Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Liam Sjöberg
Vas. Jún. 04, 2023 6:36 pm



Liam & Vasily
All you have to do is wait a second, Your hands on mine. The clock is ticking, so stay

Bárki bármi mondjon, én érzem, hogy szeret. Vagy legalábbis jobban kedvel, mint eddig bárki! S nekem ez éppen elég ahhoz, hogy mindenemet neki adjam, az sem érdekel, hogy csak most találkoztunk másodjára, hiszen érzem, hogy ő az igazi. Mert a csókok, az apró érintések és az, ahogyan a pánikomat kezelte mind az mutatja, hogy igenis fontos vagyok neki. Hiszen egyesek csak hisztinek fogták volna fel, s itt is hagytak volna. Ő viszont megnyugtat, érdeklődik, sőt még a kamu indokomat is elfogadja. Mi több, képes lenne rám várni – amit szerencsére sokáig nem kell – vagy ha mégis bele megyek, akkor egy kellemesebb helyre vinne. Túl szép… Csak ezt tudom magamban hajtogatni. Nincs az az erő, amely tényleg képes lehetett egy ilyen férfival megáldani engem. Képtelenség, mégis oly’ jó!
Így természetesen elfogadom a kezét, s a következő pillanatban már nála találom magam. Ugyan tudtam, hogy hopponálni fogunk, én mégis megszédülök, így kénytelen vagyok megkapaszkodni benne, ezáltal ismét közel kerülök hozzá, szívem pedig ismét hevesebben kezd verni –Bocsi… - húzódom odébb, ahogyan idegesen vigyorgok és a tarkómat kezdem vakarni.
Csak ezek után merek körbenézni. Egyszerűen lenyűgöző az otthona, már majdnem el is kezdtem irigykedni. Nyilván az otthoni házunk se semmi, bár ritkán járok haza az akadémia miatt, viszont ez… Szerintem sokkal nagyobb. A koli szobámhoz képest pedig kilométerekkel szebb. – Mi lenne… - fordulok felé mosolyogva. - Ha te hoznád a bort, én pedig összedobnék valami rágcsát magunknak? – Nem tartana sokáig, bár sejtelmem sincs mi van nála, de biztos vagyok benne, hogy kitalálnék valamit.
Bevallom alig vártam, hogy felfedezzem a házát, tudni akartam hogyan él, miket tartogat a szobáiban, hiszen az elég sok mindent elárul az emberről, de elsősorban ő volt a fontos. Itt volt mellettem, nem dobott ki mindjárt az elején, sőt még képes is volt elhoznia magához. Én nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a bizalmat részéről, de már szinte megható volt az egész. Kedvem lett volna sírni, viszont tudtam, azzal ismét csak megijeszteném. Így még mielőtt megindult volna, ha kellett, visszahúztam magamhoz és egy apró puszit nyomtam az arcára. – Köszönöm… - Nem vagyok benne biztos, hogy tudta mire értem, mivel magam sem tudtam egészen most mire mondom. Talán arra, hogy elhozott, talán arra, hogy ilyen kedves velem. Bármi lehetett az indok, de ez mellékes is. Végre úgy érzem, hogy megtaláltam azt a személyt, aki majd lehet egy biztos pont az életemben, akihez bújhatok, vigyáz rám és megvigasztal. Nyilván még félek neki mindent elmondani, ez azt hiszem teljesen érthető a múltbeli tapasztalataim alapján, viszont… Érzem, hogyha eléggé megkedvelt, akkor ugyanúgy szeretni fog őrültként és vérfarkasként is.

415
M-Master?  Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 3725496346  







I couldn't get away... it was another day, I was singing this one song I got it on
replay.




Vissza az elejére Go down
Vasily Sokolov


Varázsló

Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Tumblr_inline_o17afb1vji1rifr4k_500


Keresem :

if i had you, that would be the only thing i'd ever need,
Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Icegif-3033
and if i had you, money, fame and fortune never could compete

Multik :

◇ kiskacsa

Playby :

Joseph Morgan


51


Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Empty
Vasily Sokolov
Vas. Jún. 04, 2023 8:45 pm


burn with the fire that you started in me
liam & vasily

Megragadja kezem, s ezzel is csak bizonyítja a belém fektetett bizalmának valóságát; hiszen bárhova vihetném, bármit tehetnék vele ezek után, nem tudna ellenkezni a hoppanálással, ezzel ő is bizonyára tisztában van, mégis hagyja, hogy egyetlen ugrással a térben, otthonomba vezessem. Mosolyom az arcomon ragad közben, mert örömmel tölt el, hogy velem jön, s hogy nem tántorodik vissza az intimitás gondolatától.
Pillanatokon belül meg is érkezünk, s ahogy belém kapaszkodik rögvest karjaira fogok, hogy megtartsam őt, finoman segítek neki visszanyerni egyensúlyát, közben biztatóan pillantok rá s zavart bocsánatkérésére halkan kuncogni kezdek. – Nem túl kellemes, igaz? – kérdezem, s megigazítom a homlokára lógó hajtincseket, mielőtt hagynám, hogy körbenézzen a lakás tágas előterében.
Fás motívumok, s az ezekhez illő színek legkellemesebb, meleg árnyalatai jellemzik az egész helyet; leginkább egy faházra emlékeztetheti az embert, csak ez nagyobb, jobban felszerelt s praktikusabb, és modernebb is, hiszen hiába fest inkább úgy, mint egy régi kúria, minden antik, s antiknak kinéző szoba napjaink legfejlettebb felszerelésével van ellátva. Rusztikus, azt hiszem ez volna a legjobb szó stílusára, hatalmas ablakokkal, hogy a fény minden egyes sarkát érinthesse, s magas belső térrel, hogy egynek érződjön a természettel. Legbelül megöl a kíváncsiság, hogy vajon az ifjú Liam mit fog szólni mindehhez, de nem kérdezek rá, csak figyelem, ahogy tekintetét végigvezeti a belső téren - s még nem is látott mindent. Kezeimet hátam mögött összefonva pihentetem, s ötletét hallgatva megint csak elmosolyodom. – Kiváló terv. A konyhát arra találod – biccentek a megfelelő irányba - egy órára. Nem vagyok benne biztos, hogy mindent meg fog találni, mi kivételes étrendjének megfelelő, hiszen nem készültem úgy, azonban odafigyelek saját táplálkozásomra, így minden, ami megtalálható a konyhámban friss és egészséges. – Mosdót találsz minden szinten, ha esetleg szükséged lenne rá – fűzöm még hozzá, majd el is indulnék, hogy előhalásszak egy üveggel a legjobb boromból, s hogy menet közben átöltözhessek valamivel kényelmesebb göncökbe, ám megállít, s visszahúz, hogy egy apró, lányos csókot nyomhasson arcomra. Most már vigyorgok, akár egy valóságos idióta, mert kimondottan szívmelengetőnek találom ezt a gesztust. Válasz helyett gyengéden megérintem puha arcocskáját, s viszonzom a csókját, azonban én az ajkaira célzom, mintha csak azt akarnám mondani vele, hogy “érted bármit.” Uhh, tudom… Tudom, mire gondolsz most.
Végül elengedem, hogy először az emeletre felmászva a legnagyobb hálószobába - sajátomba - vessem magam, s végre tiszta, alkalomhoz illőbb öltözetbe bújhassak; nem viszem túlzásba, megmaradok a kényelmes és hétköznapi stílus skáláján belül, ám egyetlen kiegészítő gyanánt hozzáadom a mindennapjaim szerves részét képző nyakláncomat - obszidián és ciprusfa gyöngyök, s egyetlen medvekarom díszíti -, hiszen enélkül mindig hiányérzetem támad. Így is nehezemre esik itthon hagyni, mikor a Szent Mungóba megyek.
Mindösszesen kettő percbe telik az egész, s máris indulok a borért, ám viszonylag nagy készletem átválogatása már ennél valamennyivel több időt vesz igénybe; de megtalálom amit keresek, s egyenesen a konyhába megyek az üveggel, hogy aztán azt a pultra téve Liam mögé osonjak és gyengéden átöleljem hátulról. – Hiányoztam?



Liam Sjöberg varázslatosnak találta





you better love me 'cause you're
just a clone.




Vissza az elejére Go down
Liam Sjöberg
Vas. Jún. 04, 2023 9:46 pm



Liam & Vasily
All you have to do is wait a second, Your hands on mine. The clock is ticking, so stay

Egy pillanatra sem merül fel benne, hogy ártani kíván nekem. Nem, egyszerűen nem akartam elhinni, hiszen annyi lehetősége volt már, akkor miért pont most követne el bármi ellenem? Nem lett volna logikus. Hiszen azt az érzést, azokat a vágyakat nem tudtam megmásítani. Ugyan nem rendelkeztem tapasztalattal, de annyi még nekem is átjött, hogy ez nem egyszerű kavarás. Ahhoz ez túl mély és komoly volt. Egyszerűen csak tudtam, hogy az, ami köztünk van sokkal több. Egyszerűen megőrültem érte, s féltem, hogy hamar a megszállottja leszek. Valójában már voltak ennek jelei hiszen abban a pillanatban, hogy el akart menni mellőle a kórházban pánikba estem, sőt minden apró mozdulatomra igyekeztem figyelni, hogy bármi is van, azt tegyem, ami neki jó. Nem volt fontos, hogy nekem mennyire kedvez, hiszen az ő boldogsága az én boldogságom is volt. Ha ehhez pedig nekem szenvedni kellett… Ám legyen!
Így habozás nélkül fogadom el a kezét, hogy aztán pillanatokon belül ismét a karjaiban találjam magam. Nyilván nem ez volt a hopponálás lényege, hanem hogy az ő házában találjam magát, mégis… Egyensúlyomat elveszítem, de ő megtart, ismét segít rajtam. Nevet rajtam, de egyáltalán nem bántó, inkább… Aranyos. – Nem… Hiába csinálom évek óta, sose szok… szok… - Hirtelen azt is elfelejtem amit mondani akartam, mert az érintése… Egy pillanatig tart, de annyira… Csodálatos! Ahogyan a hajamhoz ér, érzem, hogy arcom vörösebb lesz, s zavaromban inkább nézek körbe a házban.
Lenyűgöző volt minden benne. Egyszerre éreztem azt, hogy egy modern épületbe csöppentem, miközben a természet közelében voltam. A fa motívumok különösen tetszettek, magam is hasonló lakhelyre vágytam. Igazából gyerekkori álmom volt egy faház, ami csak az enyém volt, viszont nálunk Svédországban ez eléggé kivitelezhetetlen volt, hiszen a téli hideget nem bírtam volna ki. Furcsa mód otthon éreztem magam és alig vártam, hogy mindent felfedezzek benne. Ennek ellenére felajánlom, hogy amíg ő gondoskodik a beígért bórrol – amely hamar beüt nálam, nem fogok hazudni - addig én készítek némi élelemet is. Tényleg majdnem éhen haltam már, elvégre mióta megsérültem nem ettem, az pedig nem most volt.
Amint megmutatta merre találom a konyhát, majd elmagyarázta, hogy merre vannak a mosdók – több is van?! – egyből menneék is a dolgomra, azonban egy hirtelen ötlettől vezérelve visszahúzom t magamhoz, hogy egy puszit nyomhassak az arcára. Igen, talán túl lányosra sikeredik, de nem érdekel. Ez az, ahogyan én ki akarom fejezni a hálámat iránt, cserébe pedig nem kinevet, hanem vigyorog rám, ami miatt csak még inkább zavarba jövök. Persze folyamatosan mosolygok rá, azonban a pír egyre jobban terül szét arcomon, s mikor megcsókol – oh te jó Vasily – el se akarom őt engedni.
Nagyon nehezem hagyom csak elmenni őt magam mellől, s közben attól rettegek, hogy talán épp most hagyott itt, valójában pedig ez nem is ő háza, hanem valaki mása, engem pedig csak le akart rázni. Talán vámpírok eledele leszek ma este. Viszont igyekszem elhessegetni ezeket az ostoba gondolatokat és megkeresem a konyhát. Rengeteget kutakodom alapanyagok után, mire végre sikerül döntenem a házi paprikás humusz mellette, amihez saját magam gyártok chipset. Nyilván az elementális mágiámmal sokkal gyorsabban haladok, hiszen a paprikát hamar meg tudom pörkölni, ahogyan az olajat is gyorsan fel tudom hevíteni, amiben kisütöm a krumplit.
Közben pedig forog a robotgép, amibe készül a humusz, amelyet most már csak ízesítenem kell némi fokhagymával és oliva olajjal, viszont hirtelen megérzem két kezet magamon, mire automatikus rájuk fogok és elmosolyodom. – Ha őszinte akarok lenni… - kezdek el úgy tenni, mint aki komolyan elgondolkozik. Ellenben nem húzom sokáig az agyát, inkább félig felé fordulok és ismét puszit nyomok az arcára, azonban az egy helyet most vagy egy milliót nyomok az arcára. – Alig bírtam ki nélküled. – És az a baj, hogy igazat mondtam.

603
M-Master?  Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 3725496346  







I couldn't get away... it was another day, I was singing this one song I got it on
replay.




Vissza az elejére Go down
Vasily Sokolov


Varázsló

Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Tumblr_inline_o17afb1vji1rifr4k_500


Keresem :

if i had you, that would be the only thing i'd ever need,
Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Icegif-3033
and if i had you, money, fame and fortune never could compete

Multik :

◇ kiskacsa

Playby :

Joseph Morgan


51


Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Empty
Vasily Sokolov
Hétf. Jún. 05, 2023 12:10 am


burn with the fire that you started in me
liam & vasily

Szinte már túl tökéletes ez az egész, vészjóslóan tökéletes, mégis, nem kívánok egy percet sem a saját belső ösztöneimre pazarolni; nem érdekelnek a vörös zászlók, a riasztó sípolása elmém leghátsó szegletén, nem, csak az érdekel, hogy Liam itt van velem, bízik bennem, isteneként tisztel és szeret. Ilyen erős vágyat sosem éreztem még ember iránt… Fantasztikus érzés. Boldoggá tesz.
S most, hogy végre otthonom kényelmében és melegében lehetünk, úgy érzem, sokkal felszabadultabban tudjuk majd egymás társaságát élvezni; nem kell attól tartanunk, hogy valaki megzavar minket, s kellemes, luxus körülmények közt fedezhetjük fel a másikat. Bár Liam egy pillanatra úgy fest, megszédül, ahogy a helyszínre érve megáll körülöttünk a világ forgása, s belém kell kapaszkodnia néhány momentum erejéig, de nem aggódom, hisz’ ez természetes reakció. – Semmi gond. Mostantól itt leszek, hogy talpra állítsalak – vágok közbe, hiszen mondatát nem tudja befejezni, talán zavarában, amiért megérintem s haját igazgatom. Mosolygok, már megint - vagy inkább még mindig -, mert ez a kis zavar annyira édes, annyira cukormázas, hogy menten elolvasztja még az én kőkemény szívemet is.
Hagyok neki némi időt a nézelődésre, ismerkedjen meg a belső térrel, a színekkel s illatokkal, mert számára ez az egész még új, s a megszokásához bizonyára szüksége lesz némi időre. Majdan, amint felvázolja a következő néhány óra első részének terveit, rábólintok, s el is indulnék, hogy átöltözhessek és előkereshessem a legjobb boraim egyikét, de ő visszatart, s apró csókocskával lep meg, mit arcomra ad; tetszik, hozzá tudnék szokni ahhoz, hogy valaki mindig ilyen bánásmódban részesítsen - hogy ő mindig így bánjon velem. Válaszul, s hogy megköszönjem puha kis gesztusát, egy csókot lehelek ajkaira, selymeset és hálásat, mert hálás vagyok, amiért ilyen természetesen mozog körülöttem, s nem menekül rettegve, vagy tekint rám gyűlölködve.
Végül magára hagyom, s össze is szedem magam néhány perc leforgása alatt - most már egésznek érzem magam, és sokkalta kényelmesebben, mint a Szent Mungó által biztosított pocsék egyenruhák egyikében, legszívesebben még egy zuhanyt is beiktatnék, de más terveim vannak; tervek, amikben Liam is szerepel, no meg egy kellemes, forró fürdő. Kád, zuhany, vagy a kültéri jacuzzi, az már mindegy. Majd ha oda jutunk, úgyis elválik.
Megkeresem a kiszemelt bort, s hamar visszatérek a konyhába; a látvány ami fogad egészen kellemes, a konyha életre kelt, Liam pedig sürög-forog a kellős közepén, zúg a robotgép, a tűzhelyen sercegve sül valami az olajban, s különleges illatok lengik be a teret, sejtéseim szerint valami vegán fogás készül… Bevallom őszintén, meg tudnám szokni ezt. A fiú annyira jól mutat itt, s úgy érzem, melegebbé tudná tenni ezt a helyet, otthonosabbá és üdvözlőbbé, egy olyan hellyé, hova szívesen térnék haza egy fárasztó nap végén. Talán ez a gondolat vezérel, mikor letéve a bort átölelem őt hátulról, s karjaim közé zárva még egy finom csókocskát is lehelek nyakára, mielőtt feltenném a kérdést: hiányoztam-e? Válaszát türelmesen kivárom, habár megöl a kíváncsiság, hogy mégis mit fog kihozni ebből a baljósan kezdődő mondatból, ám végül nem csalódom, amikor megfordul s befejezi azt, közben rengeteg apró csókocskával lát el, hirtelen azt sem tudom, hogyan kellene reagálnom ezekre. Csak nevetek, s érzem azt az alattomos rózsaszín ködöt, mi lassacskán ránk ereszkedik, szinte mámorító, s el is gondolkodtat; vajon szerelmi bájital van a képben? Erről lenne szó? Ha igen, remélem sosem ér véget a hatása. – Most már nincs miért aggódnod, a nyakadon maradok egész nap – felelem szélesen mosolyogva. – Arra gondoltam, hogy körbevezetnélek, ha befejezted a… – A tűzhely felé pillantok, hátha meg tudom állapítani, miben mesterkedik. – Hmm, mi is készül pontosan?







you better love me 'cause you're
just a clone.




Vissza az elejére Go down
Liam Sjöberg
Hétf. Jún. 05, 2023 10:53 am



Liam & Vasily
All you have to do is wait a second, Your hands on mine. The clock is ticking, so stay

A hopponálás egyébként nem olyan vészes, hiszen tényleg már évek óta űzöm, ritkán árt csak meg. Általában akkor van vele gond, hogyha már közel van a telihold, mert mindegy mennyi ideje vagy farkas, vagy mit csinálsz, egyszerűen nem fogod tudni megszokni. Elgyengülsz, ingerültebb leszel vagyis… Én biztosan. Ezért sem szeretek ilyenkor emberek közelében lenni, általában ki is szoktam venni pár napot a suliból, hogy legalább annyi nyugtom legyen. Bejárni úgysem mindegyik órára kell, hiszen pont képes vagyok könyvből is eleget tanulni. Néha még többet is, mert én legalább 5 nyelven tudok szakirodalmat olvasni.
Most viszont nem érzem annak szükségét, hogy egyedül legyek, sőt sokkal jobban leszek, hogy itt van mellettem, s megtart, az érintése pedig… Ismét sikerül elérnie nálam, hogy az agyam leálljon, s csak  – Mondtam, hogy ne mondj nekem ilyet! A végén tényleg egy megszállott hívőd leszek. – kezdek el nevetni, mint aki viccnek szánta. Pedig halálosan komolyan gondoltam. Egyre inkább éreztem azt, hogy nem akarom, hogy ennek vége legyen. Ha kell, soha többé nem megyek suliba, nem megyek haza, hogy csak őt szolgálhassam és lessem minden kérését. Szükségem volt rá, mint a halnak a vízre. Vagy talán még annál is jobban. Nem tudja, hogy mit ad nekem ez az egész, hogy mennyire éhezem rá és a társaságára. Még az is eszembe jut, hogy Karin biztosan meglesz nélkülem, s talán csak ez… Ez az egy aprócska dolog tart vissza attól, hogy itt és most úgy viselkedjek, mint Harley, hogy annyira a megszállottjává váljak a férfinak pusztán pár óra alatt.
Inkább figyelmemet a ház nézegetésére fordítom, amely magával ragad és úgy érzem, itthon vagyok. Túl korai, s meglehet tényleg őrültség erre gondolni, hiszen most vagyok itt először, de vannak azok a helyzetek, mikor csak tudod… Tudod, hogy jó helyen vagy, jó időben és a megfelelő személlyel. Nagyot nyelek, reménykedve, hogy ez visszatartja a könnyeimet, melyek örömömben majdnem kicsordulnak a szememből. Ez pedig – meg minden korábbi tette – eredményezi, hogy még mielőtt magamra hagyna kap tőlem egy apró puszit az arcára, melyet egy csókkal hálál. Veszélyes játékot űzöl Vasily… Ismerem magam, tudom mi lesz ennek a vége.
Viszont el kell őt engednem, elvégre nem azért jöttünk, hogy én mohón csak csókoljam őt és semmi mással se foglalkozzak, még az éhségemmel sem, mely már egy ideje kezd zavaró lenni. Így inkább figyelmemet az ételre fordítóm, s bár túl sok kreatívat nem tudok kitalálni az itteni összetevőkből, mely gyors és laktató, azért csak igyekszem némi chipset és hummuszt gyártani, ami remélhetőleg elnyeri a tetszését. A krumpli már sül, ha pedig egy adag kész egyből lecsepegtetem és megszórom sóval, hogy tényleg elérje a bolti hatását, annyi különbséggel hogy nyilván az enyém jobb lesz.
Már majdnem kész lennék, már csak egy kis ízesítés kell a hummuszhoz, ő pedig akkor jelenik meg hátam mögött, finoman átölel, sőt még egy csókot is kapok a nyakamra, mire én jólesően felsóhajtok és lehunyom a szemem. A kérdésére a válasz egyértelmű, én mégis húzom egy picikét az időt, mert nem bírom ki, hogy ne vicceljem meg. Cserébe viszont rengeteg puszit adok az arcára, amik úgy veszem észre nincsenek ellenére. – A nyakamon maradhatnál tovább is, mint egy nap. – Örökre is egészen nyugodtan! Viszont ez lehetetlen, vagyis most még az, hiszen jóformán alig ismer, nem tudja milyen veszélyes és bolond vagyok.
Szavaira eszembe is jut, hogy az utolsó adag krumplit kiszedjem, majd turmixgépbe még gyorsan beledobom a hagymát, oliva olajat és paprikát. – Chips és hummusz… Minden házi. – Pár perc alatt pedig végre simára keveri a gép a krémet, így azt lekapcsolom. Egy kiskanalat elővéve veszek ki egy keveset, majd másik kezemet alá tartva, hogy véletlenül se csöppenjen le, tartom a férfi szája elé. – Szeretném hallani az istenem véleményét. – mosolygok rá, ahogy várom, hogy megízlelje.

610
M-Master?  Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 3725496346  







I couldn't get away... it was another day, I was singing this one song I got it on
replay.




Vissza az elejére Go down
Vasily Sokolov


Varázsló

Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Tumblr_inline_o17afb1vji1rifr4k_500


Keresem :

if i had you, that would be the only thing i'd ever need,
Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Icegif-3033
and if i had you, money, fame and fortune never could compete

Multik :

◇ kiskacsa

Playby :

Joseph Morgan


51


Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Empty
Vasily Sokolov
Kedd Jún. 06, 2023 5:15 pm


burn with the fire that you started in me
liam & vasily

– Lehet, hogy épp ez a célom – felelem egy kuncogással, s egyébként talán így is van; meglehet, arra vágyom, hogy az ifjú Liam teljesen megbolonduljon értem, és szívével, lelkével no meg a testével egyaránt teljes mértékben szeressen, mint istenét. Hogy odaadjon nekem mindent, amit csak tud, hogy térdre boruljon előttem és örömöt szerezzen nekem minden lehetséges formában, elvégre egy jó hívő mindig eleget akar tenni istene elvárásainak… S nekem szükségem van egy ilyen erős hitű halandóra, nem is, van szükségem, mert ő úgy fest tökéletesen kiegészít engem.
És most, hogy otthonomat jelenlétével teszi egésszé, úgy érzem, sosem leszek képes elengedni őt, és nem is akarom, mert ő hozzám tartozik és én hozzá. Most is, miközben ő körbenéz, csak azt látom, hogy neki itt a helye… Ez az ő otthona, s az enyém, a mi biztonságos kis sarkunk, ahova elbújhatunk és élvezhetjük egymás társaságát. Korai, ez bizony még nagyon korai, mégsem zavar, hogy efféle érzések keringenek bennem.
A rózsaszínű ködbe burkolózva még egy édes pillanatot is sikerül váltanunk, apró puszik s csókok formájában kifejezzük az egymás iránti vonzalmunkat, s csak ezután tudjuk egymást elengedni annyi időre, míg én megszerzem a bort magunknak, s átöltözök - ez idő alatt Liam talán fel is fedezte a ház minden kis szegletét, de meglehet, rögvest a konyhába ment ahogy mondta és nekilátott az alkotásnak.
A borok közt válogatva egyébként eszembe jut, hogy meg sem érdeklődtem, miféle bort inna szívesen, elvégre létezik sokféle változat, sokféle íz világgal és színvariációval ellátva, így eltart néhány percig, míg megtalálom az ideálisat, azt, miről úgy vélem, megbolondítaná őt azonnal. Talán az egyik legértékesebb üveg ez, s különleges alkalmakra tartogattam eddig, de úgy vélem, a kettőnk egymásra találása épp elég különleges ahhoz, hogy megbontsuk ezt a palackba zárt mámort.
Mire visszatérek hozzá, addigra a konyhát már belengi a forró olaj, az abban sülő krumpli s a robotgépben kavargó.. Hmm… “Valami” illata, érzek némi fokhagymát és paprikát benne, hiszen ezeket már messziről felismeri ember és isten egyaránt; s a kis konyhatündérhez lépve nem bírom ki, hogy ne öleljem őt át, hiszen annyira jól mutat a konyhámban, annyira jól áll neki az, hogy ilyen luxus környezetben létezik, hogy mást már el sem tudok képzelni számára, csak a habzsolást és a dőzsölést, a kényelmet és a boldogság minden egyes szikráját. – Ha így haladunk, valóban több lesz, mint egy nap – mosolygok rá cinkosan, gondolva itt a sok puszira, amit kaptam tőle. Nem titkolom, hogy ezek után szeretném még látni, hiszen ha már ennyivel képes volt boldoggá tenni, képzelem mit élnék át, ha minden héten találkozhatnánk. Vagy minden nap. Ki is az, aki kezd a másik megszállottjává válni?
Elengedem, mikor ismét a készülő valamire fordítja a figyelmét, hagyom, hogy dolgozzon rajta, s örömmel látom, milyen otthonosan mozog a konyhámban. Nekitámasztom hátamat a konyhapultnak, s továbbra is mosolyogva várom, hogy elkészüljön. – Mmm, jól hangzik – ismét a levegőbe szimatolok. Aztán elém kerül a kanál, kóstolót kínálva a házi hummuszból, s hezitálás nélkül ízlelem meg, közben szándékosan a fiú szemibe nézek, mintha üzenni kívánnék valamit ezzel. S valóban, ahogy azt sejtettem, a paprika és a fokhagyma jellegzetes íz keveréke ott lapul benne, vegyülve minden egyébbel. Elégedetten bólogatok, hümmögök. – Az istened úgy gondolja, hogy egy igazi tehetséggel van dolga – ölelem át derekát, hogy közelebb húzhassam magamhoz. – De bizonyosodj meg róla te magad is… – S nyomok egy puha csókot ajkaira, hogy enyéimen keresztül megérezze a hummusz kellemes ízét.







you better love me 'cause you're
just a clone.




Vissza az elejére Go down
Liam Sjöberg
Kedd Jún. 06, 2023 8:42 pm



Liam & Vasily
All you have to do is wait a second, Your hands on mine. The clock is ticking, so stay

Bár csábítóan hatnak a szavai, erősen kétlem, hogy valóban pont egy megszállott bolondra vágyna. Pláne egy vérfarkas verziósra. Mégsem tudok ellenállnia  szavainak, szemeim csillognak, ahogyan ránézek, és tudom… Ő az igazi. Sose találkoztam még hozzá hasonlóval, de nem is akarok. Egyedül rád van szükségem. Istenem, szerelmem… Vasily. Nem kívánok mást, csak azt hogy boldog legyen mellettem, s ezért képes lennék feláldozni szinte mindent. Talán csak Karinért fájna a szívem. Még kicsi, nem érti, hogy jobb lenne neki egy olyan szörnyű testvér nélkül, mint amilyen én vagyok. Viszont ha hirtelen eltűnnék… Akkor talán ő is fel tudná dolgozni egy idő után, s én is élhetnék itt.
Állj le Liam! Túl messzire mész. Képzeletben meg kell magamat csapnom, hogy végre felfogjam ez nem így megy. Igen, mindennél jobban szeretném, ha ez a nap örökké tartana, ha nem küldene el ezek után, hanem felajánlaná, hogy maradjak. Esküszöm, hogy valóban szolgálnám. Főznék neki, takarítanék, s lesném minden kérését. Csak hadd legyen az enyém.
Ezért is olyan nehéz elengednem. Még akkor is, ha tudom, hogy csak borért megy el, én elkezdek aggódni, hogy most hagyott itt. A csókja valamelyest megnyugtat, még mindig szeretném azt hinni, hogy kellek neki. Ugyanakkor nem bírom kikapcsolni azt a kis idegesítő hangot a fejemben, ami arra kényszerít, hogy rettegjek. Akarom. Kell. Megszerzem. Mindent megteszek azért, hogy végül így vagy úgy, de ne akarjon elengedni maga mellől. S ez ott kezdődik, hogy olyan nasit dobok neki össze, ami után mind a tíz ujját meg fogja nyalni, sőt még direktbe marasztal, hogy vacsorát is készítsek neki. Én pedig örömmel megteszem ezt.
Most viszont még csak a hummusszal és krumplival vagyok elfoglalva. Annyira belemerülök az egészbe, hogy még halkan el is kezdek énekelni. Már jó pár számon túllehetek, mikor rájövök, hogy nem kéne megzavarnom az uramat a hangommal. Hiába mondták, hogy szépen tudok énekelni, én azért nem tartottam magam tehetségesnek. Hiába imádtam. Ha tehettem volna, s nem lett volna minden más, akkor zeneiskolába jártam volna. Szerencsére időben befejezem a dalolászást, mert hamar visszaér, s már érzem is, ahogyan hozzámér. Csináld még… Tapints máshol… Ezen a ponton nem tudtam – bár nem is akartam – tagadni, hogy mennyire vágyom rá. – Igazából nem bánnám, ha… - Muszáj saját nyelvemre harapnom, melyből szépen lassan elkezd szivárogni vörös színű vérem. Túl erős voltam, de megérdemeltem. Nem riaszthatom el őt magamtól ilyen könnyen. Még korai kérés lenne, s az sem biztos, hogy ki tudom elégíteni. Még akkor sem, ha állítólag nincs baja a testemmel.
Közben pedig tovább ügyeskedem, befejezem az ételt, s fel is ajánlom neki, hogy ízlelje meg. Tudni akarom, vajon neki milyen, hiszen az a fontos, hogy számára tökéletes legyen. Én bármit megeszek, amíg vegán, nem érdekel mennyire borzalmas. Csak ő számít. Viszont azt nem vártam, hogy közben végig engem fog nézni, egészen bele is pirulok ebbe, majd szavait hallva csak zavartan nevetni kezdek. Nem bírom én a bókokat! – Ugyan már… - Be se fejezem a mondatomat, egyből közelebb húz, s ajkaik ismét találkoznak. Még érzem a hummusz kellemes, fokhagymás ízét, s meg kell állapítanom… Az ő ajkaival sokkal ízletesebb mint az ostoba krumplival. – Nem tudom eldönteni… Hogy te, vagy a hummusz a finomabb. – Ismét egy lágy puszit nyomok a szájára, mintha így szeretném eldönteni, melyik is a jobb. – Nem, te sokkal jobb vagy. – Végül mosolyogva hevesebben esek neki, s a pultra lerakva a kanalat, kezeim megindulnak a felsőtestén lefelé, és finoman a felsője alatt a hasára simítanak. Fel akarom falni.

562
M-Master?  Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 3725496346  







I couldn't get away... it was another day, I was singing this one song I got it on
replay.




Vissza az elejére Go down
Vasily Sokolov


Varázsló

Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Tumblr_inline_o17afb1vji1rifr4k_500


Keresem :

if i had you, that would be the only thing i'd ever need,
Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Icegif-3033
and if i had you, money, fame and fortune never could compete

Multik :

◇ kiskacsa

Playby :

Joseph Morgan


51


Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Empty
Vasily Sokolov
Csüt. Jún. 08, 2023 5:40 pm


burn with the fire that you started in me
liam & vasily

Igaz, nem tarthatott tovább távollétem néhány rövidke percnél, mégis egy örökkévalóságnak tűnt, mire felértem a hálóba, átöltöztem, majd megszereztem a tökéletes bort a készletemből; mintha az idő lelassult volna, hogy szándékosan késleltesse visszatérésemet, hogy egy kicsit tovább tartson minket külön, hogy még jobban vágyjunk a másik társaságára. Ám nem bánom, mert a pillanat, mikor ismét megpillanthatom őt a konyhámban sürgölődni, sokkal édesebb ízt ad a számnak, s lelkemet megmelengeti. Annyira illik ide, nem győzöm megállapítani, mennyire tökéletesen belesimul a ház berendezése által alkotott erdős, fás képbe.
– Nem bánnád, ha..? – mosolygok rá, s várom, hogy mondatát befejezze, elvégre ha már elkezdte illene végigmondania, főleg istene színe előtt. – Kérlek, ne fogd vissza magad. Mondd csak ki – bátorítom, közben még arcára is simítok gyengéden, hátha ezzel is meg tudom győzni, hogy gyakoroljon egy kis őszinteséget velem szemben, de igyekszem nem fenyegetően hatni, mert nem az a célom, hogy ráijesszek. Most nem, elvégre egyértelműen látszik, hogy összetartozunk, s így semmi okom nincs arra, hogy megfélemlítsem.
Figyelem, ahogy folytatja a rejtélyes harapnivaló készítését, s habár most már tudom, mi készül, nem igazán tudom, mire számíthatok. De ahogy elnézem, az ifjú Liam gyakorlottan mozog a konyhában, s pontosan tudja mit csinál, így nem félek attól, hogy csalódást okozna nekem. Ösztöneim azt súgják, bízhatok a képességeiben - no meg az illatok is erősen próbálnak erről meggyőzni.
– Nem hiszel nekem? – Szempilláimat enyhén megrebegtetve teszem fel a kérdést, kíváncsian, de a jókedv nem engedi, hogy hitetlenségén felhúzzam magam, sőt, egészen elbűvölőnek találom, hogy szerénykedik s nehezen akarja elhinni, hogy minden egyes szavam őszinte és igaz. Pedig így van, érzem, hogy van tehetsége a főzéshez. Külön kiemelendő, hogy diétája miatt speciális alapanyagokkal kell dolgoznia, az pedig sosem egyszerű feladat, neki mégis sikerül. Egy csókkal be is kívánom neki bizonyítani, hogy az elkészült hummusz - milyen furcsa elnevezés… - tökéletes lett, s kedvére tesz ennek a makacs istenségnek, pedig válogatós vagyok, s kritikus a mások által készített étellel szemben.
– Nehéz döntésnek hangzik – kuncogok, s mosollyal fogadom az újabb csókot, mintha csak ellenőrizni akarná, hogy vajon én vagy a hummusz ízlik-e neki jobban; aztán nevetek a végső döntést hallva, ám mielőtt válaszolni tudnék, ő hevesebb csókkal akadályoz meg a megszólalásban. Szenvedélyesen viszonzom, érintései nyomán pedig libabőrt érzek végigfutni a bőrömön, ám nem sokáig hagyom őt ebben a pozíciójában; mindkét kezemmel feneke alá nyúlok s felemelem, hogy a pultra ültethessem és lábai közé helyezkedhessek, ezzel elvéve az utolsó néhány centiméternyi távolságot is.
Mohón falom ajkait, közben derekára simítok, s pár pillanat elteltével, ajkaink táncának megszakítását követően állára, majd nyakára kezdem osztogatni a nedves csókokat, combjaira fogok mind a tíz ujjammal s kissé meg is szorítom őket. Végül kezeim lassan feljebb kúsznak a lábán, direkt finoman súrolva combjainak belső felét. Nem tudom, meddig leszek még képes húzni az időt, annyira vágyom rá…







you better love me 'cause you're
just a clone.




Vissza az elejére Go down
Liam Sjöberg
Csüt. Jún. 08, 2023 8:26 pm



Liam & Vasily
All you have to do is wait a second, Your hands on mine. The clock is ticking, so stay

Egy részem állandóan őszinte akar vele lenni, viszont tudom jól, hogy most ezt még nem lehet. Főleg azért nem, mert mindent elrontana, ha valóban elmondanék neki mindent, amit érzek. Szeretlek, s ha nem vigyázol, valóban a megszállottad leszek. Nem viccelek Vasily… Borderline-om van, amit… Se te se senki nem tud kezelni. Nincs gyógyír rá se a varázslók se a muglik között. Ha pedig ez nem elég, akkor ott van az, hogy vérfarkas vagyok. Mellettem sose leszel biztonságban. Könyörögöm neked, ne vonzódj hozzám, ne édesgess magadhoz, mert csak ártani fogok neked. Én tényleg kedvellek… Ezért kéne távol maradnom tőled. Viszont a szám mozog, s ha mégis, úgy nem jönnek ki rajta a szavak. Nem vagyok képest ezt így mond elmondani neki, mert… Nem akarom, hogy elhagyjon. Inkább tartom magamban ezeket a gondolatokat és hazudok neki akár a végtelenségig arról mi vagyok csak… Kérlek, ne utálj meg!
Mégis én marha belekezdek egy mondatba, melynek vége erősen túlzás lenne. Pláne, hogy csak most kezdjük egymást megismerni jobban. Viszont ez az édes viselkedése annyira megnyugtat, hogy el akarom neki hinni, hogy valóban nem baj, ha kimondom. Finoman megfogom a kezét, mellyel az arcomra simít, s nyomok egy lágy csókot a tenyerébe. – Nem bánnám, ha soha el se mennél mellőlem. – És most magamban a fejemet egy párnába nyomom, ahogyan elkezdek ordítozni, amiért komolyan kimondtam. Most fog megutálni… Én tudom… Túlzásba estem ismét.
Inkább megyek is vissza az étellel foglalkozni, hátha az legalább elnyeri a tetszését. Már egy ideje magamra főzök, mert anya amúgy sem szeretett azzal bajlódni, hogy én finnyás vagyok. Igazából őt nem értettem… Hogy tud ő maga is egy állatként, hát… Így enni?! Én elhánytam csak magamat tőle, de tényleg. Viszont így legalább nem haltam éhen a kollégiumban, s nem csak salátán éltem. Ő pedig csak alátámasztja azt, hogy nem vagyok egy rémes szakács, sőt még túlzásba is esik, hiszen tehetségesnek hív. Főzni bárki tud! Ezt még abból a rajzfilmből tanultam, ahol konkrétan a patkány is képes volt erre. Én egyszerűen csak… Jól tudok tanulni. – Ha ilyen aranyosan nézel rám, akkor mindent elhiszek neked. – kezdek el kuncogni. Most legszívesebben a két kezem közé fognám az arcát, s úgy adnék neki egy puszit az orrára, de neki más tervei vannak. Inkább megcsókol, hogy magam is meggyőződjek arról, hogy finom lett – nem olyan nehéz elrontani – én viszont leginkább ajkai édes ízére koncentrálok csak.
Végül pedig meg kell állapítanom, hogy mindegy mennyire gondolom azt, hogy jól főzök… Ő sokkal jobb falatnak ígérkezik. Ismét bennem van a kényszer megharapja, alig bírom visszafogni magamat, de nem szúrhatom el. A figyelmem viszont hamar elterelődik, mert míg én igyekszem megnézni, hogy izmos hasán hány kocka is van, addig megérzem a kezét a fenekemnél, s a következő pillanatban már a konyhapulton találom magam, miközben ő a lábaim közé furakszik. Meglepettségemben kipattannak a szemeim, s egy másodpercre meg is fagyok, elfelejtem visszacsókolni.
Éppen csak egy másodperc volt, én pedig már vettem volna fel újra a ritmust, viszont ő inkább az államra csókol, majd a nyakamra. Én halkan felsóhajtok az élvezettől és finoman a hajába is túrok ujjaimmal. De csak nem bír meghagyni nyugságban kezei most már az alsóbb tájékokat is fel akarják fedezni rajtam, sőt rá is szorít a combomra. Erre már nem bírok csendben maradni, így hangosan felnyögök ezzel is mutatva, mennyire élvezem a helyzetet. – Sily…

545
M-Master?  Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 3725496346  







I couldn't get away... it was another day, I was singing this one song I got it on
replay.




Vissza az elejére Go down
Vasily Sokolov


Varázsló

Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Tumblr_inline_o17afb1vji1rifr4k_500


Keresem :

if i had you, that would be the only thing i'd ever need,
Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Icegif-3033
and if i had you, money, fame and fortune never could compete

Multik :

◇ kiskacsa

Playby :

Joseph Morgan


51


Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Empty
Vasily Sokolov
Vas. Jún. 11, 2023 7:25 pm


burn with the fire that you started in me
liam & vasily

Arcomon széles mosoly terül el, ahogy végre kimondja a szavakat, miket el akart hallgatni előlem; nem is sejti, mennyire boldoggá tesz ez az egyszerű mondat, s hogy valójában milyen mértékben szükségem volt arra, hogy ezt halljam valakitől. Azonban szavakba nem vagyok képes önteni válaszomat, mert nincsen olyan nyelv a világon mi képes lenne kifejezni örömömet, így arcán pihenő kezem - mire korábban azt az édes csókocskát nyomta - felsiklik puha hajtincsei közé, s így húzom őt közelebb magamhoz, hogy egy lágy, vágyakozó csókkal jutalmazhassam ajkait. Jobban nem is biztos, hogy képes lennék tudtára adni, mit is érzek most.
Végül hagyom, hogy érvényesülhessen, s közben jókedvvel állapítom meg, hogy a fiú igencsak gyakorlottan és magabiztosan tesz-vesz a konyhában, s szívesen nézném máskor is, ahogy süt-főz nálam, közben felbontanék egy üveg bort és azt ízlelgetném, szólna a zene, akár a filmekben, a teret pedig gyertyák fénye töltené meg. S hogy egy kicsit csípősebbé tegyük az összképet, Liam mindösszesen egyetlen piros kötényt viselne, így lehetőséget adva némi rosszalkodásra is… A konyhapulton.
Ez az elképzelés főképp akkor nyeri el értelmét, amikor lehetőséget kapok a készülő hummusz megkóstolására; ugyanis ez bizonyítékul szolgál, hogy Liam nem csak magabiztos szakács, de tehetséges is, s ezt meg is jegyzem neki, ám úgy fest, több meggyőzésre van szüksége ahhoz, hogy el is higgye állításom. – Helyes – felelem egy halk nevetéssel, s egy csókkal nyújtok számára bizonyítékot, hogy ő maga is megkóstolhassa saját alkotását.
Ám egyetlen csók nem bizonyul elégnek, s kettő sem, így hamarosan hevesebb csókcsatába torkollik a romantikus pillanatunk, majd felkapva őt a konyhapultra ültetem, s tovább ízlelgetem, éhesen és határozottan - érintéseim és ajkaim nem győzik hangsúlyozni, mennyire tetszik nekem a fiú, s mennyire vágyom a közelségére.
Végül lejjebb haladok csókjaimmal, ujjaim is vándorútra indulnak az ifjú Liam combjain, s érzem, nagyon is érzem az ismerős melegséget végigáramlani a testemen. Halkan, s jólesőn felsóhajtok ahogy keze rátalál a hajamra, s szorításomra oly’ édes, fülsimogató hang csusszan ki a torkán, hogy azt kívánom, bár hallhatnám újra meg újra. S ha ez nem hozna lázba eléggé, hát mellé új becenevem is felcsendül, amire elmosolyodok, s kuncogva finoman bele is harapok a fiú nyakába, selymes bőrét épp csak súrolva fogaimmal. – Ez tetszik – suttogom, majd kissé hátrébb húzódom, hogy a szemeibe nézhessek, közben derekára fogok. – Talán ezt folytathatnánk egy valamivel kényelmesebb helyen… – javaslom. – Mondjuk a jakuzziban?
Másik kezemmel finoman cirógatom tovább a combját, édesgetem, s csillogó szemekkel várom válaszát. Ez a fiú… Annyira különleges, olyannyira más mint bárki, akivel eddig találkoztam, s fel nem foghatom, mi lehet ennek az oka, de megérzésem azt súgja, ő képes lesz engem boldoggá tenni.







you better love me 'cause you're
just a clone.




Vissza az elejére Go down
Liam Sjöberg
Vas. Jún. 11, 2023 9:19 pm



Liam & Vasily
All you have to do is wait a second, Your hands on mine. The clock is ticking, so stay

Túlzás, óriási túlzás volt részemről ennyire őszintének lennem. Abban a pillanatban, hogy kimondom, meg is bánom és elfordítom tekintetem róla, mert egyszerűen nem vagyok képes szembenézni most vele. Undorodik, fintorog, sőt teljesen ki van akadva! Csak néma csendben várom, hogy dühös legyen rám, vagy kinevessen ezen ostoba gondolat miatt, hogy ő és én… Két idegen kvázi örökre együtt tudjanak maradni. Azonban ehelyett, megérzem, ahogyan keze az arcomról megindul, s végül a hajamba túr, így kényszerít arra, hogy megcsókolja. Mondanom sem kell, hogy boldogan teszek eleget ezen néma kérésének. Némileg mosolyogok is, hiszen… Gyakorlatilag ezzel kifejezte, hogy egyáltalán nem tartja rossznak ezt a gondolatot, sőt! Talán még benne is lenne. Legalábbis abból, hogy mennyire vágyakozó volt ez a csók, én azt érzem, hogy egyáltalán nem bánná.
Kicsi szívem rettenetesen boldog volt, hiszen eddig soha, senki nem mutatta ki felém, hogy ennyire kedvelne. Talán tényleg nem is bírt senki sem annyira. Viszont ő igen, emiatt pedig nem is akarom elveszíteni. Így minden olyan dolog, mely elijeszthetné, most még titok marad. Remélhetőleg ez nem is fog változni.
Azt viszont nem titkolom, hogy szeretek főzni, és bizony nem vagyok annyira rossz benne. Sőt ez egyike azon kevés tevékenységnek, amiből úgy gondoltam, hogy jó vagyok. Tehetségesnek nem nevezném magam, hiszen bőven van hova még fejlődnöm. Jólesnek dicsérő szavai, zavarba hoz, de ez ismét megmelengeti a szívem, s csak hogy biztosítson arról, hogy tényleg finomat készítettem, ismét megcsókol. Életemben nem gondoltam, hogy valaha ennyire intenzív kapcsolati életem lesz, hiszen nemrég még teljesen szűz voltam ezen területen, elvégre ajkaim sem érintették még meg másét, hát még ha a… A többi dologról lenne szó.
Én viszont nem bánom, hogyha egy nap alatt mindent bepótolok mindent, melyet eddig nem sikerült megtapasztalnom, Vasily mellett nem hiszem, hogy bajom esne, hiszen tudom, vagyok annyira fontos neki, hogy vigyázzon rám. Mert az nem lehet, hogy ennyire kedves, figyelmes és romantikus legyen csak azért, hogy egyszer megfektessen igaz? Vagy talán igen? Lehet minden csak erre megy ki? Mindegy… Bármi is lesz, legalább egy pillanatra megtapasztalom a szerelem édes ízét, nekem pedig ennyi elég.
Amivel viszont sose tudok betelni azok az apró érintések és csókok. Mondjuk most már pont nem finomkodik, lazán feltesz a konyhapultra, s hamarosan megérzem kezeit a combomon, mire felnyögök, s ezzel jelzem neki mennyire is élvezem ezt a helyzetet. A hajába túrva élvezem ezt és az ajkai lágy érintését bőrömön, mikor hirtelen kicsúszik számon egy ostoba becenév, amelyet csak azért adtam neki, mert egészen ma reggelig nem jutott eszembe a teljes neve. Ő viszont kuncog, s nyakamba harap, mire én felszisszentek. Ezt most nem tudom, hogy jó-e vagy sem. Szerencsére pillanatokon belül megadja a választ, miszerint nem utálja egyáltalán. Igazából nekem is bejön, igazán aranyos…
Ha pedig ez nem lett volna elég izgató eddig, akkor most rátesz egy lapáttal, hiszen máris fürdeni invitál. Normál esetben felmerülne bennem problémaként az, hogy nincs nálam úszónadrág hozzá, viszont… Nála azt hiszem nem is fog kelleni. Finoman kezére simítok, mellyel még mindig a combomon matat, közben pedig rámosolygok. – Kiváló ötletlet… Vigyük a rágcsát, amit készítettem vagy… - finoman az arcára simítok szabad kezemmel. – Én is elég ennivaló leszek neked?

515
M-Master?  Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 3725496346  







I couldn't get away... it was another day, I was singing this one song I got it on
replay.




Vissza az elejére Go down
Vasily Sokolov


Varázsló

Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Tumblr_inline_o17afb1vji1rifr4k_500


Keresem :

if i had you, that would be the only thing i'd ever need,
Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Icegif-3033
and if i had you, money, fame and fortune never could compete

Multik :

◇ kiskacsa

Playby :

Joseph Morgan


51


Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Empty
Vasily Sokolov
Pént. Jún. 16, 2023 5:49 pm


burn with the fire that you started in me
liam & vasily

Az ifjú Liam jelenlétében minden színesebbnek tűnik, s talán a Nap is szebben süt; buta érzés ez, magam is tudom, sőt, tisztában vagyok azzal is, hogy ennek még nem most lenne itt az ideje, hiszen általában sokkal lassabban alakul ki az ilyesfajta kötelék két fél közt. Ám ő és én mások vagyunk… Mi összetartozunk, ezt nem győzöm hangsúlyozni magamban.
S talán ezért is mozog ebben a számára idegen környezetben oly’ könnyedén, s én ezért repesek az örömtől, ahogy látom őt konyhámban tevékenykedni - mert olyan kötelék van kialakulóban köztünk, mi mintha mindig is létezett volna, s ettől minden természetesebbnek tűnik, amit egymással teszünk. Mintha nem most találkoztunk volna életünk során másodjára. Aggódnom kellene saját elmei épségem miatt? Kötve hiszem. S az övé végett? Nah, minek?
Nem is habozok tovább, a rágcsálnivalók elkészülte után megragadom a fiút s a konyhapultra ültetem, hogy csókokkal és érintésekkel halmozzam el, hogy megmutassam neki, mennyire vágyom már arra, hogy ezek az idegesítő ruhadarabok eltűnjenek az útból s mindenhol megcsókolhassam forró bőrét. S úgy fest, nem csak engem környékezett meg a vágy; édes nyögése s ujjacskái a hajtincseim közt éppen erről árulkodnak. Tudom én, tudom, mi kell neked…
Az új becenevem pedig nagyon is tetszik valami rejtélyes oknál fogva, s rögtön el is fogadom azt; válaszul a fiú nyakába harapok, hogy kifejezzem hálámat. Nehezen, de ezután csak-csak elszakadok tőle, hogy helyszínváltásra tegyek javaslatot, elvégre akadna egy sokkal kellemesebb része is az otthonomnak, ahol tölthetnénk némi időt. Ráadásul a jacuzzi egy kiváló kifogás arra, hogy levetkőztessem Liamet… Látni akarom lágyan húzódó izmait, s puha, hófehér bőrét, miket egyszer ma már megpillanthattam a Szent Mungó falai közt; s ha tehetem, ezúttal szeretném őket felfedezni ajkaimmal is.
Elengedem combját, hogy inkább a kis mancsát foghassam, mivel előtte ő kezemet érintette; kérdésére pedig kiszélesedik mosolyom, s először a rágcsálnivalóra pillantok, majd erre a valóságos cukorba öntött Dávid-szoborra, s élvezem a kis simítását közben. – Hmm, nálad biztos, hogy nincs jobb harapnivaló itt… – kuncogok, s nyomok egy rövid csókot ajkaira. – Viszont, ha már ennyi energiát belefektettél a nassolnivalóba, illendő volna megennünk, nem gondolod? A hangulat kedvéért pedig bonthatunk hozzá egy üveg vöröset is – fűzöm hozzá, s hüvelykujjammal kézfejére simítok.
S ha beleegyezik, úgy segítek neki leszállni a pultról, majd kiveszek két boros poharat az egyik szekrényből, magamhoz veszem az üveg bort is, és ha még marad szabad kezünk, hát megragadom az övét és úgy vezetem a jacuzzi felé. Ha pedig nem tudunk kézen fogva közlekedni, úgy csak felveszem tempóját és végig mellette megyek, közben pedig mondom, hol forduljon balra vagy éppen jobbra, míg ki nem érünk.
A jacuzzi egyébként egy szépen kialakított sziklakert közepére lett beépítve, s a szokásos modern megjelenéssel ellentétben ezt úgy tervezték, hogy inkább hasonlítson egy japán stílusú, sziklákkal körbevett termálvizes medencére; mintha része lenne a természetnek, s mintha egyenesen a talajból érkezne a víz. Egyes kődarabokat úgy építettek rá, hogy azokat “kisasztal” vagy “tálca” formájában lehessen használni - laposra csiszoltak s stabilan, vízszintesen állnak. Az egyik kisebb szikla alól pedig folyamatosan csordogál a víz a medencébe, akár egy mini-vízesés, az egész helyet pedig sötétedéskor automatikusan felreppenő, elvarázsolt szentjánosbogarak veszik körül és ragyogják be, mik nappal a jacuzzi körül, szinte észrevehetetlenül ücsörögnek, s potrohuk ilyenkor nem világít - de nem igaziak, nincs miért aggódni. Ha elég közelről nézzük őket, látni rajtuk, hogy valójában ők is csak kis kőszobrok, s már csak a felvágás kedvéért léteznek. Ha szerencsénk van, hamarosan Liam láthatja is őket felrepülni.







you better love me 'cause you're
just a clone.




Vissza az elejére Go down
Liam Sjöberg
Szomb. Jún. 17, 2023 2:30 pm



Liam & Vasily
All you have to do is wait a second, Your hands on mine. The clock is ticking, so stay

Elég gyorsan beleéltem magam ebbe az új helyzetbe. Mintha már évek óta együtt lennék Vasily-vel, s teljesen normális az, hogy átjövök hozzá, főzök neki valami kis apróságot, majd ő szépen mögém lopódzik és hirtelen felültet a pultra. Mindig is ezt akartam… Feltétel nélkül szeretni, otthon érezni magam valahol, valakivel, aki nem volt vér szerint a családom tagja, s megtalálni azt a felhőtlen boldogságot, amelyet most átélek. Egészen eddig mindig azt verték belém, hogyha ilyen maradok, akkor sose lesz senkim, sőt magam sem hittem el, hogy képes lennék bárkit is találni, aki szeret. S most mégis itt ez a férfi, aki a külsőségek ellenére ennyire képes kedvelni engem. Mert olyan nincs, hogy ez ne lenne valódi és tartós vonzalom. Nem akarom elhinni, hogy nem az.
Ez a kis jelenet határozottan meggyőz arról, hogy igenis vágyik rám. Erre a kis időre még azt is képes vagyok elnyomni magamban, hogy lehet nem szeretne ennyire, ha mindent tudna. Az egész vérfarkas dolgot vagy mentális zavart… Ezek hirtelen aprócska problémáknak tűnnek, melyeken könnyen túljuthatunk igazából együtt. Holott egyébként igenis fontos lenne vele közölnöm, hiszen egyik sem olyan, hogy minimális mértékben befolyásol. Viszont nem tudom és nem is akarom ezzel elrontani az egészet. Később… Ezzel nyugtatom magam, hogy majd megtudja, ha kell.
Most inkább arra koncentrálok, hogy pozitív visszajelzést kapjon tőlem, ezért is nyögök fel hangosan a csókokra és érintésekre, majd pontosan ugyanezek miatt megyek bele, hogy inkább fürdeni menjünk. Még akkor is, ha tudom ez… Ez azzal fog járni, hogy most már mindent fog látni. Bár talán a testem rosszabbik felét már felfedtem neki, így kevésbé félek. Meg a kíváncsiságom amúgy is nagyobb, mivel én is megnézném, hogy pontosan milyen istenséget is sikerült kifognom magamnak. Bár számomra a külső majdhogynem mindegy, hiszen én magam is tudom, hogy sokkal több van egy emberbe, mint izom és zsír. Viszont, ha az arcából indulok ki, akkor csak imádni fogom minden más porcikáját is. Tényleg nagyon meg akarom enni. Ez pedig egy ijesztő gondolat.
A rövid csókba belemosolygok, s egy kicsit el is nyújtom, mert nem bírok vele betelni. Legszívesebben nem is engedném, hogy elszakadjon tőlem. – Hm… Kaja, vörösbor, s még te is? Elkényeztetsz! – kezdek el nevetni, majd segítségével leszállok a pultról, s míg ő keresi a poharakat, én addig egy kis tálba belerakom a hummuszt, majd azt és a chipset egy külön tányérra helyezem. Sose voltam pincért, de annyi még nekem is megy, hogy ezt egy kezembe elcipeljem anélkül, hogy leejteném. Így aztán sikerül megfognia a kezem és annál fogva vezethet. Ismét felmelegszik a bőröm – ha egyáltalán volt ideje lehűlni – s arcomon megjelenik némi pír is. Halványon mosolyogok, fejemet pedig lehajtom, hogy kevésbé lássa, mert valahol gáznak érzem, hogy ennyire könnyen zavarba hoz.
Viszont sokáig nem tudok ebben az állapotban maradni – szerencsére – mert kiérünk, nekem meg az állam is leesik, ahogyan körbenézek. Egyszerűen lenyűgöző! És én még azt hittem, hogy a háza belül volt fantasztikus. Nyilván az, ellenben ez…
Elengedem a kezét, hogy lepakolhassam az egyik laposabb kőre a tányért és úgy nézegessem. – Wow… - Kezemet végighúzom a szélén, valamiért csak éreznem kellett, hogy valódi, s nem valami ostoba műanyag az egész. Persze nem kell csalódnom, hiszen az én istenem tényleg tudja mi a legjobb. – Egyébként hiba volt felöltöznöd. – fordulok felé mosolyogva és közelebb lépve a mellkasára simítok. – Most úgyis leveszek rólad mindent. – Mert én biztosan nem kezdek neki a vetkőzésnek.

553
M-Master?  Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 3725496346  







I couldn't get away... it was another day, I was singing this one song I got it on
replay.




Vissza az elejére Go down
Vasily Sokolov


Varázsló

Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Tumblr_inline_o17afb1vji1rifr4k_500


Keresem :

if i had you, that would be the only thing i'd ever need,
Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Icegif-3033
and if i had you, money, fame and fortune never could compete

Multik :

◇ kiskacsa

Playby :

Joseph Morgan


51


Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Empty
Vasily Sokolov
Kedd Jún. 20, 2023 7:06 pm


burn with the fire that you started in me
liam & vasily

Talán külső szemmel úgy tűnhet, két őrült egymásra talált, s - őrületükhöz híven - úgy hiszik, ami köztük van az egy igazi, fizikai téren átható erő; ám szememben, vagy meglehet, mindkettőnk szemében ez egy plátói románc, miből hamarosan tényleges románc virágzik majd, egy valóságos kapcsolat lelkeink közt, mely mintha mindig is jelen lett volna… És óh, hogy simogatja kőszívemet! Szinte már olvadok az érintése alatt, s csókjai lángra lobbantanak, ha nem vigyázok, én leszek Icarus, s a Naphoz túl közel repülvén szárnyaim megégnek - ha nem lett volna elég egyértelmű, elárulom: az ifjú Liam játssza a Nap szerepét ebben a hasonlatban.
Talán ezért is invitálom odakintre, hol a jacuzzi gőzölgő, buborékozó vizében, hűs árnyékban relaxálhatunk; mert tartok tőle, ha tovább folytatjuk tevékenységünket a konyhában, képesek lennénk lerobbantani a ház tetejét fejünk fölül. Hiszem, hogy a kettőnk szenvedélye van ilyen erőteljes. Hogy ő és én ezzel az erővel akár az egész világot meg tudnánk váltani, ha úgy kívánnánk. Bizonyára a rózsaszín köd beszél belőlem... Vagy ez a fiú elvarázsolt, méghozzá nem is kicsit.
Elnyújtott csókunkat halovány mosollyal élvezem ki; igen, ez a fiú határozottan megbolondít. Mindent meg akarok adni neki, s olyan élményben akarom őt ma részesíteni, amit sosem felejt el… Mert nem akarom, hogy elfelejtsen. – Ugyan kedvesem, ez még csak a kezdet – nevetek vele, majd lesegítem őt a konyhapultról, hogy aztán mindent magunkhoz véve elindulhassunk a hátsó kert felé. Nem tudom nem észrevenni, milyen ügyesen egyensúlyozik a fiú a maga készítette rágcsálnivalókkal, szinte már profi, s meg is kérdezném, hogy dolgozott-e vendéglátásban, de végül csak mosolyogni tudok rá, közben pedig szabad kezeinket összekulcsolom. Még éppen megpillantom azt az édes kis pírt orcáján, miközben magammal húzom a folyosón.
Mikor kiérünk, szinte már várom a lenyűgözöttség jellegzetes hangját, azt az egyszerű “wow”-t, mit a fiú meg is ad nekem végül - be kell vallanom, szeretem hallani az elismerést, amikor valakinek nagy ritkán megmutatom otthonom ezen pontját. Ugyan nem saját kezeim munkája, de a tervezés erős százaléka az én érdemem is, s egy kiváló szakember segítségével az álomból hamar valóság lett. Jobb helyet nem is tudnék elképzelni első “nem hivatalos” randinknak… Itt akár órákig borozgathatunk, nassolhatunk, beszélgethetünk, s megismerhetjük egymást mind szellemi, mind fizikai értelemben.
Figyelem, ahogy finoman rásimít a csiszolt kőre, ujjai alatt sima felületet érezhet, szinte öröm megérinteni, annyira tökéletesen meg van munkálva. Különösen szeretem, hogy ilyenre lett kialakítva a jacuzzi, mert ezeken a köveken még akkor sem lehet megcsúszni, ha csurom vizesek. – Tetszik? – kérdezem egy apró mosollyal, közben én is lepakolom az üveg bort és a poharakat a rágcsa mellé. Megjegyzésére azonban ugrik egyet a szemöldököm, habár sejtem, hova is készül kilyukadni ezzel… Mosolyom vigyorrá szélesedik ahogy mellkasomat érinti, szemeim pedig kihívóan csillannak fel. – Akkor mire vársz még? – kérdezem, s gyengéden hajtincsei közé futtatom ujjaimat. – Vetkőztess le.







you better love me 'cause you're
just a clone.




Vissza az elejére Go down
Liam Sjöberg
Kedd Jún. 20, 2023 8:54 pm
+16



Liam & Vasily
All you have to do is wait a second, Your hands on mine. The clock is ticking, so stay

Egy őrült és egy bolond. Ezek lehettünk mi. Ha a szüleim most láttak volna, akkor nagyot csalódtak volna, hogy az első embernek – ráadásul férfinak! – odadobtam magam. Mert külső szemmel ez történt. De ők nem tudhatták, hogy mi van a háttérben, hogy ez igenis több volt puszta testi vonzalomnál. Vagyis én hittem, hogy több volt, mivel amúgy nem is nagyon láttam még, meg a külső csak egy dolog volt. Én éreztem azt a valódi, lelki kapcsot is kettőnk között.
Ezt igazolja minden egyes érintés, csók és szó is, amit egymáshoz intézzük, míg végül nem kívánja, hogy váltsunk helyszínt. És mint jó szolgálja, nyilván minden kérését teljesíteni akarom. Tudom, hogy ez azt jelenti, hogy fel kell majd fednem testemet előtte, de nem érdekel. Végülis ő is ugyanezt fogja tenni, s gondolom ő nem annyira szívbajos ilyen téren. Mondjuk ilyen külsővel én sem lennék az. Vagy talán…
Igazából időm sincs saját magamat marcangolni, ugyanis megcsókol, melyet el is nyújtok, s úgy fest nincs ellenére Oh bárcsak sose engednél el. Sajnos azonban mégis elszakadunk egymástól, de semmi gond… Hamarosan úgy gondolom, hogy nem szavakra fogjuk fecsérelni az időnket. – Alig várom a folytatást. – vigyorogva közlöm vele, ahogyan lesegít a pultról. Rövid ismertségünk ellenére már most elkényeztet, illetve ez a bánásmód, a bor, hogy hagyja, hogy főzzek… Nekem mind olyan jellegű kedveskedés, melyet eddig senkitől sem kaptam meg, így még többre értékelem tőle ezeket. S talán neki is átjöhet, hogy nem vagyok én hozzászokva ehhez az egész romantikus kapcsolathoz, hiszen amint összeszedtük a poharakat és ételt, ő pedig megfogja a kezem, én elpirulok. Ugyan igyekszem takarni, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy meglátta.
A kinti látvány pedig egyenesen elkápráztat. Alig találok rá szavakat, egyszerűen olyan gyönyörű az egész. Muszáj közelebbről megnéznem, s éreznem a felületét, melyben nem csalódom, s sima. Túl szép ez az egész, hogy igaz legyen. Amíg nem fordulok felé, addig finoman a karomba csípek, hogy felkeltsem magam. De nem álmodom! Ez pedig csak még inkább bepörget. – Imádom. – Hogy őt vagy ezt az egészet, az részlet kérdése. Egyébként mind a kettőt.
Hirtelen váltok egy másmilyen stílusra – ami mellette kevésbé – de egyébként tőlem nem megszokott, s ez a flört. Magabiztosan jelentem ki, hogy itt és most le akarom vetkőztetni, sőt még a mellkasára is simítok, viszont amint közli, hogy akkor vegyem is le a ruháit… Hirtelen eszembe jut a öltözőben lejátszódott jelenet, s hogy már éppen rátértem volna a lényegre, mikor rohamot kaptam. Szívem ismét sebesen kezdett dobogni, viszont próbáltam azzal nyugtatni magam, hogy amíg nem durvulunk, addig nem lesz baj.
Az viszont még ijesztőbb volt, hogy talán engem kezd el előbb vetkőztetni. Azt nem! Így kissé remegve ugyan, de felsője alá simítok, s egy gyors mozdulattal kezdem el lehúzni róla. Rá se nézek felsőtestére, inkább végig a szemét fürkészem, s simítok finoman ágyékára, és ezúttal, pánik nélkül kezdem el leszedni róla a nadrágot.

470
M-Master?  Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 3725496346  







I couldn't get away... it was another day, I was singing this one song I got it on
replay.




Vissza az elejére Go down
Vasily Sokolov


Varázsló

Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Tumblr_inline_o17afb1vji1rifr4k_500


Keresem :

if i had you, that would be the only thing i'd ever need,
Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Icegif-3033
and if i had you, money, fame and fortune never could compete

Multik :

◇ kiskacsa

Playby :

Joseph Morgan


51


Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Empty
Vasily Sokolov
Kedd Jún. 20, 2023 10:20 pm


burn with the fire that you started in me
liam & vasily

Ezekben a pillanatokban tudom, bármit hajlandó lennék megtenni ezért a fiúért. Bármit megadnék neki, boldoggá tenném, s szavaim rejtett ígérettel kecsegtetnek számára, azt sugallva: meg is fog kapni mindent. Ha hűséges marad hozzám, ha isteneként tisztel és szeret, az egész világot lábai elé terítem, s meg fogom védeni mindentől. És ez nem csak mézesmadzag, nem csak üres szavak szép csomagolásban, ez a valóság.
– Imádni fogod, ezt megígérhetem – válaszolom kuncogva. Habár úgy tűnik, ez nem egy nehezen teljesíthető ígéret, mivel az előbbiek alapján úgy tűnik, Liamet nem nehéz levenni a lábáról - elgondolkodtat, vajon mi mindenből maradt ki élete során, hogy mostanra a legapróbb gesztusoknak is örülni képes? Drága Liam, olyan magasra fogom emelni az elvárásaidat, hogy utána soha többé nem fogsz megelégedni a minimummal. Elkényeztetlek, megadok mindent, mit szemed s szád megkíván, olyan dolgokat mutatok meg neked, mikről eddig álmodni sem mertél… Ám most, kezdetnek talán megteszi az is, ha megragadom kezed, megmutatom kedvenc helyemet, s ízletes borral kínállak… Most még talán mindketten beérhetjük ennyivel.
Nem tudom nem észrevenni egyébként, hogy könnyű őt zavarba hoznom, holott nem teszek semmi zavarba ejtőt most sem; pusztán fogom a kezét, vezetem. Mégis, mintha számára ez is újdonság lenne, lehetséges volna, hogy most először történik vele ilyesmi? Rémlik, korábban említette, hogy még nem volt része semmilyen szexuális kapcsolatban, de… Ezek szerint semmilyet nem tapasztalt még?
– Nos, amikor nálam vagy annyiszor használhatod, amennyiszer csak szeretnéd – jegyzem meg mosolyogva. Látván, hogy mennyire tetszik neki, hirtelen kedvem támad visszatérni régi jó szokásomhoz, s minden nap csobbanni egyet munka után. Elvégre ezért van itt… Hogy ellazítson. Nem hiába hoztam ide az ifjú Liamet.
Kissé meglep a váratlan flörtölés részéről, habár az elmúlt néhány perc hangulatára való tekintettel ez talán mégsem annyira meglepő… Mindenesetre tetszik, hogy így kimondja amit gondol, s arra ösztönöz, hogy rátegyek egy lapáttal; ha már szeretne megszabadítani a ruháimtól, bátorítom, hogy tegye is meg. Ám mintha szemeiben más érzések kezdenének kavarogni, ismerős ez a pillantás, az öltözőben láttam… Érzem, ahogy ujjai reszketnek, miközben felsőm alá nyúl, majd kénytelen vagyok gyorsan reagálni, ahogy elkezdi hirtelen lehúzni rólam, de tartok tőle, hogy ez a kapkodás nem fog segíteni. Habár nincs időm ezen gondolkodni, ugyanis ügyes keze az ágyékomra téved, kiváltva belőlem egy reszketeg sóhajt. Amikor azonban nadrágomhoz nyúl, gyengéden megragadom a kezeit, hogy megállítsam.
– Lassíts – mosolygok rá, majd egyik kezét elengedve arcára simítok, s egy puha csókot lehelek ajkaira. – Nem sietünk sehova – suttogom ajkai közé, s derekára fogok, hogy közelebb húzhassam magamhoz, közben füléhez hajolok. – Lassúztál már valaha? – teszem fel a kérdést. – Ez is olyan. A különbség csak annyi, hogy nem lépegetünk egy lassú ütemre, hanem ismerkedünk – magyarázom, s remélem, hogy érteni fogja a béna hasonlatom lényegét. Ha mégsem, hát szívesen bemutatom neki azzal, hogy gyengéden fülcimpájára csókolok, közben óvatosan a felsője alá simítok néhány ujjammal, épp csak súrolva a bőrét alatta. Nem próbálom meg lehúzni róla az anyagot, nem nyúlok a nadrágja alá, csak finoman megérintem itt-ott, hogy megismerkedhessen az érintésemmel, s az érzéssel, mit az kiválthat belőle.







you better love me 'cause you're
just a clone.




Vissza az elejére Go down
Liam Sjöberg
Szer. Jún. 21, 2023 11:38 am



Liam & Vasily
All you have to do is wait a second, Your hands on mine. The clock is ticking, so stay

Csak egy mosollyal és bólintással nyugtázom szavait, legbelül pedig majd kicsattanok a boldogságtól. Már most imádok mindent. Elvégre Nekem ebből soha, semmi nem adatott meg. Nem tudom milyen a feltétlen nélküli szeretet – most sem egészen tudhatom, hiszen nincs tisztában mindennel – de mégis olyan jó ez az egész. Szabadon megcsókolni, édes szavakat suttogni egymásnak, s megérinteni őt ott és úgy, ahogyan akarom. Nem tudja mennyi mindent adott nekem ezzel a lehetőséggel, hiszen… Ha eddig nem, akkor most már tényleg megígérhetem, hogy örökké vele fogok maradni, s lesni fogom minden kérését. Egyik részről azért, mert én tényleg érzem azt a bizonyos vonzalmat irányába, amelyet eddig csak rövid ideig éreztem mások iránt, de sosem talált viszonzásra. A másik indokom pedig a puszta félelem, hogy sose fogok még egy olyan elvetemültet kifogni, aki ennyire kedvelhet.
Közben pedig elindulunk kifelé, s ismét zavarba hoz, ma már nem is tudom hányadik alkalommal. Isten… Tényleg csak ez lehet a megoldás, semmi más. A jakuzzit nézve pedig biztos leszek abban is, hogy nem csak a kinézete, vagy képességei hasonlítanak egy istenséghez, de a vagyona is annyi lehet, ha ilyen csodálatosra volt képes kialakítani ezt a helyet. És én még azt hittem a háza volt magával ragadó. De a szavai… Azok voltak, amik igazán meghatottak. – Amikor nálad vagyok…? – nézek rá nagy szemekkel. – Szóval… Máskor is jöhetek? – Bármit megtehetett volna velem most, s utána el is hajíthatott volna, mint egy darab használt ruhát, amely már nem tetszett neki. Most mégis… Úgy szűröm le, hogy ez igenis több lesz, mint egy alkalom, de mivel utálom, ha saját gondolataimmal hagynak, melyek az idő múlásával egyre negatívabb és depresszívek lesznek, így kell a szóbeli megerősítés is. Mondj igen Vasily… Könyörgöm mondd, hogy nem csak egy alkalomra kellek neked.
S csak hogy bebiztosítsam azt, hogy a jövőben is szüksége lesz rám, inkább rátérek a lényegre, amit már az öltözőben meg kellett volna tennünk, csak én pánikban törtem kis. Nem mondom, kivételesen elég jó vége lett, de tudom, hogy neki is véges a türelme, így nem húzhatom sokáig az agyát. Hirtelen gyűjtök elég magabiztosságot, s meggondolatlanul flörtölni kezdek vele, amire a válasza meglepő, s le is fagyok. Igyekszem nem mutatni, de remegő kezeim bizony elárulhatnak. Legszívesebben túllennék az egész vetkőztetésen, hátha akkor a görcs is elmúlik a gyomromban, de… Ő leállít, s helyette megcsókol. Érezheti is, hogy bár viszonzom, mégsem annyira könnyeden, mint eddig, bennem van a félelem, hogy valamit megint elrontok, s tessék! Túl gyors is voltam. Nem tudom… Én nem tudom mi a jó, vagy mit kéne tennem!
Ahogyan közelebb von magához, automatikusan ölelem át nyakát és bújok hozzá, mintha kellene nekem valami kapaszkodási pont, mert mindjárt összeesik. – Én… Nem igazán. – A húgommal táncoltam már, de azt korántsem lehetett lassúzásnak nevezni. Még ha volt is bál a suliban, én kihagytam. Úgyse volt párom. – Ehm… Mi? – Nem értem hogy jön a lassúzás az ismerkedéshez, lehet ez valami orosz mondás, amelyről fogalmam sincs mi az átvitt értelme.
Szerencsére ő azonnal bemutatja mire gondol, mely egyébként egy sokkal kellemesebb dolog, mint amire gondoltam. Szemeimet lehunyva bújok a nyakához, s szinte már dorombolok neki, ahogyan megérzem a csókját és érintését a felsőm alatt. Olyan lágy és gyengéd, szinte alig érezni, de mégis… bizsergető. Válaszol pedig finoman nyakába csókolok, majd nyomok egyet kulcscsontjára is, jobbommal pedig a karjára simítok. – Sily… - kezdem halkan és most már tudatosan hívom ezen a becenéven. – Bármit tehetsz csak… Ne legyen harapdálás. – Nem érdekel egyébként milyen más beteg vagy tán gyengéd módszerei vannak. De a harapás gondolatára is végigfut a hideg a hátamon.

470
M-Master?  Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 3725496346  







I couldn't get away... it was another day, I was singing this one song I got it on
replay.




Vissza az elejére Go down
Vasily Sokolov


Varázsló

Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Tumblr_inline_o17afb1vji1rifr4k_500


Keresem :

if i had you, that would be the only thing i'd ever need,
Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Icegif-3033
and if i had you, money, fame and fortune never could compete

Multik :

◇ kiskacsa

Playby :

Joseph Morgan


51


Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Empty
Vasily Sokolov
Hétf. Jún. 26, 2023 10:59 pm


burn with the fire that you started in me
liam & vasily

– Mhmm, "amikor" – bólintok, majd következő kérdésére mosolyom kiszélesedik. – Természetesen. Persze csak ha szeretnél – válaszolom, s komolyan is gondolom; nem bánnám, ha többet és még annál is többet láthatnám őt itt, s ha nem csak most az egyszer töltenénk itt közös időt. Valamiért ez a hatalmas ház most sokkal több élettel van tele, mint eddig bármikor, s ezt nagyon élvezem.
Akárcsak azt, ahogyan szépen lassan - akarom mondani kissé sietősen elkezdjük felfedezni egymást, habár úgy érzem, a gyorsaság valódi oka Liam feszültségében rejtőzik, s nem az izgatottságában, így lassításra bírom. Igyekszem a lassúzás hasonlatával demonstrálni ötletemet, ám az ifjú Liam nem igazán érzi, feltételezem még sosem táncolt így senkivel. Fel is írom magamnak egy láthatatlan listára, hogy meg kell tanítanom táncolni.
Tetszik, hogy bennem keres támaszt, hogy alig vonom magamhoz közelebb ő máris belém karol, s még csak nem is sejti, hogy a lassúzás egyik romantikusabb formájához vette fel a tökéletes pozíciót; elég volna most jobbra lépnem vele, majd balra, hogy elkezdjünk táncolni, kár, hogy most nem szól zene. – Ez esetben kapni fogsz tőlem egy ingyenes táncórát később – jegyzem meg kuncogva, majd inkább bemutatom neki, mire is gondolok pontosan, mit szeretnék elérni azzal, hogy a lassúzáshoz hasonlítom mostani tevékenységünket is; s úgy fest, beválik a módszer. Ahogy finoman érintem, s óvatosan ismerkedek puha bőrével, ő hozzám bújik, szinte olyan, mint egy jólnevelt kiscica, s kis csókokkal lep meg, mikre egy jóleső sóhajjal válaszolok.
– Liam – suttogom a nevét lágyan, miután meghallom új becenevemet. Tetszik, ebben a kontextusban még jobban, mint amikor először szólított így nem sokkal ezelőtt. – Óh? – elmosolyodok a kérésre. – Legyen. Ma úriember leszek. – Nyomok egy lágy csókot orcájára, hogy megerősítsem szavaimat, s közben kezeim tovább folytatják útjukat a fiú felsőtestén, először hasának izmait tapintom ki finoman, majd feljebb kúsznak ujjaim s mellkasát kezdik cirógatni, ezzel feljebb tolva rajta a pólót. Ám nem állok meg, nem nézegetem, csak apró csókokat osztogatok nyakára, gyengédeket és érzékieket, közben másik kezemmel derekánál fogva ölelem magamhoz, majd izmos hátára simítok.
Végül ismét füléhez hajolok, s puhán ejtem ki a kérdést: – Levegyük ezt? – s hogy tudja, mire gondolok, finoman meghúzom felsőjének anyagát, nem sietősen, sokkal inkább engedélykérőn, közben továbbra is közel tartom őt magamhoz, mert azt akarom, hogy tudja, mellettem biztonságban van. S ha esetleg nem akarna még megszabadulni a ruháitól, úgy szívesen felajánlom, hogy velem kezdjük a vetkőztetést.
Furcsa, még sosem bántam senkivel ilyen gyengéden. Eddig nem találtam olyan embert, akit tisztelni akartam, s akitől nem akartam mindent erőszakkal elvenni. Bezzeg az ifjú Liam… Érzem, lassacskán az ujjai köré fog csavarni.







you better love me 'cause you're
just a clone.




Vissza az elejére Go down
Liam Sjöberg
Kedd Jún. 27, 2023 9:43 am



Liam & Vasily
All you have to do is wait a second, Your hands on mine. The clock is ticking, so stay

-Nem tudod mire vállalkozol. – nevetek fel halkan. – Ha rajtam múlna minden nap jönnék. – Most már picit bátrabban merem kimondani azt, amit gondolok, hiszen megmutatta, hogy nincs mitől félnek, s szavai… Egyértelműen azt mutatják, hogy igenis kedvel, ha pedig hihetek neki, akkor ez, ami kettőnk között van, több lesz, mint egy kósza kaland.
Viszont ahhoz, hogy tényleg meg is tartson, teljesítenem kell. Illetve én magamban úgy érzem, hogy kárpótolnom kell az előbbi ostoba viselkedésem miatt, nem kellett volna a semmin bepánikolnom. Most pedig szeretnék egyből lényegre térni, hogy biztosan ne veszítse el az érdeklődését, viszont… Ő lelassít, amiatt pedig úgy érzem, hogy megint valami rosszat tettem. Ha most nem ölelne magához, biztosan hátrálni kezdenék tőle, hagynám, hogy a távolság beálljon kettőnk közé, s némi időt kérnék, míg összeszedem magam, azonban ő nem adja meg. Talán ez így volt jobb. Úgyis ahelyett, hogy ellökném magamtól, inkább belé kapaszkodom, a szemeimből tükröződik az megbánás, s az enyhe izgalom, mely szinte teljesen eltelít most, hogy egy sokkal lassabb tempóra váltottunk. Viszont ez az izgalom határozottan kellemesebb, nem olyan, melytől görcsbe rándul a gyomrom, vagy fojtogatna.
-Csak egyet? Úgy érzem több kellene. – Nem tudom milyen vagyok táncból, a ritmusérzékem bizonyára megvan, de… Nem, tényleg nem szoktam táncolni, mert komolyan nem tudom kivel tehetném meg. Ezek szerint vele, igen. Ha pedig mindegyik óra ilyen, lesz, mint a mostani… Ugyan csak finoman ér hozzám, szinte észre se lehetne venni, de én igenis érzékelem, s nem tagadom, hogy imádom. Cserébe apró csókokat kap tőlem, mire hallom is a megerősítő sóhajt, hogy élvezi.
Egy pár percen belül fojtatni is akarom, csupán előtte megjegyzem, hogy a harapdálás maradjon ki a mai napra, vagyis jobban szeretném, ha soha nem is lenne. A nevemet kimondva érzem, hogy lábaim elgyengülnek, attól tartok, ha tovább műveli ezt velem, akkor már komolyan össze fogok esni, aztán akkor már tényleg nem megyünk sehová, maximum az ágyba. És az a csók… Megőrülök, annyira szeretem már most! – I-igazából… Ha szeretnéd, akkor… Te nyugodtan, csak… Én nem fogok. – túlságosan élénken él bennem, hogy legutóbb bántottam valakit vele. Viszont Sily egy pillanatra sem engedi meg nekem, hogy elkalandozzak, minden mozdulatával arra kényszerít, hogy rá figyeljek.
Hirtelen szívem be a levegőt, ahogyan megérzem tapintását a hasamon, mely aztán tovább kúszik, egyre feljebb halad, s még a nyakamra is csókokat kezd adni. Fejemet enyhén oldalra döntöm, hogy könnyebben hozzáférjen, kezeimmel pedig felkarjára simítok, majd oldalát kezdem cirógatni. A pólóm feljebb csúszott, de jelen esetben nem tud érdekel, csak arra figyelek, ahogyan kezével erősen tart, s felfedező útján már a hátam gyenge izomzatát is kitapintotta.
Közelsége és a rám fújt meleg levegő miatt most már tényleg nem tudok megállni saját lábaimon. Átölelem derekát, szorosan húzom magamhoz, támaszkodom rá, mert érzem, mindjárt kimegy minden erő belőlük. – Vedd… - Nem vagyok ott fejben teljesen, csak egyből rávágom, hogy vegye le rólam a felsőmet. Rajta sincs már felül ruha, ezt éppenséggel viszonozhatom is, csak… A nadrág maradjon még.

482
M-Master?  Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 3725496346  







I couldn't get away... it was another day, I was singing this one song I got it on
replay.




Vissza az elejére Go down
Vasily Sokolov


Varázsló

Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Tumblr_inline_o17afb1vji1rifr4k_500


Keresem :

if i had you, that would be the only thing i'd ever need,
Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Icegif-3033
and if i had you, money, fame and fortune never could compete

Multik :

◇ kiskacsa

Playby :

Joseph Morgan


51


Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Empty
Vasily Sokolov
Szer. Júl. 05, 2023 3:38 pm


burn with the fire that you started in me
liam & vasily

– Igazán? – mosolygok rá szélesen. Bevallom, szívesen látnám többször is, sőt, akár minden nap, habár a munkám mellett ez nem biztos, hogy kivitelezhető, de a fantáziámat mozgatja a gondolat. – Nos, ha nem is lehet minden nap, de… Amikor csak tudsz, jöhetsz. Itt mindig szívesen látlak.
Még mindig nehéz elhinnem, hogy ez tényleg megtörténik; hogy ráakadtam erre a fiúra, s hogy mindez igazi, pedig lehetne átverés, lehetne egy jól előadott hazugság, mi mögött rossz szándék rejtőzik, de nem… Látom a szemeiben, az a csillogás valódi, az édes szavak őszinték, s ő maga is őszinte és tiszta. Annyira tiszta, hogy legszívesebben bemocskolnám, fehér bőrét csókjaim nyomával tarkítanám, megkóstolnám testének minden egyes pontját és magammal rántanám a vágyak tengerébe. Ám úgy fest, nem lesz egyszerű a dolgom, hiszen láthatóan feszült, nem képes ellazulni miközben azon igyekszik, hogy testemet kiszabadítsa ruháim fogságából, s mozdulataiból kiérződik, hogy kapkodna… Szerencséjére én nem sietek sehova, s azt szeretném, ha jól érezné magát mellettem.
Szavaira halkan felnevetek. – A többi már nem lesz ingyen. Mindegyikért egy csókkal kell majd fizetned – válaszolom jókedvűen, s arcocskájára is simítok közben. – S ha a lassúzás már jól megy, megtanítalak keringőzni is. – Keringőzni ugyanis a bálokon szoktak, márpedig a mágiahasználók körében feltűnt, hogy életében mindenki legalább egyszer eljut egy bálra. S ha Liam eddig nem is vett volna részt ilyesmin, hát mostantól meglesz hozzá a megfelelő tánctudása… És talán én magam is elvinném egy ilyen eseményre szíves örömest.
– Ahogy szeretnéd, kedvesem – válaszolom lágyan, s komolyan is gondolom. Tiszteletben fogom tartani a határait - most még. Később pedig együtt talán képesek leszünk szép lassan lebontogatni őket. Addig viszont lassan, ismerkedőn érintem, nem sietek, nem erőszakoskodok, csak gyengéden simítom bőrét a felsője alatt. Érzem, hogy szinte lángol, s mellkasát kitapintva érzékelem heves szívverését az ujjaim alatt; közben ajkaimmal megízlelem a puha felületet a nyakán, s élvezem apró érintéseit, mikkel karomat és oldalamat halmozza el. A libabőr haloványan fut végig rajtam kezei nyomán, s fel is sóhajtok, miközben karjaim közt tartom őt. Egyre jobban éhezem a szerelmére, s ezt most már tagadni se tudnám.
S ahogy ő jobban megtámaszkodik rajtam, magához szorít és megadja az engedélyt pólója eltávolítására, elmosolyodom, s igyekszem megtartani miközben lassan lehúzom róla a felesleges anyagot. Ezzel sem sietek, s utána ahelyett, hogy látványosan megcsodálnám fedetlen felsőtestét, újabb csókot lehelek a nyakára, ám ezúttal egy fokkal éhesebbet, s nyelvemmel is megcirógatom a bőrét közben. Kezeim sem állnak meg, határozottan ölelik őt körbe, s derekától felfelé kúsznak lassan a hátán, majd ismét lefelé, egy alattomos kígyó lassúságával, testem pedig az övéhez préselődik, hogy minden egyes porcikájával csak engem érezhessen.
– Ez jó érzés? – kérdezem két csók között, s ügyelek rá, hogy miközben a szavakat kiejtem, ujjbegyeim gyengéden cirógassák hátát a gerince mentén.



Liam Sjöberg varázslatosnak találta





you better love me 'cause you're
just a clone.




Vissza az elejére Go down
Liam Sjöberg
Szomb. Júl. 08, 2023 4:57 pm



Liam & Vasily
All you have to do is wait a second, Your hands on mine. The clock is ticking, so stay

Nem bírom… Egyszerűen túl sok lehetőséget ad nekem, s túlságosan bátorítóak a szavai ahhoz, hogy ellen tudjak állni kezdődő fanatizmusomnak. – Hétvégente?! A suliban péntekenként korán végzek, utána bármikor el tudok jönni, s csak étfőn reggel kéne visszamennem! – Tudom, ő orvos, valószínűleg elég sűrűn van bent a kórházba, talán éjszakázik is, de ha kell akkor önként töröm el a karomat, hogy láthassam minden nap. S az  baj, hogy képes vagyok rá, pláne ha így kívánja tőlem. Egyre inkább beigazolódik, valóban egy szolga vagyok. Vagy inkább öleb. Bármi is legyek számára, az biztos megteszek bármi, ha kéri. Gondolkodás nélkül.
Most is, amint megkér, hogy vegyem le róla ruháit – ismét – én megteszem, bár magam is belátom, hogy némileg sietek vele, sőt egyenesen kapkodok, hogy túllegyek rajta, s nehogy megint egy pánik roham törjön rám. Ő azonban lassításra kényszerít, majd jön az érthetetlen lassúzós hasonlatával, melyet nem is értek meg elsőre, csak akkor, mikor bemutatja rajtam, mire is gondol. – Amúgy is megcsókolnálak. Kérj valami komolyabbat. – csókolok tenyerébe, mikor arcomra simít, majd kezéhez bújva mosolyogok rá. Bármit kérhetne tőlem, mindent megadnék azért, hogy ő boldog legyen. Így most igazán mondhatna valami komolyabb fizetséget is. Teszem azt… Hogy süssek neki húst. Erre a gondolatra mindjárt elhányom magam. – Nem hiszem , hogy túl sűrűn használnám. – Persze ettől függetlenül szívesen táncolok vele, pusztán nem hiszen, hogy nagyon sok értelme lenne nekem megtanulni. Maximum a húgom esküvőjére, az meg még messze van – remélem – s addigra lehet már rég nem is leszek.
-Hmm… Ahogy szeretném? – halkan kuncogok. – Téged szeretnélek egy kis vegán csokival leöntve. – Nagyon szívesen segíteném letisztogatni. S ahogyan ő az ujjaival simogatja bőrömet, úgy én inkább ajkaimmal tenném ugyanezt. Talán én is érezhetném, hogy szíve hevesebben ver, s annnyira elönti a forróság, hogy talán láznak is hihetném.
Halkan felsóhajtok, ahogyan nyakamra csókol, s mosolygok, mikor megérzem, hogy végig fut rajta a hideg pusztán attól, hogy simogatni kezdem. Éppen ezért folytatom, hátát kezdem cirógatni, s leszek annyira gonosz, hogy fenekére is finoman rásimítsak.
Én viszont már nem bírom megtartani magam, bevallom, már nagyon bemennék a vízbe, hogy a saját súlyom nem húzzon le a földre, s neki ne kelljen engem megtartania – nem tudom elég erős-e hozzá – hanem inkább kényelmesebben élvezzük ezt a pillanatot. Leveszi rólam a felsőt, mely most kevesebb problémát okoz, mint a kórházban. Már látott nélküle, már tudja, mi van alatta, és nem ítél el miatta. Viszont lassú, szinte kínoz, illetve most még ezt hiszem, majd rájövök, hogy ez még nem is az… Nem elég, hogy ismét megérzem ajkait a nyakamon, mely már amúgy is egy igazán kellemes érzést adott, még nyelve is ízlelgetni kezd, kezei pedig máris felfedezik a fedetlen bőrömet. Muszáj felnyögnöm, hangot kell adnom annak mennyire imádom, s bizony, annyira közel van, hogy érezheti is délen mennyire, nagyon vágyok már rá.
-Ez… - megremegek ujjának lágy simogatásától, teljen megbénulok, s úgy érzem le kell ülnöm. Nadrágjának szélébe akasztom két ujjamat, s finoman elkezdem húzni magam után, ahogyan a jakuzzi széléig hátrálok, majd leülök. – Annyira jó, hogy már állni se bírok… Illetve egy porcikám még mindig képes rá. – mosolyogok rá huncutul, majd hasára csókolok, de közel a nadrágja széléhez. Csak ezek után nézek fel és ártatlanul pislogok rá.

522
M-Master?  Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 3725496346  







I couldn't get away... it was another day, I was singing this one song I got it on
replay.




Vissza az elejére Go down
Vasily Sokolov


Varázsló

Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Tumblr_inline_o17afb1vji1rifr4k_500


Keresem :

if i had you, that would be the only thing i'd ever need,
Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Icegif-3033
and if i had you, money, fame and fortune never could compete

Multik :

◇ kiskacsa

Playby :

Joseph Morgan


51


Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Empty
Vasily Sokolov
Szer. Júl. 19, 2023 12:01 am
16+



burn with the fire that you started in me
liam & vasily

Hogy minden hétvégémet vele töltsem? A gondolat valamiért… Egészen felvillanyoz. Úgy érzem, fényesebben sütne a Nap az égen, ha az ifjú Liam körülöttem legyeskedne péntek estétől hétfő reggelig. Éppen ezért osztozom a lelkesedésén, méghozzá teljes mértékben. – Kiváló ötlet. Innentől igyekszem majd a lehető legtöbb hétvégét kivenni, hogy minden percét veled tölthessem, kedvesem – válaszolom lágyan, s két ujjammal gyengéden végigsimítok a nyaka ívén.
Ám nem sok időt szánok az ilyesféle csevegésekre, mert már nagyon is vágyom rá, hogy bőröm a bőrével érintkezhessen, s a jacuzzi selymes vízében ismerkedhessünk meg egymással, de annyira mégsem sietek, hogy hagyjam Liamet kapkodni. Igyekszem megtanítani neki a lassúságban rejlő érzékiséget, s az azzal járó kellemes bizsergést… – Azt nem mondtam, hogy hova kérem – jegyzem meg egy komisz mosollyal. Hiszen megannyi része van a testemnek, mi ajkai szeretetére vágyik…
– Ha rajtam múlik, minden második héten bálba foglak vinni – kuncogok, s már el is képzelem, ahogy ő és én flancos öltözékben keringőzünk a döbbent párok közt. Mesés mutatvány lenne! – Egy nap én magam fogok rendezni egyet. Talán a születésnapom alkalmából… Mit szólnál hozzá? Tetszene? – Igazság szerint sosem voltam a nagyzoló születésnapi bálok híve, hiszen mindig is a szüleim szervezték az ilyesmit, hogy a többi orosz család előtt csillogtathassák vagyonukat s felsőbbrendűséget fitogtassanak - ám ez az én házam, az én világom, s így a bálom sem a csillogásról szólna, hanem isteni valómról.
– Hmm, legközelebb akkor arra is sort keríthetünk – vigyorgok rá, s szemeim felcsillannak a gondolatra. Ha lenne kéznél vegán csokoládé… Nos, nem készültem fel arra, hogy ma Liam nálam fog kikötni, s egyébként se tudtam egészen a mai napig, hogy ő vegán. – S akár vegán tejszínhabot is szerezhetek, elvégre anélkül a desszert nem desszert. – Szavaim talán kétértelműen csengnek, de épp ez a célom.
Kellemes bizsergés fut végig a hátamon, s annak hatására egy apró nyögés csusszan ki a számon ahogy ujjacskái ügyesen játszanak testemen, s ösztönösen mozdulok, hogy még több felületen érinthessen, majd a pólójától is megszabadítom, mert már csak útban van, egy akadályozó tényező, mire nincs szükségünk. S amint lekerül róla, ajkaimmal bebarangolom a nyakát, kezeim pedig útnak indulnak, hogy kitapinthassák izmait, puha bőrét s minden görbét és egyenest, mit találnak a felsőtestén. Legszívesebben felfalnám itt és most… De nem sietem el. Nem akarom elijeszteni magamtól, márpedig az eddigi tapasztalatok alapján nem lenne nehéz feladat…
Mégis, úgy fest a lassúságnak megvan a maga varázsa, s hatása Liamre is kiterjed; érzem, hogy odalent kezd feszültté válni a helyzet, vágyik rám minden lehetséges módon, ez most már tiszta sor - eddig sem kételkedtem egyébként. – Ez..? – várom a mondat többi részét, ám először csak húzni kezd magával a nadrágomnál fogva, ami egyébként nagyon izgató gesztus a részéről. Követem őt a jacuzzi széléig, s csak nézek le rá vágyakozó mosollyal, bevallom, ebben a pozícióban megzavar néhány mocskos gondolat, de igyekszem nem engedni a kísértésnek, pedig szívesen megszabadulnék a nadrágomtól, hogy aztán ajkai közé furakodhassak legnemesebb testrészemmel… – Ó, feltűnt… – Mosolyom vigyorrá szélesedik, s kellemesen felsóhajtok a csókra, mit vészesen közel céloz ahhoz a bizonyoshoz, majd ahogy felpillant rám hosszú szempillái alól, ösztönösen megragadom az állát, s finoman ajkaira simítok hüvelykujjammal, mintha csak arra akarnám invitálni, hogy szeretgessen meg velük mindenhol. De mindenhol. – Ha így folytatod, nem fogok tudni uralkodni magamon… Így is nehezen megy – jegyzem meg, s lehajolok, hogy édesen megcsókolhassam.







you better love me 'cause you're
just a clone.




Vissza az elejére Go down
Liam Sjöberg
Szer. Júl. 19, 2023 10:25 am
16+




Liam & Vasily
All you have to do is wait a second, Your hands on mine. The clock is ticking, so stay

Mosolyogva csóválom a fejem, szavai egészen meghatnak, így csak nehézkesen, remegő hangon tudok megszólalni. – Túl jó vagy hozzám. Vasily… Komolyan félned kéne az ilyen mondataidtól. – Komolyan el kéne futnia, s ő mégis… A tűzzel játszik. Értem én, hogy ezen elemet is tudja uralni, de engem nem lehet kordában tartani. El fogja veszíteni a türelmét egy idő után, én is tudom, mert lehetetlenség lesz visszafogni magam. Megszállott… Ha valóban istennek gondolod magad, akkor tetszene neked? Imádnád, hogy minden percben a közeledben akarok majd lenni, s kiakadok, ha elmész mellőlem akárcsak egy percre is? Tudom, hogy nem erre vágysz, mégis… El fogod érni nálam, hogy teljesen beléd essek és függő legyek, hogy tőled függjek. Ha ezt még nem sikerült volna.
Én pedig meg se próbálok ellenállni neki, s csak hagyom, hogy magáévá tegyen – mármint mindenféle szempontból – s tényleg az ő tulajdonát képezhessem majd. Egészen izgató a gondolat. – Bárhova kérheted. – kezdek el halkan kucogni. Hihetetlen, hogy egy nap alatt képes volt többször megnevettetni és mosolygásra bírni, mint amennyiszer egy évben ténylegesen képes vagyok rá.
-Olyan sűrűn?! Nincs ennyi szép ruhám – Pontosítok. Kőkemény egy darab szebb ruhám van, azt is utoljára a temetésre vettem fel, szóval… Látta a teljes választékot. – Hát, ha meghívsz… Éppenséggel biztosan élvezném. – kezdek el pirulgatni. – Egyébként mikor is van? – Csak hogy biztosan tudjak neki készülni valamivel. Bár őszintén egy mini virágoskerten kívül nem tudom mit adhatnék neki. Nem értek semmihez, maximum a főzéshez. De ha minden alkalommal, mikor jövök, készítek neki valami finomat, akkor elveszíti a különlegességét.
Bár vegán ételeket nem sűrűn ehet, legalábbis a hűtő tartalmából ezt szűrtem le, s emiatt most azt is ki kell hagynunk, hogy a férfiról ehessem le a vegán csokoládét. Pedig… Ritka finom lehet úgy. – Sily… - zavartan nevetek fel és némileg el is pirulok. – Ezek után komolyan venni kell következő alkalomra. – Mely remélem hamarosan el is jön.
Addig viszont kiélvezem ezt a pillanatot – mely szintén nagyon kellemes. Kezeinkkel egymást próbáljuk meg felfedezni, én még óvatoskodok, próbálom kitapasztalni mit élvez, s mi az, mely már túl messzire megy, ő viszont minden négyzetmétert bejárja ujjaival, s nyelvével. Sose tudtam milyen ez, most pedig egy délután alatt olyan élményekkel gazdagodok, melyeknek tudom, az lesz a vége, hogy csak még többet akarok majd. Felizgat, elgyengít, így muszáj leülnöm, viszont még így se akarok elhúzódni tőle. Helyette inkább húzom magammal a jakuzzi széléig, ahol kényelmesen elhelyezkedem.
Megjegyzésére csak elmosolyodom, nem is kívántam elrejteni, hogy mennyire tetszik nekem, amit művel a testemmel, velem. S csak hogy ő se maradjon ki a jóból, egy csókot lehelek hasa alsó részére, melyet még éppen nem fed el a nadrágja. Csak ezek után nézek fel rá, miután meghallom sóhaját, ő pedig megragadja állam és az ajkamra simít. Valamilyen furcsa ösztön arra késztet legbelül, hogy vegyem a számba az ujját, de sikerül ellenállnom neki. Félreérti még itt nekem. Mert sajnos vagy sem, én egészen biztosan nem fogom ÚGY megenni őt.
Finoman csókolom őt vissza, most messze nem vagyok olyan heves, mint az előbb, hanem tényleg lassítok. Viszont ez a tempó megöl, én már szeretném őt érezni, s annyira hozzábújni, hogy egy nanométernyi távolság se legyen közöttünk. Végül elszakadok tőle, s izmos hasfalát kezdem el cirógatni egyik kezemmel, míg másikkal csak megtámaszkodom. – Eleve nem értem most minek fogod magad vissza. – mélyet sóhajtok. – Esküszöm nem kell finomkodni. Jól vagyok. – Az előbbi az én hibám volt! De nem fogok megint bepánikolni.

554
M-Master?  Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 3725496346  







I couldn't get away... it was another day, I was singing this one song I got it on
replay.




Vissza az elejére Go down
Vasily Sokolov


Varázsló

Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Tumblr_inline_o17afb1vji1rifr4k_500


Keresem :

if i had you, that would be the only thing i'd ever need,
Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Icegif-3033
and if i had you, money, fame and fortune never could compete

Multik :

◇ kiskacsa

Playby :

Joseph Morgan


51


Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Empty
Vasily Sokolov
Hétf. Júl. 31, 2023 6:09 pm
16+



burn with the fire that you started in me
liam & vasily

– Liam – pillantok rá, s szemeimben jelentőségteljes fény csillan. – Én nem félek semmitől. Sem tőled, sem az érzéseidtől, sem a vonzalmadtól – közlöm vele egy gyengéd mosollyal, s még meg is ajándékozom egy puha csókkal, mit a nyakára célzok. Remélem ennyi elég, hogy éreztessem: nem tartok semmitől amit ő ajánl nekem, legyen szó a testéről vagy a lelkéről, netán imádatáról, szerelméről. Bármit örömmel elfogadok tőle. S cserébe boldoggá teszem majd. Szerencsére hasonló lehet az észjárásunk, mert úgy fest, ő tényleg hajlandó megadni magát nekem teljesen, mindenféle kérdés vagy ellenvetés nélkül. Különös érzés ez, mégis, boldogsággal és melegséggel tölt meg.
– Mmm, bárhova? Akárhova? – kérdezek vissza, s játékosan félrebillentem a fejemet. Ó, ha ilyeneket ígér nekem, pórul jár… Mert a végén még tényleg arra fogom utasítani, hogy itt helyben csókolja végig az egész testemet. Hogy ügyes ajkaival és fogacskáival fejtse le rólam az utolsó ruhadarabokat is, aztán áldozza fel nekem az ártatlanságát. Újra meg újra meg újra.
– Nem tudom észrevetted-e, kedves, de meglehetősen jók az életkörülményeim – kuncogok. – Ha szeretnéd, minden bálra veszek neked új göncöket. Bármit. – S komolyan is gondolom, elvégre mellettem senki nem jelenhet meg régi, használt öltözékben, főleg nem egy ilyen fontos eseményen. Ha már választok valakit partnernek, legyen az illető legalább feleannyira tündöklő, mint én magam. Ugyanannyira nem lehet, hiszen senki nem érhet utol egy istent, de Liam megközelítheti a szintet. Megengedem neki, ameddig ilyen édesen néz rám… – Természetes, hogy meghívlak. A te neved szerepel majd a vendéglista legelején – erősítem meg, s finoman megcsípem az arcát. – Február hetedike. Miért? – Csak nem készülni akar valamivel? Ó, megöl a kíváncsiság!
Persze a vegán csokoládés ötlete után már bármilyen meglepetésre számíthatok tőle szerintem… Nem lepődnék meg azon sem, ha saját magát csomagolná be ajándékként. Hmm… Nem is rossz! – Venni fogok. Bármit, amit szemed-szád megkíván, csak kérd és megkapod. – Nem szokásom ennyit mosolyogni. Szinte már furcsa érzés.
De közel sem olyan furcsa, mint az a kellemes bizsergés, mit a fiú érintései váltanak ki belőlem - pedig ő még óvatos, ismerkedő, s kissé bátortalan is, mégis, testem örömmel fogadja minden apró próbálkozását. Én pedig határozottságommal igyekszem benne is felébreszteni a tüzet, s elfeledtetni vele minden gátlását; mert azoknak itt nincsen helyük. A kétségeket és félelmeket az ajtó túloldalán kell hagyni, itt és most semmi ilyesmi nem számít.
Követem őt végül a jacuzzi széléig, ahol egyelőre csak ő foglal helyet. Puha csókocskáját egy sóhajjal hálálok meg, majd megcsókolom édes ajkait. Ízletesek. Selymesek. – Nem csak azért teszem – közlöm, s közben a hajára simítok. – A lassú felvezetés nagyobb és kellemesebb végeredményt hoz magával – teszem még hozzá, hogy értse kényelmes tempóm okát. – Mi lenne, ha megmártóznánk? Persze ahhoz meg kellene szabadulnunk minden ruhadarabtól… Mit gondolsz? – Közben továbbra is a hajtincseivel játszadozom ujjaim közt. Ha beleegyezik, hát megragadom a kezét és a nadrágomhoz vezetem, hogy le tudja fejtegetni rólam a maga tempójában. Nem fogok erőltetni semmit, hagyom, hogy kibontakozzon.







you better love me 'cause you're
just a clone.




Vissza az elejére Go down
Liam Sjöberg
Pént. Aug. 04, 2023 9:30 pm
16+




Liam & Vasily
All you have to do is wait a second, Your hands on mine. The clock is ticking, so stay

Menekülj! Félj! Szaladj el, vagy inkább ölj meg! Vasily… Mélyet sóhajtok a csók miatt. Olyan vonzó, s gyengéd, de bolond. Talán bolondabb, mint én, hiszen megannyi ember közül engem választott. A legrosszabb döntés. – Nem tudod miben kezdesz… Vasily… Ha valóban engem választasz, akkor az életed gyökerestül megváltozik. Biztos akarod? – Én is tudom, hogy nem, s hogy most még nem árulhatom el neki az igazságot. Talán soha nem is fogom. De ez így jó… Nem szabad tudnia. Bármit meg tudok adni neki, csak a teljes igazságot nem. Képtelen vagyok neki elmondani, hiszen az azonnali szakítás lesz. Nem bírnám elviselni…
Így inkább kiélvezem őt, amíg tudom, s így jutok el odáig, hogy olyan meggondolatlan dolgokat mondok, amiket. Nem... Nem kérhetné akárhová, mert a hús… A számban… Nem! Nem bírom, képtelen lennék, így nem is adnék oda. Viszont hazudni bárki tud alapon… - Amit csak akarsz gazdám. – vigyorgok rá, mint aki komolyan gondolja a szavait. Talán így is volt. Egy kis szeretetért cserében vajon képes lettem volna legyőzni az undoromat, s megtenni azt, amire talán ebben a pillanatban is vágyik? Elvégre tudom, mennyire könnyen a függője leszek egy embernek… S ha az leszek, akkor mindenképpen meg akarom majd őt tartani.
-Nem… - csak halkan mere kimondnai, miközben arcom elvörösödik. Nem bírnám ki, ha ennyit költenem rá… Nem érdemlem meg, pláne, hogy hazudok neki. Egyszóval nem szeretném, ha a pénzéből egy penny-t is rám költene. Így is ép elég, hogy itt vagyok, az ő ételét eszem, s használom, ami az övé. Így is már túl sokat kaptam tőle. Túl korai. Mondja a belső hangom, melyet próbálok elhessegetni, hiszen a szerelemhez nem kell időt kötni. – Vasily... – finoman vállába csapok, majd szorosan a mellkasához simulok, arcomat pedig a vállába rejtem, mintán megcsípte az arcom. Olyan kis kellemes az a bizsergés, mely az után marad, hogy elenged. – Nyilván azért, hogy felköszöntselek, s kedveskedjek neked valamivel. – Bár még magam sem tudom, mi lehetne az. Viszont van jó sok időm kitalálni mit akarok… Talán együtt se maradunk addig.
De a gondolatot gyorsan elhessegetem, hiszen jelenleg azzal a gondolattal izgat, hogy nem csak vegán csokit, de tejszínhabot is nyalhatok róla. Simán már most végighúznám nyelvemet a bőrén. Oh?! Túl sok lenne? – Téged akarlak… Csak magamnak. A nap minden percében. – Túl messzire mész Liam! Túlságos a megszállottja leszel! Sőt.. Már az is vagy. Legszívesebben most meginnám azt az egész üveg bort, hogy ezeket az ostoba szavakat, s megnyilvánulásokat mind az alkoholra fogjam, pedig… Ez vagyok én. Egy megszállott, mániákus borderline.
Most pedig egyre veszélyesebb helyzetbe kerül, hiszen megkezdődnek az intimebb részek, egymást érintjük, vetkőztetjük, s ő is remeg, meg én is, mert olyan közel vagyunk egymáshoz. Esküszöm, érzem a pulzusát, bárhol érek hozzá. Fel akarok nyögni, át akarom magam adni a kéjnek és élvezeteknek végre, ezért is hátrálok a jakuzziig, hogy enyhén jelezzem neki, már nagyon akarom őt. Csókolom is, s talán enyhén izgatom is ezzel, majd ő lehel ajkaimra egy puszit.
Puha érintésére egy mélyet sóhajtok, egy pillanatra lehunyom szemem, majd csillogó szempárral nézek rá. – Valóban…? Akkor sem akarom húzni tovább. – Akarom őt. Most. És itt!
S úgy fest végre ő is feladja, hogy velem küzdjön. Hajammal továbbra is eljátszadozik, de engem nem zavar, sőt élvezem, mint egy macska, aki szereti, ha simogatják. – Előbb te! – De meg se várom, hogy engedélyt adjon, egyből kezdem is kigombolni őt, ezúttal finoman és lassan, közben végi a szemébe nézek, de ha hagyja, akkor amint lekerül róla a nadrág, nem bírom visszafogni magam, s ágyékára simítok.

573
M-Master?  Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 3725496346  







I couldn't get away... it was another day, I was singing this one song I got it on
replay.




Vissza az elejére Go down



Shove it in, and fill me with your energy #vasiliam 3.0 Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 2 oldal
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: