Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Harry Potter

Admin


STAFF

Harry Potter Tenor

Keresem :

◇◈ Canonok
és
Keresettek
és
Bárki más
◈◇

Playby :

◇◈ Faceless ◈◇


2489


Harry Potter Empty
Admin
Hétf. Ápr. 05, 2021 12:00 pm

Harry Potter




Nem: férfi

Kor: 41 év

Vér: Félvér

Foglalkozás: Aurorparancsnok

Családi állapot: házas, 3 gyerek

Csoport: Varázsló

Playby javaslat: Hugh Dancy

Státusz: SZABAD



Részletek

A Kis Túlélő, a varázsvilág megmentője, az egyetlen, aki túlélte a gyilkos átkot, a hős, aki legyőzte Voldemort Nagyurat. De mostanában leginkább családapa és minisztériumi dolgozó, aki a tornyokban álló papírmunka mellett próbál minél több időt fordítani a feleségére, Ginnyre és a gyerekeire, James, Albusra és Lilyre. Noha a Sötét Nagyúr végleg eltűnt, Harry élete továbbra is messze áll az eseménytelenül unalmastól, a problémamentestől pedig végképp. Kifejezetten nehezen találja a közös hangot kisebbik fiával - és emiatt olykor Lilyvel sem értenek egyet -, és ha a magánéleti gondok nem lennének elegendőek, aurorparancsnokként egyre aggasztóbb hírekkel szembesül: a világon mindenfelé szétszéledt neo-halálfalók és neo-grindelwaldisták mozgolódni kezdtek, titkos, globális szervezetük kezdi megvetni a lábát Nagy-Britanniában is.
Harry kapcsolatai, a könyvek és a jelen között eltelt idő szabadon alakíthatóak. @"James S. Potter", @Albus Perselus Potter és @Lily L. Potter aktív karakterek az oldalon, velük mindenképp egyeztess a családi kapcsolatokról és eseményekről, emellett vedd fel a kapcsolatot @Holden Briggs és @Jerry Preston aurorokkal is, az aurorokat érintő átfogó plot miatt.

Lily Potter hirdetése



Vissza az elejére Go down
Albus Perselus Potter


Akadémista

Harry Potter Tumblr_inline_p58bm3kbZ21tlcom0_500

Lakhely :

Potter lak / Roxfort

Elõtörténet :

"Kicsi" Albus


Playby :

Cole Sprouse


103


Harry Potter Empty
Albus Perselus Potter
Szomb. Júl. 17, 2021 2:01 pm
Én is Várlak!

Nélküled nem teljes a Potter család. A kapcsolatunk nem felhőtlen, annak ellenére, hogy elsős koromban biztattál azzal, hogy nyugodtan menjek a Roxfortba, jó lesz nekem. Tényleg jó itt, mert találtam életre szóló barátot, ahogyan te is tetted annak idején. Ezt viszont te nem nézed jó szemmel, hiszen egy Malfoy sarjjal sodort össze a sors. Amikor elmondtam neked, azt hittem boldog leszel, de abban a pillanatban meg is változott a kapcsolatunk. Elhidegültünk egymástól és egyre jobban érzem azt, hogy távolodunk egymástól. Kevés levelet írok neked, te mégis próbálsz közeledni. Ellöklek magamtól és mindaddig ezt is teszem, ameddig el nem fogadod azt, hogy Scorpius Malfoy a legjobb barátom. Ez ellen nem tudsz mit tenni és tudod jól, hogyha drasztikusabb megoldást választanál, a békülés szikráját örökre kioltod. A családi kajálások a szünetekben is feszülten telnek közöttünk, már amikor hajlandó vagy otthon lenni. Talán ez is közrejátszik abban, hogy nem tudok neked megnyílni és hogy folyamatosan romlik a közöttünk lévő kapcsolat. Nem véletlen az sem, hogy anyát kértem meg bizonyos dolgokban, hogy segítsen nekem és nem téged. Ezt sem nézted jó szemmel, de ez engem csak boldoggá tett.
Ameddig nem vagy képes elfogadni, hogy Scorpius a barátom, addig nem érdekel a véleményed sem. Arra viszont nagyon is kíváncsi vagyok, hogy mit fogsz szólni azokhoz a dolgokhoz, amik kibontakozóban vannak. A reakcióid nagyban számítanak abban, hogy közelíteni, nyitni fogok feléd vagy örökre elvesztesz, mint fiadat. A döntés csak rajtad múlik, de a paklit én keverem és az osztó is én vagyok.

Lily Luna Potter varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: