Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Én is várlak! hozzászólás kód Cannonkhoz és Keresettekhez

Admin


STAFF

Én is várlak! hozzászólás kód Cannonkhoz és Keresettekhez Tenor

Keresem :

◇◈ Canonok
és
Keresettek
és
Bárki más
◈◇

Playby :

◇◈ Faceless ◈◇


2490


Én is várlak! hozzászólás kód Cannonkhoz és Keresettekhez Empty
Admin
Hétf. Ápr. 05, 2021 5:28 pm
Én is Várlak!

Mivel gyakran előfordul, hogy egy Cannont vagy Keresettet többen várnak, így ezzel a kódgal lehetőségetek van hozzászólni az adott témához, és leírni azt, hogy ti milyen kapcsolatban vagytok az adott karakterrel, miért is várjátok olyan nagyon, hogy végre megérkezzen közénk.

Kód:
[center]<div class="avicim">Én is Várlak!</div>
<div class="leirashat"><div class="leiraskishat">Szöveg helye, hogy miért is várod az adott keresettet/cannon, milyen kapcsolatban vagytok. Szöveg helye, hogy miért is várod az adott keresettet/cannon, milyen kapcsolatban vagytok. Szöveg helye, hogy miért is várod az adott keresettet/cannon, milyen kapcsolatban vagytok. Szöveg helye, hogy miért is várod az adott keresettet/cannon, milyen kapcsolatban vagytok. Szöveg helye, hogy miért is várod az adott keresettet/cannon, milyen kapcsolatban vagytok. Szöveg helye, hogy miért is várod az adott keresettet/cannon, milyen kapcsolatban vagytok. Szöveg helye, hogy miért is várod az adott keresettet/cannon, milyen kapcsolatban vagytok. Szöveg helye, hogy miért is várod az adott keresettet/cannon, milyen kapcsolatban vagytok. Szöveg helye, hogy miért is várod az adott keresettet/cannon, milyen kapcsolatban vagytok. Szöveg helye, hogy miért is várod az adott keresettet/cannon, milyen kapcsolatban vagytok. Szöveg helye, hogy miért is várod az adott keresettet/cannon, milyen kapcsolatban vagytok. Szöveg helye, hogy miért is várod az adott keresettet/cannon, milyen kapcsolatban vagytok. </div></div>[/center]
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: