Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

The dad, the uncle and the legend himself

Keith Sebastian Allard


Auror

The dad, the uncle and the legend himself  RFHQw6c

Lakhely :

London ♤ Antwerpen


Keresem :

♤ I looked everywhere
But I couldn't find
Where I asked for your opinion DAD


Playby :

♤ Cody Christian


29


The dad, the uncle and the legend himself  Empty
Keith Sebastian Allard
Vas. Márc. 12, 2023 1:26 pm

Sylvestre Allard




Nem: Férfi

Kor: 50-56 év

Vér: Félvér (vélaszármazék!)

Iskola/Munka: Belgiumban politikus a mágiaügyi minisztériumban

Kapcsolatunk: Nevelőapa/nagybátyus

Csoport: Varázsló

Playby: Colm Feore (ajánlat)

Státusz: SZABAD


Részletek

Az Allard család Franciaországban mindig is közkedvelt volt a rengeteg jótékonysági rendezvényük miatta, a varázslók világában pedig a politikai életben emelkedtek ki. Édesapád, Gaultier Allard és édesanyád Colette Allard (neé Colette Dupont) első szülött gyermeke vagy. Szülied bár szerettek, édesanyád nem volt megelégedve véred tisztaságával. Mivel ő maga tisztavérű véla volt, így egy magához hasonló kislányra vágyott. Ennek következtében édesapád tudtán kívül egy varázslat segítségével sikerült elérnie, hogy teherbe essen a húgoddal (Marion Dupont), aki tisztavérű vélaként jött a világra.
Édesapád olyan haragra gerjedt emiatt, aminek válás lett a következménye. Azonban pár évre rá egy mások nővel állított haza, akivel szintén született egy közös gyermekük. Ő volt a féltestvéred, Régine Allard. Marion nagyon utálta mostohaanyát. Ez odáig fajult, hogy amint lehetett visszvette édesanyátok leánykori nevét és egy idő után az életetekből is eltűnt.

Hogy miért is fontosak ennyire a húgaid? Mert szeretted őket!

Marion húgod beleszeretett egy kínai férfiba, Dao Ming Chen-be, aki a Dao Ming vállalat vezetőjébe, nem mellesleg a Kínai Mágiaügyi Minisztérium kedvelt üzleti partnere. Azonban a férfi elhagyta őt, és csupán egy közös gyermeket hagyott maga után. Ő az unokaöcséd, Dao Ming Feiyu, akit most inkább @Nereus Spade néven ismernek, vagy éppen Árnyemberként emlegetik. Marion elárulta neked, hogy terhes, azonban az édesapja lelépett. Ugyan a húgod sosem kérte tőled, sőt kifejezetten el volt zárva a család elől a gyermek, te mégis segíteni akartál nekik. Húgod halál után felkerested unokaöcsédet, hogy tudd, minden rendben van vele. Azonban nem mertél felé különösebben közeledni, meg persze volt más, aki lefoglalt.
Régine húgod mindig is makacs volt és túltengett benne az igazságérzet. Ezen az sem segített, hogy a férje auror volt. Ők ketten egy illegálisan működő neo-halálfaló csapatot akartak leleplezni. Rossz vége lett. Üldözni kezdték őket, sőt valószínűleg már meg is haltak, te legalábbis nem találtál semmit arról, hogy még élnének. Húgod még az eltűnése előtt megkért arra, hogy keresd fel egyetlen fiát Keith-t, akit egy árvaházba adott, hogy biztonságban legyen. Te nagy nehezen rábólintottál és 7 évvel később magadhoz is vetted a fiút. Nagyon utál téged, szívből gyűlöl és állítja, hogy tönkretetted az életét. Amiről nem tud, az az, hogy te valójában a nagybátyja vagy. Eltitkoltad előle azt, hogy a húgod kért meg erre, ahogyan azt is, hogy köztetek valódi rokoni kötelék van.

Jellemedet tekintve:

Nagyon szigorú vagy és nem tudod elfogadni, ha valami nem úgy van, ahogyan azt te elképzelted. A tökéletességre törekszel, minden lépésedet előre megtervezed, ez abból is látszik, hogy Keith életéről már akkor döntöttél milyen lesz, mikor először megláttad. Komoly ember vagy, kimért, igazi politikusnak való. Azonban az elsőre talán még gonosznak mondható külsőd ellenére is van szíved. Imádtad a húgaidat és bármit megtettél volna értük. Ezt bizonyítja az is, hogy haláluk után a magad módján ugyan, de próbáltál figyelni mind a két unokaöcsédre. A mai napig aggódsz értük és fél szemedet mindig rajtuk tartod.
A két fiú viszont nem tud egymásról. Bár mind a ketten a Beauxbatons-ban kezdtek, és ismerik egymást látásból, sőt még névről is, mégsincsenek tisztában azzal, hogy unokatestvérek. Mit fogsz tenni majd ha egyszer fény derül minden családi titokra? Egyáltalán elárulnád ezt nekik? Hogyan fogsz megbírkozni azzal, hogy egyik unokaöcséd a hírhedt Árnyember, a másik pedig aurorként lassan a rossz oldalhoz fog csatlakozni?

//Nyo először is köszönöm, ha ezt a hosszú leírást elolvastad!   The dad, the uncle and the legend himself  1509579387  Keith ET-jében még elég sok dolog olvasható a karakterről, az ő szemszögéből is lehet olvasni, így ajánlom, hogy aki szeretné vinni az vessen rá egy pillantást (vagy csak gyorsan összefoglalok mindent hehe). A nevét én személy szerint szeretném megtartani, mivel szerintem nagyon szép, viszont ha van jobb ötleted, akkor igazából meg lehet győzni. A pb szerintem nagyon illik az elképzeltekhez, de ha cserélni szeretné valaki, akkor az sem akadály. A jelleme is alakítgatható még, lehet titkon mégsem olyan komoly, mint amilyennek mutatja magát, viszont családi sztorit szeretnénk megtartani! Ha valakinek megtetszett a karakter, nyugodtan dobjon egy pm-et, esetleg keressen fel discordon: Fujiwara Mizuki#4890
@Nereus Spade és én már nagyon várunk!!   The dad, the uncle and the legend himself  196327435  The dad, the uncle and the legend himself  3725496346

Nereus Spade varázslatosnak találta





i wanna leave, but staying with you is
easier than leaving.




Vissza az elejére Go down
Nereus Spade


Roxforti professzor

The dad, the uncle and the legend himself  Tumblr_orus561kRL1qcbd7po6_r1_400

Lakhely :

Hampstead Garden Suburb, London

Elõtörténet :

The Shadow Man



Playby :

Harry Shum Jr.


44


The dad, the uncle and the legend himself  Empty
Nereus Spade
Hétf. Márc. 13, 2023 3:25 pm
Én is Várlak!

Kedves bácsikám!
Egy évben átlagosan 365 nap van, neked pedig még ennél legalább tizennyolcszor több lehetőséged volt rá, hogy benézz hozzánk, mégsem tetted. Pedig elég lett volna, ha egyszer meglátogatsz minket, máris láttad volna, hogy anyám nincs rendben. Hogy a két fős kis családunk romokban hever. Segíthettél volna. Ott lehettél volna nekünk. Nekem. De nem voltál, most meg azt akarod mondani, hogy fontos vagyok? Na meg a...
Sejtésed sincs, azóta merrefelé sodort engem az élet, habár tény, amennyiben tényleg rajtam tartottad a szemed, tisztában vagy a jelenlegi karrierutammal, a tartózkodási helyemmel... Ám arról fogalmad sincs, hogy az a hatalmas lavina, melyet apám elindított annak idején, mégis hová vezetett engem. Vajon mit fogsz szólni hozzá, ha kiderül, hogy az árnyak közé merészkedtem? Hogy a kezemhez vér tapad és a lelkem sötétebb az éjszakái égboltnál? Azt mondod, fontos vagyok? Tíz évvel ezelőtt kellett volna közölnöd.

// Nos igen, azt hiszem ennyiből már érződik, hogy Nereus nem igazán szívleli a nagybácsi létezését, ebben Keith-el közös állásponton vannak. Hogy aztán hogyan alakul később a kapcsolatuk, az már rejtély. Mindenesetre én is nagyon várom az érkezésedet, lesz miről beszélgetnünk bőven! The dad, the uncle and the legend himself  2382132686

Keith Sebastian Allard varázslatosnak találta





they gonna claim you like a
souvenir,
just to sell you in a year.



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: