Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Caelum & Lily | fake date

Lily Luna Potter


Griffendél hajtója

Caelum & Lily | fake date 83b8642591af672f5ae3050098529d283fc68636

Lakhely :

Godric's Hollow | Roxfort ✿


Keresem :

the Quaffle, mostly ✿

Multik :

Beehive

Playby :

Francesca Capaldi ✿


176


Caelum & Lily | fake date Empty
Lily Luna Potter
Szomb. Jan. 28, 2023 10:36 pm

Izgatottan, sőt, kicsit félve indulok meg a kviddics pálya felé a reggeli után, amit ma kivételesen lassan és sokáig fogyasztottam. Elismerem, húztam az időt, ameddig csak lehetett, de a nagyterem melegében ücsörögni sokkal kellemesebbnek tűnt, mint a lelátón várni végig a Mardekár edzésének egészét az októberi nyirkos időben. Legalábbis ezt mondogatom magamnak, mert nem akarom beismerni - még magamnak sem, hogy jelenleg sokkal inkább vagyok nyuszi, mint oroszlán. De azt hiszem, nem kevés okom van aggódni, hogy a mai terveink rosszul is elsülhetnek. Kedvelem Caelumot, az utóbbi hónapokban bebizonyította, hogy nem olyan idióta, elvetemült gondolkodású Mardekáros, mint sok háztársa... Amúgy, azt gondolom, az utóbbi időben egyébként is elég jól megmutatkozott, hogy a zöldek közül ki milyen jellem is valójában. És Cael tényleg a rendesebbek sorait gyarapítja szerintem, de igazából még mindig nem ismerem őt olyan jól, hogy maximálisan bízni tudjak benne. Persze nagyrészt az én hibámból keveredtünk ebbe a helyzetbe, azt is tudom, de attól még kicsit félelmetes az egész helyzet, vagyis hogy a barátnőjének készülöm kiadni magamat éppen. Főleg, hogy igazából még sosem voltam senkinek a barátnője, sőt, rajta kívül még soha nem csókolóztam senkivel, és az is csak oktató jellegű volt. Még ha nekem nem is csak annak tűnt.  

És akkor még itt van az a dolog, hogy ezt az egész műsort éppen a háztársai előtt kell először előadnunk. Mármint okkal, mert mielőbb meggyőzzük vele Lucinda Waylandet, hogy soha semmi közöm nem volt a pasijához, annál jobb. Az egész csak egy buta félreértés volt, de attól tartok, sajnos más módon sosem tudtam volna kimagyarázni nála. De ott van az a tény is, hogy az elitista, aranyvérű mardisok közül egyre többen kimutatják a foguk fehérjét a roxmortsi zavargások óta, és azok, akik eddig esetleg csak magukban, titokban utálták apámat, meg a Potter családot, egyre nyíltabban kötnek belém bárhol, bármikor. Úgyhogy csak reménykedhetek, hogy semmi nagyon ciki helyzet nem fog kialakulni ma. Persze a félelmeim ellenére én még mindig büszke griffendéles vagyok, úgyhogy mikor felérek a kilátóra, bátor, magabiztos mosolyt vonok az arcomra, úgy integetek a pálya felett repkedő Flintnek, majd egy-két elviselhetőbb csapattársa felé is küldök egy-egy barátságos mosolyt, ha felém pillantanak. Végül is Denny Lestrange-dzsel és Regulus Blackkel sincs – mostanra – semmi problémám, a DS megalapítása óta úgy érzem, legalább bennük tényleg bízhatok, egy oldalon állunk. És remélhetőleg nem veszik zokon a jelenlétemet, vagy nem fogják azt hinni, hogy a kviddics stratégiájukat jöttem kilesni. Végül is a meccsünk ellenük nem egész egy hónap múlva esedékes. Nos, a csapatuk durmstrangos cserediákokból álló másik fele viszont valószínűleg már azt a tényt is zokon veszi, hogy létezem, úgyhogy ezen a mostani jelenlétem már nem sokat ronthat. Munteréket mindenesetre inkább kerülöm a pillantásommal, és inkább előhúzok a táskámból egy könyvet, amivel lefoglalhatom magamat, amíg az edzés tart. És mikor végeznek, és leszállingóznak az öltözőkhöz, én is elhagyom a lelátót, hogy már a biztos talajon várakozzak Caelumra.

- Szia! - mosolygok rá még kicsit bizonytalanul, és sajnos valószínűleg látszik is rajtam, hogy zavarban vagyok, amikor végre előbukkan egy-két társával az öltöző ajtaján. Most amúgy meg kellene fognom a kezét? Vagy adni egy puszit neki? Jaj, basszus, fogalmam sincs. Az igazi párok így csinálják, nem? De megint nyuszinak érzem magam. - Jók voltatok a pályán. - Amúgy ijesztően jók. A mi szedett-vedett, főleg alsóbb évesekből álló csapatunknak nem tudom, mennyi esélye lesz ellenük. Hacsak Shivvy nem vadássza le a cikeszt nagyon gyorsan. A remény hal meg utoljára. - Egy hónap múlva meglátjuk, hogy elég jók-e – vigyorodom el végül kissé kihívóan, és ezzel egyidejűleg kicsit közelebb is lépek Flinthez. - Szóval... indulhatunk...? - Teszem fel a kérdést kissé félénken, és megint küldök egy óvatos, szégyenlős pillantást a jelenlevő mardekárosok felé.

Caelum && Lily


"You can't always be strong but you can always be brave."
Vissza az elejére Go down
Caelum Flint


Mardekár terelõje

Caelum & Lily | fake date 90d665077f70083e718f01c1a5148eb5

Elõtörténet :

Shut it..

Multik :

The problematic army.

Playby :

Felix Mallard.


46


Caelum & Lily | fake date Empty
Caelum Flint
Hétf. Feb. 06, 2023 12:07 pm


doing it all for your love
lily & caelum

A csók óta igyekszem folyamatosan emlékeztetni magamat az eredeti célomra. Szükségem van a vérére, hogy anyámat visszakaphassan. Ennyi az egész. Ugye?
Mégis a kelleténél többször kapom magam azon, hogy őt keresem a folyosón, a lelátón, a nagyteremben és csak akkor nyugszanak meg a gondolataim, amikor megpillantom valahol.
Igyekszem legalább az edzéseken koncentrálni. Denny szétrúgná a seggemet, ha nem koncentrálnék. Fontosak a meccsek és mivel szeretnék apám nyomdokaiba lépni, így nem foglalhat le egy vörös göndör hajzuhatag... ami nem mellesleg fel is tűnik a lelátón. Kíváncsi tekinteteket érzek magamon. Amikor integet egy halvány mosoly jelenik meg az arcomon és visszaintek neki. Merlin ajándéka volt az a szerencsétlen helyzet amibe keveredett és mivel egy vérmes Mardekáros barátnő lohol a sarkában, így rajtam kívül nem vezet más kiút a slamasztikából. Szeretném azt hinni, hogy a nevem és a házam majd biztonságot nyújt számára azok ellen, akik az elmúlt időszakban igencsak vérszemet kaptak a Potter ivadékokra. Tulajdonképp miért is aggódok ezért? Minél jobban megkeserítik az életét, annál jobban fog hozzám menekülni. Úgy tűnik a világ egyre gondosabban hajtja a malmaimba a vizet.
-Mit keres itt a vöröske?-áll meg a levegőben mellettem az egyik hajtó és azonnal rákapom a tekintetem.
-A barátnőmről beszélsz.-Emelem fel a mutatóujjamat fenyegetően, mire válaszként felemeli mindkét kezét a levegőben.
-Nem tudtam, haver.-a hangsúlya máris szimpatikusabb a számomra. Megindul felénk az egyik gurkó. Gondolom túl sokáig álltunk egyhelyben. Meglendítem az ütőmet és teljes erővel elütöm a labdát a másik irányba.
Hamarosan véget is ér az edzés. Az öltözőben lezuhanyzok és átöltözök azokba a ruhákba, amikbe Roxmortsba készülök menni. Megvárom a srácokat is, hogy elkészüljenek és együtt lépünk ki az öltözőből. Lily már kint vár és kilépve a csapattársaim közül egyből hozzá megyek.
-Szia!-mosolygok rá. Látom a bizonytalanságot a szemeiben. Azt sem tudja, hogy hogy létezzen a közelemben. Itt az idő, hogy a lovagja legyek.
-Köszi.. édes vagy, hogy lenéztél indulás előtt..-nem mintha nem tudtam volna, hogy jönni fog. Így beszéltük meg, de ezt nem kell, hogy mindenki tudja.
-Esélyetek sincs a Mardekár ellen, de van még egy hónapotok reménykedni..-nevetek fel. Egy féloldalas mosollyal figyelem ahogyan közelebb lép hozzám. Muszáj lesz valami kis műsort csinálnunk. Átkarolom a vállát és közelebb húzom magamhoz. Adok egy apró csókot a szájára. A saját hírnevemre is gondolnom kell. Nem akarom azt hallgatni, hogy nem érhetek a barátnőmhöz. Egyébként is.. ezért gyakoroltunk nem?
-Induljunk.-bólintok. A vállán hagyom a kezemet és elindulok vele a többiek után, akik kicsit távolabb vártak ránk. Amikor mozdulunk ők is elindulnak.
-Fázol vagy ennyire izgulsz?-kérdezem kissé szórakozott hangom. Látom mennyire stresszel és ezt mérhetetlenül aranyosnak találom. Nem tudom, hogy miattam feszeng, a helyzet miatt, a társaság miatt.. vagy az egész miatt. Igazából miért is érdekel? Ő nem igazából a barátnőm..
-Milyen volt a napod eddig?-érdeklődök, hogy egy kicsit eltereljem a gondolatait. Meg persze az enyémeket is.

Lily Luna Potter varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter


Griffendél hajtója

Caelum & Lily | fake date 83b8642591af672f5ae3050098529d283fc68636

Lakhely :

Godric's Hollow | Roxfort ✿


Keresem :

the Quaffle, mostly ✿

Multik :

Beehive

Playby :

Francesca Capaldi ✿


176


Caelum & Lily | fake date Empty
Lily Luna Potter
Hétf. Feb. 06, 2023 3:50 pm

A szívem szinte a torkomban dobog, amíg arra várok, hogy a mardekárosok kijöjjenek az öltözőből. Kockázatos ez az egész, több értelemben is, mert mi van, ha véletlenül lebukunk, és mindenki megtudja, hogy ez csak kamu? Elég ciki lenne. Azért is, mert magában az, hogy ez csak színjáték, hogy életem első fiúja csak eljátssza, hogy velem van, már épp elég nagy leégés volna. Ráadásul Wayland akkor már tuti azt hinné, hogy volt valami a fiújával, és soha az életben nem szállna le rólam. De ha meg hihetőek leszünk, és miattam piszkálni kezdenék Flintet, amiért egy Potterrel jár, vagy ha Albus... Na igen, Albus... Jól tudom, hogy kicsit sem bírja Flintet, és fogalmam sincs, mit fog szólni, ha a fülébe jut, hogy együtt járunk. Kétlem, hogy tetszene neki a szitu. De ha meg elmondanám neki az igazat, nem biztos, hogy megértené. Na ezért is nem mondtam neki semmit. Szóval a lényeg, hogy ez mindenhogy könnyen kínossá válhat, és akkor még nem is beszéltünk azokról a mardekárosokról, akiknek esetleg nem tetszik majd az, hogy körülöttük lebzselek Caelum miatt. Hát igen.  

Izgatottságomban előre-hátra hintázom a lábamon, de azonnal megállok, ahogy először nyílik az ajtó. Naná, hogy épp Calysta az első, aki kisétál rajta. Az ereimben is megfagy a vér attól, ahogy mellettem elsétálva rám kacsint. Csak mert ebben a gesztusban nincs semmi játékos vagy barátságos. Inkább mintha azt üzenné: alig várja, hogy egy sötét sikátorban összefusson velem. Megborzongok, amint elfordul, és tovább áll. Szerencsére a következő érkezők már elég jó arcok.

- Na persze. Lehet, hogy mi nem játszunk ilyen vadul, de a fogónk nagyon fürge. - Jó, persze tudom, hogy Regut sem kell félteni, ha cikeszvadászatról van szó, de most nem ez a lényeg. - Nem beszélve Nottról, aki egy igazi vadember idén - ami nem okvetlenül pozitívum, főleg mert túlságosan jóban van a mardis csapat egy bizonyos részével, de azért én még reménykedem, hogy nem hagyná őket nyerni. - De bízzátok csak el magatokat nyugodtan. Aztán majd úgyis kiderül, ki a jobb - villantok egy magabiztosnak és kihívónak szánt mosolyt. De mielőtt a mondandómat befejezném, Caelum közelebb lép, aztán csak úgy megcsókol.  A szemeim kicsit elkerekednek közben, és viszonozni is elfelejtem. Tudom, hogy ezt gyakoroltuk, meg minden, csak most nem álltam készen rá. Zavartan pislogok rá, fülig elpirulva. Szerencsére a többiek már tovább haladnak lassan, kikerülnek a hallótávolságunkból. - Bocsi, bocsi... csak kicsit váratlanul ért. Legközelebb jobb leszek, eskü - mondom Flintnek halkan, hogy csak ő hallja, és egyik tenyeremet a forró arcomra tapasztom.

- Hűvös is van, és... kicsit tényleg izgulok. Te nem? Látszólag nem. Igazából szuper vagy. - Ezt hangosan is kimondtam? De tényleg szuper, amilyen lazán kezeli ezt. Valószínűleg őt nem zavarják úgy össze a saját érzései, mint engem. Ideje összekapnom magam, jobban igyekezni. Át is karolom Flint derekát, miközben az ő karja még mindig a vállamon pihen. Szokatlan, de egész kellemes érzés így hozzásimulni. Szabad ennek ilyen kellemesnek lennie, mikor ez az egész nem is valóságos?

- Milyen volt? Hát nem sok minden történt azon kívül, hogy jól tele ettem magam müzlivel. Előfordulhat, hogy háromszor is újratöltöttem a tálamat, hogy minél később kelljen megindulni – mosolygok fel rá szégyelősen. - Aztán meg bájital házit írtam a lelátón. Remélem, Lestrange meg a többiek nem veszik zokon, hogy belógtam az edzésetekre. Bár Gravestől már így is kaptam egy elég komoly halálos pillantást, mikor elhagyta az öltözőt. - Válaszlom meg a kérdést, és észre sem veszem, hogy kicsit többet is beszélek a kelleténél. - Na és neked?

Caelum && Lily

Caelum Flint varázslatosnak találta



"You can't always be strong but you can always be brave."
Vissza az elejére Go down
Caelum Flint


Mardekár terelõje

Caelum & Lily | fake date 90d665077f70083e718f01c1a5148eb5

Elõtörténet :

Shut it..

Multik :

The problematic army.

Playby :

Felix Mallard.


46


Caelum & Lily | fake date Empty
Caelum Flint
Kedd Feb. 07, 2023 8:37 am


doing it all for your love
lily & caelum

Nekem ez a helyzet rettenetesen kapóra jött... de róla ezt nem biztos, hogy el lehet mondani. Én voltam az egyetlen lehetséges menekülési útvonal, de ezzel nem biztos, hogy nyert annyit, hogy ellensúlyozza, amit Calysta-tól kapott volna. Még a saját családjától is kaphat azért, mert velem "jár". Hogy finoman fogalmazzak nem vagyok a Potter család kedvence. Ezzel még én is rajzoltam egy rohadt nagy céltáblát a homlokom közepére. Ez volt a járulékos rossz a tervemben, viszont bármit hajlandó lettem volna kiállni, hogy anyámat visszakaphassam.
-Kicsim... tényleg be akarod mesélni, hogy a kis griffendéles hordátok akár csak kicsit is elvetemültebb lenne, mint a mardekár?-nevetek fel. Persze ez csak egészséges versenyszellem nem komolyan akarom megbántani a kis lelkét. Egy pillanatig sem gondolnám, hogy ennyitől megsértődik, mert akkor már most lehúzhatnám a tervemet, mert teljesen esélytelen lenne, hogy belémszeressen.
Rövid csókkal szórítom belé a szót, amit még viszonozni is elfelejt. Mosolyogva figyelem megdöbbent arcát. Lassan elkezd színt váltani az arca, amitől mosolyom már inkább elégedetté kezd válni.
-Nincs semmi baj.-kacsintok rá és már indulunk is a többiek után miközben a karom a vállán pihen. Pont olyan magas... pontosabban alacsony, hogy ez teljesen természetes és kényelmes legyen.
Válaszán felnevetek.
-Nem igazából kicsit sem izgulok.-vonom meg a vállamat. Nincs okom idegeskedni. Tudom mit csinálok... azt hiszem... arról nem is beszélve, hogy legalább az egyikünknek úgy kell csinálnia, mintha lenne bármi fogalma arról, hogy mégis mit művelünk. Majd belenyugszik ő is.
-De jó tudni, hogy szerinted szuper vagyok.-pillantok rá kicsit megvonogatva a szemöldökeimet. Tényleg jól esett volna a lelkemnek, hogy szupernek tart? Fáj beismerni, de igen. Nagyon is jól esett.
Átkarol a derekamnál és soha, senkinek, semmilyen körülmények között nem fogom bevallani, de ez a kelleténél sokkal jobban esik a lelkemnek. Igyekszem gyorsan elhessegetni a gondolatot a fejemből és ezt az érzést a testemből. Koncentrálnom kell. Nem fér bele a terveimbe, hogy beleessek Lily-be. Ezt a forgatókönyvet még csak nem is szeretném felvenni a lehetséges végkimenetelek közé.
Lepillantok rá, amikor rámnéz miközben a reggelijéről mesél olyan odaadással mintha élete legjobb műzlije lett volna. Viszonzom a mosolyát. Ezek az apró válaszok sokkal természetesebben jönnek a testemből, mint gondoltam. Élvezném a társaságát? Szeretném azzal nyugtatni magamat, hogy csak szórakoztató, hogy mennyire zavarba hozza a helyzet... meg természetesen én.
-Jogod van meglátogatni a pasidat..-a hangom teljesen magabiztos. Lassan kezdem úgy érezni, hogy ezek a szavak már nem is tűnnek furcsának.
-Nem mellesleg majd megnyugszanak, amikor én is meglátogatlak az edzéseden.-az majd elcsitítja a kedélyeket, bár szerintem a griffendélesek naív kis lelke jobban sérül majd amikor ott ülök majd a lelátón.
-Én pirítóst ettem nem műzlit..-pillantok rá bizalmasan, de végül elmosolyodok.
-De a nap jó része még előttünk áll... -szabad kezemmel egy hajtincset hátrasimítok az arcából. Komolyan gondoltam? Talán? Erre még a saját fejemben sem szeretnék választ adni.
-Készen állsz rá, hogy a mai naptól kezdve hivatalosan a barátnőm vagy?-kérdezem, de csak azért, mert szeretem ahogyan ettől minden alkalommal olyan lehetetlenül elpirul. Hiába nem az egész iskola előtt parádézunk sokan fognak látni minket és a Roxfortban gyorsan terjednek az ilyen hírek. Bármibe fogadnék, hogy mire lemegy a Nap már mindenki tudni fogja, hogy "együtt vagyunk". A griffendél-mardekár párkapcsolatokon egyébként is szeretnek csámcsogni az emberek, de most ráadásként Lilyről van szó és rólam, aki híresen a Potter fiúk bögyében van. Holnap lesz csak igazán vicces napunk.
-Ja és akartam valamit kérni.. ha bármelyik megkeseríti az életed azért mert a barátnőm vagy szeretném ha elmondanád.. nem fogom hagyni, hogy csesztessenek.-csak röviden pillantok rá majd újra az utat figyelem nehogy pofára essek a nagy bemutatkozásunk közben.

Lily Luna Potter varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter


Griffendél hajtója

Caelum & Lily | fake date 83b8642591af672f5ae3050098529d283fc68636

Lakhely :

Godric's Hollow | Roxfort ✿


Keresem :

the Quaffle, mostly ✿

Multik :

Beehive

Playby :

Francesca Capaldi ✿


176


Caelum & Lily | fake date Empty
Lily Luna Potter
Kedd Feb. 07, 2023 7:48 pm

Azt mondja, kicsim, és ettől az egész kijelentése valahogy teljesen máshogy csapódik le. Inkább aranyos, és egyáltalán nem sértő, kötekedő. Inkább ez is olyan szokásos csipkelődésnek hangzik, ami közöttünk elég gyakori. Ha őszinte akarok lenni, szeretek vele vitatkozni. Ez olyan Griffendél-Mardekár dolog. Vagyis tényleg lehetne ilyen is a viszony a házaink között, egyészséges versenyszellemmel, enyhe civakodásokkal, ami inkább szórakoztató, mint komoly. De sajnos vannak, akik ezt valóban véresen komolyan veszik. És van, hogy tényleg konkrétan a “véres” szón van a hangsúly.

- Nem, kicsim... - ráncolom az orrom egy csipetnyi szemtelenséggel a tekintetemben, miközben épp visszavágok. - Közel sem gondolom, hogy lehetünk olyan elvetemültek, mint ti. De az, hogy mi más taktikával játszunk, nem jelenti azt, hogy kevesebb esélyünk lenne nyerni, mint nektek - tárom szét a két karomat.  

A csókja teljese váratlanul ér, pedig számítanom kellett volna rá, nyilván, de mégsem tettem, és emiatt teljesen zavarba jövök. Még jobban, mint a becézésétől. Szégyenlősen mosolygok, mikor megnyugtat, hogy nincs ezzel semmi gond, és nem csak hangosan, de magamban is megfogadom, hogy legközelebb jobban résen leszek, és nem fogok bénázni.  

- Ó, aztán ne szálljon a fejedbe! - sunyítok fel Caelumra az elégedett hangját hallva. - Csak úgy értettem, hogy... Tetszik, hogy ilyen lazán kezeled. De persze te egy kicsit előnyben vagy velem szemben. - Hisz neki már voltak kapcsolatai, jobban tudja, hogyan kell ezt csinálni. Azt mondjuk nem tudom, hogy hány lánnyal járt eddig. Talán egy vagy két lányt említett név szerint legutóbb. Őszintén megmondom, nem emlékszem pontosan, akkor jobban lefoglalt a saját ciki helyzetem, és a tény, hogy el kell neki mondanom, hogy nekem még senkim nem volt, és még csak nem is csókolóztam soha korábban. Az utóbbi persze mostanra már nem érvényes.

Kicsit elkerekednek a szemeim, amikor kijelenti, hogy legközelebb ő látogat meg az edzésünkön. Ami persze tök logikus és okos lépés, csak megint elönt kicsit az izgatottság és a szorongás. Nos, igen, van még bőven kihívás előttünk. Remélem, nem bénázok majd nagyon, és nem fogok lebukfencezni a seprűmről, amint felbukkant majd a lelátón. Így is bosszant kicsit, hogy a csapat egyik fele úgy kezel, mintha én is egy szinten lennék a csapat másik felével, azaz az alsóbb éves kislányokkal, pedig már ötödikes vagyok, nem elsős vagy másodikos.

- Hivatalosan is a barátnőd, mi? - kérdezek vissza kicsit vicces hangsúllyal, és elvigyorodom. Tudom, hogy érti, csak olyan, mintha szó szerint gondolná. És akaratlanul is elgondolkodom, hogy az milyen lenne. Vajon kevesebb nyomás lenne rajtam? Biztos. Mert így most olyan... zavaros minden. Mi az, amit megtehetek, vagy meg kéne tennem, és mi az, amit nem, miközben a szívem a saját szabályai szerint akar működni, és kicsit félek tőle, hogy túlságosan megkedvelem majd Caelumot. - Igen, azt hiszem, készen állok - bólintok végül. Ahogy elérjük a Roxfort határát, elengedem a derekát, és ha benne van, inkább csak a kezét fognám. Biztonságosabbnak tűnik így közlekedni a faluba vezető, kikövezett úton.

- Nem fogod hagyni? Ezt komolyan gondolod? Mármint... mit akarsz tenni? Én nem szeretném, hogy miattam bajba kerülj. Hisz már így is... tudod... Szóval csak hálás vagyok, hogy ezt megteszed nekem – mosolygok rá halványan, de őszintén. És közben elhalad mellettünk egy kisebb lánycsapat, hollósok és hugrások vegyesen, aztán bennünket bámulva összesúgnak, ahogy tovább haladnak. Basszus, azt hiszem, megint elpirultam. Csak remélhetem, hogy a hajam mellett ez az arcszín nem annyira feltűnő, mert kezd igencsak zavaró lenni, hogy folyamatosan lángol az arcom valami miatt.

- Azt hiszem, hamar el fog terjedni a pletyka - nézek a diáktársaink után a fejemet csóválva. - Öhm... egyébként hová szeretnél menni először? A Mézesfalásba esetleg? Be kell táraznom édességből. - Azt hiszem, azt mostanra már Flint is tudja, hogy elég édesszájú vagyok.

Caelum && Lily

Caelum Flint varázslatosnak találta



"You can't always be strong but you can always be brave."
Vissza az elejére Go down
Caelum Flint


Mardekár terelõje

Caelum & Lily | fake date 90d665077f70083e718f01c1a5148eb5

Elõtörténet :

Shut it..

Multik :

The problematic army.

Playby :

Felix Mallard.


46


Caelum & Lily | fake date Empty
Caelum Flint
Szer. Feb. 08, 2023 8:39 am


doing it all for your love
lily & caelum

Örülök neki, hogy nem olyan kis nebántsvirág, mint ahogy azt sokan gondolják. Nem veszi a lelkére, ha szemtelenkedek egy kicsit, sőt még van is válasza mindenre. Saját magamból kiindulva nem biztos, hogy sokáig tudnék szépen játszani, ha érzékeny lenne a lelke.... igen akkor jelentős hátránnyal indulnék és minimális túlélési eséllyel, de így tényleg olyan, mintha mi ezt már sokkal régebb óta csinálnák, mint egyébként a valóságban.
-Jajj félreértettél.. ne haragudj, édes.. pontosítok.. nem a taktika miatt nincs esélyetek.. hanem mert nem érhettek fel a mardekárhoz.-villantom rá a legszebb mosolyomat.
Én jóval magabiztosabban mozgok ebben az egészben. Valahol benne van az a tudat is, hogy nem kell félnem, hogy vajon nem lépek-e át egy határt, mint amikor ténylegesen ismerkedik az ember. Mi már egymásra vagyunk kényszerülve. Szóval szabad a játéktér.
-A fejembe?-vigyorgok rá felvont szemöldökkel.
-Férfiből vagyok.. 3 lehetőséged van.. vagy a fejembe száll valami, vagy a gyomromba... vagy...-lepillantok majd ismét az arcára. Szinte már most érzem, hogy ezzel is zavarba fogom hozni.
-Jó azért nincs mögöttem a fél iskola... meg nekem nincs annyi veszítenivalóm.-a francokat nincs. Jóval többet bukhatok, mint ő, de ezt nem kell tudnia feltétlenül. Nem is feltétlenül. Egyáltalán nem kell tudni.
Olyan édes, hogy szinte mindenen vagy megdöbben vagy zavarba jön, ami csak kijön a számon. Mások is eljárkálnak a párjuk edzéseire, de azt nem fogjuk lenyomni senki torkán, hogy csak ő lehet ott az enyémeken, ha viszont nagyjából kiegyenlítetten játszunk, akkor nehezebben szúrja ez majd az emberek szemét... vagy legalábbis egálban lesz dühös mindenki... az pedig majdnem olyan, mintha senki sem lenne dühös. Ugye? Vagy nem? Leszarom.
-Igen, hivatalosan is!-nyújtom ki rá a nyelvemet egy pillanatra. Jézus. Mióta viselkedek ilyen gyerekesen valaki közelében? Tényleg képes lenne ezt kihozni belőlem csupán azzal, hogy itt létezik körülöttem? Nagyon kell majd vigyáznom, hogy még véletlenül se kavarja össze a fejemet.
-Helyes.-bólintok rá a dologra. Remélem tényleg úgy van ahogy mondja és készen áll arra, ami ránk vár. Bár a nagyját még csak nem is sejtheti. Néha úgy érzem magam ettől az egész helyzettől, mintha vadász lennék az erdőben az őzike már benne lenne a célkeresztben, de ő még békésen inna egy patakból miközben az én ujjam már a ravaszon van. De vajon képes leszek lecsapni, amikor eljön az ideje? Nagyon remélem.
Elengedi a derekam, így én elengedem a vállát és inkább megfogom a kezét, összekulcsolva az ujjainkat. A lányok ezt szeretik, nem?
-Igen, teljesen komolyan gondolom. Azt, hogy mit fogok tenni csak bízd rám... mégis milyen fényt vetne rám, hogyha hagynám, hogy terrorizálják a barátnőmet? Még akkor is ha...-még pont időben harapom el a mondat végét, amikor egy kisebb csorda lány halad el mellettünk. Azonnal súgdolózni kezdenek... ez valami lány reflex egyébként? Mindegy is.. nekünk kapóra jön.
-Ez kifejezetten jól ment..-bólintok rá miközben követem a tekintetét.
-Akkor irány a Mézesfalás.-bólintok újra, amit akar azt megkapja. Az a cél, hogy idővel már ne csak úgy gondoljon rám, mint a srácra akivel kamuzik. El kell tekernem a fejét és ehhez minden kedvességet, figyelmességet be kell vetnem. Tudnom, hogy tetszem neki. Le sem tagadhatná, bár biztosan megpróbálná. Különben nem tudnám minden kis aprósággal zavarba hozni.
Amikor A faluban az első utunk a Mézesfalásba vezet, ahogyan kérte. Én sosem voltam túlzottan édességpárti, de innen egy két dolgot még én is szeretek. Kinyitom neki az ajtót, hogy beléphessen előttem. Én csak utána megyek be az üzletbe. Kevés a hely, így inkább bent már csak mögötte sétálok, de nem maradok le, hogy hallgathassam ahogyan az édességekről áradozik. Azt olyan aranyosan tudja csinálni...

Lily Luna Potter varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter


Griffendél hajtója

Caelum & Lily | fake date 83b8642591af672f5ae3050098529d283fc68636

Lakhely :

Godric's Hollow | Roxfort ✿


Keresem :

the Quaffle, mostly ✿

Multik :

Beehive

Playby :

Francesca Capaldi ✿


176


Caelum & Lily | fake date Empty
Lily Luna Potter
Szer. Feb. 08, 2023 7:20 pm

Azon a ponton, hogy olyan édesen kiejti a száján, hogy félreértettem, már csípőn van a két kezem, és felvont szemöldökkel várom az újabb replikáját. Úgy tűnik, erről egész nap el tudnánk vitatkozni, de így szép kezdeni egy igazi, jó kamu kapcsolatot, nem igaz? - Nem érhetünk fel? - kérdezek vissza hitetlenkedve, külön hangsúlyozva minden szót. - Na jó, ezt majd meglátjuk. - Ha akarnék, sem tudnék neki ennél velősebb választ kitalálni jelenleg, miután a váratlan csókjával zavarba hoz. De nem kétlem, hogy lesz még alkalmunk erről vitázni a következő egy hónapban. És akár a meccs után is, akármelyik csapat is nyeri majd meg.

Elkerekednek a szemeim, mikor a harmadik opció helyett csak lepillant magára. Azt hiszem, kicsit még a szám is tátva marad, és nem kétlem, hogy megint vörös az arcom. - Direkt csinálod, ugye? Valld be, hogy direkt hozol zavarba ötpercenként! - ingatom a fejem, és próbálok felháborodottnak tűnni, hogy leplezzem az újabb pirulást. Úgy érzem, be kell keményítenem Flinttel szemben, mert ez így nem mehet tovább. - Csak... fejezd be! - szólok rá a mutatóujjammal szigorúan felé bökve, és figyelmeztetésképpen kicsit megcsípem az oldalát is ott, ahol a karom átkarolja a derekát. Aztán felvigyorgok rá, mintha azt üzenném, nem fogom ám hagyni magam.

- Hmm... Mindenesetre szeretném én is ilyen lazán kezelni - sóhajtok. Jó, lehet, hogy neki kevesebb a veszítenivalója, mint nekem, mert nincs a nyomában egy őrült, bosszúszomjas mardis csajszi, de azért ha jól sejtem, neki sem mindegy, hogy elbénázom-e a dolgot. Minimum a jó hírneve bánhatja, vagy mi. Szóval tényleg igyekszem ellesni tőle, hogyan kell ezt jól csinálni, és nem belefeszülni. El is nevetem magam, amikor nyelvet ölt rám. Tulajdonképpen megkönnyíti nekem azzal, hogy ilyen jófej. Azzal azonban meglep, hogy szembe akarna szállni bárkivel, aki miatta belém kötne. Mármint valahol van értelme, hisz ha el akarjuk hitetni, hogy tényleg együtt vagyunk, akkor azzal gondolom ez is velejár. Hogy kiállna értem, csak... tényleg nem szeretnék bajt. - Oké, értem. Öhm... ha történne bármi olyan, amit nem tudok kezelni, szólni fogok, ígérem. De... igazából már kezdek hozzászokni a piszkálódásokhoz. Mármint... eleve furcsa ez az év... Tavasz óta minden megváltozott, és azzal, hogy szeptember óta itt vannak a cserediákok, csak még összetettebb lett a helyzet. Szóval... Nem gondolom, hogy ez túl sokat rontana a helyzeten – mutogatok kettőnkre, miközben a fejemet ingatom, aztán vállat vonok. - De Griffendéles vagyok, Potter vagyok, nem ijedek meg egykönnyen - mosolyodom el kicsit. - Bevallom, attól jobban tartok, hogy veled kötekednek majd miattam. És te... megmondanád nekem, ha így volna? Mert tudod... ha ez a helyzet kezdene kicsúszni a kezeink közül... bármikor befejezhetjük, ha úgy éreznéd. - Nézek komolyan Caelum szemeibe. Végül is talán annyi is elég, ha elterjed a pletyka rólunk, hogy Lucinda leszálljon rólam. Nem akarom őt tovább magamhoz kötni, mint szükséges, vagy mint ahogy az neki még belefér.

- Te kérsz valamit? - kérdezem, ahogy belépünk a Mézesfalásba. És basszus, megint egy kicsit zavarba jövök attól, ahogy mások bennünket néznek, összesúgnak, miközben Flint mögöttem sétál, mintha tényleg egy pár volnánk. Persze tudom, hogy ez a cél, meg minden, csak ez annyira ismeretlen terep még nekem. Hogy egy fiú így itt van mellettem, akármerre lépek. Fogok egy kosarat, amibe mindenfélét belegyűjtök, ami csak szimpatikus, aztán kérek hozzá egy tértágított tasakot, hogy az egész csomag elférjen majd a kabátzsebemben.

- Mit szólsz, megnézzük az újjáépített Három Seprűt? - kérdezem valamivel később, miután kilépünk az üzletből. - Vagy öhm... úgy hallottam, néhány diák a Szárnyas Vadkan épülete mögött gyülekezik mézsört iszogatni, meg ilyenek, oda is mehetnénk... - próbálok ötletelni, de igazából kezd egyre jobban úrrá lenni rajtam a szorongás. - Először járok a faluban tavasz óta... Nem gondoltam, hogy ilyen... nehéz lesz – vallom be végül őszintén Flintnek a számat harapdálva. - Te is itt voltál... akkor? - Nem emlékszem rá, hogy láttam volna, de ez nem zárja ki, hogy ő is lejött a karrierbörzére, hisz én is nagyrészt eszméletlenül feküdtem a romok alatt.  

Caelum && Lily

Caelum Flint varázslatosnak találta



"You can't always be strong but you can always be brave."
Vissza az elejére Go down
Caelum Flint


Mardekár terelõje

Caelum & Lily | fake date 90d665077f70083e718f01c1a5148eb5

Elõtörténet :

Shut it..

Multik :

The problematic army.

Playby :

Felix Mallard.


46


Caelum & Lily | fake date Empty
Caelum Flint
Csüt. Feb. 09, 2023 12:05 am


doing it all for your love
lily & caelum

Ráhagyom. Áltassa csak magát, hogy van esély arra, hogy el tudnak minket verni. Ez még biztos egy több fordulós bizonygatás lesz egymásnak, de állok elébe teljes mellszélességgel és elszántsággal. Nincs is jobb, mint amikor egy griffendéles próbálja bizonygatni, hogy jobb lehet egy mardekárosnál.. chh.. álmodozzon csak.
Hangosan felnevetek amikor a teljes döbbenet kiül az arcára, amikor azt a bizonyos harmadik lehetőséget említem. Elpirul.. természetesen és résnyire szétnyílnak az ajkai. Nem is tudom eldönteni egy pillanatig, hogy valami csípős válaszon gondolkozik vagy tényleg ennyire felakadt a mondanivalómon.. de mivel szüksége van néhány másodpercre, hogy valami kijöjjön azon az okos kis száján így szerintem a második tippem jött be.
-Tök véletlenül van hozzá valami isteni érzékem..-vonogatom meg a szemöldökeimet néhányszor vigyorogva. Amikor felemeli az arcom elé a mutatóujját, hogy keményebbnek tűnjön én is felemelem a szabad kezelem és beleakasztom a mutatóujjam az övébe, amivel amivel éppen fenyegetőzik.
-Úgysem fogom.-közelebb húzom magamhoz a kezét és adok egy csókot a csuklójára, mielőtt elengedem a kis harcias kezét. Ezzel is alátámasztva amit az előbb mondtam. Olyan vastag kabát van rajtam, hogy alig érzem a csikizést, de azért értékelem a próbálkozást.
-Majd belejössz.-vonom meg a vállamat. Ez nem jóslástan, hogy különösebb adottság kelljen hozzá. Csak idő kell neki és minél jobban megdolgozom a kis határait annál előbb fog természetesen jönni neki a sok apróság.. ha azok előjönnek elkezd majd kötődni.. onnantól pedig sínen leszek.. remélem.
-Igen Lily pont ez lenne a lényeg.., hogy EZ..-ugyanúgy végigmutatok kettőnkön, mint ő-... javítson a helyzeten ne pedig rontson..
Kissé meglepődök, hogy még a cserediákok is kikezdtek vele. Hogy van képük beleállni egy Roxfortosba? Kissé felhúzom az orromat fintorogva. Majd rendet rakok körülötte. Lilyt ne csesztesse senki.
Kérdésén felnevetek, de mivel nagyon is komoly tekintettel találom szembe magam így visszafojtom a végét.
-Ha velem kötekednek azt tudni fogod anélkül, hogy szólnék.. akkor valaki a gyengélkedőre kerül...-mosolygok rá türelmesen. Én nem sokszor vagyok a szavak embere, és valljuk be őszintén az emberről az is sokat elárul, hogy milyen pozícióban játszik a kviddics csapatban. Én terelő vagyok. Ha nekem jönnek visszaütök. Minden különösebb tárgyalás nélkül.
A történtek ellenére elég sok tanuló van lent a faluban. Van amitől nem vehetik el az ember kedvét.
Amikor kérdez egy kicsit elgondolkozom, de ez megint egy olyan lehetőség, amit kár lenne kihagynom. Közelebb lépek hozzá és a füléhez hajolok.
-Itt az idő a gyakorlásra.. válassz nekem valamit.. és most szólok, hogy én fizetek.-soha egyik barátnőmnek se hagytam, hogy fizessenek, ha én is ott voltam. Ez elvi kérdés. Tudom, hogy nem szorul rá, de ez egy olyan gesztus, amit már hamar belém neveltek a szüleim. Apám akármekkora tahó volt az iskolás évei alatt.. a nőkhöz volt érzéke. Úgyhogy, ha kivásárolta magát fizetek ahogy ígértem és kimehetünk.
Kicsit elgondolkozom a további lehetőségeken.
-Menjünk a Szárnyas Vadkanhoz akkor.. ha soknak érzed majd lelépünk.-elvégre az lenne a cél, hogy minél többen lássanak minket együtt. Úgyhogy nekünk most szépen vonulnunk kell a csordával. Hirtelen kapom rá a tekintetem, amikor a támadást említi. A legtöbben alig beszélnek róla.
-Héé..héé.-fogom meg a vállát és magam felé fordítom.
-Semmi baj.. jogod van ahhoz, amit ezzel kapcsolatban érzel..-ha engedi közelebb húzom magamhoz és megölelem. Mégis mi a frászt művelek?
-De azt is tudnod kell, hogy nem lesz baj.. oké? Itt vagyok. Én pedig eddig is kimentettelek.. szóval tényleg.. ha bármikor úgy érzed, hogy nem bírod tovább a helyet lelépünk..-próbálom megnyugtatni.
-Én nem voltam itt.. én kiskorom óta tudom mit akarok... úgyhogy inkább a kastélyban lógtam.. nem volt kedvem lesétálni..-és mekkora mázlim volt, hogy a lustaságom kimentett? Pedig győzködtek, hogy jó buli lesz... mégsem tartottam velük.
Ha készen áll akkor tovább sétálunk a Szárnyas Vadkan felé. A kezembe fogom a kezét, hogy érezze, hogy nincs egyedül. Rám számíthat.

Lily Luna Potter varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter


Griffendél hajtója

Caelum & Lily | fake date 83b8642591af672f5ae3050098529d283fc68636

Lakhely :

Godric's Hollow | Roxfort ✿


Keresem :

the Quaffle, mostly ✿

Multik :

Beehive

Playby :

Francesca Capaldi ✿


176


Caelum & Lily | fake date Empty
Lily Luna Potter
Csüt. Feb. 09, 2023 11:53 am

Naná, hogy nem tévedek vele kapcsolatban, mert igenis direkt csinálja, szándékosan hoz folyton zavarba. Annyira szemtelen és pofátlan, de mit is várhatnánk tőle, mikor mardekáros? De gondolom, azért cserébe, hogy megteszi nekem ezt a szívességet, a minimum az, hogy elviselem a szemtelenkedéseit. Még szerencse, hogy van már ebben némi gyakorlatom, megedződtem már valamennyire a testvéreim mellett. Persze ez nem jelenti azt, hogy kevésbé jövök zavarba, de nem csinálok belőle nagy ügyet. Végül is Albus már két éve piszkál egy butaság miatt, amit több, mint két éve csináltam, James meg néha direkt azért tesz dolgokat, hogy bosszantson vele, megtanultam már ezzel együtt élni.

- Miért is nem lep meg? - forgatom a szemeimet. - Valószínűleg a véredben van, már csak azért is, mert mardekáros vagy - sóhajtok bujkáló mosollyal a szám sarkában. - Nem fogod? Szerintem te tényleg ki akarod húzni nálam a gyufát - emelem meg felé a szemöldököm, és próbálnék fenyegetőnek tűnni. Amennyire csak a százötvenöt centimmel az lehetek. Na igen, naponta imádkozom Merlinhez meg az istenekhez, hogy legalább a százhatvanat elérjem, mire tizennyolc leszek. Félek, hogy nem fognak így komolyan venni újságíróként sem.

- Jó hát... a Lucinda Wayland problémán biztosan segít majd EZ – nyomom meg a szót úgy, mint ő. - A többi meg majd kiderül - vonok vállat. Aztán viszont nagyon csúnyán nézek rá, amikor a kérdésemre egyszerűen elneveti magát. - Te most komolyan kinevettél? Azt gondolod, hogy én nem tudok veszélyes lenni? - Persze a felháborodásom csak félig igazi. Mert oké, értem én, hogy az ő macsó világában, amiben ő a nagy badass mardekáros terelő, vicces, hogy egy lánytól kérne segítséget, hogy megvédje magát, de azért... Ne már! Én tényleg csak azt szeretném elkerülni, hogy a kelleténél több problémája legyen miattam. - Csak hogy tisztázzuk: én is simán a gyengélkedőre tudnék küldeni bárkit, ha nagyon akarnám. Lehet meglepődnél - szúrom oda kicsit dacosan. A DS-ről nem szeretnék beszélni neki, egyelőre nem merek, azt hiszem, még nem tartunk ott, hogy ennyire megbízzak benne, és ha esetleg nem értené meg, akkor a többieket is elárulnám ezzel. De bizony tanultam már egy-két érdekes átkot Dennytől, Caelum szerintem nem is sejti, miket tudok. Persze még nincs sok gyakorlatom, meg nem szívesen bántanék senkit. De azért megvédem magamat, ha bántanak, és megvédenék mást is, olyanokat, akik fontosak nekem.

- Én válasszak? - kérdezem kicsit meglepetten, arcomat felé fordítva, mikor a fülembe súg, és ettől a mozdulattól váratlanul megint kicsit túl közel kerülnek egymáshoz az ajkaink. De ezúttal tényleg próbálom ezt jól kezelni, és csak elmosolyodom. - Na jó. Savajúj cukorkát kapsz, de csak mert valamivel ellensúlyozni kell, hogy én ilyen édes vagyok – pislogok rá pár pillanatig nagyon tündérien, aztán viszont szinte ördögien elvigyorodom. - De arra semmi szükség, hogy te fizess - halkítom le a hangomat. - Hiszen... tudod... - nyomom meg az utóbbi két szét, de még halkabban ejtem ki, mint az előbbieket. Igazából nem vagyok a barátnője, tényleg nem kéne ezt tennie. Ám hamar kiderül, hogy ez neki valamiféle elvi kérdés, vagy nem tudom, de nem akar engedni, ezért végül nekem kell, mielőtt még nagyon feltartanánk a sort a pénztárnál.

- Rendben, nekem is tökéletes lesz így, a Szárnyas Vadkannál - bólintok a választására. Ám ahogy megindulnánk, egyik pillanatról a másikra rám törnek a nyomasztó emlékek tavaszról. Azt hittem, hogy mivel a nyáron újraépítettek mindent, nem lesz, ami a karrierbörzére emlékeztet, de sajnos tévedtem. Caelum hamar maga felé fordít, én pedig igyekszem a szemeiben elveszni egy kicsit, hogy ne a környezetre kelljen figyelnem, amíg összeszedem magam. - Persze, igen... tudom, hogy nem lesz most semmi baj, csak... az emlékek... - veszek egy mély levegőt. Az a sok halott, a tűz... az érzés, hogy azt hittem, én is itt fogok meghalni. A rettegés, amit éreztem, amikor Regulusba kapaszkodva lassan araszoltunk előre a láthatatlanná tevő köpeny alatt a családját követve. Nyelek egyet. Ez már a múlt. És túléltük. Mi legalábbis túléltük. Flint hirtelen megölel, de ezt most nem érzem annyira meglepőnek, mint a korábbi váratlan gesztusait. Épp ellenkezőleg. Nagyon jól esik. Kicsit fel is engedek a karjaiban. - Köszönöm. Mindig újra és újra meglepsz, hogy milyen rendes tudsz lenni - görbülnek felfelé az ajkaim. És valóban nem igazán értem, miért ilyen kedves és megértő velem, de értékelem. - Szerencsés vagy, hogy nem voltál itt - sóhajtok végül. - Na és... mi az, amit szeretnél? - kérdezek rá, mert kíváncsivá tesz a határozottsága. Igazából én is régóta tudom, mi akarok lenni, nem is azért jöttem le akkor a faluba, mert bizonytalankodnék. Csak reméltem, hogy találkozhatok a szüleimmel a Reggeli Próféta vagy az aurorok standjánál. De most tényleg próbálok nem foglalkozni ezekkel az emlékekkel.  

Caelumtől kicsit elhúzódva újra a kezét fogom meg, hogy elinduljunk a Vadkan mögött gyülekező diáktársainkhoz. - Lily? Te és Flint? Ez komoly? Wow! - szólít is meg döbbent hangon az egyik évfolyamtársam, Millie, amint megérkezünk. Ez már a falu széle az épület mögött, a többség kidőlt farönkökön, fatörzseken ücsörög, vajsört iszogatnak... illetve szerintem van, aki erősebbet is, de csak tippelek. Két srác épp tüzet próbál rakni az egész helyszín közepén, vagyis úgy sejtem, erre készülnek. Vannak párocskák is, egymás ölében ülve. Basszus! A látványtól kicsit zavarba jövök megint. - Hát ez mégis hogy jött nektek? - kérdez rá nyíltan Millie, én meg szégyenlősen mosolygok fel Caelumra. Azt hiszem, erről elfelejtettünk sztorit egyeztetni. Basszus!  

Caelum && Lily

Caelum Flint varázslatosnak találta



"You can't always be strong but you can always be brave."
Vissza az elejére Go down
Caelum Flint


Mardekár terelõje

Caelum & Lily | fake date 90d665077f70083e718f01c1a5148eb5

Elõtörténet :

Shut it..

Multik :

The problematic army.

Playby :

Felix Mallard.


46


Caelum & Lily | fake date Empty
Caelum Flint
Csüt. Feb. 09, 2023 1:19 pm


doing it all for your love
lily & caelum

Nézd már... hát még rámforgatja a szemét. Kedvelem az olyan lányokat, akikben van tűz.. különben túlságosan unalmasak lennének. Így csak egyszerűbb lesz ez az egész a számomra. Sokat könnyít a tervemen, hogy részemről ösztönösen működik irányába a kémia. Nem tudom hogyan tudnék fűzni egy olyan lányt, aki teljes mértékig semleges a szememben. De Lily szép.. igazi kis vörös ördög. Talán végre tényleg lehet egy kis szerencsém az életben.
-Talán igen, talán nem.-persze, hogy ki akarom húzni a gyufát. Minél jobban beférkőzök a gondolataiba, minél jobban beleivódik a jelenlétem a tudatába annál közelebb jutok a megoldáshoz.
Persze, hogy majd kiderül. Így vagy úgy, de úgyis tudni fogom, ha valaki bármilyen nehézséget okozna neki. Biztonságban kell tudnom ahhoz, hogy kiérdemeljem a bizalmát. Erre pedig mindennél nagyobb szükségem van.
-Merlinre.. hát mégis hogy gondolnék ilyet? 150 centi tömény agresszióval áll szemben a világ..-mondjuk nem mondom, hogy nem nézném meg szívesen ahogyan kiáll a kamu pasijáért. Lehet, hogy élek is ezzel a lehetőséggel.. tényleg elkezdett furdalni a kíváncsiság.
-Vigyázz.. még a végén szavadon foglak..-az lenne az év legnagyobb műsora, ahogy Lily Potter, az én griffendéles hercegnőm, ahogyan bevédi a mardekáros fiúját. Csak adja az ég, hogy tényleg adódjon lehetőség, hogy megnézzem az én kis raptor kamu barátnőmet ahogyan szétrúgja valaki seggét értem.

Megdöbben a kérésemen és ahogyan felém fordul érzem az arcomon a levegőt amit kifúj magából. Nem rezdülök meg és még csak el sem húzódok tőle. A szemeit figyelem. Egy pillanatra elgondolkozom, hogy megcsókolom, de mégsem mozdulok meg. Nem akarom teljesen megdolgozni a kis lelkét. Még a végén túl gyorsan hozzászokik majd a közelségemhez.
-Az a kedvencem.. csak ne marja szét a számat.. különben hogy csókolnálak meg legközelebb?-kérdezem egy pofátlan vigyorral a képemen miközben kicsit hátrébb hajolok.
-Igen.. pontosan tudom.-bólintok rá, de ez nem változtat a tényen, hogy nem fog fizetni a jelenlétemben. Szerencsére be is adja a derekát. Őt nyomasztja a mögöttünk várakozó sor, de én ráérek és kicsit sem érdekel, hogy mások mit morgolódnak a hátunk mögött.
Kint a szemem láttára omlik össze a kis védőfala és bepillantást nyerhetek egy olyan oldalára, amit szerintem nem láthat akárki. A sérüléseket a kis porcelán bőrén.
Engedi, hogy magamhoz öleljem. Várok türelmesen, hogy nyugalmat találjon a közelségemben. Az államat a feje tetejére támasztom ezzel is jobban elzárva őt a külvilágtól.
-Nem kell megköszönnöd... ez természetes.-eresztek meg felé egy megnyugtató, gyengéd mosolyt. Kicsit engedek az ölelésen, hogy a szemeibe tudjak nézni. Így fel tudom mérni, hogy mennyire sikerült megnyugtatnom.
-Tudom.. a lustaság néha áldás..-próbálom kicsit felvidítani.
-Kviddicsezni fogok. A profikkal, mint apám.. tudod ő edző.. így biztos a bejutásom. Csak a bentmaradásért kell majd megdolgoznom.-mondjuk, ha nem az apám csapatával terveznék valószínűleg akkor sem lenne gond, hogy valahova bekerüljek, de jobban szeretnék apámmal dolgozni, mint bárki mással. Nem mellesleg pedig nem azért nevelt játékosnak, hogy aztán más csapatnak szerezzek győzelmeket.
Kézenfogva érkezünk meg a Vadkanhoz. Amikor valaki megszólítja automatikusan megtorpanok. Próbálom felderíteni, hogy a 'Te és Flint?' kérdésnél mekkora a megdöbbenés, de a jelek szerint elég nagy. Tényleg ennyire furán mutatnánk együtt?
A következő kérdésnél azonban már Lily rámpillant szinte segélykérően. El pillanatra elgondolkozom, hogy ráhárítom a kérdést, hogy megnézzem mennyire makogna magyarázkodás közben, de inkább csak eleresztek egy magabiztos mosolyt miközben a másik lányra nézek.
-Hát tudod vannak a méhecskék.. meg a virágok....-kezdek bele a szokásos hülyeségbe, hogy kicsit oldjam a megfagyott hangulatot.
-A rövid történetet kapod, mert szeretnék a barátnőmmel vajsörözni. Marhultunk a srácokkal, Lily kimentette a becsületemet egy fogadásból, aztán igazából kicsit összemelegedtünk a közös büntetőmunkán... azóta pedig a nyakán maradtam.-mesélem röviden.
-Most pedig, ha megbocsátasz..-mosolygok rá és tovább sétálok a többiek irányába Lilyvel. Remélem nem beszéltem nagy hülyeséget, mondjuk azt is észben kell tartani, hogy mit mesélünk az embereknek. Az egyik fatörzshöz sétálok vele és leülök majd az ölembe húzom. A korosztályunk így jelöli meg a területét.
-Megfelel a történetünk?-így félig igazából az igazságot mondjuk szóval nem kell túl sok mindent módosítani a valóságon.

Lily Luna Potter varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter


Griffendél hajtója

Caelum & Lily | fake date 83b8642591af672f5ae3050098529d283fc68636

Lakhely :

Godric's Hollow | Roxfort ✿


Keresem :

the Quaffle, mostly ✿

Multik :

Beehive

Playby :

Francesca Capaldi ✿


176


Caelum & Lily | fake date Empty
Lily Luna Potter
Hétf. Feb. 13, 2023 9:52 am

- SzázötvenÖT - javítom ki nagyon komoly tekintettel. Kikérem magamnak, az az öt centi az én esetemben nagyon is sokat számít, és nem engedek belőle. Persze látom rajta, hogy megint csak ugrat, de ezt most elnézem neki, mert legalább próbál úgy tenni, mintha komolyan venne. Ennél többet, azt hiszem, aligha várhatok. Valószínűleg ennél komolyabban én sem tudnám venni magamat. Pedig nem véletlenül mondják, hogy kicsi a bors, de erős. És biztos vagyok benne, hogy lesz még alkalmam ezt bebizonyítani. - Alábecsülsz ebben is, mint a kviddicsben, de sebaj - ráncolom felé az orromat, mint aki bosszankodik, de igazából egyértelműen jól szórakozom.  

Körbe pillantok óvatosan a közelünkben lévőkre, mikor a csókolózást említi megint, és közben az ajkamat rágcsálom belülről, hogy elfojtsak egy széles mosolyt, ami úgy érzem, egyszerre lenne szégyenlős és szórakozott. Caelum folyamatosan az idegeimen táncol, de kár lenne tagadnom, hogy ezt igazából élvezem. Talán túlságosan is. - A legjobb, ha vigyázol, ne legyél mohó, és akkor nem lesz ilyen problémánk - felelem neki kissé szemtelen tekintettel. Ennek ellenére, biztos ami biztos, két csomag cukrot is a kosárba teszek neki. Nem mondhatja, hogy kispórolom az ő adagját. Főleg, ha már ő akar fizetni. Nem tudom, ez ilyen aranyvérű nemesi dolog-e, vagy ez inkább csak ilyen Flint dolog, de akármennyire is bosszant, muszáj engednem neki, hogy ne tartsuk fel a sort. Igaz, hogy látványosságot akartunk csinálni ebből a kamukapcsolatból, de nem lenne szép kezdet, ha azzal mutatkoznánk be egy párként, hogy drámaian összevitatkozunk a Mézesfalás kellős közepén arról, ki állja a számlát.

Az azonban nincs betervezve ebbe a kamu randiba, hogy kisebb idegösszeomlást kapok az emlékek súlya alatt, amint újra utcára lépünk. Szerencsére Caelum segít nekem hamar összekapni magamat, és láthatóan nem is sejti, hogy ez milyen nagy dolog. Hogy milyen hatással van rám, hogy így meg tud nyugtatni, elterelni a figyelmemet. Hogy mennyire számít nekem a kedvessége. Főleg mert korábban nem pontosan ilyennek ismertem meg őt. De nyilvánvaló, hogy akkor még nem ismertem igazán. Azt mondja, “ez természetes”, de én nem így látom. Számomra ez igenis nagy dolog, de nem akarom, hogy úgy tűnjön, kiforgatom a szavait, vagy megkérdőjelezem, mi az, ami neki természetesen jön, esetleg bármilyen értelemben nagy ügyet csinálok ebből az egészből, ezért végül inkább csak bólintok.  

Jól esik az is, hogy segít elterelni a szót, és tréfálkozik, hogy mosolyra késztessen. Hisz kétlem, hogy valóban akár csak kicsit is lusta lenne, de egyértelműen szerencsés volt, hogy akkor nem jött le a faluba. - Áh, ezt igazából kitalálhattam volna! - bólintok, és gondolatban a homlokomra is csapok. Hát persze, hogy profi kviddicsező akar lenni, teljesen passzolna hozzá, szinte látom is magam előtt. - Szerintem simán bejuthatnál valamelyik szuper csapatba protekció nélkül is. De persze jó, ha az embernek vannak kapcsolatai - bólintok. - Az én családom is megőrül a kviddicsért. Albust kivéve. A másik bátyám, James azonban idén kezdett a magasabb ligában játszani, bár egyelőre csak cserejátékos a Darazsaknál. De tudom, hogy keményen hajt, és egész biztosan sokra viszi majd. Ebben hasonlítotok. És ugye nálunk is, mielőtt mi megszülettünk, anya is évekig a legjobbak között játszott. Én azonban jelenleg valami másban tervezem követni a szüleimet: bűnügyi riporter szeretnék lenni. Vagy hát... mindenképpen az újságírói vonalon fogok elindulni, aztán majd kiderül. - Persze még van majdnem három évem dönteni erről, de én már régóta tudom, mit akarok, és ez kétlem, hogy változni fog. És hát persze nekem is meglennének a szüleim által a kapcsolataim úgy a médiában anyukám által, mint a bűnüldözésben apukám által. Csak azt remélem, hogy egyikükre sem fogok szégyent hozni.  

Megérkezünk a diáktársaink gyülekező helyére, és azonnal akad is olyan, akinek nem jelent gondot kicsit belénk kötni, szóvá tenni azt, mennyire meglepi a párosunk. De ez végül is még egy szolidabb megnyilvánulás. Ha ennél komolyabbal nem kell megbirkóznunk, az igazából elég jó lenne. Ugyanakkor az első kérdésnél én azonnal besülök, csak Caelum gyors észjárása ment ki bennünket. És tulajdonképpen nem is igazán hazudik. - Úgy van, ahogy mondja - bólogatok, miközben tovább haladunk helyet keresni magunknak. - Tökéletes, és mondhatni 99%-ban igaz is – felelem halkan Flintnek. Értem is a logikáját. Könnyebb egy olyan sztorinál maradni, ami legalább részben igaz. Esetünkben nem is kis részben. Azt az apró részletet leszámítva, hogy ez mind csak színjáték. És játszani kell a szerepünket most is. Éppen ezért nem is ellenkezem egy pillanatig sem, amikor Flint lehúz magához az ölébe. Mindenki ezt csinálja, láthatóan, fura lenne, ha mi nem így tennénk. De ilyen szorosan lenni egymással, ilyen módon... Basszus, én megint kicsit zavarba jövök. Mondjuk legalább így melegen tartjuk egymást, nem? Meg az arcomat is, ami persze megint lángol. Már csak ezért is inkább Flint felé fordulok, kerülve mindenki mást a tekintetemmel, nehogy bárkinek is gyanússá válljak. Így viszont megint közelről nézhetek a srác íriszeibe. Hmm... Hogy lehetnek valakinek ilyen igéző szemei?  
- Mézsört? Kértek? - lép közelebb hozzánk az egyik hatodéves srác két üveggel, hogy megkínáljon bennünket.
- Igen. Köszi - átveszem tőle az üvegeket egy mosollyal, miközben ő már lép is tovább a következő pároshoz. Ám ekkor mozgást érzékelek a szemem sarkából, és ahogy arra pillantok, nem mást láthatok megérkezni, mint Lucy Waylandet és Max Andrewst személyesen, kéz a kézben. Merlin nevére! Tekintetemet azonnal visszakapom Caelumra. - Láttad? Itt vannak! Basszus, ők is itt vannak – suttogom neki halkan, szinte hangtalanul, mégis idegesen, egész testemben kicsit megfeszülve. Ez volna az a pillanat, amit semmiképpen nem lenne szabad elszúrni, de hirtelen azt sem tudom, mit tegyek. Szabad kezemet Cael arcának oldalára simítom, majd kicsit közelebb hajolok, és megcsókolom őt... óvatosan, finoman, ahogy mutatta. Csak most ne rontsak el semmit! Csak most ne!

Caelum && Lily

Caelum Flint varázslatosnak találta



"You can't always be strong but you can always be brave."
Vissza az elejére Go down
Caelum Flint


Mardekár terelõje

Caelum & Lily | fake date 90d665077f70083e718f01c1a5148eb5

Elõtörténet :

Shut it..

Multik :

The problematic army.

Playby :

Felix Mallard.


46


Caelum & Lily | fake date Empty
Caelum Flint
Hétf. Feb. 13, 2023 1:46 pm


doing it all for your love
lily & caelum

Már azzal is zavarba tudom hozni, hogy a Mézefalásban a csókot említem. Imádom ezt a helyzetet. Valahol mélyen legbelül azt kívánom bárcsak ne kellene tervezgetnem ellene... nem akarok neki ártani... nem akarom, hogy baja essen.. mégis arra kell készülnöm, hogy szinte teljesen kivéreztetem.. és értem kell megtennie.. őszintén.. ártatlanul... jószándékkal. Az erőszak kiölné a varázst a véréből.. nem akarok választani... nem lehetek gyenge.. nem lehetek szerelmes... soha nem voltam.. ennek nem most kellene megváltoznia.
Mégis a karjaimba zárom amikor összeomlik, magamhoz ölelem, hogy elűzzem a fájdalmat a lelkéből és ezzel egy időben a saját belső viharom is elcsendesedik. Mi van akkor ha ez tényleg megtörténhet velünk? Ha megkaphatnám őt is és megmenthetném az anyámat? Talán túl sokat remélek. Fuu.. szedd már össze magad. Az első kamu randinkon már ilyeneken kell agyaljak? Merlinre... nem ez volt a terv... tökre nem.
Muszáj vagyok elütni a témát. Hogy eltereljem őt is és magamat is az összeomlás széléről.
-Köszönöm... ez már rendesen egy elismerésnek hangzott..-vigyorgok rá. Kissé meglep, hogy ennyire könnyen elkezd nekem mesélni a családjáról. Persze a Pottereket mindenki ismeri, de ennyire mélyremenően biztosan nem. Az biztos, hogy a családjában erős a kviddics gén. Az apja volt a legfiatalabb fogó, az anyja is legendás a sportban. Talán sosem fogom beismerni, de Lily is elég jól játszik.
-Bűnügyi riporter? Az szuperül hangzik. Biztosan nem fogsz unatkozni..-mosolyom még mindig töretlen. Biztos vagyok benne, hogy a szülei mindenben támogatni fogják. Mondjuk kíváncsi lennék, hogy mit szólnának, hogy a gyönyörű kislányuk egy Flint-el jár.. a testvérei miatt nem biztos, hogy nem jut el hozzájuk a hír és erősen kétlem, hogy beavatná őket.. mondjuk apám feje is megérne egy misét valószínűleg, hogyha elmondanám, hogy Lily-vel járok. Talán el is kellene mesélnem neki... biztosan vicces lenne az a válaszlevél, amit küld... "Ööö..öö.. hát .. gratulálok? .. őő csak Potter volt már szabadon? őő mármint.." .. Ma csak úgy sziporkáznak bennem a csodálatos ötletek. Lassan listát kellene vezetnem. 1. Megnézni milyen oltalmazó-védelmező tud lenni Lily Potter. 2. Felbosszantani apámat, hogy egy Potterrel járok.
Egyszerűen zseniális vagyok.
Hamar letámadnak minket a Vadkannál, de leszek a hőse kimentem a kellemetlen kínvallatásból. Tényleg gyakorolnunk kell majd... mindent.. ennyire nem döbbenhet meg minden apróságon.
-Ha a nagyja igaz, akkor a leghihetőbb..-bólintok rá. Meg nem fogunk keresztbe beszélni ha mások is megkérdezik. Mármint attól nem tartok, hogy engem ilyenekkel fognak zaklatni. Ez inkább a lányok terepe. "Hogy jöttetek össze?" "Hogy figyeltetek fel egymásra?" "Na mi a story?". A fiúkat ez kicsit sem érdekli. Max annyi lesz: "Ti most jártok?" "Ja." "Ok." ennyi. Semmi mély, semmi túl részletes.
Nem ellenkezik az ölembe ül. Átölelem a derekánál. Basszus azért hideg van. Ez persze azonnal elillan a fejemből, amikor rámnéz és alig néhány centire egymásba gabalyodik a tekintetünk. Elgondolkozom, hogy megcsókolom... csak úgy... mert miért ne? De valaki megzavar.
-Kösz!-biccentek én is a srácnak, amikor hoz nekünk mézsört. Lily átveszi, én meg elveszek tőle egyet. Éppen csak belekortyolok, amikor Lily-nek kiakad a tekintete. Ösztönösen követem merre néz. Amikor pánikolva rámnéz visszahúzom rá a tekintetem és halkan nevetek egyet.
-Nyugi.. nyugi.-mosolygok rá gyengéden. Mire fel a pánik. Jól csináljuk.
Ahogy a keze az arcomra simul lefagy a mosolyom, de nem azért mert megijedek, hanem mert tekintetem azonnal az ajkain landol. Közelít és megcsókol. Finoman csókolom vissza. Nem akarok ráijeszteni. A kezemmel, amiben nem a mézsör van, hanem azzal amelyik a derekán pihen közelebb húzom magamhoz. Akkor húzódok el tőle, amikor egy kéz éri a vállamat.
Max áll mellettünk.
-Flint.-biccent.
-Max.-biccentek én is és ökölpacsizunk egyet mielőtt kicsit arrébb leül a barátnőjével.
Odahajolok Lily füléhez.
-Ügyesedsz.-súgom neki oda vigyorogva és adok még egy puszit az ajkaira mielőtt újra belekortyolok a mézsörbe. Ezt sokkal jobban élvezem a kelleténél.

Lily Luna Potter varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter


Griffendél hajtója

Caelum & Lily | fake date 83b8642591af672f5ae3050098529d283fc68636

Lakhely :

Godric's Hollow | Roxfort ✿


Keresem :

the Quaffle, mostly ✿

Multik :

Beehive

Playby :

Francesca Capaldi ✿


176


Caelum & Lily | fake date Empty
Lily Luna Potter
Kedd Feb. 14, 2023 4:38 pm

Mikor először beszélni kezdek, és megered a nyelvem, még talán az izgatottság miatt magyarázok annyit, de aztán egyszerűen csak belelendülök, és rájövök, hogy tulajdonképpen elég könnyű Caelummal beszélgetni. Lehet, hogy két ellentétes házból valóak vagyunk, és nagyon különbözőek, de vannak hasonlóságok is, azok dolgok, amik közösek bennünk. Ezt valahol eddig is tudtam, hisz korábban is bebizonyosodott már, de most megint rájövök, ahogy a jövőbeli terveimről mesélek, vagy a családomról. És ugye ott a kviddics, amiben valóban nagyon jól meg tudjuk érteni egymást. Bár én nem hajtok jövőbeli sportbabérokra, nem ebben szeretnék felnőttként sikeres lenni, ezt meghagynám Jamesnek, de teljesen meg tudom érteni Caelum ambícióit. A varázsvilág egyszerűen megőrül a kviddicsért, és akinek megvan hozzá a tehetsége, érdemes ezt kihasználnia.

- Nos, igen... talán valóban annak szántam - ingatom a fejemet, miközben ott tükröződik az ő vigyora az én arcomon is. Nem esik nehezemre elismerni, hogy tehetséges sportoló, bár a túlzottan is elégedett vigyorát látva talán nem ártana kicsit visszafognom magam. Caelum alapból is egy igencsak magabiztos srác, tartok tőle, hogy nehéz dolgom lesz vele, ha tovább táplálom az egóját.

- Hát, a bűnözés sajnos egy állandó dolog – vonom meg a vállam. - És az emberek általában szeretnek tájékozottak lenni ebben a témában. Vagyis... így tapasztaltam. - Mert hát apát is gyakran kifaggatják az újságírók egy-egy nyomozásról, bűnesetről. Ha épp nem személyesen látom, ahogy megrohamozzák, akkor a lapokban olvashatok róla, vagy ő mesél egy kicsit arról, hogy mi történik a munkában. Persze tudom, hogy gyakran kihagy részleteket, amikről nem beszélhet, vagy esetleg azt gondolja, ha jobb, ha nem tudjuk... Mindenesetre ebben nőttem fel, és lehet kicsit morbid egy tizenéves lánytól, hogy ezzel akar foglalkozni, de én úgy gondolom, hogy egy bűnügyi riporter is bizonyos értelemben a bűnözés ellen dolgozik.

- Neked vannak egyébként testvéreid? - kérdezek rá, mert nem emlékszem, hogy valaha beszélt volna róluk. Ő persze már ismeri az enyémeket. Albust már egészen közelről is sajnos. És hát egyértelmű, hogy bármikor szívesen mesélek is a családomról, de én keveset tudok az övéről.

Megérkezünk a Vadkan mögötti gyülekezőhelyre, és hamar kérdéseket szegeznek nekünk, ami valahol várható volt, mégsem készültünk fel rá eléggé. De Caelum kivágja magát a helyzetből kettőnk helyett is. És igaza van, könnyebb tartani egy sztorit úgy, ha nagyrészt igaz is. Csak bólintok, hogy egyetértek vele, majd kicsivel később már az ölében ülök, a többi lazuló páros között. Picit fura még ez az egész szituáció nekem, és egyelőre nagyon igyekszem leplezni a zavaromat, de azt hiszem, bele tudok azért szokni. Végül is Flint tényleg nagyon helyes srác, egész jófej is, és tulajdonképpen nem bánom, hogy ilyen közel kell lennem hozzá. Külsőre tényleg úgy tűnhet, mintha járnánk. Főleg mert... belül is úgy érződik kicsit. Nem mintha tudnám, hogy milyennek kellene ennek érződnie, de... Nos, azt hiszem, ajánlatos volna másra fókuszálnom inkább, mielőtt túlságosan beleélném magamat. A kapott mézsör kortyolgatása azonban csak addig számít megfelelő figyelemelterelésnek, amíg Max és Lucy fel nem bukkannak. Akkor azonban megint izgatott és ideges leszek. Bár ezúttal legalább tudom, hogy mit kell tennem. Megcsókolom Caelumot, ő pedig viszonozza, és... Nem tudom, ő hogy van vele, de nekem ez tényleg egészen valóságosnak érződik. Tetszik a csókja, és az, ahogyan közelebb von magához. Emiatt pedig a csalódott sóhajom is meglehetősen valódi, mikor megzavarnak bennünket, ő pedig elhúzódik tőlem.

- Sziasztok – biccentek én is a párocskának. Lucy tekintetében mintha némi kíváncsiságot, sőt, gyanakvást vélnék felfedezni, de nem szól semmit, csak bólint felénk, ahogy elhaladnak mellettünk.

- Nekem is úgy tűnik - mosolyodom el Flint felém súgott dicséretére. - Egész jól megy ez nekünk. - Remélem, nem fogok túl könnyen belekényelmesedni a szerepbe. Kicsit tartok tőle, hogy annak rossz vége lehet. Én is a számhoz emelem a mézsörömet, és kortyolok belőle ismét. - Egyébként a te haverjaid merre vannak? Ha szeretnéd, később megkereshetjük őket is - ajánlom fel. Ha igazi pár lennénk, így csinálnánk, nem? Néha az én barátaimmal lógnánk, néha az övéivel. De persze nem erőltetem a dolgot, csak egy ötlet. Ha máshová szeretne menni, nekem úgy is jó. Számomra ez az egész még annyira járatlan terep, és tényleg csak próbálnám jól csinálni. - Vagy tudod... elmehetünk Madam Puddifoot szénné égett teázójában is randizni, legalább annyira romantikus lenne, mint egy elrendezett aranyvérű házasság* - próbálom kicsit elviccelni a dolgot, és nevetek is rajta röviden, de még én is érzem, hogy megint hülyeségeket beszélek, és ez egy szörnyű poén volt, én meg kezdek kicsit ciki lenni. Főleg mert ő is aranyvérű, és ki tudja, lehet már kijelölt menyasszonya is van babakora óta. Uhh! Remélem nincs. Mármint... csak mert... az biztos szívás lehet. - Bocsi. A lényeg, hogy nem akarlak lekötni, vagy ilyesmi... Csinálhatjuk, amit te szeretnél.

Caelum && Lily

*Feladat a Valentin-napi pontgyűjtéshez.

Caelum Flint varázslatosnak találta



"You can't always be strong but you can always be brave."
Vissza az elejére Go down
Caelum Flint


Mardekár terelõje

Caelum & Lily | fake date 90d665077f70083e718f01c1a5148eb5

Elõtörténet :

Shut it..

Multik :

The problematic army.

Playby :

Felix Mallard.


46


Caelum & Lily | fake date Empty
Caelum Flint
Szer. Feb. 15, 2023 10:50 am


doing it all for your love
lily & caelum

Vele egy kicsit olyan, mintha minden a helyére kerülne. Rendszeresen emlékeztetnem kell magamat, hogy miért is tartunk most itt. Ha ebbe idő előtt belebukok azt fogom kívánni, hogy egy dementor pusszantson szájon... még az is jobb lenne mint elveszíteni minden esélyt.
Akármennyire is nehéz beismernem jól esik a dícsérete. De ez még nem baj nem? Az embereknek szükségük van az elismerésre még akkor is ha akkora arcuk van, mint nekem. Tudom, hogy jól játszok, jó sportoló lesz belőlem. Apám mindenképp támogatni fog ebben.. ha belebukok akkor biztos szívesen bejuttat a Versenyseprű Polírozók Szakszervezetébe. Úgyis mindig azzal fenyegetett, hogy oda kerülök, ha nem edzek rendesen.
-Hát témában nem lesz hiány az biztos.-bólogatok egyetértően. A világban mindig történik valami, szóval jó ha kéznél lesz a pennája. Mondjuk Lily elég élelmes lány bárhol feltalálja magát, bár egy kicsit furcsa, hogy annyi mindent át kellett élnie és még így is szeretne közel maradni a tragédiákhoz. De hát ki vagyok én, hogy ítélkezzek?
Abban teljes mértékig biztos vagyok, hogy olvasni fogom a cikkeit akárhogyan is alakuljon a mi kis kalandunk.
-Nincs testvérem. A szüleim első próbálkozásra összehozták a tökéletes gyereket, úgyhogy kár is lett volna, hogy tovább próbálkozzanak.. csak csalódtak volna.-vonom meg a vállamat majd rápillantok egy széles mosollyal az arcomon. Persze muszáj vagyok ezt is elütni egy kicsit. Sokszor örültem volna ha van egy testvérem. A legtöbb embernél azt látom, hogy hiába minden nézeteltérés a testvérükre mindig számíthatnak. Én minden bajban egyedül voltam. Nem volt más akire támaszkodhattam volna. Ezt is egyedül kell végigcsinálnom miközben senkinek nem beszélhetek arról, hogy mi zajlik éppen a családomban és mit kell megtennem.

Úgy feledkezem bele a csókunkba a Vadkannál, hogy egy pillanatig azt sem tudnám megmondani, hogy most miért is tapadnak az ajkai a számra. Közelebb húzom és nem ellenkezik. Másodperceken át a fülemben cseng a csalódott sóhaj, ami akkor csúszott ki belőle amikor elhúzódok tőle. Szóval ő sem akarta abbahagyni. Kedvem lenne azonnal visszafordulni hozzá és folytatni amit elkezdtünk és bár mérhetetlenül hiteles lenne valamiért úgy érzem, hogy koncentrálnom kell.
Maxxal lepacsizok. Lucynak csak biccentek, aki úgy méregeti Lilyt mintha éppen az étlapról kellene választania. De minden különösebb fennakadás nélkül megússzuk a helyzetet.
-1 hét múlva már kirázzuk a kisujjunkból.-egyébként is normális lenne, hogy még nem minden zökkenőmentes egy friss kapcsolatban, de köztünk tök jól működik a kémia. Tényleg.. azt sem tudom, hogy meddig tart igényt a szolgálataimra. Ezt majd fontos lenne kitapogatnom hiszen ez nekem is egy fontos határidő. De egyelőre nem szeretném feszegetni a témát. Vagy legalábbis nem itt. Nem most.
-Őszintén? Fogalmam sincs...-pillantok körbe azt hittem ők is itt lesznek persze ez nem zárja ki a lehetőséget, hogy vesznek egy-két dolgot és majd utána csatlakoznak. Annyira Lilyre koncentráltam, hogy elfelejtettem megkérdezni, hogy nekik mi a tervük. Mondjuk most van annyi dolgom Lilyvel, hogy nem is hiányoznak nekem egy pillanatig sem.
Az ötletén elnevetem magam.
-Hát ez a gondolatmenet majdnem olyan lenyűgöző volt, mint Albus Dumbledore páratlan divatérzéke..-nevetek tovább.
Mi szerencsére nem az a család vagyunk, ahol előre elrendezték az életemet. Már apámnak sem mondhatta meg senki, hogy mit kezdjen az életével, akkor pont ő lenne az, aki befolyásolja az enyémet? A kviddicsen kívül nem érdekli, hogy mit művelek, hiszen mindig ő volt az, aki megszegte a saját háza szabályait.. amiket persze anya vezetett be, hogy egyikünk se törje ki a nyakát idő előtt.
-Amit én szeretnék?-kérdezem vigyorogva és iszok még egy kortyot a mézsörből mielőtt lerakom magam mellé a földre az üveget.
Kezem az arcára siklik és közelebb húzom magamhoz, hogy újra megcsókolhassam ajkaiba fojtva a mosolyomat. A szájának mézsör íze van. Finoman csókolom az ajkait.

Lily Luna Potter varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter


Griffendél hajtója

Caelum & Lily | fake date 83b8642591af672f5ae3050098529d283fc68636

Lakhely :

Godric's Hollow | Roxfort ✿


Keresem :

the Quaffle, mostly ✿

Multik :

Beehive

Playby :

Francesca Capaldi ✿


176


Caelum & Lily | fake date Empty
Lily Luna Potter
Vas. Feb. 26, 2023 11:24 pm

Először kicsit furcsának tűnik a helyzet, hogy magamról és a családomról mesélek Caelumnak, főleg ilyen könnyedén és őszintén, hisz korábban nem álltunk ennyire közel, még csak nem is beszélgettünk egymással túl sokszor. Ugyanakkor, azt hiszem, ez normális, hisz ha a pasim lesz, vagyis a kamupasim, de ebből a szempontból ez mindegy, szóval nem árt, ha jobban ismerjük egymást. Normális dolog, hogy párok randizás közben közelebbről is megismerkednek, mesélnek a jövőbeni terveikről, és hasonlók... nem igaz? És persze én is szívesen hallanék róla többet, természetesen csak amennyit szeretne megosztani magáról.  

- Áh, érthető - nevetem el magam, mikor az egykeségéről beszél. - Látod, az én szüleimnek a tökéletes gyerek csak a harmadik próbálkozásra jött össze - vigyorodom el, és tárom szét a karomat egyértelműen saját magamra utalva. Bár a fivéreim ezzel nem biztos, hogy egyetértenének. Főleg James nem. Ahogy őt ismerem, szinte száz százalék, hogy ebben a kérdésben heves vitába szállna velem.

Nyilvánvaló, hogy a kelleténél jobban izgulok a szituáció miatt, de igyekszem ezt legyűrni, vagy legalább jól leplezni. Szerencsére Caelum tényleg jófej és megértő, ráadásul tökéletesen alkalmazkodik hozzám és a bénázásaimhoz. Hálás vagyok neki emiatt, meg az egész miatt, hogy mindebbe belement. Igaz, hogy tartozott nekem egy szívességgel, de ezzel bőven túlteljesít. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tartok valamiféle hátsó szándéktól, vagy attól, hogy idővel ezt az egész színjátékot majd duplán behajtja rajtam valamilyen módon. Mégis csak mardekáros. De egyelőre próbálok ezekkel a gondolatokkal nem foglalkozni.  

- Persze, egy hét múlva már... - bólintanék a szavaira egyetértően, aztán kicsit elgondolkodom mondat közben. - Azt hiszem, azt még nem tisztáztuk, hogy ez... - csak a pillantásom sugallja, hogy kettőnkre célzok - meddig fog tartani. Ha csak egy-két hétig csinálnánk, attól tartok, az nem volna elég meggyőző, mármint biztos lenne, aki kételkedne, hogy mennyire gondoltuk komolyan ezt a dolgot - futólag Max és Lucy felé nézek. - Szóval talán egy-két hónap ideálisabb volna. Vagy legfeljebb a téli szünetig... Te mit gondolsz? - kérdezem halkan. Ebben nem szeretnék egyedül dönteni. A félév végéig az nagyjából épp két hónap lenne. És mire januárban visszatérünk, lehet már senkit nem fog érdekelni ez az egész. Ami több, mint tökéletes volna. - De ha ezt túl hosszún időnek találod... - megvonom a vállam. - Vagy tudod... lehet időközben tényleg megtetszik neked valaki, és akkor már kellemetlen lesz ez a helyzet... Csak... csak azt akarom mondani, hogy nyugodtan szólj, ha ilyesmi történne - vonok újra vállat, és próbálok lazának tűnni, de őszintén szólva valamiért egyáltalán nem tetszik a gondolat, hogy egy másik lánnyal járna vagy flörtölne, vagy esetleg felfedeznék együtt a Szükség Szobájának ötven árnyalatát. Szeretném azt mondani, hogy csak amiatt, mert azzal keresztül húzná a számításainkat, de nem vagyok benne egészen biztos, hogy ez igaz volna.

Elmosolyodom, és kicsit el is pirulok, mikor az általam összehordott sületlenségeket a néhai Dumbledore divatérzékéhez hasonlítja. - Jogos - bólintok, majd vele nevetek én is. - De a lényeg, hogy tényleg benne vagyok bármiben, ha esetleg mást szeretnél csinálni - teszem azért hozzá. Még ha nem is tudja, merre járnak épp a haverjai, ha meg akarná keresni őket, részemről nincs akadálya. Ha tippelhetek, szerintem valamelyik kocsmában vagy kávézóban lesznek, ha itt vannak Roxmortsban. Azért ez a falu nem olyan hatalmas, nem igazán lehet sem eltévedni benne, sem túl sok féle programot bele szervezni. Tapasztalataim szerint legalábbis. Aztán ki tudja, még érhetnek meglepetések. Éppen úgy, ahogy most is, Caelum kimondatlan válaszától. Hisz a kérdésemre, hogy mit csinálna szívesen, egyszerűen csak megcsókol, ismét. Nem számítok rá, váratlanul ér, mégis teljesen ösztönösen viszonzom, és túlságosan is tetszik a helyzet. Ahogy közelebb von magához, ahogy ajkai finoman érintik az enyémeket... Ennek nem lenne szabad ilyen jónak lennie. És közben máris zakatol ismét az agyam: hogy érthette, hogy ez az, amit szeretne? Valóban szívesen csókol engem? Nem csak a játékunk miatt, hanem igazából? Vagy arra célzott, hogy még rám fér a gyakorlás? Nem kéne ennyit agyalnom, de nem tehetek róla. Ujjaim finoman a tincsei közé fúródnak, majd lassan elhúzódom tőle, hogy a szemébe nézhessek, hátha kiolvashatom belőlük az igazságot. De ekkor valami hirtelen nekem ütődik, majd oldalra pillantva azt láthatom, ahogy két srác közvetlenül mellettünk összeverekszik. Felpattanok, és odébb szökellek a közelükből, mielőtt kapnék véletlenül egy újabbat. Fogalmam sincs, mi történt, min kaphattak össze, úgy látszik, túlságosan lekötött Caelum, hogy figyelni tudjak arra is, mi zajlik épp tőlünk alig másfél méterrel arrébb. Két másik társunk megpróbálja őket szétválasztani, de hamar megbánják, miután kapnak néhány, a fúriafűz lágy érintéséhez hasonló maflást ők is. - Nincs romantikusabb egy tömegverekedésnél - nézek némi értetlenséggel a tekintetemben Flint felé. Lehet jobb lenne eloldalogni innen...  

Caelum && Lily

Caelum Flint varázslatosnak találta



"You can't always be strong but you can always be brave."
Vissza az elejére Go down
Caelum Flint


Mardekár terelõje

Caelum & Lily | fake date 90d665077f70083e718f01c1a5148eb5

Elõtörténet :

Shut it..

Multik :

The problematic army.

Playby :

Felix Mallard.


46


Caelum & Lily | fake date Empty
Caelum Flint
Vas. Márc. 05, 2023 10:33 am


doing it all for your love
lily & caelum

Frappáns válaszán felnevetek. Csak tudta úgy tekerni a tökéletes gyerek fogalmát, hogy még rá is igaz lehessen, bár szívesen megnéznék egy Potter testvéri beszélgetést erről a témakörről, hiszen a fivéreinek is biztos lenne ehhez néhány keresetlen szavuk.
Szerintem teljes mértékig tökéletesen csináljuk a debütálásunkat párként még az is jól illik a képbe, hogy Lily sokszor van zavarban a közelemben. Nem tudom, hogy ez a továbbiakban is így marad-e majd ahogy jobban megszokja a közelségemet, de majd igyekszem tenni azért, hogy ez ne menjen majd neki olyan könnyen. Amíg zavarba tudom hozni, addig biztosan jó úton járok, hiszen nem úgy tűnik, mintha azért pirulna el mindig mert kellemetlenül érzi magát velem. Fiatal és tapasztalatlan, így jelentősen könnyebb dolgom van vele, mintha már páran áttapostak volna a kis szívén. Csak arra kell vigyáznom, hogy az én értelmetlenül kavargó érzelmeim ne álljanak az útban majd.
Kicsit elgondolkozom a szavain. A lehető legtöbb időre van szükségem, így a lehetőségek közül azt választom. Elmosolyodok amikor felveti a lehetőséget, hogy másik lány kerül nekem képbe, furcsa, hogy azt viszont nem említi a lehetőségek között, hogy neki megtetszik majd valaki.
-Szerintem húzzuk a téli szünetig. Azon meg ne izgulj, hogy lelécelek valaki más miatt. Fontos lenne, hogy fókuszáljak egy kicsit a tanulmányaimra és a sportra, így örülök, ha lekötöd az energiáimat ilyen téren.. apám biztos kettétörne a térdén ha megtudná, hogy kalandozok ahelyett, hogy a jövőmet építeném.-vonom meg a vállamat. Magamnak hazudnék ha azt mondanám, hogy Lily-n kívül bárkinek lenne hely a gondolataimban és ez a tudat sajnos rettenetesen megijeszt, bár ha hangosan kimondanám biztos jót tenne a haladásomnak. Ennek ellenére nem gondolom, hogy Lily bármi ilyesmire készen állna, így elijeszteni sem szeretném egy félig igaz, félig kamu szerelmi vallomással. Előbb látnom kell, hogy ő leengedi a páncélját előttem, illetve le kell rendeznem magamban a felé irányuló érzelmeimet.
-Szóval bármiben?-kérdezem felvonva a szemöldökeimet és le is zárom az ajkait az enyémekkel. Nem húzódik el tőlem és nem ellenkezik sőt. Még a hajamba is túr. Meg fogok őrülni ettől a lánytól. Amikor elhúzódik elmosolyodok, de sajnos a kis pillanatunk nem tarthat tovább, mert valaki meglöki és azonnal elterelődik a figyelmem. Ösztönös mozdulattal lököm távolabb a srácot.
-Figyelj már oda..-sötétül el azonnal a tekintetem, de ez most nem csak egy baráti lökdösődés hanem tényleg egymásnak esnek, így felkelek a helyemről és Lily mellé lépek. Egy pillanatra elgondolkozom, hogy közbe kellene-e avatkoznom, de nem az én dolgom és nem szeretnék a segítők sorsára jutni így csak átkarolom Lily vállát.
-Fura egy ízlésed van neked..-nevetek rá ismét jókedvűen majd a vállánál fogva elfordítom a jelenettől és elindulok vele a kastély irányába.
-Mit szólsz ha visszamegyünk és bezabálunk az édességekből?-kérdezem kíváncsian. Most a barátaimhoz sincs kedvem illetve nem biztos, hogy egyből belöknél Lily-t abba a mély vízbe. Azt nem biztos, hogy megússza egy kíváncsi érdeklődéssel, hogy hogyan is jöttünk mi össze.

Lily Luna Potter varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter


Griffendél hajtója

Caelum & Lily | fake date 83b8642591af672f5ae3050098529d283fc68636

Lakhely :

Godric's Hollow | Roxfort ✿


Keresem :

the Quaffle, mostly ✿

Multik :

Beehive

Playby :

Francesca Capaldi ✿


176


Caelum & Lily | fake date Empty
Lily Luna Potter
Vas. Márc. 05, 2023 8:32 pm

Annak ellenére, hogy mennyire izgulok, azt hiszem, egész könnyen bele tudok rázódni a szerepembe. Lehet, hogy nincs ebben még tapasztalatom, de éppen elég enyelgő párocskát láttam már a Roxfort folyosóin egymásba gabalyodni, hogy legyen valamicske fogalmam arról, mit is kell csinálni. Az más kérdés, hogy ez a dolog kettőnkkel amilyen egyszerűnek és könnyednek tűnhet, ahogy csak színészkedünk, és közben simán csak próbáljuk jól érezni magunkat, annál bonyolultabb a valóságban. És nem csak azért, mert tartok a lebukástól, vagy attól, hogy a bátyám majd megint akadékoskodik, hogy gondot fog okozni, hanem azért is, mert... Hogy is mondjam? A történések közben belegondolok abba, hogy... talán nem vagyok rossz színésznő, de annyira jó sem, hogy el tudjam játszani valaki olyannak a barátnőjét, akit ki nem állhatok, és aki a legkevésbé sem tetszik. Szóval... Mit is jelent ez? De nem, most egyszerűen nem foglalkozhatom azzal, hogy ez hány féleképp végződhet rosszul, mert akkor tuti belefájdul a fejem, és akkor egészen biztos, hogy el is szúrok valamit.

- Tehát azt akarod mondani, hogy ez a kamu kapcsolat még jól is jön neked? - kérdezem halkan, felvont szemöldökkel, kissé elmosolyodva. Tényleg meglep a válasza, de közben örülök is neki. - Őszintén megmondom, ettől most kicsit megkönnyebbültem, mert... utáltam a gondolatot, hogy belekényszerítettelek ebbe a helyzetbe - sóhajtok egy mélyet. Ha ez tényleg kapóra jön neki is, és nem sietteti a dolgot, hogy mielőbb befejezzük, kevésbé érzem majd magamon a nyomást, könnyebb lesz magamra öltenem a szerepet, és így már attól is kevésbé tartok, hogy Cael valamiképpen ezt még behajtja rajtam. - Rendben, akkor a téli szünetig - bólintok, és nyújtanám is a kezem egy kézfogásra, mintha egy üzleti alkut pecsételnénk le, de a mozdulat közben rájövök, hogy ez lehet, kívülről furán nézne ki, ezért végül csak megtámasztom a tenyerem a mellkasán. Mellé pedig szégyenlősen elvigyorodom, és megvonom a vállam.  

Míg azt próbálnánk kitalálni, merre menjünk innen tovább, mihez kezdjünk legközelebb, Flint azt választja, hogy újra megcsókol, én pedig szinte ijesztően könnyen tudok alkalmazkodni ehhez. Mintha tényleg egy pár lennénk, és ez teljesen természetes volna közöttünk. Valóban ilyennek érződik. És persze tudom, nincs viszonyítási alapom, de szerintem Flint nagyon jól csókol. Az ember lánya szinte elgondolkodik tőle, hogy miért is nem csináltam ilyet én már korábban is? Miért tartottam annyira attól, hogy közelebb kerüljek egy fiúhoz? Bár... gondolom én... egyértelmű, hogy a megfelelő partner is kell ahhoz, hogy ez tényleg ilyen kellemes dolog legyen. Ez viszont a jelen helyzetet tekintve ismét egy kissé aggasztó gondolattá válik.  

Magam sem tudom, szerencse vagy balszerencse az, hogy közben mellettünk kitör egy verekedés, amivel bennünket is szétugrasztanak. Caelumból pedig azonnal előtör a védelmező kamubarát, és fogalmam sincs, miért, de ez nekem nagyon tetszik. Igyekszem elnyomni a mosolyt, ami akkor rajzolódik ki az arcomra, amikor rádörren a srácokra, de miután mellém lép, és átkarolja a vállamat, már nem fogom vissza magam. - Nekem mondod? Tudom, hisz veled járok - somolygok magam elé, miközben odébb somfordálunk a balhé közepéből. - Az a magasabb fiú a legidősebb Blackwood, ugye? Vajon mi lehet a problémájuk egymással? - ráncolom a homlokom még utoljára visszanézve a verekedőkre. Ha sikerül kiszimatolnom, hogy mi áll a dolog hátterében, akár egy cikket is kerekíthetnék belőle.

- Oké, ez jó ötlet. Hadd higgyék csak azt, hogy visszavonulunk kettesben enyelegni - bólogatok Flint ötletére. - Egyébként is kezdek már kicsit átfagyni. Nézd, jéghidegek az ujjaim - nyújtom neki a kezem, hogy megfoghassa. - Pedig a Reggeli Próféta időjárás előrejelzése egy szóval sem említette, hogy ilyen hűvös lesz ma. Akkor elhoztam volna a kesztyűmet. Remélem, a kastélyban jó meleg lesz. - Miközben visszafelé tartunk, ismét néhányan ránk köszönnek, többnyire évfolyamtársak, az enyémek is, és Flinté is. De a többség csupán mered ránk nagy csodálkozó szemekkel. - Csak szerintem nagyon szórakoztató, ahogy megbámulnak bennünket? Tuti nem várták a híres Harry Potter lányától, hogy épp egy mardekáros lesz az első fiúja. Pedig aki kicsit is ismer, tudhatná, hogy nem szeretem a sablonos és unalmas dolgokat. És mi lehetne rendhagyóbb egy mardi-griff kapcsolatnál, nem igaz? - kuncogok Caelum felé. - Neked volt már griffendéles barátnőd? - Korábban futólag már beszéltünk az előző kapcsolatairól, de egyrészt nem mondott sokat, másrészt akkor épp más dolgok jobban lefoglaltak, szóval erre a részletre nem emlékszem.

Miután visszaérkezünk, megkeressük a legközelebbi szabad termet, ahol nyugodtan elvonulhatunk egy kicsit. Amint megtaláljuk ehhez a leginkább megfelelőbb helyet, kipakolom a zsebeimből a vásárolt édességeket, és kiterítem azokat egy asztalra, hogy mindkettőnk számára elérhetőek legyenek. - Azon tűnődöm, esetleg átfuthatnánk a holnapi programot, mármint, hogy mikor és hol tudnánk találkozni. Vagy akár lehet az is, hogy reggeli előtt a nagyteremben cserélünk órarendet, aztán könnyebb lesz kitalálni a többit - vetem fel az ötletet, miközben felülök az asztalra a nyalánkságok mellé, és a lábamat lógatva kibontok egy nyalókát.

Caelum && Lily

Caelum Flint varázslatosnak találta



"You can't always be strong but you can always be brave."
Vissza az elejére Go down
Caelum Flint


Mardekár terelõje

Caelum & Lily | fake date 90d665077f70083e718f01c1a5148eb5

Elõtörténet :

Shut it..

Multik :

The problematic army.

Playby :

Felix Mallard.


46


Caelum & Lily | fake date Empty
Caelum Flint
Hétf. Márc. 06, 2023 10:45 am


doing it all for your love
lily & caelum

-Igen. Abszolút jól jön nekem is és a jövőbeli karrieremnek is.. és ne izgulj, ha akarnál sem tudnál belekényszeríteni semmibe. Én nem az a fajta ember vagyok, akinél a kényszer egy járható út.-pillantok rá mosolyogva. Általában minél jobban tuszkolnak rám valamit amit nem akarok és én annál jobban húzok a másik irányba. Nehezen adom be a derekamat bármi olyanba, amihez semmi kedvem, erről édesanyám tudna mesélni, ha nem átkozták volna meg. Nem voltam egyszerű gyerek és sok esetben az apám inkább volt játszótársam, a haverom, a partnerem a bűnben, mint a felelősségteljes szülő, így anyunak duplán nehéz dolga volt velem... vagy éppen velünk.
Amikor a keze a mellkasomra simul most először én jövök zavarba. Résnyire még a számat is nyitva felejtem. Kell néhány másodperc mire rájövök, hogy lefagyva bámulom és inkább csak beletúrok a hajamba elfordítva a fejemet. Ennyi. Hivatalos. Egy idióta vagyok.
A csókkal kicsit megpróbálom elütni az előző szerencsétlenkedésemet. Semmiképp sem szeretnék többet bénázni előtte, hiszen eddig sem ez volt a leosztás közöttünk, így nem szeretném felrúgni ezt a jó szokást.
Akármennyire is könnyen hangolódunk egymásra csók közben félbeszakítanak minket, amit valahol bánik, valahol nem. Azonnal megváltozik a hangulatom reagálva az eseményekre, de nem akarok most mindenképp belekeveredni a balhéba, főleg, hogy rohadtul nem vagyok benne biztos, hogy nyerő helyzetben jönnék ki belőle, így inkább a távozásra szavazok.
-Ha Ha..-forgatom meg a szememet grimaszolva és mivel a karom a vállán pihen így ránehezedek egy kicsit, hogy érezze a tettei súlyát.
-Jaja.. az Blackwood. Nem rég még úgy hallottam, hogy valami csaj miatt dühöngött, de megmondom őszintén, hogy nem szoktam ilyen pletykákkal foglalkozni, szóval itt elő kell majd venned az újságírói szimatodat.-érintem meg egy pillanatra a mutatóujjammal az orrát.
Kezeim közé fogom hideg ujjait majd tettetett elborzadással pillantok rá.
-Merlinre... na húzzunk innen te kis jégcsap.-az egyik kezét meg is tartom a kezemben, majd én felmelegítem egy kicsit. Az úton is jó néhányan szembe jönnek velünk. Néhány haverral lepacsizok és ugyan nem kérdeznek semmit, de mégis szinte látuk a szemükben a kimondatlan kérdéseket. Ez azonban engem még csak egy kicsit sem zavar.
-Főleg az a vicces amikor kétszer is visszanéznek.-bólintok egyetértően.
-A griffendél-mardekár mindig egy figyelemfelkeltő párosítás az egyszer biztos. Főleg ha az egyikük egy híresség... a másik meg te vagy..-nevetek egyet.
-Nem... hajtottam egyre, de lepattintott. Egy hugrabugos barátnőm volt néhány hónapig tavaly. Előtte pedig 2 elég rövid próbálkozás mardekárosokkal.-a griffendél eddig nem jött össze. Most is csak kamuból ugyan, de van egy olyan érzésem, hogy ez még változhat.

Elfoglalunk magunknak egy üres termet. Mostmár kicsit legalább lazíthatunk tényleg, hiszen itt nem figyel minket mindenhonnan egy kíváncsi iskolatárs. Elhelyezkedem a széken és bekapok egy cukorkát, ami tényleg olyan savanyú, hogy szinte még a töve is megtekeredik a nyelvemnek. Hunyorogva kűzdök vele miközben igyekszem odafigyelni arra, hogy mit is mond Lily.
-Legyen a második.. fogalmam sincs, hogy meddig vannak óráim holnap, úgyhogy majd reggel egyeztetünk.-mondom amikor végre meg bírok szólalni, mert már enyhül a cukorka íze.
Még jó, hogy mondtam neki, hogy jobban kell fókuszálnom a tanulmányaimra, hiszen még mindig nem magoltam be még az órarendemet sem.
-Neked mi lenne egyébként az eseted? Mármint az egyértelműen vonzó, sötét hajú, magas, mardekároson kívül?-érdeklődök. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi jön be neki.

Lily Luna Potter varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter


Griffendél hajtója

Caelum & Lily | fake date 83b8642591af672f5ae3050098529d283fc68636

Lakhely :

Godric's Hollow | Roxfort ✿


Keresem :

the Quaffle, mostly ✿

Multik :

Beehive

Playby :

Francesca Capaldi ✿


176


Caelum & Lily | fake date Empty
Lily Luna Potter
Kedd Márc. 21, 2023 10:03 pm

- Rendben. Vettem - bólintok őszinte mosollyal az arcomon, és megkönnyebbüléssel a tekintetemben. Egyértelműen könnyebb lesz úgy feloldódnom Caelum társaságában, és eljátszani a barátnőjét, ha ez egy mindkettőnk számára egyformán megfelelő és hasznos alku, és egyikünknek sem jelent kellemetlenséget. Vagy... ha esetleg mégis, azt hiszem, azt megbeszélni is könnyebb lesz így, és nem lesz gond belőle. Ezzel cinkostársak, bűntársak lettünk, ami valahol szerintem izgalmas is. Nagyon. És hát sosem tagadtam, hogy szeretem a kalandokat, meg nem szokásom nagy ívben kerülni a zűrt sem... főleg mert ha meg is tenném, az végül úgy is utolér. Szerintem ez a véremben van. Bár a szüleim ezzel tuti vitatkozának - hasztalanul.

Meg kellene ijesztenie annak - és valahol legbelül tényleg kicsit meg is ijeszt – hogy ennyire élvezem megcsókolni őt, hogy az érzés nem kényszeres, nem csak színészkedés, nem csak a műsorunk része, hanem ez valami olyasmi, ami túl könnyedén és ösztönösen jön, és közben megdobogtatja a pici szívemet. De időm sincs most ezen problémázni, hisz a mellettünk kialakult balhé hamar elvonja mindkettőnk figyelmét. Flint pedig igazán lovagias módon reagál, és mintha tényleg a pasim lenne, megvéd engem. Ez pedig túlságosan is tetszik. Mármint... tapasztaltam már, milyen az, amikor a fivéreim kiállnak értem, vagy az ő haverjai segítenek, védenek meg, mintha csak a pót hugicájuk lennék, és a barátaimmal is mindig egymás védelmére kelünk, ha olyan a helyzet, de ez most... kicsit más. Talán emiatt, hogy elvonjam a saját figyelmemet a buta gondolataimról, kötekedem kicsit Flinttel – persze csak játékosan -, de tetszik, hogy veszi a lapot, és nem veszi magára, csak a szemét forgatja, grimaszol, majd átkarol. Én pedig elnevetem magam a reakcióját látva, miközben kicsit beledőlök az ölelésébe, és magam is átkarolom a derekát.

- Ó, ne aggódj, elő fogom venni! Köszi a tippet! - Blackwoodról és a csaj-ügyéről. És igen, tudom, nem mindenkit érdekelnek az ilyen diákok közötti pletykák, ám egy tinikkel teli kastélyban többnyire nem sok egyéb van, amiről írni lehet, viszont a szimatom kiélesítéséhez és a gyakorláshoz ez is megteszi. Plusz... úgyis tudom, hogy még azok is, akiket amúgy egyébként nem érdekel a tinidráma, meg a pletykálás, egy-egy jól megírt, szórakoztatóan megfogalmazott cikket akkor is általában szívesen elolvasnak a reggelijük elfogyasztása közben, vagy épp az órák közötti szünetekben.

Nevetek ismét Caelum drámai arckifejezésén, mikor kezébe fogja a hideg kezemet, de közben nagyon jól esik a tenyere melegsége. Aztán egyetértően bólintok, hogy részemről is indulhatunk vissza. Az iskolatársaink reakciója a párosunkra persze megint nagyon szórakoztató, főleg mikor kétszer is visszafordulnak, hogy jól megbámuljanak bennünket, ahogy azt Flint is észreveszi. - Áh igen, egy mázlista vagyok, hogy egy ilyen híresség barátnője lehetek - lököm meg kicsit a vállammal, és nevetek én is. Igazából nagyon is tetszik, hogy ilyen lazán kezeli, hogy Potter vagyok, hogy nem csinál belőle ügyet. Ettől egy kicsit normálisabbnak érzem magam - még úgy is, hogy a társaink folyamatos bámulásának kereszttüzében sokkal inkább tűnök bazári majomnak, mint átlagosnak.

- Lepattintott? Téged? A csajszi nem is sejti, mit veszített - vigyorgok rá a fejemet csóválva. Van némi tréfa, ugratás a hangomban, a szavaimban, de azért komolyan is gondolom. Caelum rendes srác, nem a tipikus seggfej mardekáros, amúgy meg tényleg tök jó pasi. Mármint... hát... mi tagadás? Szerintem egész helyes, és sportoló is, szóval... Jobb, ha nem folytatom ezt a gondolatmenetet. De azért valahol elraktározom magamban Cael az eddigi párkapcsolataira vonatkozó válaszait.

Ahogy visszatérünk a kastélyba, keresünk is egy szabad termet, ahol nyugodtan tudunk kicsit beszélgetni, miközben tömjük magunkba a faluban vásárolt édességet. Vigyorgok, látva, milyen arcot vág a savajúj cukorkától, aztán kibontok egy csokibékát. Szerencsére esélye sincs elmenekülni a kis dögnek, mert két ugrás után elkapom, és kitöröm az egyik lábát. Bocsi. - Rendben, akkor reggeli előtt megkereslek - bólintok. A kérdésére kicsit felvonom a szemöldököm. - Erre az információra is az alkunk miatt van szükséged? - kérdezek vissza, csak mert egyértelműen akadt egy csipetnyi szemtelenség a hangjában, amire reagálnom kell. - Hmm... nem is tudom... - gondolom azért mégis végig a dolgot. - A sötét haj és szem lehet előny, de igazából nem feltétel. Tetszett már szőke és kékszemű is... - Talán még említettem is neki, hogy tavaly ilyenkor még titkos plátói érzések fűztek Scorpius Malfoyhoz. Ha így volt, akkor valószínűleg ő az egyetlen, aki ezt tudja, mert amúgy azért sosem híreszteltem. Az azonban valóban tény, hogy mindketten mardekárosok. - Öhm... gondolom nem árt, ha van közös érdeklődési kör. És fontos, hogy a srácnak legyen humora, ne vegyen mindent túl komolyan. Meg... hmm... jó, ha vannak céljai és... magabiztos... - vonok vállat. Jelenleg ennyi jut eszembe, de nem is okvetlenül kizáró ok, ha hiányzik valami erről a listáról, lényeg, hogy összességében megfogjon a srác személyisége. - Na és neked milyen lányok jönnek be? - dobom vissza Caelumnak a labdát.


Másnap reggel...
- Bocsánat! Bocsánat! Elnézést - szlalomozok keresztül sietve a nagyteremből már kifelé szivárgó, órára igyekvő diákok között. Basszus, lekéstem a reggelit. Elaludtam, ráadásul mire felébredtem, már minden szobatársam eltűnt, és fogalmam sincs, mit árthattam nekik, de egyik sem vette a fáradtságot, hogy időben felébresszen. Úgyhogy kapkodva öltöztem, a hajamat csak félig volt időm kibogozni, és inkább csak feltűztem, hogy ez ne legyen túl feltűnő, az ingem félig kilóg, az egyen-nyakkendőm pedig kissé félreáll, így próbálnék még azelőtt befutni a terembe, hogy minden eltűnne az asztalokról. Hátha sikerül még elmarnom egy pirítóst valahonnan. Meg persze összefutni Flinttel, ahogy megbeszéltük.

- Bocsi, ne haragudj, elaludtam – hadarom el neki szinte egy szuszra, mikor végre megpillantom. Majd a körülöttünk levő kíváncsi, vagy épp értetlen tekinteteket látva közelebb hajolok, lábujjhegyre állok, és egy gyors puszit nyomok az arcára, aztán szégyenlősen elmosolyodom. - Találkozhatnánk ebédidőben, hogy egyeztessünk? - kérdezem ezt már egészen halkan, hogy csak ő hallja, majd a kezébe nyomom a számára előkészített órarendemet. Ha ő is elhozta az övét, délig átfuthatnám, vagy akár előbb is összeakadhatunk, ha az óráink nem esnek nagyon távol egymástól. - Akkor már igyekszem majd időben befutni, ígérem – teszem hozzá egy kisebb mosollyal, tenyeremet a mellkasomra téve, mellé bájosan pislogva fel rá.

Caelum && Lily

Caelum Flint varázslatosnak találta



"You can't always be strong but you can always be brave."
Vissza az elejére Go down
Caelum Flint


Mardekár terelõje

Caelum & Lily | fake date 90d665077f70083e718f01c1a5148eb5

Elõtörténet :

Shut it..

Multik :

The problematic army.

Playby :

Felix Mallard.


46


Caelum & Lily | fake date Empty
Caelum Flint
Hétf. Márc. 27, 2023 10:44 am


doing it all for your love
lily & caelum

Kétség sem fér hozzá, hogy kinyomozza majd a Blackwood fiú indítékait, ha valaki akkor ő biztosan utána fog járni a dolognak, bár az is lehetséges, hogy nincsen semmi különösebb eget rengető a háttérben csak tombolnak a hormonok és ez sajnos kijöhet ilyen formában. Nekem erre jó a kviddics. Ott kitombolhatom magam többé-kevésbé következmények nélkül... kivéve amikor én kapom be a találatot.. de azt is el kell ismernem, hogy néha jót tesz az ember önérzetének egy csók a gurkótól. Attól érzed igazán, hogy még mindig földi halandó vagy.
Elég sok figyelmet szentelnek nekünk az emberek miközben mi csak a kastély felé sétálunk vissza és relatív semmi érdekeset nem csinálunk. Hihetetlen, hogy ennyivel ekkora port lehet kavarni az iskolában és annak ellenére, hogy én sosem tulajdonítok túl sok jelentőséget a pletykáknak tudom, hogy az emberek szeretnek mindennek nagy feneket keríteni. Ez nekem mondjuk tökéletesen kapóra jön. Minél jobban a közelembe kényszerül nekem annál több lehetőségem van arra, hogy minél előbb fogást találjak a szívén.
-De még mekkora mázlista..-bólogatok egyetértően, de felnevetek amikor meglök egy kicsit. Elég könnyű dolgom van vele, hogy ilyen elragadó a természete. Nem tudom, hogy pontosan milyennek is képzeltem el őt mielőtt közelebbről megismertem. Igazából az, hogy "Potter" nem csak a vezetékneve, hanem jelzőként is használják bizonyos körökben. A kiválasztott ivadékai apja tettei ellenére igen komoly terhet cipelnek, Lilyt pedig különösen kinézték maguknak, de ez is nekem jön majd kapóra és nem mondom, hogy csak a színjáték miatt fogok rendet tenni egy kicsit körülötte.
-Egyébként valahol igaza volt... elég nagy pöcs voltam akkoriban..-felnevetek, de igazából jól esik amit mond és furcsa is egy kicsit, hiszen nem érzem, hogy ironikusan beszélne. Mielőtt anyut megátkozták egészen más volt a természetem. Jobban hoztam a klasszikus mardekáros karakterjegyeket és kicsit sem érdekelt volna, hogy Lily Potter mekkora bajba keveredik még akkor sem Lucy teljesen feleslegesen keltette volna a feszültséget.
Úgy tűnik az univerzum nem véletlen pakolt minket egymás egymás útjába.
A kastélyban kicsit tényleg leereszthetünk és kikapcsolódhatunk most, hogy nem figyelnek minket mindenhonna, de ha esetleg valaki benyit még az is alátámasztaná a sztorinkat hiszen éppen édes kettesben nassolunk az egyik tanteremben. Barbár módon töri ki a béka lábát, de ezen csak jót mosolygok. Sokszor annyira nincs összhangban a saját kinézetével, hogy az valami elképesztő. A cserfes, elbűvölő lány, aki nem rég az én karjaimban kereste a megnyugvást olyan szemrebbenés nélkül darabolja fel a csokibékát, hogy öröm nézni. Sok lány rendesen sajnálna ezt az édességet elfogyasztani miután látták mozogni, hiszen 'milyen cuki már..'. Ja de ez csak egy rohadt csoki.
-Természetesen..-nem... de ezt már nem teszem hozzá csak várom, hogy leírja a szerinte tökéletes fiút. Elég tágan próbálja nekem körülírni a dolgot, de konkrétan semmi konkrétat nem tudok meg.
-Ahha..-válaszolok röviden és megvonom a vállam. Mindegy. Abban igazából szinte teljesen biztos vagyok, hogy én bejövök neki és ez az egyetlen, ami számít.
-Attól függ.. ha csak egy laza kavarás akkor csak legyen csinos..-na így válaszolt volna a régi Caelum.
-De ahhoz, hogy jobban felkeltse valaki az érdeklődésem kicsit több kell.. egyébként te pont az esetem vagy.. csinos, okos, szellemes, van humorod és nem veszed a lelkedre amikor baromkodok.. Ennél több nem kell az én boldogságomhoz.-na így már egy kicsit normálisabb választ tudtam adni.. és minden szavam igaz volt.

...Másnap...
Amikor leértem reggelizni Lily még sehol sem volt. Nem is gondolkoztam túl sokat a dolgon, gondolom az ő első dolga is az lesz, hogy megnézi, hogy itt vagyok-e amikor ideér. Időről időre a bejárat felé pillantok, de semmi. Elaludt volna? Csinálok egy szendvicset és becsomagolom egy szalvétába majd magamhoz veszek egy almát is és elindulok vele kifelé, hiszen ideje, hogy órára menjek. Az asztalok között látom meg, de ő már felém siet.
-Jó reggelt, szépségem.-nevetek fel.
Lejjebb hajolok, hogy tudjon egy puszit adni. Átveszem tőle az órarendjét és a talárom zsebébe süllyesztem. Majd később átnézem. Előszedem az enyémet és a szendviccsel meg az almával együtt odanyújtom neki.
-Csináltam neked egy szendvicset.. gondoltam, hogy nem bírtál felkelni viszont így megreggelizhetsz, amíg órára mész.-amint kiürül a kezem megigazítom a nyakkendőjét és egy kicsit az ingét.
-Úgy nézel ki, mintha alólam másztál volna ki reggel... ami egyébként jól áll, de nem biztos, hogy jót tesz a hírnevednek.-az enyémnek mondjuk nem ártana.
Átölelem a derekánál és közelebb húzom magamhoz.
-A pasidat nem rendezheted le egy gyors puszival ugye tudod?-kérdezem felvonva a szemöldökömet majd megcsókolom az ajkait, de csak röviden, mert tényleg el fogok késni még a végén én is.
-Ebédnél találkozunk.-bólintok és adok még egy csókot a homlokára majd elengedem és elindulok az órámra.

Lily Luna Potter varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter


Griffendél hajtója

Caelum & Lily | fake date 83b8642591af672f5ae3050098529d283fc68636

Lakhely :

Godric's Hollow | Roxfort ✿


Keresem :

the Quaffle, mostly ✿

Multik :

Beehive

Playby :

Francesca Capaldi ✿


176


Caelum & Lily | fake date Empty
Lily Luna Potter
Pént. Márc. 31, 2023 3:05 pm

Csak vigyorgok Caelumra, miközben a kezét fogva tartok vele vissza a kastélyba. Olyan pimasz, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez nekem kicsit sem jön be. Igazából nagyon is tetszik, hogy kicsit szemtelen, komolytalan... nagyjából, mint én. Csak máshogy.  

Azért elgondolkodom azon, amit mond, hogy korábban “elég nagy pöcs volt”. Az ő szavai, nem az enyémek. Nem ismertem annyira jól korábban, de látásból azért igen, már csak a kviddics miatt is, meg amúgy is, és rémlik, hogy tudott ő is bunkó lenni. Vajon mi történt? Miért változott meg? Már ha tényleg ez történt. Vagy csak... változik ő is, mint ahogy mindannyian, ahogy múlik az idő? Felnövünk... idővel. Gondolom. Meg hát... azt is tudom, hogy a roxmortsi események is hatással voltak sokakra. Mindegy, igazából nem agyalok tovább ezen most, lefoglal, hogy újabb édességeket csomagoljak ki, és közben a kérdéseit is megválaszoljam. Legalábbis megpróbálom, de mivel nincs túl sok tapasztalatom még fiúkkal, ezért annyira konkrét elképzeléseim sincsenek, hogy milyen is lenne számomra az ideális pasi. Legfeljebb körvonalakban tudom ezt megfogalmazni neki. Az ő válasza azonban meglep.

- Té-tényleg? - Basszus, még dadogok is, amellett, hogy elpirulok. De még senki nem mondott nekem ilyen szépeket, sem olyat, hogy az esete lennék. Lesütve a pilláimat a fülem mögé gyűrök egy rakoncátlan, göndör, vörös tincset, aztán elmosolyodva felpillantok Caelumre, és hogy tereljem a szót a saját zavaromról - vagy pont azért, mert zavarban vagyok, és már nem tudom, mit beszélek - újra megszólalok. - Igazából... azt hiszem, te is az esetem vagy. Helyes vagy, jófej, sportoló... és sokkal rendesebb is vagy, mint régebben hittem rólad. És igen... - nevetem el magam. - Én is tudom értékelni, ha valaki kapható a komolytalanságra, és nem veszi az ilyesmit magára - vágok hozzá egy szem cukorkát vigyorogva.


Reggel...
Idegesen szlalomozok végig a már az ellenkező irányba tartó diáktársaim között, annak biztos tudatában, hogy a reggelit valószínűleg már sajnos lekéstem, és lehetséges, hogy a lebeszélt találkozót is. Aztán megkönnyebbülve fújom ki a levegőt, amikor megpillantom Caelumot. Elmosolyodom, amikor szépségemnek nevez, egyszerre esik jól és hoz zavarba a bókja. Aminek megint az a vége, hogy csak az arcára adom a köszöntő puszit.

- Úristen, tényleg csináltál nekem egy szendvicset? Ez nagyon kedves és figyelmes tőled. Te vagy a legszuperebb! - És ezt ebben a pillanatban komolyan is gondolom. Általában jó étvágyam van, gondolom azért, mert úgyis letornázom, vagy lerohanom, amit megeszek, és ebédidőre tuti már éhen akarnék halni, ha nem ennék legalább pár falatot. Az asztalokról a manók sajnos már el is tüntették a reggeli maradékát, úgyhogy Flint tényleg életmentő azzal, hogy gondolt rám, és készült. - Köszönöm - veszem át a szalvétába csomagolt ennivalót.

- Khm... hé - sütöm le a pillantásomat, ismét zavartan, amikor a nyakkendőmet igazgatva tesz egy pimasz megjegyzést. Bár a zavarom igazi oka talán az, hogy egy pillanatra el is képzelem az általa leírt jelenetet. Életemben nem másztam ki még senki alól... vagy felül, vagy akármi... De a pillanat töredékére annyira nem is tűnik őrültségnek, hogy valami olyasmit csináljunk, amiből ilyen ziláltan kerüljek elő. Nem is ellenkezem egy percig sem, amikor közelebb hajol egy szájra puszit adni. Aztán már rohan is tovább, én meg csak sóhajtva nézek utána.  


Három héttel később...
A karórámra pillantva ellenőrzöm az időt, és számolom vissza a perceket. Vagy negyedórával hamarabb kiengedtek bennünket mágiatöri óráról, és az évfolyamtársaim már mind szétszéledtek, ami nem is csoda, hiszen már vége a tanítási napnak a számunkra. Caeluméknek viszont épp a szomszédos teremben van órájuk, ezért úgy döntök, inkább megvárom őt. Egyedül a női mosdóba sietek be pár pillanatra, hogy ellenőrizzem magamat a tükörben. Stacey lép be utánam, és megmosolyogja a jelenetet, aztán közelebb jön, és ismét kölcsönadja a szájfényét. Épp úgy, ahogy az elmúlt napokban már többször. Nekem sajnos nemigazán lapul ilyesmi az utazóládámban. Korábban sosem éreztem szükségét annak, hogy sminkeljek. De az utóbbi időben egyre többször kapom magam azon, érdekel a dolog, és hagyom Staceyt, hogy kezelésbe vegye az arcomat, aki amúgy ezt egyértelműen nagyon is élvezi. Erről árulkodik az az apró, sokanmondó mosoly az arcán most is. Már nem egyszer utalt is rá finoman, hogy tuti Caelum miatt csinálom, miatta figyelek jobban a kinézetemre, veszek magamra egyre többször csinos kiegészítőket az iskolai egyenruhám mellé, és hagyom, hogy mondjuk féloldalas vagány fonatot készítsen a hajamból, vagy más csini frizurát. Csak ő nem tudja azt, amit én: hogy ez a kapcsolat csak színjáték. Bár... az a baj, hogy ettől függetlenül igaza van. Azt hiszem, tényleg szeretnék tetszeni Flintnek.

Mély sóhajjal taszítom el magam a faltól, és türelmetlenségemben ismét az órámat ellenőrizném, amikor a hatodévesek végre elkezdenek kiszállingózni a teremből. Aztán már ott is termek a kamufiúm mellett, átkarolom a derekát. Az ilyen kisebb gesztusok már egyre ösztönösebben jönnek. - Szia! Hogy múlt a nap? - biccentek az évfolyamtársainak is röviden, üdvözlésképpen. Szerencsére már nem szokásuk úgy megbámulni bennünket, mint kezdetben. - Hallottad, hogy páran bulit terveznek a hétvégi Griffendél-Mardekár meccs utánra a keleti szárnyban az egyik eldugott teremben? Esetleg... elmehetnénk... függetlenül attól, hogy melyikünk nyeri a mérkőzést... - dobom be az ötletet.

Caelum && Lily

Caelum Flint varázslatosnak találta



"You can't always be strong but you can always be brave."
Vissza az elejére Go down
Caelum Flint


Mardekár terelõje

Caelum & Lily | fake date 90d665077f70083e718f01c1a5148eb5

Elõtörténet :

Shut it..

Multik :

The problematic army.

Playby :

Felix Mallard.


46


Caelum & Lily | fake date Empty
Caelum Flint
Kedd Ápr. 04, 2023 8:59 am


doing it all for your love
lily & caelum

-Igen, tényleg.-vonom meg a vállam, mintha a legtermészetesebb lenne. Mondanám, hogy csak megjátszom, de igazából őszintén beszélek és ez még okozhat igazán nagy problémákat. Könnyebb volt addig tervezgetni ellene a merényletet, amíg nem kezdett el a bőröm alá férkőzni. Valahogyan meg kellene állítanom ezt a folyamatot mielőtt ott állok majd, hogy választanom kell. Lilynek nem kellene meghalnia anyáért, de az egész olyan ködös. Fogalmam sincs, hogy hogyan kell majd megtörni az átkot és pontosan mekkora áldozatra is van szükség. Ráadásul önkéntes áldozatra. Hogyan fogom arra kérni, hogy adja a vérét értem, ha közben azt is nehezen viselem, ha valaki megnehezíti a hétköznapjait.
Elpirul. Nekem meg egyből pimasz mosolyra húzódnak az ajkaim, ami akkor válik gyengédebbé, amikor azt mondja, hogy én is az esete vagyok.
-HÉÉ!-nevetek fel és már túrok is bele a cukorkás zacskóba munícióért, hogy azonnal visszatámadjak...

..Másnap..
Korábban nem követtem figyelemmel különösebben, hogy mikor ér le reggelizni, de ahogyan telik az idő úgy válik egyre biztosabbá, hogy nem fog ideérni, ami szívás, hiszen ez azt jelentené, hogy délig nem eszik és tekintve, hogy mindig pörög, siet, szalad valahova szüksége lesz egy kis üzemanyagra. Azt nem gondolnám, hogy korábban leért volna, mint én, mert akkor biztosan bevárt volna. Úgy indulok el a szendviccsel, hogy abban sem vagyok biztos, hogy bárhol megtalálom még az óráim előtt.
Az ajtóhoz közeledve azonban már látom, hogy úgy érkezik akár egy megbokrosodott seprű és majdnem olyan zilált is a külseje.
Egy jókedvű mosollyal célzom meg őt.
-Persze, hogy csináltam... tudom.. tudom... egy mázlista vagy.-rákacsintok. Nem tudom a haverjaim miért panaszkodnak annyit, hogy mennyire nehéz a lányokkal.... néhány szép szó, megfelelő kaja bevitel és kész... máris fülig ér a szája.
-Nincs mit.-biccentek egyet a fejemmel majd nekiállok kicsit rendbe igazítani őt bár kétlem, hogy az emberek valóban arra asszociálnának amit én mondok, de ez is csak egy újabb lehetőség, hogy egy kicsit felborzoljam a kedélyeket.
Egy gyors puszi után azonban muszáj vagyok magára hagyni.. még az kellene, hogy pontlevonás legyen a késésem miatt.

..Három héttel később..
Nem tudtam nem észrevenni ahogyan Lily elkezdett megváltozni mellettem. Magabiztosabbnak tűnik és mintha több figyelmet fordítana a lányos dolgokra. Máshogy hordja a haját és mintha néha még sminkelne is. Ezt persze egy-két mardekáros meg is próbálta elviccelni, hogy összekapta magát a kedvemért a kis Potter, de azt hiszem sikerült nagyon gyorsan letisztáznom a legtöbb emberrel, hogy nem szeretném hallani ahogyan megjegyzéseket tesznek a barátnőmre, mert annak lesznek bizonyos következményei. Tettlegességig nem kellett elmennem, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem álltam rá készen.
Összességében azt mondanám, hogy az emberek elkezdték elfogadni a tényt, hogy együtt vagyunk, bár a mai napig akadnak még hitetlenkedők, pedig már Lily is sokkal természetesebben mozog a közelemben.
Kilépve a teremből hirtelen érzem meg magamon a kezét.
-Szia, szépségem!-vigyorgok rá és átkarolom a vállát.
-Fogjuk rá.. kaptunk néhány beadandót, amit már most tudom, hogy el fogok szúrni...-vonom meg a vállam. Talán a meccs enyhítő körülmény lesz a tanárok szemében, de nem vennék rá mérget, de fontosabb, hogy a Griffendél kikapjon.
-Édes vagy de....-szünetet tartok, mintha nemet akarnék mondani a bulira.
-Te is tudod, hogy a Mardekár győz.-teszem végül hozzá egy pimasz mosollyal.
-Szóval én mindenképp ott leszek.. így azonban neked sem lenne választásod. Úgyhogy igen. Elmegyünk.-bólintok végül.

Lily Luna Potter varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down



Caelum & Lily | fake date Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: