Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Lyra Dawson

Lyra Dawson


Hollóhát

Lyra Dawson 930ab6ae758bbafce82fabeefe0029166e2edbb9

Lakhely :

☷ Machester


Keresem :

☷ My Fuse for my Bloodhound


Playby :

Jeon Soyeon


19


Lyra Dawson Empty
Lyra Dawson
Hétf. Dec. 05, 2022 9:25 am

Lyra Dawson

Lala, Christmas, YourJellyJam



"I'm current-ly at the top of my game! Get it?"



Nem:

Kor: 16 év (mindjárt 17)

Vér: mugli születésű

Születési hely:Machester

Iskola/ház: Roxfort, Hollóhát

Munka: Gamer/önjelölt detektív

Családi állapot: Halálosan szerelmes a játékkaraktereibe

Patrónus: Ili Pika

Pálca: Diófa, Főnixtoll mag, 10 és ¼ hüvelyk, extra rugalmas



Me? Well sometimes I’m cotton candy… but some days I’m a Scottish biscuit… Rock hard.





ESFP


Extrovert: Mindig is szerettem az emberekkel barátkozni. Imádtam a társaság középpontjában lenni, ismerkedni és jókat bulizni. Én az vagyok, aki kezdeményezi a beszélgetést és nagyon is nyitott vagyok másokkal. Nincsenek titkaim mások előtt. Képes vagyok másokat is magammal rángatni és átragasztani a jókedvet rájuk. Mindig mosolygok, ha mégsem, akkor valószínűleg alszok. Még ha nem is figyelek rá, akkor is olyan, mintha én lennék a  világ legboldogabb embere, mert az arcom alapból olyan, mintha egyfolytában vidám lennék.
Smart: A memóriám eléggé jó. Persze mit sem ér, ha nem tudom használni az eszemet. Gyorsan fel tudom fogni a dolgok lényegét, és utána vissza is tudom adni a tudást. Többen kérték már, hogy segítsek nekik a tanulásban. Általában a könyvtárba is azért megyek, mert ha hallok valami érdekeset órán, akkor jobban bele akarok merülni a témába. Utána persze én magam is új ötletekkel állok elő a témát illetően és hipotéziseket kezdek gyártani, amiket később szeretnék majd tesztelni. Ezeken kívül az rejtvények és titkok megszállotja vagyok. Igaz, nekem csak szórakozás, hogy megfejtek egy anagrammát, vagy éppen egy kirakóst rakok össze.
Funny: Igenis képes vagyok megnevetetni másokat. Gyakran akkor is csak poénkodok, ha komoly lenne a helyzet. Sőt nagyon is szeretek csipkelődni másokkal. Imádnám, ha olyan párom lenne, akivel így fejezhetnénk ki a szeretetünket egymás iránt. Egy-két beszólás még nem fájdalmas, de szórakoztató lehet és szerintem, ha valaki képes értékelni ezt a humort, az egy kincs.
Peaceful: Nem szeretek veszekedni. Inkább kerülöm a konfliktusokat. Sőt inkább én vagyok a békebíró, aki elsimítja a vitákat. Ha velem veszekednek akkor is csak csendben hallgatom végig a másikat. Nem szólok vissza. Mármint, ha szeretem az illetőt. Elfogadom a kritikáját, mert ő külső szemlélőként valószínűleg másképp fogja fel például egy poénom, vagy a lelkesedésemet. Ha viszont nem ismerem az illetőt, akkor csak visszakérdezgetek. Nem ordibálok és nem kapom fel a vizet egyszerűen csak meg akarom tudni, hogy miért érez úgy, ahogyan. Ennek általában az a vége, hogy alaptalanul utál.


Emotional: Senki nem szokta látni, hogy néa nekem is fáj egy-egy beszólás. Inkább csak mosolygok, mert azzal másoknak is jobbat teszek. Viszont igenis én is szoktam szomorú lenni. Általában a párnámba sírom ki a szememet, mikor már tudom, hogy mindenki más elaludt. Vagy elmegyek egyedül valahova, ahol senki sem hall és lát. Az érzéseimet magamnak akarom megtartani, de nem azért, mert félek kimutatni, inkább csak szeretnék én lenni mások támasza, akit sose lehet megbántani, aki mindig vidám és kedves. Ebbe pedig nem fér bele az, hogy valakit én használjak lelki szemetesnek.
Sheep-like: Nagyon könnyű meggyőzni. Nem kell sok, hogy belemenjek valamibe legyen az jó vagy éppen egy rossz ötlet. Ha valaki most azt mondaná nekem, hogy irány a Tiltott rengeteg és vadásszunk szörnyekre, de pálca nélkül... Akkor valószínűleg igent mondanék. Gondolkodás nélkül. Nem szeretek nemet mondani az ismerőseimnek, így csak belemegyek. Ebből persze sokszor rosszul jövök ki, de igazából amíg nincs belőle vita, addig engem sem zavar!
Fragile: Ha egy barátom úgy dönt, hogy már nem vagyunk olyan jóba vagy szerinte nem kéne többet beszélnünk, akkor könnyen összetörök. Én mindig próbálok javítani a kapcsolataimon, küzdök értük és nagyon tud ártani a kis lelkivilágomnak, ha valaki csak feladja és magamban keresem a hibát. De ez van akkor is, ha egy új "szerelmem" utasít el. Nagyon neki tudok keseredni, hogy senkinek sem vagyok elég jó és soha nem is leszek.
Peremptory: Annak ellenére, hogy egy kis aranyos kislány vagyok és könnyen bele lehet vinni a rosszba, ha kitalálok valamit, akkor nem tűrök ellenmondást. Nem szeretek vitatkozni, így inkább csak lenyelem a válaszaimat, de az én döntésemet nem lehet megváltoztatni. A végsőkig kitartok a saját állításom mellett, még akkor is, ha később beigazolódik, hogy tévedtem. Majd kimagyarázom magam, de sajnos ez is hozzám tartozik, hogy nehezen lehet meggyőzni, ha valamiben szentül hiszek.


The lonely walk of a snowy day…

December 23-a van. Holnap van Karácsony. Holnap van a szülinapom. Minden évben elutazunk a nagynénémékhez Karácsonyra. Mivel ők egy kisebb faluban laknak itt Angliában így náluk sokkal nagyobb az esély a hóesésére. Sajnás nálunk otthon szinte sose esik, vagy gyorsan elolvad. Imádok idejönni, mivel szeretem a havat. Most is kint sétálgatok. A szüleim csak nemrég értek haza. Elmentek a fánkért a nagynénémékkel, én pedig vigyáztam a két unokatestvéremre. Danny megint azért nyaggatott, hogy készítsek neki forrócsokit, holott ő is tudja, hogy nem szeretem annyira, mert allergiás vagyok rá. Igaz attól, mert hozzáérek még nem fogok meghalni.

Emlékszem, mikor először kiderült, hogy allergiás vagyok rá. Túl sokat ettem túl tömény, magas kakaó tartalmú csokiból és egyszer csak nem kaptam levegőt. Anafilaxiás sokkot kaptam. Anya és apa halálra rémült, azt sem tudták először mi van velem, csak miután bevittek a kórházba tudták megmondani, hogy nem ehetek többé csokit. Valójában nagyon nehéz erre rájönni, mert a csokinak egy jelentős része már nem is valódi kakaóból készül, így kis mennyiségben fel sem tűnik az embernek, hogyha allergiás rá. De ez engem sose zavart, létezik más édesség is ezen a földön! Így lett  a kedvenc italom a vaníliás tej. Senki sem tudja olyan finomra csinálni, mint apu!

Lábam alatt hallom, ahogyan ropog a hó. Hiába tapasztalom minden évben, mindig ugyanolyan, mintha először volna tél. Újra meg újra beleszeretek. Kicsi korom óta csak erre az egy évszakra várok. Nem azért, mert ekkor születtem, ennél sokkal többről van szó! Mindenki azt mondja, hogy olyan sötét és barátságtalan az idő, hogy kevés a szín és hideg van. Senki sem szereti. De arra gondoltak már, hogy tél nélkül nincs tavasz sem? Hogyan tudnánk szeretni a többi évszakot, ha nem lenne tél? Ilyenkor minden kihal? Inkább hibernálódik. A természetnek is kell a tél, hiszen akkor pihennek. Nem öli meg őket a hideg, csupán elküldi őket aludni. Mindenki szeret szundizni, nem? A növényeknek is jár! A tél pedig az egyik legszínesebb évszak! Igen, talán a környezetünk tele van szürke felhőkkel, kevés a napfény és sok a fehér hó, de ez egy tökéletes vászon ahhoz, hogy minél színesebb ruhákat vegyünk fel nem? Csupán ahelyett, hogy a természettől várnánk, hogy a szivárvány minden színében pompázzon, nekünk kellene. És igen, hideg van. Ez olyan rossz? Hiszen nincs annál jobb, mikor a takaró alatt egy könyvvel a kezünkben olvashatunk.

A Roxfort is kicsit ilyen… Nem érdekes hányszor megyek vissza, mindig ugyanolyan, mintha először lépnék be az iskolába. Mikor elsősként megérkeztem el voltam varázsolva, persze nem valaki által, hanem az iskola fogott meg. Négy ház, de mindannyian olyan különbözőek vagyunk. Imádok ott lenni. Ugyan a szüleim hiányoznak, de annyi barátom lett és annyi érdekes emberrel találkoztam. A Roxfort a második otthonom, ahova mindig boldogan térek vissza. Annyi év alatt a szívemhez nőtt és mindenki, aki ide jár az életem fontos része lett. Na persze nem mindenkit szeretek, de azt elárulom, hogy senkit sem utálok. Mindenki, aki az életünkbe lép valamit megtanít nekünk. Igen, mindenki! Legyen akármilyen bunkó. Erről eszembe jutottak a haverok… hiányoznak, pedig csak pár napja jöttem el…

Hirtelen megbotlok egy kósza faágban, de szerencsére nem esek el. Saját magam figyelmetlenségén kuncogva hajolok le és veszem föl az ágat. Nem szeretném, ha más is elesne benne, így inkább messzire hajítom. Rózsaszín hajam a dobás erőssége miatt az arcomba csapódik és bele is ragad az ajakbalzsamomba. Szerencsétlenségemen csak még hangosabban nevetek. Hosszú hajam mindig csak útban van, de nem szeretem felkötni. Inkább bevállalom, hogy a szemembe lóg, hogy néha elkezdem enni, de kibontva a legszebb.

Anno azért festettem be, mert a kedvenc játékkarakteremnek is rózsaszín volt. Azt hittem így jobban fogok rá hasonlítani és akkor talán jobban is fogok játszani. Bár ez ugye nem így működik, de nekem mégis fontos volt. Anyáék nem ellenkeztek, bár anyu az elején nem nagyon örült neki, de mára már elfogadta és belátta, hogy a rózsaszín jobban áll, mint a barna. Szeretek játszani és még inkább szeretem a karaktereket, akiket választok. Nehéz olyat találnom, ahol a játékstílusom tökéletesen passzol a karakterrel. Igaz, sose voltam profi, de ez nem is baj! Nem akarok folyton a gép előtt ülni. A családommal is lenni akarok, suli időben meg amúgy sem tudok játszani. Bár a Roxfortban magam is tudok hős lenni! Na nem verekszem, sokkal inkább játszok Sherlockot. Szerettem mindig is a tárgykeresős játékokat, imádom a rejtvényeket. Várom is, hogy mikor visszamegyek akkor a csapattal milyen titkot tudunk felfedni!

Hirtelen a szempillámra száll valami. Elsőre meglepődöm. Valami csillogó volt rajta, de leszedtem, mert zavart a látásban. Mégsem láttam semmit a kezemen. Csak ezek után néztem fel és máris elmosolyodtam. Havazik! Ezért szeretem itt tölteni az ünnepeket. Csendes, békés és még hó is van. Érzem, hogy Benny és Danny hamarosan kirohannak, hogy építsünk együtt hóembert. Mondjuk már szinte furcsa, hogy nem bent ülök velük, hanem idekint mászkálok.

Sokáig egyedüli gyerek voltam az egész családban. A nagyszülők, a szüleim testvérei és ugye a szüleim ünnepeltük csak a Karácsonyt. Én voltam a középpontban. Minden alkalommal Karácsony este közösen énekeltünk, meggyújtottuk a csillagszórókat aztán kiosztottam mindenkinek az ajándékot. Én adtam oda mindenkinek, pedig nem is én vettem őket. De én akartam személyesen odaadni. Emlékszem, hogy folyamatosan vigyorogtam. Utána megvártam, hogy kibontsák őket, hogy láthassam az arcukat. Mindenki olyan boldog volt, úgy örültem! Utána pedig én is széttéptem a csomagolópapírt az ajándékokon. Mit is kaptam? Nem tudom pontosan, de imádtam mert mindegyik ajándék rólam szólt, rám gondoltak, mikor megvették. Utána jött a vacsora. Tradicionális angol vacsora volt, de azért apa mindig csempészet egy kis kínait is a menübe, mert az ő szülei még kint születtek. Vacsora végén pedig jött a tortám. Vaníliás, a kedvencem! A unokatestvéreim születése után sem változott túl sok minden. Csak most már velük együtt osztogattam ajándékot. Hogy utálnám, hogy Karácsonykor születtem? Soha! Imádom, hogy az én napomon van együtt az egész család.

Anyukám hangjára leszek figyelmes, ahogyan befelé hív. Csak most vettem észre, hogy igazából nem jutottam túl messzire, csak a kert végéig. Többet elmélkedtem, mint amennyit sétáltam úgy fest. Anyukám megint csak hív, mert segítenem kell felhozni a karácsonyfadíszeket a garázsból. Idén is kék lesz! Mint a Hollóhát. Az én házam… Boldogan rohanok is, hogy aztán együtt készülődjünk a szülinapomra… Vagyis a Karácsonyra!


What does my reflection say?

Most azt szeretted volna hallani, hogy csajos , igaz? Csak azért, mert imádom a rózsaszínt és a hajamat is pink-re festem, még nem feltétlenül leszek az. Persze, kicsi vagyok, kemény 165 centiméter és folyton mosolygok, így azt is lehetne rám mondani, hogy kis cuki kislány vagyok, de nem! Igaz, nem zavar, ha annak tartanak, mert tényleg próbálok mindenkivel aranyos lenni, de azért az öltözködésem még nem lesz olyan, mintha rágógumi hercegnő lennék.
Öltözködésileg sokkal jobban bírom a nagy pulcsikat, amiknek az ujja hosszabb, mint az én karom. A Farmer és futónadrág is sokkal kényelmesebb, mint a miniszoknya. A cipő esetében.... Magassarkú? Soha! Bakancs és sportcipő? Minden mennyiségben! Persze, ha kell felhúzok valami elegánsabbat, például, ha színházba megyünk vagy éppen egy ünneplésre, de ha nem muszáj akkor csak úgy hétköznapra nem veszek fel ilyet. Ami még fontos tartozékom, az a sapim. Imádom a beanie-ket! Van egy egész gyűjteményem.
Smink? Csak a szememet sminkelem azt is ritkán, mert rengeteg időt vesz igénybe, nekem meg nincs türelmem az ilyesmihez. De azért egy randira össze tudom magam kapni. Amit viszont szeretek az a kék kontaklencsém. Eredetileg barna szemeim vannak és barna hajam, de miután rózsaszínre festettem, elkezdtem kék kontaklencsét is hordani. Mint egy igazi anime karakter úgy nézhetek ki. És igen, a szemeim kicsit mandula vágásúak, ezt aputól örököltem.
Az alkatom... Picike. Nem vagyok egy égimeszelő, sőt valószínűleg segítséget kérek a boltban, ha a felső polcról akarok valamit. A lábaim és a kezeim is kis minik, de ez csak még aranyosabbá tesz. Egyébként meg az ázsiaikra jellemző vékony, de formás alakom van. Ami nem nagyon látszik a pulcsiban, de a party ruhámban annál inkább!


That one absolutely normal family

Édesapám

XiaoJun Jared Dawson ☷ 45 éves ☷ varázstalan


Apa már itt Angliában született. A mamiék amikor fiatal pár voltak a papával akkor költöztek Londonba és felvették a Dawson nevettem, mert az sokkal kiejthetőbb volt, mint az eredeti kínai, amire most hirtelen nem emlékszem. Upszika! Apuka egyébként művészeti suliba járt. Nem volt túl jó a nagyon magolós tárgyakban, ami azért vicces, mert anyuval emiatt ismerkedtek meg anno középsuliban. Korrepetálás kellett neki, amit anyu vállalt és... Hát azóta is együtt vannak! Apa most mesekönyv illusztrátorként dolgozik. Imádtam, mikor kicsit voltam és mesélt nekem. Együtt mindig újra írtuk és rajzoltuk a könyveket és így egy sokkal izgibb vége lett! Igaz nagyon szeret és félt, de valahogy nem az a tipikus apuka, aki puskát ránt, ha a lánya fiút hoz haza, és nem nézz rám rossz szemmel, ha be akarom festetni a hajam, vagy ki orrkarikát szeretnék csináltatni, hanem azt kérdezi: És milyen színű festéket vegyek? Csak egy orrkarikát szeretnél, vagy többet?


Édesanyám

Lara Dawson ☷ 45 éves ☷ varázstalan


Anyuka eredetileg is angol, igazi vaslady is lehetne a határozott és komoly személyisége miatt, de én ebből csak nagyon minimálisat tapasztaltam. Ha a fiúknak valakitől félnie kell, az ő! Gyorsan átlát bárkin, aki át akarja verni a családját. Oh igen, pszichiáter. Hajlmas arra, hogy elkezdi elemezni az embereket csak úgy, mert ez nála automatikus. Ezért előre is bocsánat, de eskü kedves ő, csak először meg kell ismerni! Apuval is szigorú volt az elején, aztán szépen lassan felengedett és máris látszott, hogy mennyire egy csupa szív, csupa szeretet ember. Mindig a legjobbat akarja nekem és bármikor meghallgat. Igaz... ő nem engedi az orrkarikát, de majd meggyőzöm! Meg arról is, hogy csak azért mert valaki színes hajú, piercingje van vagy tetoválása még nem lehet jó ember.


Unokatestvéreim
Anyu húgána két gyereke Benny és Danny, a kedvenc rokonai! Az a két kis ördög, akik kétszer olyan hiperaktívak, mint én, ami eléggé lenyűgöző, mert velem is voltak gondok. De én egyszerűen imádom őket és alig várom, hogy kicsit idősebbek legyenek, mert akkor már legalább nem én leszek az egyedüli, aki tud varázsolni. A család azon felének kijutott a varázslatból, de ez tök jó, mert így tudtak nekem segíteni. Mikor ez két kis bajkeverő felnő, majd én leszek a mentoruk. Na nem mintha nagyon hallgatnának majd rám.  


Párkapcsolat
Életem egyetlen és igaz szerelme... Blóðhundur. Bár ötletem sincs, hogy fiú-e vagy lány, vagy éppen hogyan néz ki, vagy mi a valódi neve... Meg valószínűleg az sem segít, hogy csak egy karakter a játékomban, de imádom! Szeretem, ölelem, puszilom!
Viccet félretéve nincs senki. Még mindig várom azt az embert, aki képes legalább annyira szeretni engem, mint én őt. Valakit, aki nem az alapján fog megítélni, hogy a szüleim varázslók-e vagy sem, hogy mit dolgoznak vagy mennyit keresenek... hanem csak engem fog nézni, csak az lesz neki fontos, hogy én ki vagyok és mit érzek.
Elég nagy baj, hogy túl gyorsan leszek szerelmes. Csak egy kedves szó felém elég néha ahhoz, hogy a szívembe zárjam az adott illetőt és utána álmodozzak róla, hogy ugyan valószínűleg sose lesz ebből semmi, de biztos ő is érez valamit! Viszont mindig csalódnom kell. Nem baj, már megszoktam. Három napig tart a bánat, aztán találok mást! Legközelebb valaki nagyon menőt szeretnék, aki beleillik a kissé fura, de annál cukibb családomba!



Secrets? What Secrets? I’m an open book!

Amortentia
☷ A nutellás szalámis kenyér illata
☷ A rózsaszín hajfesték enyhén rágógumi szaga
☷ Egy nagyon szexi férfi parfüm, aminek nem emlékszik a nevére


Mumus
☷ Horror játékok, főleg amiben bohócok vannak
☷ Pókok
☷ Injekciós tű


Edevis tükre
Jelenleg egy rendes szerelmi életre, ahol nem csalódok és nem csak a játékkaraktereim azok, akik biztosan nem hagynak majd el. Azt szeretném látni, hogy ott áll mellettem az a bizonyos valaki és szorosan ölel magához. Csak nem értem, hogy mikor próbálok jó emberként élni és senki ellen nem érzek ellenszenvedte és még azoknak is segítek, akik nem a kedvenc embereim... Miért nem tud a sors adni nekem valakit, aki szeretne.


Hobbim
☷ Annak idején fociztam, majd versenytáncoltam, aztán kosaraztam is, de rájöttem, hogy nem szeretem a versenysportokat, mert korruptak az emberek és könnyen meg lehet benne sérülni. Magam is elszakítottam a bokaszalagom, azóta köszönöm nem szeretnék többet versenyezni.
☷ Aztán zenéltem is és megtanulta fuvolázni meg zongorázni. Külön énekórát is vettem, hogy fejlesszem a hangomat. Majd úgy döntöttem, hogy igazából a zenei pálya sem nekem való. Főleg azért, mert miután kiderült, hogy varázsló vagyok már nem jutott túl sok időm ezekre.
☷ Aztán jöttek a játékok, meg hogy megpróbáltam magamtól megtanulni programozni. Mondhatom nem sok sikerem volt uttóbbival, de a játékokat nagyon imádom! Rengeteg online ismerőst lehet szerezni! Meg igazából jónak tudom magamat mondani. Ezt nyáron is tudom csinálni és nem is fárasztó.
☷ Meg az olvasás, de azt hiszem ez alap, hogyha valaki a Hollóhátba jár, hogy legalább néha olvas. Igaz inkább fantasy-t meg krimit és nem leányregényeket. Nem akarok úszni a nyáltengerben azért.


Elveim
☷ Nincsenek rossz emberek, csak rossz döntések. Szentül hiszem, hogy mindenkiben van jóság és hogy eredetileg senki sem olyan rossz, mint mutatja magát. Némi kedvességgel pedig elérhetjük, hogy ne akarják magukat másnak mutatni, mint amilyenek.
☷ Először legyünk túl a rossz dolgokat és utána jobban esik minden más. Gondolok itt arra, hogy például a tányéran az utolsó falatnak a kedvenc feltétünket hagyjuk meg, vagy hogy először mindent megtanulunk vagy elvégezzük a házimunkát és utána pihenünk, meg szórakozunk, mert akkor nem stresszelünk azon, hogy még lenne dolgunk.
☷ Ha megdobnak kövel, akkor ne dobd vissza őket, csak sétálj el. Nem szeretek vitákba keveredni és még annyira sem szeretnék bárkit megutálni. Ha engem megbántanak inkább csak elmegyek. Gyorsan ki szoktam ezeket heverni, emiatt még sose sírtam. Nem veszem fel, mert általában olyan ember mondja, akinek a szavára nem adok, hiszen nem is ismer.


Amit sosem tennék meg
Sose lopnék, csalnék és hazudnék. Jó ember akarok lenni, akit lehet szeretni.
☷ Sosem tudnák senkit sem utálni. Ahhoz először meg kell ismernem, hogy teljes szívemből utáljam, de ha eleve nem bírjuk egymást, akkor minek erőltessem az ismerkedést?
☷ Nem lennék képes elhagyni azokat, akiket szeretek. Emiatt aztán én sokkal sűrűbben megszívom, mert képtelen vagyok elengedni azokat, akikben egyszer elkezdtem megbízni. Számomra a bizalom fontos és ha egyszer valakit közel engedek magamhoz, akkor azt akarom, hogy ne játsszák el azt.  Viszont ennek ellenére sokan lépnek ki az életemből, amit nehéz feldolgozni.
☷ Nem mutatnám ki, ha szomorú vagyok. Félek csak elrontom más napját vele.


Ami zavar
☷ A rossz wifi. Gyűlölöm, mikor nem tölt be a játék.
☷ Ha valaki előbb választja azt a karaktert, akit én viszek, mint main.
☷ Nem bírom ezt a vérmániát. Nem mindegy, hogy mik vagy kik a szüleim?
☷ A túl uncsi emberek.


Ami a legfontosabb az életemben
A család. Az egyedüli olyan emberek, akik soha, de soha nem hagynának el. Még mikor kiderült, hogy boszornkány vagyok sem fordítottak hátat nekem a szüleim, hanem igenis örültek és bíztattak, hogy ügyes leszek. Sőt anya testvére és az ő családja is mindig ott van nekem, ha kell. Mi mindig összetartunk és nincsenek titkaink egymás előtt. Őszintén szeretjük a másikat jóban és rosszban.


Ami a legkevésbé fontos számomra
A vér. Nekem teljesen mindegy, hogy kinek varázslók a szülei vagy kinek sem. Nem ez határoz meg minket, hanem az, hogy mi kik akarunk lenni.
☷ Munka. Szerintem minden munka egyenlően fontos és senkit sem szabadna lenéznünk emiatt. Értem, hogy egy orvos életeket ment, de őket is például tanárok készítették fel erre a pályára, meg biztos nekik is vannak helyzeteik, mikor másokra kell támaszkodniuk. Például egy szerelőre.


Amire büszke vagyok
☷ A memóriám, amit anyától örököltem. Bármi amit látok, hallok vagy olvasok egyből megmarad az emlékezetemben, ami lássuk be, elég menő! Alig kell készülni a vizsgákra.
☷ Meg persze a rejtvény fejtésben is elég jó vagyok. Gondolom sok tárgykeresős játékkal játszottam, meg sűrűn voltam szabadulószobában. Mindig is szerettem a titkokat és imádtam gondolkozni a puzzle játékokon, szóval mostanra már egész jól mennek.


Ha valamit megváltoztathatnék
Nope. Az életem nagyon is POG.


Így képzelem a jövõmet
Nagyon szeretnék igazából mugli munkát vállalni. Bár szeretek varázsolni, de egyenlőre nem tudom magamat elképzelni, hogy abban a világban dolgozzak. Inkább lennék játékfejlesztő.


Egyéb
Imádnám, ha lenne egyszer egy kutyám! De csak akkor ha már lesz párom, mert anno egy aranyhalat is megöltem 2 hét alatt... Véletlenül...



Jodi Lee


Vissza az elejére Go down
Holden Briggs


Auror

Lyra Dawson 5d7a8e7afc88458a09e930c67084fc15

Lakhely :

London

Elõtörténet :

Lyra Dawson Tumblr_pwo77t9US61qbar1do6_r1_400



Playby :

Cillian Murphy


419


Lyra Dawson Empty
Holden Briggs
Szer. Dec. 14, 2022 8:57 am
Kedves Lyra!


A szüleid nagyon büszkék lehetnek rád, igazán különleges és remek majdnem-felnőtt lett belőled. Nyitott vagy a világra, okos és intelligens vagy, próbálsz távol maradni a gyűlölködéstől és a rosszindulattól, amely egyre nagyobb méreteket ölt a varázsvilágban - és a legfontosabb, hogy az egyre inkább felerősödő muglieellenes hangok sem késztetnek szégyenérzetre a származásod miatt. Szerencsére a baráti társaságod elfogadó és sosem bántanának a mugli szüleid miatt, de sajnos ez nem mondható el mindenkiről a Roxfortban, és biztos vagyok benne, hogy ezt már tapasztaltad a saját bőrödön (vagy tapasztalni fogod). Pedig nagyon is sok helyed van a varázsvilágban, ilyen aggyal és ilyen kíváncsisággal még sokra viheted, már ha sikerül életben maradnod egy olyan Suicide Squadban, amilyennel általában töltöd a szabadidődet Very Happy
Bár a Roxfortban nincs internetszolgáltatás és számítógépek, biztos vagyok benne, hogy ezek nélkül is legalább olyan kalandjaid lesznek a közeljövőben, mint a játékkaraktereidnek. Nem is tartalak fel tovább, futás foglalózni!






Good heart.

Bad temper.

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: