Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Sienna Lestrange-Avery

Sienna Lestrange-Avery


Akadémista

Sienna Lestrange-Avery 4c33e0b744b77caf543f8ddd49bc08fe91911b78

Lakhely :

London.


Multik :

The problematic army.

Playby :

Madelyn Cline


16


Sienna Lestrange-Avery Empty
Sienna Lestrange-Avery
Kedd Jan. 03, 2023 11:24 am

Sienna Lestrange-Avery

Sissy, Sia



"Make me."



Nem:

Kor: 17 év

Vér: aranyvérű

Születési hely: London.

Iskola/ház: Roxfort, Griffendél

Munka: Diák.

Családi állapot: Nem mondom meg..

Patrónus: Alpakka.

Pálca: vörös tölgy, sárkányszívizomhúr, 11 hüvelyk.



Amit szeretnek bennem

Életvidám vagyok. Ez pedig nem egy fátyolos álca, amivel a belső repedéseimet védem.. én tényleg mindenben örömöt tudok találni. A legnagyobb szarban is megtalálom az optimista utat és a totális káoszon is nevetni tudok. Közvetlen vagyok és nyitott, így a legtöbb emberre szinte azonnal rá tudok hangolódni.
Sokszor úgy érzem, hogy végtelen energiával rendelkezem, ezzel pedig másokat is jobb kedvre tudok deríteni.



Ami zavar bennem másokat

A viselkedésem miatt sokan komolytalannak tartanak. Azt hiszik, hogy csak egy beképzelt picsa vagyok, de inkább egészséges önérzetként jellemezném ezt a dolgot.
Sokszor vagyok indulatos és ezt nem félek kimutatni, de tény, hogy sajnos bizonyos helyzetekben a szám gyorsabb, mint az agyam és nincs rajta szűrő sem.. ha valami kibukik... akkor az ajtóstól jön..
Elvetemült módon féltékeny tudok lenni.. figyelemre, emberekre, kapcsolatokra. Úgy tűnhet mindent leszarok, de van lelkem.. és könnyen megbántódik.


Életem története

Pörgünk... egymás kezébe kapaszkodva... pörgünk... az ég felé kacagva... pörgünk... és a világ körülöttünk már nem létezik... pörgünk... a gyermeki ártatlanságban... pörgünk... amíg az ujjaink szét nem csúsznak... zuhanunk... két külön irányba.

Szerettem a csendes eső hangját, amikor az ablakon kopogott, de mindig féltem, amikor az ég villámokat szórt és a fákat a szél tekergette. Olyankor elemlámpával a takaró alá bújva tündérmeséket meséltünk egymásnak, hogy a fantázia világában menedékre leljünk. Mindig fogta a kezemet, én pedig mindig fogtam az övét. Nem szerettem soha, ha mágnesként jellemeztek minket.. az azt jelentette volna, hogy mi ellentétesek vagyunk. Én pedig mindig önmagamat láttam benne, és magamban pedig őt kerestem. Jobban szerettem úgy gondolni magunkra, mint egy kirakós 2 darabjára, amik kiegészítik egymást. Különbözünk, de mégis összeillünk.
Láthatatlan ezüstfonál kötötte össze a lelkünket és bármilyen messze is voltunk egymástól én mindig éreztem őt.

Bátor, mint egy aligátor oroszlán.
Amikor először léptük át a nagyterem küszöbét tudtam, hogy a Griffendélbe akarok kerülni. Oroszlán akartam lenni és piros-arany színekbe öltözni. Mégis... úgy éreztem, mintha megloptak volna, amikor a süveg Hollóhátat kiáltott Adele fején ülve, majd Griffendélt, amikor rám került a sor. Akkor estem először kétségbe.. külön asztalokhoz kellett ülnünk.. és még csak nem is találtam meg a tekintetét a sok idegen arc között.
Most akkor tényleg elvesztettem?
Úgy olvadtam a házamba akár egy felhevített penge a vajba. Elveszettnek éreztem magam, mégis mintha egyszerre mindenki örökbefogadott volna.. mintha mindenki egyszerre próbált volna a nagytestvérem lenni. Azzal nyugtattam magam, hogy ennek biztosan így kellett lennie. Nem veszítettem el őt.. csak egy új kalandra indultunk. Bátor akartam lenni. Az élet pedig lehetőséget kínált erre.
Hetek kellettek, mire nem kerestem minden sarkon az ő arcát... mire nem kerestem minden beszélgetésben az ő hangját. Mi akkor is egyek vagyunk, ha külön vagyunk... nem igaz?

Daddy's little angels are not that innocent, right?
Akkora seggest dobok a hóba, mintha erre a pillanatra születtem volna.. tudod mire gondolok... az az igazi megcsúszásos, két láb fel az égbe típusú esés. Mire földet érek már nevetek. Még a könnyem is kicsordul. Valaki a kezét nyújtja én pedig belekapaszkodok, hogy felhúzzon. Elkezdem lesöpörni magamról a havat, de ebben is segítséget kapok, így csak hátrapucsítok kicsit, hogy teljes legyen a műsor. Egy lány megforgatja a szemét majd a haját hátradobva színpadiasan továbbvonul barátnői gyűrűjében Roxmorts felé.  Ezek a mai lányok olyan érzékenyek.
-Köszi..-pillázok nagyokat a legkékebb szempárra amit valaha láttam. Alexander Denoir príma áru.. kicsit fiatal... de hát tudjátok mit mondanak... egy fiatalabb srác olyan, mint egy jó befektetés... egy nap megtérül.. A kezét ajánlja én pedig belekarolok. Oldalra pillantok, hogy a tekintetem találkozzon Adelevel. Felvonja a szemöldökét egy leplezetlen mosollyal. Én pedig megvonom a vállam és rákacsintok.  

Where are you now?
Úúúgy vártam a nyarat. Tudtam, hogy akkor végre együtt lehetünk. Csak ő és én... mint régen.. amikor ennyiből állt az egész világ. Mire kettőt pislogtam egyedül maradtam. Ő elment nyaralni.. Franciaországba... nélkülem...
Mosolyogtam, pedig görcsbe állt a gyomrom és napokig nem ehettem. Nem kérdeztem, hogy én miért nem mehetek... nem ajánlotta fel senki... nem kérdezte senki, hogy van-e kedvem... én pedig nem akartam erőltetni.
Néhány napig csak kísértetként jártam a házat.. majd elküldtem néhány levelet és az elkezdtem utazgatni. A barátnőimmel leszerveztünk egy "körutat" minden héten más valakinél voltunk. Buliztunk.. vásárolgattunk.. pasiztunk... A nyár végén egy hétre elmentünk Törökországba. Nem csináltunk mást csak napoztunk és úsztunk.
Amikor hazaértem Adele még mindig nem volt otthon.
Az évkezdés előtt jött csak haza néhány nappal... de mintha csak a teste jött volna vissza. Mégis mi történt?


Ha tükörbe nézek

Ha bárkit megkérdezel valószínűleg azt fogja mondani, hogy a Lastrange-Avery lányok csinosak. Adele védjegye a stílus, ezt mindig is kicsit irigyeltem.. én a lotyós sármommal hódítok.
Szeretem kihangsúlyozni azt, amivel az ég megáldott, de nem gondolom, hogy ez probléma. (itt most inkább más lányok véleményét ne firtassuk)
Előszeretettel sminkelek, hiszen a fiúk azt gondolják, hogy az a természetes báj, ha valakinek makulátlan a bőre, halványpiros az ajka, fekete hosszú szempillákkal rendelkezik és egyetlen szál sem áll rossz irányba a szemöldökben.. ezt hívjuk úgy, hogy no makeup look... az más kérdés, hogy ezért legalább 10 percig vakol az ember a tükör előtt.
Szőke hajam enyhén hullámos, ha nem egyenesítem ki. Gyakran hordom copfba kötve vagy egy kócos kontyba felgyűrve a fejem tetején. Mindegy.. bárhogy jól áll. Én a legjobban leengedve szeretem, gumi nélkül.. igen még mindig a hajamról beszélek..


Családom

Édesapám
ooo édesem.. nekem kettő is van. @Rodney Lestrange és @Richard Avery. 2 személyes hadsereg, ami néha egymás ellen néha egymással vállvetve harcol. Miattuk nem ismerem mi az a hiányérzet. Miattuk érzem egésznek, ami egyébként foghíjas. Mindig számíthattam rájuk. Mindig jelen voltak. Olyan sebeket gyógyítottak be, amiket nem is ők okoztak.


Édesanyám
Nem ismerjük.


Testvéreim
@Adele Lestrange-Avery az én egyetlen, gyönyörű és utánozhatatlan ikertestvérem. A másik felem, a lelki társam, a levegőbuborékom a legmélyebb tengerekben, a kezdetem és a végem. Ő a dobogó szívem.
@Coraline Avery


Párkapcsolat
Talán van talán nincs.. miért kérdezed? Randizunk?



Apróságok

Amortentia
Liliom, a sütőben sülő sütemény.


Mumus
Az ikertestvérem elvesztése.


Edevis tükre
Minden unalomtól mentes élet.


Hobbim
Minden rendszeres elfoglaltságod a munkád, családod mellett. Pl. könyvolvasás, sport is lehet ilyen.


Elveim
A boldogság egyéni felelősség.


Amit sosem tennék meg
Sosem árulnám el a családomat.


Ami zavar
Nem szeretnék se filozofálni se politizálni, de ez a vér rasszizmus eléggé zavar. Nem annyira, hogy emiatt nekiálljak az utcákon tüntetni, de ha jól emlékszem pofoztam már fel mardekárost, aki a származása miatt piszkált egy elsőst.


Ami a legfontosabb az életemben
A családom. Mindent nekik köszönhetek. (Lassan átmegyek halálosabb iramba... család, család, család..)


Ami a legkevésbé fontos számomra
Mások véleménye? Sosem érdekelt mit pofáznak a hátam mögött.. ha nem merik a szemembe mondani, akkor az egyéni probléma.


Amire büszke vagyok
Arra, hogy merek élni. Nap, mint nap látok olyanokat, akik még azon is elgondolkoznak, hogy egy viccet el merjenek-e mesélni. Ezt a fajta szociális szorongást nekem nem kell átélnem.


Ha valamit megváltoztathatnék
Semmi. Komolyan mondom. Boldog vagyok és elégedett. Ki tudom hozni mindenből a maximumot, amit az élettől kaptam. Nem vágyom arra, hogy más legyek.


Így képzelem a jövõmet
Lehet, hogy nyitok egy kocsmát Roxmortsban és életem végéig táncolni fogok a pulton. Lehet, hogy egy gazdag mágus trófeafelesége leszek. Uuuu vagy egy helyes kviddicsjátékosé. Lehet, hogy megszöktetem Adelet és járni fogjuk a világot, amíg azt nem érezzük, hogy már mindent láttunk.
Egy biztos.. életem végén szeretném még az ikertestvérem kezét fogni egy nyekergős kétszemélyes hintaszékben.


Egyéb
A világbéke.. az mondjuk elég fontos lenne.



Madelyn Cline


Vissza az elejére Go down
Alina Scamander


Akadémista

Sienna Lestrange-Avery 2259087b7f188ea92df5fa0eb47c284dcf496708

Lakhely :

☆ London || Abszol út ☆



Playby :

☆ Sabrina Carpenter ☆


436


Sienna Lestrange-Avery Empty
Alina Scamander
Pént. Jan. 06, 2023 10:47 am
Kedves Sienna!


Az életed nem egyszerű, a családod pedig nem átlagos, arról pedig ne is beszéljünk, hogy az apukáid abban az iskolában tanítanak, ahol éppen (még úgy félévig) tanulsz. Ez pedig, ha mondhatunk ilyet csak tovább bonyolódik az ikertestvéred furcsa, számodra teljesen érthetetlen viselkedésével, mondhatni 180 fokos fordulatával. Tudod, hogy valami nincs rendben, ezt nehéz volna nem észre venni, de vajon ki is deríted ennek az okát? (Majd kiderül.)
Örvendetes olvasni azért, hogy hiába ez az érthetetlenség, nem zuhansz magadba, hanem éled a tinik átlagos, mosolygós-keserű életét és megéled mind azt, amit egy korod bélinek kell. (Kicsit talán túlzottan is, ha jól értettem, de hát nem vagyok az anyád, hogy ezt kifogásoljam.)
Ez előtörténettel nemmellesleg minden rendben van/volt, így természetesen elfogadom. Foglalj le mindent, amit le kell, aztán irány a játéktér  Sienna Lestrange-Avery 4018593274


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: