Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Katie Dearborn

Henry Dearborn


Vérfarkas

Katie Dearborn D2064dd0a43b53168d0823900a98c2c9

Lakhely :

Cotswolds


Multik :

Börti serege

Playby :

Tom Hardy


19


Katie Dearborn Empty
Henry Dearborn
Pént. Ápr. 16, 2021 6:58 pm

Catherine Dearborn




Nem:

Kor: 14 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: Roxfort (választható ház)

Kapcsolatunk: apa-lánya

Csoport: választható roxforti ház

Playby: akit szeretnél (a képen Malina Weissman látható)

Státusz: SZABAD


Részletek

Katie családja cseppet sem unalmas. Anyukája sikeres varázsjogász és kutyatenyésztő (mégis ki ne akarna apró szamojéd kölykök között felnőni?), apja az Akadémia varázsjog professzora és Anglia leghíresebb vérfarkasjogi aktivistája - természetesen egyben vérfarkas is. Ki ne felejtsük a bátyját, aki eddig nem túl gyakran hívta fel magára a figyelmet, de amióta bemosott egyet a Roxfort folyosóján a mágiaügyi miniszter unokaöccsének, többen ismerik a nevét az iskolában. És akkor még nem is ejtettünk szót az egykori Főnix Rendje tag nagyszülőkről és dédszülőkről, ahogyan a kitagadott aranyvérű felmenőkről sem... Katie-nek nem kellett sokat gondolkodnia, mikor elsőben valami izgalmasat kellett írnia a családfájáról mágiatörténetre.
Mindezek mellett viszont Katie ugyanolyan tinilány, mint a korosztályában bárki. Nem örül a szabályoknak, szereti zenekarokkal és színészekkel kitapétázni a szobáját, néha kicsit hisztis, néha kicsit túl érzékeny, míg máskor túl érzéketlen, de mi mást várhatnánk el egy tizenhárom éves lánytól, aki még csak igyekszik megtalálni önmagát?

Nem szeretnénk igazán semmi konkrétat megszabni a karakterrel kapcsolatban, csak nagyon várjuk őt mindhárman (@Genevieve Dearborn, @Christopher Dearborn és természetesen én. Lehet bármelyik ház tagja, alakíthatod bármerre a jellemét, lehet bármilyen hobbija és életcélja, igazából csak rajtad áll, milyen irányba viszed el a karaktert. Egyedül a korhoz és a névhez ragaszkodunk, és annak is örülnénk, ha Genhez hasonlóan Katie is metamorfmágus lenne. A pb szabadon választható, csak passzoljon korban. Siess, vár az egész család  Katie Dearborn 492177702 !

Vissza az elejére Go down
Christopher Dearborn


Akadémista

Katie Dearborn Tumblr_inline_o4793yB3lO1r6ysek_500

Lakhely :

UK, Cotswolds



Multik :

Btw

Playby :

Dylan ✦ O'Brien


62


Katie Dearborn Empty
Christopher Dearborn
Pént. Ápr. 16, 2021 7:27 pm
Én is Várlak!

A húgom vagy és sok testvérpárral ellentétben úgy hiszem, hogy jól kijövünk egymással - még úgy is, hogy te egyelőre támogatod apa feltűnési viszketegségét -, számíthatunk a másikra, ha arról van szó. Persze, félre ne értsd, ez nem azt jelenti, hogy tapadok rád, mint levakarhatatlan matrica a fabútorra, mert nem. Nem lihegek a nyakadban és játszom a nagy és védelmező testvért, mert tudom, hogy nincs rá szükséged, meg tudod védeni magad hiszen az, aki úgy veszekszik anyával, mint ahogy mostanában ti szoktatok, egy tizenévest is simán lerendes, ahogy ha kell, ki is tudsz állni magadért, még is csak a szüleink gyerekei volnánk. Ez azonban nem azt jelenti, hogy ha valami problémád lenne, ne fordulhatnál hozzám, mert de és ezt nagyon jól tudod, ahogy azt is, hogy bármiben segítenék neked, ha kérnéd, még csak nem is kérdeznél.
Persze, ez nem azt jelenti, hogy tökéletes testvérek vagyunk. Oh, Merlinre dehogy is! A szokásos testvéri stiklik mindig is jelenvoltak az életünkben. Én fogtam már rád, hogy megetted az utolsó süteményt, ahogy te is próbáltad rám kenni azt a bizonyos eltört vázát (egyik sem sikerült, amúgy), löktelek már bele egy medencébe, tönkre téve ezzel a tökéletes hajad, ahogy te is gáncsoltál már ki engem, amikor egy családi kiránduláson nem figyeltem, hanem telefonoztam. Sőt, valamiért - valahogy - mindig sikerült Gyilkoska Social Media oldalainak szerkesztését is rám lőcsölnöd, mondván, te segítesz képet készíteni, enyém a többi.  
Mióta te is elkezdtél kamaszodni amúgy, több a vitánk, néha már az is elég hozzá, hogy egyszerre fogjuk meg otthon, reggel a gabonapelyhet. Egy szó, mind száz: csak úgy mint apa, én is nagyon várom, hogy megérkezz kis családunkba Katie Dearborn 1516639770 .



Always be a

first rate version of yourself and not a second rate version of someone else.
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: