Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció

Bogar bárd


STAFF

Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció F98150972f73694bc4835a0d142544f9

Keresem :

◇◈ Canonok
és
Keresettek
és
Bárki más
◈◇

Playby :

◇◈ The Tales of Beedle the Bard ◈◇


123


Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Bogar bárd
Hétf. Aug. 16, 2021 1:14 pm
Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Tabla10
(teljes méret ITT)

Az Auguránvadász Projekt elsőszámú informátora, Lori Fontaine a július végén küldött jelentésében megemlítette a Projekt vezetőinek, hogy feltételezhetően már nem folytathatja sokáig a kémtevékenységét, közel áll a lebukáshoz. Azóta az aurorok nem hallottak felőle, az augusztus 16-ra várt jelentése nem érkezett meg. A Projekt két vezetője a Varázsbűn-üldözési Főosztály vezetőségéhez és a brit mágikus hírszerzéshez fordult engedélyért egy mentőakció megszervezéséhez - ezt azonban nem kapták meg, a hírszerzés igazgatója megtiltotta az amerikai területen történő "provokációt".
Holden Briggs és Jerry Preston, megkerülve a feletteseiket, titokban önkéntes alakulatot szervezett Lori Fontaine megmentésére a Projekt résztvevőiből. A csatlakozás az aurorok saját döntése, semmiféle megtorlás nem jár azoknak, akik kimaradnak belőle, ahogy jutalom sem a bátor csatlakozóknak, hiszen a művelet nem kerülhet nyilvánosságra. A résztvevők vállalják a következményeket: az akció életveszélyes és nem legális, és amennyiben a minisztériumi vezetőség fülébe jut, akár az állásukat is elveszíthetik. A tét azonban egy emberi élet, hiszen napról napra biztosabbnak tűnik, hogy Lori Fontaine-t fogva tartja a Magic is Might.
A titkos mentőakcióra augusztus 21-én kerül sor, ugyanis aznap a Byrne család sok vendéget vár nyárzáró kerti partijukra, az ebből adódó kavarodást pedig az aurorok szeretnék kihasználni.


Kedves Barátunk!

Ezúton szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját a szokásos nyárbúcsúztató estünkre San Franciscóba. A rendezvény helyszínéül a Byrne villa impozáns kertje szolgál majd, ahol medencével, bárpulttal, svédasztallal és szolgálatkész házimanókkal várjuk vendégeinket. A legapróbbakat vízicsúszdás játszóház és dajkák felügyelik majd a felnőttek zavartalan szórakozása érdekében, így kisgyermekes meghívottainknak sem kell aggódniuk. Az este baráti, bensőséges jellege nem kívánja meg a formális öltözéket, természetesen az igényességről így se feledkezzünk meg.
A parti augusztus 21-én, 18:00-kor kezdődik.
Baráti üdvözlettel: a Byrne család

B

F a n i a h h / L a l a / C y a l a n a




Akciódús, rövid reagos kalandra számíthatnak a jelentkezők. Kisebb sérülésekkel mindenki számoljon, természetesen a userrel való egyeztetés és engedélykérés nélkül komolyabb kár senkit nem fog érni. A kaland két szálon fog kezdődni: a kerti partival és az aurorok betörésével a Byrne villába. A partira bármilyen aranyvérű karakter jelentkezhet, olyan is, aki nem áll kapcsolatban a Magic is Might nevű szervezettel.
A jelentkezési határidő 2021. augusztus 22. (éjfél)


JELENTKEZÉS AUROROKNAK:
Kód:
[b]Eddigi tevékenység a Projektben:[/b] írd le pár szóban, mondatban, hogy eddig milyen munkát végzett a karaktered az Auguránvadász Projektben
[b]Miért jelentkezett a mentőakcióra?[/b] pár mondatban írd le, miért fontos számára a mentőakció
[b]Mennyi tapasztalattal rendelkezik a párbajozásban?[/b] Legyen mindenki reális<3
[b]Milyen varázslatot használ legszívesebben harc során?[/b] A karaktered inkább védőbűbájokban remekel? Vagy van egy kedvenc átka? Nincs még védjegye? Mindegy, csak találj ki ide valamit

JELENTKEZÉS A PARTI RÉSZTVEVŐI SZÁMÁRA:
Kód:
[b]Honnan és mióta ismeri a Byrne családot?[/b] néhány szóban fejtsd ki, miért hívhatták meg a karakteredet a partira
[b]Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel?[/b] Nem muszáj játékos karakternek lennie, azt is írd ide, ha a karaktered pl az NJK szüleivel vagy tágabb rokonságával érkezik.
[b]Kit ismer a meghívottak közül?[/b] Beszéljetek össze nyugodtan a jelentkezés előtt
[b]A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket?[/b] Fejtsd ki röviden, hogy a karaktered hogyan vélekedik a neohalálfaló és neogrindelwaldista eszmékről.
[b]Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne?[/b] Pajzsbűbájt alkalmazna vagy éppen támadásba lendülne? Esetleg van valamilyen különleges képessége, ami ilyenkor hasznos lehet?

Fiona Dolohov, Cameron Castillo and Draco Malfoy varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Cameron Castillo


Auror

Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Cam-icon

Lakhely :

Docendo Discimus Mágusakadémia

Elõtörténet :

Előtörténet


Playby :

Jeremy Irvine


259


Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Cameron Castillo
Hétf. Aug. 16, 2021 1:36 pm
Eddigi tevékenység a Projektben: aurortanoncként nagyrészt az adminisztrációs munkákat kapta, de Holden Briggsnek elmesélte az aggályait Nathan Castilloval kapcsolatban.
Miért jelentkezett a mentőakcióra? Holden Briggs miatt, mert Cameron tudja, hogy neki fontos Lori, és egyébként is megkedvelte a nőt, amikor a legutóbb egy varázstárgyon lévő átoktörés miatt kellett felkeresnie.
Mennyi tapasztalattal rendelkezik a párbajozásban? még csak tanonc, így egy képzett aurorhoz képest gyengébb, de korosztályához képest jól párbajozik és SVK-ból kap különórákat Caspar Morrisontó, így ismer olyan átkokat is, amelyeket a korabeliek nem.
Milyen varázslatot használ legszívesebben harc során? Cameron elsősorban támadó varázslatokat használ. Nincs védjegye, de kedveli az átkokat, de olykor különféle bűbájokat használ, hogy összezavarja az ellenfelét. Kihasználja az adott helyszín adta lehetőségeket egy harc során.

Holden Briggs varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Vendég
Hétf. Aug. 16, 2021 3:42 pm
Honnan és mióta ismeri a Byrne családot? A családhoz kötödő szálak hosszú évtizedekre nyúlnak vissza, hiszen az elhunyt Halcyon Yaxley vezetett be engem a halálfalók közé, tanított meg az okklumenciára, és idővel remek barátnőmmé vált. Továbbá, bár a család nem tud róla, de én neveltem fel sajátomként Halcyon negyedik gyermekét, akinek a születését mindvégig titokban tartották.
Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel? Egyedül érkezem, a hírszerző vállalkozásomat az öcsémre és a fiamra bíztam a távollétem során.
Kit ismer a meghívottak közül? Vélhetően a legtöbb egykori halálfalót, vagy annak valamely családtagját
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket? Nem tartozom a Magic is Might szervezethez, évtizedek óta semlegesnek vallom magam, bár ez nem jelenti azt, hogy jó pénzért ne szereznék nekik információkat. A vértisztasággal kapcsolatos eszméket gyermekkorom óta belém sulykolták, s bár manapság nem hirdetem, de még mindig ragaszkodom az elveimhez, épp ezért a fiamnak is egyszer kötelező lesz egy aranyvérű feleséget választania.
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne? Szituáció függő: előfordulhat, hogy szimplán hollóvá változom, és meghúzom magam, amíg az események zajlanak, vagy pedig madáralakban támadok meg valakit; ha közvetlenül engem támadnak, akkor ellentámadásba lendülök; védőbűbájt akkor alkalmazok, ha esetleg a gyerekeket kellene megvédeni. (Bármennyire is tűnök ridegnek, a gyermekeket minden körülmények között megvédem.)
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Vendég
Hétf. Aug. 16, 2021 3:51 pm
Honnan és mióta ismeri a Byrne családot? A büdös suttyó (értsd ezalatt a fateromat) Börnpapa legjobb pajtása, ráadásul a muterom is jóban van velük, így ha a nővérem esküvője előtt nem is sokat találkoztam velük, de azért már hallottam róluk. Ráadásul Medea egy napon a feleségem lesz, szóval ha tetszik, ha nem, kötelező megjelennem "ezzel is elmélyítve a családaink közti köteléket", hogy anyám faszságát idézzem.
Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel? A hülye picsa, az az a nővérem épp a férjével van, a húgom lehet beugrik, fater meg muter pedig azon múlik, hogy vasárnapig meglátják-e a napvilágot, és terveznek-e jönni.
Kit ismer a meghívottak közül? Akit a szüleim ismernek, azokat valsz én is
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket? Fú, hát, igazából ez kurvára nem kérdés, hiszen fater olyan stabilan áll az öreg Byrne mellett, mint valami ókori görögoszlop, így bár én nem vagyok benne a MiM-ben, de a fatertól a muteron át a picsa nővéremig nyakig benne van a család, és talán, egyszer, ha indokot adnak rá, akkor én is belevonódok, de jelenleg csak kacsintgatok vele. A vértisztasággal kapcsolatos kérdésre meg annyit mondok baszd meg, hogy egy kurva baziliszkuszt akarok telepíteni a Titkok Kamrájába! Szerinted?!
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne? Biztos, hogy felkúrnának, és valami alattomos, geci varázslatot használnék. Vélhetően elővenném a tűzmágusi tudásomat, aztán vagy felgyújtanám őket a gecibe, bár akkor kurva büdös lesz, vagy pedig füsttel fojtom meg őket a faszba, mert az sokkal elegánsabb.
Vissza az elejére Go down
Diane S. Byrne


Boszorkány

Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció 5f5e64e1652a3ea9020d0a6ffc2fe41d64d097c5

Lakhely :

✮ San Francisco → London


Keresem :

✮ freedom

Multik :

Beehive

Playby :

✮ Brianne Howey & Jessica Rothe


102


Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Diane S. Byrne
Hétf. Aug. 16, 2021 4:46 pm
Honnan és mióta ismeri a Byrne családot? A család tagja.
Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel? Ő az egyik házigazda, illetve a parti egyik szervezője, úgyhogy már kezdettől fogva ott lesz, hogy fogadja a vendégeket.
Kit ismer a meghívottak közül? A Mulciber családot már többé-kevésbé ismeri, és valószínűleg ugyanígy a vendégek nagy részét is minimum látásból. (De nyugodtan írhat bárki, aki szeretne konkrétabb plotot.)
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket? A szervezet ügyeihez egyelőre semmi köze, de egyre inkább kezdi érdekelni, mivel is foglalkozik a drága férje. Az eszmékkel egyetért, nem szívleli a magnixeket, sem a varázsivadékaikat.
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne? Valószínűleg azonnal támadna egy kábító vagy taroló átokkal, de elementalistaként a levegő/szél erejét is elég ösztönösen használja.

Holden Briggs varázslatosnak találta



There are two rules in life:
1.) Never give out all the information.
 


Vissza az elejére Go down
Anonymous



Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Vendég
Kedd Aug. 17, 2021 11:23 am
Honnan és mióta ismeri a Byrne családot? A család elsődleges testőre, családtag. 2005. Október óta a család része.
Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel?  Ő a házigazdák testőre, úgyhogy már kezdettől fogva ott lesz, hogy figyelje a vendégeket.
Kit ismer a meghívottak közül? A Mulciber családot.Úgy igazán csak látásból ismer bárkit is, nem valami szószátyár „idegenekkel”.
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket?  A szervezet tagja, minden ügyébe bele lát. Az eszmékkel egyetért, nem szívleli a magnixeket, sem a varázsivadékaikat. Megvet minden félvért, muglit és olyan aranyvérűt aki keveredik ezekkel.
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne? Valószínűleg azonnal támadna egy taroló átokkal, vagy védelmi varázslattal, de animágus erejét is elég ösztönösen kitűnően használja. Bármikor átváltozhat. A gyermekeit szemmel tartaná mindenképp, segítené, védené őket. Pálca nélküli mágus.


@Jarnette E. Fontaine

Honnan és mióta ismeri a Byrne családot? A családomtól hallottam róluk.  
Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel? @Margaret Fontaine társaságában érkezek. Ursula nagyi és a másik két testvérem is érkezik.
Kit ismer a meghívottak közül? Az amerikai aranyvérű családok többségét ismerem, a nagyi is mesélt pár szót a többiekről.
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket?  Nem vagyok tagja a szervezetnek. Nem szimpatizálok a vértisztasággal kapcsolatos szélsőséges eszmékkel.
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne? Pálca nélküli mágus, sötét varázslatok kivédése, szél mágia. Ha kell támad, védelmezi akit kell.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Vendég
Csüt. Aug. 19, 2021 3:58 pm
Eddigi tevékenység a Projektben: Eddig főleg információgyűjtés és megfigyelés volt a célja, de sosem riadt vissza attól sem, hogy belevesse magát bármilyen akcióba. Lényegében minden napjának ébren eltöltött óráit a projekt köti le (ami elég soknak számít, mert alig alszik)
Miért jelentkezett a mentőakcióra? Elsősorban azért, hogy lekösse magát, másodsorban pedig azért, mert az elvei közé tartozik az, hogy megmentse, akit megtud, plusz az sem egy utolsó szempont, hogy Holden amúgy is mellette lesz, és jelenleg nagyon erőteljesen próbálja bebizonyítani neki, hogy képes csapatmunkára (még akkor is, ha ez neki baromi nehéz)
Mennyi tapasztalattal rendelkezik a párbajozásban? Elég sokkal, bár kevesebb éles helyzetben volt jelen, mint a legtöbb kommandós, viszont nem kell félteni: rengeteg átkot és ellenátkot ismer.
Milyen varázslatot használ legszívesebben harc során? Főleg támadó varázslatokat használ, kifejezett kedvence ha össze tudja zavarni az ellenfeleit, de gyakran használ védekező varázslatokat is, kifejezetten akkor, ha valaki mást kell megvédenie (magára annyira nem szokott vigyázni)
Vissza az elejére Go down
Brendan Byrne


Törvényen kívüli

Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció ZXKiGbej_400x400

Lakhely :

San Francisco

Elõtörténet :

Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Aeaa4f37a588161987c8088de2306e827f79a6fd

Multik :

Börti serege

Playby :

James Spader


47


Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Brendan Byrne
Csüt. Aug. 19, 2021 6:55 pm
Kit ismer a meghívottak közül? Értelemszerűen mindenkit, hiszen ő hívta meg őket. Közeli kapcsolatot a Mulciber családdal ápol, emellett Karen Nottot is nagyon régóta ismeri néhai húga miatt. Elena Borginnal zökkenőmentes munkakapcsolatot ápolnak a Magic is Might és a Byrne Galéria miatt is. A Rutledge családdal fia, William és Briony Rutledge eljegyzése óta fűzték szorosabbra a viszonyt.
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket? Ő a Magic is Might vezetője.
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne? Egykor aurorként és halálfalóként tevékenykedett, így rengeteg átkot és védőbűbájt ismer. Ha az otthonában eluralkodna a káosz, először a családja és vendégei védelmével foglalkozna, csak utána az ellentámadással. Annak idején az Imperius-átok mestere volt, ezt a képességét azonban már nagyon régóta nem porolta le. Emellett rengeteg átkot ismer, a feketemágiában is jártas.
Vissza az elejére Go down
Briony Rutledge


Akadémista

Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Tenor

Multik :

Zsörtike sereg


16


Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Briony Rutledge
Csüt. Aug. 19, 2021 7:04 pm
Honnan és mióta ismeri a Byrne családot? Pár hónapja ismeri őket, amióta a szülei váratlanul, a beleegyezése nélkül rábólintottak az eljegyzésre közte és William Byrne között.
Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel? A szüleivel és a nővérével érkezik.
Kit ismer a meghívottak közül? A Byrne család tagjait és az amerikai aranyvérűeket elsősorban.
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket? Nem tagja a szervezetnek és teljes mértékben elítéli az elveiket.
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne? Igyekezne kimaradni a harcból, de ha mindenképpen belekeveredne, akkor valószínűleg pajzsbűbájt és kábítóátkot használna. Nincs gyakorlata a párbajozásban, nem ismer sok átkot és bűbájt, csak amik kötelezőek voltak az Ilvermornyban és a Roxfortban.
Vissza az elejére Go down
Holden Briggs


Auror

Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció 5d7a8e7afc88458a09e930c67084fc15

Lakhely :

London

Elõtörténet :

Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Tumblr_pwo77t9US61qbar1do6_r1_400



Playby :

Cillian Murphy


420


Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Holden Briggs
Csüt. Aug. 19, 2021 7:18 pm
Eddigi tevékenység a Projektben: A Projekt egyik vezetőjeként mindenről tud és mindenben részt vesz. A munka koordinálásán túl aktív szerepe volt a terepmunkában és információgyűjtésben is, illetve az informátorokkal való kapcsolattartást is ő szervezte meg Jerry Prestonnal.
Miért jelentkezett a mentőakcióra? Mert ő küldte Lori Fontaine-t a Byrne családhoz kémkedni, a saját felelősségének érzi a biztonságát. Mert menthetetlenül belezúgott Loriba.
Mennyi tapasztalattal rendelkezik a párbajozásban? Ő a Varázsbűn-üldözési kommandó parancsnoka, emellett lassan húszévnyi aurori tapasztalattal a háta mögött már több párbajban vett részt, mint amennyit számon tudna tartani.
Milyen varázslatot használ legszívesebben harc során? Egy saját kaszabolóátkot használ legtöbbször, de ha kell, a főbenjáró átkoktól sem riad vissza. Gyors, agresszív párbajstílus jellemzi, ha valakit eltalál egy átka, akkor az valószínűleg nem kel fel.





Good heart.

Bad temper.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Vendég
Csüt. Aug. 19, 2021 7:40 pm
Honnan és mióta ismeri a Byrne családot? Családi kapcsolatokon keresztül ismerem Brendant, nagyapám közvetítésével kerültem üzletileg is kapcsolatba vele kb. 6-7 éve. A Byrne Galéria egyik beszállítójaként és a Magic is Might tagjaként az elmúlt néhány évben bizonyítottam, hogy hasznos partner vagyok, így időnként kapok meghívást ilyesmi eseményekre.
Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel? A távolság miatt nagyapám és a család többi tagja most nem csatlakozik hozzám, egyedül képviselem majd a Borgin nevet.
Kit ismer a meghívottak közül? Felületesen szinte mindenkit ismerek, aki aranyvérű, főleg a brit családok tagjait. Ingrid Mulciber anyukám egyik barátnője, egy nőegylethez tartoznak, így velük kicsit aktívabb a kapcsolat. Brendannal és általa Yumával is találkoztam már párszor személyesen, de nem mondanám, hogy kebelbarát lennék bármelyikükkel is. Talán majd most…
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket? Inkább üzleti okokból, de tagja vagyok a Magic is Mightnak, a politikai és ideológiai kérdésekben nem szoktam túl mélyen nyilatkozni. Ha úgy kívánja a helyzet, persze felelevenítem apám és nagyapám neo-grindelwaldista eszméit, de nem állítanám, hogy teljes meggyőződéssel tudnám képviselni ezeket az elveket magánemberként is…
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne? Valószínűleg inkább védekezésre fognám és amilyen gyorsan csak lehet, meglépnék. Ha viszont sarokba szorítanak, nem hezitálnék mindent bevetni, amit a kedves olasz rokonoktól tanultam.
Vissza az elejére Go down
Cressida Boot


Törvényen kívüli

Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció 2765533610010555526733e093838e0774718fd3

Lakhely :

London


Playby :

Ana de Armas


20


Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Cressida Boot
Pént. Aug. 20, 2021 12:14 am
Honnan és mióta ismeri a Byrne családot? Rokoni szálak - Diane az unokatestvérem, így a teljes családhoz érzelmileg kötődöm, mindezek mellett szoros munkakapcsolatot ápolok a házigazdával.
Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel? Teljesen egyedül, sosem hittem a plusz egy fők létjogosultságában.
Kit ismer a meghívottak közül? Tulajdonképpen mindenkit, inkább felületesen, többnyire művésznőként vagy tudod, az özvegy, a Raleigh história, emlékszel még, nem?-ként.
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket? Nem vagyok a tagja, viszont a feketekereskedelemben alájuk dolgozom, festményhamisítóként uralom az illegális műkincspiacot. Számomra ez szigorúan üzleti síkon működik, sem az eszméiket, sem a MIM szervezetét nem pártolom, de tudom, mikor érdemes hallgatni.
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne? Ravasz rontásokat ismerek, nem is félnék használni őket, viszont a későbbi lehetséges karrierem érdekében nem támadnék aurorokra, ezért ameddig csak lehetséges, védekezni fogok, és amint lehetőségem adódik, meglépni, nehogy azonosítsanak.

Holden Briggs varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Vendég
Szomb. Aug. 21, 2021 11:00 am
Honnan és mióta ismeri a Byrne családot? 16 éve ide születtem.
Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel? Anyámék oldalán fogadom a vendégeket, de valószínűleg Sebastian társaságában is megtalálható leszek.
Kit ismer a meghívottak közül? Az emberek felét sem, de mindenkire tudok szépen mosolyogni és úgy tenni, mintha ő lenne a legfontosabb vendég a partin.
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket? Apám a MiM vezetője, én magam még nem vagyok tagja a szervezetnek, de apám a régi elvek, a vértisztaság elve szerint nevel és feltételezhetően arra készít fel, hogy a jövőben én is szerves részt vállaljak a célkitűzések valóra váltásából.
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne? Valószínűleg magamat védeném először, majd Yumát és a bátyámat keresném a tekintetemmel, akik szorult helyzetben a biztonságunkért felelnek. Amennyiben olyan helyzettel találkoznék, amiben magamra maradok, legjobb tudásom szerint venném fel a harcot bárkivel, akivel szembekerülök és igyekeznék megvédeni a kisebb testvéreimet.
Vissza az elejére Go down
Fiona Dolohov


Jegelt karakter

Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Ef02c26d1da7d4d8b0890138363a4f8b

Lakhely :

Northumberland, Anglia

Elõtörténet :

♕ Queen D. ♕


Playby :

Hayden Panettiere


216


Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Fiona Dolohov
Szomb. Aug. 21, 2021 3:50 pm
@Fiona Dolohov

Honnan és mióta ismeri a Byrne családot? Ismeretségük elég régi, de az utóbbi időben lett szorosabb a családok közötti kapcsolat William és Briony eljegyzése miatt. Fiona nem értékeli túlzottan ezeket a fejleményeket.
Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel? Egyedül érkezik, támogatást nyújtva a húgának. Férje nem tart vele a rendezvényre.
Kit ismer a meghívottak közül? @Briony Rutledge a húga, őt ismeri közelebbről, illetve felszínesen a legtöbb aranyvérűt, akivel valaha is együtt kellett dolgoznia
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket? Nem tagja a szervezetnek és nem is szeretne a tagja lenni. Az elveikkel bizonyos mértékben egyetért, de sokkal mérsékeltebb a felfogása. Jelenleg nagyon ellenséges a MiM tagjaival szemben testvére eljegyzése miatt.
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne? Turdula

@William Byrne

Honnan és mióta ismeri a Byrne családot? Brendan Byrne legidősebb gyereke
Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel? Ő a host heló
Kit ismer a meghívottak közül? A legtöbb embert biztosan
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket? A MiM tagja, hála édesapjának, akit bármeddig is hajlandó követni. Ha nem is ért egyet vele valamiben, annak nem ad hangot és teszi a dolgát.
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne? Széles skálán ismeri a védekező és támadó varázslatokat egyaránt, de az egyik legfőbb eszköze az animágia lenne

@Jerry Preston

Eddigi tevékenység a Projektben: a projekt egyik vezetője
Miért jelentkezett a mentőakcióra? nem akarta hagyni, hogy az emberei segítség és vezetői támogatás nélkül vágjanak bele egy öngyilkos merényletbe
Mennyi tapasztalattal rendelkezik a párbajozásban? A második varázslóháborút is végigharcolta és csapatvezető aurorként rengeteg bevetésben volt része.
Milyen varázslatot használ legszívesebben harc során? Confringo

+ @Thaddeus Selwyn és @Napoleon Mulciber nem vesznek részt aktívan a kalandban, de mint NJK-t lehet mozgatni őket

Holden Briggs varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Vendég
Vas. Aug. 22, 2021 5:46 pm
Honnan és mióta ismeri a Byrne családot?
A családomtól hallottam róluk. Az iskolából ismerem a Bryne család két középső gyermekét. Williamet csak látásból és hallomásból ismerem, ahogy Mr. Byrnet és feleségét is. Meghívtak minket.
Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel?
Bátyámmal, nővére(i)mmel (@Jarnette E. Fontaine ?) érkezem és a Ursula nagyival. Anyám távol marad a munkája miatt.
Kit ismer a meghívottak közül?
Egykori ház és évfolyamtársamat Brionyt ismerem, ahogy az amerikai aranyvérű családok többségét is ismerem látásból vagy nagyim történetei alapján, össze tudom rakni a képeket, hogy kik ők.
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket?
Peggy nem tagja a szervezetnek, talán van egy rokona (az idősebb élő nővére), aki kapcsolódik a szervezethez, de talán még nem a tagja. Nem szimpatizál vértisztasággal kapcsolatos szélsőséges eszmékkel.
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne?
Az egyik általa jól ismert taroló varázsigét használná, hogy szabad utat nyisson magának és másoknak, akik menekülnének a szorult helyzetből.
Ha kiderül az, hogy ott van rég nem látott Lori unokatestvére elzárva és bele csöppenne a mentőakcióba, akkor talán támadásba is lendülne és nem menekülne el. Mivel járt az ilvermornys és később a roxforti legális és illegális párbajszakkörökre, iskolai szintű párbajozási ismeretei vannak. Többféle támadó és defenzív varázsigéket megismert az évek alatt. Talán meg tudja védeni magát. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Vendég
Vas. Aug. 22, 2021 7:57 pm
Eddigi tevékenység a Projektben: Szindikátusi körökben puhatolom ki azon személyeket, akiket szóba lehet hozni MiM-tal.
A besúgói hálózat részére alakítok ki egy több biztonsági szintű menekülő úthálózatot, megfigyelő állásokat és védett helyszíneket. Erre a hálózatra hivatkozni Daidalos fekete váraként szokás.
Miért jelentkezett a mentőakcióra? Holden felkért, hogy segítsek és Yaxley kezei közt egy embert se hagyhatunk. Ha egy csöppet is keresztbe tehetek Yaxleynek lelkem egy része talán jobban lesz. Ja és #Corbandementorcsókotérdemel.
Talán rossz ötlet egy ilyen partin megjelenem.
Mennyi tapasztalattal rendelkezik a párbajozásban? Nagy tapasztalattal. Részletezzem? A második varázslóháború előtt 2-3 hivatalos európai bajnokságon vettem részt. A háború alatt, több halálfalóval is összetűzésbe keveredtem. 2000-es években elvétve párbajoztam, így kijöttem az aktív párbajozási gyakorlatból, amikor 2010-es években újra kezdtem dolgozni a Mágiaügyi Minisztériumban, ahol nagy szerepet játszik a munkámban a párbajozás a védelmi bűbájok miatt.
Milyen varázslatot használ legszívesebben harc során? Közismert, hogy erős védőbűbájokat tudok létrehozni. Kedvenc varázslataim: A konfúziós varázslatok, amelyet legilimentor képességemmel kis elme manipulálással is meg tudom néha fűszerezni. Az arámi álom átok, amellyel mély álomba merül az ember órákra, napokra, hetekre is.
Egykor a védjegyem egy sirály patrónus volt.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Vendég
Vas. Aug. 22, 2021 10:25 pm
Honnan és mióta ismeri a Byrne családot? édesapám, Abraham Abernathy jóvóltából, ő oszlopos tagja a MiM-nek, erősen osztja a nézeteket a többi taggal, és minden lehetséges módon támogatja őket. Igyekezne is személyes kapcsolatot kialakítani velük, de én személy szerint csak látásból, pár szó erejéig.
Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel? A szülők, a bátyám és a felesége kíséretében, a saját feleségem jelenleg egészségügyi okokból kifolyólag távol marad.
Kit ismer a meghívottak közül? A legtöbb aranyvérű család vezetőig, de a MiM tagjait, akik jó kapcsolatot ápolnak édesapámmal, szinte kivétel nélkül. Szívesen társalgok, de sosem éreztem kényelmesen magamat ebben a közegben, így mély kapcsolatom nemigen van senkivel.
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket? Édesapám a MiM tagja, neogrindelwaldista eszméket vall, ahogy a családunk részt is vett anno Grindelwald cselekedeteiben. Én magam, ugyan erősen húzok a vértisztaság szentsége, és a varázslók felsőbbrendűsége felé, de nem jellemezném magamat ezzel. Igyekszem a radikális megnyilvánulásoktól messze maradni, ellenben társalgási szinten mindenképpen a saját közegemmel szoktam egyetérteni,
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne? Rendelkezik jós képességekkel, bár megfelelő kontrollja nincs felette, így leginkább csak a szerencsén múlik, hogy ki tudja-e használni. Varázslatok terén leginkább támadó bűbájokat használ, jártas is bennük, de előszeretettel használ összezavaró bűbájokat is. Elsősorban viszont a menekülésre koncentrálna, így az önvédelem, és az út megtisztítása a célja, ha támadás érné.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Vendég
Vas. Aug. 22, 2021 11:24 pm
Honnan és mióta ismeri a Byrne családot? Én vagyok a család partyarca, van még kérdés?
Egyedül érkezik vagy családdal/egyéb kísérővel? Ugyan kérlek, hozzám házhoz jönnek a vendégek. Elég, ha én kapok kíséretet, nem?
Kit ismer a meghívottak közül? Mindenkit és senkit. Annyiszor láttam már ezeket az arcokat, hogy bárhol megismerném, de igazából talán csak néhányuknak tudom a nevét. Mondjuk Sir Regulusnak.
A Magic is Might tagja ő vagy valamely rokona? Ha nem, akkor esetleg osztja a vértisztasággal kapcsolatos eszméket? A papa biztosan tudja miről van szó, szóval ha ő tudja, akkor nekem is kell...lene??!! Biztos valami szupermenő halálfalós dolog.
Milyen varázslatot használna először, ha veszélybe kerülne? A sikító-átkot Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció 1050932084
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Vendég
Vas. Aug. 22, 2021 11:49 pm
Eddigi tevékenység a Projektben: A keze eddig kissé meg volt kötve aurortanoncként és zömmel az adminisztrációban vett részt, de már nagyon szeretne bizonyítani
Miért jelentkezett a mentőakcióra? Úgy gondolja, hogy jól mutatna a papírján, amikor végre elhelyezkedik. Máskülönben pedig nem hagyná Cameront cserben egy ilyen volumenű projektben.
Mennyi tapasztalattal rendelkezik a párbajozásban? Sokat gyakorol, mert régebben főképp önbizalomproblémák miatt kellett neki a megtámogatás, de egész jó benne, még ha nem is egy képzett auror szintjén tolja.
Milyen varázslatot használ legszívesebben harc során? Elsősorban a védelmi bűbájokban jeleskedik, de előszeretettel alkalmaz lefegyverző varázslatokat.
Vissza az elejére Go down



Nyárzáró kerti parti a Byrne villában & Auguránvadász mentőakció Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: