Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

control yourself! || anna & nereus

Nereus Spade


Roxforti professzor

control yourself! || anna & nereus Tumblr_orus561kRL1qcbd7po6_r1_400

Lakhely :

Hampstead Garden Suburb, London

Elõtörténet :

The Shadow Man



Playby :

Harry Shum Jr.


44


control yourself! || anna & nereus Empty
Nereus Spade
Szomb. Május 20, 2023 11:41 pm



i think i just saw your ghost
anna & nereus
Nem nevezném magam a buli szívének, sőt..! Kimondottan nem vagyok egy szociális személyiség, s ha tehetem, elkerülök minden ehhez hasonló tevékenységet. Jobban szórakozom egy-egy régi kötet lapozgatásával, vagy Annamarie Vogel megfigyelésével, hiszen mindkettő egészen megnyugtató tevékenység s nem jár felesleges zajokkal vagy interakciókkal. Mégis, most egy megmagyarázhatatlan oknál fogva - téves, van rá egy elfogadható magyarázat - egy mugli szórakozóhelyen múlatom az időmet, néhány régi szaktársam körében, kik pár nappal ezelőtt teljesen indokolatlanul felkerestek, s elhívtak ide. Úgy gondolták, ideje volna tartanunk egy találkozót, s alkohol és hangos zene társaságában bámulnunk egymást a színes fényekben.

Ugyan nem sok kedvem van ehhez, a higanymozgású szaktársak táncjelenetét kétségkívül szórakoztatónak találom, s nem tagadom, néhány pohárnyi ital után már nekem is kedvem támad közéjük furakodni, de nem teszem. Így is rengeteg kíváncsi tekintet szegeződik rám, s egyáltalán nem élvezem azt, hogy ennyien figyelnek; ha beállnék táncolni, annál is többen észrevennének, s akkor már nagy eséllyel valamelyikük meg is közelítene. Nincs az a mennyiségű alkohol, ami által nyitottabbá válnék az ilyesfajta ismerkedésre.

A zene ritmusa azonban elég kellemesen hat a hangulatomra ahhoz, hogy kikérjek még néhány kört, majd ismét a táncparkett felé vetem pillantásomat, s talán ez az a momentum, amikor megpillantok egy ismerős szőke hajkoronát a tömegben; s mintha csak filmkockákba zártak volna minket, a tömeg kissé szétoszlik szemeim előtt, s tisztán látszik előttem Annamarie Vogel tökéletes alakja. Érzek némi melegséget az arcomban s a mellkasomban, s azt se veszem észre, hogy oldalra kitartott kezembe a pultos belenyomja a kikért italomat. S mivel nehezen tudom feldolgozni ezt a rendkívül megbabonázó látványt, egy darabig csak tartom ujjaim közt a hideg poharat, mely most “verejtékezve” nedvesíti bőrömet. A jégkockák olvadnak, tekintetem azonban egy pillanatra se veszem le Annáról.

Azonban nem kelek fel a pultnál foglalt székemről, s nem is indulok el felé, hogy derekát megragadva táncolhassak vele, nem, inkább csak figyelem a mozdulatait, melyek olyan puhák és olyan kifinomultak, akár egy jégtáncosé, holott egyszerű csípőmozgatásról van szó. De ahogy ő csinálja, az más. Az magával ragadja az egész szórakozóhely figyelmét.

Végül nagy nehezen kizökkentem magam a transzból, melybe ő zárt, s inkább iszom egy kortyot a gyümölcsös italból. Ekkor még nem tűnik fel, hogy valami nincsen rendben vele, s a mellőlem felkelő idegen sem tűnik gyanúsnak, hiába vet rám egy hosszas pillantást a távozása előtt.

S ha netán Anna észrevesz, úgy egy alig észrevehető mosollyal, ujjaimat táncoltatva intek neki; mélyen legbelül pedig abban reménykedek, hogy idejön hozzám, s végre beszélgethetünk egy jót - vagy ihatunk egy jót. Tudom, nem volna helyes a tanáraként alkoholfogyasztásra bátorítanom, de itt és most egy átlagos férfi vagyok, aki megpillantott a tömegben egy nagyon szimpatikus, gyönyörű lányt.

434
sksksk hey girl



Annamarie Vogel varázslatosnak találta





they gonna claim you like a
souvenir,
just to sell you in a year.



Vissza az elejére Go down
Annamarie Vogel
Vas. Május 21, 2023 7:57 pm


Nereus
Anna

Kiss me, infect me with your lovin' and fill me with your poison

Tulajdonképpen nem utálta ő a muglikat. Egyszerűen csak nagyon nem tudta érdekelni, hogy élnek-e vagy halnak, amíg neki nem kellett velük érintkeznie. A sárvérűek és félvérek ellen lázadt inkább, hiszen… Hogy gondolhatja azt egy varázsló, hogy jó ötlet egy varázstalannal összeállnia?! Undorítónak találta.
Azt viszont el kellett ismernie, hogy az egyszerű emberek is képesek voltak igazán jó bulikat szervezni. Arról nem is beszélve, hogy így egy kicsit el tudott talán szabadulni abból a feszült légkörből. Az öccse arrogáns viselkedése, meg hogy folyton hanyagolja, az unokatestvére zaklatós esete, meg a gang-től elvárt viselkedés még néha neki is sok. Csak nyugalmat akarok… Egy kicsit kiszakadna Annamarie Vogel szerepéből, aki mindenkit bánt és egyedül csak ő számít, senki más. Ma estére ő csak Anna szeretne lenni, egy egyszerű lány, aki jól érzi magát, táncol, leissza magát, majd visszamegy a szobájába aludni és csak annyi időre kel fel, míg meggyőződik arról, hogy életben marad a mérhetetlen mennyiségű alkoholfogyasztás ellenére is, majd ismét elalszik, hogy csak másnap reggel kelljen fel. Ennyi pihenő neki is jár.
Nem ez az első alkalom, hogy eljön így egyedül. Amúgy sem félti magát, hiszen még ha egy varázslóval is hozza össze a sors, elég jó kiképzést kapott. Azért biztos, ami biztos, ha megkörnyékezi egy férfi, akkor előbb belenéz a fejébe, hogy tudja kivel áll szemben. Persze lényegtelen a származása, hiszen mindenkit elhajt maga mellől, csak egyedül táncol a parketten és nem utálja. Majdnem olyan jó is ez, mintha a jégen pörögne. Ott is régen voltam már. Hiányzott neki a műkorcsolyázás. Utálta, hogy nem tud olyan rendszeresen eljárni, mint szeretne, mert most a legtöbb szabadidejét a tanulás emészti fel. Pontosabban az átváltoztatástan. Még talán sose készült ilyen lelkesen egy órára se, s már az is megfordult a fejében, hogy megéri-e neki, hogy ennyit hajt csak azért, hogy egy jót szórakozzon, meg esetleg megkapja a vizsgakérdéseket és azok válaszait.
De talán a sors – ami egyébként eddig mindig azt mutatta mennyire utálja – most talán kegyes volt vele, hiszen tánc közben megpillantja az ismerős mandulavágású szempárt a pultnál. Hirtelen elfordul, ám igyekszik természetes maradni, mint akinek fel tűnt, hogy tanára is itt van, sőt pont őt nézi. Láttam ám, hogy engem bámulsz! Vagy legalábbis nagyon szeretné ezt hinni. Magában nagyon nevet ezen az egészen abszurd helyzeten. Viszont nem szeretne olyan nyíltan csak úgy odamenni hozzá. Sőt inkább megvárná, hogy idejöjjön hozzá. Ugyanakkor félő, hogy Nereus mégsem őt nézegette, egyszerűen véletlenül találkozott a tekintetük. Ahhoz pedig túl tökéletes a helyszín és a ruhája, hogy veszni hagyjon egy olyan lehetőséget, ahol tudnak nyíltan is beszélgetni, nem pedig csak a tananyagról…
Így egy kis ideig még táncolt, majd pedig megindult a pult felé hogy kérjen magának még egy italt, viszont nem közvetlen a férfi mellett állt meg, hanem egy jó másfél méterrel odébb, hogy lássa a tanára azért.




Some ambitions remain as they were in the beginning, burning bright and true, for all eternity.


Vissza az elejére Go down
Nereus Spade


Roxforti professzor

control yourself! || anna & nereus Tumblr_orus561kRL1qcbd7po6_r1_400

Lakhely :

Hampstead Garden Suburb, London

Elõtörténet :

The Shadow Man



Playby :

Harry Shum Jr.


44


control yourself! || anna & nereus Empty
Nereus Spade
Kedd Május 30, 2023 3:30 pm



i think i just saw your ghost
anna & nereus
Egyikük int: csatlakozzak hozzájuk, rázzam magam s csináljak magamból egészen konkrétan idiótát, hogy ne legyenek egyedül az érzéssel. Csak fejemet csóválom, hiszen az alkoholizálás sokkal érdekesebb programnak tűnik, ráadásul erre a zenére nem biztos, hogy a szemnek izgató látványú mozgást tudnék nyújtani. Sokkalta jobban szeretem a lassúzást, a keringőt, avagy a pároknak feltalált bármely táncstílus valamelyikét, legyen szó akár valami latinosról vagy elegánsabbról. Mert ha ketten vagyunk, s szinkronban mozgunk egy fülnek sokkalta kellemesebb dal ütemére, az egészen más.

Így hát folytatom régi szaktársaim bámulását, s egészen jól elszórakozom az általuk nyújtott műsoron, ám pillantásomat egy idő után valami más kezdi vonzani, s az akarva akaratlanul leragad Annamarie Vogel szűk ruháján, hosszú szőke tincsein - melyeket most a szórakozóhely fényei színessé tesznek -, s tökéletes mozgásán, amely már-már túl szép, túl folyékony és túl elegáns ahhoz, hogy egy ilyen hely kultúrájába beleolvadjon. Kezemben az ital szép lassan melegedni kezd, a jégkockák eltűnnek, s talán ekkor történik meg a baj, mit most még észre sem veszek. Csak Annára koncentrálok, ki mintha szánt szándékkal nem fordulna most felém.

Elgondolkodom, talán csatlakoznom kellene hozzá, ám lábaim nem mozdulnak, mert gyorsan emlékeztetem magamat belső monológom korábbi szavaira: erre a zenére nem tudnék táncolni. S így, hogy érdeklődésem tárgya itt van, s épp csípőjét lengeti a dübörgő basszusra, talán jobb volna megmaradnom a hátsó felemen. Meg is teszem, s inkább felfrissítem torkomat a kellemes, gyümölcsös italommal. Mellettem néhány úriember ráncolja a homlokát, s a poharamat bámulják, közben ujjaik közt ronda, sötétbarna löttyöt szorongatnak, majd lehúzzák azt, s igyekeznek arcukat egyenesben tartani, mintha így akarnák bizonyítani, hogy nekik igenis tetszik az a borzalmas ízű folyadék, s őket ez teszi férfivá. Direkt szemeikbe bámulok, miközben újabb kortyot iszom a koktélból, miről ők bizonyára azt állítják, nem férfihoz méltó, majd egy elégedett mosollyal nézek inkább másfelé.

Tekintetemmel ismét Annát keresném, ám ő eltűnt a tömegben, már nem látom szépséges arcát, vagy túlságosan kirívó ruháját, nem, Merlin igazából semmi jelét nem látom annak, hogy még itt lenne, s el is gondolkodom néhány pillanat erejéig, hogy vajon tényleg itt volt? Avagy csak elmém játszik velem? Aztán az ismerős sziluett megjelenik szemem sarkában, szerencsére épp az előbbi férfibagázzsal ellentétes irányban, így felé fordítva fejemet meg is pillantom őt ismét; közelebbről még szebb, még ragyogóbb, s még látványosabb… Tarkóm bizseregni kezd, de igyekszem nem figyelni a mögöttem duruzsoló hímekre, kik most minden bizonnyal Annán legeltetik éhes szemeiket, ám amíg a kishölgy italának kikérésével van elfoglalva, egy apró, alig észrevehető sóhajjal hátranézek vállam fölött, s biccentek az úriemberek felé, kik ebben a pillanatban mintha szédülni kezdenének… Forog velük a világ, a szó szoros értelmében, látni lehet szemeikben, hogy összezavarodnak, majd fejüket nyomni kezdi valami, gyomruk felkavarodik, s már öklendeznek is. Próbálnak megkapaszkodni a pultban, s annak mentén elindulni valamerre, ám épp csak eljutnak a kijáratig, mielőtt emésztőrendszerük tartalma az elfogyasztott barna löttyel kezdve a földön kötne ki.

Mintha mi sem történt volna, ismét a szőke hölgyemény felé fordulok, egy parányi görbülettel a szám szélén, s végre valahára megszólítom, mintha épp csak most tűnt volna fel, hogy mindvégig itt volt. – Annamarie Vogel, micsoda véletlen! – mosolygok rá, s poharamat egyből koccintásra emelem. De mintha szívem hevesebben verdesne… Mintha kezdene meleg lenni idebent… Bizonyára az alkohol tehet róla.

530
sksksk hey girl



Annamarie Vogel varázslatosnak találta





they gonna claim you like a
souvenir,
just to sell you in a year.



Vissza az elejére Go down
Annamarie Vogel
Kedd Május 30, 2023 6:13 pm


Nereus
Anna

Kiss me, infect me with your lovin' and fill me with your poison

Mikor meglátta, hogy a tanára is itt van, csak még boldogabb lett, s nem fog hazudni… Talán a mozgása is megváltozott. A műkorcsolya miatt alapból is talán szebben mozgott, mint egy átlagos diák, aki eljött bulizni, de most aztán tényleg igyekezett felhívnia magára a figyelmét. Nem mintha öltözékével nem tűnt volna ki már alapból, hiszen szorosan feszült rá az anyag, s sokat nem is takart belőle. Sokan emiatt csúnya szavakkal illeték, de igazából sosem érdekelte. Nem tudták, hogy a háttérben pont ő az, aki sosem lenne képes valakinek csak úgy odadobnia magát. Soha senkit nem akart megtisztelni azzal, hogy majd ő elronthatja, hiszen… Senki sem volt méltó rá. Arról nem is beszélve, hogy mennyire görcsölt a gyomra a tudattól és egyből a hányiger kezdte kerülgetne, ha belegondolt egy ehhez hasonló jelenetbe. Látszólag nem okozott neki gondolt ilyesmi témákról beszélni, hiszen azért ő is tisztában volt az alapokkal, de… Nem lett volna rá képes. Emiatt is ért véget az összes kapcsolata. Túl sok volt rajta a nyomás.
Viszont a külső szemlélők – ahogyan most is – ezt nem sejthetik, hiszen úgy rázza a csípőjét, s úgy van felöltözve meg kisminkelve, mintha legalábbis ki lenne éhezve már egy férfi társaságára. Talán a csókjaira és az egy rövidke éjszakán át tartó flörtölgetésre igen. Már egy ideje nem kavart úgy igazából senkivel, pedig neki is hiányzott az, hogy valaki szorosan átölelje és bókoket duruzsoljon a fülébe. Olyan nagy kérés ez? Csak egy estére azt akarta, hogy valaki szeresse.
Ekkor jön be a képbe Nereus, mint valami megmentő, s már gondolkozik is, hogyan közelíthetné meg. Elsőre jobbnak látja, hacsak szimplán elfordul tőle, s ügyet sem vet arra, hogy összetalálkozik a pillantásuk. Azt akarná, hogy a férfi jöjjön oda, ugyanakkor… A táncparkettre nem képes lenne-e felrángatni.  Emiatt aztán úgy dönt, hogy inkább csak a közelében áll meg a pultnál. Ott úgy tesz, mint aki olyan nagyon sokáig válogatna, pedig csak azon gondolkozik, hogy töménnyel, vagy koktéllal indítson. Van már benne pia, de sose lehet elég részeg az ember.
Végül választása egy margarita koktélra esik, elvégre csak lazán szeretne indítani. Szeme sarkából pedig végig a professzorát figyeli, majd pedig a mellette ülő férfiakat. Ehw… Engem néznek?! Szinte már sértés neki, hogy ilyen alacsony szintű, túlmaszkulinizált egyedeknek tetszik meg. Rontja az önbecsülését, hanem ennél kilométerekkel jobb party is akad itt. Például az a férfi, aki végre megszólítja őt, s egy mosollyal az arcán fordul felé.
Időközben megkapta az italát, amelyet most a kezébe vesz, majd pedig összeérinti a másik poharával. – Nereus! Micsoda öröm az iskola falain kívül is látni. – kuncog. – De annyiszor kértelek már, hogy hívj csak Annának… Megbántasz. – lép hozzá közelebb, s hasonlóan a múltkorihoz, az öltözékét kezdi igazgatni, mintha legalábbis kötelessége lenne. Olyan vonzó, mikor kiöltözik.
Ellépni viszont esze ágában sincs, inkább mellette maradna. – Egyébként gondolkodtam… Mostanában olyan jól tanulok… Járna nekem ezért valami. Teszem azt egy apró jutalom. – Tény és való, hogy a különórák miatt sokat fejlődött. Plusz elkezdett leckét írni, meg magától a tananyagról olvasni, így valóban úgy érezte, hogy a további motivációja érdekében, szüksége lenne egy kis ösztönzésre, hogy ne menjen el a kedve. Én pedig már tudom is, mit kérek.




Some ambitions remain as they were in the beginning, burning bright and true, for all eternity.


Vissza az elejére Go down
Nereus Spade


Roxforti professzor

control yourself! || anna & nereus Tumblr_orus561kRL1qcbd7po6_r1_400

Lakhely :

Hampstead Garden Suburb, London

Elõtörténet :

The Shadow Man



Playby :

Harry Shum Jr.


44


control yourself! || anna & nereus Empty
Nereus Spade
Szer. Május 31, 2023 9:08 pm



i think i just saw your ghost
anna & nereus
Attól a pillanattól kezdve, hogy feltűnik az a kisebb férfitársaság a pultnál, némileg elkezdek odafigyelni rájuk; arra, ahogy furcsállóan figyelik a poharam tartalmát, majd összesúgnak, bár ebbe mindösszesen annyit látok bele, hogy italom “nem elég férfias” számukra - magyarán nem elég undorító az íze s nem emlékeztet a színe emberi vizeletre -, ez pedig nem igazán tetszik nekik. Így hát kicsit megjátszom magam, direkt tartom a pillantásukat miközben megízlelgetem koktélomat, s a kellemesen frissítő, gyümölcsös ízvilág finoman simogatja nyelvemet, melyet egy bólintással nyugtázok is, miközben elégedetten mosolyogva elfordítom fejemet másik irányba. Örülök választásomnak, és sokkal jobban is érzem magam egy ilyesféle ital társaságában, mintha az ő általuk preferált “ló húgyot” innám.

Igaz, ez a kis műsor épp elég ideig tartott ahhoz, hogy most sikeresen elveszítsem Annát a tömegben; habár nem voltam mellette eddig sem, így technikailag nem is tudom ténylegesen elveszíteni, mégis, most őt keresem tekintetemmel, mert ugyan nem velem van itt, aggódom, hogy valami baja esett. Szerencsére hamar visszatér látókörömbe, s most már sokkal közelebbről szemlélhetem kiemelkedő szépségét, ahogy nem túl messze tőlem megáll a pultnál s kikér magának valamit, ám ismét el kell fordulnom tőle, ugyanis hallom a korábbi férfitársaság duruzsolását; s ugyan a hangzavarban nem értem miről társalognak, tudom, hogy témájuk központja ez a gyönyörű fiatal lány. Bevallom elfog az irigység, gondolataim közé bekúszik egy dühös “Ő hozzám tartozik!”, pedig még csak nem is beszéltünk meg közös találkát, de most a zöld manó ott toporog elmém mélyén s rávesz arra, hogy én magam szabaduljak meg az idegesítő csapattól. Épp csak hátrapillantok vállam fölött, biccentek mintha a csürhe bármely tagja jó barátom volna, s lelki szemeik előtt máris elváltozik a terem, a fények idegesítő villogásba kezdenek, a falak forognak körülöttük, mintha hurrikán kavarná fel az egész táncteret, szédülnek, elsápadnak, s a rosszullét máris megkörnyékezi őket. Menekülnének, dülöngélve s kétségbeesetten kapaszkodva ugyan, de elindulnak a kijárat felé, már majdnem ki is jutnak rajta, ám testük hamarabb feladja mint kellene, s máris saját rókájukban taposnak, a biztonságiak pedig azzal a lendülettel ki is segítik őket az utca hűs levegőjére.

S most, hogy a veszély elhárult végre szabadon foglalkozhatok a kishölggyel, kíváncsiságom forrásával, múzsámmal; egyből meg is szólítom s koccintom össze poharainkat, mintha csak most vettem volna észre, hogy itt van, pedig az igazság az, hogy lelkem mélyén már akkor éreztem a jelenlétét, mikor még régi szaktársaimmal voltam körülvéve. – Ritka pillanatok egyike – kuncogok vele, hisz valóban nem mindennapi élmény egy diák számára, mikor tanárát civilben láthatja. – Kedves Anna, téged sosem bántanálak meg szánt szándékkal – nézek rá szépen, s kissé félre is billentem fejemet, hogy az összkép ártatlanabb látszatot adjon, közben engedem, hogy ingemet igazgassa, mintha régi barátok volnánk, vagy inkább egy öreg házaspár… S mint akik már régóta űzik ezt a macska-egér játékot, ő szinte azonnal fel is hozza az esetleges jutalom lehetőségét, melyet tanulmányi eredményeiért kiérdemelne. Való igaz, mostanság tényleg több energiát fektetett bele a tantárgyamba…

– Igazán? És mégis miféle jutalomra vágysz? – kérdezek rá kíváncsiskodva, ám érzem, valami nem stimmel velem, a testem mintha lángolna… Vagy inkább a szórakozóhely áll lángokban, nem is tudom. S minél tovább nézem őt, annál erősebben érzem, hogy valami változik bennem, ösztöneim azt súgják, meg kellene érintenem őt, talán még közelebb is húzódnom, magamhoz szorítanom és a nyakára csókolnom, vagy talán ajkaira, bárhova… Nem értem saját belső gondolataimat, hiszen sosem éreztem senki iránt ilyesfélét, így nem is tudom, hogyan kellene feldolgoznom ezt… De kezem már automatikusan emelkedik is, s két ujjamat finoman a vállához érintem, majd lassan lejjebb siklanak a karján, épp csak súrolva bőrét. Nem kellene, elmém próbál rám szólni, de mintha külön vált volna fizikai valómtól…

591
sksksk hey girl







they gonna claim you like a
souvenir,
just to sell you in a year.



Vissza az elejére Go down
Annamarie Vogel
Csüt. Jún. 01, 2023 10:12 pm


Nereus
Anna

Kiss me, infect me with your lovin' and fill me with your poison

Már fel se tűnik neki, ha egy férfi komolyabban megnézi. Illetve, de pontosan tudja mikor vetül rá valaki más pillantása, mintha csak egy titkos szempár lenne a tarkóján, tudja mikor kezdik el figyelni. Mégis képes úgy tenni, mintha egy ostoba szőke liba lenne, akinek le se esik, ha valaki feltűnően őt bámulja. Mint például Nereus. Találkozott a tekintetük, szinte biztos volt, hogy a tanára még mosolygott is rá, s magához akarta hívni, ő viszont direktbe nem kívánt figyelmet fordítani rá. Nem lehet csak úgy csicskítani. Már a családjánál is utálta azt, hogy a férfiak előrébb valóak voltak, mint a nők. Ebből eredte egy csomó probléma, miután ő született előbb, mégis mindent az ikre kapott. Nem érdekelte, hogy ugyanazon napon születtek, ő volt meg először, mert ő volt az erőszakosabb már akkor is.
Így mindenáron azt akarta, hogy a tanára közelítse meg előbb. Ennyi azért már igazán kijárt neki, hogyha annyira udvarolni óhajtott neki. Bár ez is egy érdekes helyzet volt… Hiszen konkrétan nem lett kimondva, hogy mit szeretnének. Nereus több figyelmet fordított rá adott neki különórákat, amik kifejezetten lazábbnak bizonyultak, mint a rendes tanórák. Ez pedig nem csak amiatt volt, mert tegeződhettek. Bár lehet csak ő maga képzelte azt, hogy volt valami kis visszafojtott vonzalom… Tulajdonképpen mind a kettejük részéről. Nem volt ugyanis teljesen közömbös a férfi iránt, igaz azt még nem tudta, hogy magát az egyént kedveli, vagy az érzést, amelyet megadhat neki. Ha saját magának kellett dönteni, úgy valószínűleg az utóbbit választaná, hiszen olyan nem létezik, hogy ő ténylegesen megszeressen valakit. Ugyan tisztában volt vele, hogy nem tud olyan jégszívű lenni, mint szeretne, de sose tetszett neki egyetlen egy férfi sem ezelőtt. Mégis volt valami különleges a tanárában.
Amint a pulthoz ért, egy kósza pillantást vetett a férfiak felé, akik őt bámulták, de leginkább csak lenéző pillantásokat küldött feléjük. Sokkal érdekesebbnek találta kitalálni, hogy mit is igyon, majd amint megkapta, koccinthasson végre a férfival, aki csak képes volt megszólítani. – Valóban. – csalódottan sóhajt. – Rendszeresíteni kéne. – Már ha persze jó party-nak ígérkezik a férfi. Bár amíg igazából a Roxfortba jár, s a tanára, addig csak hasznot tudna húzni az ilyen találkozókból.
A férfi megjelenése hirtelen egészen… Aranyos lesz, amit nem tud hova tenni, így csak ajkába harapva próbál nem mosolyogni. Persze sikertelenül. – Rendben, elnézem. – S lép is közelebb, hogy az ingét kezdje el igazgatni, mint egy rendes barátnő, aki azt szeretné, hogy az urának külseje makulátlan legyen. Közben pedig finoman a mellkasára simít, s érzi az anyag alatt feszülő izmokat. Hm…? Ki lenne gyúrva? Igazából nem nézte ki belőle, hiszen a sztereotípiák alapján nem kéne egy kínainak túl sok izomzattal rendelkeznie. Bár már a magassága is… Igen figyelemre méltó. Meg hát elég korán megtudta, hogy Nereus francia… Valamennyi részben.
-Hát… Ez itt egy mugli party, tehát biztosan nincs itt túl sok varázsló. – von vállat, ahogyan ujjaival feljebb lépeget a mellkasán egészen a válláig. Közben ő is megérzi az ujjait saját bőrön, mire mosolyogva elkezdi figyelni, hogy merre vándorolnak. Erre a gesztusra már közelebb húzódik hozzá. – Nem hiszem, hogy itt meglátnának minket a kollegáid vagy a diákok. – Eddig a kezében tartott italt a pultra helyezi inkább, s átkarolva a nyakát próbálja magához közelebb húzni. – Egy aprócska puszit igazán kaphatnék a kemény munkáimért, nem? – Közben pedig egyik mutatóujjával elkezdi finoman cirógatni a tarkóját is.




Some ambitions remain as they were in the beginning, burning bright and true, for all eternity.


Vissza az elejére Go down
Nereus Spade


Roxforti professzor

control yourself! || anna & nereus Tumblr_orus561kRL1qcbd7po6_r1_400

Lakhely :

Hampstead Garden Suburb, London

Elõtörténet :

The Shadow Man



Playby :

Harry Shum Jr.


44


control yourself! || anna & nereus Empty
Nereus Spade
Vas. Jún. 04, 2023 5:56 pm



i think i just saw your ghost
anna & nereus
Nagyon nincs ínyemre az érzés, mit az a csapat férfi váltott ki belőlem, elvégre tudom, ismerem, láttam már külső szemmel a féltékenység és irigység minden lehetséges formáját, tudom, hogy ezek egyvelege ütötte fel fejét bennem, s ezért tettem azokkal a suttyókkal azt, amit. Megérdemelték, ezzel nyugtatom magam, ám ha nem volna itt Anna, hogy lefoglalja kavargó gondolataimat, most minden bizonnyal megkérdőjelezném saját érzelmi világomat; de nem teszem, mert itt van, s ügyesen képes elvonni a figyelmemet minden másról, mi környezetemben történt.

– Azt mondod? Úgy véled, nem járok ilyen helyekre eleget? – kérdezem kíváncsian, ám hangomban játékosság cseng s mosolyom is elárulja, hogy ez csak a vicc része, a flört egy nagyon gyengéd, épp csak érzékelhető formája, semmi olyasmi, amit komolyan kellene venni. Ahogy azt sem érdemes komolyan venni, hogy szánt szándékkal teljes nevén szólítottam, hiszen játékból tettem, s talán azért is, hogy biztosan tudja, őt szólítottam és nem egy másik, Anna nevezetű hölgyet. Bár, miért is szóltam volna máshoz, mikor itt volt nekem ő társaságnak? – Köszönöm, kegyességedért örökké hálás leszek – kuncogok, s hagyom, hogy ingemet birizgálja, igazgassa kedvére, tőle nem bánom e kedves gesztust egy pillanatra sem. Nem értem, mi okozza ezt a furcsa nyitottságot részemről, hiszen ilyesmit nem szokásom csak úgy megengedni, sőt, általában itt húzom meg a határt ha egy idegen hölgyemény próbálkozása volna… De érzem, hogy a testemben szokatlan változások mennek végbe, melegség és bizsergés kering ereimben, s mintha vágyak, illetlen és nem helyénvaló vágyak is kúsznának bőröm alatt. Aggaszt, de nem tudok rá odafigyelni.

– Mhmm, tény – bólintok, pedig tudom, hogy a szaktársaim még itt vannak valahol, ám ők nem sejthetik, hogy Anna a diákom, s nem csak egy gyönyörű fiatal lány, aki épp az én társaságomat kereste meg ma este. Közben érzem ujjacskáit a mellkasomon lépegetni, s válaszul én magam is óvatosan megérintem őt, pedig nem szabadna, tudom, hallom a figyelmeztető hangot tudatalattim leghátsó szegletében, de nem jutnak szavai a felszínre.  Koktélomat a pultra teszem, akárcsak ő, s aztán közelebb húzódik hozzám; most már egész tenyeremmel a karjára simítok, lassan és finoman, másik kezem pedig a derekára simul, pedig próbálok megálljt parancsolni magamnak, hiszen már így is átléptem a saját határaimat, de nem, valami nincs rendben, mert a testem nem hallgat arra, amit a lelkiismeretem próbál diktálni neki. Hallgatom szavait, állítása szerint itt nem láthat meg minket senki, akinek nem kellene, s tovább bátorít ölelésével, apró érintésével a tarkómon, megőrülök, még jobban bizsergek…

Ismerős arcokat arcot pillantok meg, közelednek, s habár hirtelen nem tudom felidézni, kik is ők, egy pillanatra megfagyok; de a két fiú észre sem vesz, csak kéz a kézben, sietősen elsuhannak mellettünk, egyenesen a privát rész felé. Ennyinek elégnek kellett volna lennie ahhoz, hogy félbeszakítsam ezt a veszélyes játékot, mit Annával űztünk, de nem, amint eltűntek a látókörömből, ismét a lányra pillantottam, s nem is igazán törődve azzal, hogy egy apró puszit kért, ajkaimat az övéire tapasztom, puhán és vágyakozón csókolom meg. Vészjelző szól elmémben, sípol s kiabál, hogy ezt nem volna szabad, de mintha üvegfal mögül szólna, észre sem veszem; s talán ez az a pillanat, amikor rá kellene jönnöm, hogy valami nagyon nincs rendben az italommal…

514
well...



Annamarie Vogel varázslatosnak találta





they gonna claim you like a
souvenir,
just to sell you in a year.



Vissza az elejére Go down
Annamarie Vogel
Vas. Jún. 04, 2023 7:56 pm


Nereus
Anna

Kiss me, infect me with your lovin' and fill me with your poison

Nagyon erősen kellett koncentrálnia hogy ne másszon bele a tanára fejébe. Nagyon szerette volna tudni már, hogy mit gondol róla. Elvégre járt hozzá külön órákra, mégsem jutottak sehová sem. Pedig ő igenis tudta magában, hogy Nereus sem egy egyszerű diákjaként tekint rá. Mégis érzi magában a késztetést, hogy mikor a pillantásuk találkozik, akkor csak egy kicsit bele lessen, hogy mit is gondol róla, mit akar tenni vele, mik a szándékai a jövőben. De visszafogja magát, mert… Nos nem tud indokot találni. Valami legbelül visszatartja.
-Úgy vélem nem jársz ilyen helyekre eleget velem. – Mert hát, mit érdekli őt, hogy milyen sűrűn mozdul ki a férfi, a hangsúly azon van, hogy vele legyen. Önző, ez nem kérdés, ráadásul irigy és féltékeny típus. Ő vetett először szemet Nereus Spade-re, s emiatt aztán nem tűrné el, ha más is bepróbálkozna nála. Előbb tépné ki a nőszemély összes haját, akkor pedig még örülhet, hogy ennyivel megúszta és megkegyelmezett a szánalmas kis életének. Egyre inkább egyértelművé vált, hogy nagyon meg akarta szerezni magának a professzort. Mostanra talán nem tudta a pontos indokot, de szüksége volt rá. – Nagyon szívesen, van mit. – kezd el kuncogni. – De ha ennyire hálás vagy, akkor egyszer szeretném valahogy behajtani rajtad a kedvességem. – Szempilláit megrebegteti, s most ő is próbál aranyos lenni. Egészen kizökkentette az amúgy igencsak hihető jégkirálynő szerepéből, mikor a komoly tanárát megpillantotta azzal az aranyos arckifejezéssel. Nem bírt neki ellenállni, ezért is olvad meg a kis szíve, s kezdett el rá mosolyogni. Csak ma estére… Egy estére talán ő is lehet egy kicsivel lazább és kedvesebb. Főleg úgy, hogy a férfi már látta gyenge pillanatában, hiszen mikor először beszéltek is képes volt összezavarni. Olyan emlékeket idézett fel benne, sőt olyan érzések kezdtek kavarogni benne miatta, amik nem is tudta eddig talán, hogy léteztek, vagy ha mégis, akkor sem járhat ki neki.
Most mégis úgy érzi, hogy végre valahára teljesül a kérése, hiszen a férfi még rá is bólint a szavaira, ezáltal igazat adva neki, hogy itt kicsi az esély a lebukásra. Elsőre csak finoman ér hozzá, viszont amint közelebb kerülnek egymáshoz, már érzi, hogy felbátorodott és végre nem csak ujjaival, hanem tenyerével simít végig bőrén. Kissé beleborzong, egyenesen odáig van azért, amiért ilyen selymes az érintése, hiszen a Durmstrangban a fiúk keze mindig olyan kemény és durva volt.
Amint a derekára ér a másik keze, ő átkarolja a nyakát, s ujjával a tarkóját kezdi simogatni. Bár a türelme véges, s lassan kezd kifogyni belőle. Nem is érti miért nem egyből csak nyomott egy puszit az arcára, hiszen ez nem volt túl nagy kérés. Viszont Nereus húzza az időt, ami miatt már a hajába is túr, hogyha másképp nem, hát majd ő maga kezdeményez. Elég volt a játékból! Tudom, hogy vágysz rám. Viszont még mielőtt ténylegesen tettekhez folyamodna, a férfi megmozdul, s a vártnál többet kap.
Lassan csókolja vissza a tanárát, nem akarja őt elijeszteni, hanem inkább kiélvezné a pillanatot. Az ajkai puhák, a borosta pedig hiába csiklandozza az arcát, nem nagyon érdekli. Sose volt még ennyire gyengéd vele férfi, hozzá volt szokva, hogy mohón falja a partnere az ajkait. Ez az új érzés viszont tetszik neki. Éppen ezért olyan nehéz neki a kezeit ismét a mellkasára simítania, hogy finoman eltolja magától. – Menjünk inkább egy kicsikét csendesebb helyre. – kéri mosolyogva, majd ad egy finom puszit a mellkasára. Remélem nem érti félre.


Nereus Spade varázslatosnak találta



Some ambitions remain as they were in the beginning, burning bright and true, for all eternity.


Vissza az elejére Go down
Nereus Spade


Roxforti professzor

control yourself! || anna & nereus Tumblr_orus561kRL1qcbd7po6_r1_400

Lakhely :

Hampstead Garden Suburb, London

Elõtörténet :

The Shadow Man



Playby :

Harry Shum Jr.


44


control yourself! || anna & nereus Empty
Nereus Spade
Hétf. Jún. 05, 2023 1:41 pm



i think i just saw your ghost
anna & nereus
Ha tisztában lettem volna a droggal, mit italomba egy rejtélyes alak belekevert, s tudnám, hogy miféle dolgokat fogok művelni néhány perc leforgásával később, nem szólítottam volna le Annát, sőt, menekültem volna kifelé, hogy aztán haza hoppanálhassak, mielőtt még beütne a szer, de mivel nem tűnt fel az ócska trükk, s még nem éreztem elég gyanúsnak a levegő felhevülését testem körül, így maradtam, s most vígan elegyedek beszélgetésbe a kishölggyel, mintha semmi baj nem lenne…

– Mmm, nos ezen bármikor változtathatunk. – A szavak szinte túl könnyen hagyják el a számat, pedig ismerem önmagam, tudom jól, hogy a helyzet sosem ilyen egyszerű nálam, s nem szokásom ilyen közvetlenül viselkedni még azokkal szemben sem, kiket némileg közelebb engedek szívemhez; nem, a valódi válasz az lett volna, hogy “nos, talán egyszer megejthetünk még egy ilyen találkozót”. Egyszer. Talán. Azaz nem. Mert nem helyénvaló. De óh, az a fránya bizsergés, az kényszerít arra, hogy most ilyen felelőtlenül viselkedjek. Felnevetek, s hirtelen magamra sem ismerek… – Legyen, behajthatod. Most az egyszer.

S az aprócska hógolyó lassan gördülni kezd lefelé a hegyoldalon, egyre csak nő és nő, mígnem lavinává duzzadja ki magát, s a gravitáció húzza, húzza, addig húzza míg a hótömeg el nem tarolja a hegy lábánál ártatlanul tevékenykedő kis falut, magával viszi a házakat, a fákat, a gyerekeket, a felnőtteket és mindent, mi számukra kedves és jó; mert ez történik most, ahogy a diszkrét közeledésből aprócska érintések, majd az illendőség határait átlépő simítások lesznek, s most már képtelen vagyok ellenállni neki, hiába szeretnék, a testem másképp cselekszik. Átkarol, én finoman húzom közel a derekánál fogva, s ugyan egy pillanatra eltereli figyelmemet két ismerős diákom megjelenése, nem sokáig vagyok képes visszafogni magam. Amint kikerülnek a képből, s ismét csak ő van és én az idegenek sűrű erdejében, az elhangzott kérést teljesítem; ám apró csókocska helyett ajkait célzom meg, s azokat édesgetem egy selymes csókkal, és bármennyire is ellenkezik a lelkiismeretem, nem tudok megálljt parancsolni magamnak.

Ami viszont még meglepőbb, hogy csókom viszonzásra talál, lassú és gyengéd táncra perdülnek ajkaink, finoman hajára simítok, s csak akkor engedem el, mikor megérzem kezeit a mellkasomon, s eltol magától. Nehéz, annyira nehéz hagyni, hogy a távolság ismét kettőnk közé ékelődjön, mert legszívesebben itt maradnék vele, ilyen közelségben, örökké. Ez nem én vagyok. Ez nem Nereus Spade.

Bólintok, s csak nehezen állom meg, hogy az apró puszi után ne tegyek semmi meggondolatlant, mert a kis gesztus nyoma forrón égeti bőrömet, s melegem van, egyre csak jobban… Aggódom, talán ez nem normális, ez nem az alkohol hatása, de akkor mi lehet? “Menj vele” - suttogja egy belső hang, mit nem ismerek, nem a sajátom, csak egy ösztön, mely olyan mélyről fakad, hova még a tudatalattim keze sem ér el. Így hát megfogom poharamat, a koktélom maradékát lehajtom, s megragadom Anna kezét, hogy elhúzhassam őt valami csendesebb, privátabb helyre. S mi is lehetne alkalmasabb az éjszakai utca kellemes hűvösénél? Eszembe sem jut, hogy talán gyanús lenne, vagy nem épp a legbarátságosabb megoldás, mégis, elindulok a kijárat felé, közben összekulcsolom ujjainkat, mintha összetartoznánk - mert most azt akarom, hogy mindenki azt higgye, hogy így van. Sosem éreztem ezt… Aggaszt. Nem tudok gondolkodni. Zavaros a kép.

517
well...



Annamarie Vogel varázslatosnak találta





they gonna claim you like a
souvenir,
just to sell you in a year.



Vissza az elejére Go down
Annamarie Vogel
Hétf. Jún. 05, 2023 6:25 pm


Nereus
Anna

Kiss me, infect me with your lovin' and fill me with your poison

Nem is akar hinni a füleinek. Elgondolkozik, hogy talán az alkohol máris megrészegítette hiába nem volt még benne ehhez kellő mennyiségű koktél. Vagy talán a zene túl hangos, s már képzelődik. Azt hiszi a férfi belemegy abba, hogy több időt töltsön vele, sőt képes rávenni, hogy bulizzanak együtt. Ezek után már csak a vicc kedvéért is felkérné táncolni, viszont egy aprócska hang a fejében megszólal, hogy ezt lehet már nem kéne. Nem tudja miért ilyen nyitott hirtelen a tanára – persze nem utálja –, de akkor is van benne valami furcsa. Hiszen egészen eddig rettenetesen vigyázott arra, hogy ne adjon neki se egyértelmű választ azon kérdésére, kedveli-e Nereus. Csak annyit volt képes neki adni, hogy tegeződhetnek, viszont a különórák sem voltak randi jellegűek, tényleg tanultak rajta, ami erősen lelombozta. Most viszont professzora szólította meg először, flörtölt vele, ez egyértelmű és… Ilyen édes ígéretekkel bolondítja őt. Szerette volna elhinni, hogy ez mind azért volt, mert végre nem az iskola falai között találkoztak, viszont volt neki ebben az egészben valami fura. Talán már a szesz bódító illata elvette az eszét, s vakon mondja azokat, amiket. Muszáj szem előtt tartanom ezt. Nem okozhat nekem csalódást.
Viszont a nevetése… Nem volt képes realisztikus maradni. Hacsak egy estére is, de el akarta hinni, hogy ez a valódi Nereus, aki itt áll előtte, s végre nem olyan távolságtartó, hanem hajlandó közeledni. – Ígérd meg nekem. – simít a karjára, mert nem akarja elengedni ezt a lehetőséget. Részeg, vagy sem, ami itt most elhangzik, az megtörtént, így ha ebben belemegy, akkor igenis behajthatja majd rajta később az adósságát.
Ma este úgy fest meglepetések sorozata vár rá. Nem elég, hogy hirtelen ilyen nyitott lesz vele a férfi, sőt elviseli, ahogyan ingével játszadozik, mely meglepő módon hamar átcsap egy enyhe felfedező túrába. Kitapintja izmait a vékony anyag alatt, s egyből arra gondol, hogy szívesen meggyőződne saját szemével arról, mennyire kidolgozott a felsőteste. Csupán információgyűjtés végett… Semmi rosszra nem kell gondolni. Viszont ezt nem itt fogja megtenni, minimum hogy egy privát szobában tenné. S amíg vár, hogy eljöjjön a megfelelő pillanat, addig próbál valamiféle jutalmat szerezni a kemény munkájáért, hiszen nem mindegyik, jobban mondva semelyik tanára kedvéért nem kezd el pluszba tanulni. Nem vágyik sokra, csupán egy apró puszit kér, melyre először csak vár… És vár… A türelme pedig már elfogy, mikor a férfi összeérinti ajkaikat. Mintha direktbe arra játszott volna, hogy kissé felhúzza magát, majd lenyugtassa ezzel a vártnál is nagyobb ajándékkal.
Lassú, puha, sőt talán még azt is meri mondani, hogy olyan igazi szerelmes csók volt ez. Kezét megérzi haján, s bár nem kedveli, ha valaki piszkálja, most mégse tud ellenállni, sőt legszívesebben bújna még hozzá, mint egy kiscica, aki simogatásra és szeretgetésre vágyik. Ennek ellenére inkább elszakad tőle – bár nem akar – és felajánlja, hogy menjenek máshová, ahol el tudnak rejtőzni a kíváncsi szemek elől. Abba bele sem gondol, hogy a puszi, melyet mellkasára ad, talán félreérthető lesz, pláne előbbi szavai után, hiszen neki egyértelmű, hogy nem lesz itt semmi olyan.
Viszont Nereus nem mond semmit, egyszerűen bólint, majd megissza az itala maradékát, amire furcsán pislog. Én biztos nem innám meg a felügyelet nélkül hagyott koktélom… Emiatt aztán ő otthagyja a pulton a magáét, s hagyja, hogy a férfi magával húzza a kijárat felé. Mosolyogva karol belé a kezével, míg a másiknak ujjait hagyja, hogy összefűzze a sajátjaival. Rettenetesen boldog volt.
Azonban alig, hogy kiérnek, ő nem áll meg, hanem megy tovább, s behúzza egy sikátorba, ahonnan nem fél elhopponálni egy hotelbe. Ismeri a helyet, hozott már ide mást is, bár többnyire barátnőket, akikkel bulizni járt. Magabiztosan indult meg a lift felé, a recepciósra pedig éppen csak egy pillantást vetett. Neki nem kell bejelentkeznie, hiszen van fenntartva neki szoba.




Some ambitions remain as they were in the beginning, burning bright and true, for all eternity.


Vissza az elejére Go down
Nereus Spade


Roxforti professzor

control yourself! || anna & nereus Tumblr_orus561kRL1qcbd7po6_r1_400

Lakhely :

Hampstead Garden Suburb, London

Elõtörténet :

The Shadow Man



Playby :

Harry Shum Jr.


44


control yourself! || anna & nereus Empty
Nereus Spade
Kedd Jún. 06, 2023 11:27 pm



i think i just saw your ghost
anna & nereus
Nem Árnyemberhez méltó, ami történik; mert az Árnyember sosem hagyná, hogy holmi idegen drogot csempésszen az italába, sőt, az sem jutna eszébe, hogy megigya azt a koktélt, mit sokáig csak a kezében tartogatott, s közben rá sem nézett. Én mégis megtettem, s úgy fest, otthon hagytam az Árnyembert, kényszerpihenőre küldtem, a sarokba száműztem, és ennek okán történt meg, hogy a szer a testembe került, s lassan elkezdte kifejteni hatását, miközben én vígan elflörtölgettem Annával.

Mostanra viszont már érzem a kezdetleges könnyűséget, melyet a drog szolgáltat, védőfalaim lassan hullanak alá, önkontrollom pedig elhalványul a másodpercek kattogásával, s igen, azt hiszem ennek köszönhető, hogy ily bátorsággal merek beszélgetni vele, no meg ígéreteket tenni, ahogy azt pillanatokon belül szavakba is öntöm. – Becsület szavamra – s mutatóujjammal egy láthatatlan X-et rajzolok a mellkasomra, szívem tájékára, mintha bele akarnám vésni azt a bizonyos ígéretet.

S nem, itt nem áll meg a tudomány, hamarosan ujjaim már a lány puha bőrén tartanak felfedezőutat; ő pedig közben ugyanezt teszi rajtam, s bevallom, valamiért most tényleg lázba hoz bársonyos érintése, pedig nem szokott rám ilyen jellegű hatással lenni semmi… Értetlenül állnék hozzá, ám egyre nehezebben megy a gondolkodás, talán ennek eredménye az is, hogy egy hirtelen jött ötlettől vezérelve apró puszi helyett egyenesen a lány ajkait célzom meg, puhán lehelek rá egy édes, romantikus csókot, mi végül viszonzásra is talál. Elvesznék benne, elmerülnék a tengernyi érzékiségbe, még több helyen érinteném ezt a gyönyörű lányt, ám ő nem adja meg ennek a lehetőségét; helyette inkább eltol magától, hogy aztán felajánlja a helyszínváltás opcióját, mivel élni kívánok természetesen. Várjunk. Természetesen?

Talán még rosszabbá tettem saját helyzetemet azzal, hogy lehajtottam koktélom maradékát, ugyanis a korábban belecsempészett szer teljes egésze bekerült így a vérkeringésembe, habár erről még most tudomást sem veszek, nem is sejtem, mekkora bajban leszek hamarosan, mert jelen pillanatban fel se tudom fogni, hogy ezek a furcsa gondolatok és érzések nem olyasmik, amik tőlem megszokottak.

Jólesik, hogy Anna ilyen közel van hozzám, hogy szinte rám csimpaszkodik miközben elindulunk kifelé, ám hiába szeretném minden figyelmemet ennek a szívmelengető érzésnek szentelni, képtelen vagyok rá. Tudatom elhomályosult, köd nehezedik elmémre, szemeim is épp csak képesek feldolgozni a látottakat, mert a drog kezd felemészteni, elcsábít, rángat jobbra és balra, eltöröl minden észérvet és ébresztgeti mélyre ásott ösztöneimet. Nem szabadna, nem kéne, de mire észbe kapok, már az utcát is elhagytuk, s egy hotelnek kinéző helyen szedjük a lábunkat, egyenesen a lift felé.

Fogalmam sincs, mi történik. Egyre inkább kezdem elveszteni a fonalat, s csak Annát tartom szem előtt, most már nem csak a figyelmemet, de gondolataim örvényét is a magáénak tudhatja, talán túlságosan is, mert minden egyes perccel egyre merészebb dolgokat álmodok meg fejben, s egyre csak illetlenebb dolgokat súgnak az ösztöneim. Például, mikor becsukódik a liftajtó, s már csak mi ketten vagyunk idebent… “Csókold meg”, “érintsd meg”, “vessz el benne” - ezeket hangoztatják, s az elsőnek momentumokon belül megkísérlek eleget tenni, ahogy a lift falának szorítom a lányt, kezemmel feje mellett megtámaszkodok, s finoman az állára fogok két ujjammal, hogy selymes ajkaival összeforrjanak sajátjaim. Mit művelek? Ezt nem kéne, tényleg nem jó irányba halad ez az egész… De miért nem tudok ellenállni neki?

517
well...



Annamarie Vogel varázslatosnak találta





they gonna claim you like a
souvenir,
just to sell you in a year.



Vissza az elejére Go down
Annamarie Vogel
Szer. Jún. 07, 2023 5:02 pm


Nereus
Anna

Kiss me, infect me with your lovin' and fill me with your poison

Nagyban mosolyog a tanárára, ki épp az előbb adta szavát, hogy tartozik neki. Oh drágám, hogy te milyen tündéri vagy! S most el is kezd forogni a kis kerék a buksijában, mire is használhatná ezt fel. Elsőre tényleg arra gondol, hogy csak adja meg neki a vizsga válaszait. Így legalább eggyel kevesebb tárgyra kell tanulnia. Közben viszont annyi időt és energiát fektetett már az Átváltoztatástanba, hogy a válaszok nélkül is megírná elég jóra. Így nem igazán tudja mit kérjen tőle. Egy randi, egy vacsora… Ezek csak akkor esnek igazán jól az embernek, ha magától ajánlja fel valaki, s nem kényszerítve van, így ennek sincs túl sok értelme. Ha el tudnám érni, hogy más tantárgyból is segíts… De mi a garancia, hogy Nereus okosabb? Nehéz dolog ez, főleg úgy, hogy nagybátyjának hála igazából… Bármit megkaphat, amit csak akar. Viszont ezt nem felejti el, s ha kell maga ássa elő a férfi emlékeiből ezt a pillanatot.
Most is szívesen megnézné, hogy mire gondol. Elvégre megérinti, amitől teljesen felpörög, majd várakoztatja, ami miatt már majdnem mérges lesz. Végül ismét a bőrére simít, kellemesen meg is remeg tőle, s aztán, mint aki tényleg csak arra várt, hogy jól felhúzza, egy csókkal nyugtatja meg. Annyival másabb ez, mint amit eddig tapasztalt. Mindig is fűtötte őt belülről valami, szerette a hevességet, az izgalmat, de most, hogy a férfi ilyen gyengéd és érzéki… Egészen más hangulatú ez. Nem tudja hova tenni, pláne úgy nem, hogy Nereus minden szó nélkül egyszerűen letámadta, viszont az ő reakciója sem az, hogy egyből megcsapja. Tulajdonképpen ezt akart, nem? Megszerezni magának a férfit, de most hogy sikerült, nem azt az elképzelt bizsergést és veszélyérzetet adja, hogy ő egy tanárával van, hanem… Megnyugtat.
Ellenben kénytelen megszakítani ezt a pillanatot, hiszen ha már úgy alakultak a dolgok, akkor nem a pult előtt szeretné közszemlére tenni, hogyan falja fel a professzorát – igaz, ezt senki nem tudhatja – hanem akkor már kettesben maradna vele, hiszen érzi, itt nem fognak megállni ma este. Mondjuk sokkal tovább se mennék. Így inkább közli, hogy menjenek másfele, mire Nereus első gondolata hogy meginduljanak a kijárat felé. Nem ellenkezik, igazából onnan még könnyebben el is hopponál a szállodába, ahol gondolkodás nélkül megy a lifthez, hiszen pontosan tudja melyik szoba az övé. Szörnyű, sőt egyenesen ijesztő belegondolnia, hogy tulajdonképpen még nem hozott fel ide férfit. Egyedül a barátait engedte fel, de róluk tudta, hogy nem tennének semmit. S most mégis itt van mellette Nereus, aki ráadásul a tanára. Miért nem mentek el csak a privát részlegre. Mondjuk… ehw… Rendben, ez mondjuk érthető. Viszont megannyi más opciója volt, szóval miért is ide jöttek?
Egészen belemerült a gondolataiba, a gombot is csak automatikus nyomja be, talán el is felejti, hogy a férfi ott áll mellette, pedig még mindig a kezébe kapaszkodik, mintha az lenne az egyedüli dolog, amivel még meg tudja tartani a saját egyensúlyát. Éppen ezért éri váratlanul, mikor megmozdul mellette, ő pedig pillanatokon belül megérzi a lift hűvös falát a hátán, majd pedig a puha ajkakat a sajátján, melyek - hiába hagyták már el a buli helyszínét - ugyanolyan gyengéden csókolják őt. Tetszem…? Tényleg tetszem? Nagyon szívesen feltenné neki a kérdést, hiszen jelen álláspont szerint, igenis van köztük némi vonzalom. Viszont nem akarja abbahagyni, ki szeretné élvezni, míg a lift fel nem ér az emeletükre.
Kezei ismét a megérintik őt, először oldalára simítanak, majd a hátán vezeti felfelé tenyerét. A férfi bőre forró, szinte égeti, emiatt pedig egy pillanatra megijed, hogy talán beteg, vagy túlságosan izgatott lett, s ha így haladnak akkor nem fog bírni magával, pedig nem akar neki ártani. Viszont az édes csókja… Az, ahogyan hozzáér még mindig arról biztosítja, hogy nem kell félnie. Csak melege van…




Some ambitions remain as they were in the beginning, burning bright and true, for all eternity.


Vissza az elejére Go down
Nereus Spade


Roxforti professzor

control yourself! || anna & nereus Tumblr_orus561kRL1qcbd7po6_r1_400

Lakhely :

Hampstead Garden Suburb, London

Elõtörténet :

The Shadow Man



Playby :

Harry Shum Jr.


44


control yourself! || anna & nereus Empty
Nereus Spade
Csüt. Jún. 15, 2023 8:53 pm



i think i just saw your ghost
anna & nereus
Úgy hiszem Anna az első, kivel ilyen bátran merek viselkedni, s kit ilyen könnyedén érinthetek meg; meglehet, egyetemi éveim alatt volt egy személy kivel hasonló szintre tudtam volna emelni a fizikális kapcsolatunkat, ha hagyja, ám valamiért a mostani eset mégiscsak más. Most mintha nem lennének gátlásaim. S mintha a testem is vágyakozni kezdene… Inkább utóbbi az, ami megijeszt.

Ám még csak nem is sejtem, mennyivel rosszabbra fog fordulni a helyzet perceken belül, s most még nyugodtan és magabiztosan érintem meg a lányt, majd kérését a magam módján teljesítve megcsókolom, arca helyett azonban ajkait célzom ajkaimmal. Puha, selymes, érzéki, s tele van románccal, mit valószínűleg én táplálok az ő irányába, hacsak nem kölcsönös az egyre erősödő vonzalom köztünk.

Még ha erre nincs is jelenleg válasz, valami biztosan van köztünk, ezt bizonyítja az is, hogy csókunk befejeztével Anna egy csendesebb helyre invitál, s szó nélkül követ, amikor elkezdem a kijárat felé húzni; majd örvénylő forgatagban hoppanálunk - csodálom, hogy nem vagyok rosszul tőle -, s egy igencsak luxusnak tűnő hotel lobbijában találom magamat. Ezen a ponton azonban a gondolkodás már nehezen megy, legalább is a racionális része, s elmém nem képes feldolgozni a környezeti behatásokat, mindösszesen Annamarie Vogel csinos alakján tartja szemeit, csak őt látja élesen, s minden más idegesítően homályos. Érzem, hogy baj van, hogy valami nem az igazi, de nem tudom sem kifejezni, sem fejben körbeírni, hogy mégis mi lehet ez. Sosem történt még velem ilyesmi, s gyanítom azért nem, mert ez egy mugli szer hatása…

A hatás azonban még nem érte el csúcspontját, hiába hevült fel bőröm, hiába suttognak a belső ösztöneim etikátlan dolgokat, még mindig nincs vége. Ebben szinte biztos vagyok. Figyelmeztetni azonban nem tudom erről a lányt, csak arra vagyok képes, hogy ismét megcsókoljam, ezúttal a lift falához nyomva őt. Édesen, mézesen, mélyebben, ám még mindig az illedelmességnek a határain belül, ami nagy szó, hiszen… Most mintha egészen mást akarnék.

S ahogy érzem kezeit a bőrömhöz érni, libabőr fut végig egész testemen, hiszen kezei oly’ hidegnek tűnnek, mégis oly’ puhák, hogy nem tudok betelni az érintésükkel. Halkan szusszanok egyet, közben mintha kissé közelebb préselődnék hozzá, habár fogalmam sincs, nem tudom felfogni, mit teszek… S éppen ezért azt sem érzékelem tisztán, hogy egy idő után megszakítom csókunkat, s helyette inkább ajkaim és nyelvem segítségével a nyakán kezdek lágy csókocskákat hagyni, közben egyik kezem finoman rá is fog, míg másik íves csípőjére simít. Ez nem te vagy, Nereus…

De hiába, hiába tudom, hogy nem rám vall ez a viselkedés, most nem tudok megálljt parancsolni magamnak. Mintha valami hajtana. Az az átkozott ital… Meg sem hallom, ahogy a liftajtók kinyílnak, pedig még csilingelő hang is jelzi, hogy ki lehet szállni, s hacsak Anna nem kezd el kifelé vezetni onnan, ott maradunk míg az ajtók vissza nem zárulnak.

Amennyiben mégis kihúz a liftből, úgy követem őt a szoba felé, közben folyamatosan megkísérlek puszikat osztogatni az arcára, ha pedig nem engedi, úgy a derekát cirógatom szűk ruháján keresztül.

484
well...







they gonna claim you like a
souvenir,
just to sell you in a year.



Vissza az elejére Go down
Annamarie Vogel
Pént. Jún. 16, 2023 3:43 pm


Nereus
Anna

Kiss me, infect me with your lovin' and fill me with your poison

Már múltkor a teremben is tudta, hogy Nereus nem lesz egy átlagos férfi az életében, ez pedig nem csak azért volt, mert a tanára volt. Ha nagyon akarta volna, akkor a Durmstrangban is talált volna magának valakit. Nem… A hozzáállása és az egész lényében volt valami. Elgyengítette őt, mégsem érezte, hogy kihasználná a férfi. Valamit tudott, s ez tetszett neki. Talán túlságosan is.
Mostani cselekedeteivel sem tudta palástolni, hogy már nagyon meg akarta magának szerezni, így mikor sikerül kiharcolnia a csókot, akkor elégedettség járja és egy különö9s melegség, melyet nem tud hova tenni. Az öröm, hogy megkaptam, amit akartam! Más nem lehet. Eszébe sem jut, hogy esetleg annyira sikeres volt a színészkedése, hogy saját magát is sikeresen megvezette, nem csak a professzorát. Képtelenségnek gondolta, hogy neki valóban tetsszen bárki is. Mégis ahogyan itt állnak, s a férfi öleli őt, nem tudja tagadni mennyire jól esik neki ez az egész.
Különös mód nem is nagyon akar mások szeme előtt lenni. Ezt az estét csak maguknak akarja és a megszokottól nagyon eltérő döntést hoz, inkább kettesben lenne vele. Szerencsére nem kell sokáig győzködni Nereust erről, s meg is indul kifelé, ahonnan pedig egyből hopponál is el a szokásos kis hoteljébe, ahova még nem vitt férfit. Egyre több kérdés merül fel benne. Mit csinálok? Miért teszem ezt? Ez annyira nem vall rám. Én szeretek felvágni... Miért rejtőzöm el vele? Miért nem akarom, hogy lássanak minket? Válaszokat viszont nem talált. Illetve nem ma este – bár tekintetbe véve, hogy már ivott, lehet jobb is, hogy nem most gondolkozik el ezekről.
A férfi pedig mintha megérezte volna ezeket a kétségeket, a liftben finoman a falhoz nyomja, majd ismét táncba kezdenek ajkaik. Hagyja neki, sőt kifejezetten élvezi a helyzetet, hogy nem tud neki ellenállni Nereus. Kezeivel a hátára simít, sőt ahogyan megérzi közeledését, ő maga húzza még jobban magához. Bőre forró, de egészen kellemesen hat és úgy érzi nem tud betelni vele.
Mikor elszakad egy pillantra meglepődik, de amint megérzi ajkait a nyakát, kucogni kezd. – Ne a liftben. – Ennek ellenére csak oldalra dönti a fejét, hogy könnyebben a nyakához férjen, a férfi hajába túr. Nyilván, ha fojtatni akarja, akkor ő nem fogja megállítani. Ennél sokkal többet sem engedek, de ez még belefér.
A lift viszont felér, s kitárulnak az ajtók, így hiába tetszik neki a mostani helyzet is, inkább a kényelmes és némileg privátabb szobába mennek be. Finoman el is tolja magától tanárát, majd egy mosollyal az arcán kézen fogja, s úgy kezdi el vezetni a szobába. Szíve egyre hevesebben ver, ahogyan közelednek, mert most már aztán tényleg nagyon félreérthető a helyzet. Hiába van tisztában azzal, hogy ő maga mire vágyik, retteg attól, hogy esetleg a férfi… Nos tovább is menne. Viszont ha tényleg kedveli, akkor nem fogja erőltetni, ha meg mégis… Igazából ügyes lány, majd megoldja.
Arcán megérzi az apró csókokat, mire ismét mosolyognia kell. Legilimentor vagy, hogy tudod mikor kell megnyugtatni? Mert ő ezeket mind annak fogja fel. Hamarosan viszont belépnek a szobába, s amint bezárult az ajtó, húzza is magához az ingjénél fogva, hogy némileg hevesebben csókolja meg őt.




Some ambitions remain as they were in the beginning, burning bright and true, for all eternity.


Vissza az elejére Go down
Nereus Spade


Roxforti professzor

control yourself! || anna & nereus Tumblr_orus561kRL1qcbd7po6_r1_400

Lakhely :

Hampstead Garden Suburb, London

Elõtörténet :

The Shadow Man



Playby :

Harry Shum Jr.


44


control yourself! || anna & nereus Empty
Nereus Spade
Hétf. Júl. 17, 2023 11:39 pm



i think i just saw your ghost
anna & nereus
Sosem történt még velem ilyesmi rövid időtartamú felnőtt életem során - úgy értem, sosem vertek még át engem. Hiszen egy átverés áldozata vagyok, egy cselé, melyet talán nem is személy szerint Nereus Spade ellen követtek el… Meglehet, véletlenségből esett rám a választásuk, vagy talán úgy vélték, a kezemben tartott ital eljut Annamarie Vogelhez, s ő kortyol bele a megfűszerezett koktélba. Kész szerencse, hogy csak én ittam belőle. Habár nem biztos, hogy ez a lány számára annyival szerencsésebb helyzet.

Percről percre egyre inkább kezdem elveszíteni a józan eszemet. Érzem, ahogy a szervezetemben keringő szer lezsibbasztja az elmémet, s feléleszti ismeretlen ösztöneimet, szinte olyan, mintha egy eddig elnyomásban lévő énemet hozná ki most belőlem… Hiszen ez nem én vagyok. Én nem teszek ilyen illetlenségeket, nem vagyok ilyen mohó és nem is gondolok olyasmikre, mik most egyre sűrűbben követik egymást a tudatomban. Minden gondolatfoszlány egyre mocskosabb, egyre rosszabb és rosszabb s alig maradt erő bennem, hogy kordában tartsam őket. S a gond az, hogy Anna sem igazán ellenkezik. Nem taszít el magától ahogy azt kellene, nem próbál kizökkenteni ebből a tisztátalan állapotomból, s ami a legrosszabb, hogy abban sem vagyok biztos, hogy az édes reakciói valódiak; meglehet, csak képzelem őket a drog egyik mellékhatásaként. Lehet, hogy a valóságban épp azért könyörög, hogy hagyjam már békén.

Habár, ha ez volna a helyzet talán most nem egy hotel folyosóján haladnánk, nem mennénk egyenesen a liftek felé melyek felvisznek az itt tartózkodók szobáihoz, s ő nem haladna ilyen fesztelenül mellettem. Vagy talán feszült csak én nem veszem észre? Fogalmam sincs. Csak az ajkaira tudok gondolni, meg arra, hogy ismét meg akarom ízlelni őket. A látásom sem az igazi… S mintha a víz alól hallgatnék mindent; egyedül a lány hangja hallatszik tisztán.

Ám a lifthez érve csak nem bírom türtőztetni magam, ismét betámadom őt ajkaimmal s ezúttal a nyakát is megcélzom velük, puha bőrét alaposan bebarangolom nyelvemmel és megbizonyosodok róla, hogy egyetlen részt se hagyjak ki a jóból. Észreveszem, hogy szól, ám válaszom nem egészen tudatos. – Miért ne? Szerintem izgalmas lenne… – kuncogok, s kellemes borzongás fut végig a hátamon, ahogy ujjacskái a hajtincseim közé furakodnak. De hiába jelezte, hogy nem a liftben kellene ilyesmit csinálnunk, én folytatom egészen addig, míg ő el nem tol magától. Engedek neki, ennyi önkontroll még talán akad bennem, de érzem, hogy ennyi se lesz hamarosan.

Kezeinket összekulcsolva haladok mellette, közben apró puszikat osztogatok az arcára, mert egyszerűen képtelen vagyok egy pillanatra is békén hagyni őt. Még többet akarok - folyamatosan ezt hajtogatja egy belső hangom. S ahogy becsukódik mögöttünk az ízlésesen berendezett hotelszoba ajtaja, Anna magához húz, s ajkaink egy heves csókban forrnak ismét össze. Ösztönösen átölelem a derekát és úgy húzom közelebb magamhoz, hogy minél több ponton egymáshoz érjünk, ám még mindig gyengéden és azért valamennyire az illedelmesség határain belül teszem. De aztán… Aztán mintha a kezeim lejjebb akarnának csúszni, vagy mintha a gravitáció erőteljesen húzná őket lefelé, ugyanis vékony dereka helyett most már csípőjét, majd fenekét érzem ujjaim alatt; utóbbit meg is markolom, s hacsak nem ez lesz az a pont, ahol kapok egy tenyerest a bal arccsontomra, úgy még magamhoz is préselem őt. Egy részem azt kívánja, bár eláshatnám magam a föld alá itt és most, de ez a részem most egy sötét sarokban vergődik egy szűk cellában, s gondolatai nem jutnak el a tudatomba.

544
well...







they gonna claim you like a
souvenir,
just to sell you in a year.



Vissza az elejére Go down
Annamarie Vogel
Kedd Júl. 18, 2023 3:26 pm


Nereus
Anna

Kiss me, infect me with your lovin' and fill me with your poison

Minden embernek van egy belső kis vészjelző csengettyűje, mely hangosan szól, ha éppen olyasmire készül, aminek rossz vége lehet. Ha éppenséggel figyelne rá a lény, akkor az övé már ordít vele, hogy azonnal álljon le, hiszen minden egyes pillanattal közelebb kerül valami olyasmihez, melyet sose kívánna magának. Tudja milyen reakciója lenne, ha odáig fajulna a helyzet. Az egyedüli gyenge pillanata, melyben valaha látták. Véletlenül derült ki – nos mondhatjuk így is – hogy bizony nem bír a végletekig elmenni. Mert még ha meg is próbálná, egyből pánikolni kezd. S eddig egyszer, egyetlen egyszer történt meg vele, hogy egy fiú megpróbált túl rámenős lenni, melynek eredménye az lett, hogy nem ment be órára, hanem helyette a női mosdóban sírdogált egymagában. Megalázó volt számára, de még inkább traumatizáló.
Azóta se merészkedett olyan messzire, s nem is hagyta a férfiaknak, hogy azt tegyenek vele, amit akarnak. Inkább kidobta őket, vállalta, hogy szitkozódásokat vágnak a fejéhez – úgyis megszoktam már – csak ne történjen meg ismét. Most pedig vészesen közel kerül egy hasonló eseményhez. Tanárát meggyőzi, hogy menjenek egy kellemesebb helyre, valahova, ahol csak ketten lehetnek. S ez már önmagában elég egy férfinak arra, hogy rosszra gondoljon, nem még ha a lány fogja magát, és egy hotelbe hopponál vele, ahol garantáltan magukra maradhatnak, nem mellesleg pont egy kis éjszakai kalandozásra is alkalmas.
Ő viszont semmi ilyesmit nem tervezve. Magában pedig már egy kicsit le is szidja magát, amiért ennyire félreérthetőek a szándékai, ugyanakkor nem képes hazudni magának, élvezi, hogy hirtelen ennyi szeretet kap mag attól az embertől, akinek figyelméért már hetek óta küzd, s akit már mióta meg akar szerezni magának. Éppen ezért sem áll ellen a csókjának, s bár rászól, hogy a liftben éppenséggel nem kéne még rosszalkodniuk, nem löki el magától Nereust. – Ne szórakozz, biztosan nem fogok a liftben ragadni. – kezd el nevetni, s csak azért, hogy megmutassa mennyire „nem hajlandó beadni a derekát”, még meg is dönti a fejét, hogy könnyebben tudja neki csókokat adni a nyakára, melyektől kellemesen felsóhajt, s kissé bele is remeg.
A lift viszont szól – ha már belső hangját nem is hallja a nő – hogy ideje lenne kiszállni, s így már tényleg van egy nyomós indoka, amiért eltolja magától a professzort és inkább a szoba ajtaja felé indul meg. Közben is kap még apró puszikat, legbelül olvadozik is, hogy milyen édes tud lenni ilyenkor a férfi. Teljesen más, mint a suliban. De annak ellenére, hogy mennyire tetszik neki ez a finomkodás, most mégis úgy érzi, hogy ideje abbahagynia – nagy hiba volt – s amint kattan a zár, ő hevesen kezdi falni férfi ajkait. Mint egy barátnő, aki már napok óta nem látta a párját. A csókja pedig viszonzásra talál, sőt még közelebb is húzza magához Nereus, ő pedig egyenesen bújik hozzá és élvezi, amíg…
Amint megérzi a tapizás a fenekén egyből ellöki magától a férfit, s maga elé emeli a kezeit. – Mondd te meg mégis mit csinálsz?! – Bár pillantása dühös, sokkal inkább kezdett el félni, mintsem haragot érezni. Ha megállt volna a csípőjénél, azt még talán el is fogadta volna, de így már sok volt ez neki. – Viselkedj Nereus, vagy kidoblak az ablakon! – Két lépést hátrál, kezeit maga előtt keresztezi, s bár pillantása még mindig hűvös, ő maga egy kissé remeg. Inkább el is fordul tőle, hogy ne vegye észre a félelmet rajta. Mégis olyan, mint a többiek… Mit tegyek?!




Some ambitions remain as they were in the beginning, burning bright and true, for all eternity.


Vissza az elejére Go down
Nereus Spade


Roxforti professzor

control yourself! || anna & nereus Tumblr_orus561kRL1qcbd7po6_r1_400

Lakhely :

Hampstead Garden Suburb, London

Elõtörténet :

The Shadow Man



Playby :

Harry Shum Jr.


44


control yourself! || anna & nereus Empty
Nereus Spade
Kedd Aug. 08, 2023 1:16 pm



i think i just saw your ghost
anna & nereus
– Kár – suttogom, s sorra bombázom a puhábbnál puhább csókokkal, s egy pillanatra úgy érzem, sosem tudnék elszakadni tőle, vágyom rá, vágyom az érintésére, pedig bennem soha semmi és senki nem keltett azelőtt ehhez hasonló érzést… Elkönyveltem magamban, hogy én vagyok az aszexualitás két lábon járó megtestesülése, erre tessék… Próbálom realizálni, hogy ez a drog hatása, s talán nem kellene behódolnom neki, de nehéz az ellenállás, hiába is szeretném most gyakorolni. Főleg, mert Anna sem teszi könnyebbé a dolgom, a kis sóhajai, a reszketeg légvétele mind biztatnak, hogy folytassam, hogy csókoljam még, s talán messzebbre is elmenjek vele, ha már elhozott ide. Elvégre ezért hozott fel, nem? Ez már zöld zászlónak számít…

Beismerem, fogalmam sincs, mit csinálok. Nem kellett azelőtt ilyesmire vetemednem sosem, a szexualitás minden létező formáját kerültem, messziről, most mégis ezen jár az eszem. A technikákat nem ismerem, a szokásokról halvány fogalmam sincs, de most magabiztos vagyok. Mintha az ősidőkből visszamaradt állati ösztönök hajtanának. Nem civilizált, nem szerethető, nem elfogadható.

Ám a lift jelzése félbeszakítja ezt a meglehetősen túlfűtött pillanatot, ám talán jobb is, mert a liftben rosszalkodni eléggé kockázatos lenne… Mikre gondolok? Merlinre, Nereus… Sürgősen fel kell ébredned, gyerünk! De hiába, csak osztogatom a lánynak a puszikat, ide s oda, és mintha meg se hallanám belső hangom ellenállását. Nem, jelen állapotomban úgy érzem, ez az egész így teljesen rendben van.

S talán még sokáig élne is bennem ez a gondolat - avagy érzés -, ha nem kezdenénk bele egy újabb heves csókcsatába… Ez önmagában nem is lenne probléma, de elkövetek valamit, amit talán nem kellene, kezeim nem a megfelelő zónában tevékenykednek Anna karcsú testén, s erre meg is érkezik a jól kiérdemelt reakció; értetlenül nézek rá, már amennyire tudok, hiszen pillanatonként még a látásom is el-elhomályosodik. Mégis mi történik?

– Ezt te nem értheted… – válaszolom, bár a szavak elég furcsán távoznak ajkaim közül, mintha nem is a sajátjaim lennének, s meglehet még csak nem is formálom meg őket rendesen, ezt tudatosan most nem tudom megállapítani. Csak azt érzem, hogy egyre nehezebben tudok összerakni egy ép mondatot. – Anna, folyton flörtölgetsz velem… Meg csábítgatsz. Most meg ellöksz. Hogy is van ez? – kérdezem, közben lassan közelítek felé, mint ragadozó az áldozata felé. Pedig én nem vagyok ilyen, nekem sosem jutna eszembe még csak ehhez hasonló sem… Most mégsem tudok megálljt parancsolni a lábaimnak. A köd túl sűrű, nem látok át rajta.

Addig-addig közelítek, míg - hacsak nem áll meg - egészen az ágyig nem hátrál, s amennyiben ez megtörténik, lelököm rá, hogy aztán fölé mászhassak. Minden porcikám akarja ezt, egyedül a tudatalattim egy elásott szeglete ellenkezik vele teljes erejéből. – Kérlek, Anna. Ne hagyj most cserben… – Szépen pillázok rá, majd ismét megkísérlek a nyakára csókolni. Ó, annyira édes a bőre, legszívesebben felfalnám!

445
well...







they gonna claim you like a
souvenir,
just to sell you in a year.



Vissza az elejére Go down
Annamarie Vogel
Pént. Aug. 11, 2023 3:20 pm


Nereus
Anna

Kiss me, infect me with your lovin' and fill me with your poison

Mi ez…? Miért ilyen ellenállhatatlan? Már múltkor is érezte ezt, mikor a tanteremben voltak. Nagyon furcsa volt, mert nem tudott magának megálljt parancsolni. Nem bírt hazudni neki. Nem tudta magát megjátszani előtte. Sőt valamiért nem volt képes megálljt parancsolni magának, m eg nem bírt neki nemet mondani, holott már régen meg kellett volna tennie. Nem szabadni ezt hagyni neki, de egyszerűen képtelen ellöknie magától, mert túl jól esik neki minden csók és érintést. Sőt még maradna. Bár szavaival azt mondja, hogy nem akarja a liftben eltölteni az egész estét, valójában olyan lényegtelen, hogy hol csókolóznak éjszakába nyúlóan. Lehet ezt is csak a férfi különös vonzereje mondatja vele? Nem vagy véla… De vélaszármazék még lehetsz! Kizártnak tartja, hogy bármi másért ne tudjon neki ellenállni.
Mondhatni az ereje utolsó cseppjeit kell felhasználnia, hogy eltolja magától a férfit. Még aközben is képes finoman a mellkasára simítani, s ha tehetné inkább visszacsinálná és csak bújna hozzá. Viszont maga is tisztában van vele, hogy a szoba mindenféle tekintetben kényelmesebb lesz, így inkább megindul az ajtó felé.
Belépve pedig mintha már órák óta nem is látták volna egymást, úgy esik neki a férfinak, s hevesen csókolózni kezd vele, bújik hozzá, érinteni akarja mindenhol – a ruhán keresztül – mert azt hiszi, ezt a férfit nem úgy rakták össze, mint a többit, vele meg lehet ezt tenni anélkül, hogy sokkal messzebb mennének.
Viszont állandóan csalódnia kell… S most is kénytelen elhúzódni, védekezően felemelni a karjait, mert a tanárának mancsa kényes területekre tévedt. Látja, hogy Nereus zavarodott, hát mégis félreértette, de ez őt nem érdekli, továbbra is csak gyilkos pillantásokat küld felé. Ám a hangja, az mely az órákon mindig olyan nyugodt volt, s rejtőzött bele némi komolytalanság, most annyira fenyegetően és ijesztően hatott számára. Megremeget, egyszerűen nem bírt parancsolni a testének, hogy szikla szilárd maradjon, mert félt. – Ne fogd rám! Eleve te kezdtél ki egy diákoddal. – Próbál határozottnak tűnni, azonban hátrálásra kényszerül, nem akar a férfi közelébe lenni most.
Minden egyes lépéssel újra és újra eszébe jutnak az emlékek, melyek egy hasonló helyzetben játszódtak le. Tökéletesen látja szemei előtt, ahogyan az akkori barátja elhúzza egy sarokba, hogy vadul csókolóznak, miközben már becsengettek, s órára kéne menniük. Lógjuk el. Erre kérte őt a fiú, melyet szívesen meg is tett, azonban… Arra nem számított, hogy ennek vége az lesz, hogy a mocskos keze a blúza alá simít, fogdosni kezdi, s hiába kéri, hogy hagyja abba, ő tovább akar menni. S már a csuklójánál fogja szorosan a srác, mikor sikítani kezd és a lábára lép, csak ez állítja meg őt, majd végül magára hagyja, hogy utána a mosdóba rohanjon és az óra helyett magát próbálja nyugtatni.
Lába beleütközik az ágy szélébe, mikor visszatér a jelenbe, s tanára már előtte áll és löki is az ágyra. Fel akar ülni, de a férfi rámászik, mire ő halkan sikkant egyet, szavait hallva pedig elfogja a pánik, mire csak pofán vágja. Már megint az az emlék! Nehezen veri ki fejéből korábbi traumáját, s emiatt nem biztos magában, de ha Nereus ismét re emeli a tekintetét, úgy elkapja arcát egy kézzel és mélyen a szemébe néz, hogy utána a fejébe turkálhasson. Csak sokkolni akarom… El akarok innen menekülni. Viszont ha nem sikerül, akkor ismét csak az exével közös jelenet fog lejátszódni a fejében, miközben arra vár, hogy mit tehet majd vele a férfi.




Some ambitions remain as they were in the beginning, burning bright and true, for all eternity.


Vissza az elejére Go down
Nereus Spade


Roxforti professzor

control yourself! || anna & nereus Tumblr_orus561kRL1qcbd7po6_r1_400

Lakhely :

Hampstead Garden Suburb, London

Elõtörténet :

The Shadow Man



Playby :

Harry Shum Jr.


44


control yourself! || anna & nereus Empty
Nereus Spade
Szomb. Szept. 16, 2023 7:46 pm



i think i just saw your ghost
anna & nereus
Egyre rosszabb irányba halad ez az egész, s a kis diákom mit sem sejt arról, hogy mennyire nagy bajba készül sodorni saját magát - pedig normál esetben még ennyi sem történt volna, hiszen sosem voltam híve a gyors lépéseknek, s az ilyesféle fizikális kalandocskáknak, az első csók elcsattanásához is időre volt szükségem, s még annál is több bizalomra. De most, mintha a testembe egy egészen más személyt ültettek volna, mert ez határozottan nem én vagyok… Én nem tenném ezt, főleg nem egy nyilvános helyen, nem sutyorognék illetlenségeket a fülébe, sőt, a fél méteres körzetébe se törnék be a jelenlétemmel, hiszen a diákom! Egészen eddig távolról próbáltam közeledni felé, a testiségek határát át sem lépve, de bármit is tettek az italomba, az most teljesen kifordított önmagamból.

Magamban némán könyörgök, hogy a lány észrevegye, hogy valami nincs rendben, de nem, ő csak előrébb segíti tetteimet, oldalra billenti fejét s teret ad ajkaimnak a nyakán, élvezi, sóhajokat hallat, mellkasomra simít, mintha arra kérne, hogy folytassam még, az agyam fertőzött szegmense pedig éppen erre vágyik, s bolond volna nemet mondani egy ilyen lehetőségre. Csakhogy… Még nem ismerem a határait, s jelenleg sajátokkal nem nagyon rendelkezem, így természetes, hogy hamarosan problémákba fogunk ütközni; többek között a ténybe, hogy nem ugyanazt akarjuk jelenleg.

Pedig ha tudná, hogy valójában egyetértek vele, s ha magamnál lennék, nem emeltem volna rá egyetlen ujjamat sem, csak egy jó bor mellett beszélgetnénk most és élveznénk egymás társaságát, de nem, a szer magába szippantotta az utolsó csepp józan eszemet is. Megértem, hogy emiatt most tart tőlem - mert látom, hogy fél. Hiába is igyekszik dühös pillantások mögé rejteni, egyértelműen látszik.

– Kérlek... Emlékezz csak vissza, ki is volt az, aki ott maradt a teremben az órám végén és rám nyomult? – forgatom szemeimet. Ezek a szavak… Nem az enyémek. Tiszteletlen vagyok, sőt, egyenesen szemét… Megérdemelnék egy pofont, de még talán egy tökön rúgást is, az biztosan felébresztene. – Nem akarlak kiábrándítani, de ezt az egészet te indítottad el. Vállald érte a felelősséget.

Merlinre, szégyellem magam. Azaz… Most éppen egyáltalán nem, de később fogom, ebben biztos vagyok. Mert ez… Ez egy hatalmas katasztrófa. Tönkreteszek mindent. De miért? Mi volt abban a szerben? Egyáltalán miért adták be nekem? Mi értelme volt ennek az egésznek? Nem tudok gondolkodni rajta, de érzem, hogy meg kellene állnom, csak egy fél percre.

A lány pillantása egészen megváltozik, szinte olyan, mintha nem itt járna fejben, meglehet épp kiutat próbál találni ebből a lehetetlen szituációból, de én ezzel nem foglalkozom, csak közeledek felé, mígnem eltűnik a talaj a lába alól, s végre magam alá gyűrhetem az ágy puha matracán. Ám mielőtt folytathatnám, amibe belekezdtünk, arcomon csattan az a jól kiérdemelt pofon, s most haragtól szikrázó tekintettel fordulok ismét felé, ám ő elkapja az arcomat, s máris érzem mentális támadását - meglep, de alig egy fél pillanatig hagyom, mielőtt megragadnám a csuklóit, s kizárnám őt a fejemből. Válasz gyanánt pedig visszaadom a szívességet és elméje legmélyére ásom magam. Talán védelmem nem olyan erős, de támadásom annál inkább, s biztosra veszem, hogy ez ellen nem tud majd küzdeni.

Viszont… Emlékek sorozata követi egymást, ám ezek nem a sajátjaim. Annáé. Egy fiút látok, szinte érzem a kettejük közti vonzalmat, a szikrát, a lány szívének mély dobbanásait, mik a közelében mindig hevesebbé váltak… Aztán érzem, s látom is a kezeket, mik engedély nélkül siklottak végig a bőrén, szinte égetően forrók voltak. Torkomban gombócot érzek, mintha egy sikítás akarna kiszakadni belőlem. Majd rohan, végig a most szinte túlságosan sötétnek tűnő falak közt, egészen a mosdóig, hol végre egyedül lehet - a saját félelmével. A jelenet egyértelmű, nyers és túlságosan fájó emlék Anna számára, s ez éppen elegendő ahhoz, hogy hirtelen kilökjem magam elméjének mélységeiből, s azonnal lemásszak róla. Fejemet fogom, kezeimet halántékomhoz szorítom és zihálok.

– Ne haragudj… Én nem… – motyogom, de ez most túl sok, hirtelen elfog a kettősség érzete, mert a testem még mindig cselekvésre próbál ösztökélni, eszem zavaros, szívem pedig haragosan parancsolja, hogy hagyjam a lányt békén, tűnjek el és süllyedjek el szégyenemben, mert amit tettem, az egyszerűen megbocsájthatatlan. – El kell tűnnöm innen… Sajnálom… – csóválom a fejemet, s utolsó erőmre hagyatkozom, ami éppen elég ahhoz, hogy elhoppanáljak a hotelszobából. Bárhova. Akárhova, csak minél messzebb tőle, hogy ne tudjam többé bántani.

690
well...







they gonna claim you like a
souvenir,
just to sell you in a year.



Vissza az elejére Go down
Annamarie Vogel
Vas. Szept. 17, 2023 2:43 pm


Nereus
Anna

Kiss me, infect me with your lovin' and fill me with your poison

Talán hiba ez az egész, talán nem, már maga sincs tisztában azzal, hogy mit helyes vagy mi nem. Csak azt tudja, hogy most jól érzi magát, s a világ minden kincsét is felajánlhatnák neki, akkor sem akarná, hogy ennek a pillanatnak vége szakadjon. Egy kis flörtölésnek indult, kihasználásnak, mert bőven volt hátsószándéka azzal, hogy megpróbál összejönni vele. Könnyebben akart teljesíteni a tárgyából, s talán másból is, ha tudott volna segíteni. De a férfi ellenállása felébresztette benne a versenyszellemet, s most, hogy megkaparintotta már nem csak ostoba dolgozatoknak válaszait akarja tőle, hanem szerelmét is. Mert kár is lenen tagadni, hogy van valamiféle kölcsönös vonzalom közöttük. Talán még sose fektetett ennyi időt és munkát egy nem is garantált kapcsolatba, így logikusan most meg akarja azt tartani.
Engedi hogy hozzáérjen, csókolja, pedig ez nem ő lenne. Már régóta retteg a túl intim érintésektől, s az olyan félreérthető helyzetektől, mint ez is. De megérzése azt súgja, hogy Nereus más, benne megbízhat, nem kell attól tartania, hogy kihasználná ezt az egyébként ártatlan helyzetet.
Csalódás… Túl sokszor érte már, bár ha jobban belegondol, akkor egész életét ez alapozta meg. Ha meg is bízott valakiben, vagy csak gondolkodott azon, hogy valakibe bizalmát vetheti, akkor szinte egyből megkapta a jól megérdemelt pofonját. Se családja, se exei nem voltak elég jók és megértőek. A barátok pedig… Milyen barátok? Nem volt senkije, mert hiába próbált közel kerülni máshoz, ő mindig csak második lehetett.
Professzora pedig nem elég, hogy ugyanolyan romlottnak mutatkozott, még meg is rémisztette őt. Igyekezetett haraggal leplezni valódi érzését, s szerette volna, ah azt hiszi a dühtől remeg, nem is a félelemtől reszket. – N-nem én… Én sose akartam ezt! – Csupán tréfa volt! Egyszerű megvezetés, egy játék, melyről még viccelődött is Nikinek, s most saját csapdájába sétált bele, mert bár tudta, egy kis hang fejében figyelmeztette, mégsem hallgatott rá. Ostoba volt, most már belátja, csak valaki segítsen neki. Mert az nem lehet, hogy nyomorúságos élete még rosszabbra fordul, s végül valóban túl gyengének mutatkozik majd. Ez lenne az utolsó csepp, utána nem tudná tovább csinálni.
Elméjét ellepik a rémképek, melyeket át kellett élnie akkor régen, s most gondolatban visszarepül az iskolájába, néhány évvel ezelőttre, ahol először fogta el a pánik. Most is ennek szélén áll, legszívesebben sikítana teli torokból, de az a fránya gombóc megakadályozza, így csak némán hátrál, mert bár lelki szemei előtt egy másik arc van, azé a fiúé, akit annak idején annyira kedvelt, azt tökéletesen érzékeli, hogy Nereus egyre csak közelebb kerül hozzá, amit most nagyon nem akar.
Lába végül az ágy szélében megbotlik, hátraesik, a férfi pedig fölötte terem. Jobb ötlet híján pedig kioszt neki egy pofont, de nem, nem elég, így fejébe les, csak egy pillanatra, amíg ő el tudna menekülni. Halkan nyüsszent, ahogyan kilöki a férfi az elméjéből, s most tisztán látszik, hogy retteg. Nincs több ötlete, hiszen most már pálcájáért sem tud nyúlni, mert lefogják.
Sírni kezd, és halkan könyörög a férfinak, hogy fejje be, álljon le, ha kell soha többé nem látja, csak kegyelmezzen meg neki. Meg se próbál küzdeni az ellen, hogy emlékei közé ássa magát, hiszen nem is tud, meg ereje már elfogyott, feladta a küzdelmet ellene, félig már halottnak tekintette magát, ahogyan tehetetlenül feküdt alatta.
Legnagyobb meglepetésére a férfi leszáll róla, mire egyből összekuporodik az ágyon, hátrébb kúszik és végre előveszi pálcáját és rászegezi. Tudna neki ártani? Nem… Soha. Így leginkább csak dísznek szolgál a darab fa, melyet remegve tart. Hallja, amit mond Nereus, de nem hiszi el, továbbra is csak retteg, s mikor már régen elment, akkor is csak nézi hűlt helyét, továbbra is védekező állásban, mintha bármikor visszajöhetne.
Tíz perc vagy talán még annál is több időbe telik neki, hogy pálcáját kiejtse kezéből és rohamszerűen elkezdjenek potyogni a könnyei. Zihál és sikít, ahogyan fejét fogja és próbál megnyugodni, de nem sikerül neki.




Some ambitions remain as they were in the beginning, burning bright and true, for all eternity.


Vissza az elejére Go down



control yourself! || anna & nereus Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: