Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Nightmares. Cal & Sienna

Sienna Lestrange-Avery


Akadémista

Nightmares. Cal & Sienna 4c33e0b744b77caf543f8ddd49bc08fe91911b78

Lakhely :

London.


Multik :

The problematic army.

Playby :

Madelyn Cline


16


Nightmares. Cal & Sienna Empty
Sienna Lestrange-Avery
Vas. Márc. 03, 2024 8:07 pm


Cal and Sissy

nosey little fucker, aren't you?

-Hol van Shelby?-kapaszkodok bele Colette karjába, aki az elmúlt fél órában mellettem táncolt.
-Melyik?-kérdez vissza nevetve a poharát távolabb tartva, hogy még véletlenül se csússzon ki a kezemből. Nagy pofával készülnék nekiesnék, hogy na vajon mégis melyik, amikor rájövök, hogy értetlensége teljesen jogos, hiszen annyian vannak, hogy a folyosón gyakorlatilag minden második ember a rokonuk.
-Harvey.-pontosítok mire magasra szökik a szemöldöke és egy kacér mosoly villant rám.
-Megint kavartok?-most komolyan ez a legfontosabb. Szükségem van Harvey-ra és nem úgy, ahogy most Colette gondolja.
-Mi sosem kavartunk. Láttad vagy nem?-türelmetlenkedek, pedig nem is ittam túl sokat, hiszen tekintettel kellett lennem arra, hogy az elmúlt három napban igen kevés dolog maradt meg a gyomromban. Gyakorlatilag a pirítóson kívül semmi.
-Ja persze.. én meg félvér óriás vagyok..Hátul láttam.-biccent a fejével a nálam fél fejjel alacsonyabb barátnőm az általa említett irányba, én pedig bólintok otthagyva őt.
A szellemszállásnál történtek óta, egyszerűen minden elviselhetetlen volt. Nem bírtam az embereket, nem viseltem jól a magányt, eszméletlenül kimerült voltam, de rémálmok gyötörtek, így nem szívesen próbálkoztam a pihenéssel. Újra és újra megjelentek a tudatomba ivódott képek, ahogyan Cal gyilkol, ahogyan utána rám nézett, amikor észrevett, a menekülés az erdőben. Hittem neki.. tényleg... mégsem tudtam megbékélni a látottakkal, de valahogy arra sem vitt rá a lélek, hogy végül tényleg éljek az ajánlatával és leüljek vele beszélni. Ehelyett majdnem minden nap Harvey-nál kuncsorogtam kimondhatatlan nevű bájitalokért és olyan porokért, amiket álmomban sem gondoltam volna, hogy magamhoz veszek.
-Sienna!-közönyös tekintettel mér végig.
-Csak még ma...-nézek rá nagy szemekkel, amivel aligha tudnám meglágyítani Harvey Shelby talán nem is létező szívét, ellenben a pénz, amit átnyújtok neki meggyőzi arról, hogy ma is a szolgálatomra legyen.
-Engem nem érdekel mit csinálsz, de remélem emlékszel a kockázatokra, amit az első alkalommal elmondtam.-nyújtja át a fiolát.
-Persze, persze.-már ott sem vagyok, szinte menekülök a mosdóba, hogy bájitallal űzzem el a démonaimat.
A tükör előtt megállva szinte magamra sem ismerek. A szemeim táskásak, sötét karikák övezik őket és korántsem vagyok képes azt a formámat hozni, amit hasonló eseményeken minden probléma nélkül megteszek. Hogy miért vagyok itt és nem a szobámban kuporgok, ahogyan egyébként jól esne? Mert fent kell tartanom valahogy annak a látszatát, hogy minden rendben van. Egy ilyen zártkörű akadémista bulit pedig sosem hagytam volna ki. A kupakot kihúzva még egy pillantást vetek a tükörképemre. Mikor lesz ennek vége?


szavak száma: 384 szó zene: I Don't Cry When I'm High megjegyzés: outfit

Calvinus Rosier varázslatosnak találta



Sometimes even
to breathe

Sissy

"Are you decent?"
"Not morally, but I'm wearing pants
if that's what you're asking."
is an act
of courage
Vissza az elejére Go down
Calvinus Rosier


Auror

Nightmares. Cal & Sienna 2cabdafadd7d942144ab03d69c53172cd24f06b3

Lakhely :

Richmond, North Yorkshire

Elõtörténet :

There's something wrong with me.
_______________________

“We are like water, aren’t we? We can be fluid, flexible when we have to be. But strong and destructive, too. And something else, I think to myself. Like water, we mostly follow the path of least resistance.”


Multik :

"The busy bee has no time for sorrow." – William Blake

Playby :

Drew Starkey


16


Nightmares. Cal & Sienna Empty
Calvinus Rosier
Hétf. Márc. 04, 2024 9:19 pm
SIENNA AND CALVINUS
Not on my watch, missy!
- És akkor odaléptem hozzá, és azt mondtam...
- Aha... - húzom meg a kezemben szorongatott üveg sört, teljesen figyeljem kívül hagyva a mellettem álló Caius szövegelését, minden figyelmemmel Siennára koncentrálva. Pedig valójában egyedül rá kellene összpontosítanom, a srác közelébe férkőznöm, a legjobb haverjának lennem, ismerni minden gondolatát. De mostanra már amúgy is annyira be van állva, hogy szerintem tulajdonképpen ő sem tudja már, miről magyaráz, engem meg mára már kurvára fáraszt és untat a nonstop szövegelése. Gondolom mert túl józan vagyok ehhez a bulihoz, persze nem is azért vagyok itt, hogy szórakozzak. Bár valószínűleg fele annyira sem frusztrál a csávó részeg mondókája, mint az unokahúgom viselkedése. A kviddics meccs óta tartja tőlem a sok lépés távolságot, ami persze érthető is, én pedig tiszteletben tartom, hogy nem akarja, hogy köze legyen hozzám. De ez, nyilvánvalóan, nem zárja ki, hogy távolról szemmel tartsam, amivel együtt jár az is, hogy időről-időre kicsit belepillantok a fejébe is. Muszáj tudnom, hogy van, hogyan viseli a történteket, hogy beszélt-e már valakinek, vagy hogy egyáltalán megfordult-e a fejében. Csakhogy az, amit látok vele kapcsolatban, tulajdonképpen rosszabb, mintha köpött volna. Megjátsza hogy semmi gondja nincs, de elkezdett lecsúszni a lejtőn, ami nem csak azért probléma, mert kockáztatja, hogy a legrosszabb pillanatban csússzon ki a száján az igazság. Ezek a partik, az ivászat, ahogy elzárkózik a barátaitól, és... Harvey Shelby. Egyesek azt pletykálják, hogy talán van közöttük valami, és először majdnem elhittem én is, de nem állt össze a kép. Aztán elkezdtem valami egészen másra gyanakodni. De ha a gyanúm beigazolódik, annak következményei lesznek.

- Hozok még egy kört - szólok oda a “havernak”, pedig én még mindig az első sörömet iszom, az sem fogyott el teljesen, aztán megindulok arra, amerre Sissyt láttam meglódulni.

- Sienna merre ment? - állítom meg a barátnőjét, akivel az előbb táncolt és beszélt, ő pedig hátsó kijárat felé legyint.  

- De erről szerintem már lekéstél, pajti! Shelby valószínűleg épp most döngeti hátul a raktárban. - Megkeményedő tekintettel pillantok le a csajra, mielőtt újabb lendületet véve tovább indulnék a mutatott irányba. Még nem jutok keresztül a tömegen, amikor Sienna visszatér, és rögtön megy is a mosdók felé. Csak egyetlen pillanatképet sikerül elkapnom a fejéből, de az éppen elég, hogy megszaporítsam a lépteimet, és dühödtem törjek keresztül a bulizókon. Talán egy lélegzetvételnyit habozom, mielőtt berontanék a női mosdóba, majd azzal a lendülettel ki is kapom a lány kezéből a fiolát.

- Na még mit nem! Kurvára nem fogom hagyni, hogy miattam tönkre tett magadat, világos? - Eddig tartott, hogy kimaradok a dolgaiból. Ez nem fog az én lelkemen száradni. A fiolát legszívesebben csak lehúznám a klotyón, vagy rátaposnék, de még szükségem lesz rá, hogy annak a kurva Shelbynek a képébe nyomjam, és elmondjam, tudom mit csinál. Ez volt az utolsó, hogy ilyen szart adott el Siennának, azt garantálom. - Össze kell kapnod magadat, megértetted? - mutatok fenyegetően feltartott mutatóujjal a lányról, míg a másik kezemmel a kabátom belső zsebébe süllyesztem a tőle elkobzott cuccot. - Fogyasztottál már belőle valamennyit? - kérdezem aztán elkapva az állát, hogy magam felé fordítsam, és megvizsgálhassam a szemeit. Személyesen fogom meghánytatni, vagy berángatni egy zuhany alá, ha az kell. Mondjuk egyelőre azt sem tudom, hogy amit vett, milyen formában akarta elfogyasztani, de megtalálom a módját, ha kell, hogy kiderítsem.
| OUTFIT | MUSIC |

Sienna Lestrange-Avery varázslatosnak találta



I'm okay.
Vissza az elejére Go down
Sienna Lestrange-Avery


Akadémista

Nightmares. Cal & Sienna 4c33e0b744b77caf543f8ddd49bc08fe91911b78

Lakhely :

London.


Multik :

The problematic army.

Playby :

Madelyn Cline


16


Nightmares. Cal & Sienna Empty
Sienna Lestrange-Avery
Hétf. Márc. 04, 2024 11:02 pm


Cal and Sissy

nosey little fucker, aren't you?

Őszintén nem emlékszem már Harvey mit magyarázott, amikor először kértem a segítségét, így most hiába is próbálja felhívni a veszélyekre a figyelmemet, nincs mibe belekapaszkodnom. Azért fordultam hozzá, mert tudtam, hogy ő nem fog kérdezni, nem érdekli, hogy mi elől menekülök, ha beszélgetésre lett volna szükségem egyértelműen nem hozzá fordulok és nem csak azért, mert nem tehettem. Bájosan és kicsit sem nyersen... khm na persze khm... felajánlotta, hogy tud más megoldást csak nekem csak most címszóval, amiért fizetnem sem kellett volna, de jelen állapotomban ilyesmire gondolni sem tudtam, így kitartottam az eredeti igényeimnél. Tudtam, hogy ez hosszútávon nem fog valós segítséget nyújtani, de pillanatnyilag nem a következő hónapokkal törődtem, hiszen azzal sem voltam tisztában, hogy az éppen aktuális estét hogyan fogom átvészelni.
Jó szokásunkhoz híven nem beszélgetünk sokat, jövök és megyek, nem időzök vele, hiszen már megint a sírás kerülget és le tudnám kaparni az arcomról a bőrömet, ahogyan érzem a pánikroham előszelét. Kell egy pillanatnyi szünet, amíg megpróbálom felismerni a tükörből visszanéző lányt csak hogy ismételten meggyőzzem magam arról, hogy tényleg szükségem van arra a fiolányi delíriumra, amit az ujjaim között szorongatok. Borzasztóan nézek ki. Még szerencse, hogy a legtöbben már túlságosan szétcsúsztak ahhoz, hogy észrevegyék az elkenődött sminkem alól felsejlő árulkodó jeleket.
Mély levegő. Csak egy pillanatig fogom érezni azt a szörnyű ízt mielőtt órákra kikapcsolhatnának a gondolataim. Egyet kortyolok, mielőtt grimaszolva leengedem az üvegcsét, nem megy ez egybe, már így is forog a gyomrom.. Már éppen emelem újra a számhoz emelném, amikor a zár kiszakad az ajtófélfából ahogyan valaki beront megzavarva engem a nyugalmamban.
-Mi a...-nem jutok a végére, hiszen Cal máris az arcomba van, a fiola a kezében, nekem pedig a szemöldököm valahova a tarkómig csúszik hátra a meglepettségtől, meg az ijedtségtől, hiszen nem kis zajjal járt a belépője.
-Hagyjál már békén!-nyúlok a fiola után.-Nem minden rólad szól, add azt vissza!-mintha Calvinus Rosier-t valaha bármiről is meglehetett volna győzni. Mérges vagyok, csalódott, összetört és mérhetetlenül frusztrált na meg egy kissé ittas, ez pedig nem egy jó kombináció.
-Össze vagyok kapva, minden kibaszott csodálatos.-mondom ezt úgy, hogy már folynak a könnyeim az arcomon, mert hiába nem akarom, hogy gyengének... pontosabban ennél gyengébbnek lásson az agyam tudja, hogy ő az egyetlen akinek a szeme láttára összeomolhatok, hiszen Cal ismeri egyedül, hogy mi is megy a háttérben.
-Nem.-hazudok miközben a csuklójára fogok, amíg ő az államat szorongatja, hogy alaposabban szemügyre tudjon venni. Igyekszem bárhova máshova nézni csak rá nem, hogy ne lássa a valószínűleg éppen most táguló pupilláimat.
-Honnan tudtad egyáltalán, hogy..... baszd meg, Cal! Szállj ki a fejemből!-rántom hátra a fejemet, hogy kicsúszhassak a szorításából és ahogyan hirtelen kiszabadulok kissé megtántorodva kapaszkodom meg a mosdókagyló peremében.
-Nem beszéltem senkinek.. az a lényeg nem?-még mindig nem nézek rá csak igyekszem elrejteni a titkolhatatlan jeleket, hogy a főzet már igenis dolgozik valamennyire a testemben, így most már az sem zavar, hogy egyébként ő mennyire ideges.


szavak száma: 475 szó zene: I Don't Cry When I'm High megjegyzés: outfit

Calvinus Rosier varázslatosnak találta



Sometimes even
to breathe

Sissy

"Are you decent?"
"Not morally, but I'm wearing pants
if that's what you're asking."
is an act
of courage
Vissza az elejére Go down
Calvinus Rosier


Auror

Nightmares. Cal & Sienna 2cabdafadd7d942144ab03d69c53172cd24f06b3

Lakhely :

Richmond, North Yorkshire

Elõtörténet :

There's something wrong with me.
_______________________

“We are like water, aren’t we? We can be fluid, flexible when we have to be. But strong and destructive, too. And something else, I think to myself. Like water, we mostly follow the path of least resistance.”


Multik :

"The busy bee has no time for sorrow." – William Blake

Playby :

Drew Starkey


16


Nightmares. Cal & Sienna Empty
Calvinus Rosier
Kedd Márc. 05, 2024 12:32 pm
SIENNA AND CALVINUS
Not on my watch, missy!
Meg kellene gondolnom kétszer is, hogy berontsak-e a női mosdóba, de ebben a pillanatban nem érdekel más, mint hogy megakadályozzam Siennát abban, amit tenni készül. Sok minden szárad már a lelkemen, és szeretem azt hinni, azzal nyugtatni magamat, hogy mindent jó okkal teszek, a legrosszabb dolgokat is csak azért, hogy egy jobb, biztonságosabb világban éljünk. De nem akarok felelősnek lenni azért, hogy azon kevés rokonaim egyike, akik tényleg fontosak nekem, a szemeim előtt tönkre teszi magát. Miattam. Ha rajtam múlik, ez nem is fog megtörténni. Szinte feltépem az ajtót, úgy nyomulok be, kicsavarom a lány kezéből a gyanús szert tartalmazó fiolát és annak kupakját, majd a saját zsebembe rejtem. A sorsáról később fogok dönteni, mert természetesen lesznek még vele terveim, meg azzal a személlyel is, aki eladta neki.

- Felejtsd el! - szólok rá, és lépek hátrébb eltolva a kezét magamtól, amikor Sienna a szer után nyúlna. Így sem lehetek biztos benne, hogy nem fogyasztott még belőle, muszáj biztosra mennem. Rákérdezek, de számítok rá, hogy nem fogja az igazat mondani, ezért ismét bele kell pillanatom a fejébe. Bár már magában az is elég árulkodó, hogy kerüli a pillantásomat, hiába fordítom magam felé a fejét. Csakhogy elég jó legilimentor vagyok már ahhoz, hogy szemkontaktus és varázslás nélkül is kiderítsem, amit tudni akarok. És amit találok, az csak tovább növeli a haragomat. Már így is kicsit be van állva, a cucc pedig valószínűleg perceken belül be fog ütni. Így nincs értelme elbeszélgetnem vele, de nem is hagyhatom itt a sorsára a Harvey félék közelében.

- Ó, a kurva életbe! - szűröm a szavakat a fogaim között, ahogy hátra rántva magát megtántorodik. - Baszki, Sienna! Nem az a lényeg, hanem hogy... - félbe harapom a mondatot, majd a fejemet ingatom. - Most szépen velem jössz! - kapom el a felkarját, és megindulok vele kifelé. - Két lehetőséged van – torpanok meg még az ajtó előtt. - Vagy jössz önként, ellenkezés nélkül. Vagy vállamon foglak kicipelni innen. Sőt, ha kell, el is kábítalak. Senkit nem fog érdekelni, azt fogják hinni, hogy kiütötted magadat, holnapra meg a többségük emlékezni sem fog. Szóval? Melyik legyen? - fordulok szembe várakozó, és egyben határozott, ellentmondást nem tűrő pillantással a lánnyal.
| OUTFIT | MUSIC |

Sienna Lestrange-Avery varázslatosnak találta



I'm okay.
Vissza az elejére Go down
Sienna Lestrange-Avery


Akadémista

Nightmares. Cal & Sienna 4c33e0b744b77caf543f8ddd49bc08fe91911b78

Lakhely :

London.


Multik :

The problematic army.

Playby :

Madelyn Cline


16


Nightmares. Cal & Sienna Empty
Sienna Lestrange-Avery
Szer. Márc. 06, 2024 2:18 pm


Cal and Sissy

nosey little fucker, aren't you?

Ha józan lennék sem lenne esélyem ellene, így csak fújtatva ingatom meg a fejemet, amikor ellöki a kezemet ezzel elvéve az esélyét annak, hogy ma legyen egy olyan estém, amikor tényleg minden szart egyszerűen a hátam mögött hagyhatok. Nem hiszem el egyszerűen, hogy most még ez sem tud nekem összejönni, sőt tekintetéből azt gondolom, hogy még Harvey-t is sikerült bajba kevernem, bár nem mintha Shelby-t félteni kellene.
Volt már pár görbe estém a csajokkal, de ennyire erős dolgokhoz sosem nyúltunk és most sem vagyok büszke rá, hogy ilyesmire kell támaszkodnom, de egyszerűen az őrületbe kergetnek a gondolataim. Sokszor szinte levegőt is alig kapok és mintha valami a bokámnál fogva rángatna lejjebb egyre jobban elmerülve a mélybe miközben egyre csak kapálózok a felszín felé.
Tagadok persze, hiszen mi mást tehetnék, már így is mérges, de mind hiába hiszen kérésem... inkább követelésem ellenére ugyanúgy bele tud mászni a fejembe, hogy kiderítsem mindent, amit csak akar.
-Ne hülyíts, Cal! Csak az a lényeg.-hogy tartsam a szám, de az, hogy ennek érdekében milyen módszerekhez kell folyamodnom szerintem az én problémám, de a jelek szerint kicsit sem vagyunk ugyanazon a véleményen ezzel kapcsolatban.
-Nem!-morgok amikor a karomra fogva húzni kezd én pedig konkrétan telitalpon csúszok utána a kövön, amíg meg nem áll, most már tényleg a türelmét veszítve velem kapcsolatban. Kérdése leginkább költői, hiszen pontosan tudom, hogy ő nem vaktában lövöldözik a szavakkal, hanem komolyan is gondolja, hogy bármilyen módon képes lenne eltakarítani engem innen. Francba.
-Megyek önként, baszki.-sóhajtok végül kirántva a karom a szorításából és letörlöm a könnyeim maradékát, hiszen már a dühöm is csillapodni kezd, ahogy minden más is fokozatosan tompul a fejemben.
Az orrom alatt motyogva szidok mindent, ami csak az eszembe jut, amíg eljutok a bejárat melletti fogasig és előkotrom a kabátomat, amibe csak kisebb nehézségek árán jutok bele. Egyszer a kilincs mellé nyúlok, csak másodjára bírok ráfogni és a vállammal nekidőlve nyitom az ajtót és lépek ki a Három Seprűből.
-Faszomat..-morgolódok amikor a hűvös levegő arcon csap ezzel legalább egy kicsit kitisztítva a fejemet.. átmenetileg legalábbis. A házak fölött elpillantva próbálom bemérni a kastély távoli fényeit, amibe kicsit bele is szédülök. Hát ez így egy borzasztóan hosszú séta lesz.  


szavak száma: 359 szó zene: I Don't Cry When I'm High megjegyzés: outfit

Calvinus Rosier varázslatosnak találta



Sometimes even
to breathe

Sissy

"Are you decent?"
"Not morally, but I'm wearing pants
if that's what you're asking."
is an act
of courage
Vissza az elejére Go down
Calvinus Rosier


Auror

Nightmares. Cal & Sienna 2cabdafadd7d942144ab03d69c53172cd24f06b3

Lakhely :

Richmond, North Yorkshire

Elõtörténet :

There's something wrong with me.
_______________________

“We are like water, aren’t we? We can be fluid, flexible when we have to be. But strong and destructive, too. And something else, I think to myself. Like water, we mostly follow the path of least resistance.”


Multik :

"The busy bee has no time for sorrow." – William Blake

Playby :

Drew Starkey


16


Nightmares. Cal & Sienna Empty
Calvinus Rosier
Csüt. Márc. 14, 2024 12:11 pm
SIENNA AND CALVINUS
Not on my watch, missy!
Összeszorítom az ajkaimat, és inkább nem mondok semmit. Itt nem. Egyébként persze, hogy fontos, hogy ne beszéljen senkinek, és igen, aggaszt annak a lehetősége, hogy megosztja valakivel, mit látott. Abból egyikünk sem jönne ki jól. De jelenleg nem emiatt aggódom leginkább. Baszki, miért kell ezt ennyire megbonyolítani mindkettőnk számára? Miért akarja tönkre tenni magát valaki miatt, aki azt sem érdemelhette volna meg, hogy egyáltalán megszülessen? Nevetséges és egyben szánalmas, amit ez a lány művel, és legszívesebben jól megráznám, hogy elfelejtse ezt a hülyeséget, de tudom, muszáj lesz türelmesebbnek és megértőbbnek lennem vele. Csak ezt így kurva nehéz, látva, hogy miket tesz éppen. Ezt nem lehet cukiskodással megoldani, az is biztos. Annak nem lenne rá semmilyen hatása, pláne ilyen állapotban nem. Úgyhogy ultimátumot adok neki, mert persze másképpen aligha lenne hajlandó normálisan viselkedni, és velem tartani. Nekem meg mindegy, nem szarakodok, és nem beszélek a levegőbe - ha kell, simán kiütöm egy kábító átokkal, és viszem úgy. Szerencsére időben észhez tér, és nem kell beváltanom a fenyegetéseimet.

- Nem arra megyünk! - rázom a fejemet, amikor a kocsmából kilépve a kastély felé emeli a pillantását. - Beszélnünk kell valahol, ahol senki nem hallgathat ki, szóval... kapaszkodj – vonom magamhoz szorosan a derekánál fogva, és csak két pillanatnyi időt hagyok neki, hogy felfogja, mi is történik, de ellenkezni már ne legyen lehetősége, aztán már hoppanálok is vele egy kisebb kihalt londoni utca közepére. - Ide jöttünk - mutatok előre, majd a megfelelő védőbűbájt leoldva már tárul is ki az előttünk álló lakás ajtaja. - Gyerünk, Sissy, szedd a lábacskáidat befelé! - legyintek, egy félig-meddig udvarias gesztussal engedve Siennát magam elé, de ha nem indul meg magától, szívesen rásegítek. Azonban ahogy belépünk, és az ajtót egy újabb gyors bűbájjal bezárom magunk mögött, már el is távolodom a lánytól, és hátra hagyva őt, lazán beljebb is sétálok. Már itt van, ahol akartam, és innen megszökni egyelőre nem fog tudni, mert a falakon belül hoppanálni nem tud, sem a lakást lezáró bűbájokat egykönnyen megtörni, úgyhogy végre lesz alkalmunk beszélni. - Vizet? - kérdezem jó házigazdaként. Normál esetben talán kínálnám mással is, de most legfeljebb csak vizet kaphat.
| OUTFIT | MUSIC | | THE PLACE |

Sienna Lestrange-Avery varázslatosnak találta



I'm okay.
Vissza az elejére Go down
Sienna Lestrange-Avery


Akadémista

Nightmares. Cal & Sienna 4c33e0b744b77caf543f8ddd49bc08fe91911b78

Lakhely :

London.


Multik :

The problematic army.

Playby :

Madelyn Cline


16


Nightmares. Cal & Sienna Empty
Sienna Lestrange-Avery
Vas. Márc. 17, 2024 8:50 pm


Cal and Sissy

nosey little fucker, aren't you?

Rohadtul nincs kedvem félig szétcsapva a kastélyig sétálni, főleg nem az ő rosszalló tekintetét folyamatosan magamon érezve, de azt hiszem alkudozásnak nincs helye jelen helyzetben, ennél gyorsabb utazással viszont nem borítanám fel a szervezetem törékeny békéjét. Már éppen lendületet vennék gyakorlatilag fejjel megindulva a suli irányába, amikor megállít... ismét... komolyan mondom ez a mániája.
-Mi az, hogy nem arra megyünk? Cal! Hé...-a szemeim kikerekednek amikor magához von.-Ne!-nyögök fel, de épp csak arra van időm, hogy a vállába kapaszkodjak és becsukjam a szemem. Ahogy megérkezünk Londonba ellépek tőle és már öklendezek is a térdemre támaszkodva.
-Baszod..-hörgök és igyekszem semmit sem felengedni a gyomromból ott az utca szélén, míg ő már az ajtót nyitja. Máskor semmi problémám az ilyen jellegű utazással, de most egy kisebb mértékű csoda, hogy nem hánytam gyakorlatilag egyből. Próbál udvarias lenni, hogy előre enged, de még nem mozdulok. Habozva mérem végig őt is meg a helyet is, de nincs idő túl sokat gondolkozni, főleg, hogy szinte zúg a fejemben momentán az üresség. Nem tudom meddig állok ott bambán mire végül megunja a habozásom és beterelget.
-Majd mennek a lábacskáim amikor akarnak.-csak megszokásból szájalok, hiszen nem ellenkezek és végül bemegyek. A bakancsom fűzőjével kezdek bajlódni, de ahogy a fejembe tódul a vér szinte fel is borulok úgy megszédülök.
-Ja a víz az jó.-bólogatok és inkább leülök a földre amíg megszabadulok a lábbeliktől. Hát ez így mókás lesz. Miután végre megbirkóztam ezzel a mérhetetlenül összetett feladattal a nappali felé veszem az irányt, ahol aztán a lábaimat felhúzva kuporodok a kanapé egyik végébe. Szívesen körbenéznék, mert egyébként kíváncsi lennék a helyre, de pillanatnyilag az a legjobb ha valahol lent van a fenekem, mert addig sem kell az egyensúlyommal szenvednem. Egyébként az alapján amit eddig láttam valami pontosan ilyet képzeltem volna el Cal-nak... sötét színek, de mégis valahogy otthonos az egész.
-Szép...-jegyzem meg, amikor Cal is megjelenik a vízzel.-A tiéd?-kérdezek rá a teljesen nyilvánvalóra.


szavak száma: 312 szó zene: I Don't Cry When I'm High megjegyzés: outfit

Calvinus Rosier varázslatosnak találta



Sometimes even
to breathe

Sissy

"Are you decent?"
"Not morally, but I'm wearing pants
if that's what you're asking."
is an act
of courage
Vissza az elejére Go down



Nightmares. Cal & Sienna Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: