Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

totally up to something naughty

Leonie Gaunt


Hugrabug prefektus

totally up to something naughty 38e59428cadb1385ba1752cd778cc2aa82f208c4

Lakhely :

London külváros ♔ Roxfort



Playby :

♔Liana Liberato


33


totally up to something naughty Empty
Leonie Gaunt
Vas. Feb. 11, 2024 5:10 pm



trap
LELE & VIS — chapter 1. ; totally up to something naughty
location: HOGWARTS
mood: SCARED AF

quote of the day: GOT CAUGHT BY THE ROPE. GET IT?

Jajj, hogy én mennyire utálok most már őrefektus lenni! Jó nem… Szeretek prefekt lenni, csak azt utálom nagyon, hogy minden este a fiúk szobája előtt kell állnom, s amint megpillantom Vist, abban a pillanatban vissza is kell küldenem. Ma viszont kint várok rá, mert tudom, hogy előbb vagy utóbb – lehet inkább utóbb, amit nem értek, ennél azért előbb szokott kimászni -  de meg fog jelenni. Mert valamilyen ostoba indoknál fogva minden el kell mennie valahova. Nagyon ritkák azok az esték, amikor nem látom. Csak tudnám kivel szökik ki! Remélem nem olyan valakivel, akit ismerek, mert egészen biztosan seggbe fogom rúgni az illetőt.
Ma este viszont egészen biztosan nem fog átjutni rajtam! Vagy ha igen, akkor két másik prefektus is vár már rá, mert Hugot és Valt is figyelmeztettem, hogy ma egészen biztosan találkozni i fognak Vissel. Bár nem akartam hagyni, hogy elszökjön ma, ezért sem a szobája előtt vártam rá, meg igazság szerint csak ma engedtek ki a gyengélkedőről, mert eddig beteg voltam, még mindig egy kicsit fáj a torkom, de semmi olyan nincs már, ami miatt ne tudnám a munkámat végezni. Viszont ennél jobb alkalmam sincs, hogy meglepjem a fiút, hogy mégis itt vagyok ma este.
Így csak türelmesen várok rá odakint, magamban persze ezer meg egy fele, hogy mennyit kell mjad pótolnom, hogy Hugo vajon rám unt-e ez idő alatt, amíg nem tudtam vele lenni esténként, s hogy mit is fogok egészen pontosan csinálni ezzel a szőke orosszal? Mert ha elkapom, akkor mi lesz? Vajon hajlandó lesz majd meghallgatni és talán sikerül a fejébe vernem, miért nem kéne ennyiszer kiszöknie? Párszor, pár hetente rendben, de szinte minden este… Az már egy kissé gyanús, s biztos vagyok benne, hogy valami rosszban sántikál. Nem mondom, hogy erről akarom kikérdezni, bár lehet erről is kéne.
Közben hallom, ahogyan nyílik a klubhelyiség bejárata, én pedig amint megbizonyosodtam, hogy a megfelelő ember az, már szegezem is rá a pálcám. – Incarcerous! – Remélem nem fogja tudni kivédeni, s esélyesen nem fog tudni megmozdulni a kötelektől. Nem éppenn szabályos módszer, de majd kimagyarázom magam, ha kell.

picture of the day! →
a song for you: WOODCHUCK
word counter: 340
comment: NO ESCAPE







A bookworm obsessed with philosophy, a self-made woman
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: