Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Hiányzásnapló

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Admin


STAFF

Hiányzásnapló Tenor

Keresem :

◇◈ Canonok
és
Keresettek
és
Bárki más
◈◇

Playby :

◇◈ Faceless ◈◇


2486


Hiányzásnapló Empty
Admin
Hétf. Márc. 09, 2020 2:24 pm
Mi is ez pontosan?



Ha hosszabb-rövidebb időre el kell hagynod valamiért a játékteret és ezt szeretnéd egységesen közölni minden játszótársaddal és az adminokkal, azt itt teheted meg. Akár pár napról van szó, akár több hétről, ha itt jelzed a kimaradásodat, nem kell féltened a karaktereid és a játékaid sorsát!



Vissza az elejére Go down
Fiona Dolohov


Jegelt karakter

Hiányzásnapló Ef02c26d1da7d4d8b0890138363a4f8b

Lakhely :

Northumberland, Anglia

Elõtörténet :

♕ Queen D. ♕


Playby :

Hayden Panettiere


216


Hiányzásnapló Empty
Fiona Dolohov
Csüt. Ápr. 30, 2020 2:09 pm
Elérkezett a nagy nap, amikor az adminnéni takaréklángra teszi magát és a multijait. Közeleg a vizsgaidőszak, a szakdolgozatomból még egy szót sem írtam meg, úgyhogy sűrű hetek várnak rám. A várható visszatérésem június közepe környékén lesz, de menet közben néha-néha repülhet egy-egy reagocska, ha jól haladok, bár ez nem túl valószínű. Addig is adminként igyekszem annyit lenni, amennyit csak tudok, PM-et bármikor írhattok nekem (ha a multijaimnak menne, akkor is nekem írjátok légyszi, mert így könnyebb lesz nem elfelejtenem őket! (ja, az mindenkorra vonatkozik, hogy ha elfelejtek egy pm-et, nyugodtan spammeljetek vele) Deuces

Fiona, Dominic, Tristan, Eddie, Frida, Jerry és Rody
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Szomb. Május 02, 2020 3:04 pm
Sziasztok!
Sajnos két napja bedurrant a fogam és szörnyen fáj. Mivel jelenleg nem könnyű fogorvost találni, ezért reménykedem benne hogy hétfőn már sikerül elérnem egyet, hogy csináljunk ezzel valamit. Sad
Igyekszem vissza, de ameddig ennyire fáj, koncentrálni, figyelni nem nagyon tudok :/
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Szomb. Május 02, 2020 4:41 pm
Na, nálam is beütött a vizsgaidőszak, államvizsgával együtt, úgyhogy most egy ideig valószínűleg kivonom magam a forgalomból. Igyekszem lenni, meg ha tudok, akkor írok, de most nem tudom biztosra mondani. Azért igyekszem vissza boldogítani a társaságot :'D
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Hétf. Május 04, 2020 1:42 pm
Sziasztok!

Sajnos, mint az előttem szólók, kénytelen vagyok belátni, hogy éppen készülök (én is) pánik- és idegrohamokat kapni az utóbbi 1-2 hétben (és kapok is), emiatt muszáj takaréklángra helyeznem magam, amíg a félévzárásaim és a vizsgaidőszakok durvábbik része a végéhez nem ér (vagy legalább ahhoz közeledik). Így addig is sziasztok, maradjatok továbbra is okosak és jófejek, igyekszem vissza boldogítani király és illusztris közösségetek! Very Happy A hasonló cipőben vagy másikban szenvedőknek, pedig erőt és kitartást!

Peace and love, folyt. köv.
tömény szeretettel: Vic, Moira, Elliot
Vissza az elejére Go down
Meissa Lestrange-Black


Törvényen kívüli

Hiányzásnapló GeWkdiYn_o

Lakhely :

Mikor hol...


Multik :

#TeamMöjMöj

Playby :

Merve Boluğur


273


Hiányzásnapló Empty
Meissa Lestrange-Black
Csüt. Május 07, 2020 3:57 pm
Sziasztok!

Ez most kicsit rendkívüli, mert @Alina Scamander nevében írok, aki családi okok miatt egy ideig nem lesz. Valószínűleg PMeket se nagyon fog tudni olvasni, reagolni pedig egyáltalán nem. Ha valami halaszthatatlan/sürgős/egetrengető, keressetek inkább engem.
Minden kariját megtaláljátok a multilistában.
Őt meg várjuk vissza! Hiányzásnapló 492177702


Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Hétf. Május 11, 2020 1:46 pm
hellóka,

mától egészen júni 24.-ig nagyon elvétve leszek, megpróbálok ez alatt is reagolni mindenkinek, eskü, bár lehet kicsit nehezen fog menni, a vizsgaidőszak nagyon megborított, pedig csak most kezdődött, szóval hol a kötél? igyekszem vissza mindenkihez, mindenki vigyázzon magára, egyenigyon sokat, érezze jól magát, én pedig amint visszanyertem a tényleges szabadságot, teljes erőbedobással folytatom, addig viszont takarékon vagyok :c

PM-ben mindig megtalálható leszek, bárkinek is írjatok <3

Ziggy, a perverz professzor (Liano), Sky, River, Melchior és Judas


I'M BAAAAAAAAAACKKKK <3
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Kedd Május 12, 2020 9:12 am
Sziasztok!

Jövőhéttől kezdve nagyjából júniusig, mint hisztérikus egyetemista fokozottabban beállok majd a vizsgaidőszak-átvonulásba, ahol beadandó-viharfelhők is tarkítják majd az eget, szóval csak helyenként, elszórtan várhatóak reagok a térségben.

Köszönöm a türelmetek,
Rox & Ginny
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Csüt. Május 14, 2020 5:12 pm
Sziasztok!

Jó, talán már feltűnt, hogy kezdtem eltünedezni néha-néha, de beszippantott már az utolsó két-három hetes hajrá meg a leadások (nálunk még jövő hét lesz a 14.) Hiányzásnapló 3217638854
Nekem szerencsére nem lesz sok vizsgám, de a vizsgaidőszak elején full offline-ba fogok átmenni a szigorlat szóbelim miatt, szóval gondoltam ezt jobb előre jeleznem Hiányzásnapló 3217638854
Igyekszem mindenkinek a reagokkal, mást nem, legalább az offos életmódom előtt legkésőbb mindenki kap Hiányzásnapló 492177702


UPDATE: Kiderült, hogy írhatok szakdogát (egész félévben azt mondták, hogy nope...), aminek június 5 a leadási határideje, szerencsére egy része megvan már, de nagyon sok minden nincsen kész, és a szigorlat szóbelim is pont aznap lesz, tehát ünnepélyesen elköszönök addig, meg az utána lévő napig, amit minden bizonnyal át fogok aludni, mert addig főleg kávén élek majd Hiányzásnapló 1240544386 Utána repülök vissza mindenkihez, addig meg megértést és türelmet kérek, köszönöm Hiányzásnapló 3217638854

Kitartást mindenkinek a félév végi hajrákhoz loveplz

Naomi és a többiek (Eadlyn, Sorsha, Marietta)
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Vas. Május 17, 2020 8:12 pm
Hát eljött ez az idő is, hogy nekem is kell ide írnom. Sad

Már egy ideje haldoklik a gépem, de tegnap a drágaság úgy döntött, hogy neki ennyi volt és nem kapcsol be többet, úgyhogy kénytelen vagyok új gépet venni.

A kiszállítási idő kb. 2-3 hét, szóval ebben az intervallumban csak mobilról tudok lenni, ami azt jelenti, hogy nem nagyon tudok majd reagokat írni, ha meg mégis, akkor szinte biztos hogy kód nélkül, és nem túl jó minőségben. Azért igyekezni fogok. Hiányzásnapló 2118478306
Vissza az elejére Go down
Fiona Dolohov


Jegelt karakter

Hiányzásnapló Ef02c26d1da7d4d8b0890138363a4f8b

Lakhely :

Northumberland, Anglia

Elõtörténet :

♕ Queen D. ♕


Playby :

Hayden Panettiere


216


Hiányzásnapló Empty
Fiona Dolohov
Kedd Jún. 02, 2020 11:11 pm
Most nem hiányzásról lesz szó, hanem visszatérésről, de azért írok ide, mert ezt remélhetőleg mindenki látja :D
Úgy tűnik, hogy Fifi néni diplomás lesz és a nyár végéig folytathatja a chill karantént, de a kimaradás olyan hosszú volt (meg idegölő), hogy mindent elfelejtett. Nem újdonság.
Szóval ha bárkinek bármivel tartozom, bármelyik karakteremmel (PM, reag, megígértem valamit, kérdésre nem válaszoltam, cicabajszot kellett volna számolnom), támadjon le privátban, hogy össze tudjam szedni magam! Hiányoztatok :D

@Rodney Lestrange
@Frida Scamander
@Tristan Weasley
@Dominic Linwood
@Eddie Harvey
@Jerry Preston
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Szer. Jún. 03, 2020 3:53 pm
Sziasztok!

A hétvégén elutazunk, sok a dolog addig, kevés az idő, így türelmet kérek reag téren. Jövőhéten éjjel dolgozom, de remélhetőleg valamelyik nap már összeszedetten kelek majd fel délután és akkor jövök Smile

Köszi a megértést!
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Pént. Jún. 19, 2020 11:41 pm
Halihó!

Ugyan az utóbbi időben amúgy is kacifántos tennivalóim akadtak, amik miatt nem igazán voltam aktív, de most ezt még megfejelem egy hét nyaralással, szóval holnap reggeltől jövő szombatig ne nagyon keressetek. (Ha valami nagyon sürgős, lehet, hogy pm-eket nézek ; ))

Csóközön és látogassátok a Bacchust, nélkülem is király hely! :"D
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Szomb. Júl. 04, 2020 12:46 am
Ismét elutazom, ezúttal két hétre. Sátor, erdő, no internet meg minden, szóval ne keressetek, majd jövök valamikor! ; ))

Addig is írjatok sokat! *-*
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Vas. Júl. 26, 2020 8:13 pm
Sziasztok!

Augusztus 3-tól 12-ig nyaralok és bár lesz wifi elérésem, nem biztos, hogy fogok reagolni - viszont a kalandba mindenképpen írok majd Roxanne lányommal.

Puszó,
Rox, Ginny, Mercy
Hiányzásnapló 2305598284
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Kedd Júl. 28, 2020 3:38 pm
bogarak,

eljött a búcsú ideje - legalábbis holnaptól augusztus elsejéig biztosan. nyaralni megyek, nagyonrészegleszek, fórumotnemnézek, azért a reagokat olvasni fogom, mindenki játékát is

én megpróbáltam pótolni, de egyszerűen alig bírok bármit is írni a saját nevemen kívül, de nem baj, mert a multigyár leáll egy hétre, meg a reagolás is nem is volt judas, ne kamuzz már szóval most az van hogy még elköszönni sem tudok rendesen

vigyázzatok magatokra Hiányzásnapló 2118478306
jótnehalljak Twisted Evil
rosszatse Evil or Very Mad

sietek vissza hozzátok loveplz

Judas meg a többi kilencvenezer karaktere

Hiányzásnapló 2266668835
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Pént. Szept. 04, 2020 6:22 pm
Sziasztok!
A hétvégén igyekszem minden karakteremmel, minden tartozásomat legyűrni, utána viszont biztosan másfél hétig nem leszek egyáltalán, mert készülünk a jövő heti esküvőnkre Hiányzásnapló 2541736615
Köszi mindenkitől a türelmet előre is! Hiányzásnapló 2118478306
Vissza az elejére Go down
Amelie Lestrange
Szomb. Okt. 03, 2020 3:21 pm
Nos nem hittem, hogy ilyen hamar ide kell írnom, de sajnos így alakult. A munkában nagyon elhavaztak a teendők, határidők és az egészségem se nagyon tolerálja ezt a hatást Sad. Így jövő héten meg biztos inaktív leszek - dolgozok, gyógyulok) -, de utána igyekszem jönni és megírni az ígért kezdőket.

Amleie
Vissza az elejére Go down
Fiona Dolohov


Jegelt karakter

Hiányzásnapló Ef02c26d1da7d4d8b0890138363a4f8b

Lakhely :

Northumberland, Anglia

Elõtörténet :

♕ Queen D. ♕


Playby :

Hayden Panettiere


216


Hiányzásnapló Empty
Fiona Dolohov
Csüt. Nov. 26, 2020 6:42 pm
Sziasztok bébik!

Nem mintha mostanában hű de aktív lettem volna, de ismét itt a csodálatosfantasztikus vizsgaidőszak és a beadandóírás várva várt ideje, úgyhogy azt hiszem, január közepéig hibernálom magam. Elvétve lesznek reagok, ha éppen torkig leszek az egyetemmel (mintha nem lennék állandóan na minnnndegy), de ne várjatok most sokat tőlem.

Fiona és milliónyi személyisége
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Vas. Márc. 07, 2021 5:13 pm
Sziasztok!

Nos, az a helyzet, hogy már eddig is szinte alig volt időm és energiám hszeket írni, nem is nagyon jártam erre már… hát régóta. Szóval baromira szeretném végre befejezni ezt a kicseszett egyetemet, ehhez viszont az kell, hogy ne is jusson eszembe itt lógni szakdogaírás helyett. :“((((
nem azt mondom, hogy nem kukkantok be június végéig, csak azt, hogy reagot inkább nem ígérek (az amúgy is lassú tempóm mellé még lassabb lennék Rolling Eyes)
Igyekszem vissza, ha ez a rémség véget ért és majd megpróbálom felvenni valahol a fonalat... már ha még akad olyan, akinek lesz kedve hozzám… Sad(

addig is csók, legyetek rosszak! <3

Nina, June, LilyLuna
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Vas. Ápr. 04, 2021 12:39 pm
Sziasztok!

Kicsit elhavazódtam, de igyekszem írni mindenkinek, ahogy és amelyik felemmel éppen sikerül Embarassed Egy kis türelmet kérnék még, akikkel van játékom.

Maya, Millie és Wendy Hiányzásnapló 1242746928
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Szer. Ápr. 21, 2021 11:23 am
Hali!

Bizonyára észrevettétek, hogy hosszú várakozás után a reagjaim 95%-át beküldtem. Még hátra van néhány amit szeretnék megírni és utána ha nem túl nagy kérés szeretnék kérni magamra egy 3 hetes reag stopot. Egy kicsit kimerültem és túlságosan rástartoltam az írásra. A kalandokban amikre jelentkeztem természetesen részt veszek és küldöm a reagokat, hogyha rám kerül a sor. Discordon természetesen elérhető leszek, ugyanúgy fogok beszélgetni veletek stb. Köszi a megértést!

Clyde Róka és a kis millió énje.

Ez 04.21-től 05.13-ig tartó időszak.

//Csak a rend kedvéért ide is kiteszem nem csak a discord szerverre.//

UPDATE: Tekintettek a vizsgaidőszakra és a vele járó készülődésre a dátumot kibővítem 06.13-ra minimum. Akik eddig írtak reagot azok visszakapják hamarosan. Embarassed
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Szer. Május 19, 2021 7:32 pm
Sziasztok!
Na, az a nagy harcihelyzet, hogy szerintem az összes létező vizsgát a következő három hétre időzítették - jó, nem biztos, de elég sokat közülük - , így június 10ig nem, vagy csak néha tudok reagolni. Mindenkitől egy kis türelmet kérnék, igyekszem vissza!
Addig is sziasztok,
Rose és a többiek
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Szomb. Júl. 10, 2021 10:45 am
Sziasztok!
Hétfőtől (júl. 12.) 19ig nem leszek netközelben, mert megyünk nyaralni, de utána jövök vissza!
Addig is sziasztok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Hiányzásnapló Empty
Vendég
Kedd Júl. 20, 2021 8:23 pm
Feltorlódott a munka, hétvégén meg elutazok egy hétre nyaralni, de ha minden a terv szerint alakul, akkor augusztus elején visszatérek és írok mindenhová is Very Happy Hiányzásnapló 1242746928

Millie és a többiek
Vissza az elejére Go down



Hiányzásnapló Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 2 oldal
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: