Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Oliver Wood

Anonymous



Oliver Wood Empty
Vendég
Vas. Május 03, 2020 12:02 pm

Oliver Wood




Nem: Férfi

Kor: 44 év

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Üzletember/Amit akarsz

Kapcsolatunk: Apa-fia

Csoport: Varázsló

Playby: Orlando Bloom // csak egy javaslat, nem ragaszkodom hozzá Wink  //

Státusz: SZABAD


Részletek

Ki ne ismerné a nagy és szerény Oliver Woodot? Aki annak idején megannyi alkalommal eszméletlenre védte a Griffendél póznáit, aki reménybeli tehetségnek számított már annak idején is a kviddics-történelemben. Te, aki beleszerettél - biztos vagy te ebben? - egy véla nőbe, aki oszlopos tagja voltál a csapattagok életének - tudtad, hogy Angelina lett a keresztanyám? hát ez óriási! - és aki részt vett a háborúban, mert a szükség úgy kívánta. Mindent alázattal tettél, életed nem kímélve ugrottál fejest az ismeretlenbe, a harcokba, a Puddlemere United kemény kiképzésébe. De mindenhol helytálltál, a karriered begyűrűzött és velem kiegészülve boldog családi életet éltél.
Tizenhárom voltam, amikor anyámat elvesztettük, te akkor nem hagytad, hogy begubózzak. Azóta vállvetve élünk együtt, ha otthon vagyok, mindent közösen csinálunk, már-már szabályszerű hagyományaink vannak, amit senki, de senki nem rúghat fel és másíthat meg.
Fél évvel ezelőtt vagy ki tudja, még annál is előbb beleszerettél egy nőbe. Én csak karácsony óta tudok róla, amikor vonakodva, de megírtad egy levélben. Nem sokat tudok róla, csak hogy orosz és egy különleges teremtés. Két lánnya. KÉT LÁNNYAl!!!!
Mondd apa, te meg vagy őrülve? Te komolyan ide hozol a házunkba három idegent, hogy éljünk együtt velük? Mi lesz veled, velünk, a korábbi életünkkel? És különben is, miért mentél bele, hogy az egyik lánynak odaadd az ÉN szobámat? Szerintem elhamarkodottan döntöttél, ezt meg fogod még bánni. És úgy érzem, hogy hiába tépem a számat, hasztalan.
Mintha... mintha csak megbabonáztak volna.

//Gyere-gyere, mert nagyon várlak, várunk a lányokkal. Az anyukájuk még ugyan nem jött meg, de őt is várjuk és rengeteg vicces, kínos és félreérthető bonyodalmas játékkal számolunk veled.  Oliver Wood 4119531066  Oliver Wood 548657537 //

Olvashatsz magadról itt és itt és itt Very Happy
Illetve a hőn szeretett asszonyodról itt




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: