Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Losing control - Rain & Jay

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Blaise Rainberry


Mardekár

Losing control - Rain & Jay - Page 2 Be39ad9cef6e4ee7b06817537a1619dcb7c94e7a

Lakhely :

Roxfort / Doncaster


Keresem :

♔ looking for my dignity


Playby :

Joshua Colley


159


Losing control - Rain & Jay - Page 2 Empty
Blaise Rainberry
Hétf. Jún. 19, 2023 4:15 pm
18+



just let me know, can you be the one to hold and not let me go?
i need to know, could you be the one to call when i lose control?
blaise && jay


Nem tagadom, kezdek türelmetlenné válni; máskor örülnék a bébi lépéseknek, a lassúságnak és a szenvedélyes kis csókocskáknak, de jelenleg csak arra vágyom, hogy végre érezhessem őt magamban, hogy összefonódhassunk és el se engedjük egymást a végletekig. Elvégre kihasználjuk egymást, így itt nincs helye a finomkodásnak… Mégis, Jay mintha húzná az időt, meglehet saját maga miatt - hiszen ki tudja, mióta várt már rám ebben a, khm, “feszült” állapotában. Lehet, hogy egyetlen mozdulat kellene neki és robbanna is, s ezt akarja elkerülni most.
Reszketek, s már ettől az apró érintéstől is kiszakad belőlem egy nyögés, mit egy újabb követ, ahogy forró nyelve végigsiklik merevedésem csúcsán. Te jó ég, játszadozik velem! Most tényleg, Jay? Megkaphatsz egy éjszakára és ez a hála? Szemét… – Egyből gondoltam – forgatom szemeimet, közben kissé kapkodom a levegőt az izgalom hatására. Szerencsére ezek után nem kell tovább szenvednem, a fiú végre ismét megérint, s most sokkal határozottabban; nem látom mosolyát, de szinte érzem, mintha a levegőben lebegne. Kis csókjait imádom, jólesőn fel is sóhajtok miattuk, közben segítek megszabadulni az utolsó ruhadarabtól is.
Halkan felszisszenek a harapásra, aztán kuncogni kezdek. Mint egy kiskutya… Aranyos! Ez a gesztusa talán még segít is megnyugodnom, miközben ő szabadon legelteti rajtam a szemeit; félek a véleményétől, félek attól, hogy most mit gondolhat, hiszen… Hiszen már nem vagyunk együtt. Vajon még mindig vonzónak talál?
Szavai hamarosan igazolják, hogy igenis vonzódik még hozzám, ráadásul nem is kicsit, hiszen szerinte gyönyörű vagyok… Csókommal próbálom üzenni neki, hogy mennyire hálás is vagyok a szavakért, ám ez az édes pillanat nem tart túl sokáig; hiszen nem ezért vagyunk itt. Most egy részem azt kívánja, bárcsak másképp lenne, s szerelmesek volnánk ismét, de ezt nem közlöm vele. Helyette inkább segítek neki megszabadulni a nadrágjától, s amint az eltűnik az útból az alsójával együtt, szembetalálom magam kőkemény tagjával. Nem csodálom, hogy húzni akarta az időt, hiszen ennyiből is látszik, hogy majd’ felrobban… De baszki! Elfelejtettem, hogy ekkora… Úgy értem, nem extra nagy, de azért az én kis hátsómhoz képest…
Nyelek egy aprót miközben csípőjére fogok, s végigsimítok merevedésén, egyelőre csak óvatosan, ismerkedőn, hiszen ezelőtt egyszer volt dolgom vele s az sem mostanában volt, így kell némi idő, míg megszokom, hogy ismét itt tartunk. Sóhaját hallva halványan elmosolyodok, s most már kicsit bátrabban kezdek el körözni hüvelykujjammal a hegyén, közben ártatlanul felpillantok rá, mire ő most már hangosabban nyög fel. Óh, zene füleimnek! Többet akarom hallani a hangját.
Épp csak visszafordítanám tekintetemet ágyékára, mikor simítását megérzem az arcomon. Kissé kérdőn nézek fel szemeibe, ám némi huncutság is csillog szemeimben; úgy fest egyre gondoltunk, szavai és apró érintése ezt bizonyítja. Ám először inkább ujját veszem a számba, óvatosan körbetáncolom nyelvemmel, finoman megszívom, úgy téve, mintha a kezemben lüktető merevedésével tenném ugyanezt. Néhány pillanatig még ezt ismétlem, közben ujjacskáim gyengéden cirógatják, majd egy utolsó szívással elengedem hüvelykujját és végre tagjára kezdek koncentrálni.
Térdeimre helyezkedek, s először csak puha csókokat lehelek ide-oda, majd lentről felfelé haladva nyelvem végigsiklik a teljes hosszán, mielőtt hegyét a számba véve finoman szívogatni kezdeném; kicsit húzom az időt, akárcsak ő tette korábban, mert nem akarom, hogy idő előtt elmenjen. Habár hiába szeretnék óvatoskodni, van bennem némi mohóság, s talán ez is az oka annak, hogy idővel már egyre mélyebben kezdem befogadni, minden mozdulattal egyre többet és többet ízlelek meg belőle, közben ameddig még tudom, nyelvemet forgatom körülötte, köré is nyögök néha, s a maradék részen kezemmel dolgozom.
Aztán vagyok olyan bolond, hogy szép lassan felnézek rá, s ha az ő pillantása is idetévedne… Nos, akkor egy cinkos mosollyal találná szembe magát, miközben erősen megszívom tagját, s egészen addig meg sem állok, míg teljesen ki nem csúszik a számból.








i got a sick and twisted fascination
my own decimation
me and Icarus are cut from the same cloth


Vissza az elejére Go down
Mae Eun Jae


Griffendél õrzõje

Losing control - Rain & Jay - Page 2 GLT4RCm

Lakhely :

➣ In your heart


Keresem :

➣A never seen before situation

Multik :

Cavern of Madness

Playby :

➣ Lee Jeno


75


Losing control - Rain & Jay - Page 2 Empty
Mae Eun Jae
Hétf. Jún. 19, 2023 9:07 pm
18+


This empty feeling on the street Fill it with heat reloading, Ridin' and rollin' oh baby





– jay X blaise –

Nem fogok hazudni, nagyon is élveztem, hogy ilyen kegyetlenül lassú vagyok vele, s hogy úgy reagál minden érintésemre, ahogyan. Meglehet én is már szívesebben tettem volna be neki, sőt! Mióta beütött az a szer már arra várok, hogy mikor érezhetem őt olyan közelről, mikor forrhat már össze testünk, most mégis… Olyan izgató, olyan jó hallgatni azok a nyögéseket, mikor hozzáérek és nyelvemmel finoman lenyalom azt a kis nedvet, mely miattam szivárgott tagjából, s még csak meg se kellett erőltetnem magam hozzá.
Mosolyognom kell attól, hogy mennyire élvezi az érintésemet, és hogy mennyire akar engem. Pedig alig pár perce még úgy kellett könyörögnöm neki, hogy legalább egy csókot hadd lopjak tőle, ha mást nem is kaphatok. S most ő az, aki rám mer szólni, hogy gyorsítsak fel. Én pedig kegyesen megadom neki ezt, elkezdek rajta dolgozni kézzel. Határozottan markolok rá férfiasságára, s lassú mozdulatokkal kezdem el kezemet fel-le húzni rajta. Ühm… Kedvem támadt felfalni. De megálljt parancsolok magamnak, s inkább csak csókokat kezdek el neki osztogatni. Minden egyes apró puszi olyan, mintha a világ legfinomabb mézét kóstolgatnám, s hiába nem ehetném meg, mert egyszerűen tiltva van, most mégis megkaparintottam magamnak.
Finoman még meg is harapom, a bőre egyszerűen olyan puha és sima… Nyomot akarok hagyni rajta. Ha most járnánk, egészen biztos betámadnám a nyakát és apró foltokat hagynék rajta. De emiatt - meg a kuncogás miatt, ami teljesen kizökkent – nem teszem. Egyébként is meg kell, hogy állapítsam gyönyörű így, ahogyan van, szinte már túlságosan, így nincs szívem ezt a szépséget tönkretenni. Nem teljesen. Azért megrontani még lehet. S ezt is tervezem, így hamarosan már azzal foglalkozom, hogy a nadrág és alsó is lekerüljön rólam, amiben nyilván segítségemre siet. Látom hogyan néz rám, pont olyan, mint mikor először voltunk így együtt. Nem tudok nem mosolyogni rajta, hiszen túl édes, mintha komolyan az első alkalma lenne, pedig… Tudom, hogy nem az.
Viszont ahogyan a derekamra simít, ahogyan merevedésemhez ér és ujjával elkezd rajta körözni, mind azt mutatja, hogy nem éppen ez kezdővel van dolgom. Ezt bizonyítja az is, hogy mikor magam felé fordítom a fejét, s nem is olyan enyhén jelzem neki, hogy a keze helyett a nyelvét szívesebben érezném tagom körül, nem illetődik meg, hanem egyből szájába veszi ujjamat, mire mosolyom kiszélesedik, s én egy kicsit mélyebbre nyomom a szájában. Hevesebben kezdem venni a levegőt, ahogyan elképzelem, hogy az ujjam helyett valami mást szív, s az sem segít, hogy közben végig simogat.
Mindegy nagyon izgató, viszont most én is haladnék, elvégre mostanra rájöhetett, hogy nagyon is rá vagyok már függve, de ő… A kis aljas most a saját fegyveremet használja, s először csak csókolgatja, melyek miatt már így is halkan nyögdécselni kezdek, hát még mikor teljes hosszába végig is nyalja. Mázli, hogy kint szól a zene, mert kezdek hangosabb lenni. Hajába túrva már készen állnék a fejét magam felé húzni, hogy minél mélyebben nyeljen el, de nem tudom mert még mindig nem hajlandó megadni nekem, amit akarok. Fejemet hátra vetve próbálok elfojtani egy hangosabb nyögést, s helyette csak koreaiul káromkodok egyet.
Nekem egy örökkévalóságnak tűnik, mire elkezd ténylegesen is enni, s én elkezdem vele egy ritmusban mozgatni a csípőmet, hogy „segítsek” neki. Hajába kapaszkodom, ahogyan megérzem nyelvét a szerszámomon, s kissé meg is remegek. Nem lesz ez így jó… Nagyon is élvezem, ahogyan egyszerre nyelvével és kezével is dolgozik rajtam, az édes kis ajkai pedig szorosan tagomra zárnak.
Szinte ösztönösen nézek rá, mintha tudtam volna, hogy engem néz, szemeimben látszik, hogy mennyire élvezem, s hogy ki is vagyok már rá éhezve. Ekkor kapom meg a kegyelem döfést, mire arcom eltorzul mikor megérzem az erős szívást, s amint elenged… Egyből lököm is az ágyra, s arcához közel hajolva egy halálosan komolyan arcot vágok. - Milyen kis bátor valaki! – gondolkodás nélkül harapok nyakába, most már erősebben, s korábbi terveim alapján ki is szívom a bőrét.
Kezemmel a combjai alá nyúlok, kicsi kiegyenesedem, és vállaimra helyezem lábait. Tagomat pedig a fenekéhez nyomom. – Talán nekem is durvulnom kéne… - Viszont nem vagyok ilyen kegyetlen, s némi hatásszünet után két ujjamat az arcához emelem. – Olyan ügyes voltál az előbb… Segíts nekem Mézi.


Blaise Rainberry varázslatosnak találta





can’t be defeated. can’t be deleted. can’t be repeated.



Vissza az elejére Go down
Blaise Rainberry


Mardekár

Losing control - Rain & Jay - Page 2 Be39ad9cef6e4ee7b06817537a1619dcb7c94e7a

Lakhely :

Roxfort / Doncaster


Keresem :

♔ looking for my dignity


Playby :

Joshua Colley


159


Losing control - Rain & Jay - Page 2 Empty
Blaise Rainberry
Hétf. Jún. 26, 2023 12:23 pm
18+



just let me know, can you be the one to hold and not let me go?
i need to know, could you be the one to call when i lose control?
blaise && jay


Mondanám, hogy nem tetszik, hogy játszadozik velem… Mondanám, hogy utálom, amiért szórakozik, de az az igazság, hogy én is élvezem. Tetszik, hogy ilyen komfortosan azt tesz, amit akar, hogy nem fogja vissza magát, hogy piszkál és direkt húzza az agyamat. Olyan érzésem támad tőle, mintha mindig is ezt csináltuk volna, s nem csak a második közös alkalmunk lenne. Ellazít, jólesik. Így egy kicsit kevésbé tartok a furcsa viselkedésétől.
Meg is harap, ami ugyan kicsit fáj, mégis megnevettet, mert egyből egy rossz kölyökkutya jut eszembe róla, ami játékból mindent és mindenkit harapdál a kis fogaival. Jay is ilyen most… Egy nagyon rossz kiskutya. Imádom, hiányzik… Még most is, hogy együtt vagyunk ebben a sötét szobában, hiányzik nekem. Aztán levetkőzik, teljesen, s meg is kapom a vödörnyi hideg vizet, ahogy meglátom merevedését - ugyanis bárhogy nézem, a mérete számomra most még kicsit nagynak tűnik a kis fenekemhez képest. Őszintén? Izgat a gondolat… Mazochista volnék? Jobb, ha erre nem tudom a választ.
S hát kérését örömmel teljesítem, megérintem, majd ujjait ajkaim közé veszem s ezeken demonstrálom, mit is tennék legszívesebben egy másik testrészével. Látom tekintetében, hogy élvezi, s hogy hasonló dolgokon járhat az esze, így a kérés elhangzását követően némi játék után már tagját kezdem izgatni a nyelvemmel, bebarangolva a teljes hosszát, majd eleinte óvatosan szívom meg a tetejét. Érzem, ahogy reszket, hallgatom édes hangját, s ezek hatására azt is észreveszem, ahogy egy selymes kis csepp lecsordul saját merevedésemen; most már én is meg-megremegek, habár engem a türelmetlenség őrjít meg, mert szeretném végre a testem minden egyes kis atomjával érezni ezt a fiút.
Talán ezt is próbálom a tudtára adni azzal az alattomos pillantással, mit küldök felé, s utána jól meg is szívom tagját, mi végül egy cuppanó hanggal ki is csúszik ajkaim közül. Fel sem fogom, mi történik, csak azt érzékelem, hogy hátam hirtelen a matracon landol, s Jay tekintete elsötétül, ahogy fölém kerekedik. – Csak azt tettem, amit kértél – közlöm vele játékos ártatlansággal, aztán némileg fájdalmasan felnyögök a harapása és a nyomán. – Jay..! – neve édesen hangzik el, szívem pedig ismét úgy kezd el verdesni, akár egy kisnyúlé, amikor a fiú lábaimat emelni kezdi.
Halkan levegőért kapok, amint megérzem tagját a fenekemnél. Erre még határozottan nem vagyok felkészülve, azaz fizikailag nem, lélekben már nagyon is szeretném… De szerencsére exem nem elég részeg ahhoz, hogy csak úgy be akarja tenni mindenféle előkészület nélkül. Nem, nem kéne durvulnia, nem így… Alig észrevehetően, megkönnyebbülten sóhajtok fel, mikor ujjait az arcomhoz emeli. Gondolkodás nélkül, cinkosan elmosolyodva ragadom meg a kezét, s húzom végig nyelvemet az ujjain, majd akárcsak korábban, most is ajkaim közé veszem őket, s különösen megdolgoztatom rajtuk a nyelvecskémet, hogy minél nedvesebbé tehessem őket. Jobb lenne síkosítóval, de… Ez is megteszi. Nem az ujjaitól tartok, megmondom őszintén.
Néhány pillanatig elszórakozok ezzel, nyelvemmel finoman körözök két ujja körül és között, s hacsak nem állít meg előbb, úgy nem sietem el. Közben őt nézem hosszú szempilláimon keresztül, s szabad kezemmel a karjára simítok, ujjbegyeimmel finoman cirógatom, mielőtt elengedném.
Hacsak nincs több kérése felém, hát várok, közben csípőjét és combjait kezdem gyengéden simogatni, s légzésemet próbálom egyenletesen tartani, de nehéz, mert izgulok… Még így is, hogy ismerem őt, bennem van az az édeskés félelem érzet, mintha most csinálnám először - talán mert még mindig túl kevés a tapasztalatom hozzá -, de élvezem, tetszik az érzés. Jay mellett még ez is kellemes.




Mae Eun Jae varázslatosnak találta





i got a sick and twisted fascination
my own decimation
me and Icarus are cut from the same cloth


Vissza az elejére Go down
Mae Eun Jae


Griffendél õrzõje

Losing control - Rain & Jay - Page 2 GLT4RCm

Lakhely :

➣ In your heart


Keresem :

➣A never seen before situation

Multik :

Cavern of Madness

Playby :

➣ Lee Jeno


75


Losing control - Rain & Jay - Page 2 Empty
Mae Eun Jae
Hétf. Jún. 26, 2023 9:51 pm
18+


This empty feeling on the street Fill it with heat reloading, Ridin' and rollin' oh baby





– jay X blaise –

Ebben a percben tényleg úgy érzem, mintha még mindig együtt lennénk, mintha soha nem váltunk volna el egymástól. Ez pedig rengeteg boldogsággal tölt el, még akkor is, hacsak hazugság, s valójában csak kihasználjuk egymást ma estére, mert ez… Messze nem annyira romantikus, mint mikor először csináltuk. Kapkodni akar, én viszont inkább egy lassabb tempóra váltok, s elkezdem húzni az agyát. Szépen lassan és a helyzethez mérten finoman próbálok vele bánni. Apró érintéseket és finom puszikat adok neki, de nem bírom ki, s meg is harapom. Olyan jó puha a bőre, egyszerűen imádom. Megőrjít.
S talán ezért is engedem meg neki, hogy felgyorsítsunk. Hamar lekerül rólam a nadrág, az arc, amit vág pedig megmosolyogtat. Mintha most találkozna először a szerszámommal, pedig ezelőtt már egyszer felfedezte őt, és nagyon is élvezte. Most pedig újra felfedezhetne szájával és nyelvével, csak előbb az ujjamon demonstrálja, hogy mit is tervez velem tenni. Nem mondom már ez is izgató, ha lehet még inkább beindulok rá, azonban tudom, hogy nem ez lesz az este fénypontja, így… Haladnék is tovább. Viszont ő még tovább kínoz azzal, hogy egy utolsó nagyot szív rajtam, mire én hangosan felnyögök. Eddig is már remegtem, s hangot is adtam az élvezetnek, de… Neki muszáj volt tovább tetőznie.
Mondanám, hogy nem haragszom, mivel kiváló a nyelvérzéke, s egész merevedésemet körbejárta. Talán majd a következő kör előtt ismét megtehetné ezt Most viszont a hirtelen felindulás miatt inkább a matrachoz szorítom őt, s némileg komolyabb ábrázattal nézek rá. – Senki nem kérte, hogy tovább izgass. – morgom a fülébe, csupán egy pillanattal az előtt, hogy nyakába harapnék, s meg is szívnám annak a helyét. A nevem hallatán viszont egy picit megenyhülök, s a folt helyére egy apró puszit is adok még.
Annyira viszont mégsem lágyul meg a szívem, hogy ne ragadjam meg egyből lábait, majd azokat a magasba emelve a tagomat a fenekéhez nyomom. Végighúzom kezemet a mellkasán, s érzem, hogy emiatt egy kissé talán meg is rémült. Ez volt a cél. Bár sose tennék vele semmi olyat, mely fájdalmat okozna neki, most mégis egy picit el akartam rettenteni attól, hogy gonoszkodjon. Megfenyegetem, de végül csak arra kérem, hogy nedvesítse be az ujjaimat. – Ügyes fiú… Tudsz te jó is lenni, ha akarsz.– vigyorgom rá, ahogyan nézem őt, s ahogyan ismét az ujjaim körül kezd táncolni a nyelve. Ahogy megérzem kezét a karomon, úgy én is tovább cirógatom a mellkasát.
Végül pedig elenged, én pedig egy pillanatot sem várok, finoman hatolok be az ujjaimmal. Közben pedig hozzá hasonlóan én is finoman simítok a hasára. Halkan sóhajtok az érintésére, nagyon is jól esik, így viszonozni akarom, miközben persze nyugtatgatom is. Nem kell tőlem félnie, hiába kaptam fel egy pillanatra a vizet, nem akarom bántani. Helyette tényleg próbálom lazítani őt, s miközben azon dolgozok, hogy tagom tényleges behatolása kevésbé legyen kellemetlen majd, combja belső felére is apró csókokat nyomok.
Ujjaim eközben egyre mélyebbre hatolnak benne, kicsit még meg is próbálom tágítani, de semmit nem viszek túlzásba. Inkább próbálom megtalálni azt a pontot, melyet anno még ő mutatott meg nekem anno. Szerettem volna, ha minél élvezetesebb lesz ez neki, még akkor is, ha tényleg mindjárt felrobbanok, annyira érezni akarom már őt magam körül.






can’t be defeated. can’t be deleted. can’t be repeated.



Vissza az elejére Go down
Blaise Rainberry


Mardekár

Losing control - Rain & Jay - Page 2 Be39ad9cef6e4ee7b06817537a1619dcb7c94e7a

Lakhely :

Roxfort / Doncaster


Keresem :

♔ looking for my dignity


Playby :

Joshua Colley


159


Losing control - Rain & Jay - Page 2 Empty
Blaise Rainberry
Hétf. Júl. 24, 2023 3:07 pm
18+



just let me know, can you be the one to hold and not let me go?
i need to know, could you be the one to call when i lose control?
blaise && jay


Ha valamiben, hát Jay megőrjítésében nagyon jó vagyok. Tudom, mikkel lehet megbolondítani, hogy mikre érzékeny s miket élvez igazán, pedig csak egyszer feküdtünk le egymással ezelőtt, mégis… Mintha a szemeivel mindent közvetítene. S most is, ahogy fölém magasodva a matrachoz szorít, látom azokban a sötét íriszekben, hogy pontosan mire vágyik. S azt is tudom, hogy én is ugyanezt szeretném. De… Azért előtte szívesen elszórakozom vele, mert valljuk be, nincs is annál izgatóbb, mint mikor a partneredet kikészíted.
Ám mielőtt válaszolni tudnék, egy kéjes, s kissé fájdalmas nyögés tör utat magának ajkaim közül, majd neve is hasonlóképp csúszik ki. – Nem kellett kérned… – egy halvány mosollyal ejtem ki a szavakat, s hogy demonstráljam mire is gondolok, combomat a lábai közt finoman megemelem, s kissé odaszorítom legnemesebb testrészéhez.
Sajnos - vagy nem sajnos - azonban nem tudok sokáig élvezkedni, azaz nem ebben a formában, ugyanis Jay ismét magához veszi az irányítást, s lábaimat felemelve rögtön megérzem kiéhezett tagját a fenekemnél. Bevallom, egy pillanatra elfog a pánik. Még nem készültem fel erre, nem lazultam el eléggé, márpedig szétszakadni nem szeretnék, és azért az én tapasztalatlan hátsó bejáratom ilyen hirtelen nem lenne képes most befogadni őt… Ez a Jay megrémít. Nem kell empatának lennem ahhoz, hogy tudjam, hogy most haragszik, túl messzire mentem, nem kellett volna piszkálnom… Már majdnem el is kezdenék mentegetőzni, de aztán rájövök, hogy szerencsére ez csak ijesztgetés volt.
Ujjaival könnyedén játszadozom, nyelvem ügyesen táncol körülöttük, s még közéjük is bemerészkedik, közben exem karjára simítok, mintha nem lenne elég az érintéséből, s kellemes bizsergés fut végig egész testemen, ahogy a szabad keze a hasamat cirógatja. Ilyenkor annyira más… Melegséget áraszt, édes illatot varázsol a levegőbe, mindennek ad egy enyhe rózsaszín árnyalatot s a hangja is megnyugtat. Boldoggá tesz. Legszívesebben hozzábújnék most, mint valami ártatlan kiscica és csak élvezném a gyengéd simításait. Talán még dorombolnék is neki, ki tudja? De nem tehetem meg, és nem is ezért vagyunk most itt.
Miután elengedem, igyekszem rendezni a légzésemet s szívverésemet, s mint valami kis szűzlány, rettenetesen izgulok… Nem rossz érzés ez, mégis, kicsit feszélyez az egész helyzet. Talán Jay szélsőséges hangulata miatt is. Nem mintha képes lenne engem bántani… Ugye?
Nem marad sok időm gondolkozni ezen, ugyanis hamar megérzem korábban benedvesített ujjait odalent, s meg is remeg kissé a hangom, ahogy szabadjára engedek egy újabb puha nyögést, s fejemet enyhén hátravetve lehunyom a szemeimet. Közben egyik kezem a fiú szépséges fekete hajtincseire fog, a másik pedig a lepedőt szorítja a vállam fölött. Csókjai jólesnek, szinte mintha így akarna komfortot nyújtani, pedig szerintem nem elég józan most ahhoz, hogy az ilyen apró részletekben elvesszen.
Észreveszem, hogy próbál tágítani, mire felszisszenek, de aztán az is csak édes hangokba fullad, majd… Érzem, ahogy az egész testem egyként reagál, mikor megtalálja azt a bizonyos pontot, szinte olyan ez, mint egy áramütés, csak sokkal kellemesebb, s ennek hatására izmaim is meg-megfeszülnek, miközben egy a korábbiaknál sokkal hangosabb  és szenvedélyesebb nyögés követi az előzőeket. Megszorítom haját az ujjaim közt, s ha lenne bennem elég erő hozzá, most kérném, hogy ne csak a kezét használja, hanem a nyelvét is… Adjon bele mindent. Mert ez annyira…








i got a sick and twisted fascination
my own decimation
me and Icarus are cut from the same cloth


Vissza az elejére Go down
Mae Eun Jae


Griffendél õrzõje

Losing control - Rain & Jay - Page 2 GLT4RCm

Lakhely :

➣ In your heart


Keresem :

➣A never seen before situation

Multik :

Cavern of Madness

Playby :

➣ Lee Jeno


75


Losing control - Rain & Jay - Page 2 Empty
Mae Eun Jae
Kedd Aug. 01, 2023 6:50 pm
18+


This empty feeling on the street Fill it with heat reloading, Ridin' and rollin' oh baby





– jay X blaise –

Így is már teljesen be vagyok indulva a fiúra. Csak a vak – vagy hülye – nem látja, hogy mennyire vágyom rá, hogy itt helybe felfaljam, megrontsam, s olyanokat tegyek vele, melyekről még csak álmodni sem mer. Így is rengeteg energiámba telik, hogy ne itt és most rohanjam le, hogy vissza tudjam magam fogni, s még relatíve gyengéd maradhassak vele, erre még jobban hergel csak. Pontosan tudja hol kell érinteni, s mit kell csinálnia. Egyetlen alkalom elég volt, hogy ennyire kiismerjen? Vagy csak szimplán tapasztalta másokkal is már, hogy hogyan kell ezt csinálni… Ennek gondolatára csak még jobban felmegy bennem a pumpa, mert ő az enyém. S, hogy neki is megmutassam, hogy én rendelkezem – jelenleg – felette, le is teperem, sőt még a nyakába is harapok. Ha nem mondaná ki olyan finoman a nevemet, akkor talán még durvultam volna vele, de így csak egy apró csókot kap tőle, hogy aztán ismét felbosszantson.
Felnyögök, ahogyan megérezem a combját ágyékomnál, s finoman össze is csípem a szép kis pofiját egyik kezemmel. – Fékezd magad Rainberry, ha azt akarod, hogy én is így tegyek. – Azért pedig, hogy nyomatékosítsam szavaimat, kőkemény tagomat a fenekéhez nyomom, de csak ijesztgetni akarom őt. Sose bántanám őt valójában, ahhoz ő túl fontos – még mindig, igen – csak szeretném, ha tudná, most hol a helye. Tényleg rettenetesen szenvedek ettől a drogtól, csoda, hogy van türelmem még előkészíteni őt. Viszont úgy fest használt a taktika, ugyanis most már engedelmesen nedvesíti be ujjaimat, hogy aztán neki segíthessek ellazulni.
Ő karimra simít, én pedig cserébe simogatni kezdem őt, mintha csak egy igazi pár lennénk, s mintha ez már a napi rutinunk része lenne, valójában pedig sose szakítottunk. Ennek gondolata megfájdítja a szívem, mert rá kell eszmélnek, ez csak egy kis kaland, semmi más. S mindössze egyetlen éjszakára az enyém, így most kell kiélveznem őt.
Mégis, ahogyan hozzáérek – hozzáteszem, mindegy hol vagy hogy érek hozzá, mindig meg tudom mondani az érzéseit – s így feltűnik, hogy megint izgul, mire csak csitítgatni kezdem. Elkezdem tágítani őt, igyekszem finom lenni vele, miközben próbálom megtalálni azt a bizonyos pontot nála. Közben pedig elhalmozom csókokkal, először csak a combjait, majd mikor megérzem az ujjacskáit a hajamban, elkezdek feljebb haladni, először merevedésének hegyére, majd hasára adok puszikat. A hangja csak tovább izgat, szinte már én is remegek, ahogyan érzem lüktető szerszámomat, hogy már nagyon szeretne behatolni, de még nem teszem. Előbb ellazítom, hogy minél kevesebb fájdalmat okozzak neki.
Mégis, már maga ez a művelet is azt eredményezi, hogy felszisszen, mire én csak próbálom tovább csókolni őt, sima bőrét lepem el nedves puszikkal, melyek érzékiek, s puhák. Mert hiába vagyok részeg, hiába vagyok valami szer hatása alatt, ha más ne, hát hangja könnyedén visszaránt ebben a világba, a valóságba, én pedig rájövök, ha valami olyat teszek, mely nem esik neki jól.
Szerencsére hamar átmegy a nyüszögése ismét kéjes hangokba, mire én is megnyugszom, s érzem rajta, hogy tetszik neki. Tudtam, hogy megtaláltam azt a pontot, így tovább masszírozom még, közben finoman nyitom szét ujjaimat, hogy azért ezen is dolgozzak. Közben pedig én is felszisszenek, ahogy hajamra fog, de nem fáj, vagyis nem úgy, hogy az ne lenne még éppen jóleső. – Mézi… - suttogva mondom ki a nevét. – Hadd halljalak még! – szinte könyörgöm neki, s hogy ismét nyögésre bírjam, finoman a hasa alsó részére harapok.
Majd pedig ha úgy érzem kellően ellazult, már nem szekálom tovább, inkább finoman a bejáratához nyomom tagomat, s elkezdek behatolni.






can’t be defeated. can’t be deleted. can’t be repeated.



Vissza az elejére Go down
Blaise Rainberry


Mardekár

Losing control - Rain & Jay - Page 2 Be39ad9cef6e4ee7b06817537a1619dcb7c94e7a

Lakhely :

Roxfort / Doncaster


Keresem :

♔ looking for my dignity


Playby :

Joshua Colley


159


Losing control - Rain & Jay - Page 2 Empty
Blaise Rainberry
Szer. Aug. 23, 2023 12:20 pm
18+



just let me know, can you be the one to hold and not let me go?
i need to know, could you be the one to call when i lose control?
blaise && jay


Fékezzem magam, persze, hogy is tudnám fékezni magam, mikor egy valóságos félisten terpeszkedik fölöttem? Igen, az exem, de akkor is… Az egyértelműt kár volna tagadnom, no meg felesleges is, hiszen lerí rólam, hogy még mindig vonzódom hozzá. Méghozzá nem is kicsit. Így hát - ugyan először megijeszt a viselkedése -, csak elmosolyodok és hajtincseire simítok, majd közelebb is húzom magamhoz, s arcomat a nyakához dörgölöm, mint valami puha kiscica. – Ugyan már, Jay… Csak játszom. Olyan nagy baj ez? – duruzsolom édesen, s ezzel nem csak őt igyekszem megnyugtatni, de saját magamat is.
De tudom, hogy sosem bántana, még ittasan sem, sőt, semmikor! Bízom benne, ezért is sikerül felfognom, hogy csak fenyegetőzik, de sosem tenne velem olyasmit amit én nem szeretnék. Főleg, ha olyan cukin nézek rá, ahogy most is, miközben ujjait nedvesítem be a nyelvemmel. Ennek mégis ki tudna ellenállni? Közben élvezem az érintéseit, s cserébe én is adok neki belőlük bőven; most úgy érzem, mintha sosem szakítottunk volna. Mintha együtt jöttünk volna a buliba és csak szórakozásból döntöttünk volna úgy, hogy itt és most leteperjük egymást… Bárcsak ez lenne az igazság.
Mégis, most annyira szeretetteljes ez a pillanat köztünk, még akkor is, amikor el-elfog a kellemetlen érzés miközben ujjaival dolgozik rajtam odalent, néha amikor úgy mozdul, szisszenek egy aprót, de a kis csókok amikkel közben megajándékoz annyira boldoggá tesznek, hogy fel sem tűnik már, ha olykor-olykor fáj amit művel. Cserébe hangommal igyekszem a tudtára adni, hogy egyébként jólesik minden amit tesz, igen, még a fájás is, hiszen ő csinálja… Amikor pedig megtalálja azt a pontot, jaj, hát akkor még a saját nevemet is elfelejtem egy pillanatra. – Jay… – szólítom halkan, kissé reszketegen. – Ez nagyon jó… – biztatom, hogy folytassa, mert jó úton jár, ez most tényleg jó érzés és még szeretném élvezni egy kicsit.
Ám ujjai most mintha szét akarnának feszíteni, érzem, ahogy szétnyitja őket, amitől bizony hamar kipattannak a szemeim s levegőért kapok, közben meg-megszorongatom tincseit az ujjaim közt, s hangom kissé elvékonyodik a következő nyögés távozásakor. Hallani akarta a hangomat, hát tessék, megkapta, most már nyüszítek, főleg a harapása után. Zsong a fejem, pedig még a lényeg hátra van, de ha ezt így folytatjuk Jaynek valamivel be kell fognia a számat, különben az egész klub engem fog hallgatni…
Szerencsére nem kínoz már sokáig, s amíg ő kihúzza ujjait és előkészül a következő lépésre, én kihasználom azt a néhány másodpercnyi szabad időmet és szusszanok egyet. Egyik karom lazán fekszik a fejem mellett, a másikkal a szemeimet takarom, de mosolygok mint valami idióta, mert ez a fiú még mindig képes engem az őrületbe kergetni. S amikor megérzem merevedését a fenekemnél, elveszem karomat az arcom elől és inkább bicepszére simítok, de szívem majd’ kiszakad a mellkasomból, annyira hevesen verdes odabent. Próbálok nyugodtnak tűnni, bár felesleges, hiszen egyetlen érintésével meg tudná mondani úgyis, hogy izgulok.
Légzésemet igyekszem egyenletesen tartani miközben ő elkezd behatolni, a levegőt hosszan szívom be majd fújom ki, s arcát figyelem, ujjaim pedig gyengéden cirógatják a karját. Az eleje még nem vészes, s mivel közben finoman súrolja azt a bizonyos pontot, még egészen bizsergető is, ám minél mélyebbre nyomul, minél többet ad nekem belőle, annál jobban válik kellemetlenné, de tudom, hogy ez természetes, idő kell neki s jobb lesz… Nem bánom, mert Jay-el vagyok. Vele még a kínok kínja is édes lenne, mint a méz.
Útjára engedek egy kissé fájdalmat nyögést, de igyekszem jól viselni az első néhány pillanat nehézségeit, ám testem helyettem cselekszik s kissé kétségbeesetten kezdem közelebb húzni magamhoz a fiút, érezni akarom a jelenlétét, az illatát, a légzését. Azt akarom, hogy megnyugtasson, hogy mindjárt jobb lesz. Kérlek, ne hagyj most cserben…








i got a sick and twisted fascination
my own decimation
me and Icarus are cut from the same cloth


Vissza az elejére Go down
Mae Eun Jae


Griffendél õrzõje

Losing control - Rain & Jay - Page 2 GLT4RCm

Lakhely :

➣ In your heart


Keresem :

➣A never seen before situation

Multik :

Cavern of Madness

Playby :

➣ Lee Jeno


75


Losing control - Rain & Jay - Page 2 Empty
Mae Eun Jae
Hétf. Szept. 11, 2023 4:51 pm
+18


This empty feeling on the street Fill it with heat reloading, Ridin' and rollin' oh baby





– jay X blaise –

Nem áll szándékomban a frászt hozni rá, egyszerűen csak szeretném – ismét – tisztázni, hogy a jelenlegi helyzetben ki is dominál és ki a főnök. S tudja, mert látja és érezheti is, hogy nagyon kívánom őt, sőt egyenesen megőrülök azért, hogy végre berakhassam neki és ismét érezhessem őt olyan közelről, mint anno nyáron. Viszont fájdalmat sem akarok neki okozni, hogy előkészíteném őt, de a nyelve – oh az a kis okos és ügyes nyelve – olyan jól dolgozik rajta, s olyan erővel szív meg, hogy beleremegek. Ezért fenyegetem meg, hiszen nem akarok itt rögtön elmenni, nélküle nem.
Apró simítására és csilingelő hangjára viszont megenyhülök, s válaszként egy apró csókot kap homlokára. – Most az egyszer elnézem. – válaszolom, ahogyan finoman állára fogok, picit megemelem fejét, hogy biztosan a szemeimbe nézzen, s ajkára simítok hüvelykujjammal. Nem fogok hazudni, elgyengülök mellette. Hiába nem vagyunk együtt, a hangja és tapintása képes egyetlen pillanat alatt kiszívni minden erőmet, s a szokásos Jay helyett csak egy hűséges kiskutyát kap, aki minden kérését lesi. Hidd el Blaise, nagyon szeretném minden kívánságodat teljesíteni… Ha adnál egy új esélyt..!
Csakhogy most nincs helye a romantikus érzéseknek – hiába érzem most is épp úgy magam, mint aki szerelmi bájitalt ivott – mert szigorúan abban egyeztünk meg, hogy most csak kihasználjuk egymást. S érzem is, hogy néha-néha rosszul érzi magát, fél, ideges, persze közben élvezi, hogy ujjaimmal próbálom előkészíteni, de nem bírom nem észrevenni mennyire feszült. Próbálom elterelni figyelmét, apró csókokat osztok neki, szabad kezemmel a hajára simítok, majd nyakán és mellkasán vezetem végig ujjaimat, éppen csak bőréhez érve. – Évezed…? – mosolygok rá halványan, majd álla vonalára adok egy puszit neki, s füléhez hajolva suttogom a következő kérdést. – Tetszik, hogy velem vagy itt? – Nem tudom mennyi sráccal feküdt össze utánam, talán jobb is, ha soha rá nem jövök, mert csak elszomorítana a tudat, hogy az én Mézim másnak is beadta a derekát. Nem mondom, hogy én nem, de… Áh! Felejtsük is el.
Érzem szorítását a hajamon, s hallom a nyüszítését, mire ajkait támadom be, hogy inkább erre figyeljen, mintsem a feszítéssel járó fájdalomra. Bár én akartam őt hallani – és nem mondom nagyon is tetszik – de én is tudom, hogy majd komfortot kell neki nyújtanom. Majd úgy fest sikerült, hiszen bár szemét eltakarja, vigyorog, mint a tejbetök.
Főleg akkor érzem, hogy tetszik neki, mikor már eléggé ellazult, s készülnék behatolni, így tagomat a fenekéhez nyomom, majd kezét rögtön megérzem a karomon, s érzem, hogy izgul, pedig pontosan tudja mi fog történni. Bátorítóan mosolygok rá és arcára simítok. – Ígérem, vigyázok rád. – Eddig is megtettem, s most se az alkohol, se a drog nem képes akkora vadállatot csinálni belőlem, hogy ez megváltozzon.
Lassan nyomulok befelé, hadd legyen ideje megszokni, s tudjon szólni, ha valami kellemetlen. Nagyon próbál figyelni a légzésére, egészen aranyos is, így automatikusan csak kiszélesedik a vigyor az arcomon. – Yeppeu… - Halkan suttogom a kis bókomat, miszerint milyen szép is most. Bár a nyögés megzavar, meg is állok, majd közelebb hajolok hozzá, oldalát cirógatom, miközben próbálom csókokkal elterelni a figyelmét. – Ha valami nincs rendben, szólj…! – hangomból kiérződik az aggódás, hiszen valóban féltem őt, nem akarok semmi kellemetlenséget okozni. Így most csak hagyom, hogy szokjon, közben folyamatosan simogatom őt, időnként adok neki egy-egy puszit, felsőtestét ellepem velük, s közben hallom a lánc csilingelését, mely egészen megőrjít és muszáj felsóhajtanom tőle.






can’t be defeated. can’t be deleted. can’t be repeated.



Vissza az elejére Go down
Blaise Rainberry


Mardekár

Losing control - Rain & Jay - Page 2 Be39ad9cef6e4ee7b06817537a1619dcb7c94e7a

Lakhely :

Roxfort / Doncaster


Keresem :

♔ looking for my dignity


Playby :

Joshua Colley


159


Losing control - Rain & Jay - Page 2 Empty
Blaise Rainberry
Szomb. Szept. 16, 2023 1:40 pm
18+



just let me know, can you be the one to hold and not let me go?
i need to know, could you be the one to call when i lose control?
blaise && jay


– Milyen kedves tőled – kuncogok halkan, s mosolygok hozzá, érezze csak, hogy viccelek és nem azon igyekszem éppen, hogy felhúzzam… Mert higgye el, nem akarom felhúzni, csak játszom, szórakozok, tudja milyen vagyok. Szeretek hülyéskedni, még egy olyan helyzetben is, mint a mostani. Pedig ahogy hozzám ér, ahogy arra kényszerít, hogy a szemeibe nézzek, óh, teljesen a hatalmába kerít… Az övé akarok lenni. Legalább csak erre az éjszakára. S ha elég ügyes, akkor ezt most nagyon is érzi rajtam, de ha nem is érezné, hát szempilláim finom rebegtetése is épp annyira árulkodó jel.
Tudom, megbeszéltük, hogy ez csak egy egy-alkalmas dolog lesz, és tartani is akarom magam ehhez, de nem vagyok egy termetes idióta, én is látom, hogy küzdünk a valódi érzéseinkkel. Nem lehet, nem kellene, de… Nehezen tudom titkolni, hogy még mindig vonzódom hozzá, még mindig szeretem. Talán emiatt is vagyok annyira feszült és ideges, s nem csak maga a szex gondolata kelt bennem ilyen érzéseket. Túl sok minden van a képben, ami miatt nem tudom csak úgy elengedni magam, de igyekszem, láthatja ezt Jay is. Talán ezért is dönt úgy, hogy segít egy kicsit; kis csókjai megnyugtatnak valamennyire, finom érintése halk nyögéseket vált ki belőlem s végigszalad a hideg az egész testemen, de ez jóleső, kellemes hidegrázás, szinte bele is remegek. – Igen… – sóhajtok fel, s szemeimet behunyva élvezem az újabb kis csókot, mivel megjutalmaz. Aztán kissé élesen szívom be a levegőt, hiszen olyan kérdést tesz most fel, amire tilos volna válaszolnom, mert ha elmondanám neki az igazat, az csak reményt adna neki… Mégis, nyílik a szám, a szavak egymást követik automatikusan, s képtelen vagyok megálljt parancsolni nekik. – Igen, nagyon is… Nem lennék itt senki mással – vallom be. Igazat mondok, hiszen nincs más, akiben még részegen is meg mernék bízni, csak Jay. Egyedül ő az, akit vakon követnék bárhova, tudván, hogy vigyázni fog rám. És ő az, akivel igazán jó ez az egész. Egyetlen alkalommal próbálkoztam mással, jó volt, de nem volt az igazi. Sőt, ha belegondolok… Nem is volt annyira jó. Egyáltalán nem, ami azt illeti.
Próbálom elviselni, de még mindig tapasztalatlan vagyok, még mindig nem szoktam hozzá a kellemetlen, feszítő érzéshez odalent, nem történt meg velem elégszer ahhoz, hogy nyugodt szívvel várjam ki a végét. Igyekszem ellazulni, s mivel bízom Jayben tudom azt is, hogy minden rendben lesz, mégis… De Merlinkém, ő annyira tökéletes! Pontosan tudja, hogyan segítsen rajtam, hogyan nyugtasson meg. Tényleg nem tudnám ezt elképzelni mással.
– Tudom… – bólogatok, s csillogó szemekkel, gyengéd mosollyal simítok az arcára, ahogyan ő tette velem az előbb. – Te mindig vigyázol rám, hülye mamlasz – folytatom lágyan. Sokszor mondtam ezt neki, sokszor illettem hasonlóan kedves becenevekkel, de tudnia kellett, hogy azokat is szeretetből mondtam. Korrigálom magam: szerelemből.
Az eleje mindig rossz, ezt nem csak a kevéske tapasztalatomból tudom, ez a természet törvénye, ahogy az is, hogy szépen lassan kellemesebbé fog válni az egész, így türelmesen igyekszem kivárni, hogy elmúljon a lüktető, tompa fájdalom, közben igyekszem rendben tartani a légzésemet, hiszen ez is sokat számít… Minden belégzés feszít, minden kilégzés lazít, ám ha lassan és nyugodtan csinálom, egyenletes ritmusban, akkor nem lesz annyira vészes. De Jay pont ezt az alkalmat választja arra, hogy koreaiul szóljon hozzám, pedig jól tudja, hogy a lehető legjobb értelemben megőrülök tőle - most is megtörténik, s ki is csúszik egy újabb nyögés a suttogott bók hatására, persze ez a kis hang most sokkal kéjesebben szól, s mintha megmoccannék odalent, mintha kicsit megfeszülnének a dolgok… Fáj, de hát istenem… Mikor ilyen szépeket mond nekem, a fájdalom is simogatásnak érződik, legalább is addig a rövid pillanatig, míg tart az édes szavak hatása.
– Jó… Jó, szólni fogok..! – Aggódik, hallom ám, de nem kell, csak… Csak tartson a karjai közt és adjon a szerelméből még egy kicsit. Rendben leszek. Csak szeressen. S ahogy megteszi, csókolgat, simít, édesget, egyszerűen elolvadok tőle. Pihegve ugyan, de igyekszem gyorsan megszokni a helyzetet, közben hajával játszadozom ujjaim közt, aztán lassacskán fejbőrét kezdem masszírozni, néha meg is húzogatom finoman a puha tincseket. – Jól vagyok… Nem akarlak tovább váratni – szólalok meg egy kis idő múlva, mert ugyan még egy picit feszít, de már én is szeretném érezni… És amit még jobban szeretnék, az az, hogy végre ő is igazán élvezze ezt az egészet. Eddig annyira türelmes volt velem... Kezecskéim közben szép lassan elindulnak lefelé a felsőtestén, végigsimítanak a hátán, majd derekán, s végül fenekén állapodnak meg - ahj, hogy lehet ilyen harapnivaló?! -, amire rá is markolok mind a tíz ujjammal, s kissé magam felé kezdem tolni, hogy mélyebbre nyomuljon, hogy megmozduljon végre. – Kérlek…








i got a sick and twisted fascination
my own decimation
me and Icarus are cut from the same cloth


Vissza az elejére Go down
Mae Eun Jae


Griffendél õrzõje

Losing control - Rain & Jay - Page 2 GLT4RCm

Lakhely :

➣ In your heart


Keresem :

➣A never seen before situation

Multik :

Cavern of Madness

Playby :

➣ Lee Jeno


75


Losing control - Rain & Jay - Page 2 Empty
Mae Eun Jae
Szomb. Szept. 16, 2023 8:43 pm
18+


This empty feeling on the street Fill it with heat reloading, Ridin' and rollin' oh baby





– jay X blaise –

Legszívesebben elolvadnék most ahogyan meghallom nevetését. Olyan régen hallottam már, s annyira hiányzott. Az egész lénye hiányzik az életemből, az ölelése, a csókja, s igen, még a féltékenysége is, mert ez mind-mind ő volt. Akartam őt, minden apró hibájával, mert úgy volt számomra tökéletes. Első szerelem volt, ezt sose fogja tudni megváltoztatni.  Ráadásul volt annyira erős, hogy hiába mondtam nemet neki, nem bírtam kiverni a fejemből, majd mikor újra megláttam, már könyörögtem neki, hogy fogadjon vissza. Újra megtenném. Ha nem hajtana az a szer most annyira, akkor valószínűleg lábai előtt hevernék, térden állnék és kölyökkutya szemeimet ráemelve kérlelném, hogy adjon nekem új esélyt. Mert kár tagadnia, pontosan érzem a vonzalmat, melyet irántam érez, s az izgatottságot, mellyel én töltöm el. Minden nyögése, minden sóhaja, minden apró mozdulata arról árulkodik, hogy vissza akar kapni, csak éppen a szavak… Az, mely a legnagyobb erővel bír nem jön szájára, így én se tudok mit tenni, mint elfogadni, hogy ez az egész csupán egy estére szól.
Legalább annyit elérek nála, hogy bevallja, élvezi ezt az egészet, az izgalmakat, az érintéseket, melyeket tőlem kap, de én magam tartok tőle, hogy bárki más csinálná, ugyanígy reagálna. Képtelen lennék azzal együtt élni, ha mástól is elfogadná ezeket, mindegy neki, csak valaki használja ki ezt a gyönyörű testet… Így rákérdezek, s arcomon egy széles mosoly jelenik meg, ahogyan meghallom válaszát. – Mézi… - Arcomat vállába temetem, s fúrom magamat nyakához, egészen pontosan a lágy hajlathoz, hogy egy érzéki csókot adjak neki. Nem kell megérintenem ahhoz, hogy tudjam, igazat mond, s valóban senki mással nem lenne itt, csakis velem. Tagadni se akarom, hogy mekkora boldogsággal tölt el, mert ez a biztosíték arról, hogy még mindig engem szeret.
Szívesen ki is mondanám, amit érzek, mert úgy érzem közölnöm kellene vele, de legutóbb is hiába vallottam színt, ő csak elküldött. Félő, hogy most is hasonló lenne, vagy el se hinné, mert részeg vagyok pedig… Az alkohol nem tudja befolyásolni azt, amit érzek, csupán felbátorít.
Halkna kuncogok, ahogyan igyekszem tenyerébe simulni, s kiélvezni érintésének melegét az amúgy is forró bőrömön. – Hiányzott ez a becenév. – Bár szinte mindegy minek nevezett, boldogsággal töltött el, mert addig is rám gondolt, míg próbált engem sértegetni. Letagadni se tudnám, hogy a fiú megszállottja vagyok…
Tudom, hogy rossz neki, hogy feszít, szúr, s talán – hiába nem az első alkalma – most elgondolkozik azon, hogy inkább visszatáncoljon, mert egyszerűen túlságosan fáj neki, mindegy mennyire igyekszem ellazítani őt. De még ilyenkor is, egyszerűen túl szép, hogy ne jegyezzem meg ezt neki. Kipirult arca és befeszült izmaim csak tovább izgatnak, erős a késztetés, hogy egyszerűen csak betegyem neki, de nem! Türelmes vagyok, lassú, s minden fél centinél újabb csókot kap tőle, majd mikor meghallom hangját, én magam is felsóhajtok és hevesen csókolom ajkait.
Ugyanakkor nem bírok nyugodt maradni, mert… Félek valami olyasmit teszek, mely fájdalmat okoz neki, ami talán túl sok is, s végül csak szenvedés lesz belőle. Nem biztos, hogy tudom magam kontrollálni, ezért is kérem meg – nem csak miatta, de magam miatt is – hogy szóljon nekem, bármi van.
Bújok hozzá, puszikat osztogatok neki, s oldalát simogatom, hogy minél kellemesebbé tegyem neki ezt az egészet, bár úgy érzem sikerem eléggé csekély. Az ő érintésére viszont elolvadok, s ha most lenne bennem elég lelki erő, úgy dorombolnék is neki, csakhogy amint megtenném, már húzza is a hajamat, én pedig játékosan fülcimpájára harapok. Finoman, óvatosan, hogy biztosan ne tegyek benne kárt.
-Nem váratsz. – Adok egy újabb finoman csókot szájára. Megremegek érintésétől, ahogyan végigszánkázik hátamon, s a szorítására egy vékony és magas hangot halltok, majd engedelmesen nyomulok tovább befelé. Mélyet sóhajtok, de eleget teszek a kérésének, s finoman húzom ki tagomat félig, hogy aztán ismét, ezúttal egy sokkal gyorsabb és határozottabb mozdulattal hatoljak be újra. A gyönyörtől felnyögök, fejemet hátravetem, miközben tovább dolgozom rajta. Ajkamba akarok harapni, de jobb ötletem támad, így feje alá nyúlva húzom magamhoz közelebb, s miközben csókcsatába kezdek vele, időnként alsó ajkára harapok.






can’t be defeated. can’t be deleted. can’t be repeated.



Vissza az elejére Go down
Blaise Rainberry


Mardekár

Losing control - Rain & Jay - Page 2 Be39ad9cef6e4ee7b06817537a1619dcb7c94e7a

Lakhely :

Roxfort / Doncaster


Keresem :

♔ looking for my dignity


Playby :

Joshua Colley


159


Losing control - Rain & Jay - Page 2 Empty
Blaise Rainberry
Csüt. Okt. 19, 2023 6:37 pm
18+



just let me know, can you be the one to hold and not let me go?
i need to know, could you be the one to call when i lose control?
blaise && jay


Hát persze, hogy szeretem, persze, hogy akarom… Másra se vágyom csak arra, hogy minden a régi legyen, mi ketten ismét egy erős duót alkossunk és éjt nappallá téve rosszalkodjunk, csak ezt akarom..! De nem merem kérni, nem merek lépni felé és kimondani a bűnös szavakat, mert rettegek az elutasítástól, s még jobban rettegek a csalódástól. Nem akarom visszakapni, mert félek, hogy ismét el fogom veszíteni. Egy újabb veszteséget pedig nem tudnék elviselni.
Ezért is érzem jobbnak, ha csak erre az egy éjszakára fonódunk össze, mert ennyi idő alatt még nem fogom annyira közel érezni őt magamhoz, hogy nehezemre essen elengedni, az egy éjszaka tudata segít elkerülni a kötődést, azaz ezzel etetem magam, mert az igazság az, hogy… Még mindig kötődök hozzá. Nem csak szeretem, nem csak hiányzik, de még most is, teljes mértékben az ő kis marionett bábja vagyok. Talán nem tud róla, de ha most, ebben az állapotomban bármi utasítást is adna, azt kérdés nélkül teljesíteném… Csak hadd érezzem a szerelmét még egy kicsit!
Még azt is hajlandó vagyok bevallani neki, hogy rajta kívül mással nem szívesen lennék itt, s ez igaz is, bármennyire is szeretném tagadni, csak vele lennék képes itt és most ezt megtenni. Ahogy látom ez boldoggá teszik… Az a mosoly megolvasztja jégpáncéllal védett szívecskémet, s ahogy ő bújik, én úgy kezdek hajával játszadozni ujjaim közt, s másik kezemmel a vállát és a hátát simítom, a tarkóját birizgálom, bármit, csak maradjon így, bújjon még… Hiányzik. És most legszívesebben sírva fakadnék, de nem teszem, mert az alkohol nem engedi, hogy szomorú legyek. – Tényleg? Hiányoznak a megalázó becenevek? – mosolygok rá játékosan, hiszen nekem innen nagyon is úgy fest, hogy élvezi ezeket a buta megszólításokat. Ezek vagyunk mi… Két hülye tinédzser, akik egymás sértegetésében lelnek szórakozást, és mégis… Halálosan szeretik egymást.
Így talán még a kellemetlen fájdalom is ajándéknak tűnik, hiába rossz érzés a feszítő, szúró lüktetés odalent, mintha nem is létezne… Mert Jay még ezt is széppé teszi, ebben is csak a szerelmét érzem és a törődését, hiszen próbálja enyhíteni, igyekszik a figyelmemet más irányba terelni míg meg nem szokom. Imádom érte… Nála jobb partnerem nem is lehetne. Pedig látom, hogy akarná, hogy legszívesebben elsüllyedne bennem most azonnal és átadná magát a végeláthatatlan élvezeteknek, de nem teszi, velem marad a jelenben és megvár, nyújtja a kezét, hogy magával húzhasson a hegycsúcs felé, s tudom, hogy az egész úton türelmesen végig fog kísérni. Fogni fogja a kezem és vezetni fog, mert ő is viszont szeret. Már a gondolattól is melegséget érzek a mellkasomban, s azok a rusnya pillangók összevissza cikáznak a hasamban… S ha jól érzem, egy kis nedvesség is végigcsordul tagomon, ó, mint valami hülye naiv szűz-kislány, az egyszerű gondolkodás is csak jobban felizgat..! De talán az a kis harapás tehet róla, mivel Jay meglep, s egyetértek, én magam is dorombolásba kezdenék ha tehetném, de helyette csak felsóhajtok, ami egy halk nyögésbe fullad, ahogy kifújom a levegőt a tüdőmből.
– Ugyan már… Érzem, hogy mindjárt felrobbansz – motyogom, miközben visszacsókolok, ugyanolyan lágysággal, ahogy ő azt kezdeményezte. – Kérlek, Jay. Miattam ne kínozd magad tovább… Tényleg szeretném – erősítem meg, s bólogatok is néhányat hozzá, hátha ez segít s meggyőzi, hogy folytassa, amit elkezdett. S hogy jobban rásegítsek, kezecskéimet útnak indítom a testén, egészen fenekéig szánkázok velük, s egy aprót lökök rajta, szorítom és nyomom a harapnivaló hátsóját, hogy megmozduljon végre. S meg is teszi, először kihúzza, mire ismét tudatosan fújom ki a levegőt, majd ahogy visszanyomul, már el is feledkezem az ostoba légző gyakorlatokról, csak fejemet hátravetve, kissé remegő kezekkel kapaszkodva a fiúba hallatok egy nyüszítő-nyögő hangot, tele gyönyörrel és némi fájdalommal, de nem zavar, s hogy ő se gondolja meg magát, hát lábaimat a csípője köré fonom, biztos ami biztos… Engedek a húzásnak, s azonnal erősebben kezdek kapaszkodni, hátába mélyesztem ujjbegyeimet és a vállát szorítom, s éhesen csókolom meg puha ajkait, viszonzok mindent mit ad nekem. Most már jobb, sokkal jobb, egész testemet bizsergetik a Jay által gyújtott lángnyelvek, mintha minden vérsejtem most égne porrá, az elmémet pedig valami őrült hormon simogatja, s egyre intenzívebb vágyak kerítenek hatalmába, egy idő után még arra is rávesznek, hogy mozgatni kezdjem csípőmet a fiú ritmusához igazítva, hol körkörösen, hol ellenkező irányba. Hangom betölti a levegőt, simulok, lökéseit segítem saját mozdulataimmal. Közben pedig körmeimmel itt-ott meg is kapom bőrét, csak finoman, szexin, mert tudom, hogy ezzel az őrületbe fogom kergetni. Sose tartottam a következményektől, ami azt illeti… A mai este sem kivétel.








i got a sick and twisted fascination
my own decimation
me and Icarus are cut from the same cloth


Vissza az elejére Go down
Mae Eun Jae


Griffendél õrzõje

Losing control - Rain & Jay - Page 2 GLT4RCm

Lakhely :

➣ In your heart


Keresem :

➣A never seen before situation

Multik :

Cavern of Madness

Playby :

➣ Lee Jeno


75


Losing control - Rain & Jay - Page 2 Empty
Mae Eun Jae
Szer. Nov. 22, 2023 10:16 pm
18+


This empty feeling on the street Fill it with heat reloading, Ridin' and rollin' oh baby





– jay X blaise –

Senki mással nem lennék ilyen boldog. Meglehet az alkohol tett be – bár inkább a drog, amit kaptam – de akkor is… Az egyetlen ember, akihez odamentem, akinek könyörögtem, hogy csak adja meg már magát nekem, akit olyan közül húztam magamhoz, hogy érezze mennyire is vágyom rá, s akivel egyetlen éjszaka sosem lesz elég… Blaise, nem tudok tőled szabadulni! De nem is sakarok, sőt ha tehetném, akkor nem ez lenne az utolsó alaklom, hogy mi összeakadunk. Szívesen venném, ha kezem ismét a tiedet szorítaná, ahogyan a folyosón sétálunk. Minden este megkaphatnád ugyanez a kényeztetést, sőt napközben is elhalmoználak szerető csókokkal és ölelésekkel, a könyvem mögé bújva adnék puszit az arcodra és utána kiküldenének minket, hogy zavarjuk az órát, de én csak egy sarokba húználak, hogy további csókokkal ízlelgesselek.
S mégis, csak ez az egy este van nekünk, többet nem enged a fiú, bár azt bevallja, hogy csak és kizárólag nekem engedné meg, hogy ezt műveljem vele, mire a picike szívem, ami már így is hevesen dobogott csak egy még gyorsabb ütemet vesz fel. Bújok hozzá, érezni akarom őt, s hogy mennyire szeret, mert lehet csak a képzeletem játszadozik velem, de egy pillanatra igenis azt kell mondjam, hogy szerelmes, még mindig. Ahogyan hozzám ár, minden izmom ellazul, kellemesen sóhajtok, főleg mikor a tarkómhoz ér, még egy csókot is nyomok a nyakára viszonzásul. Olyan gyengéd velem, s ez annyira jól esik, már régen tapasztaltam hasonlót. Mondhatjuk, hogy egy fuckboy vagyok, nem tagadom, de Blaise más, utána csak… Egy srác volt, akivel ténylegesen le is feküdtem.
Az sem volt az igazi, nem olyan volt, mint vele az első, mert az volt az igazi mennyország, nem túlzok. Még akkor is, ha akkor sem bírt már rendes beceneveken szólítani, hanem csak sértőeken, de tudom, hogy ezt mint szeretetből mondja. – Minden hiányzik… - vallom be neki, ahogyan szomorúan mosolyogok le rá. Mert ez így van, attól a naptól kezdve, hogy augusztusban elváltunk nem tudtam normálisan aludni, enni sem, apám már attól tartott, hogy talán beteg vagyok, pedig csak az enyhe depressziós érzés kapott el, ami a tényleges és végleges elveszítése után felerősödött. Külsőleg mosolyogtam, de belül ettem magam azért, amiért hazudtam.
De ez most, mert vele vagyok, mert itt van nekem, s bár kegyetlen játékot játszik velem – bár mentségére… nem tud róla – belemegyek, sőt egyenesen élvezem az egészet, bár ne kéne ennyire nagyon lassúnak lenne velem, de tudom ha fájdalmat okoznék, akkor csak még jobban utálnám magamat. Lassú vagyok vele, kíméletes, hiszen érzésre sem mostanában csinált utoljára… Talán én voltam az utolsó? Így inkább csak ellepem őt csókokkal, s csak a legvégén merek megengedni magamnak egy kisebb harapást, amire felnyög, én pedig tovább falnám őt, de próbálok visszafogott maradni.
S bár tudom, hogy hülye, azért mégiscsak rosszul esik, hogy ennyire gyorsan lebuktam, mert valóban… Tényleg alig bírom már ki, pedig még csak most tettem be, de már el akarok menni. A fránya drog az oka mindennek, meg annak, hogy ilyen jó érzés az egész. Plána a csók, ami annyira gyengéd, s szerelmes, pont mint régen. – Annyira tudlak ilyenkor utálni… - Bár leginkább akkor, mikor még ő maga is tolni kezd. Nem mondom, valóban nagyon vágyom rá, de azért… Engedje már, hogy finom legyek!
Ennek ellenére csak megmozdulok, elkezdek benne mozogni, az elején csak lassabban, de határozottan lökök rajta, még mindig próbál szokni, tudom én, így nem kezdhetek egyből hevesebb ritmusba. Hallom, hogy némileg fáj neki, de jóleső hangok miatt biztos vagyok benne, hogy nem utálja, s mikor még lábaival is rám csimpaszkodik, akkor kezdek megnyugodni.
Csak miután közelebb húzom magamhoz és elkezdem falni ajakait, akkor vagyok hajlandó egy intenzívebb ritmusra váltani, időnként felnyögök a gyönyörtől, s érzem a hátamon a hideg futkos, ahogyan bőrömbe mélyeszti az ujjait, mintha ezzel csak még több érzelmet adná át, az ő izgatottságát és élvezetét is átveszem, egészen megrészegít az egész, mintha az alkohol és a drog új erőre kapna benne, szédülök, de nagyon is jó érzés, testem lángol, s csak egy dologra vágyom igazán, rá.
Ahogyan elkezd velem együtt mozogni, még nem egyből ragadom meg csípőjét, hagyom, hadd élvezze, de nem sokáig, mert erősen rámarkolok, s csak hogy még intenzívebb legyen rásegítek a mozdulatra. Majd egy nagyobbat lökök rajta, tagomat mélyre nyomom, s fel-le kezdem mozgatni benne, miközben nyakát apró harapásokkal támadom be. Kezdem elveszíteni a fejemet, most már tényleg nincs remény számomra, s így, hogy Blaise megengedte nekem, hogy túl vagyunk a nehezén, félek már nincs visszaút, nem fogok tudni leállni egy körnél. Csak meg ne bánja, hogy igent mondott.






can’t be defeated. can’t be deleted. can’t be repeated.



Vissza az elejére Go down
Blaise Rainberry


Mardekár

Losing control - Rain & Jay - Page 2 Be39ad9cef6e4ee7b06817537a1619dcb7c94e7a

Lakhely :

Roxfort / Doncaster


Keresem :

♔ looking for my dignity


Playby :

Joshua Colley


159


Losing control - Rain & Jay - Page 2 Empty
Blaise Rainberry
Vas. Jan. 07, 2024 3:36 pm
18+



just let me know, can you be the one to hold and not let me go?
i need to know, could you be the one to call when i lose control?
blaise && jay


Nem csak neki, nekem is épp annyira hiányzik minden, ami nyáron a miénk volt… A romantika, az ölelések, a nevetések, a közös élmények, ő és a hülye türelme, ő és a hülye, tökéletesre beállított haja, ő és a hülye barna szemei, ő és az az édes, idióta mosolya. Egyszerűen képtelen vagyok túltenni magam rajta, hiába szeretném eljátszani az érinthetetlen, magabiztos hercegnőt, nem vagyok az. Csak egy szerencsétlen meleg fiú vagyok, akinek rettentően hiányzik a szerencsétlen meleg ex-pasija.
És most, látva azt a szomorú mosolyt, megint sebezhetőnek érzem magam előtte, s érzem ahogy a jól felépített hercegnős álcám lehullik rólam, mert most épp olyan szomorúsággal nézek fel rá, s még a csalafinta kis vigyorom is eltűnik az arcomról. – Nekem is… – vallom be egészen halkan, s nyelnem kell egyet, hogy a gombóc eltűnjön a torkomból. Nem rágódhatunk ezen, nem most amikor egyetlen éjszakában egyeztünk meg. Nem pazarolhatjuk el ezt a néhány órát arra, hogy együtt sírdogáljunk a múlton. – Felejtsük el ma estére, jó? – kérdezem tőle, s csak-csak visszaerőltetek egy halovány mosolyt a szám szélére, majd egy apró csókot is nyomok a fiú orcájára biztatásképp. Nem érdemes erről beszélgetnünk. Sem most, sem máskor.
Szerencsére sikerül túllendülnünk ezen az érzelgős pillanaton, s ismét csak élvezhetjük egymás társaságát. Minden amit tesz édes érzéssel tölt el, érintéseitől és harapásaitól reszketek, s még hangot is adok élvezetemnek, hiszen ez… Ez senki mással nem lenne ilyen jó. Jay pontosan tudja, hogyan szeressen igazán, és ebben a szerelemben csak az ő kedvéért vagyok hajlandó teljesen elsüllyedni.
Viszont feltűnik, hogy nagyon is visszafogja magát, próbálja húzni az időt, mintha attól tartana, hogy fájdalmat fog okozni nekem vagy esetleg túl hamar befejezi… De annyi módja van még annak, hogy mindketten kiélvezzük ezt az estét, ha előbb elmegy hát elmegy, legfeljebb megkérem, hogy fejezze be azokkal a puha ajkakkal amit elkezdett… Nem bánom, egyáltalán. Az ő élvezete épp annyira fontos számomra, mint neki az enyém. Ezért is biztatom, csak tegye amit kíván, én kész vagyok minden kívánságát teljesíteni napfelkeltéig. – Az rosszat jelent, ha ettől csak jobban beindulok? – kuncogok, mert tényleg, az utálata csak még több bizsergést vált ki belőlem… Ki érti ezt? Vágyom a szerelmére, de az utálatára is, mert mindkettő tüzes, szenvedélyes, erőteljes érzés… És szeretném, ha mindkettőt levezetné rajtam. Istenem… Vagy Merlin, bárki is vagy… Magyarázd el nekem, miért vagyok ennyire szörnyű? Miért nem hagyom, hogy gyengéd legyen velem? Miért csinálom ezt?
Végre mozdul, s ugyan lassan mozog, lökései így is elég erősek ahhoz, hogy beleremegjek mindegyikbe. Néhol fáj, de a súrlódás jóleső, ahogy bizonyos pontokat is érint, s így hangomban több kéj hallatszik mint kellemetlenség. Lábaimat is csípője köré fonom, magamhoz láncolom mert nem akarom, hogy abbahagyja vagy lelassítson, csak azt szeretném, ha folytatná, ugyanígy vagy még ennél is jobban. Ha pedig továbbra is ilyen mézédesen csókol, hát biztos lehet benne, hogy egy pillanatig sem fog érdekelni a fájdalom; s a hangja, az a csodálatos hang is csak izgat, dobhártyámon keresztül bizsergeti egész testemet, szinte olyan, mintha azzal is odalent érintene, mert minden nyögése után finoman megrándul tagom. Kissé hevesebben kezdem kapkodni a levegőt, mert csókjától nehezebbé válik a légzés, s mert a tempó amit diktál teljesen megőrjít. Ajkai közé nyögök s hátát karcolom a körmeimmel, bevallom legszívesebben szenvedélyesen felszakítanám bőrét, hogy még jobban érezhessem őt, még közelebb, még erőteljesebben, felfalnám őt, hogy egyek lehessünk, de ezek csak hülye gondolatok igaz? Nincs az a szerelem, mi ennyire beteges lenne…
Többre vágyom, több impulzusra, intenzívebb kényeztetésre, így csípőmmel felveszem ritmusát, szinte egy hastáncos ügyességével körözök, s ennek hatására élvezetes nyüszögések is elhagyják ajkaimat. Mindenhol őt érzem, de még ez sem elég, többet akarok… S mintha Jay ezt pontosan tudná, ráfog csípőmre, s elkezd mozgatni, szinte már olyan ez mint egy közös tánc, csak éppen minden apró mozzanattól végigfut a hátamon a hideg, libabőrös lesz az egész testem attól, ahogy ő minden leírt kör egy bizonyos pontján éppen azt az édes pontot súrolja férfiasságával, intenzíven… Majd mélyre lök, mire hangosan, s a beszédhangomnál valamivel magasabb frekvencián csúszik fel torkomból egy nyögés. El sem tudom képzelni hogy képes a testem még többet befogadni belőle… De úgy érzem, ha még ennél is többet ad magából csillagokat fogok látni. Lábaim reszketnek, mert most más mozdulatokkal ostromol, most máshogy izgat, s akaratlanul is oldalához szorítom combjaimat, harapásaitól sóhajtok, nyögdécselek, s csak ölelem őt magamhoz még jobban, mert arra vágyom a leginkább, hogy teljesen egybeolvadhassunk. – Jay… Mmh… – Arcomat nyakába temetem, mert egyre sűrűbben követik egymást a hidegrázások, lábaim egyre gyengébbek, s már szinte egész tagomat ellepi a nedvesség, azt hiszem nem fogom már sokáig bírni… – Abba ne hagyd..! – nyüszítem kétségbeesetten, kezeim közben meg-megremegnek ahogy az egyikkel a hajába kezdek kapaszkodni, a másikkal pedig kidolgozott hátizmába.








i got a sick and twisted fascination
my own decimation
me and Icarus are cut from the same cloth


Vissza az elejére Go down



Losing control - Rain & Jay - Page 2 Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
2 / 2 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: