcett! − torkom szakadtából üvöltöttem, és cibáltam a haverom pulóverét, amikor Alina bravúrosat védett, és a fiatal Dolohovhoz került a labda. Innentől kezdve már ilyen eufórikus elmosódott állapotban láttam mindent, mert összefejeltem az egyik sráccal, így lemaradtam arról, hogy Cornernek megint nem volt szerencséje a gurkóval.
− Mintha csak én dobtam volna! – kiabáltam, amikor Alexander karikára lőtt, persze bezsebeltem néhány szkeptikus pillantást, ezért bosszúból meglengettem a pálcámat, így csak a legbátrabbak maradtak a közelemben.


Vissza az elejére Go down
Madam Hooch


Mesélõ

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 B782c5702f7268f49355649a817a64e088c6deff


164


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Madam Hooch
Szer. Jún. 30, 2021 12:42 am

4. kör eredménye




HollóhátHugrabug
30 pont80 pont

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Csüt. Júl. 01, 2021 12:13 am

Hugrabug vs. Hollóhát

x


- Azt kell hogy mondjam Tatiana, hogy igazad van. Néhány pillanatban olyan érzésem támad, mintha a két csapat tagjai éppen söröztek volna a meccs előtti eligazításon, ugyanis a taktikához nem, vagy kevésbé tartják magukat. Az nyilvánvaló, hogy Yanovich agresszívabb, már-már szinte letámadó taktikát dolgozott ki a Borzoknak, ami emlékeztet Tuttle tavalyi, meg azelőtti támadóbb játékára, mégis valahogy jobban harapnak a Hollóhát játékosainál, akik többnyire keresik a helyüket a pályán, mintsem fogalmuk lenne a taktikáról. - kicsit álmoskás hangom árulkodik róla, hogy most keltem fel.

- Bár úgy látom, mintha Cunninghamnek végre eszébe jutott, hogy mi is egy őrző feladata, mert most éppen megfogja Downmoore karikára tartó eresztését. Gratulálok Maxwell, azért a nők ügyében ne így járj el, mert még a végén közösen tologathatjuk itt a babakocsit az udvaron. - eljött a pillanat, amikor odébb kell húznom a mikrofonomat, közelebb Tatiana felé, mert már igencsak megpróbálják kivenni a kezemből.  - És bizonybizony, Fontaine már indul is egy kontrával a Hugra karikája felé, azonban Scamander egy óriási bravúrral véd! Ez a nő ma biztosan törpegolymókokat reggelizett, mert a Griffendélből Flora Travers nem harap így, ahogy Alina ma játszik. Egyértelmű, hogy ma ő a vezérbika, valaki tüntesse el Yanovichról a kapitányi jelvényt, vagy karszalagot, mert nagyon nem megérdemelt helyen van az! Azonban figyeljünk oda - ez elsősorban egy segítség a Hollóhátnak, ha esetleg nem tudnák, merre van az előre - mert a Hugrabug ismét támadásba lendül, Dolohov pedig újra betalál! Ez a fiú, ez a csapat kérem szépen! Ki gondol már Cho Changra? Ugyan, rég elfeledte mindenki a Hollóhát valaha volt talán legjobb játékosát, pedig küldhetné az energiákat a szeretett házának, mert itt nagyon nagy lesz a baj, hacsak nem... - nyelek egyet.

- Hacsak nem... Néha csak szólnom kell, mert Brewer Downmoore-t célozza a gurkóval, vagyis célozná, mert... Mert a terelőknek ma szemüveg kéne, mind a négynek, Merlin szerelmére! Fontaine támadja közben a Hugrabug karikáit, de Scamander óriásit véd! Már megint! Komolyan, ennek a lánynak most azonnal szerződést kellene az orra alá tolni, legalább egy öt éveset. Holyhead-i Hárpiák! Figyeltek? - eresztek meg egy bókot. Nem azért, mert a Hugrabugot favorizálnám, én tényleg pártatlan vagyok. - Downmoore száguld ismét a karikák felé, és ELKÜLDI BORÉR' CUNNINGHAMET, újra gólt szerez a Hugrabug! Az állás talán ezzel 90-60 a sárgák javára! De nem tétlenkedik a Hollóhát, Corner célozná Yanovichot a gurkóval, de úgy néz ki, a két terelő ma teljesen összebeszélt, ugyanis egyformán lyukas kezűek ma mindketten! - hatásszünetet tartok, mert bizony nehéz koncentrálni. Innék, de a vizet is majdnem kiköpöm, mert...
- Egek! MEKKORA VÉDÉS SCAMANDERTŐL, MÁR MEGINT! Melody Fawcett egy irgalmatlan lövést eresztett meg a Hugrabug karikáira, de az őrző MÁR MEGINT megfogta! - megrázom Tatiana vállát óvatosan - Látod ezt Krum? Látod, mit evett ma reggelire Scamander? Tuti törpegolymókokat. - felnevetek kissé, mikor meglátom, mit művel Corner

-Corner, szerencséd, hogy a zenélés jobban megy, mint a kviddics, azzal kéne foglalkozni! - barátságos-élcelődő hangnem ez, remélem Clyde veszi is a poént! - Na de nocsak, a Hugrabug ismét támadásba lendül, Dolohov indul meg a jobboldali karika felé. Hé Tatiana, elemezz már nekünk egy kicsit, neked ez úgyis jobban megy! - fordulok Tatiana felé, hogy hátradőlhessek egy kicsit sziesztázni.


Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Csüt. Júl. 01, 2021 1:08 pm


Team Ravenclaw
Clyde M. Corner | Terelő
Melodyban él a bizonyítási vágy, ezért a mai nap során Peggy-hez hasonlóan sokadjára megpróbálja bevenni Alina Scamander őrző oszlopainak várát, de most hiába célozta meg azt a közelébe sem ért. Talán a lelátón kiabáló Yates-Newman gyerek beszólása zavarhatta őt meg, minden esetre a Hollóhát nem adja fel. Amint sikerül újra megszerezni a labdát és sikerül eljuttatni azt a Hugrabug karikáihoz Fontaine célozza meg a bal oldali karikát.
Természetesen Clyde fejében még mindig ott cseng Madden megjegyzése, ezért viccből vészesen közel elrepül a kommentátorok feje felett, az már részlet kérdés, hogy ezért Tatiana le fogja őt baszni, mert majdnem elvitte a szél mindkettőjük szép tiszta és majdhogynem félig teli vízzel lévő poharát. De szerintetek érdekli ez a Hollóhátas terelőt? A választ mindenki másképpen gondolja, annak függvényében, hogy milyen a kapcsolata a Corner gyerekkel, aki igyekszik a gurkót megtalálni a következő eseményig.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Csüt. Júl. 01, 2021 11:25 pm


Team Hufflepuff
Alex Downmoore | hajtó
Nem tudja mi lehet velük, de most nagyon jól megy a csapatnak. Persze tudja, hogy nem szabad elbíznia magát, és nem is akarja, hiszen sajnálatos módon bármikor a sárga mezesek ellen fordulhat a szerencse. De szerencsére eddig még semmi ilyesmiről nincs szó. Sőt, Alex kifejezetten úgy látja, hogy szárnyalnak, és nem akarja elszólni magát, de ha így folytatják még meg is nyerhetik a meccset. A Hollóhátnak viszont valahogy nem igazán megy most a játék, amit ha a Hugrabug ügyes, akkor még az előnyére is fordíthatja.
Alex utolsó dobása is sikeresnek bizonyul, így még biztosabbnak tűnik a Hugrabug győzelme. Még párszor figyelmetlenkedik a Hollóhát őrzője, esetleg a terelők csak a levegőt ütögetik, azt viszont bőszen, és kész is: győzött a Hugrabug. Csak addig se lazsálhatnak amíg ez megtörténik.


Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Pént. Júl. 02, 2021 9:31 am


Team Ravenclaw
Astor Brewer | Terelő
Kezdek pipa lenni. Egyszerűen felbasz, hogy Maxwell folyamatosan engedi be az újabb és újabb dobásokat, ez pedig akaratlanul is kihatással van rám, így a helyett, hogy végre leütném a seprűjéről Alexet, ismét mellé megy.
- A francba! - morgom, majd Maxwell mellé suhanok, de a bátorító szavak itt már nem használnak.
- Próbálj meg kivédeni most már valamit, kurvára nem akarok veszíteni! - Ő a csapat őrzője, sok múlik rajta és ha már ilyen pozícióban van, minimum annyit várnék el, mint a Hugrások őrzőjétől, mert Alina remekül szerepel, ez tagadhatatlan. Jobb lenne másik őrző után néznünk kezdem úgy érezni, de nem a srácon akarom levezetni a bennem lévő feszkót, így inkább feljebb repülök, hogy jobban átlássam a pályán ide-oda cikázó játékosokat, majd hamarosan megindulok a gurkó felé, bár szívesebben csapnék jól fejbe valakit az ütőmmel, mégis tudom, hogy annak nem most van itt az ideje. Tehát kilövök, majd sebesen cikázok a játékosok között, próbálva így is megzavarva az ellenséges csapat hajtóit, de nem szabálytalankodok, örülhetnek... egyelőre még vissza tudom fogni magam, bár majdnem jól megvállalom az egyiküket, de max csak ruháink súrlódnak egy pillanatra, de én oda se nézek, csak repülök tovább, keresve a megfelelő helyet, ahonnan célozhatok majd.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Júl. 04, 2021 10:28 pm


Team Hufflepuff
Ziggy Yanovich | terelő
Örülök, hogy megtáltosodtunk a meccs kezdete óta. Nem is vagyok rest, Alina újabb sikeres védése után elsuhanok a feje felett és egy pillanatra meg is állok, hogy gratulálni tudjak neki.
- Szép volt Alina! Csak így tovább. Ezt mind neked köszönhet mi! - eléggé hangosan üvöltök ahhoz, hogy meghallja, majd feltartom a hüvelykujjam felé, és még egy mosolyt is eleresztek felé, hogy aztán tovább suhanjak és az újabb gól után az öklömet a magasba lendítsem. Futólag egy mosolyt megeresztek Alex felé is, hogy aztán egy újabb hangos káromkodás kíséretében kifejezzem nemtetszésem afelé, hogy a gurkó már megint kicsúszott a kezeim közül.
- A kurva életbe már! - lehet el sem kéne ütnöm a gurkót, akkor biztos eltalálnám. Merlin szerelmére már. - Szép találat Alex! - bokszolok ismét a levegőbe, ahogy Dolohov mellett repülök. A hajtóink felé veszem az irányt. - Gyerünk srácok, sorozni meg őket! Szép volt Dolohov, szép volt Downmoore, büszke vagyok rátok! Elveszítették az önbizalmuk, az őrzőjüknél még én is több labdát véd ki, hajrá! DAVAJ! - azzal tovább is repülök, ha már gurkót nem találok, legalább valahogyan motiváljam a hajtóinkat arra, hogy annyi gólt dobjanak, amennyit csak lehet.

Vissza az elejére Go down
Mason Briggs


Hollóhát

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 ZAPi

Lakhely :

Roxfort ◐ London


Multik :

◐ ◐ ◐

Playby :

◐ Ross Lynch


37


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Mason Briggs
Hétf. Júl. 05, 2021 10:36 am


Team Ravenclaw
Mason Briggs | Fogó
Azt hiszem fogóként mindig kicsit kívül állsz a meccs történésein, és ez velem sem volt másképpen. Ha az időd nagy részében egy kicsi arany gömböt követsz a tekinteteddel, nehéz arra figyelni, hogy éppen hány találatnál is tartunk, vagy mennyit kaptunk. Ezért is lepett kicsit meg az eredményjelzőn az állás, nem gondoltam volna, hogy ennyire elhúztak volna tőlünk, lassan ott tartunk, hogy már az sem segít, ha elkapnám a cikeszt. HA elkapom egyáltalán. Nem szerettem ezt a fajta nyomást, kinek jutott eszébe, hogy rajtam múljon bármi is?
Aztán meghallottam az éljenzést, újabb gól a hugrának. Kicsit sajnáltam Maxet, ez volt a második szezonja, nyilván teljesen más szinten van, mint Alina, aki már hat éve csinálja. Remélem, hogy ezzel legalább tisztában van, ha csak nem született zseninek, azért a tapasztalat jóval többet nyomott a latba, hollóhátas volt, szóval a következtetés biztosan benne is megszületett. Gondolom.
Gondolataimból csak a kvaff és az ütő találkozásának éles hangja szakít ki, szeretném mondani, hogy Clyde ütésétől nem sz@rtam össze magam, de hatalmas kamu lenne. Meglehet, hogy nem ez volt élete ütése, de azért nem lennék annak a helyében, aki felé száll...

Madam Hooch varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Harper Briggs


Akadémista

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Tumblr_inline_pj4bn36gWf1t8d1vp_540

Lakhely :

Roxfort ❁ London


Multik :

❁ ❁ ❁

Playby :

❁ Elle Fanning


43


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Harper Briggs
Hétf. Júl. 05, 2021 8:56 pm


Team Hufflepuff
Harper Briggs | Fogó
Nekem nem kellett volna itt lennem. Ezt pedig mindenki nagyon jól tudta. Mégis, itt repkedtem a levegőben és mint egy kívülálló figyeltem, amint a csapattársaim játszanak. Azt kell mondjam, elég rossz érzés volt, hiszen két éve ilyenkor lelkesem vetettem bele magam a történések sűrűlyébe, nem törődve az esetleges sérülések lehetőségével sem.
Bezzeg most!
Szerencsére jól játszottunk, jobban, mint ahogy a kékek, bár meglehetősen sajnáltam az őrzőjüket. Szegény új játékos volt még, senki sem várhatta, hogy egyből úgy játsszin, mint Alina, aki már végzős volt és azóta kviddicseszett, hogy én a Roxfortba jártam. Ezzel lássuk be, nehezen lehetett versenyezni. Azt hiszem már nem is próbáltak, sokkal inkább a támadásra koncentráltak. Ez valahol sikernek is bizonyult, hiszen az egyik Corner iker gurkója eltalálta Alexet - már Dolohovot -, noha szerencsére nem volt ez olyan erős találat, mint lehetett volna. Közben Alex - már Downmore, komolyan miért volt ezeknek ilyen hasonló nevük? - a tettek mezejére lépett és mint a meccs egyik legeredményesebb játékosa most is karikára dobott. Csak remélni tudtam, hogy sikerül majd neki ez is, mint a többi.
A cikeszt azonban sehol sem láttam, pedig igazán jó lett volna már pontot tenni ennek az ügynek a végére. Kezdtem magam egyre jobban érezni. Csak remélni tudtam, senki sem figyel rám annyira, hogy észre vegye ezt. Nem akartam, hogy miattam fújják le a meccset, az különös mód megalázó lett volna.

Madam Hooch varázslatosnak találta



If I were a flower…
 I would be a sunflower. To always follow the sun, turn my back to darkness, stand proud, tall and straight even with my head full of seeds.
Vissza az elejére Go down
Madam Hooch


Mesélõ

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 B782c5702f7268f49355649a817a64e088c6deff


164


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Madam Hooch
Hétf. Júl. 05, 2021 9:10 pm

5. kör eredménye




HollóhátHugrabug
30 pont100 pont

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Hétf. Júl. 05, 2021 9:35 pm

Hugrabug vs. Hollóhát

x

− Imádom, hogy professzionális közvetítésre képtelen vagy Madden, de mások szapulása megy. Egy kicsit több elemzést kérnék a részedről, mert a zagyvaságot épp olyan borzasztó hallgatni, ahogy egy összeszedetlen csapatjátékot nézni – sóhajtok fel, mert Judy néha szereti magát viccesnek hinni. De néha nem az. Leginkább a Maxwellre tett megjegyzése bosszant fel, így nem is fogom vissza magam.
− Tudod, Madden, Maxwellnek még mindig több esélye van a lányoknál, mint neked. Hányat is sikerült felszedned az elmúlt hét év alatt? Egyetlen sem? Szóval, te igazán nehezen jutnál el a babakocsitologatásig – sandítok a kommentátortársamra, mert bizony az imént kicsit átment személyeskedésbe, így egy jótékony oltással emlékeztetnem kellett arra, hogy viselkedjen szépen.
Ezek után jótékonyan eleresztem a fülem mellett a legtöbb megjegyzését, csupán akkor kiáltok fel megint, amikor Corner nem bír megülni a seggén. Riadtan kapok a poharam után, mert elég volt a Griffendél-Mardekár mérkőzés során elázni, jelenleg nem akartam vizes lenni.
− CORNER! Légy óvatos, mert ebben a pohár vízben foglak megfürdetni, ha nem vigyázol! Tudod, hogy jó vagyok átváltoztatástanból – kiáltok utána, amikor elsuhan a fejünk fölött. Először a poharamat védem meg, aztán a hajamat tűröm el az arcom elől, hiszen a menetszél igen rendesen összeborzolta azt.
− Tehát, Melody nem találja el a karikát, pedig nagyon próbálkozik a mérkőzés során, de olyan, mintha a hollóhátas csapat nem lenne éppen egy hullámhosszon – fordulok vissza a kommentáláshoz, közben pedig Margarethez vándorol a kvaff.
− Ezután az Ilvermorny csillaga találja el a bal oldali karikát, de Alina a mai napon mindenkit túlragyog! Bátran állíthatom, hogy a négy ház őrzői közül ő játszik a legmagabiztosabban, de hát nem is csoda, a rutin meg az évek, ugye kedves Alina? – Kicsit odébb húzódok Maddentől, mert ahogy a nyakamba liheg, úgy elég büdösnek érződik a szája. Valaki igazán megdobhatná egy rágóval, vagy valami.
− A Downmoore fiú a másik sztárja a Hugrabugnak, hiszen immár sokadjára szerez pontot a házának, annak ellenére, hogy korábban elég csúnya találat érte a fejét! Elég kemény a kobakod, ugye Alex? – húzom közelebb a mikrofont, miközben a pontszámláló ismét tíz pontot ír a Hugrabug javára.
− Eközben úgy tűnik, mintha Astor vérszemet kapott volna, mert olyan hevesen lengeti az ütőjét, hogy szerintem bárkit lecsapna a seprűjéről, HA eltalálná a gurkót. Ez egy kihagyott támadás a Hollóhát részéről, amiből a Hugrabug előnyt kovácsolva tör előre! Némi passzolgatás után Alexander Dolohov kezei közt landol a kvaff, amit egyből továbbít a Hollóhát karikái felé! Maxwellnek ismét nem sikerül kivédeni a labdát, de senki ne csüggedjen, mert Yanovich sincs éppen a helyzet magaslatán! Kell segítség, bajtárs? – szólítom meg őt oroszul, mert azért egy kicsit tudok azon a nyelven.
− Eközben Cornernek végre megjött az esze, és eljutott odáig, hogy nem a kommentátorokat kellene terror alatt tartani, hanem csapatkapitányként példát kellene statuálnia! Nem tudom hányadik sikertelen kísérlet után elüti a gurkót, amely elől Alex Dolohovnak nem sikerül időben kitérnie! Szép ütés Cornertől, lassú reflexek Dolohovtól! Szerencsére, nem érte annyira erős találat, így bár meginog egy kicsit, de tudja folytatni a játékot. Amúgy csak egy kérdés a Hollóhát terelőitől: Mi a franc bajotok van a két Alexszel? Ennyire utáljátok ezt a nevet, vagy mi? – Iszok egy keveset, mert kiszáradt a torkom attól, hogy leüvöltöttem Clyde fejét, és persze az sem segít, hogy borzasztó gyorsan kell kommentálni az eseményeket.
− A Briggs-testvérek továbbra is csak játszadoznak a cikesszel, de egyiküknek sem sikerül megkaparintani azt, bár bevallom, én innen látom, ahogy megcsillan a Hollóhát karikája közelében – vonom meg a vállamat egykedvűen. Sajnos, a fogók nem sokat tudnak csinálni egy ilyen meccsen, de ha a Hollóhát nyerni szeretne, akkor Masonnek gyorsan el kell fognia azt aranylabdát.
− Eközben Alex Downmoore ismét lendíti a karját, hogy a karikára lőjön. Mellesleg, halkan megsúgom, hogy az állás jelenleg 30-100 a Hugrabug javára, szóval ideje lenne a Hollóhátnak is felmutatnia valamit! – köszörülöm meg a torkomat, és azt hiszem, innom kell még egy keveset, így átadom a szót Maddennek.


látom, Corner, meg akarsz halni

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Szer. Júl. 07, 2021 3:24 pm


Team Ravenclaw
Margaret Fontaine | Hajtó
A sárgák megint pontot szereznek 30-110 az állás. Újra támad a Hollóhát és nem is akárhogy, lehagyják a védelmet és egy az egy ellen dob rá Margaret a középső karikára. Alina egy kiváló őrző, ezért nem becsüli alá ellenfele képességeit a fiatal Fontaine lány. Örül, hogy a meccs végén többet nem kell a pályán szembe néznie a hugrás csapat hősével, mert semmit nem érne a hugrabug egy szinte profi őrző nélkül.
Ez a meccs a cikesz elfogásával ér véget. Hiába a reménytelen helyzet, mégis Margaret próbál a hajtó társaiba reményt önteni, hogy ők se adják fel a harcot még órákig eltarthat a játék.
A Hollóhát hajtói újból küzdenek, hogy megszerezzék a kvaftot hugrabugtól. Amint Bonnienál a labda összeszedetten támad a csapat. Melody egy jól ívelt dobással Margaretre bízza támadás lezárását. Fontaine táncoltatja az őrzőt. Mentálisan is megterhelő az, ha mindenki tőle várja a pontot. Rádob a középső karikára, ám nem olyan erősen, mint a legutóbbi támadási kísérletekor.

Vissza az elejére Go down
Alina Scamander


Akadémista

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 2259087b7f188ea92df5fa0eb47c284dcf496708

Lakhely :

☆ London || Abszol út ☆



Playby :

☆ Sabrina Carpenter ☆


436


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Alina Scamander
Csüt. Júl. 08, 2021 12:26 am


Team Hufflepuff
Alina Scamander | Őrző
Hiába tapasztalt őrző, ahogy egyre jobban elhúzódik a meccs és ahogy egyre többet és többet kell védenie, úgy Alina is fárad. Hiába, emberből van ő is, még ha a mai teljesítménye alapján mást is lehetne gondolni. Aról nem is beszélve, hogy nyilván nem tökéletes ő sem, hiszen 30 - most már sokkal inkább 40 pontot sikerült eddig szereznie a kékeknek is, hiszen Peggy első dobása elsuhan az ujjai felet, egyenesen bele a karikába. Szerencsére azonban, a két jól kitervelt és kiválóan kivitelezett támadásból már csak az első ér célt. A másikat az eddigi magabiztonsságável védi ki.
Noha sokan bár már hősként gondolnak rá, Alinában semmi ilyen érzés nincs, véleménye szerint a játék addig tart, amíg meg nem fogják a kis, aranylabdát. Addig kell állni és kitartani, bármilyen fárasztó legyen is az. Ahogy pedig mint korábban mondtam: Alina is emberből van, pontosan ezért ő is fárad.

Madam Hooch varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Pént. Júl. 09, 2021 9:40 am


Team Ravenclaw
Astor Brewer | Terelő
Mindkét csapat tagjai egyetértenek abban, hogy a meccs kezd hosszúra nyúlni, a játékosok fáradnak, az eredmény pedig szinte biztos, hogy a fogón fog múlni. Ettől függetlenül kitartóan küzdenek tovább, veszíteni senki se szeret.Melody bármennyire próbálkozik, sajnálatos módon a támadása nem ér célt, de a Margaretnek átpasszolt kvaff már egyenesen a bal oldali karika felé süvít. Kérdéses, hogy Alina ezt a támadást is kivédi-e, de Astor bízik benne, hogy a Hugrabugosok őrzője is kellően fáradt már ahhoz, hogy mindig résen legyen. 
Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Pént. Júl. 09, 2021 3:47 pm


Team Hufflepuff
Alex Downmoore| Hajtó
Alinának sajnos nem sikerül kivédeni Margaret dobását, de Alex nem tudja hibáztatni azért, mert elvétette. Mindegyikük emberből van, fárad, a fáradt ember pedig hibázik. Többet, mint a kipihent. Ezen semmi csodálkoznivaló nincs. Szerencsére elég jól áll a csapat ahhoz, hogy ne okozzon akkora törést nekik ez az egy találat. Ha a csapatmunka rendben van, akkor semmi visszafordíthatatlan nem történt. Márpedig Alex meri állítani, hogy a Hugrabug csapatmunkája egészen rendben van. Ide - oda adogatják egymás közt a kvaffot a hajtók, illetve a terelők is teszik a dolgukat, habár azt inkább nem meri megnézni, hogy Ziggynek ugyan sikerült - e végre megütnie a gurkót, vagy még mindig a levegőt ütlegeli a botjával. Nem baj, majd igyekeznek minél több pontot szerezni a csapatnak, és akkor igazából annyit lóbálhatja a kapitány a botját, amennyit csak szeretné, mert meg fogják nyerni. Legalábbis nagyon bízik benne. Igyekszik ő is hozzátenni a maga részét a végeredményhez, így mikor ismét hozzá kerül a kvaff Alex megcélozza a középső karikát, és eldobja a labdát. Ha mázlijuk van, akkor a Hollóhát őrzője ismét lyukaskezű lesz, ha meg esetleg mégse, majd újra megpróbálkoznak a dobással.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Szomb. Júl. 10, 2021 9:10 am


Team Ravenclaw
Maxwell Cunningham | Őrző

Egy kicsit meghökkenve lehet érzékelni a két őrző közti éles ellentétet, míg Maxwell-nek egy-egy dobást sikerül kivédeni, az ellenség csapatában ehhez képest Alina csak néha hibázik, s a legtöbb esetben a kvaffnak nem sikerül átmennie a karikán. Igencsak csehül áll a kékek szénája, de talán Max is a fogó sikerében hisz, vagy ha már nem is abban, akkor a következő meccs kevésbé balszerencsés kimenetelén. Mindenki fárad, s ebben Maxwell sem képez kivételt, még ha valaki azt is hinné, hogy eddig voltak rejtett tartalékai, s az igazi arcát még nem fedte fel. Vicces is lenne, ha úgy alakulna, mint a filmekben, hogy az esélytelen csapat legesélytelenebb játékosa a végén megmutatná, hogy milyen fából faragták, azonban a következő védésnél se kerül erre sor. Alex rádob, majd ismételten újabb ponttal bővül a sárgák számlálója, s a Hollóhát őrzője dühöng magában. Legalább annyit fellehet róni a kékeknek, hogy végre nekik is sikerült a sok sikertelen dobás után Peggy hozzájárulásával ponthoz jutni.


Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Szomb. Júl. 10, 2021 11:03 am


Team Hufflepuff
René Yates-Newman | Csere hajtó
A lelátón pattogva úgy látom, hogy a csapat baromi jó formában van, így teljes mértékben hiszek a győzelmünkben. Maxwellnek ugyan volt egy sikeres védése, de előtte hatszázhatvanhatot is beengedett, így kötve hiszem, hogy fordítani tudnak.
Kicsit nehezen látom innen az eseményeket, szerencse, hogy a kommentátoroknak sasszemük van, ugyanis én az imént sikeresen összekevertem Brewert Cornerrel. Ugyanis a Brewer gyerek úgy megküldi a labdát Alina felé, hogy elgondolkozok azon, menetközben véletlenül felrobbantom a gurkót, csak hát tutira tudnák, hogy én voltam. Így hát, mivel Alina segítségére Ziggyo meg a másik terelő egyáltalán nem siet, ezért a lányt sikeresen eltalálják. Mázli, hogy keményfából faragták, és olyan badass, mint egy fúriafűz, ezért továbbra is a seprűjébe kapaszkodik.
Ezt a húzást a Hollóháttól viszont nem tudom szó nélkül hagyni, szóval, amikor Brewer legközelebb elrepül a közelemben, akkor telitorokból odaüvöltök neki: − Ezért a szőrt is lepörkölöm a seggedről!
Ki mondta amúgy, hogy a hollóhátasok inzultálása nem jó taktika? Nekik nem hat katalizátorként a düh, mint a Longbottom srácnál, és könnyű elvonni a figyelmüket. De hogy Dolohovnak mi a jóságos doxikaki vonta el a figyelmét, azt nem tudom. Olyan béna dobása volt, hogy egyáltalán nem hasonlítható az én csodás dobásaimhoz. Még szerencse, hogy a másik Alex itt van nekünk pontot szerezni, mert kételkedek benne, hogy Cunningham ki tudja védeni a második dobásunkat.


Vissza az elejére Go down
Madam Hooch


Mesélõ

HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 B782c5702f7268f49355649a817a64e088c6deff


164


HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Madam Hooch
Szomb. Júl. 10, 2021 6:45 pm

6. kör eredménye




HollóhátHugrabug
50 pont120 pont

Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Júl. 11, 2021 12:10 am

Hugrabug vs. Hollóhát

x


- Ha olyan jól csajoznék, mint amilyen vastag szemöldököm van, akkor nem lenne nálam nagyobb kanegér az iskola falai között.- értem én egyébként a viccet, így bármennyire is nem annak szánta a kevésbé szőrős szívű Krum lány a megjegyzését, azért elmosolyodok közben.

- Bár indítványozom, hogy a szemöldököm helyett a meccsel kéne foglalkoznom, mert a Hugra megint támadásba lendül. Talán valami jóféle orosz vodka volt a reggeli töklében - egyébként egyáltalán nem finom az úgy, ne próbáljátok ki - azért játszanak ilyen jól a srácok! Alex Downmoore céloz a karikákra és ezzel tovább növeli a sárga csapat előnyét. Egészen hihetetlen, úgy mozognak a seprűn a srácok, mintha egész életükben ezt csinálták volna. Ha ezek után nem ők kapják el a cikeszt, hanem a Hollóhát valahogy megvicceli őket, akkor egy egykerekű biciklin fogom körbetekerni a kviddicspályát egy alsónadrágban és közben a Roxfort indulóját fogom üvölteni franciául és oroszul! - nem kéne ilyen meggondolatlan kijelentéseket tennem. De az élet az ilyen. - És nézzétek meg, úgy néz ki a Holló meghallotta, hogy mire készülök, mert Fontaine egy elképesztő gólt teker a Hugrabug karikájába! Scamander ezúttal nem tudott kifogni a kékek támadásán. Óriási formában a Hugrabug őrzője, nem is tudom, mikor láttam utoljára így valakit védeni. Ha ez a lány nem ezzel fog az elkövetkezendő, hátralévő életében foglalkozni, akkor valami nincs rendben az univerzummal! - csóválom meg a fejemet.

-Egyébként valahogy teret nyert a hátrányban lévő Hollóhát, mert most egymás után két támadást is véghez visznek, és... Peggy Fontaine ezúttal nem jár túl Alina eszén, nem tud újabb gólt dobni a kék csapat. - szusszanok egyet. - Valószínűleg fáradhat a Hugrabug csapata, ami teljesen érthető, egy ilyen intenzív meccs alatt. Ennek köszönhető, hogy nagyobb teret hagynak a Hollóhátnak, így tudnak több támadást is végrehajtani egymás után. Amíg Alina állja a sarat, addig nyugodt lehet a Hugrabug, tetemes előnyük van így is. Fawcett dobása nem talál karikát, viszont Fontaine rövid időn belül harmadik dobását hajtja végre. És ez most újabb gólt eredményez! Szép akció volt! - néha nem árt, ha komolyabban is kommentálok. Hátha.

-Bár sokáig nem dörzsölhetik a hollósok a tenyerüket, ugyanis Downmoore indul meg a kvaffal, ami be is megy! Újabb pont a Hugrabugnak. Ennek így nem lesz hosszú élete, a fogók már csa... - egy pillanatra el is némulok, ahogy meglátom mi történik a Hugra karikáinál. -MI A MEGERESZKEDETT MERLIN ZACSKÓJA? Ha nem megy rendesen, akkor ezek szerint a Hollóhát azt a taktikát választja, hogy alátegyen a nála sokkal jobban teljesítő Hugrabugnak. Találat éri Alina Scamandert, az elkövető pedig Astor Brewer, ha jól látom. Úgy nézem, hogy a seprűn tud maradni, de ez akkor is hatalmas nagy sportszerűtlenség, még ha szabályos is. Tatiana, kérlek fejtsd ki a nézeteidet erről. - szusszanok egyet. - Ahogy látom meg is akasztja az őrzőt ért találtat a Hugrabugot, Dolohov nem találja el a karikákat. A fogókat nézve továbbra is ugyanaz az eseménytelen keresés zajlik, de szerintem mindkét csapat bízik abban, hogy végre minél előbb zárják le a meccset. Én azért még elnézném egy darabig, ezt a minőségű kviddicset. Ritkán látni az iskola falai között, az utóbbi pár év azonban kényezteti a szemeinket ilyen szempontból. Könyörgöm, kapjátok el már a cikeszt, nem hiszem el! - kényszeredetten nevetek már fel a végére, de aztán. -Viszont! Alex Downmoore száguld újra a karikák felé!


Vissza az elejére Go down
Anonymous



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Júl. 11, 2021 11:38 am


Team Ravenclaw
Melody S. Fawcett | hajtó
Cunningham nem védi ki az újabb támadást, szegénynek esélye sincs, olyan nagy lendülettel dobta meg a jobb oldali karikát Downmoore. Jó hajtó, ha nem a Hugrabugba lenne akkor is ezt mondaná el róla Melody. De persze a Hollóhátas hajtók sem tétlenkednek, Peggy Fontaine a következő dobását eszközöli és megcélozza a bal oldali karikát. Az, hogy a labda kivédésre kerül Alina Scamander védésén múlik.
A Hollóhát hajtói nem tétlenkednek, kicselezik az ellenfél hajtóit, a szokásos módon, hol Corner-nél, hol pedig Fontaine-nél a labda, míg végül Melody-hoz kerül, aki reméli, hogy most noha egy kicsit gyengébb dobást is dobott azért betalál, hiszen ezelőtt Astor megcélozta Alina testét.
Bár az biztos, hogyha a mérkőzésnek vége lesz, akkor Melody ráugrik a lelátón kommentáló René Yates-Newman-ra és csiklandozó bűbájt küld rá, minimum háromszor, függetlenül attól, hogy végül ki nyeri meg a meccset.

Vissza az elejére Go down



HOLLÓHÁT - HUGRABUG REAGOK - Page 2 Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
2 / 3 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: