Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Sunshine and Babylion - Ced & Neo

Sorin Neo Brightmore


Akadémista

Sunshine and Babylion - Ced & Neo 188c6cad26678b9371d28e5c42883eba

Lakhely :

Torquay

Elõtörténet :

Just Neo things...



Playby :

Mark Lee


46


Sunshine and Babylion - Ced & Neo Empty
Sorin Neo Brightmore
Szomb. Aug. 12, 2023 9:50 am

Ha a körülményeket nézzük, nem gondoltam volna soha azt, hogy valakit közel fogok engedni magamhoz, aki nem családtag. A veszélyeket tekintve pedig tényleg nem kellett volna magamhoz engedni Cedricet. Sem az aurorok, sem pedig az a köcsög nem hagy nekem nyugtot és ha megtudja, hogy van még egy sebezhető pont az életemben, bajban lesz a barátom. De hogyan is állhatott volna ellen az ember egy olyan srácnak, aki csupa pozitív energia!? Már az is furcsa volt számomra, hogy egy srácba lettem szerelmes. Eleinte nem is gondolkodtam semmi ilyesmin, hogy pár vagy bármi. Sose érdekelt annyira a szexualitásom, hogy ezen különösebben szót kell váltsak valakivel. Egyszerűen csak megtörtént és beleszerettem abba a srácba, aki most oly’ édesen szuszog mellettem az ágyban. Az biztos, hogy Nestorank el kell mondanom, csak ki kell várjam a megfelelő pillanatot. Ő a legfőbb bizalmasom mindenki közül, neki illik tudnia rólam ezt. Csak az a dolog, hogy párja van az embernek, ráadásul a saját neméből, nem olyan egyszerű és könnyű hír, mint egy csokilopás bevallása. Nestor személyében egy rendkívüli jó szövetségesem lesz, amikor a szülőknek is el kell mondjam. Legalábbis nagyon reménykedek abban, hogy az Öcsém elfogadja majd és mellettem lesz azokban a percekben. Márpedig hamarosan meg kell majd ejtenem a bemutatást, mert elég komolyak az érzelmeim a másik iránt. A szerencsém pedig az, hogy különbözik az ikertestvérétől. Még csak az kellene, hogy összetévesszem őket. Kevés esélyt látnék rá, de jobb félni, mint megijedni. Egyébként lassan fel kellene keltenem az álomszuszékot. Hétvége volt és terveztem egy kis sétát, meg kicsi gyakorlást is… bár, ha utóbbi megint abba fullad, hogy egymáson feküdve csókolózunk, igazából az ágyban is maradhatnánk…

Ced && Neo



I hope you find someone you can`t live without.
I really do. And I hope you never have to know what it`s like to have to try and live without them.
Vissza az elejére Go down
Cedric Culligan


Új user

Sunshine and Babylion - Ced & Neo Haechan-donghyuck

Lakhely :

ℽ Hanley

Elõtörténet :

Sunshine and Babylion - Ced & Neo MOt9lTD
Dancing again, life is a party so
It's like a music box, stop worrying

Enjoy today, even if it's for a moment
Life is still going on, in any case, it flows

Keresem :

ℽ I swear I put my credit card in my wallet... NATHAN WHERE DID YOU PUT IT?!


Playby :

ℽ Lee Dong Hyuck


2


Sunshine and Babylion - Ced & Neo Empty
Cedric Culligan
Hétf. Aug. 21, 2023 8:04 pm


i'm saying it one more time


Neo olyan volt, mint egy igazi álom pasi. Mármint, szó szerint az is lehetett volna, hiszen úgy, hogy mellette alszom is róla álmodok. Minden este – szinte – újra látom magam előtt a jelenetet, ahol egyszerűen csak beszélgetünk, tök ártatlannak tűnik az egész, majd megcsókol. S én viszonzom a szerelmét, élvezem a pillanatot, még akkor is, ha arcomat elönti a forróság, s annyira vörös leszek, mint egy paradicsom.
Hiába telt el azóta már némi időt, hiába szokhattam volna már hozzá ahhoz, hogy ő az enyém és senki másé. Most is, míg ő azt hiszi, hogy még mindig alszok, bújok hozzá, ölelem és ha véletlenül megmozdul, hát ragaszkodón tartom egyhelyben. Egy pár ilyen után azért már valószínűleg neki is leesik, hogy réges régen felkeltem már én, csak pihentetem a szemem, miközben mélyen magamba szívom az illatát és élvezem a közelségét. Bár ezt egész nap megtehettem, főleg hétvégén, mikor nem volt kötelező óránk – amit ha ellógok, az ikrem tuti megver. Így nem is zavartatom magam és ha még meg is próbálna felkelteni, hát biztosat kéretném magamat egy ideig. Legalább addig, amíg nem kapok tőle egy csókot… Kettőt!
Valahogy úgy éreztem, hogy mikor szünetünk van, akkor az olyan gyorsan elmegy. Nem szerettem, ha elmegy mellőlem, szinte egyből hiányozni kezdett nekem. Tudom, talán túlságosan is sok az, hogy ennyire nem bírok meglenni nélküle, de első szerelem. Ilyenkor azért rendben van, hogy teljesen odáig vagyok érte és utálom, ha nem látom őt igaz? Tudom, hogy nem csalna meg, mert erre képtelen lenne. De… Nem akarom, hogy elfelejtsen. Azt akarom, hogy mindig én járjak a fejében, s minden gondolata körülöttem forogjon. Önzőség volna ilyet kérnem tőle?
Dear Neo


there is nothing more i could ask for
then you and your love
so please never get tired of me
or my way of showing affection


– Cedric





Every day I fall for you as hard
As I did the first time






Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: