Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Harper és Mason Briggs

Anonymous



Harper és Mason Briggs Empty
Vendég
Csüt. Ápr. 23, 2020 4:46 pm

Mason Briggs




Nem: Férfi

Kor: 16 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: unokatestvér

Csoport: A roxforti házad csoportja

Playby: szabadon választható

Státusz: FOGLALT


Részletek

A jelenlegi mágiaügyi miniszter Maurice Briggs testvérének, Russel Briggsnek és feleségének, Lydia Briggsnek a másodszülött fia vagy, tehát az unokatestvérem. Van egy lány ikertestvéred Harper, aki szintén a Roxfortban tanul. Most télen meggyilkolták idősebb bátyádat Kyle Briggst, vajon ez menyire befolyásolta az életedet?

Eric és én a család névjegyzékéből gondoltunk a karakter meghirdetésére, illetve mindketten úgy éreztük, hogy lenne potenciál benne. Esetleg a play by lehetne szőke, mert mi is azok vagyunk, de ha csak ez tartana vissza, akkor nem harapunk stb... Rolling Eyes Razz A karakter teljes egészében szabadon alakítható.







Harper Briggs




Nem:

Kor: 16 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: unokatestvér

Csoport: A roxforti házad csoportja

Playby: szabadon választható

Státusz: FOGLALT


Részletek

A jelenlegi mágiaügyi miniszter Maurice Briggs testvérének, Russel Briggsnek és feleségének, Lydia Briggsnek a lánya vagy, tehát az unokatestvérem. Van egy fiú ikertestvéred Mason, aki szintén a Roxfortban tanul. Most télen meggyilkolták idősebb bátyádat Kyle Briggst, vajon ez menyire befolyásolta az életedet?

Eric és én a család névjegyzékéből gondoltunk a karakter meghirdetésére, illetve mindketten úgy éreztük, hogy lenne potenciál benne. Esetleg a play by lehetne szőke, mert mi is azok vagyunk, de ha csak ez tartana vissza, akkor nem harapunk stb... Rolling Eyes Razz  A karakter teljes egészében szabadon alakítható.




Vissza az elejére Go down
Christopher Dearborn


Akadémista

Harper és Mason Briggs Tumblr_inline_o4793yB3lO1r6ysek_500

Lakhely :

UK, Cotswolds



Multik :

Btw

Playby :

Dylan ✦ O'Brien


62


Harper és Mason Briggs Empty
Christopher Dearborn
Csüt. Dec. 17, 2020 1:52 pm

Mason Briggs




Nem: Férfi

Kor: 16 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: frenemy

Csoport: A roxforti házad csoportja

Playby: szabadon választható

Státusz: SZABAD


Részletek

Mi, nem is olyan régen barátok voltunk, a legjobbak. Persze, nem a lányos, elválaszthatatlan, még WC-re is együtt járunk formában. (Tulajdonképpen inkább azon gondolkodtunk, hogy a lányok mit nem tudnak egyedül megoldani. Ez még mindig érthetetlen, amúgy!) Mi inkább az együtt tanulunk, szórakozunk, röhögünk és vajsörözünk Roxmortsban legjobb barátok voltunk.
Aztán tavaly karácsonykor a bátyád - Kyle - meghalt, megölték és minden megváltozott.
Magadba zárkóztál, hiába próbáltam megérteni, hogy mi történik veled, egyszerűen nem engedted, aztán egyik napról a másikra megváltoztál. Egyszeriben már nem barátok, sokkal inkább ellenségek voltunk.
Felvetted Kyle - megjegyzem ritka görény - stílusát, ott és abba kötsz bele, akibe és ahol tudsz, belém is, hiszen az apám vérfarkas és nyíltan, szembe megy a nagybátyád vezette kormány farkas ellenes politikájával, amit persze a Próféta is mindig is lehoz. Pedig te nem vagy… voltál ilyen.
Már nem tudom ki vagy, igazából, ahogy azt sem, hogy minek nevezzem magunkat.
Barátok? Ellenségek? Riválisok?
Talán ezért történhetett meg, hogy mikor megint apámat szapultad behúztam neked és mind a ketten az igazgatóiban kötöttünk ki.
Itt tartunk most, minden más meg már történelem...

// Nos, ennél többet semmiképpen sem szeretnék megszabni, lévén elsősorban nem is az én keresettem, csak egy kis pluszt akartam adni a karakternek.
Az pedig, hogy ez a különös frenemy viszony merre halad tovább és hogyan, már csak rajtunk múlik Harper és Mason Briggs 3217638854 . Minden mással @Naomi C. Briggs-t és @Eric Briggs-t kell megkeresni :3.








Always be a

first rate version of yourself and not a second rate version of someone else.
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: