Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

we play dirty || Niki & Lev

Lev Karkaroff


Akadémista

we play dirty || Niki & Lev B0cfa04621e61bd1420931a4c73208995d1176d0

Elõtörténet :

do or die you're a mercenary
we play dirty || Niki & Lev CRIVC6I
go and make them proud
do what's necessary

Keresem :

we play dirty || Niki & Lev Dok28ML


39


we play dirty || Niki & Lev Empty
Lev Karkaroff
Kedd Szept. 19, 2023 4:04 pm
I don't envy, I will survive
And I've been begging and begging myself Please don't close your eyes I don't have tears, I cried it all I heard a voice that's inside me She says, "Please state what you want" And I've been begging you, please show me why But I have no fear for nobody, nobody now
Nikolina
Nem nagyon tudom, hogy mire számítsak amikor a tiltott rengeteg szélétől nem messze várakozok Nikolinára. Nem az egyenruhában, hanem valami kényelmesben ami még mozogni is enged. Az teljesen biztos, hogy nem fog örömmel fogadni a lány, még mindig tapintható a feszültség a levegőben akármikor együtt vagyunk. Most pedig kettesben mennénk edzeni a tiltott rengetegbe… nem tartok tőle, inkább csak megkérdőjelezem a szándékait, de legalább esély lehet, hogy kiadjon egy adag feszültséget magából irántam. Nem akarok sokat, csak ne nyaggassanak folyton hülyeségekkel, de ez már kezdetekben is nagy kérésnek bizonyult, mert már a legelső pillanattól kezdve élvezettel szívta a vérem.
Nem mondhatom, hogy nem irritál engem is a jelenléte, mert azt teszi valahol. Nem szeretek csapatban dolgozni és okkal, ők pedig pont olyan idegenek mint én nekik. Ugyanakkor kétlem, hogy bármelyikünknek is ez lenne az első kényszer az életünkben, csak sokadik a sorban, mégis legnagyobb szerencsémre ez az amivel szemben ekkora ellenállást mutatnának. Nem kell kedveljenek. Nem várom el, hogy kedveljenek. Én sem kedvelek szinte senkit. De ha már ebbe az elcseszett helyzetbe kerültünk, legalább megpróbálhatnánk nem szándékosan szívni a másik vérét miatta, főleg mikor mindannyian tehetetlenek voltunk. Csak egyszerű bábok, pótolhatóak, kicserélhetőek, helyettesíthetőek. Mielőtt találkoztam volna velük, azt hittem, hogy ezzel a ténnyel tisztában vannak és sikerült már elfogadniuk… tévedtem. Sok mindenben tévedtem velük kapcsolatban, egészen mások, mint képzeltem volna, de nem kevésbé irritálóak. Ami a legrosszabb, hogy másokkal ellentétben tudják is, hogy mi idegesít, érzik, hogy mi az ami zavar, tudják minden gondolatomat ha kell, szinte elenyésző kivétellel. Elméletben már tudtam milyen lesz, átélni mégis egészen más… Nem ez volt az első, hogy az elmémbe törtek, de egyedülálló, nem fogható ahhoz amikor egy legilimentor erőszakkal bomlasztja az elméd falait. Okklumenciában ráadásul nem voltam tapasztalt, Ruslan nem akarta, hogy ki tudjam zárni az elmémből, előbb azt akarta tudjam milyen érzés elbukni benne. Nagyon jól ismertem már a módszereit, de nem hasonlít ehhez az érzéshez. Ez kevésbé kényszeres, nem jár fájdalmakkal, nem látom mi ellen kellene küzdenem. Csak itt van és a részem. Hogyan győzd le azt ami egy veled? Néha hangos, máskor egyenesen őrjítő, néha már szinte békés, de sosem annyira nyugodt mint máskor volt. A szövetség megkötése előtt kaptam egy gyorstalpalót okklumenciából - de ehhez a káoszhoz a fejemben kevés. Főleg, ha ellenem használják a lányok, mert nehéz nem támadásnak venni néha a viselkedésüket. Mikor lesznek túl Kira halálán? Vagy mikor nem néznek rám végre úgy, mint egy átkozott cserebabára? Talán soha. Mit tennék, ha én veszítenék el valaki ennyire fontosat? Senki sem fontos számomra annyira, hogy tudjam…
Igyekszem kiüríteni a gondolataimat mielőtt megérkezne, bár mit sem ér ez, nincs az a távolság ami segíthetne elbújni ha a fejembe kívánna nézni. Nyitott könyv az elmém szinte, néha sikerül elzárni egy részét, de az esetek jelentős részében még mindig egy közös tudatban élek velük. Látom amit megosztanak velem, ők meg látnak mindent amit képtelen vagyok elzárni. Láttak mindent, amit képtelen voltam elzárni. Sokkal gyorsabban sokkal több dolgot tudtak meg rólam, mint bárkinek valaha is beszámoltam volna; s közben én alig ismerem őket. Úgy érzem, hogy idegenek, szinte már ellenségek, olyanok akiket elkerülni sem tudok, akik minden második mozdulatomról tudnak. A helyzet egyáltalán nem nekem kedvez…
Nem tervezek hozzászólni amikor megérkezik, de később sem, úgyis tudja a gondolataim egy részét, és ami lényegesebb: fogalmam sincs mit mondanék neki, azon kívül, hogy biccentek amikor látótávolságon belül van. Ha pedig mondani akar valamit, akkor abban egészen biztos vagyok, hogy el fogja mondani… ezért amint mellém ér, csak némán fordulok és indulok az erdő mélye irányába. Kíváncsi vagyok mire képes, ha senki se fogja vissza...



Oh, I love it and I hate it at the same time
Hidin' all of our sins from the daylight
Vissza az elejére Go down
Nikolina Dashkov


Akadémista

we play dirty || Niki & Lev Jules-euphoria

Lakhely :

❧ Párizs | Szentpétervár | Roxfort

Elõtörténet :

do you really wanna hurt me?

Keresem :

❧ my boys... i just wanna play a little

Multik :

❧ kiskacsa

Playby :

❧ Hunter Schafer


75


we play dirty || Niki & Lev Empty
Nikolina Dashkov
Pént. Okt. 20, 2023 6:25 pm


niki
& lev
what doesn't kill you can still hurt as fuck. and it will make you a whining little bitch.
Az öregek biztos azt hiszik, hogy “óh, végre összebarátkoztunk Levvel”, hiszen együtt készülünk edzeni, biztos elfogadtuk egymást és összenőttünk akár két szál alulfőzött tészta, jaj de jó, meg minden… Kész szerencse, hogy ők nem tagjai a szövetségnek és nem képesek ilyen távlatból olvasni a fejemben, különben baromi nagyot csalódnának, pofára esés lenne meg minden. Egyébként kétség se fér hozzá, hogy most már egy fokkal kevésbé utálom, de csak azért, mert ő is épp annyira szív ezzel az egésszel mint mi. Neki is el kell viselnie az idegen hangot a fejében, bármennyire is szeretne minket kizárni, és ez azért valamennyire megnyugtat. Ha önmagában a nyugodt aurája nem lenne eléggé Xanax hatású.

Szerencsére a személyiségemet nem tudja elvenni tőlem még az ő jelenléte sem, így azért azt elmondhatom magamról, hogy a fejlődésem türelem terén minimális, a szociopata hajlamaimból pedig egyáltalán nem veszítettem - nesze neked, Lev. És ha már itt tartunk, hamarosan utóbbiból prezentációt is tarthatok neki, hiszen nem viccelek, tényleg közös edzésre adjuk a fejünket, méghozzá a Tiltott Rengetegben, ahol aztán nemhogy egymásra jelentünk veszélyt, de még a környezetünk is tele van titkos veszélyforrásokkal. Alig várom!

Bevallom, miközben a rugalmas anyagú, teljesen testhez álló edzőruhámat rángattam magamra, végig azon gondolkodtam, hogy talán ez az egész Lev dolog nem is olyan rossz… Tudom, nagyon karakteren kívül esik, hogy ezt mondom, de kezdem látni a pozitív oldalát a jelenlétének; ugyanis amióta velünk van, nagyon jókat tudok szórakozni a szenvedésén. Néha szívesen meglepem egy-két gondolattal, emlékképpel vagy hasonló finomsággal, ami a komfortzónáját feszegeti, a reakciói pedig néha haláliak tudnak lenni - máskor halál unalmasak. Még keresem a megfelelő módszert és a megfelelő eszközt, de tudom, hogy a mai edzés előrébb segít majd a szívatásaimban.

Viszont, hogy valami kevésbé gonoszat is mondjak, nem csak hátsó szándékok miatt szerveztem le a fiúval ezt az edzést - segíteni is próbálok neki. S még mielőtt azt hinnéd, hogy kedvességből teszem, nincs így. A szövetségért teszem és Calyért, na meg magamért is, hiszen egyelőre Lev egy gyengepont, egy sérülékeny felület köztünk. Ha ellenségbe botlanánk, rajta keresztül mindhármunkat semmi perc alatt kiütnék, és nem azért, mert ő annyira rossz harcos lenne, hanem mert még mindig nem tudja elzárni az elméjét az esetleges támadások elől. Ennek a fejlesztésére pedig a legjobb módszer, ha közben fizikailag is támadja őt valaki. Segít neki a multitasking fejlesztésében. És nekem is ad némi esélyt arra, hogy elseggeljem végre. Már kijárna neki!

Sejtettem, hogy nem fogunk eltrécselgetni útközben, de azért egy tisztességes köszönésre számítottam volna tőle - habár meg se lep. Hiszen olyan, mintha sose lennék elszeparálva egymástól. Így hát beszólogatás helyett csak tükrözöm a gesztusát és biccentek, miközben odasétálok hozzá. Ő bevár, majd szó nélkül elindul a fák sűrűje felé. – Gondolom nem lesz újdonság, de azért elmondom a szabályokat – szólalok meg, közben igyekszem egyensúlyozni a göcsörtös gyökerek és elburjánzott bokrok között. – Nincs pálca használat; az első aki pálcát ránt veszít. Elemi mágia használata engedett, egyéb fegyverek használata engedett, lőfegyvert viszont tilos. Akkor van vége egy körnek, ha az egyikünk földre kerül, vagy kicsordul a vére – magyarázom. – Szerintem úgy fair, ha mindig igyekszünk hasonló támadási módszereket alkalmazni egymás ellen, például kés kés ellen, elemi mágia elemi mágia ellen, ököl ököl ellen, és a többi. Ha valamelyik szabály nem tetszik, vagy hozzá akarsz adni valami feltételt, még most mondd, mert később már nem fog érdekelni.
544


Lev Karkaroff varázslatosnak találta





our devil has pale skin and blue eyes


Vissza az elejére Go down
Lev Karkaroff


Akadémista

we play dirty || Niki & Lev B0cfa04621e61bd1420931a4c73208995d1176d0

Elõtörténet :

do or die you're a mercenary
we play dirty || Niki & Lev CRIVC6I
go and make them proud
do what's necessary

Keresem :

we play dirty || Niki & Lev Dok28ML


39


we play dirty || Niki & Lev Empty
Lev Karkaroff
Szomb. Nov. 25, 2023 10:27 am
I don't envy, I will survive
And I've been begging and begging myself Please don't close your eyes I don't have tears, I cried it all I heard a voice that's inside me She says, "Please state what you want" And I've been begging you, please show me why But I have no fear for nobody, nobody now
Nikolina
Az edzés helyszínénél jelentősen zavaróbb tényező Nikolina maga. Közel sem kell profinak lennem az empátia terén, hogy észlelhessem mennyi ellenszenvet táplál irántam még mindig. Most megpróbálhatnék magamra ölteni egyet a begyakorolt személyiségeim közül és úgy tenni, mintha megérteném és megpróbálni közelebb férkőzni hozzá - de átlátna rajtam. Főleg így, hogy közel mindent tud rólam ha nem is egészen mindent. Még mindig nehéz tud lenni elválasztani magam tőlük, rendezni a gondolataimat annyira, hogy éles határok lesznek ahol végződnek ők és kezdődök én. Az egyetlen szerencsém az egészben, hogy a szégyenérzetemtől már rég megfosztottak, levágták rólam azt is, hogy most akármit is osztok meg velük, zavarbaejteni nem fog. Legfeljebb zavarni, mint egy irritáló zümmögés a háttérben. Olyan a hangjuk a fejemben, valami oda nem illő anomália. Egy nap talán természetessé vál majd, szinte ösztönössé, de most még olyan, mintha megszállták volna az elmémet. Azt a helyet, ami eddig csak az enyém volt a nap végére, most még ott sincs csend, most még ez sem teljesen a sajátom. Több évnyi előnyüket kell behoznom ahhoz, hogy képes lehessek összhangban élni velük… Azt hiszem, egyszer talán nem leszünk egymás szemében az ellenségek, de az a nap most még nagyon távolinak érződik, amíg úgy néznek rám, mint egy parazitára.
Nem bízok abban, hogy a lánynak semmi hátsó szándéka sem volt a mai nappal kapcsolatban, de azt tudhatta, hogy úgysem mondanék nemet erre. Nem fogok meghátrálni egyikük előtt sem, ha elég ideig állom őket, egy nap talán ráunnak a játékokra. Főleg ő. Már az első nap is észlelhette volna, hogy kevésbé hat rám, mint szeretné, kevésbé, mint gondolom bárki másra tenné. Ahhoz túl idegen a lénye, érthetetlen egy-egy döntése, logikát keresek olyan helyen amit mással kellene megközelíteni… de nekem közel csak ez van. Nyers, érdesre koptatott valóság.
Kényelmesebb volna tartanom a távolságot velük, magam köré emelni ugyanazokat a falakat, mint mindig, de nem tehetem. Csak túl akarok esni az egész nehezén, ahhoz pedig rá kell kényszerítenem magam a haladásra. Csak látnám már a végét… most viszont próbálok rendet tenni a gondolataim közt, nem mintha a távolság számítana köztünk, de nehéz lesz úgy edzeni vele, ha közben minden lépésemről tudomást szerez előre. Teljesen kizárni képtelen vagyok, de egy pár gondolatot már meg tudok őrizni magamnak. Ha lassabban is, mint szeretném, de haladok; és közel sem őrültem bele, mint ahogyan remélték volna. Fizikai kínzásban jelentősen több részem volt, de a pszichológiait sem hanaygolta a mesterem. Nem fogok megtörni és feladni sem fogom.
Csak akkor pillantok rá egészen, amikor mellém ér, de akkor is csak a biccentés erejére. Utána pedig, ahogyan számítottam rá, úgyis közöl mindent amit közölni akar. - Pálca nélküli varázslat? - Csak akkor szólalok meg amikor úgy érzem végzett. - Egy kör kézzel, egy kör késsel, egy kör elemi mágiával? - Vagy a gyorsabb dönt, vagy tükrözzük egymást egy körön belül? Nem tudom pontosan mire gondolt itt. - Hány kör legyen? - Játszunk most az ő szabályai szerint, végülis, kettőnk közül ő az elégedetlenebb.



Oh, I love it and I hate it at the same time
Hidin' all of our sins from the daylight
Vissza az elejére Go down
Nikolina Dashkov


Akadémista

we play dirty || Niki & Lev Jules-euphoria

Lakhely :

❧ Párizs | Szentpétervár | Roxfort

Elõtörténet :

do you really wanna hurt me?

Keresem :

❧ my boys... i just wanna play a little

Multik :

❧ kiskacsa

Playby :

❧ Hunter Schafer


75


we play dirty || Niki & Lev Empty
Nikolina Dashkov
Kedd Jan. 02, 2024 6:14 pm


niki
& lev
what doesn't kill you can still hurt as fuck. and it will make you a whining little bitch.
Egyébként én nagyon is igyekszem. Magamhoz képest már igenis hatalmas teljesítménynek számít, hogy Lev jelenlétét elfogadtam - ráadásul még meg sem próbáltam megfojtani őt álmában. Szerintem az öregek igenis büszkék lehetnének rám! Igazán megérdemelnék néhány jó pontot tőlük… Persze nekik semmi sem jó, ezt már rég megtanultam. Nem is értem, ha ennyire vágynak az érzelemmentes, mindent szó nélkül teljesítő kis rabszolgákra, miért nem szereznek be egy párat azokból a “robotokból”, amiket a muglik annyira nagyon szeretnek építgetni? Csak mert engem már lassan a sírig kergetnek a hülye parancsolgatással!

Na de visszatérve Levre… Nehéz eset. És sokkal uncsibb, mint elsőre hittem, pedig már akkor sem gondoltam, hogy jó buli lesz majd vele osztozni a gondolataimon. Lehet, hogy el kéne mennünk hármasban valami szórakozóhelyre? Ki tudja, talán Lev életéből hiányzik az a bizonyos “SZ” vitamin… Meg is forgatom a szemeimet a gondolatra. Ha idegenek lennénk egymás számára és összefutnánk egy bárban, esetleg meghívnám egy italra, biztos csak érzelemmentes hangon közölné, hogy, khm, “én nem szoktam alkoholt inni”, majd lehúzná az egyértelműen alkoholos itala maradékát és elsétálna. Tudja egyáltalán, hogy kell flörtölni? Merlinem, ha nem akarnám csak azért is “nem kedvelni” őt, biztos megkérdezném, ugyanis az emlékeiből nem jön le a válasz egyértelműen…

Mindenesetre ennek a beszélgetésnek nem most van itt az ideje, legfeljebb edzés után elrángatom a faluba egy vajsörre és kikérdezem… Jelenleg azonban a közös munkánkra kell koncentrálnom. Szerencsére nem kell sok, hogy átszellemüljek, így mire odaérek hozzá a Rengeteg szélén, már sikeresen félre is teszem az ostoba kíváncsiságomat. Ellenben neki akad belőle bőven, ugyanis kapásból kérdésekkel bombáz meg, pedig szerintem elég egyértelmű volt a magyarázatom. – Igen. Bizonyára tudod mit jelent a kifejezés… – forgatom a szemeimet. – Ugyan már, az túl kiszámítható lenne. Tükrözünk. Legyen spontán, legyen kiszámíthatatlan, minél változatosabb annál jobb. Arra kell törekedned, hogy minél többfelé tudj koncentrálni, és közben minél kevesebb gondolatodat áruld el nekem. – Meg is torpanok ezen a ponton, hiszen amit most hozzáteszek, az talán a legfontosabb minden szavam közül: – Lehet, hogy nem bírlak, de nem szeretném, ha miattad sebezhetőek lennénk. Úgyhogy ma arra koncentrálj, hogy teljesen ki tudj zárni még harc közben is, ne pedig arra, hogy legyőzöl-e vagy sem. – Hiszen élesben nem csak a saját épsége lesz veszélyben, hanem mindhármunké. Tovább sétálok, majd a kérdésére vállat vonok. – Felesleges számolni. Ha az egyikünk nem bír talpra állni vagy bármely módon harcképtelenné válik, befejezzük. Ez így érthető?

Calyval edzeni mindig is más volt, s úgy érzem, Levvel sem lesz átlagos. Hiába új még a szövetségben, össze vagyunk kapcsolva… És ez épp annyira veszélyes, mint amennyire előnyös is tud lenni bizonyos helyzetekben. Kíváncsi leszek… – Mielőtt elkezdenénk szeretném ha tudnád, hogy nem célom bármilyen módon keresztbe tenni neked… Igaz, szívesen elgyepálnálak végre, de most tényleg segíteni akarok. És éppen ezért nem fogom visszafogni magam. Úgyhogy te se tedd. – Halványan elmosolyodok, s még a vállába is belebokszolok finoman. Furcsa nekem ez a barátságos hangnem, de… Meg tudnám szokni. Kérdés, hogy vajon Lev ki fogja-e érdemelni.
484


Lev Karkaroff varázslatosnak találta





our devil has pale skin and blue eyes


Vissza az elejére Go down



we play dirty || Niki & Lev Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: