Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Could you be a little quieter? - Dan & Neo

Sorin Neo Brightmore


Akadémista

Could you be a little quieter? - Dan & Neo 188c6cad26678b9371d28e5c42883eba

Lakhely :

Torquay

Elõtörténet :

Just Neo things...



Playby :

Mark Lee


46


Could you be a little quieter? - Dan & Neo Empty
Sorin Neo Brightmore
Szomb. Aug. 12, 2023 9:21 am

Miért hiszik azt a szüleim, hogy bébicsősz vagyok? Azért, mert az akadémiára járok, nem jogosítja fel őket arra, hogy magamra hagyjanak a két Törpével. Igen, kettő, mert Dan is nálunk töltötte most a nyár egy kis részét. Az én szüleimnek meg valami halaszthatatlanul fontos és még annál is fontosabb helyre kellett menniük. Ellenkezni sem volt időm, már hoppanáltak is el, én meg bosszúsan csuktam be magam mögött a bejárati ajtót. Nem arról volt szó, hogy nem szerettem őket, mert mindennél jobban imádtam a két Törpét, de most nem volt éppen a legjobb ez az időzítés. Cedriccel akartam lenni, ehelyett lehettem bébicsősz. Persze hagyhattam volna magukra is őket egy kis időre, de az omniózus esemény óta nem akartam szem elől téveszteni őket, ha már rám bízták a felügyeletüket. Ellentmondásos volt az egész szituáció, ami kialakult. Vigyázni akartam rájuk, ma viszont pont nem. Sok választásom nem volt, mint bosszúsan a konyhában készíteni valamit vacsorára és mellé limonádét is. Ebben a melegben erre volt most szükség a szervezetnek.
Az este hátralévő része kifejezetten nyugodtan telt. Mindenki csinálta a maga kis dolgát, fürdés után pedig mindenki ment a saját szobájába aludni. Dan az egyik vendégszobában volt, hiába mondtuk neki mind a ketten Nessievel, hogy bármelyikünknél elalhat, nem élt a lehetőséggel. Nem nyaggattam, elfogadtam a döntését. Lehet nem kellett volna olyan szigorúnak lennem velem a történtek után. Nem tehettem meg vele, hogy csak őt hibáztattam érte. Ugyanannyira hibás meg ártatlan, mint én. Megráztam a fejem az ágyban fekve, hogy ne gondoljak ilyesmire. Holnap majd ki fogom engesztelni, de most muszáj volt innom egy pohár vizet. Kimásztam az ágyból, halkan nyomtam le az ajtón a kilincset. Nem tudtam megállapítani, hogy valamelyik Törpe ébren lett volna-e, de nem szerettem volna felébreszteni egyikőjüket sem, ha már aludtak. Lépteim is halkak voltak és már éppen elértem a lépcsőt, hogy azon lesétálva eljussak a konyhába, mikor meghallottam a kiabálást. A vér is megfagyott bennem egy pillanatra, de aztán rontottam is be unokatestvérem szobájába.
– Merlinre Dan, halkabban nem menne? –Azt nem tudom, hogy mi miatt riadt fel vagy ijedt meg, de azért az egész házat nem kellene felvernie. Sóhajtva léptem közelebb hozzá, miután becsuktam a szoba ajtaját. Az ágyához érve pedig mindenféle engedély nélkül ültem le mellé és aggódva néztem rá.
– Jól vagy azért…? Mi történt? –Hangom már nem volt feldúlt, tényleges aggódás csengett ki belőle. Ha engedte, akkor óvatosan magamhoz húztam egy ölelésre és még egy pici puszit is kapott a homlokára.

Dan && Neo



I hope you find someone you can`t live without.
I really do. And I hope you never have to know what it`s like to have to try and live without them.
Vissza az elejére Go down
Aidan Brightmore


Mardekár

Could you be a little quieter? - Dan & Neo FhCk4wk

Lakhely :

London/Roxfort

Elõtörténet :

We are not friends
I'm rotten to the core
Could you be a little quieter? - Dan & Neo WbmcV1e
Ain't got your back
I'm a traitor, what's up with that?


Playby :

Zhong Chenle


106


Could you be a little quieter? - Dan & Neo Empty
Aidan Brightmore
Pént. Aug. 18, 2023 6:50 pm





aidan
Could you be a little quieter?

& neo


Az esküvő nagyon megterhelt lelkileg. Komolyan, ha Nestor nem lett volna ott, akkor erősen elgondolkodtam volna, hogy csak odavetem magamat az első gyilkos valami elé és meghalok. Könnyebb lenne. Mindenkinek. Tristan nem nyaggatna, s nem akarná játszani a megértő testvért, aki sosem volt, Neo pedig nem kéne, hogy most rám vigyázzon. A szüleimnek pedig nem kell elviselnie azt a szégyent, amelyet okoztam nekik azzal, hogy megbuktam. Én magam is feldúlt voltam, nem így terveztem az évemet, hanem úgy, hogy kitűnő eredményeim lesznek. Mégsem voltam képes ezt megtenni, helyette megbuktam, s évet kell ismételnem. Könnyebb lesz így. Persze, de attól még arcot vesztettem azzal, hogy nem tettem meg mindent, amit tudtam volna.
Talán ez is hozzájárult ahhoz, hogy teljesen elvesztettem a kontrolt és még gyakoribbak lettem a látomásaim. Egyre rosszabbak igazából. Halál, félelem, szenvedés… Minden, amely arra késztetett, hogy vagy magamat, vagy valaki mást öljek meg. Specifikusabban a testvéremet, hiszen ha őt feláldozom, akkor képes lehetek elvenni a látnoki képességem. De még nem voltam elég erős… Többet kellett gyakorolnom a fekete mágiát. Viszont ezt, az unokatestvéremnél nem tudtam megtenni. Egy kis szünet mondjuk nem ártott meg.
Viszont a rémálmok nem hagytak alább, ugyanúgy megjelentek, így próbáltam nem aludni, fent akartam maradni egész éjszaka. Viszont szemhéjaim elnehezedtek, lehunytam őket – csupán egy percre – s máris mély álomba merült. Olyan mélybe, hogy egy látomás ismét megjelent.
Egy férfi, pisztollyal a kezében. Becéloz egy szőke srácot, akit már láttam korábban. „Naekkeo”. Megint ez az ostoba becenév, megint a bátyám hangja, s ahogyan felkiált, azzal együtt elsül a pisztoly is, Tristan pedig…
Sikítva kelek fel az ágyban, mely elsőre idegennek hat, majd rájövök, hogy a rokonaimnál vagyok. Mély levegőt fújok ki, még mindig remegek, majd ismét megugrok, mikor Neo beront hozzám. Csak meredten bámulok rá, elsőre azt se tudom mit mondhatnék neki, még egy bocsánat kérés sem jön ki a számon. Mintha kísértetett látnék. Pedig nem.
-Csak… Én csak… - Hangom remeg, ahogyan visszagondolok az álomra, melyben a bátyám… ÁH! – Csak egy rossz álom… Esküszöm, hogy semmi más. – Mintha kínvallatáson lennék, pedig… Ez csak az uncsim.


I'm not doing this on purpose








aidan brightmore
Psychopath? No, I’m not even on that continuum. I’m a Machiavellian. That means I’m a team player AND antisocial at the same time. Totally different.



Vissza az elejére Go down
Sorin Neo Brightmore


Akadémista

Could you be a little quieter? - Dan & Neo 188c6cad26678b9371d28e5c42883eba

Lakhely :

Torquay

Elõtörténet :

Just Neo things...



Playby :

Mark Lee


46


Could you be a little quieter? - Dan & Neo Empty
Sorin Neo Brightmore
Vas. Márc. 10, 2024 6:53 pm

Cak egy rossz álom… hangzott el Dan szájából, amit kétkedve hittem el elsőre. Ugyanakkor nem hibáztattam érte. Azok, amiken átmentünk, indokolttá tehette, hogy ilyesmik megtörténjenek. Nem láttam a fejébe, nem tudtam sem megerősíteni, sem pedig megcáfolni, hogy valóban igazat mondott-e az unokatestvérem. Csak egy halk sóhaj hagyta el elsőnek a szám, aztán óvatosan simítottam a hátára.
– Szeretnél esetleg róla beszélni, hogy megfejthessük a rossz álom okát? –Azt nem mondanám, hogy értettem az álmok megfejtéséhez. Azt viszont már most eldöntöttem, hogy nem fogom magára hagyni az éjszaka hátralevő részében, szóval ha aludni akart, akkor őrizni fogom az álmát.
– Vagy esetleg csináljunk bájitalt, amitől tudsz aludni és nem lesznek rossz álmaid? –Igazából fogalmam sem volt, hogy melyik megoldás hozna nagyobb hasznot. Amennyire nem akartam vigyázni most rájuk, Dant látva mégiscsak jobb volt, hogy itt voltam. Egyébként is, ha jobban belegondoltam, kellett már nekünk egy kis rokoni együttlét. A hagyományokat legalább megtartottuk mindig, ahogyan idén is meg fogjuk tartani. S most már Hyungot is rá fogom venni, hogy igenis tartsa azt tiszteletben, mert ha megint kihagy egyet, akkor személyes sértésnek fogom venni, akár tetszik majd neki, akár nem. Még vártam Dan válaszára, addig intéztem magunknak némi vizet a konyhából. Most úgy hiszem, erre szüksége volt neki is én pedig alapból emiatt indultam meg a szobámból, mikor történt a kiálltás.
– Sőt, ha egyik sem felel meg, akkor békén is hagyhatlak, de azt tudnod kell, hogy nem hagylak magadra. –Szerintem ezzel tisztában is volt, de ki is kellett jelentenem, ha kételkedett volna benne az unokatesóm.

Dan && Neo



I hope you find someone you can`t live without.
I really do. And I hope you never have to know what it`s like to have to try and live without them.
Vissza az elejére Go down
Aidan Brightmore


Mardekár

Could you be a little quieter? - Dan & Neo FhCk4wk

Lakhely :

London/Roxfort

Elõtörténet :

We are not friends
I'm rotten to the core
Could you be a little quieter? - Dan & Neo WbmcV1e
Ain't got your back
I'm a traitor, what's up with that?


Playby :

Zhong Chenle


106


Could you be a little quieter? - Dan & Neo Empty
Aidan Brightmore
Vas. Márc. 10, 2024 7:33 pm





aidan
Could you be a little quieter?

& neo


Nem hazudok, valoban rosszat almondtam. Csak eppenseggel tudom, hogy ez az alom egyszer meg fog tortenni, s ami meg jobban zavar, hogy nem tudom mi  vege. Mindig csak ugyanannyit latok. Taln nehany reszlet elesebb egy-egy alkalommal, de sose tudom mi vege. Megijedek mielott meglathatnam pontosan mi is tortenik... Ez bosszant,mert igy nem vagyok benne biztos, hogy mi is fog tortenni, ugyanakkor tenyleg nem is vagyok ra kivancsi.
Latom hitetlen pillantasat, s tudom, ha most nemet mondok a magyarazkodasra, akkor csak meg gyanusabb leszek. - Mi van akkor, ha nem alom? Mi van, ha meg fog tortenni egyszer? Annyira valosagos volt Hyung... - Mert latomas volt. Horror? Mi az nekem?! Nem, amig az agyam nem tudja biztosra, hogy ez a jovo, addig nem is nagyon erdekli, hogy probal mutatni nekem az elmem. Utalom kepessegem oszinten. Elgyengit csak.
-Ne! -  szinte kiabalok, ha nem tudnam,hogy Nessie is itt van. Nem akarom felkelteni. - Kerlek, hadd en keljen aludnom. -  Eleg volt ez  par ora. Tenyleg megleszek vele. Naponta 4 ora boven eleg a szervezetnek. Lehet almos leszek es erotlen, de funkcionalni fogok. Csak tobbet ne kelljen, mert felek megint latni fogok valami olyat, amit nem akarok.
Melyet sohajtok. - Ertekelem  probalkozast Neo,  ejobb lesz, ha visszamesz aludni. Hidd el, megleszek, eddig is meg voltam. - Nem kellettel hozza se te, se senki... Egyetlen egy embert akarok most, ami furcsa, sot remiszto, hogy ebben a pillanatban is a szoke tincsekre es  kek szemparra gondolok. Nevetseges!
Megis lehunyom a szemem egy hosszu pillanatra, s elkepzelem, ahogyan ismet finoman a vallara simitok. Megsincs itt velem mikor ismet kinyitom  szemeimet. - A Roxfrotban kellett volna maradnom.  


I'm not doing this on purpose








aidan brightmore
Psychopath? No, I’m not even on that continuum. I’m a Machiavellian. That means I’m a team player AND antisocial at the same time. Totally different.



Vissza az elejére Go down



Could you be a little quieter? - Dan & Neo Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: