Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Gamers? What gamers?

Victor de la Moreau


Mágikus lény

Gamers? What gamers?  2f6d3fa298c57c4d0091306892904170

Lakhely :

Liverpool

Elõtörténet :

If you're pretending from the start
Like this
with a tight grip
Gamers? What gamers?  RLRsA1b
☽ We can both remove the masks ☾
And admit we regret it from the start


Keresem :

☽Just like your sister...
You are an annoying and deadly little brother

Playby :

Josh Hutcherson/Taron Egerton


9


Gamers? What gamers?  Empty
Victor de la Moreau
Kedd Júl. 25, 2023 4:38 pm


Vivi & Victor

 Maybe you think it’s just all foolish messing around that isn’t worth a damn, but for me, your foolish messing around is against my job.

X, X, háromszög, kör, négyzet, kör, kör, X, X, négyzet. Már vagy három órája ezt a kombinációt tolom, és már kezdem halálra unni magamat. A legújabb megbízás szerint egy AB- vérű alanytól kell egy szép mennyiségű vért leszállítanunk, mai határidővel. Kezdjük ott, hogy nem minden sarkon futkos valaki, akiről süt, hogy ilyen vércsoportja van, így egy kicsit tovább tartott a keresés, mint gondoltuk. Ezek után jött az újabb bibi, miszerint a srác, aki megfelel a célnak, egy gamer barlangban él, a gamer haverjával, és maximum wc-re mennek egymás nélkül. Ekkor támadt az a remek ötletem, hogy előkeressem a PS5 konzolomat, amit még pár éve vettem magamnak, amikor épp új hobby után kutattam. Egy szép estén, mikor már vagy az 50x alkalommal lőttek le sorban a játékban, úgy döntöttem, hogy kidobom a tengerbe a masinát, ekkor találtam meg Vivi-t, miközben a csillagokat leste. A konzolról elfeledkeztem, én pedig belevesztem az éjszakai fényekbe.
Ugorjunk vissza az esti meséről az eredeti sztorira: szóval most már lassan egy hete látástól vakulásig csak itt ülök ezelőtt a borzalmas képernyő előtt, és próbálkozom rávenni a srácot, hogy micsoda gamer buli lesz ma este, de csak a nagyon VIP réteg jöhet el, és mivel ő egy zseni, szeretettel meghívjuk, a haverját köszönjük, de ne hozza el. Egy jó darabig csak húzta a száját, de addig erősködtem, hogy pre-release játékokkal is lehet majd játszani, hogy végül beadta a derekát. Ennyi idő pont elég volt arra, hogy ellopjam a bejelentkezési adatait, ha később valakinek feltűnne, hogy erősen sokat van offline a csávesz.
Még mindig rémesen béna voltam ebben a játékban, így mikor az X helyett háromszöget ütöttem, hirtelen megjelent a képernyőn a nagy “You are dead” felirat, amire csak a szememet tudtam forgatni. - Lépnem kell - mondom a srácnak. - Egy óra múlva tali az NQ64-nél?
-Ott tali - hangzik a válasz, majd már ugrik is a következő játékba. 
Én leteszem a kontrollert, és megmasszírozom sajgó kezemet. Beugrok a zuhanyzóba, és a tiszta üvegajtón keresztül figyelem, ahogy az arcom vonala elmosódik, az állam vonala szélesebb lesz, a szemem színe megváltozik, borostát növesztek és a hajam is kissé vékonyabb szálúvá válik. Félrebillentem a fejemet, majd úgy döntök, hogy a kockahas ma estére ott marad a helyén, semmi értelme azt is megváltoztatni. Ha valaki le akarja tépni rólam a ruhát, akkor had gyönyörködhessen benne.
Felveszem a kedvenc fekete farmeromat, és a már régi, elnyűtt vörös pólómat. Már fél lábbal kint vagyok az ajtón, amikor eszembe jut, hogy rossz ruhatárat használtam. Félmosollyal az arcomon megfordulok, és a szobámba visszalépve átveszem a pólómat egy fehérre, vékony szürke farmerdzsekit veszek rá. A nadrágomat magamon hagyom, de a márkás cipőmet kicserélem egy régebbi, már barnás foltosra. Holnap meg majd szentségelek, miközben a mosógép nem akarja majd kimosni a vért a nadrágomból, és átkozom magam a lustaságom miatt.
Újból nekiindulok az éjszakának. Vivi-vel pontban 11kor fogunk a liverpooli NQ64 bár bejáratánál találkozni. Ekkor, ha minden igaz, vérzacsi alanyunk már ott fog várni.
Mivel rengetem időm van még, így gyalog indulok neki az útnak, de 10.57-kor elhoppanálok a bár bejáratával szemben levő épületegyüttes közös területére, ahol az árnyékok rejtve tartanak. Már látom a srácot, amint a sarkon áll. A haverját egyenlőre nem látom, de ez nem jelenti azt, hogy nincs a közelben. Kilépek az árnyékokból továbbra is a srác irányába fordulva, nekidőlök az épületet körbevevő kerítésként használt falnak. Pár perc múlva hallom, ahogy suhog a szél, vagy az arra járók kabátja, ránézek az órámra, elmosolyodok, mert eljött az idő.
- Kezdődjék a buli.


Words: 517 || Nyertem











A mask can be dangerous
It doesn't hide you, it expose you



Vissza az elejére Go down
Vivian de la Moreau


Dhampír

Gamers? What gamers?  VwfiTiq

Lakhely :

♱ Liverpool

Elõtörténet :

She, queen of the kings
Broken her cage, threw out the keys
Gamers? What gamers?  FahluO6
♱ She will be the warrior
Of the North and Southern seas

Keresem :

♱ My sweet little brother


Playby :

Madelaine Petsch


12


Gamers? What gamers?  Empty
Vivian de la Moreau
Hétf. Júl. 31, 2023 7:47 pm


brother
source of annoyment, but still loves you, no matter what
Testvérem kontrollerét forgatom a kezemben, nézegetem, vizsgálgatom, s bár tudom hogyan kéne használni, mégis úgy tekintek rá, mint egy aranyvérű varázsló a mobilra. Nem mondom, hogy nem próbáltam már ki magam is a játékosok káros tevékenységét, de kifejezetten utáltam. Persze nem azért, mert mindig vesztettem Vic ellen… Ezért sem voltam alkalmas a feladatra, meg hát… Bárki kinézné belőlem, hogy gamer vagyok? Kötve hiszem, ahhoz túl szép vagyok! A bátyám sokkal inkább volt való egy ilyen közösségbe, s gyanítom nem is utálta éppenséggel, hogy szabadidejében nyomkodhatta ezt a vackot.
Melyet egyébként ki is ejtek a kezemből, s a testvérem ágyán landol, mert nem vagyok olyan gonosz, hogy a kukába vagy a földre dobjam. Pedig oda való. De nem az enyém, így nem is az én dolgom oda helyezni, majd az a bolond is rájön egyszer. Inkább megye a saját szobámba, s valami olyat veszek fel, ami illik is egy gamer bárhoz. Ez pedig a teljesen fekete szettemből fog állni, egy miniszoknya, meg egy fekete crop pulcsi. Ennél jobb ötletemet nem akad… De biztos, ami biztos, egy ostoba gyík szemüveget is felveszek, bár… Még így is túl szexi vagyok, de ez talán még hihető lesz így.
Korán indulok el a találkozási pontra, mert ugyebár én nem tudok csak úgy teleportálni – tudom, hogy hopponálásnak hívják, pofa be – viszont rohanni sem akarok, mert akkor kimelegszem, s nem bírom, ha izzadok. Szerintem gusztustalan egy dolog. Bár ennél a szerelésnél rosszabb már semmi sem lehet. Örülök, hogy este kell ezt viselnem, mikor van esélyem, hogy nem lát meg egy ismerősöm sem, mert ha ez történne… Mentem elsüllyednék szégyenemben. Talán ezért is húzom fel inkább a kapucnimat, s rejtem el az arcomat, hogy biztosan ne ismerjen fel senki.
Bár sokáig nem kell így sétálnom, hamar elérek a megbeszélt helyre, s pont egy perccel később esek be, mint azt megbeszéltük Viccel. Csak hozom a formámat… S hogy tovább ne késsek, az utolsó métereket már lefutom, így egy kisebb szellőt generálok, mikor hirtelen megállok testvérem mellett. – Nem tűnik túl bulisnak… Inkább uncsinak! – döntöm oldalra a fejemet, ahogyan a ma esti célpontot méregetem. – Még finomnak se néz ki. – fintorodok el.
Nekem ugyanis az a legfontosabb, hogyha ránézek valakire, akkor egyből elkapjon az éhség. Abból tudom, hogy valakit vonzónak találok, hogy egyből felfalnám, vagy legalábbis megízlelném őt. Persze, nem mindenkinek szívom ki a vérét egyből, de… Csak egy apró cseppet igazán adhatnának a vérükből. De erre ránézek és elmegy az étvágyam is. Bár ehhez az igen erős előítéletem is párosul, melyet nem kívánok megváltoztatni.
Inkább egy mélyet sóhajtok. Majd halkan szólalok meg, hogy a testvérem még éppen hallja, de a közeledő alak már ne. – Vidd be, én kint maradok, hátha jönne a haverja. – Remélem ő egy sokkal kellemesebb látvány lesz, hogy enni is tudjak, ne pedig csak kinyírni. Ha pedig elért hozzánk a fiú, akkor csak kedvesen mosolygok rá, mint aki legalábbis tényleg oda meg vissza van azért, hogy találkozhat vele.

481
végre  Gamers? What gamers?  196327435







i could set this world on fire
and call it rain.


Vissza az elejére Go down
Victor de la Moreau


Mágikus lény

Gamers? What gamers?  2f6d3fa298c57c4d0091306892904170

Lakhely :

Liverpool

Elõtörténet :

If you're pretending from the start
Like this
with a tight grip
Gamers? What gamers?  RLRsA1b
☽ We can both remove the masks ☾
And admit we regret it from the start


Keresem :

☽Just like your sister...
You are an annoying and deadly little brother

Playby :

Josh Hutcherson/Taron Egerton


9


Gamers? What gamers?  Empty
Victor de la Moreau
Vas. Aug. 06, 2023 1:41 pm


Vivi & Victor

 Maybe you think it’s just all foolish messing around that isn’t worth a damn, but for me, your foolish messing around is against my job.

Vivi nem arról híres, hogy időben érkezne a megbeszélt helyre, de meggyőződésem, hogy néha csak a hecc kedvéért is úgy csinál, mint aki elegánsan késik, majd az utolsó pillanatban megjelenik, mintha tökéletes lenne az időzítése. Vivi, üzenem, hogy átlátok rajtad!
Nem tudom, most melyik eset történt, de mint egy gyorsvonat, úgy érkezett meg a drága húgom, kész tornádót generálva, mikor lefékezett mellettem.  - Jó hírem van - kezdem mondandómat - Nem vacsizni jöttünk. Kérlek mondd, hogy ettél már, különben képes vagy elkóborolni valami finom falatért. - Határozottan ránézek, szememmel azt üzenem: "De ha mégis elkóborolnál, szólj." Közben én is felmérem a ma esti munkát. Kicsi, vékony és falfehér. Nem igazán jóképű, bár egy pár év múlva egész pofás alak is lehetett volna belőle. Úgy ugrál egyik lábáról a másikra, mintha ideges lenne. Folyton körbenéz, és mikor meglát minket, nem úgy néz ki, mint aki örülne annak, hogy minket lát. Valaki mást várt volna? Talán összeakadtam már vele korábban? Lehet, hogy rossz arcot választottam.
Vivi üzenetére bólintok, majd annyit motyogok vissza: - Ne maradj sokáig. Nélküled még annál is uncsibb lesz, mint eredetileg.
Mikor közelebb érünk a sráchoz, elmosolyodok, és integetve felemelem a jobb karom. - Bocs, hogy késtünk. Ő itt a húgom, Vivi. - Mivel az eredeti meghívásban nem szerepelt egy lány jelenléte sem, háton veregetem a srácot, majd szépen a bejárat felé vezetem. Hátranézek, és biccentek Vivinek, majd egy gyors személyi igazolvány csekk után belépünk a bárba. Hallom, hogy mond nekem valamit, de igazából nem figyelek, így csak mosolygok és bólogatok. A bárpult helyett az egyik privát box felé indulok, ahol kevésbé lesz feltűnő, ha valami nem stimmel. A srác már épp becsusszan a boxba, mikor én elkapom az egyik csaj fenekét, és a fülébe súgom, melyik két koktélt kérnénk, a kezébe pedig belenyomom a pénzt. Az már rajta múlik, hogy a visszajárót a melltartójába csúsztatja, vagy visszahozza nekem.
- Rendeltem már nekünk italt - modom, miközben én is leülök. - Ugye nem bánod, ha a húgom is csatlakozik később? - Igazából meg sem várom a válaszát, és mellécsúszok, megvillantva a fogaimat. -  Hidd el, nagyon jól fogunk szórakozni. - Vivi lehet nem lesz boldog, hogy nem játszok tovább a vérzacsival, de hát ki vagyok én, hogy hagyjam a srácot a sötétben tapogatózni?


Words: 517 || Nyertem


Vivian de la Moreau varázslatosnak találta










A mask can be dangerous
It doesn't hide you, it expose you



Vissza az elejére Go down
Vivian de la Moreau


Dhampír

Gamers? What gamers?  VwfiTiq

Lakhely :

♱ Liverpool

Elõtörténet :

She, queen of the kings
Broken her cage, threw out the keys
Gamers? What gamers?  FahluO6
♱ She will be the warrior
Of the North and Southern seas

Keresem :

♱ My sweet little brother


Playby :

Madelaine Petsch


12


Gamers? What gamers?  Empty
Vivian de la Moreau
Vas. Aug. 06, 2023 4:59 pm


brother
source of annoyment, but still loves you, no matter what
Nagyon erősen elgondolkodtam egy pillanatra, hogy rálépjek-e arra a ronda cipőjére-e, a fejére csapjak-e vagy csak szimplán szemet forgassak a megjegyezésére. Végül az utolsó opció mellett döntöttem, mert ha itt rendezek jelentet az áldozat előtt, akkor a végén megijed, s inkább menekülőre fogja. Nevetséges… Egy férfinak nem kéne minden apróságtól berezelnie. Bár jelenleg a családtagokon kívül minden hím egyedhez elég negatívan állok, mert tudom, hogy milyen kétszínűek tudnak lenni. A nők legalább egyenesebbek ilyen téren és esetükben számítani is lehet rá. Viszont ha egy pasi még ténylegesen szeret is, akkor is megcsal, mert kalandra vágyik. Szégyen.
-Ettem! Sőt vér mellé még egy kis tofut is raktam. – Mely igen furcsa párosításnak hangzik… Viszont a füstölt tofu megsütve egy kis ázsiai fűszerkeverékkel egyszerűen mennyei! Bár tudnék főzni… Bár ha bejárónője van az embernek, akkor mindegy is.
Jelenleg az a fontos, hogy ne itt és ne most kívánjam megenni őt, bár a külsejét elnézve nem is fogom. Túl nyomi, túl ronda, még Bastien is helyesebb, bár igaz, ő egy boomer ellenére valóban kellemes látvány. Közben a bátyámnak intézem az utolsó szavaimat, mielőtt még bevinné a tagot, válaszát hallva pedig halkan felkuncogok, s megveregetem a vállat. Ezzel jelzem neki, hogy nyugalom, nem fogok sokáig maradni. Utána még bemutatkozom, próbálok egy cuki mosolyt villantani, nem a szokásos flörtölőset, mert még a végén összepisili magát nekem.
S valóban, olyan sokáig nem is leszek el. Egy kicsit még álldogálok odakint, úgy teszek, mint aki fázik – mondjuk kicsit így is van – de csak azért játszok rá, hogyha véletlenül megjelenne itt a fiú egyik ismerőse, úgy magamhoz édesgessem és eltegyem láb alól. Viszont nem jelenik meg senki, legalábbis most még nem, így én is befelé veszem az irányt. Majd ha később felbukkanna valaki, akkor elhívom. Tanultam pár béna gamer kifejezést, amikkel talán elérem, hogy egy kicsit tetszek nekik, aztán… Nem is olyan nehéz már magammal vinni őket valami kis eldugott helyre, ahol a második vacsorámat is elfogyaszthatom.
Nagyjából sejtem hova mehetett a bátyám, ennyire már ismerem, így meg is indulok az egyik boksz felé, s meg is látom őt, meg szemem sarkából a lányt is, aki feléjük közelít két itallal. Azonban kicsit felgyorsítom lépteimet, mellé érek, majd elég közel a füléhez kétszer csettintek. Ő egy picit megremeg, látható, hogy megijedt a hirtelen éles hangra, s rám emeli a tekintetét. – Bloody Mary… - csak ennyit mondok neki, miközben elveszem az italokat a tálcáról. – Maintenant. – teszem hozzá franciául, bár itt nem nagyon értik, de leveheti, hogy nagyjából azt próbálom kifejezni, hogy siessen. Csak amint megfordult ülök le a két fiúhoz. – Ha nem gond visszaküldtem az én koktélomért. – vigyorgok bájosan a két fiúra. – Szóval mi a terv? Mivel játszunk ma este először?

443
végre  Gamers? What gamers?  196327435







i could set this world on fire
and call it rain.


Vissza az elejére Go down
Victor de la Moreau


Mágikus lény

Gamers? What gamers?  2f6d3fa298c57c4d0091306892904170

Lakhely :

Liverpool

Elõtörténet :

If you're pretending from the start
Like this
with a tight grip
Gamers? What gamers?  RLRsA1b
☽ We can both remove the masks ☾
And admit we regret it from the start


Keresem :

☽Just like your sister...
You are an annoying and deadly little brother

Playby :

Josh Hutcherson/Taron Egerton


9


Gamers? What gamers?  Empty
Victor de la Moreau
Szomb. Okt. 14, 2023 4:38 pm


Vivi & Victor

 Maybe you think it’s just all foolish messing around that isn’t worth a damn, but for me, your foolish messing around is against my job.

Nem ítélem el a vega embereket, de sosem tudtam megérteni, miért nem használja ki valaki a lehetőséget, hogy egy jó finom, szaftos véres steak-be vájja a fogait. Tudom, tudom, mert nem mindenki vámpír, és nem mindenki szereti véresen a steakt. Na látod, akik well done módra rendelik ezt a királyi ételt, azokat eltiltanám az éttermektől legalább egy hétre. Vagy egy hónapra. De legalábbis vegán életmódra kényszeríteném őket egy évre, hogy megtanulják értékelni a finom falatokat.
Ha már a finom falatokról beszélünk... - Tudom, hogy alanyunk nem a legszebb vérzacsi, akit valaha láttál, de azért ne sértsd meg annyira, hogy felhozod előtte, hogy helyette tofut ettél vacsorára. A végén még itt hagy minket - kacsintok Vivi-re, mielőtt a srácot bekísérem a helyre, majd leültetem egy boxba. A gyerek nyugtalan, pedig még csak el sem kezdtem igazán játszani vele, csak a fogaimat mutattam meg neki.
Észreveszem, hogy megállás nélkül a számat bámulja. - Ja ez? Csinos, mi? Pár száz rugóért neked is tudok szerezni - nyugtatom meg, amikor észreveszem, hogy egy kicsit csúszkál az ülésben. Továbbra sem tűnt úgy, mintha elhinné, amit mondok, de hát ez most senkit sem érdekel. 10 perc múlva már azt se fogja tudni, hogy fiú-e vagy lány, amikor lecsapoljuk.
Eközben Vivi mellettünk terem, a kezében a koktélokkal. - Sex on the Beach nekem. A mocktail ennek a szépfiúnak - mutatok rá. Még mindig nem tudom, miért egyezett bele egy találkozóba, ha ennyire összepisálja magát már az első pár percben. Elhebegett egy köszit, én pedig a nyakamat teszem rá, hogy azt sem tudja, hogy a mocktail alkoholmentes. No de nem akarjuk összekoszolni azt a szép kis vérecskét.
Vivi energetikus karizmája mindig lenyűgöz. Úgy bámulok rá a kérdése után, mint valami szerető. - Én vele kezdem - biccentek a pincér csaj irányába, aki éppen paradicsomlevet önt egy pohárba. Elhúzom a számat. - Legalább mondd, hogy felturbózod majd azt a rémkoktélt, mielőtt megiszod. - Szerintem nagyon jól tudja, hogy nem dupla vodkára, hanem valami édes, piros löttyre gondoltam. - A terv pedig, hogy 10 perc múlva én felállok, megfektetem a pincércsajt a raktárban, majd 20 perc múlva, mikor visszajövök, remélem, hogy nem ölted még meg a kedves vendégünket. - Áldozatunk halálkomolyan úgy néz ki, mint aki mentem összepisálja magát. Elnevetem magam. - Áh haver, ne aggódj, csak túl sok horror játékot toltam nemrégiben. Bár el kell ismernem, a pincérnő nagyon jól néz ki.


Words: 517 || Nyertem











A mask can be dangerous
It doesn't hide you, it expose you



Vissza az elejére Go down
Vivian de la Moreau


Dhampír

Gamers? What gamers?  VwfiTiq

Lakhely :

♱ Liverpool

Elõtörténet :

She, queen of the kings
Broken her cage, threw out the keys
Gamers? What gamers?  FahluO6
♱ She will be the warrior
Of the North and Southern seas

Keresem :

♱ My sweet little brother


Playby :

Madelaine Petsch


12


Gamers? What gamers?  Empty
Vivian de la Moreau
Hétf. Okt. 16, 2023 1:07 am


brother
source of annoyment, but still loves you, no matter what
Tulajdonképpen mi nem is élhetünk vegaként. Nem helyettesíthetjük az emberi vért holmi kiscicáéval, nem úgy, mint azokban az elcsépelt romantikus filmekben, ahol a férfi egyedeket tökéletesnek írják le, pedig… Marhára nem azok. Szívesen mondanom, hogy két testvérem meg apuka képezi a kivételt, de ez hazugság volna. Vic is pontosan ugyanolyan szoknyapecér, mint a többiek, Vesper pedig… Csak Vesper, igazi kis antiszoc denevér.
-Jó, azért annyira nem vészes, hogy inkább gumit eszek, de láttam már szebb áldozatot is. Boomernek nem is értem miért ilyen vackok kellenek, de hé! Nem az én dolgom kinek adja el az árut. – forgatom meg a szemeimet, aztán csak nézek a két srác után, ahogyan belépnek az épületbe.
Hiányzik Basti amúgy. Olyan régen nem láttam már a savanyú pofiját, hogy rendesen hiányt szenvedek belőle. Ideje lenne lassan összekapni magunkat és leszállítani, amit kért. Ezért sem húzom sokáig az időt odakint, inkább megkeresem ezt a két jómadarat, s mikor látom, hogy a pincérlány – aki természetesen biztosan nem csinosabb, mint én – feléjük közeledik, elszedem tőle az italokat és visszaküldöm szépen, hogy hozzon nekem is valamit. Ne higgye, hogy női társaság nélkül érkeztek a srácok, még akkor is, ha az egyikőjük a bátyám.
Kiosztom az italokat a megfelelő embernek, majd egy bájos mosollyal az arcomon ülök le hozzájuk. Persze utána jön a kérdés, hogy mégis mi a francot kezdjek magunkkal – némileg szebben megfogalmazva – s bár testvérem szerető pillantásokat küld felém, a válaszát hallva én leginkább úgy nézek rá, mint aki kész itt helyben megverni őt. Ezért küldtem el a vérbe a csajt?! Nehogy már… Tudja mi melóm van abba, hogy távol tartsam őket, tőle? Eleve én lehetek az egyetlen nő – meg anyu – Vic életében, szóval jobb lesz, ha nem előttem játszadozik a csajokkal. – Mondod te az olyan nevű koktéloddal, amit biztosan a második fejed választott, tekintve hogy kedvenc hobbija is szerepel a nevében?  - pillázok rá nagy szemekkel, s közben arcomon megjelenik egy halvány, de édes mosoly, amiről pontosan tudja, hogy csak akkor használom, ha gúnyolódni akarok valakivel. Oh! És igen, jelen esetben, vele. – Mennyit ittál, huh? – kérdezem nevetve, hogy én is játsszam a szerepemet vele együtt, pedig… Szegény srác, még nem tudja, hogy nagyjából ez a valós forgatókönyv. Azért remélem nem hagy itt vele, mert én nem vagyok benne a játékokban, nem tudnék vele beszélgetni.
-Te meg az igényeid… - csóválom a fejemet. – Inkább igyunk, aztán jöhet a második kör, de azt én választom ki nektek. – kuncogok, bár tervezem, hogy a kövi ital annyira ütni fog ennek a srácnak, hogy valóban be fog már rúgni tőle. Nem úgy mint a kis szűz koktéljától, bár ránézésre… Ős is pont az.

430
végre  Gamers? What gamers?  196327435







i could set this world on fire
and call it rain.


Vissza az elejére Go down



Gamers? What gamers?  Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: