Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

blood siblings | the ritual

Calysta Munter-Graves
Csüt. Márc. 16, 2023 2:38 pm
"What if I'm far from home? Oh brother, I will hear you call. What if I lose it all? Oh sister, I will help you out. Oh, if the sky comes falling down, For you There's nothing in this world I wouldn't do."
niki & lev
Már akkor tudtam, hogy készül valami, amikor megérkeztünk Svennel az Eibsee-tó melletti Munter kastélyba a karácsonyi szünetre, és a házimanók helyett apám és a nagyapám voltak a fogadóbizottságunk. Tiberius és Julius Graves nem fognak nálunk váratlan ünnepi látogatást tenni, hacsak nincs erre valami igazán jó okuk. Aztán közölték velem, hogy a következő pár napot Szentpétervár mellett töltöm majd, a Magic is Might-hoz tartozó ottani kastélyban. Ebben így nem volt semmi meglepő, hiszen korábban is rengetegszer tartottak ott nekem és a vértestvéreimnek edzéseket vagy kisebb próba bevetéseket, kihívásokat. A hely maga nem ismeretlen, és az sem, hogy az iskolai szünet egy részére oda rendelnek. A Graves férfiak viselkedése azonban arra engedett következtetni, hogy ezúttal nem egy átlagos programmal készültek nekünk, hogy valami történni fog - és ha őszinte akarok lenni, már akkor sejtettem, hogy mi – de nem voltak hajlandóak elmondani, hogy mire számítsak, csak azzal nyugtattak, hogy hamarosan választ kapok minden kérdésemre. Egy kicsi részem igazából végig remélte, hogy talán egy igazi, ünnepélyes MiM-es beavatás vár ránk, bár közben az agyam hátsó részében végig tudtam, hogy abból Svent sem hagynák ki.  

Mindenesetre még mielőtt a zsubszkulcsként funkcionáló régi váza aktiválódott volna, összecsomagoltam néhány dolgot, amire a következő pár napban szükségem lehet, közben pedig megpróbáltam elérni Nikitát, megnézni a helyzetét, hátha ő már többet tud nálam. “Niki? A család épp Szentpétervárra akar rángatni, és kétlem, hogy csak egy sima gyakorlás miatt, de nekem nem mondanak semmit. Ugye nem az van, amire gondolok? Mert én erre még nem állok készen” - küldöm el neki a gondolataimat egy mély sóhajtással.

Aztán megérkezünk a kastélyba, és a folyosón végigsétálva, a sürgés-forgást és előkészületeket látva már a nagy bejelentés előtt is egyre nyilvánvalóbbá válik, hogy mi is vár ránk, és ettől enyhén összeszorul a gyomrom. Pedig az igazi meglepetés még hátravan: az új testvérünk nem más lesz, mint Lev Karkaroff, Kira egyik kuzinja. Nem tudom, Niki hogy van ezzel, de engem annyira sokkol a tény, hogy az agyunkat össze akarják kötni egy srácéval, hogy bár lassan mindenki kiszivárog a kisebb szalonból, magunkra hagyva hármunkat, amíg a szertartást előkészítik, én a nagy hír megosztását követő percekben szinte fel sem fogom, hogy mi is zajlik körülöttünk. Egyszerűen lefagyok. Ez most komoly? Komolyan gondolják? A mindig annyira tradicionális nézeteket valló családjaink szerint normális, hogy Kira után egy fiúval kell összekapcsolni minden gondolatunkat? Mármint egyértelműen komolyan gondolják, valószínűleg még elégedettek is az új felállással, hisz hallhattuk az indokaikat arról, milyen jót fog ez tenni a csapat dinamikájának. Hogy Lev képességeivel kiegészíthet bennünket, és “ez egy izgalmas új kezdet a vérszövetség számára”, csak nekem ezt egyelőre nehéz felfognom.  

- Ezt nem hiszem el... - töröm meg végül a kínos csendet egyik társamról a másikra nézve. Aztán átsétálok a szalonon egészen az ablakig, és kitekintve azt kell látnom, hogy már valóban készítik elő a szertartás kellékeit az udvar közepén. Még igazán időt sem adnak, hogy megemésztjük ezt, még ma véghez akarják vinni a dolgot. Hátat fordítok a kilátásnak. “Ez őrület! Mintha nem lenne elég pasidráma már így is az életünkben, most egyet még be is költöztetnek a fejünkbe?” - pillantok Niki felé, és kínomban elnevetem magam. “Mindent a célért, nem igaz?” Sóhajtok, majd Lev felé fordulok. - És neked ez rendben van? Egyáltalán tudod, hogy mire vállalkoztál? Biztos készen állsz rá? - ingatom a fejemet hitetlenkedve. Mármint nincs konkrétabb problémám a sráccal. Nem is igazán ismerem, csak azt tudom, hogy Kira rokona, és hogy a Durmstrangban többnyire elég csendes, visszahúzódó és távolságtartó volt. Bár ebben mondjuk kicsit hasonlítunk. De szerintem ő emellett kicsit fura is. És ki tudja, miért ilyen? Valóban készen állna rá, hogy megossza velünk minden kis perverz titkát? Újoncként valószínűleg nem is lesz képes leválni a közös csatornánkról egy pillanatra sem. Már előre is fáj a fejem tőle.  

Lev Karkaroff varázslatosnak találta



Caly.
"The finest steel has to go through
the hottest fire."
Vissza az elejére Go down
Nikolina Dashkov


Akadémista

blood siblings | the ritual Jules-euphoria

Lakhely :

❧ Párizs | Szentpétervár | Roxfort

Elõtörténet :

do you really wanna hurt me?

Keresem :

❧ my boys... i just wanna play a little

Multik :

❧ kiskacsa

Playby :

❧ Hunter Schafer


75


blood siblings | the ritual Empty
Nikolina Dashkov
Csüt. Márc. 16, 2023 8:42 pm


we, take this oath tonight,
and from tonight we share the same blood and faith. may this pact never break, may our alliance remain strong even in the darkest times.

caly && lev && niki
Nem kellett túlzottan sok idő, hogy észrevegyem, hogy valami nincs rendben. A szüleim nem fogadtak újabb potenciális férjjelölttel amikor hazaértem, sőt, kifejezetten óvatosan közölték is szinte azonnal, hogy pár napig a MiM kastélyában leszek. Önmagában a hír nem lett volna gyanús, hiszen viszonylag sok időt töltöttünk ott a vérszövetség miatt egyébként is; viszont se anya, se apa nem szokott finomkodni, csak ha valami nagyon komoly ügyről van szó. Tehát ez volt az első vörös zászló, amit kiszúrtam.
Aztán Caly felvette velem a kapcsolatot; ez volt a második. Mert ha már körülötte is hasonló furcsaságok történnek, akkor az csak annyit jelenthet, hogy… – “Pedig szerintem rohadtul arról lesz szó… Furán viselkednek a szüleim, úgy értem a szokásosnál is furábban. Mintha óvatoskodnának, vagy nem is tudom.” – a választ egy grimasszal küldtem neki. Egyébként nem hibáztathatom a családot az óvatosságért… Azok után, ahogy Férjjelölt Hármassal elbántam mikor felhozta Kirát… Az is csoda, hogy tartunk még otthon késeket. Bár az én kezemben bármi lehet fegyver, azt hiszem.
Végül félelmünk úgy tűnik, beigazolódott; valóban arra készülnek, hogy mindenféle előzetes figyelmeztetés nélkül hozzánk kössenek egy szinte vadidegen harmadikat, ráadásul egy fiút… Ezt mégis hogy a fenébe gondolták? Ha legalább adtak volna időt, hogy összeszokjunk a vérszövetségen kívül, de nem. Arra sem emlékszem, hogy valaha találkoztam volna vele ezelőtt - bár ezen nincs miért meglepődni, aki számomra jelentéktelen azt általában hamar elfelejtem… No offense.
És most itt állunk, mint három szerencsétlen bowling bábú és nézzük egymást. Azok odakint pedig nagyban dolgoznak a rituálé előkészületein. Amint csukódik az utolsó felnőtt mögött az ajtó, forráspontjára hevül a vérem és olyan gyilkos pillantással nézek Lev Karkaroff idegesítő képére, mint aki menten nekiesik. Lassan végigmérem, aztán Caly felé fordulok, épp akkor, mikor ő nagy nehezen megtöri a csendet.
– Mégis mi a fasz ez?! – mordulok fel. Menjen a francba ez az egész társaság. Nem ez az első pofátlanság, amit elkövettek velünk szemben Kira halála óta, s úgy tűnik, nem is ez lesz az utolsó; de ami sok, az sok. Márpedig én nem vagyok hajlandó ezt elfogadni anélkül, hogy ne fűzném hozzá a véleményemet - jó hangosan és a lehető legkevésbé nőies megfogalmazásban.
“Szuper… De még ha nem lenne pasi, akkor se értenék ezzel egyet, így viszont pláne nem! Baszódjanak meg, Caly, én ezt nem vagyok hajlandó végigcsinálni.” – Kár, hogy ezek csak üres szavak és semmit nem érnek. Pedig ha érnének, még többet fűznék hozzá, csak hogy az üzenet biztosan eljusson a kedves szüleink, na meg mindenki más tudatáig… – “Tudod, hogy én tényleg bármit hajlandó vagyok elkövetni a nagy egész érdekében, de ez túlmegy minden határomon. Inkább beállnék apácának és soha többet nem feküdnék le senkivel, csak ezt ne kelljen…” – sóhajtok fel. Márpedig ez tőlem hatalmas szó, mert kit is akarok átvágni? Fizikális személyiség vagyok, szép szavakkal kifejezve.
– Ha tudja és így is elvállalta, akkor még hülyébb, mint amilyennek kinéz – motyogom inkább csak magamnak, bár annyira nem igyekszem visszafogni magam, szóval esélyes, hogy Lev is hallotta. Mondjuk nem érdekel… Érezze csak, mekkora örömmel fogadjuk a köreinkben. – Tényleg, egyáltalán miért is mondtál igent erre? – fordulok most a fiú felé, sőt, még közelebb is lépek hozzá.

take it all ❧ i promise i'll grow to like you later, lev blood siblings | the ritual 3436709037credit

Calysta Munter-Graves and Lev Karkaroff varázslatosnak találta





our devil has pale skin and blue eyes


Vissza az elejére Go down
Lev Karkaroff


Akadémista

blood siblings | the ritual B0cfa04621e61bd1420931a4c73208995d1176d0

Elõtörténet :

do or die you're a mercenary
blood siblings | the ritual CRIVC6I
go and make them proud
do what's necessary

Keresem :

blood siblings | the ritual Dok28ML


39


blood siblings | the ritual Empty
Lev Karkaroff
Pént. Márc. 17, 2023 1:38 pm
can't go to hell,  already there
Walk right in all you sinners and saints Tonight's the night we're gonna take off these chains Some wounds will never mend
Caly & Niki
Tudtam, hogy valami kialakulóban van. Kevés dologtól tudok félni igazán, de amikor az apámat mosolyogni látom, a hideg futkos a hátamon. Bizarr jelenet, hiszen ő sosem volt igazán boldog, vagy ha mégis, sosem mutatta ki. Ha nem tudja magában tartani az örömét, az valami rossz előjele. Történt valami. Azóta sejtem mit tervez, amióta bejelentette, hogy Kira meghalt. Azóta mintha lassan kicserélték volna, nem volt nehéz összerakni, hogy mi az amire készül. Hiszen már régen számolgatta, hogy mi a hiba az egyenletben, hogy csak egyetlen változót kellene kicserélni ahhoz, hogy az egyenlőség végén azt kapja amit szeretne. Most pedig napról napra közelebb kerülhetett hozzá. Bár még így sem hittem teljesen, hogy sikerülni fog, hogy illeszkedni fog az elképzelése a konzervatív nézetek közé - de sikerült neki. Fogalmam sincs a részletekről, a hogyanokról és mikéntekről, csak azt tudom, hogy egy nap hasonló örömmel érkezett, mint amikor Kira halálhírét hozta. Akkor már tudtam előre, hogy mit fog mondani.
Most pedig már itt vagyunk. Talán éreznem kellene valamit, bármit, de ez a nap is közel olyannak hat, mint a többi, csak egy újabb feladat, újabb teljesítésre váró kötelesség, újabb aminek meg fogok felelni. Az, hogy lennének-e aggályaim vagy kétségeim már rég nem számít, csak a célokat hagyhatom magam előtt lebegni, nem a többi szemetet. Kirával sosem voltunk annyira közel, hogy igazán gyászolni tudjam őt, feltehetőleg a lányoknak nehezebb lesz ez a rész. Az én kétségeim csak ott kezdődnek, hogy a tudatomba kell engednem őket, őket akik alig többek egy névnél és arcnál, egy pár oldalnyi feljegyzésnél, információknál amiket róluk kaptam. Készségek és képességek listája, miket tanultak, mik az ismert hobbijaik, miben voltak kiemelkedőek a Durmstrangban töltött éveik alatt. Egy adagnyi száraz adat és statisztika, amik igazán beszélnek róluk. A Durmstrangon belül csak arra figyeltem amire igazán kellett - és ebben ők is benne voltak. Nem hinném, hogy ők különösebben észre vettek volna engem, hiszen sosem volt okom kifejezetten felhívni magamra a figyelmet. Könnyedén elbújok az árnyak közé, leszek láthatatlan, észrevehetetlen, alig élő, csak létező, alkalmakra váró és számító. Kiszámított játék volt a mai nap is, bár kétlem, hogy a családom teljesen irányíthatta volna, abban teljesen biztos vagyok, hogy minden tőlük telhetőt megtettek ezért a napért. Nemet mondani sosem lett volna egy lehetőség erre.
Magunkra hagynak, és szerintem ez valahol egy hiba. De emiatt sem szólalok fel, csak némán követi a tekintetem a távozókat, és csak az után terelődik a figyelmem újra a lányokra, hogy az utolsó ember mögött csukódott az ajtó. Hárman maradtunk. Ebben a pillanatban pedig különösen mélyre süllyed bennem, hogy ők ketten lesznek azok, akiket az elmémbe kell engednem. Mindig is utáltam még a hagyományos megközelítést is erre, ez pedig… ennél idegesítőbb dolgot nehezen tudnék elképzelni. Mégis póker arccal figyelem őket, a kényelmetlenség legkisebb jelét sem mutatva. Éltem már át rosszabbat is, vakartak már le rólam ennél kényesebb részleteket is, ez is csak egy pillanatnyi szenvedésnek fog tűnni majd a jövőben.
Nikolina gyilkos pillantását is rezzenéstelenül állom, nem hinném, hogy valóban nekem rohanna, úgy ahogyan azt a tekintete üzeni felém, de ha mégis - jöjjön csak. Talán jobb gyorsan túlesni ezen a részén. És ha ez segít lenyugodnia… Még én is érzem, hogy mennyire feszült a levegő, és ha már nekem is feltűnik, akkor valóban rossz szokott lenni a helyzet.
Úgy látszik, nem csak nekem vannak kétségeim, de én vagyok az egyetlen, aki képes magában tartani mindezt. Figyelem ahogyan egymásra pillantanak, úgy látom, kihagynak egy körből, mégis Calysta szavaira határozottan bólintok. Tudom amit tudnom kell. És nem én vagyok az, aki folyamatosan kérdéseket tesz fel, hanem ők. Én én vagyok az, aki bizonytalanul pillant körbe, hanem ők. Nem én vagyok aki ellenezné ezt, hanem ők. Én tudom a feladatomat, de kezdem azt gondolni, hogy ők elfelejtették az elmúlt fél év során. Ez sokkal többről szólt mindig is, mint a szövetség egy-egy tagja külön-külön. Kezdem azt gondolni, hogy hármunk közül én vagyok az egyetlen, aki igazán felfogja ezt…
Nikolina sértései is egyszerűen lebegnek a fülem mellett, csak arra gondolok, hogy ezt kell majd elviselnem? El tudnám, persze, csak egyszerűen idegesítőek, pedig még nincsenek is a fejemben.
Őrültség, ha nem egyenesen halálos ítélet lenne megkérdőjelezni a családjaink döntését ezzel kapcsolatban, hiszen tudjuk mi mindent jelent számukra ez a szövetség. Ez nem egy olyan lehetőség, amit kényünk és kedvünk szerint válogathatunk meg, ezért is pillantok Nikolinára amikor hozzám szegezi a kérdést, több pillanatnyi szünet után. Van egy olyan sejtésem, hogy több beszélgetés zajlik a teremben, mint amennyit észlelni tudnék… - Te miért nem mondtál nemet? - Kérdésre kérdéssel felelek, de ostoba volt a kérdés. Nincs ebbe beleszólásunk, és ezt tudja ő is, csak most mindkettőjükön felülkerekedni látszottak az érzelmek. Annyira, hogy ha nem fognám vissza magam, lealacsonyító fintorba rándulna az arcom. Gyászolják még a nővérüket, ami talán érthető, de már fél éve nincs köztük. Nem gondolhatták komolyan, hogy a halála miatt megszakad majd egy ilyen jelentős hagyomány a családjaink között.
Bár közel sem ennyire egyszerű, mint a kérdésem sugallná, igazából sosem mondtam volna nemet, igazából hajlandó vagyok elviselni őket, hiszen teljesen meg vagyok győződve arról, hogy náluk rosszabbon is túl vagyok már - de ha megcáfolnák sem gond. Szeretem a kihívásokat, Ruslan módszerei is azért voltak olyan hatékonyak rajtam. Rosszabbak tudnának lenni nála? Nem tudom, de őszintén érdekel a válasz a kérdésre.

Calysta Munter-Graves varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Calysta Munter-Graves
Szer. Ápr. 05, 2023 5:39 pm
"What if I'm far from home? Oh brother, I will hear you call. What if I lose it all? Oh sister, I will help you out. Oh, if the sky comes falling down, For you There's nothing in this world I wouldn't do."
niki & lev
Keserűséggel veszem tudomásul Niki válaszát a fejemben. “Csodás!” Tudtuk, hogy előbb vagy utóbb el fog jönni ez a nap is, hogy ezt nem kerülhetjük el, de reméltük, én legalábbis mindenképpen, hogy van még időnk. Arra mindenesetre egyáltalán nem számítottam, hogy a hazatérésünk első napján ezzel fogadnak majd bennünket. Persze van ebben némi pozitívum is, mert minél előbb átesünk ezen, annál több időnk marad hozzászokni, és annál felkészültebben tudunk visszatérni januárban a Roxfortba. Szóval állíthatom, hogy van egy racionálisabban gondolkodó felem, amely képes felfogni a megsürgetett rituálé előnyeit, csak épp ezt a felemet most kissé elnyomja a haragom és a csalódottságom, illetve a gyász, ami szintén nem tűnt el belőlem varázslatos módon az elmúlt hónapokban. Fél év sajnos kevés, hogy elfelejtsünk valakit, akivel tizennyolc éven át össze voltunk kötve.

Ennek ellenére a nagy bejelentéshez kijelölt szalonba már némileg beletörődően, mindenesetre jól kordában tartott indulatokkal sétálok be. Aztán tudatják velünk, hogy ki is lesz az új testvérünk, én pedig ettől percekig szinte nem is térek magamhoz. Egyelőre semmiképpen nem is tudok úgy gondolni Levre, mint leendő fivéremre. Ez annyira abszurd. Ő csak egy idegen. Mi a lányokkal nővéreknek neveztük és éreztük egymást, hisz a születésünktől fogva össze voltunk kapcsolva, együtt nőttünk fel, jobban ismerjük egymást, és közelebb állunk egymáshoz, mint ez bárki másról elmondható volna az életünkben. Lev legfeljebb egy új szövetséges lesz, egy új eszköz a céljaink eléréséhez. Nem több. És még ezt is mérhetetlenül nehéz elfogadni egyelőre. “Tudom, Niki” - sóhajtok, majd megdörzsölöm a halántékomat, mintha ez segíthetne elmulasztani a feszültségtől kialakult és egyre erősödő fejfájásomat. Egyetértek a nővéremmel, teljes mértékben, de nem akarom táplálni a haragját a sajátommal, mert ez csak megnehezíti a dolgunkat. Azt, hogy teljesítsük a kötelességünket, ami elől úgysem menekülhetünk. “Nem igaz, hogy nem tudtak volna valaki alkalmasabbat találni, ha már muszáj hozzánk kötniük egy harmadik tagot. De Kira halála óta sajnos már amúgy is egyértelmű volt, hogy a legkisebb mértékben sem számít a szavunk, vagy hogy mi mit akarunk, csak eszközök vagyunk. Mit tehetnénk? Ha őszinte akarok lenni, már az is megfordult a fejemben, hogy bennünket is képesek volnának lecserélni, ha az szolgálná az érdekeiket.” És lecserélés alatt természetesen azt értem, hogy kiiktatnának. Elfordulok a párostól pár pillanatra, míg lenyugtatom magam, és képes leszek kiereszteni az időközben ökölbe szorult kezeimet magam mellett. Igen, hát úgy tűnik, mégsem tudom megtartani magamnak minden haragos gondolatomat, megkímélve Nikit tőlük. És miután visszafordulok az irányukba, Karkaroff a kérdésemre adott egyszerű bólintása is már csak olaj a tűzre. “Azt hiszi, tudja. Pedig, Merlinre, dehogy tudja! Fogalma sincs.” - Váltok egy jelentőségteljes pillantást Nikivel, mielőtt megszólalnék.

- Dehogy tudod... Elméletben talán igen, de gyakorlatban elképzelésed sincs, milyen ez. Mi beleszülettünk ebbe. Így nőttünk fel, ez az életünk, szinte egyek vagyunk. De te csak egy idegen vagy. Egy új adaléka a szövetségnek, amiről, őszintén szólva, szerintem még senki sem tudhatja biztosan, hogy mit eredményezhet majd, milyen hatással lehetsz az egészre. - ingatom a fejemet. Nekem jelenleg az az érzésem, hogy ebből csak káosz és őrület lesz. “Engem hiába próbálnak azzal lelkesíteni, meg nyugtatni, hogy Lev milyen jó harcos, nagy a fájdalomtűrése, vagy hogy milyen jót tesz majd a vérfrissítés a csapatnak. Ez engem nem hat meg. Ez csak duma. Ők sem tudják még, mi lesz ennek a vége.” Pillantok el Niki felé. - Főleg mert erősen kétlem, hogy valaha a szövetség történelme során létezett volna ilyen vegyes nemű csapat. Ez úgy száz, vagy akár csak ötven évvel ezelőtt még egyszerűen elképzelhetetlen lett volna. - Sőt, ha tippelhetek, annak idején nem csupán nevettek volna erre a gondolatra, de akár meg is büntették volna azt, aki ezzel elő mert volna rukkolni. - Szóval bocsáss meg, ha nem kitörő örömmel fogadjuk a csatlakozásodat... - tárom szét a karomat, majd szusszanok egyet. Ehhez nem lehet pár perc alatt hozzászokni, annyi biztos. Nem is értem, az új fiú miért ennyire nyugodt? Mármint nem konkrétan a nyugalma zavar, talán sokkal inkább a magabiztossága. Hogy azt gondolja, tudja, mire vállalkozott. Mégis vajon mióta tudhatja? Mióta készülhet erre?

- Mióta? Mióta vártad ezt a lehetőséget? - fordulok szembe vele ezúttal némileg vádlón. - Mert az egyértelmű, hogy velünk ellentétben neked ezt a nagy hírt nem most zúdították a nyakadba. Ha így lenne, legalább annyi kérdésed és kételyed lenne, mint nekünk... - állapítom meg közelebb lépve, az arcát fürkészve. Annyi biztos, hogy felesleges és értelmetlen volna nekünk hazudnia. Hisz a nap végére nyilvánvalóan azt is tudni fogjuk róla, ami a legkevésbé sem érdekel bennünket.

Lev Karkaroff varázslatosnak találta



Caly.
"The finest steel has to go through
the hottest fire."
Vissza az elejére Go down
Nikolina Dashkov


Akadémista

blood siblings | the ritual Jules-euphoria

Lakhely :

❧ Párizs | Szentpétervár | Roxfort

Elõtörténet :

do you really wanna hurt me?

Keresem :

❧ my boys... i just wanna play a little

Multik :

❧ kiskacsa

Playby :

❧ Hunter Schafer


75


blood siblings | the ritual Empty
Nikolina Dashkov
Kedd Ápr. 18, 2023 12:39 pm


we, take this oath tonight,
and from tonight we share the same blood and faith. may this pact never break, may our alliance remain strong even in the darkest times.

caly && lev && niki
Igazából hülyeség lenne rejtegetnem, mennyire utálom ezt a helyzetet - hiszen Caly pontosan tudja, mit érzek, Lev pedig hamarosan amúgy is megtudná, hiába akarnék neki most jópofizni. Így persze, hogy hangot adok a dühömnek! És mindenki örülhet neki, hogy csak hangban fejezem ki… Caly ismer, ő tudja, hogy most még visszafogom magam. Sőt, szerintem az ő önkontrollja az egyetlen visszatartó erő, ami miatt nem rendezek nagyobb jelenetet itt és most.
Persze ez csak üres fenyegetőzés. Egy önző hisztéria, ami egy önző tinilány még önzőbb lelkéből szól, semmi olyasmi amit komolyan kellene venni, nem igaz? Francba már… “Megnézném ők mit szólnának, ha kényszerből össze kellene kötniük a gondolataikat egy random idegennel…” – jegyzem meg, mindezt pedig az ajtó felé vetett egyetlen szúrós pillantásommal nyugtázom. Azok a puhapöcsök egy napig sem bírnák ki. Lehet, hogy bele is őrülnének. Hmm, izgalmas lenne végignézni… – “Hát persze, hogy képesek lennének rá. Ezen a ponton elég egyértelmű, hogy szarba se vesznek minket.”
Ha tényleg érdekelné őket, hogy mi lesz velünk, sokkal megfontoltabban kerestek volna új tagot mellénk. Nem hiszem, hogy mi négyen vagyunk az egyetlenek, akik ugyanakkor születtek és elvileg megfelelnek az elvárásoknak - bár Lev megfelelésében erősen kételkedek. Tekintetem találkozik Calyéval, szavaival pedig teljes mértékben egyetértek. Ha a Karkaroff kölyök tudná, mit fognak a nyakába zúdítani, nem vállalná el. Azt hiszem, a helyében én semmiképp’ nem tenném. Mert a szövetség túl nagy felelősség, túl nagy zűrzavar, még így is, hogy mi ebben nőttünk fel. Sokszor azt érzem, kezd túlnőni rajtam ez az egész. Én ehhez kevés vagyok még a szociopata hajlamaim ellenére is.
Lev pedig csak egy vírus, egy idegen sejt a szervezetben, amit vagy megpróbál kidobni a többi sejt, vagy befogadják. Ha előbbi, abból valóban hatalmas káosz fog keletkezni, ha utóbbi - amire nem sok esélyt látok -, akkor minden jó és minden szép egészen addig, míg amaz el nem kezdi mérgezni a testet. Ha a méreg eljut a szívig, a rendszer működése leáll, s minden sejt elpusztul - az is, mely’ a vírust hordozta. Egy szó mint száz, ennek nem lesz jó vége.
“Ez nem a vérfrissítésről szól, Caly… Nézz már rá, olyan, mint egy jól betanított rendőrkutya, úgy ugrál ahogy a fejesek fütyülnek neki. Nem kérdez, nem kételkedik, olyan merev mint egy szikla. Egy robotnak több önálló véleménye van…” – Küldök nővérem felé egy sokatmondó pillantást. – “Szerintem így akarják bebiztosítani, hogy ne kérdőjelezzük meg a döntéseiket. Biztos feltűnt nekik, hogy Kira halála óta megváltozott valami.”
Igen, azóta a szokásosnál is több kérdés merült fel bennem, és a szokásosnál is többször fordult elő, hogy az elvárt módszerek helyett máshogy teljesítettem a feladataimat; úgy, ahogy nekem tetszett. Nem mintha eddig gondjuk lett volna vele egyébként. Általában amúgy is én vagyok az, aki hajlandó szégyent hozni a saját fejére a végső cél érdekében, ebbe az őseim is elég hamar beletörődtek.
– Nem véletlenül – teszem hozzá a vegyes nemű szövetségeket illetően; hiszen a nők és férfiak nagyon sok dologban nem képesek egyetérteni, ami alaphelyzetben az élet egy külön szépsége, ám a mi esetünkben nem több egy halálunkig szóló átoknál.
Nagyon érdekelne, hogy Lev mégis mi a francért mondott erre igent. Mi jó származik neki abból, hogy belép a szövetségbe, ráadásul két lány mellé? A családja elismerésére vágyik vajon? Vagy csak feljebb akar törni a társadalmunkban? Mit akar?!
– Hidd el, ha nem alig öt perce közölték volna velünk ezt az egészet, lett volna hozzá egy-két szavam – sziszegem a fiú kérdésére. Nem tudom, mit várnak tőlünk. Az már biztos, hogy nem leszünk puszipajtások, hiszen arra se vagyunk képesek, hogy tiszteljük egymást.
– Ugyan, Caly, nézz már rá… Alig várta, hogy ez megtörténhessen és végre büszke legyen rá a család – vágom rá egy grimasszal. – Hát elárulok egy titkot, zsenikém, sose leszel elég jó – intézem ezt Lev felé, közben összefont karokkal elé lépek. – Csak egy pótcselekvés vagy, egy cserealkatrész Kira helyett, de a nyomába sem érhetsz annak a köteléknek, ami köztünk volt. És biztosíthatlak, nem fogom megkönnyíteni a dolgodat. Ha rajtam múlik, utálni fogod minden egyes percét, Karkaroff, aztán futhatsz vissza apucihoz panaszkodni.
“Idegesít. Vajon képesek lennének valaki alkalmasabbat választani helyette, ha most kipróbálnám rajta a gyilkos átkot?” – vetem fel nővéremnek a lehetőséget, bár tudom, hogy úgysem tehetem meg, különben itt helyben kivégeznének. – “Vagy véletlenül megbotlok és beleállítom a pillangókésemet. Azt csak elnéznék nekem, nem?” – Ehhez már kicsúszik a számon egy halk kuncogás is, miközben Calyra pillantva halványan elmosolyodok. Ebből látszik, hogy baj van… Ha feszült helyzetben viccelődni kezdek, az azt jelenti, hogy nagyon igyekszem visszafogni magamat.

take it all ❧ i promise i'll grow to like you later, lev blood siblings | the ritual 3436709037credit

Calysta Munter-Graves and Lev Karkaroff varázslatosnak találta





our devil has pale skin and blue eyes


Vissza az elejére Go down
Lev Karkaroff


Akadémista

blood siblings | the ritual B0cfa04621e61bd1420931a4c73208995d1176d0

Elõtörténet :

do or die you're a mercenary
blood siblings | the ritual CRIVC6I
go and make them proud
do what's necessary

Keresem :

blood siblings | the ritual Dok28ML


39


blood siblings | the ritual Empty
Lev Karkaroff
Csüt. Ápr. 27, 2023 6:22 pm
can't go to hell,  already there
Walk right in all you sinners and saints Tonight's the night we're gonna take off these chains Some wounds will never mend
Caly & Niki
Azt hiszem értem, hogy a lányok miért csak most tudták meg a hírt. Az érzelmeik elöntik a termet, nekem pedig ez az egyetlen helyzet amit fogalmam sincs hogyan tudnék kezelni.
- Innen nézve úgy tűnik, már megállapodtatok erről. - Nincs a hangomban harag, sem gúny, semmi igazából, velük ellentétben én végig higgadt maradok, legfeljebb enyhén irritált a helyzet miatt. Csak egy egyszerű megfigyelés volt azokból a lopott meg kevésbé lopott pillantásokból köztük, és a hosszabbra nyúló hallgatásokról. Azt hiszem értem, miért önthetik el őket ennyire erős érzelmek, azt viszont mégsem, hogy hogyan nem kerekedik ezeken felül egyfajta kötelességtudat - vagy éppen túlélési ösztön. Még ha eddig nem is ennyire hasonló útra szántak minket, annyira mégis hasonló volt, hogy ráérezzünk a veszélyeire. - Gyakorlatban nehéz lett volna. - Értetlenre vált a tekintetem, értelmet keresek a kijelentésében, de nem találok. Nyilván nem lehet gyakorlati tudásom egy olyan dologról ami ennyire ritka, egy maroknyi ember tapasztalhatja csak. - Ez viszont nem jelenti azt, hogy ne tudnék alkalmazkodni hozzá. - Nincs más választás. Nyilván nem fogom feladni, mielőtt még elkezdődött volna. - Hogy ne tudnánk alkalmazkodni hozzá. - Sóhajtok halkan, miközben kiegészítem, bár úgy sejtem, bármit mondok, hibákat keresnek majd benne, ahogyan bennem is. De nem zavar a kritika, sem a harag vagy a lenéző pillantás. Tisztában vagyok a képességeimmel. Most egy betolakodó vagyok számukra, kicsit ők is számomra. Nem szeretek csapatban dolgozni. De az életem sosem arról szólt, hogy mit szeretek vagy szeretnék. - Én sem vagyok lelkes, de ez nem rólunk szól. - Ideje kimondani hangosan is, azt hiszem.

Bármit is mond Nikolina, kétlem, hogy a kimenetelt befolyásolhatták volna ők, legfeljebb nehezítették volna, de szerintem ez határozottan túlnő rajtunk. Rajtuk is.
- Nem vártam. - Nem szándékszom hazudni nekik, hosszú percek, de csak percek kérdése és úgysem sok titkom maradhat így elsőre, csak percek vagy órák, és pontosan tudni fogják mit gondolok meg érzek erről az egészről. - Nem teszek fel felesleges kérdéseket. - Itt pedig felesleges lett volna miértek után kutatni. Bár ez azért is, mert láttam a jeleket, megsejtettem a terveket - hiszen egész életemben hozzá voltam hasonlítva. Azt hiszem, ha ezt megtudják, ismét kiborulnak majd. - A reakciótokból ítélve van egy sejtésem, hogy miért csak most tudhattátok meg. - Azt hiszem értem miért vannak kiborulva, mégis különösnek hat. Ha napokig dühönghetnek, az problémásabb lett volna, mint most megtudni, mikor már késő elmenekülni előle. Én nem szoktam menekülni az elől amit elém dobnak. Problémákat látok és megoldásokat keresek, anélkül, hogy annyira közel kerülnék a feladathoz, hogy az érzelmeim uralkodjanak felettem. Valamikor régen túlélő módba kapcsoltak, és mintha azóta sem lenne kiút ebből. Ha hibázok, meghalok. Ha túl gyenge vagyok, meghalok. Pótolható vagyok és ezzel teljesen tisztában is vagyok - velük ellentétben.

Nikolina szavai viszont elérnek hozzám, az eddig igenis nyugodt vonásaim megrezzenek, a testtartásom már nem csak a megszokott merev, van benne némi feszültség. - Tudom, hogy nem leszek elég jó. - Szintén kár tagadni, a tökéletesség hajszolásával az a gond, hogy a cél elérhetetlen, mert mindig lehet többet meg többet. De gyorsan kiderült, hogy ki a csapat leglobbanékonyabb tagja. Egész életemben alig voltam több, mint Kira árnyéka. Valaki, akit azért hajtottak, hogy jobb lehessen, mégsem lehetett, hiszen ő több volt. Születése óta többre szánták, nekem pedig ezzel kellett versenybe szállnom. A haragom lassan elönti az elmémet, alattomosan szivárog a felszínre, ahogyan a szavai elérnek viszont, szinte azonnal elönt. Nem kellett volna ilyen gyorsan ilyen gyenge pontra tapintania - bár ez annyira nem is meglepő. Nem szabad alábecsülnöm őket. Becsukom a szemeimet egy pillanatra, mély levegőt veszek, nem engedhetem meg magamnak, hogy a haragom irányítson. Lélegezni próbálok, mert tudom, hogy ez a legrosszabb pillanat arra, hogy elveszítsem a fejem. - Nem ismerjük egymást. - Fogalmam sincs mint mondhatnék, ha egyáltalán mondhatnék bármit is ami segítene. Nem az ilyen helyzetekre képeztek. De Nikita egyenesen a gyengémbe talált. - A nap végére úgyis megtudtok mindent. - Most először morranok rájuk, mert most először érzem a beszélgetésünk folyamán, hogy nem fér el a haragom a testemben. Megindulok lassan, mert képtelen vagyok egy helyben maradni. A lépteim csendesek, szinte nesztelenek, ahogyan a fal mellett haladok. Nincs érkezési célom az úttal, csak az idegeimet akarom lenyugtatni, mielőtt még valami meggondolatlant tennék vagy mondanék. A mozgásom viszont sokkal gépszerűbb, mint korábban volt, ha eléggé figyelnek, kiérezhetik belőle a bennem áramló feszültséget. Utálom. Nyilván utálom ezt a részét is, hogy mindent meg kell osztanom velük. - Nyilván nekem sem kellemes megosztani az elmémet másokkal vagy hagyni, hogy megtudjanak mindent. - Zárkózott vagyok, még a hozzám legközelebbi ember sem ismeri az életem több, mint felét. Ők pedig két idegen. - De a kötelességek elől egyikünk sem menekülhet el. - Nem tudom, hogy képes lennék-e bármiféle szimpátiát kiváltani belőlük, vagy egyáltalán jó úton haladok-e, vagy csak tovább rontok. De a haragom nem hagyja bennem a szavakat, ahogy rájuk pillantok, előbb Nikitára, majd Calystára. Utóbbin kicsit hosszasabban időzik a tekintetem, ebben a pillanatban ő a józanabb. Nem várom, hogy kimentsen a helyzetből, nem szorulok megmentésre, csak jó lenne, ha legalább egyikük vastag koponyáján és érzelmei homályos fátylán átmenne az értelem a szavaim mögött. Mielőtt még én is alábukok a haragomban...

Calysta Munter-Graves varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Calysta Munter-Graves
Hétf. Aug. 14, 2023 8:23 pm
"What if I'm far from home? Oh brother, I will hear you call. What if I lose it all? Oh sister, I will help you out. Oh, if the sky comes falling down, For you There's nothing in this world I wouldn't do."
niki & lev
“A legtöbbjük előbb-utóbb valószínűleg valamelyik ispotály elmeosztályán végezné.” - forgatom a szemeimet. Kétségtelen, hogy ezekkel a képességekkel nem egyszerű megbirkózni, és hogy nem lehet rá bárki képes. Ezért sem mindegy, hogy kit választanak mellénk harmadiknak. Kira után beválasztani egy fiút... ezzel kockára tesznek mindent. Mert ha Lev nem jól kezeli ezt, ha nem tudja megtanulni irányítani a dolgot, azzal az egész szövetségnek befellegzett. És pillanatnyi kételyeim sincsenek azt illetően, hogy mennyire megpiszkálhatja majd az agyát, amikor két szinte teljesen ismeretlen lánnyal kell osztoznia a gondolatain.

Már-már fáradtan sóhajtok Niki egyetértésére azt illetően, hogy minden bizonnyal feláldozhatóak vagyunk az öregek szemében. Valószínűleg még a saját családunk szemében is. Jó, talán nem minden tagja dobna be bennünket szükség esetén a farkasok elé, de egyesek biztosan. És ez így egymás között kimondva, még ha csak gondolatban is, kissé fájdalmas.  

„Igen, igazad lehet” - pillantok én is Levre, és egy apró fintorral végigmérem. Tényleg olyan, mint egy jól beidomított háziállat. De nem azok vagyunk mindannyian? Mégis egy kicsit olyan érzés, mintha egy kémet ültetnének be közénk. Ami nem azért zavar, mert bármi takargatni valónk lenne. Jó, talán akad egy-két kósza gondolat, amit nem szívesen osztanék meg mással, de a hűségem attól még töretlen. Ez az új helyzet viszont plusz nyomást gyakorolhat ránk, teljesen szükségtelenül, és nem mellesleg egészségtelenül. „Már csak az a kérdés, pontosan kihez vagy mihez is ennyire hűséges, nem igaz?” Ez persze hamarosan ki fog derülni, de mindenesetre szerintem nem egy jelentéktelen kérdés. Nem mindegy, hogy az eszméinkhez, a családjához, a szervezethez kötődik-e, esetleg valaki más konkrét személyhez, aki irányíthatja, befolyásolhatja őt. Nem velünk nevelkedett, és nyilvánvalóan nem úgy, ahogy mi, ezért nem tudhatjuk, milyen szabályokat követ, amíg össze nem kötnek bennünket. De persze egyértelműen készen áll arra, hogy ezt még ma megossza velünk. Ezt talán elkönyvelhetjük pozitívumnak.

Érdeklődve hallgatom őket, és közben Lev reakcióit figyelem, miközben ők vitába szállnak egymással. Niki ingerültsége és éles nyelve, a szavai, amelyekkel igyekszik odaszúrni leendő fivérünknek, a legkevésbé sem lep meg. Ez teljesen ő. Halványan el is mosolyodom, de továbbra is a srácot fürkészem, próbálom felmérni őt. Igyekszik nem mutatni érzelmeket, de úgy tűnik, zokon veszi, hogy egy pótalkatrésznek tartjuk. Pedig, ismerjük el, tényleg az. Aligha lehet ezen szépíteni. És nyilvánvalóan sokat kell ahhoz még bizonyítania, hogy valaha is többnek tartsuk őt ennél. Az viszont már-már tetszik, hogy máris kötelességként gondol arra, ami ránk vár, aminek eleget akar tenni. Nem mintha eddig kételkedtem volna ebben, vagy aggódtam volna, hogy nincs kötelességtudata. Valóban rá van írva, hogy bármikor kész parancsra ugrani. Éppen csak tetszik, hogy képes ezt ilyen higgadtan elemezni, és szem előtt tartani. Tényleg nyugodt srácnak tűnik. Ez Kirával szemben előny. Ő néha épp olyan forrófejű volt, mint Niki, és ezzel párszor elég kellemetlen helyzetbe hoztak. Én megfontoltabb vagyok. És nem akarom őket egymáshoz hasonlítani elhunyt nővérünkkel, de muszáj most racionális gondolkodnom, hogy el tudjam fogadni a megváltoztathatatlant.  

„Nyugi, Nik, még ne élezd a pillangókéseidet. Szerintem adjunk neki egy esélyt. Azt hiszem, látok benne némi potenciált...” - ismerem el először csak a vérnővéremnek. „Ha elcseszi nekünk a dolgokat, még akkor is ráérünk mondjuk lelökni a Roxfort csillagvizsgálójából” - váltok cinkost pillantást a lánnyal, mielőtt újra Levhez fordulnék, és valamennyivel közelebb is sétálok hozzá.

- Ahogy mondod: a kötelesség az első. És a nap végére valóban hozzáférésünk lesz minden gondolatodhoz. Van esetleg bármi, amit még azelőtt megosztanál velünk? - vonom fel a szemöldököm. Valami meglepő mondjuk, amit szeretne előbb megmagyarázni, amire felkészítene bennünket, mielőtt élesben szembesülnénk vele. Most lenne esélye előre is megvédeni magát.

- Egyébként... Mi is az pontosan, amiben jó vagy? Amit hozzá tudsz majd tenni ehhez a szövetséghez? - Az öregek felsoroltak pár dolgot, de az úgy elég ködös volt. Szerintem csak minél jobb színben akarták feltüntetni őt előttünk, meg mindenki más előtt is, hogy jól csengjen a bejelentésük. De most tőle akarom hallani. Mitől más ő, mint bárki más, akit esetleg találhattak volna Kira helyett?

Lev Karkaroff varázslatosnak találta



Caly.
"The finest steel has to go through
the hottest fire."
Vissza az elejére Go down
Nikolina Dashkov


Akadémista

blood siblings | the ritual Jules-euphoria

Lakhely :

❧ Párizs | Szentpétervár | Roxfort

Elõtörténet :

do you really wanna hurt me?

Keresem :

❧ my boys... i just wanna play a little

Multik :

❧ kiskacsa

Playby :

❧ Hunter Schafer


75


blood siblings | the ritual Empty
Nikolina Dashkov
Szomb. Szept. 16, 2023 6:47 pm


niki
& caly
& lev
we, take this oath tonight, and from tonight we share the same blood and faith. may this pact never break, may our alliance remain strong even in the darkest times.
“Kétségtelen” – értek egyet nővéremmel. Egy ilyen kapcsolat fenntartására és kezelésére nem képes akárki, erre születni kell, különben könnyedén és gyorsan fordul át őrületbe a dolog… Még  rám is sokszor van rossz hatással, pedig én ebben nőttem fel. Csak ezt ismerem. Csak ez létezik számomra. De a Karkaroff kölyök… Neki a csend a megszokott, a fejében uralkodó nyugalom és sötétség, a fagy és a saját gondolatainak visszhangzása, ő nem ismeri azt az érzést, amikor egy másik személy gond nélkül furakodik elméjébe, nem tudja milyen az, amikor a világ másik pontjáról képes valaki a gondolataiba nézni, az ő szemeit használni vagy az ő emlékképei közt kutakodni. Ehhez erős bizalom kell, egy olyan kötelék, mely a testvériségen is túlnyúlik… Mint mondtam, erre születni kell.

Csak sóhajtok, s ismét a fiúra vetek egy pillantást. Ha valamivel több empátia szorult volna belém, szerintem most sajnálnám őt, vagy talán megpróbálnám az ő szemszögéből is megismerni a történetet, de így mást sem látok, csak egy pótalkatrészt, amivel helyettesíteni akarják Kirát. Egy felesleges terhet a vállainkra. Megvoltunk mi ketten… Nem kellett volna egy felesleges harmadik. Egy idegen… Tökmindegy, hogy fiú, az most nem lényeg - bár tény, hogy nehéz dolgunk lesz vele -, de nem ismerjük. Ez itt a fő probléma.

“Hamarosan megtudjuk. De ha valami gebasz lesz, Caly, esküszöm…” – Be se fejezem inkább, pontosan tudja, mire gondolok. Ha Lev Karkaroff csak a kisujját rosszul mozdítja, itt vér fog folyni. Rég öltem már egyébként is… Kezd hiányozni. A végén még kénytelen leszek megkeresni Zakot és térden csúszva könyörögni neki, hogy vigyen magával az egyik küldetésére. Csak hadd lássak egy kis piros vért csordogálni… – Heh, fogalmad sincs, miről beszélsz – csóválom a fejemet. Hogy alkalmazkodjunk? Persze, ezt mondani könnyű, miközben halvány gőze sincs arról, milyen érzés egy ilyen kötelék. Mintha három személy lennénk egy testben, mintha egy személy lennénk három testben, három elme, három test, egy egység. Zűrzavaros, persze részben csodaszép… De egy idegennek, aki nem csinált még ilyet, inkább csak káosz lesz az egész. Azzal viszont nem értek egyet, hogy ez nem rólunk szól. Igen, egy nagyobb célt szolgálunk, de ez most a mi személyes ügyünk. A nagyokat csak az érdekli, hogy egyben legyen a szövetség, viszont belőlünk áll össze a triumvirátus, a mi egyedi képességeinkből, a mi személyiségünkből. Tehát ez igenis rólunk szól. A mi sorsunkról, a mi életünkről, a mi jövőnkről.

Nem méltatom válaszra, pedig bőven fűzhetnék hozzá, elmagyarázhatnám neki a kiakadásunk okainak teljes listáját, tarthatnék neki kiselőadást róla példákkal és interaktív feladatokkal, akkor sem lennénk előrébb. Mert neki vasakarata van, és látszólag alacsony érzelmi intelligenciája. Nem mintha az enyém sokkal magasabb lenne… Hamar be is bizonyítom, s ugyan csak találgatásnak indult részemről a Karkaroff fiú sértegetése, ezek szerint tökéletes tipp volt minden szavam, és tökéletes sebeket ejtettem velük a kis lelkén. Ó, jaj. Csak nem mérges lett? – Tudod? Biztos vagy benne? – kérdezem némi ártatlanságot csempészve a hangomba, s kissé félrebillentem a fejemet, közben erősen fürkészem az arcát, hogy a legapróbb rezzenést is biztosan észrevegyem rajta. – Csak mert nekem úgy tűnik, hogy nagyon is meg vagy elégedve magaddal – állapítom meg, közben még közelebb is hajolok hozzá, hallgatom a légzését, mit annyira lelkesen igyekszik fegyelmezni, s mivel látom, hogy érzékeny pontra tapintottam, óh, hát képtelen vagyok visszatartani azt az aprócska mosolyt, ami szám egyik sarkába telepszik. Megfogtalak, Lev Karkaroff, az enyém vagy. Talán nem is rossz ez az egész… Legalább lesz egy új játékszerem.

Hagyom, hogy odébb sétáljon, s kiegyenesedve söpröm a vállam mögé néhány hajtincsemet, közben figyelem minden mozdulatát. Szórakoztat, nagyon is, legalább is most még… – Ez esetben alig várom, hogy alaposan megismerjük egymást, kedves Lev – mosolygok rá bájosan, de ha egy kicsit is figyel, érezni fogja, hogy semmi jóindulat nincs a szavaimban. Ha valamiben jó vagyok, az a rendelkezésemre álló információ kihasználása - szemétkedés céljából legfőképpen. Róla pedig mindent tudni fogok… Hihi.

“Bele se kezdj, Caly” – figyelmeztetem nővéremet. Tudom, hogy épp elemezget, próbálja felmérni, hogy Lev miben lesz jó hatással a szövetségre, s azt is tudom, hogy Kira személyiségével hasonlítja össze. Sejtettem, hogy így lesz… Hiába vagyok én a Hollós, Caly az, aki előbb az eszét szereti használni, és csak aztán az ökleit. – “Lev mellett maximum elalszunk.”

S talán ez a nyugodtság az, ami igazán idegesít a fiúban. Hogy úgy viselkedik, mintha ez az egész helyzet nem lenne egy kicsit sem kiborító, pedig az igazság az, hogy minden felborulni látszik. – “Legalább te. Én csak a felesleges erőfeszítést látom benne” – jegyzem meg, de a folytatást hallva elengedek egy diszkrét kuncogást. Igen, ha úgy adódik tudom, hogy Caly mellettem fog állni. Ez az egy dolog nyugtat meg most.

Ahogy nővérem kérdése elhangzik, már én is némi érdeklődéssel fordulok Karkaroff felé. Lehet, hogy most még bőséggel utálom még a lélegzetének hangját is, de nem akarok még több meglepetést. Szóval ha van bármi, amit jobb előre tudnunk, nos itt az ideje, hogy közölje velünk. Kissé lazítok is a testtartásomon, csak hogy biztosan érzékelje, hogy most nyitott vagyok csendben végighallgatni, hátha ez bátorítja valamennyire. Nem, ez nem jelenti azt, hogy elfogadom a helyzetet… De hajlandó vagyok befejezni a nyilvános hisztit. Egyelőre.

Míg ők ketten folytatják a társalgást, én némán az ablakhoz sétálok, s vetek egy pillantást kifelé. Kezd elfogyni a türelmem… Ha már mindenáron végig kell ezt csinálnunk, igazán megtehetnék, hogy nem váratnak minket tovább. Szeretnék túlesni rajta. Aztán hazamenni. Vagy megszervezni egy találkát valamelyik Sebbyvel. Esetleg mindkettővel. Óh, a kis Karkaroffot tuti idegesítené, hogy nem tud még kizárni és végig kell hallgatnia mindent…! Elvigyorodok. Ez a legjobb ötlet, amit valaha kitaláltam.
898


Lev Karkaroff varázslatosnak találta





our devil has pale skin and blue eyes


Vissza az elejére Go down
Lev Karkaroff


Akadémista

blood siblings | the ritual B0cfa04621e61bd1420931a4c73208995d1176d0

Elõtörténet :

do or die you're a mercenary
blood siblings | the ritual CRIVC6I
go and make them proud
do what's necessary

Keresem :

blood siblings | the ritual Dok28ML


39


blood siblings | the ritual Empty
Lev Karkaroff
Kedd Nov. 21, 2023 1:12 pm
can't go to hell,  already there
Walk right in all you sinners and saints Tonight's the night we're gonna take off these chains Some wounds will never mend
Caly & Niki
Ha nem lenne önmagában elég kellemetlen pontja az egész szövetségnek, a két lány mintha szándékosan akarná még nehezebbé tenni. Csak azt nem értem mi ebben a jó számukra, legfeljebb az lehet, ha azt remélik, hogy valamilyen módon elrémiszthetnek… de erre semmi esély. Teljesen felesleges harcba kezdenek, ráadásul olyanba amit egyikünk sem nyerhet meg igazán. A döntés eleve nem a miénk, az ilyen dolgokban sosem.
Elkapom Calysta fintorát is, de nem sülyledek arra a szintre, hogy megjegyzést tegyek rá, helyette csak érdektelenül bámulok a szemébe. Nem fognak intimidálni sem, vagy akármit terveznek igazából. Az is lehet, hogy nincsenek is terveik, egyszerűen sértettek és duzzognak - de akkor meg a maradék tiszteletem is odavesz feléjük. Nem tudom megérteni a kötődésüket Kirához.
Egyedül Nikolina szavai lesznek azok amik végül célt érnek, akkor is ha nem akarom, mert pontosan azokat a gondolatokat fogalmazza meg amik már hosszú ideje kísértenek engem is. A legrosszabb, hogy igaza van, mert pontosan úgy kezelnek, mintha sosem lennék elég jó, és mindig cserealkatrész lennék, aki önmagában nem elég, de ha más nincs akkor tökéletesen elvégzi a dolgát. Helyettesíteni viszont kevés, nem akarok ennyi lenni, túl akarok nőni ezen az egészen… ahhoz viszont játszanom kell ezeket a játékokat. A vérszövetség egy jó lehetőség bizonyítani, és ezt is tervezem, akkor is ha most érezhetően ellenem vannak. Az elbukás sosem volt igazi lehetőség, és most sem lesz másképp. Csak még egy pár órára kell megőriznem a hidegvérem, utána meg kiadhatom magamból a haragomat amikor senki sem figyel. Most viszont óvatosnak kell lennem a lépéseimmel, ezért is próbálom másképp levezetni a feszültséget amielőtt az túlnőne rajtam. Tudom milyen az amikor elborul az agyam, és az összes helyzet közül ez lenne rá a legrosszabb. Ezért próbálom összeszedni a gondolataimat, rendezni őket és átgondolni minden szót ami elhagyja az ajkaimat. Főleg mikor látom, hogy Nikolina szándékosan játszadozik velem. Nem vagyok senki játékszere.

- Még úgy egy órán keresztül semmit sem tudsz rólam, csak amit látni akarsz. - Állom a tekintetét ahogyan közelebb hajol hozzám a lány, nem fog megrémiszteni, csak feldühített. Erről árulkodik még a tekintetem, túl őszintén mutatja a haragomat felé és némi megvetést, bár utóbbinak kérdéses, hogy ki is a tényleges tárgya… vagy mi. De itt ég most bennem, így el kell halkítanom mielőtt késő lenne. Szándékosan akar a bőröm alá mászni, igyekszem erre emlékeztetni magam. Csak állnom kell a támadásait amíg végigjutunk ezen a napon… és a következőn, és ki tudja még hányon. - Elégedett vagyok magammal. - Itt téved, mert nem a saját elvárásaim amik szétnyomnak, hanem az ahogyan másokhoz mérnek fel s közben elnyomják a saját érdemeimet. Nem vagyok Kira, de lehetek több, mint Kira. Most a pótalkatrésze vagyok, de ez nem lesz mindig így. Csak játszanom kell a szerepem, és ebből még ők sem rázhatnak ki. Viszont nem áll szándékomban tovább hergelni Nikolinát, nem az a fajta vagyok aki keresi a konfliktusokat, akkor sem, ha ennyire ki akarja érdemelni, nem szaladhat ki belőlem amit érzek. Nem érezhetek semmit sem. Nem érzek semmit sem. Csak a tények számítanak, azok pedig nem mind idegesítőek; arra kell koncentrálnom ami most kevésbé zavar… akármennyire is terelne a másik irányba. Én irányítom a haragomat és nem fordítva. - Mindenki akarhat többet. - Lassan felvonom a szemöldökömet, az egyetlen mozzanat amióta közelebb hajolt, mert biztos lehet abban, hogy nem én hátrálok meg előbb. Nem fogok visszavonulót fújni, ha támad, nem menekülhetek már első nap. Főleg nem első nap. A haragom még mélyről fortyog a csontjaimban, de azért állom a helyem. Nem ingatnak meg könnyedén.

Amikor viszont már mozdulhatok, szükségem van a térre, a mozgásra, valami monoton ütemre ami ténylegesen enyhíti a haragomat, mert nem tagadhatom örökre. Némán pillantok vissza Nikolinára, amikor kifejezi a hamis örömét. Nem bízom benne. Mondjuk a másik lányban sem. Nem véletlen, hogy nem szeretek csapatban dolgozni, jobb nekem, ha nem kell másokkal számolnom. Most viszont rögtön két partnert is kaptam… két olyat, akik kevés esélyt mutatnak az együttműködésre.

Calysta legalább egy higgadtabb magatartást mutat, bár nem hinném, hogy valahol nem hasonló dolgokat él át, mint Nikolina, csak másképp kezeli őket. - Mire gondolsz? - Értheti sok mindenre, de ahhoz, hogy válaszoljak, tudnom kellene mire. - Nem mintha sok titkolnivalóm maradna. - Szóval ha hallani is akarják, csak tessék, ez így vagy úgy, de akkor is kényelmetlen lesz a későbbiekben. - Az eddigiek alapján az egyetlen, ami számotokra kiborító lehet, hogy az apám mennyire örült Kira halálának, vagy hogy mennyi ellenszenvem van iránta. Nem voltunk közel. - A bátyját jobban ismertem, Kira pedig mindig egy konkurencia volt inkább, egy nehezen elérhető ideál, valaki akit túl kell szárnyalnom. - Az összes ember közül, az ő helyére kerültem volna a legkevésbé. - Nem csak számukra kellemetlen ez, de velük ellentétben én nem fogok panaszolkodni róla. Nem szeretek panaszolkodni, az nem old meg semmit és nem változtat semmin sem. Viszont ha ennyire fel tudja zaklatni őket még mindig az unokatestvérem elvesztése, akkor talán jobb, ha tudják előre, hogy az emlékeim közt egészen más formában szerepel a lány. Más kétlem, hogy sokkolná őket - nem hinném, hogy a nevelésünk olyan sok részletben különbözne egymástól.

- Biztos vagyok abban, hogy kaptatok már erről egy összefoglalót. - Most először látnak majdnem mosolyogni, s ezt is csak ezért, mert nem is mosoly, inkább csak gúny jelenik meg az arcomon, de legalább olyan gyorsan el is tűnik, s újra egészen kifejezéstelenné mosódik. Nem vagyok olyan ostoba, hogy nyíltan szidjam azokat akiknek a kezében a sorsunk van. - Föld elementalista vagyok. Jól bírom a fájdalmat, nehezen törnek meg, pontosan teljesítem amire kérnek. Nem érzek annyi felesleges dolgot, amik hátráltatnának a kötelességeimben. Jó megfigyelő vagyok, az erősségem az információ szerzése és megtartása. Több harcművészetben van alapom, értek a vadászathoz... nem csak állatokra. Tapasztalatom van a kínzásban is. - Vállat vonok, mert biztos vagyok abban, hogy ezekről hallottak, meg arról, hogy milyen jó katona vagyok, mert nem félek. Kevés dolog maradt ami miatt képes lennék még félni, igazából, szinte semmi amivel szemben valóban tehetetlen lennék. De mit mondjak magamról? Mindet megtudnak úgyis, szóval teljesen feleslegesnek érzem ezt az egészet most. Lehet, hogy kíváncsiak, de az utolsó egy óra már igazán elviselhető lehetne erre. - A Durmstrangon belül már fél éve a Magic is Mightnak dolgozom. - Nem olyan részlet, amit elárulhatnék alapból, de mint sok más, ez sem fog titokban maradni sokáig.



Oh, I love it and I hate it at the same time
Hidin' all of our sins from the daylight
Vissza az elejére Go down
Calysta Munter-Graves
Vas. Feb. 11, 2024 4:29 pm
"What if I'm far from home? Oh brother, I will hear you call. What if I lose it all? Oh sister, I will help you out. Oh, if the sky comes falling down, For you There's nothing in this world I wouldn't do."
niki & lev
Tudom, hogy hosszútávon meglehet az előnye annak, hogy ma megújítjuk a szövetséget összekötő varázst, és sejtem, hogy idővel nagyon erősek lehetünk majd együtt... Valahol talán még reménykedem is, hogy egy új elem, egy új féle szemlélet, és egy teljesen új skill set valóban a javunkra válik majd, ám közben látom magam előtt a következő heteket és hónapokat is, a rengeteg közös edzést, nem csak fizikai edzést, de elmebelit is. Látom a lelki szemeim előtt azt, hogy újra kell majd tanulnunk sok mindent, amit márt tudtunk, mert a megváltozott felálláshoz alkalmazkodni kell. Egy terhet veszünk a vállunkra azzal, hogy egy idegent kell befogadni a fejünkbe. Valakit, aki vérrokonságban áll elveszített nővérünkkel, mégis számunkra még szinte teljesen ismeretlen, és meg kell tanulnunk együtt élni vele olyan módon, ami mások számára teljesen felfoghatatlan. A vének nagy kihívás elé állítanak bennünket ezzel, és nem kétlem, hogy meg fogunk felelni, sőt, valahol még azzal is tisztában vagyok, hogy még mindig hatalmas megtiszteltetés a szövetség tagjának lenni. Ám attól még nem kell örülnöm vagy lelkesednem mindezért.

“Tudom... tudom, Nik...” - pillanatok nővérem felé együttérzően, mert teljesen átérzem az érzéseit, szinte mintha a sajátjaim volnának. A tehetetlen haragját, miközben még gondolatban sem képes befejezni a megkezdett mondatot. “Akármi is történjék innentől, mi mindig itt leszünk egymásnak, hogy támogassuk egymást. Amúgy meg... Ha hülyeséget csinál, vagy csak nagyon idegesítő lesz, tuti ki tudunk találni valamit, hogy megleckéztessük” - vetek egy sunyi, lopott pillantást leendő fivérünk felé. Mert tulajdonképpen nem kellenek ahhoz pillangókések, sem a csillagvizsgáló torony, hogy a kötelékünket használva rendre tanítsuk a srácot. Legalábbis amíg annyira új lesz neki ez az egész, valószínűleg kicsit sem lesz nehéz borsot törni az orra alá.

Ettől függetlenül azért próbálok, tényleg igyekszem látni a pozitívumokat is ebben a szituációban, és meglátni a lehetőséget Levben is. Őszinte érdeklődéssel hallgatom a mondandóját, és fejben már tényleg azon vagyok, hogy elképzeljem, hogyan is válhat majd hasznossá számunkra. Mert ebből a helyzetből nincs szökés, csak megszokni lehetséges és alkalmazkodni.

Ajkaim elvékonyodnak a hirtelen feltámadó, ám többé-kevésbé ügyesen elrejtett haragtól, amikor Lev elismeri, hogy az apja örült Kira halálának. Egyszerűen nem lehet teljesen közömbösen fogadni a hírt, hogy valóban akad, aki pozitív dolognak élte meg nővérünk elvesztését, és egy kihasználandó lehetőségként tekint rá. A srác ezt követő szavaira már viszont csak fintorgok. Lényegtelennek tűnnek. Egyébként sem léphetett volna más helyébe, hisz Kira és a többi Karkaroff vérvonalához tartozik.

- Ez egészen úgy hangzik, mintha apád egész életedben úgy nevelt volna, hogy Kira utánpótlása lehess... - jegyzem meg komoran, leplezetlen haraggal, miután felsorolja a képességeit. - Nagyon ajánlom, hogy neked és apádnak semmi közötök ne legyen Kira halálához - teszem hozzá sötéten. Több mint fél év telt el, és még mindig nem tudjuk, ki lőtte ki azt az átkot, ami végül nővérünk halált okozta. És nem mintha a szövetségünknek ne volnának ellenségei, de az öregeknek egyáltalán megfordult a fejében, hogy a tettest a saját köreikben keressék?

- Hát ez nagyszerű - szólalok meg újra minden lelkesedés nélkül, némi féltékenységgel, amikor Karkaroff elárulja, hogy fél éve hivatalosan is tagja a Magic is Mightnak. Mi pedig, akiket egész életünkben erre neveltek, még mindig nem kaptunk rendes beavatást.

Azt hiszem, volnának még kérdéseim, ám mielőtt bármelyiket is megfogalmaznám, nyílik az ajtó, és egy fiatal varázsló lép be rajta, akit értünk küldtek. Jelzi, hogy itt az idő. Majd mutatja is az utat nekünk a kastély udvarában előkészített helyszín felé. Valami fehér, meszes anyagból háromszöget rajzoltak a földre, és el kell foglalnunk annak egy-egy sarkát mindhármunknak. Amikor először átestünk ezen, még egy évesek sem voltunk, ezért számomra is újdonság lesz minden, ami ma innentől történni fog. A szertartást végre hajtó boszorkány egyenként hozzánk lép, hogy megvágja egy tőrrel a tenyerünket, majd a vérünket egy kisebb kőtálba fogja fel. Végül azt összekeverve a középen elhelyezett nagyobb kőedényben égő kék lángba önti, ami ettől azonnal sötét vörössé válik, és ezzel kezdetét veszi az összekötő ceremónia.



Caly.
"The finest steel has to go through
the hottest fire."
Vissza az elejére Go down
Nikolina Dashkov


Akadémista

blood siblings | the ritual Jules-euphoria

Lakhely :

❧ Párizs | Szentpétervár | Roxfort

Elõtörténet :

do you really wanna hurt me?

Keresem :

❧ my boys... i just wanna play a little

Multik :

❧ kiskacsa

Playby :

❧ Hunter Schafer


75


blood siblings | the ritual Empty
Nikolina Dashkov
Kedd Márc. 19, 2024 2:55 pm


niki
& caly
& lev
we, take this oath tonight, and from tonight we share the same blood and faith. may this pact never break, may our alliance remain strong even in the darkest times.
Hogy is lehetnék higgadt? Megőrülök attól a megtörhetetlen nyugalomtól, ami a Karkaroff fiúból árad, legszívesebben két kézzel kezdeném fojtogatni, hátha az kiváltana végre belőle valami reakciót… De aztán ki tudja, lehet, hogy tényleg csak fapofát tud vágni és még annyi érzelem se szorult belé, mint Zakhar Sokolovba…Ami teljesítmény lenne a javából. Csak nekem pont nem hiányzik egy ilyen ember a fejembe, csak hátráltatna, visszafogna, lelassítana. Valahogy úgy tudom elképzelni, mintha valaki folyamatosan Xanaxot fecskendezne a fejembe. Nem szeretném megtudni, hogy tényleg ilyen érzés lesz-e!

“Annyira… Utálom” – sóhajtok fel gondolatban, míg a valóságban csak enyhe fintorral bámulom a fiút. Jól esik, hogy Caly próbál megnyugtatni, s azzal bátorít, hogy majd megleckéztetjük, ha nagyon elviselhetetlen lesz vele együtt dolgozni, de… Nem lehetne, hogy egyszerűen nem kötjük meg vele a vérszerződést?! – “Csak te meg én, Caly. Ígérd meg…” – Önzőség, tudom, hiszen befogadónak kellene lennünk Levvel szemben, de én tisztán érzem, hogy ennek a kölyöknek semmi keresnivalója a fejünkben, főleg nem azzal a céllal, hogy Kirát helyettesítse. Kegyetlenség, hogy ismét triót akarnak belőlünk csinálni, mikor Kirát is úgy vesztettük el, hogy egész életünkben egy gondolati síkon osztoztunk… Saját bőrömön érzem a halálának pillanatát, még most is, ennyi idő után… Hacsak belegondolok, valami rögtön elpattan a fejemben. – Nem kell a fejedbe néznem ahhoz, hogy olvasni tudjak belőled – közlöm vele, s egyébként nem hazudok túl nagyot… Már ebből a kis beszélgetésből isi épp eleget megtudtam róla. Többek közt azt, hogy gondok vannak odabent, és ezeket a gondokat nekünk is át fogja adni hamarosan. Kikérem magamnak, nem szeretnék kisebbségi komplexusban szenvedni! S hogy elégedett lenne magával? Haha, ne röhögtess… Lassan pillantok végig rajta tetőtől talpig, közben egy alig észrevehető mosoly jelenik meg szám szélén, majd csak egy “heh” szerű kuncogást hallatok és annyiban is hagyom a témát. Emésztgesse csak. Nem nehéz kitalálnom, hogy összevissza járnak a gondolatok a kis kobakjában, ennyi pedig nekem bőven elég. – Csak nem mindenki érdemli meg – válaszolom szinte dalolva.

Innentől pedig csak hallgatom a kettejük beszélgetését, s néha Calynak kommentálok. Közben kifelé leskelődök, de hamar elunom magam, így mutatóujjamat feltartva a levegőből kinyert párából egy apró vízbuborékot készítek és azzal kezdek szórakozni. Ahogy ujjamat mozdítom, a buborék követi azt, majd köröket leírva ráveszem, hogy egy kis örvényt alkosson, s ebben az állapotában rögtön megfagyasztom. Csakhogy… Éppen ekkor ejti ki a Karkaroff fiú azt a mondatot a száján, mire kimeredt szemekkel fordulok felé, s a kis jégszobrom - ha lehet annak nevezni - szétrobban. Néha szeretek listát írni a fejemben azokról, akiket szívesen látnék holtan… Nikolay Karkaroff felkerült az első helyre. – Ó, én remélem, hogy közük van hozzá – szólok közbe, s ellököm magam az ablakpárkánytól. – Legalább nem kéne tovább keresni a tettest. És különben is, rég öltem már… Így végre lenne okom, hogy gyakoroljak.

Ami pedig Lev képességeit illeti, nos van benne potenciál ezt még én is hajlandó vagyok elismerni, viszont nem hagy békén a gondolat, hogy az öregek inkább a fegyelmezettsége miatt választották, s nem azért, mert ügyesen tud kínozni. Szerintem mindhármunknak van abban tapasztalata bőven. Viszont tény, hogy én nem vagyok túl jó önkontrollban, s az erőszakos magatartásom könnyen kihathat Calyéra is, Lev jelenléte viszont ezt ellensúlyozná és irányíthatóbbá tenne minket… És ez idegesít. Mintha amúgy nem adnám oda mindenemet a célunknak! Jó, az érdekházasság iránti ellenszenvem az egyetlen, amiből nem engedek, de az amúgy sem kapcsolódik a vérszövetséghez!

“Ne add meg neki az örömöt” – szólok nővéremre finoman. – “Biztos vagyok benne, hogy apuci által került be egyébként is… Ha pedig ténylegesen az ő érdeme, akkor használhatjuk a tapasztalatát arra, hogy közelebb jussunk a beavatáshoz.” – Érzem, hogy Caly féltékeny, s nem is hibáztatom ezért, de én próbálom másképp felfogni a dolgot… Ebből még hasznot húzhatunk később. És különben is… Talán a beavatást még nem kaptuk meg, de ettől még nem hivatalosan mi is ugyanúgy közéjük tartozunk. Egy célt szolgálunk, s ezt kell szem előtt tartanunk.

Viszont annak kimondottan örülök, hogy nem kell ezt a kellemetlen beszélgetést folytatnunk, s végre az öregek is összeszedik magukat. Így is túl sokáig húzták már az időt az előkészületekkel, nem is értem, miért nem kezdték el előbb. Elég lett volna akkor idehozni minket, amikor már minden a helyén van. De talán a hatás kedvéért csinálták, hiszen az egész helyszín elég ominózus most, s nehéz, sötét energiával van tele az egész levegő… Azaz én ezt érzem, mintha minden légvétel kellemetlen lenne. De ez akár saját izgalmam és idegességem egyik jele is lehet. A vágás nem hat meg különösebben… Ennél rosszabb fájdalomban is volt már részem. Bár sosem értettem, hogy miért pont a tenyerünket vágják meg, mikor ott találhatóak a legkifinomultabb idegvégződések, s ezen a ponton emiatt sokkal kellemetlenebb is egy vágás, ráadásul ha rosszul ejtik a sebet még meg is ölhetnek bizonyos idegszálakat… Túl sokat agyalok. Mély levegőt veszek, s lassan fújom ki, mert most én is kezdek olyan lenni, mint az az ostoba Lev, csak jár az eszem összevissza… Tudatomon kívül követek minden utasítást, észre sem veszem, testem miképp mozdul a rituálé során, s mire észbe kapok, már az eskü részénél tartunk. Az első néhány sort szinkronban kell mondanunk.

“Ma éjjel letesszük eskünket, s ettől a perctől megosztjuk vérünket és hűségünket. Szerződésünk sose szegődjék meg, szövetségünk maradjék erős a legsötétebb időkben is. Szolgáljon e testvériség nemes célt. Közülünk ki letér ösvényéről, pálcáink fényével vezessük vissza útjára. Közülünk ki megtöri e köteléket, bűneiért mindnyájan fizessünk vérünkkel. Közülünk kit a vég magával ragad, kövessük mi magunk is sírjáig.”
887






our devil has pale skin and blue eyes


Vissza az elejére Go down



blood siblings | the ritual Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: