Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Keith Sebastian Allard

Keith Sebastian Allard


Auror

Keith Sebastian Allard RFHQw6c

Lakhely :

London ♤ Antwerpen


Keresem :

♤ I looked everywhere
But I couldn't find
Where I asked for your opinion DAD


Playby :

♤ Cody Christian


29


Keith Sebastian Allard Empty
Keith Sebastian Allard
Vas. Feb. 19, 2023 9:56 pm

Keith Sebastian Allard

Sebi, Key, Madárka



"What do you mean by hurt? Oh the bullet that just hit me? Nah, it just tickled… For fuck sake of course it hurts!"



Nem: Férfi

Kor: 24 év

Vér: Félvér || Negyed véla

Születési hely: St Asaph || Walse

Iskola/ház:Beauxbatons || Papillonlisse
Roxfort || Griffendél

Munka: Auror || Közbiztonságért felelős aurorok szakosztálya

Családi állapot: Max a lakótársam viselne el

Patrónus: Haranggém

Pálca: Tiszafa, főnixtoll mag, 8 és ¼ hüvelyk, közepesen merev




So the plan is that I rush in…

Nos azt lehet ide kéne sorolnom, hogy egyébként magabiztos vagyok. Nekem senki sem tudja beadni, hogy ne lennék okos, vagy helyes. Mind a két tulajdonságommal tisztában vagyok, bár az iskolai eredményeimért megszenvedtem. Apám képes volt odaverni az asztalhoz, hogy márpedig én tanulni fogok, mert az ő fia nem lehet ostoba. Én inkább hajlottam a művészeti tárgyak felé, mint a rajzolás, de az nyilván túl lányos hobbi volt, ráadásul semmi értelmeset nem tudtam vele kezdeni. A nyelveket is szívesen tanultam, mert volt hozzá érzékem. Viszont minden mást csak magolni bírtam kvázi.
Szerencsére a munkában nem kell mágiatörit felmondanom és számmisztikát sem kell gyakorolnom. Még csak az kéne! Eleve nem bírom az auror munkakört. Igaz, hogy gyűlölöm, ha valaki igazságtalan, csal vagy lop. Fair play... Én az a fickó vagyok, aki visszaadja a pálcádat, hogy egy rendes harcot tudjunk vívni, mert nem akar előnnyel indulni. Talán ez az egyetlen dolog, ami miatt beleillek a munkakörbe. Meg mert képes vagyok vakon követni egy parancsot. Nem tudom, hogy ez jó, vagy sem, de így van. Ugyan logikusan végig gondolva lehet semmi értelme sincs, de én előbb cselekszem és csak utána gondolom át a dolgokat. Meg igazából nehezen adom fel, sőt! Szinte sose. Még azt se tudom, hogy egyszer felül kerekedjek apámon.
Nem nevezném magam forrófejűnek, mert egyébként nehezen lehet felhúzni. Nem vagyok féltékeny alkat, sem egy idegbeteg, sőt néha túlságosan is letojom a dolgokat. Inkább csak ha azt mondják, hogy valakit el kéne kapni, akkor nem félek használni az öklöm. De ez csak a munkában van így, egyébként szolgálaton kívül hajlandó vagyok magamat megerőltetni és használni az eszemet. Ezért nem teszek hirtelen meggondolatlanságból semmit.
Idesorolhatnám, hogy mennyire kis gondoskodó vagyok, de igazából már nem. Kölyökként az árvaházban... Azóta pedig megtanultam, hogy saját magamál senki és semmi sem fontosabb. Mégis mindig képes vagyok akár munkaidőn kívül is eljátszani a hőst és segíteni az embereknek. Tuti valami ágymosáson estem át, máskülönben biztosan nem csinálnék olyanokat, mint csokit venni annak a gyereknek, aki annyira vágyik rá, de a szülei nem engedhetik meg maguknak. Oh fúj, de rohat nyálasan hangzik ez! Tudod mit? Felejtsd el, nem mondtam semmit!



And you call for backup

Renegeteg dolgot lehet bennem utálni. Például, hogy beképzelt vagyok. Semmi rossz nincs abba szerintem, hogy tisztában vagyok vele, milyen jó vagyok! Vagy azt sem nagyon szeretik, hogy magasról fütyülök a szabályokra. Nekem inkább irányt adnak, hogy hogyan kéne gondolkodnom és viselkednem, viszont meg lehet őket szegni egy nagyobb jobb érdekében. Valamiért a főnökeim kifejezetten nem díjazzák ezt a hozzáállásomat, pedig... Még senki nem halt meg miattam.
Nagyon sokan utálják bennem, hogy magamon kívül senki sem érdekel. Michael az egyetlen ember, akitől megkérdezem mi van vele, de tőle is csak azért, mert a lakótársam és minden nap beszélünk. Még a barátaimat is képes vagyok ignorálni egy hosszabb ideig. Nem arról van szó, hogy ne bírnám őket, inkább csak arról, hogy nincs mit nekik mondanom, így nem is beszélek velük. Ettől még nem leszek bunkó! Pedig amúgy belátom én is, hogy az vagyok... Simán beszólok az embernek, bár néha csak poénnak szánom, de nem értik a viccet és komolyan veszik. Gyerekek, ne hisztizzünk feleslegesen! Meg csak azért nem érdeklődök mások iránt, mert néha halálra tudnak untatni, arról nem is beszélve, hogy ki akarják önteni nekem a lelküket. Nem vagyok pszichomókus...
Nem mondom, hogy semmi sem tud érdekelni, de azért nem könnyű felkelteni az érdeklődésem és meg is tartani azt. A lányok például érdekelnek, de nem hosszabb ideig, mint egy-két éjszaka. Viszont az emberek érzései teljesen hidegen hagynak. Apám szavaira is csak azért figyelek, mert olyan érzelmi zsarolást le tud nekem nyomni, ami még nem is sok szokott lenni. Kezdve például azzal, hogy kötelező apának hívni, mert ha nem... Na mindegy.


But if I end up dying…

Keith szerint:

Állítólag egy nő hozott ide, mikor még csecsemő voltam. Gyakorlatilag én kinézem ezekből a nevelőkből, hogy tiszta kamu az egész és valójában csak kitalálnak egy szép kis történetet, miszerint anyám nagyon féltett, mert otthon bajok voltak és ennél jobb helyet nem talált. Komolyan mondom, hogy a halál is jobb lett volna, mint egy árvaház. Volt fogalma arról az anyámnak, hogy itt mi vár majd rám? Segítek, nem egy új élet! Az összes fiú utált engem. Állandóan bántottak és kikezdtek velem, még akkor is, ha én csak csendben rajzoltam. A nevelők pedig mondhatták nekem, hogy nem kéne ezért megütnöm őket, de nem igazán érdekeltek.
Az egyetlen barátom az Bubu volt… Igaz, hogy ő is fiú, de én sokkal inkább tartottam lányosnak. Főleg akkor, amikor rám néz. Tudom, hogy csak azért lógott velem, mert a többiek őt is kiközösítették. Utált egyedül lenni. Állandóan sírt, ha én is otthagytam, amit nem bírtam elviselni, ezért inkább vele maradtam. Ő viszont csak a kezemet volt képes fogni és bújt a hátam mögé, ha valaki csúnyán nézett rá. 5 évvel utánam került ide. Az első pár hónapban nagyon idegesített, hogy állandóan követett, utána pedig már megszoktam. Aztán persze annyira megkedveltem, hogy nem hagyhattam, hogy bárki is bántsa. Simán megvertem mindenkit, aki beszólt neki.
Ha jöttek örökbe fogadni, akkor mi mindig azt mondtuk, hogy csak együtt megyünk, mert testvérek vagyunk. Nem számított, hogy egyáltalán nem hasonlított rám. Megígértük egymásnak, hogy sose hagyjuk hátra a másikat. Ez egészen addig sikeres is volt, amíg 7 éves koromban meg nem jelent egy férfi. Magas, elegáns és látszott rajta, hogy gazdag. A beszéde röhejes volt. Meg is mondtam neki ezt, mikor engem nézett ki magának, hogy akkor hazavinne. Nem használt… Szóval neki is mondtam, hogy Bubuval megyek csak. Ez sem jött be. Hisztiztem, csapkodtam, egyszóval mindent megtettem, hogy ne vigyen el. Ellenszenves volt nagyon.
Amikor végre elment, akkor megörültem. Azt hittem feladta, de sajnos visszajött. Többször is! Nem beszélt velem, csak messziről figyelt. Végül mégis elvitt magával. Egyik nap csak fogta magát és örökbe fogadott. Sírtam, ahogyan csak tudtam, hogy ne vigyenek el. Erősen kapaszkodtam egyetlen barátomba, hogy segítsen, de semmi értelme nem volt.
„Visszajövök érted!”
Ez volt az utolsó, amit mondtam neki és komolyan is gondoltam. Álmodni se mertem arról, hogy nem elég, hogy az árvaházból elvitt az a szörny, de még az országból is elmentünk. Pokol volt az életem onnantól…

Sylvestre szerint:

A húgom mindig is vakmerő volt, sőt már talán ostobának is lehetett nevezni. Komolyan azt hitte, hogy egy riporterként, majd lesz esélye egy potenciális neo-halálfaló csapattal szemben? A férje meg adta alá a lovat és magánnyomozóként segített neki. Ezek a walesi-ek mindig is bajosak voltak! Megmondtam neki, hogy ne menjen hozzá, erre tessék… Nem volt eszénél, hogy miközben tudta, hogy várandós ilyen veszélyes ügybe keveredett. Keith egyetlen szerencséje az volt, hogy elvitték az árvaházba. Másképp már rég halott lenne, mert ő nem élte volna túl a menekülést. Azt viszont sose gondoltam volna, hogy majd megígérteti velem, hogy felnevelem azt a kölyköt. Ugyan csak a féltestvérem volt Sisi, de nem tudtam neki nemet mondani. Belementem, de csak úgy, hogy már pár év eltelt, és amíg nem tudjuk, hogy ők biztonságban vannak, addig nem léphetnek vele kapcsolatba.
Viszont tovább tartott, hogy elüljön a por, mint hittem. Nyilván engem is megtaláltak és több idő kellett, hogy végre ne gyanakodjanak rám is.!!!! Így 7 év elteltével látogattam meg Keith-t. Mit ne mondjak, nem repesett az örömtől, sőt! Jó, hogy nem szidott le, amiért el akarom vinni. Olyan forrófejű, mint az apja. Merlinre… Majdnem fel is adtam. Mégis úgy döntöttem, hogy elhozom. Megígértem, hogy vigyázni fogok rá. Persze az elején rengeteget hisztizett, ami miatt kapott is pár szidást tőlem. Mikor megkérdezte, hogy miért hoztam el, azt mondtam, hogy azért, mert elsőre meg tudtam róla mondani, hogy véla származék. Sisi húgomnak legalább annyi esze volt, hogy egy olyan árvaházba vitte, ami direktbe a varázslókat fogadott be, így azzal nem volt gondom, hogy eről is fel kell világosítanom. Persze a fiú így sem értette, miről beszélek, de ez az évek múlásával megváltozott. Oh de mennyi galibát okozott nekem!

~

Sebastian szerint:

Sose hittem volna, hogy egy új élettel együtt új név is fog járni. Bár hivatalosan mindenhol az áll, hogy Keith Sebastian Allard vagyok, az apám megtiltotta, hogy valahol is a Keith-t használjam. Helyette kaptam egy másikat, amit kevésbé szerettem. Sőt kifejezetten utáltam, ha így hívtak, de mégis elviseltem. Megtanultam elég rövid idő alatt, hogyha valamit Sylvestre mond, akkor annak úgy kell lennie.
Kvázi összetört, majd újra felépített, hogy olyan gyerek legyek, mint amilyenre ő mindig vágyott. Sose engedte meg, hogy magam döntsek a sorsomról vagy azt tegyek, amit akarok. Ez alól kivétel volt, mikor elmentem a Beauxbatons-be. Végre kicsit kiélhettem magam és oh barátom… Meg is tettem! Nyugodtan lehet mondani, hogy ezzel akartam tiltakozni az apám ellen. A tanuláson kívül ahol lehetett, bajt okoztam. Én simán kirobbantottam egy diák lázadást is, ha kellett, vagy egyszerűen csak a tanárok orra alá is borsot törtem. Gyűlöltem a sulit és mikor azt hittem végre kicsapnak, akkor csak elvittek egy másikba! Nem mondom a Roxfort kilométerekkel jobb volt egyébként. Végre úgy éreztem, hogy rendesen is beleillek egy házba, mert hát az előzőben, nagyon nem találtam a helyem. A Griffendélben viszont úgy nézett ki, hogy végre jó vagyok. Kicsit lecsillapodtam én is és kevésbé voltam elviselhetetlen. Sőt még barátaim is lettek, igaz abból csak egy maradt meg mellettem. Michael az az őrült! Az, aki mindig nyugis volt mellett, még mikor én éppen fel akartam gyújtani a fél világot annyira kiakadtam, ő akkor is csak itta mellettem a teát és közölte,hogy akadjak le a témáról.

Sylvestre szerint:

Egyértelműen csak meg akarta keseríteni az életemet az az átkozott kölyök. Azt hitte, hogyha nem látom, akkor majd csinálhat, amit akar? Ostoba elgondolás volt. Azt hitte, hogy megtapasztalta a szabadságot, valójában pedig ugyanúgy mások dirigáltak neki, csak őket professzornak kellett szólítania, nem apának. Másra sem volt jó csak vakon tudta követni a parancsot, ha olyan ember adta ki neki, akitől félt, vagy tisztelte. Viszont azt magam is belátom, hogy a Beauxbatons nem volt neki való. Már a házával kapcsolatban is sok baj volt. Egyikbe se igazán illett. Ez volt ez egyik indoka, amiért elvittem máshova. Ha nagyon akartam volna, akkor kinevelem belőle ezt a rossz magatartást is. Viszont legalább az új helyén volt egy kis nyugalmam tőle.
Volt időm legalább másra, például az ő szüleit keresni. Nem hallottam róluk, mióta a húgom megkért vegyem magamhoz Sebastiant, aki csupán azért kapott tőlem egy másik nevet is, mert nem akartam, hogy bárki gyanakodjon. Nem voltam tisztában vele, hogy ki tudott a létezéséről vagy ki tudja a valódi nevét. A Keith még az apja ötlete volt. Nem akartam kockáztatni. Sebastian Allard a negyed véla, aki hivatalosan azért az utódom, mert én magam nem kívántam romantikus kapcsolatba kezdeni senkivel, ellenben szerettem volna, ha a családom véla vonala megmarad.
Mégis a munkáját illetően már kevésbé voltam elővigyázatos. Az apja magánnyomozó volt. Valami furcsa oknál kifolyólag pedig én azt akartam, hogy Sebi is hasonlóval foglalkozzon. Tudom, hogy effektíve a nyelvek meg a festés megy neki, de úgyis azt teszi majd, amit én mondok neki. A nyelvtudása még amúgy is hasznos lehet a munkája közben. Plusz ismerem, ha kap egy feladatot, akkor utálhatja, nem fog hibát véteni. Szorgalmas ő és biztos vagyok benne, hogy nem akarna csalódást okozni. Ha megtudná az apja mi is volt, akkor biztos vagyok benne, hogy örülne, hogy a nyomdokaiba léphet.

~

Sebastian szerint:

Minek is kellette nekem aurornak mennem?! Most úgy teszünk, mintha amúgy én olyan jó gyerek lennék és vakon követném a szabályokat. Meg a nagy faszt! Azért vagyok itt, mert a vizsgáim jól sikerültek és apám megmondta, hogy ez leszek és kész. Kurvára nem érdekes ám, hogy én nem bírom az aurorokat? Vagy egyáltalán a munkakört? Azt mondja tök jó lesz, mert úgyis mindig igazságot követelek. Mintha amúgy itt nem lenne korrupció. Hát ez aztán nagyon jó lesz. Még a saját társam sem bír egyébként, mert nem úgy végzem a munkám, ahogyan az elő van írva. Igaza van én hatásosabban végzem. Nem mindig lehet a szabályok szerint játszani.
Esküszöm a legjobb ebben a melóban az az, hogy a csajokat vonzza az egyenruha. Sose gondoltam volna, hogy a nők majd megőrülnek egy olyan pasiért, aki a varázsvilág bűnözőit csukja le. Ennek bezzeg Mich nem örül, mert általában a közös lakásunkon lyukadok ki velük. De az is lehet, hogy csak a véla képességem miatt vagyok ilyen vonzó nekik. Mióta megtudtam mi is vagyok, előszeretettel csábítom el így a nőket, ha elsőre nem akarják nekem beadni a derekukat. Kár, hogy nem vagyok olyan erős, mint apám.
Talán aznap is csak éppen egy új lányt próbáltam felszedni, mikor elmentem Czikornyai és Patza könyvesboltba, holott mindenki tudja, hogy én nem olvasok. Vagyis nagyon ritkán. Csak apámnak mentem venni pár kötetet, mikor megláttam… Egyszerre lettem izgatott és éreztem, hogy valami nem stimmel. A női megérzésre pedig hallgatni kell, ahogyan a lakótársam szokta mondani. A könyvespolcok között megbújva nézegettem a lányt. Próbáltam magamat meggyőzni arról, hogy a kis bizsergető érzés valójában egy jel, hogy tetszik nekem. De lássuk be, nem tudtam átverni saját magamat, ahhoz túl okos voltam. Vagy ostoba? Egyszóval követtem. Most mondanám, hogy egy jó auror sose pihen, de tényleg csak kíváncsi voltam rá. Amiket utána hallottam, viszont segített eloszlatni a kételyeimet. Milyen kis tigris lapul a cuki külső alatt! Ez volt az első gondolatom, a következő pedig az, hogy vajon ki is lehet ez a lány…?
Végre hosszú idő után volt egy női egyed, aki le tudta kötni a figyelmemet. Még akkor is, ha nem egészen a romantikus módon. Nagyon is szerettem volna őt közelebbről megismerni és nem csak szolgálati idő keretein belül, így inkább úgy döntöttem, hogy folytatok némi magán nyomozást is. Ott legalább nem kell aggódnom, hogy valaki kirúg a sajátos kihallgatási módszereim miatt.

Sylvestre szerint:

Az az átkozott kölyök! Mégsem szabadott volna auror pályára küldenem. Féltem, hogy ez lesz belőle. Ő is elkezdi a kis magánakcióit és ugyanúgy fog járni, mint a szülei. Azt hittem, hogy ennél jobban neveltem, de úgy fest, a vérében van ez. Túlságosan is nagy az igazságérzete és ezért csak nem tudja annyiban hagyni a dolgot. Bár az is biztosan gond, hogy egy ostoba lány után akar nyomozgatni. Pedig hányszor megmondtam neki, hogy a munkáját ne arra használja, hogy a lányok ágyában kössön ki…
Sebastian, édes fiam… Bárcsak hallgatnál rám kivételesen és vigyáznál magadra. Még ha igazad is van a lánnyal kapcsolatban és valóban a Magic is Might tagja… Sőt ha tényleg közéjük való, akkor nem szabadna utána menned! Egyedül úgysem mentheted meg a világot, én pedig nem foglak tudni kihúzni most a bajból. Csak hagyd azt a lányt, vagy felőlem vidd ágyba, aztán felejtsd el! Nem tudom mit csinálnék, ha téged is elveszítenélek. Már csak te maradtál nekem a húgomból. Oh Sisi… Le se tagadhatnád, hogy te a fiad!



Tell my dad I hated him

Kicseszett szexi... Ha bővebb választ szeretnél, akkor elárulom, hogy helyes is vagyok. Ha még bővebbet, akkor azt is hozzá tudom tenni, hogy izmos vagyok.

Röviden tömören jól nézek ki és ezt senki sem tagadhatja. Legtöbben a kék szemeimet emelik ki egyébként. Tudtad, hogy azok az emberek, akik az arcodon a szemedet vagy szádat nézik a legtöbbet, valószínűleg romantikus kapcsolatot akarnak veled kialakítani? Pfff... Nekem eddig minden csajom csak a szemeimről tudott áradozni. Bár nem vagyok benne biztos, hogy ez nem azért volt, mert a véla énem hatással volt rájuk.
Oh a másik dolog, amiért megvesznek a lányok, az a cuki mosolyom. Olyan ártatlannak és kedvesnek nézek ki vele. Persze az más kérdés, hogy nem vagyok. Mégis hasznos, mert egy ilyen cuki srácnak melyik lány mondana nemet egy randira?
Általában egyébként sötét színű ruhákat hordok. Maximum fehérrel dobom fel a ruhatáram, de az is ritka. Meg igyekszem azért menőbb ruhákat hordani. Az egyenruhámat mondjuk gyűlölöm! Sárga?! Most komolyan? Jobb szín nem volt? Mindegy, legalább munkaidőn kívül hordhatom a menő cuccaimat, amit apám pénzém vettem, így fix, hogy mindig a legdrágábbat szemeltem ki magamnak.


I always did

Nevelőapám
Keith szerint: Gyűlölöm! 7 évesen mikor elrángatott magával Belgiumba, akkor véget vetett az életemnek. Elvette tőlem azt az embert, akit a legjobban szerettem, a fogadott testvéremet. Azt mondta legyek neki hálás, de nincs miért! Sose volt szabad döntésem, mindig azt kellett tennem, amit ő mondott nekem. Tanuld ezt, csináld azt, egyél ilyet, igyál olyat… Volt valaha, amiről kikérte a véleményem? Egyáltalán érdekelte őt, hogy én mit akarok? Ő nem apa volt, hanem egy diktátor. Egy vén félig belga, félig francia politikus.

Sylvestre Allard szerint: Sose volt jó a kapcsolatunk és állítom, hogy már nem is lesz. Ez a gyerek rosszabb az apjánál, de még az anyjánál is! Azok se tudtak soha szót fogadni, hanem csak mentek a saját fejük után. Nem csodálom, hogy elkezdték őket üldözni, meg is érdemlik. Legalább a féltestvéremnek volt annyi esze, hogy árvaházba adta a fiát. A mai napig bánom, hogy megígértem neki, hogy magamhoz veszem a fiút. Sose mondtam el neki, hogy valójában az anyja az én édesanyám második házasságából való húgom. Akkor sem lennénk jobb viszonyba, hiszen utál, amiért azt hiszi, hogy tönkretettem az életét. Én mentettem ki abból az árvaházból, adtam neki otthont, öltöztettem, neveltem, iskoláztattam és még állást is szereztem neki. Drága fiam… Hidd el sose vezérelt rossz szándék.



Fogadott testvéreim
Bubu: Az egyetlen barátom az árvaházból, akivel megígértük egymásnak, hogy sose szakíthatnak el minket egymástól. Magamban azt gondoltam, hogy még ha el is jön az a nap, hogy egyikünket örökbe fogadják, akkor reméltem ő lesz az. Én túl tudtam élni egyedül, kemény voltam és nem féltem a többiektől, de ő nem. Túl kedves volt és túl félénk mindenkivel. Olyan volt nekem, mint egy kistestvér, akire folyamatosan figyelnem kellett, hogy ne legyen baja. Esténként bebújtam mellé az ágyba, ha félt, fogtam a kezét még az épületen belül is, hogy tudja ott vagyok neki… És a mai napig bánom, hogy nem tiltakoztam jobban az ellen, hogy elvigyenek onnan! Most azt se tudom mi van vele.

Michael: A lakótársam és valószínűleg az egyetlen ember, aki igazán el tud viselni. Még a társam is falnak megy tőlem és idegesítem, de Mich sose. Türelmes ember, sőt még főz is rám! Egyébként istenien süt, bár a citromos pitéje nem az igazi. Mindig túl folyós marad neki. Ennek ellenére imádom, mert tényleg olyan nekem, mint egy testvér. 7 éves korom óta nem volt igazi családom, ő pedig már a Roxfortban kiszúrt magának és jóba lettünk. Azóta csak még közelebb kerültünk egymáshoz.



Párkapcsolat
Nem tudnám az összes nőt felsorolni, de azt tudom, hogy mind szőke volt! Nem fogok hazudni, külső alapján válogatok – hiszen megtehetem – és nekem a világos hajú lányok jönnek be. Viszont nem szeretek egy nőnél leragadni. Egy szerelmi csalódás bőven elég is volt még anno a Roxfortban. Azóta nem kezdek ki a barnákkal és nem szándékozom tartósabb kapcsolatot kialakítani senkivel. Szörnyű ember lennék emiatt? Talán… Érdekel? Nem! Más miatt is le lehetne szedni a fejem, mégis még mindig a helyén van.



Tho he made the best Lemon pie!

Amortentia
♤ Sylvestre Allard citromos pitéjének illata
♤ Mentolos cigaretta
♤ Armani női parfüm - My way
♤ Új rajzlap illata


Mumus
♤ Sylvestre Allard, ahogy megint le fogja ordítani valami olyan miatt, ami szerinte teljesen érthetetlen.


Edevis tükre
♤ Egy olyan életre, ahol van saját döntése
♤ Egy szertő családra
♤ Bubura


Hobbim
♤ Rajzolás
♤ Nyelvtanulás
♤ Ehm... Csajozás?


Elveim
♤ Igazából nincsenek nagyon... Nem nagyon szeret a szabályoknak megfelelően élni és neki az elvek hasonlóan működnek. Ha úgy hozza a sors, akkor képes saját magával szembe menni és igen, az elveit is képes a kukába dobni, csak érje el azt, amit akkor éppen adott pillanatban szeretbe.


Amit sosem tennék meg
♤ Sosem jönne össze újra az ex barátnőjével, aki összetörte a szívét. Csúnyán megcsalta és ezt sose fogja megbocsátani neki.
♤ Sose inna bubble teát. Szerinte borzalmas, hogy kis golyócskák vannak benne, félne, hogy megfullad tőle.
♤  Nem enne körtét, mert már kicsi korában kiderült, hogy allergiás rá és nem is szereti az ízét.


Ami zavar
♤ Csámcsogás.
♤ Köröm rágás.
♤ Ha alvás közben valaki a 3 méternél közelebb megy hozzá. Egyből felriad rá.
♤ Az apja parancsolgatása.


Ami a legfontosabb az életemben
♤ Önmaga. Igazából az árvaház óta nem foglalkozott úgy igazából senkivel és semmivel. Michael, a lakótársa fontos barátja és valószínűleg sokat mindent megtenne érte, de akkor is a saját maga érdekeit előrébb teszi.


Ami a legkevésbé fontos számomra
♤ Szívesen mondaná, hogy az apja, de valahol a lelke mélyén tudja, hogy nem így van.
♤ Egyébként nem nagyon érdekli, ha egy lánynak már van kapcsolata, vagy éppen más fiúval is kavar. Ő tudja magáról, hogy mennyire kelendő és hogy bármikor talál más nőt, ha kell.


Amire büszke vagyok
♤ Egyébként büszke arra, hogy felvették auror képzőre, mert nagyon szép eredménnyel végzett.
♤ Imádja, hogy ennyi nyelven beszél.
♤ Hihetetlenül büszke arra, hogy milyen szépen rajzol.


Ha valamit megváltoztathatnék
♤ Nem ment volna el az árvaházból.
♤ Nem hagyja el Bubut.
♤ Nem engedte volna az anyjának, hogy eldobja magától.


Így képzelem a jövõmet
♤ Nagyon szeretne egyébként egy bár tulajdonosa lenni, de sajnos ez nem mostanában lesz. Talán, ha az apja meghalt, akkor lesz esélye rá, de fél, hogy a túlvilágról is kísérteni fogja az öreg.


Egyéb
Összesen 4 nyelven beszél. Ez Egyesült Királyságban született és 7 éves koráig ott is élt. Ezek után a nevelőapjával Belgiumba költöztek, ahol kötelezően meg kellett tanulnia franciául, hollandul és németül is. Egészen 16 éves koráig húzta a Beauxbatons-ben, aztán inkább átíratták a Roxfortba, mondván, hogy ott talán képesek lesznek megnevelni. Spoiler: Nem sikerült.
Negyed részben véla. Anyai nagymamája egy nem vélával kötötte össze az életét, így már az édesanyja is csak félvér volt. Édesapja semmilyen mértében nem volt véla, hiszen eleve sárvérű varázsló volt.



Cody Christian


Nikolina Dashkov varázslatosnak találta





i wanna leave, but staying with you is
easier than leaving.




Vissza az elejére Go down
Holden Briggs


Auror

Keith Sebastian Allard 5d7a8e7afc88458a09e930c67084fc15

Lakhely :

London

Elõtörténet :

Keith Sebastian Allard Tumblr_pwo77t9US61qbar1do6_r1_400



Playby :

Cillian Murphy


419


Keith Sebastian Allard Empty
Holden Briggs
Szomb. Márc. 11, 2023 10:44 am
Kedves Keith!



Az életed nehezen nevezhető átlagosnak. A vérszerinti szüleidet túl korán elveszítetted, egy ilyen hatalmas törést szinte lehetetlen feldolgozni, még akkor is, ha fogadott testvérre leltél egy másik árva személyében - mellesleg alig várom, hogy kettőtök kapcsolatáról többet olvashassak. Fiatal vagy még, önfejű, hatalmas igazságérzettel megáldva, nem csoda, hogy sokszor konfliktusba keveredsz a nevelőapáddal. Ő jót akar neked, talán majd idővel te is belátod. Annyi biztos, hogy a kapcsolatotokra nagyon érdekes hatással lesz, ha kiderülnek a rég eltemetett családi titkok...
Jó helyen leszel az aurorok között, bár nem kedveled ezt a munkakört, mégis alkalmas vagy rá. Talán távol állsz a jófiúk nehezen definiálható csoportjától - vagy legalábbis sok nő biztosan ezt mondaná -, de bármennyire is szeretnéd a világ felé az ellenkezőjét mutatni, valójában a helyén van a szíved.
Ne haragudj, hogy ilyen sokáig kellett várnod az elfogadásra, nem is tartalak fel tovább, futás foglalózni Very Happy






Good heart.

Bad temper.

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: