Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Csapatépítő tréning

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Jerry Preston


MACUSA

Csapatépítő tréning - Page 2 Tenor

Lakhely :

New York / London

Elõtörténet :

fuck off


Playby :

Holt McCallany


45


Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Jerry Preston
Hétf. Jún. 07, 2021 2:46 pm

What the fuck

- Hidd el, kölyök, ennél még egy drogkartell balul elsült rajtaütése is jobb, pedig nem mondanám, hogy életem legszebb percei közé tartoznak az ilyen események. -Nem sokszor hibáztam a munkám során, és minden hiba, akármilyen apró is legyen, sötét felhőként lebegett a fejem felett mind a mai napig. Egy dolog van, amit soha nem fogok elfelejteni, mégpedig azoknak az auroroknak a nevei, akiket munka közben veszítettünk el. Nem emlegettem soha, életemben nem mondtam ki hangosan, hogy ez a helyzet, de igenis magamon viseltem az embereim sorsát és biztonságát. Nem véletlenül voltam olyan kemény velük, gyáva balfaszokkal nem megy sokra az ember.
- Remélem, magadra gondoltál, szeretnék röhögni egy jót. -Hogy ez nem volt valami kedves? Ki a kurva anyámat érdekel?

Azért némi nyugalmat hozott a napomba, hogy legalább erre az elcseszett feladatra nem egy elcseszett társat kaptam magamnak, hanem Holdent. Úgyis olyan engedelmes volt mindig, mint egy jó kiskutya, legalább most is rá tudom sózni a feladatok nagyrészét.
- Van. -A válaszom ellenére nem adtam neki cigit, főleg azért nem, mert már alig volt és tudtam, hogy ebédig sem fogom kihúzni vele. Azzal pedig senki nem vádolhat, hogy önzetlen és nagylelkű ember lennék, még azokkal sem, akiket kedvelek. A saját gyerekemnek nem adnék, ha kérne.
Ránéztem a kérdésekre és majdnem elröhögtem magam rajtuk. Mégis ki a faszt érdekelnek ezek? Aztán rájöttem, hogy annyira nem is vicces a dolog úgy, hogy majdnem az összesre tudtam a választ. Ki a faszom találta ki ezt?
- Faszszopó geci, egyértelmű. Mégis mi mást használhatnék ezekre a vadbarmokra? -mutattam körbe az embereken. -Maxwell patrónusa egy kibaszott katicabogár, amiktől amúgy retteg, mint az kiderült, amikor rájuk eresztettem a mumusokat. Balfasz.
Nem állítottam meg Holdent, amikor beszólt Cassie-nek, igazság szerint nagyon vártam, hogy valami elképesztő módon lealázzák egyetlen mondattal ezért. Cassie egy liliputi kiscsaj volt, de nem kellett félteni.
- Burmai szent templommacska. Írd csak be. Weasleynek két fia és két lánya van. Westwood pálcája ében, mantikórszőr, tizenegy és negyed hüvelyk. -Az utolsó előtti kérdéshez odafirkantottam Holden, Lyle, Avery és Peter nevét is. -Ennyi. Faszom se tudja, miért fektettem ebbe ennyi energiát, ki a gecinek kell az a kurva nyeremény?
Vissza az elejére Go down
Bogar bárd


STAFF

Csapatépítő tréning - Page 2 F98150972f73694bc4835a0d142544f9

Keresem :

◇◈ Canonok
és
Keresettek
és
Bárki más
◈◇

Playby :

◇◈ The Tales of Beedle the Bard ◈◇


123


Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Bogar bárd
Hétf. Jún. 07, 2021 10:39 pm
Csapatépítő tréning - 3. kör

"Teamwork means never having to take all the blame yourself."

Nehezen, de mindenkinek sikerül eljutnia a kijelölt helyszínre, még a trollal és beragadt ajtóval küzdő auroroknak is. Bár megeshet, hogy még ők is a korábbi viszontagságaik után sóvárognak, mikor megtudják, milyen feladattal készült számukra Potter parancsnok.
A kitöltött kvízek leadása után Harry Potter gyors pontszámolást végez, hogy eredményt hirdethessen. A kvízverseny egyértelmű győztesei Jerry Preston és Holden Briggs, míg az abszolút vesztesek Peter Maxwell és Lionel Weasley. Természetesen a legeredményesebbek nem maradhatnak jutalom nélkül, egy-egy szivárványszínű díszszalagot kapnak a csoport sokszínűségének jegyében, amit legalább a csapatépítő feladatok végéig viselniük kell.

Ideje hát áttérni a második feladatra, ezúttal Harry és a meghívott pszichomágusok a jelenlévő aurorok közötti összhangot szeretnék erősíteni egy kreatív ügyességi játék formájában. A parancsnok által kihirdetett feladat a következő: sorsolás alapján párokba kell rendeződniük, majd egy megbűvölt, lebegő kvaffot kell megszerezniük és átjuttatniuk a nagyjából harminc méterrel arrébb, előre elhelyezett karikán. Csakhogy vár rájuk egy apró nehezítés is: a pároknak egymás nyakában ülve kell megküzdeniük a labdáért - azt ők dönthetik el, ki cipeli a másikat a vállán. Mágiát tilos használni, azonban egymás feltartóztatása mugli módra megengedett, természetesen a józan ész határain belül, ezt Harry többször is kihangsúlyozza, attól tartva, hogy talán pankráció törne ki az aurorjai között. A feladat ismertetése után felolvassa a kisorsolt párokat is:
- Cameron Castillo és Devon Selwyn
- Zachariah Mallory és Adelaide Lachlan
- Lionel Weasley és Marcus Diggory
- Clarissa Wilkinson és Jerry Preston
- Peter Maxwell és Avery Westwood
- Cassiopeia Black és Holden Briggs
A párok kapnak tíz percet, hogy megbeszéljék, ki cipel majd kit a labdáért való küzdelem során, illetve gyors stratégiai megbeszélést is tarthatnak, beleértve azt is, hogyan jutnak fel egymás vállára. Hiszen ez sem minden esetben olyan egyszerű feladat...

A reagokat 2021. június 18-ig várom. Egyelőre a labdáért való küzdelmet nem kell megkezdenetek, csupán azt tisztázzák a karaktereitek, hogy melyikük fogja cipelni a másikat a nyakában, hogyan szeretnének hozzáfogni a feladathoz, illetve kapaszkodjatok fel ügyesen egymás vállára - legyetek kreatívak Very Happy

Cassiopeia Black and Cameron Castillo varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Cameron Castillo


Auror

Csapatépítő tréning - Page 2 Cam-icon

Lakhely :

Docendo Discimus Mágusakadémia

Elõtörténet :

Előtörténet


Playby :

Jeremy Irvine


259


Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Cameron Castillo
Kedd Jún. 08, 2021 12:44 pm
Csapatépítő tréning

kaland

Preston szavai meglepnek, de jobbnak látom kussolni és csak hallgatni. Hát... Ő tudja, de én szerintem akkor se vészes eddig ez a helyzet. Valahol talán szeretném jobban megismerni a többieket, kérdés az, hogy ez mennyire lesz lehetséges. Nem nyitok igazán, pedig kéne, de nekem ehhez idő kell, mégis próbálok normálisabban viselkedni, mint általában. A következő megjegyzés hallatán csak a férfira tekintek, majd megvonom vállaimat.
- Nem konkrétan magamra gondoltam, de még nem ismer. - csak ennyit felelek, de aztán ha minden igaz, folytatjuk utunkat a gyülekezőhely felé. Ha kiröhög, hát tegye, nem lepődnék meg. A társam viszont nem Preston lesz - Őt Holden nyeri meg magának -, hanem Cassiopeia, akit nem ismerek még, de nincs ellenemre a vele való közös munka. Bemutatkozom, majd egy apró mosollyal biccentek. Tudok ám ilyen is lenni! Egyébként szimpatikus nőnek tűnik, ez az érzés pedig tovább nő, ahogy meghallom, miként szól be az aurorparancsnoknak. Elvigyorodva tekintek a Holden-Preston páros felé, majd vissza a nőre, akivel közölnöm kell, hogy velem túl sokra sajnos nem megy. Alig ismerek itt még valakit... ha nem akar utolsó lenni, akkor neki kell megválaszolnia a kérdések nagy részét.
- Kivéve a rangidőseket, mint Preston. - fejemmel biccentek a pasas felé, majd kék íriszeim vissztalálnak a nőre.
- De gondolom ez lenne a csapatépítő lényege, hogy megismerjük egymást. - logikusan. Az más dolog, hogy senkinek sincs kedve ehhez az egészhez, én nem is értem, hogy miért nem vagyok olyan negatív, mint a többség. Talán mélyen belül tartozni szeretnék valahova és bár apám kényszerített arra, hogy az aurori pályát válasszam, mégis egyre kevésbé érzem ezt kényszernek. Hacsak nem befolyásolja az elmém, akkor saját magamtól is úgy érzem, hogy ezt akarom majd csinálni, bár még messze vagyok ahhoz a szinthez, mint itt az aurorok többsége. Amikor Cassiopeia kitöltötte a papírt és visszanyújtja felém, gyorsan átfutom, de a kék pávánál kérdőn pillantok felé.
- Titok? - ujjammal mutatom, hogy mire gondolok, mert az egyértelmű, hogy nem ilyen állattá tud átváltozni. De aztán biccentek és Potter asztalára lebegtetem a papírunkat. Körbenézek, miközben kényelmesen hátradőlök és megfigyelem, hogy ki mennyire van elfoglalva a kérdésekkel, amikor pedig mindenki végez és eredményt hirdetnek nem lepődöm meg azon, hogy kik nyernek. Ellenben a színes szalagok láttán halkan felnevetek, de valószínűleg ezzel nem leszek egyedül. És még viselniük is kell! Vajon fogják?

Na de haladunk tovább a második feladathoz, aminek ismertetésénél halkan sóhajtok, még szemöldököm is megemelkedik kissé, ahogy Potter kifejti, pontosan mit vár tőlünk, de a jó hír az, hogy a csapattársam Devon lesz. Mellé lépek és lazán ráfogok vállára.
- Mit gondolsz, nyerünk? Mi vagyunk a legfiatalabbak és jó a fizikumunk, szerintem simán van esélyünk! - vigyorgok rá, majd intek fejemmel, miközben eleresztem, hogy menjünk kicsit arrébb az egyik asztalhoz. Azért figyelem a többi párost is, kíváncsi vagyok, hogy ki mit szól a dologhoz, de én nem problémázom különösebben. Megpaskolom az asztalt, majd Devonra nézek.
- Mássz fel, onnan könnyebben feljutsz a vállamra. Viszlek én! - gondolom nem lesz ellenvetés. Majd odafent agresszívkodhat, én pedig lentről segítem. Nem lesz egyszerű menet és sejtem, hogy nem feltétlen lesz jó vége, de ez a feladat, legalább ránk ne legyen panasz.
Ha Devon rábólint az ötletre, akkor úgy helyezkedem el az asztal előtt, hogy könnyedén fel tudjon mászni rám. Nem árt tennünk egy-két kört, hogy meglássuk hogy a legkényelmesebb. Azért nem vézna a srác, szóval biztos megérzem a súlyát, így ha mindent begyakoroltunk és esetleg várnunk kell a többiekre, akkor leteszem a kezdésig és jelzem, hogy jöjjön vissza ismét, amikor végre mindenki megvan. Felőlem indulhat ez a hülye verseny. Előre félek, hogy mi vár még ránk...

Cassiopeia Black varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Holden Briggs


Auror

Csapatépítő tréning - Page 2 5d7a8e7afc88458a09e930c67084fc15

Lakhely :

London

Elõtörténet :

Csapatépítő tréning - Page 2 Tumblr_pwo77t9US61qbar1do6_r1_400



Playby :

Cillian Murphy


420


Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Holden Briggs
Szer. Jún. 09, 2021 10:47 am


Kollektív szenvedés

◈◇ Csapatromboló tréning ◇◈

- Jól van, Lachlan, ügyes vagy, Dolohov majd biztos ad jutalomfalatot, amiért ennyire szellemes voltál. - Ha nem lett volna közönségünk, most valószínűleg tekintet nélkül arra, hogy Lachlan nő volt, felkentem volna az egyik faház falára az arcába szegezett pálcával. De volt közönségünk, méghozzá Cassie Black, aki valószínűleg nem nézte volna csendben és érdeklődve ezt a jelenetet. Az ő sértései egyáltalán nem zavartak, eddig minden párbeszéd pontosan így zajlott le kettőnk között és nem láttam bele többet annál, ami volt: egyszerű szócsata, valódi ártó szándék nélkül. Ada Lachlannel viszont nem ez volt a helyzet és ideje lett volna befognia a pofáját, ha nem akart mindkettőnket hatalmas szarba keverni. Mert azt egy percig se gondolja, hogy nem ástam volna el kurva mélyre, ha a szükség azt kívánta volna.
Közölni akartam Blackkel, hogy amennyiben mi lennénk az utolsó két ember a földön, akkor öngyilkos lennék, de a következő mondata elvette a kedvem a választól.
- Tudod mit, Black? Inkább ne beszélgessünk. - Viccelt. Biztosan viccelt. Nem létezett, hogy az unokabátyjával kavart. Nyilván csak szórakozott velem.

Az első eredményhirdetés után átértékeltem a korábbi beszélgetésünket, mégiscsak inkább Potter diákkori traumáit szerettem volna átélni. A dementorok és egy baziliszkusz ehhez képest lófasz sem volt, inkább küzdöttem volna Tudjukkivel egy fakanállal, mint hogy kitűzzem a pulóveremre azt az okádék szivárványos szalagot. Csakhogy Potter magasról tett a kifogásaimra, én pedig beletörődtem, hogy ha minél hamarabb túl akarok esni ezen a fos napon, akkor be kellett adnom a derekamat. Egy dolog vigasztalt csupán, hogy Prestonnak is viselnie kellett, aki nyilván megérdemelte azok után, hogy nem osztotta meg velem a maradék cigijét. Én adtam volna neki a sajátomból.
- Mint valami díszbuzi... Én egyszer megölöm Pottert, esküszöm. Vissza fogja sírni Tudodkit - vágtam le magam morogva a Cassie melletti székre, ahol az előbb még Castillo ült.
Bár sosem terveztem ilyen közeli fizikai kontaktust létesíteni Cassie-vel, a feladatot mégsem bántam. De még mennyire nem, mérhetetlen boldogsággal töltött el, ahogy magam elé képzeltem a felöklelt kollégákat, beleértve Harry Pottert is. Ugyanis nem terveztem fair módon és gyengéden játszani. Potter azt mondta, csak mágiát nem használhatunk, márpedig felborítani másokat teljesen mugli módszer...
- Kitaláltam a stratégiánkat: nem megyünk az elején a sűrűjébe, hanem beállunk a szerencsétlen kollégák és a karika közé. Aki elindul a karika felé a labdával, azt felborítjuk a gecibe - közöltem a szerintem hatásos és annál erőszakosabb haditervet Blackkel. - Miután mindenkit földre küldtünk, Potter következik.
Nyilván nem kellett megvitatnunk, hogy ki ül kinek a nyakába, mikor Cassie a vállamig is alig ért fel és ránézésre vasággyal együtt volt negyven kiló. Utoljára az ikrek ültek a nyakamban néhány éves korukban, de Cassie-t felvenni és megtartani sem tűnt sokkal nehezebb feladatnak - és valószínűleg kisebb volt arra is az esély, hogy közben megrúg párszor, mint egy örökmozgó gyerek.
- Na jó, essünk túl rajta... - álltam fel a kényelmetlen műanyag székről. - Fellendítelek, jó?
Elég egyértelműnek éreztem, hogy egyikünk sem akarta megalázni magát egy majomszerű felcsimpaszkodással. Voltunk mindketten olyan kondiban, hogy elegánsabb módon is megoldjuk ennél, csak meg akartam várni, hogy Cassie is rábólintson, mielőtt hozzáértem volna.

Cassiopeia Black and Cameron Castillo varázslatosnak találta






Good heart.

Bad temper.

Vissza az elejére Go down
Cassiopeia Black


Auror

Csapatépítő tréning - Page 2 Tumblr_inline_pbme5dUCsB1t9ndkh_540

Lakhely :

☽ London ☾


Multik :

Csillagainkban a hiba

Playby :

☽ Melissa Benoist ☾


112


Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Cassiopeia Black
Szer. Jún. 09, 2021 2:10 pm

Aurorok
Cassiopeia


Tagadhatatlan elégedettséggel töltött el az az ábrázat, ami a szavaim nyomán kiült Holden Briggs arcára. Hiába volt igaz, imádtam azt az undort és zavart, ami tükröződött róla. Esküszöm, ha csak egy kicsit is emberhez méltóbbak lettek volna a körülmények, akkor azt se lett volna túlzás kijelenteni, hogy már csak azért megérte eljönni. De figyelembe véve mindent, ez hatalmas hazugság lett volna.
- Soha nem én kezdeményezem a beszélgetéseink - vontam meg a vállam, jelezve, hogy ő az, aki mindig belém köt, ha éppen tud.
Ez az érzés pedig - szerencsére - még kitartott egy darabig, így a többiekkel ellentétben nem annyira morcosan vágtam bele az előttünk álló meglehetősen borzalmas napba. Komolyan, kinek lett volna kedve ahhoz, hogy szabadidejében azon meditáljon, hogy vajon hány pulyával öregbítette az amúgy is népes Weasley család hírnevét Lionel Weasley? Már Potteren kívül persze, mert ő láthatólag rettenetesen élvezte.
- Igen, bár Preston képezte az itt lévő aurorok egy részét. Egy jó részét. Szóval vele egészen nehéz lenne lépést tartani. Ha megfogadsz egy tanácsot, Castillo: lehet, hogy ő a híres JeRrY pReStOn, de ne ő legyen a mérce vagy éppen az etalon - mert Prestonból csak egy volt, a többiek maximum olcsó és felejthető hamisítványoknak mondhatják magukat, pont úgy, mint Briggs. Vajon kihagyott akár egy alkalmat is, hogy a seggét nyalja? Nem, nem hittem, hogy teljesen őszinte legyek.
- Valahogy úgy, bár… lássuk be, a legtöbben nem ezért vagyunk itt, hanem mert kötelező volt ez az egész. Az igazság az, hogy ritkán dolgozunk együtt más csoportokkal, így alapvetően elég, ha az ember a saját közvetlen kollégáit ismeri, de őket nagyon - osztottam meg vele a véleményem, bár volt egy olyan érzésem, hogy nem fog velem egyetérteni. Talán az ő korában, még az aurorképzőben én se tettem volna. Még a magam visszahúzódó személyiségével is izgalmast és érdekességet láttam volna abban, hogy a tanáraimon kívül más, valódi aurorokat ismerhetek meg.
- Valahogy úgy - ingattam a fejem, amint az engem érintő kérdésre mutatott. - Mondjuk inkább azt, hogy nem szoktam híresztelni a dolgot - nem mintha lett volna rá okom. Még csak azt sem mondtam volna, hogy különleges az animágus alakom mert nem, egy egyszerű macska volt, semmi több. Mindössze jobban éreztem magam így, kissé olyan volt, mintha lenne a kezemben valami rejtett ütőkártya, amit elő tudok szedni, ha minden kötél szakad.
Még ha Cameron miatt picit sajnáltam is, hogy nem nyertünk, valójában megkönnyebbülést éreztem. Merlinre, mennyire megalázó lett volna kitenni azt a szalagot az íróasztalomra, vagy akár csak most a pulcsimra. Azonban ha teljesen őszintén akarunk lenni, akkor azt kell mondjam, hogy nem lepett meg Jerry - és Holden, bár gondolom őt csak nyomokban tartalmazta a feladatlap - győzelme. A legtöbb aurorrol mindent tudott.
Nem voltam elájulva a következő feladattól - sosem vágytam közeli kapcsolatra Briggs-el, főleg nem ennyire -, de ezzel láthatóan és hallhatóan nem voltam egyedül, ugyanis Holden egy durcás tini vehemenciájával és arckifejezésével vetette le magát mellém. Pontosan úgy festett, mint Leo, amikor valamire véletlen nemet találtam mondani neki, ez pedig nem az öcsémet, sokkal inkább a parancsnokot minősítette.
- Megbeszéltük, mindenkit legyalulunk a faszba és megnyerjük a játékot, hogy minél hamarabb vége legyen ennek a borzalomnak, Potter pedig a ráadás - bólintottam az egyetértésem jeléül, nem hozzátéve, hogy remélem bugyirózsaszín szalagot kapunk, mert az olyan jól fog mutatni a PC zászlaja mellett. - A kérdés már csak az, hogy mind ez menni fog-e öt perc alatt, mert ennél több időt nem vagyok hajlandó ennyire intim közelségben tölteni veled - ahogy gondolom ő sem vágyott többre.
Azt persze, a legtöbb csapattal ellentétben szükségtelen volt megbeszélni, hogy ki ül kinek a nyakába. Éppen csak a parancsnok vállig értem, még ha az erőm meg is lett volna, hogy a nyakamba vegyem, értelmét egyikünk se látta volna. Meg amúgy is, Briggsben túlságosan túltengett a tesztoszteron, hogy hagyjon ilyesmit.
- Rendben - nyújtottam felé a kezemet, ez pedig egy olyan szürreális szituáció volt, amit szerintem egyikünk sem hitt, hogy valaha bekövetkezik. - Szerinted van sportszerűtlen viselkedés, vagy itt is nyugodtan pofán lehet rúgni az embereket, mint Jerry hasonló, kiképző feladatában? - kérdeztem halál nyugodtan, annak tudatában, hogy bármit képes lennék megtenni azért, hogy minél hamarabb vége legyen ennek. A cél pedig szentesíti az eszköz ugyebár. Nem mintha a győzelem lett volna a cél, Merlinre, dehogy is. Egyszerűen csak minél előbb pontot akartam tenni ennek a játéknak a végére.

Cameron Castillo varázslatosnak találta




You never know how Strong you are. . .
until Being Strong is the only choice you have.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Pént. Jún. 11, 2021 7:00 pm
Hogy kerülök ide?

Mi a franc...

Rég nem untam ennyire semmit, hozzá teszem az iskolában sem szerettem ezeket a csoportos foglalkozásokat. Igen az is benne van, hogy antiszociális vagyok, a másik, hogy... most komolyan főleg jelenlegi helyzetben: mint egy csapat szétesett idióta. A többségünk teljesen másnapos, az arcokon látszódik a szenvedély jelei, és az hogy bárhol máshol jobban lennénk mint itt. Én eddig felnéztem Potterre, de most úgy érzem , mintha megsütötte volna a nap. Ennyi hülyeséget. Persze nem mi nyertük meg a kvízt, kb ha a felére tudtuk a választ. Mikor a nyertesek megkapják a színes díszszalagjukat, és mikor meglátom mindegyik fejét, amikor fel kell tenniük, egyszerűen kirobban belőlem a nevetés. Azt hiszem ennek meglesz a böjtje úgy érzem.. de hát ez valami komikus. Végre kezd ez az egész beindulni pia nélkül is. Egyszerűen nem bírom megállni a nevetést, és muszáj vagyok a dzsekim ujjába fojtani a továbbiakat. Zseniális.  
Potter pedig tovább ront a helyzeten, mikor bejelenti a következő kis játékot. Tátva marad a szám, miközben próbálom felfogni mire is kér minket. Most komolyan egymás nyakában kell labdázniuk. Mikor meglátom a párom nevét, csak mély levegőt veszek. Legalább valami... fiatalabb, jó fejet kaptam volna. Oké nem akarok előítéletes lenni mindig jobb, mint egyesek...  Oda cammogok a páromhoz, mert úgy látom a nevetséges feladat ellenére, mindenki engedelmeskedik, és készülődnek a faladatra. Mr. Preston mellett megállok, egyszerűen zavarban vagyok . Még is csak egy rangidős auror , felettesem... most még is hogy fog ez kinézni. Mély levegőt veszek, ez borzasztó kényelmetlen.  
- Gondolom én ülök az ön nyakába... - mondom ki hangosan... de egyszerűen ismét kitör belőlem a nevetés. Fizikai képtelenség, hogy én ezt az egész napot komolyan végig csináljam. Vagy nevetek vagy sírok... - Vagyis érti, elnézést csak... - ismét nevetek. - Szóval .. hogyan csináljuk?  - tudom én érzem az egészet félre érthetőnek, de Merlin szakálára, végre jól szórakozom legalább. A kényelmetlen helyzetből legalább saját magamnak vicces helyzetet teremtek. De kezdem úgy érezni, lehet Mr. Preston nem úgy nézi, és bolondnak néz. Fenomenális egy nap ha jobban belegondolok. Elsőnek egy kollégámmal összekeverték a ruháimat, és a fél napra alig emlékszem , vagy egyáltalán nem. Aztán láthatom a nagy kemény férfi varázslókat színes szalagban, büszkén kihúzva díszelegni, majd rá kell másznom egy rangidős auror nyakába, hogy mint egy 11 éves gyerek hadakozzak labdáért. Hát legalább az agresszivitásomat kiélhetem. És még vegyem komolyan a dolgokat, és ne nevessem szét magam? Kezdem úgy érezni nem is olyan rossz ez, rég nevettem ennyit.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Csüt. Jún. 17, 2021 4:41 pm
Cipekedõk & Lionel & Marcus

Csapatépítő tréning

Örültem, hogy Avery-vel úgy ahogy de sikerült minden kérdésre adni valami választ, annak ellenére is, hogy nem biztos, hogy mindegyikhez a helyes választ adtuk meg. Lényeg, hogy a kiértékelés után mégsem az utolsók lettünk, pedig megvolt rá az esélye. Mindenesetre amikor azt hittem, hogy egy kicsit megszusszanhatunk, kiderült, hogy csak ezután jön majd csak a java.
Hát ez bombasztikus ötlet! Mármint ami a játékot illeti, a módjával akadnak kételyeim. De amikor megtudom, hogy kivel kell majd úgymond együtt egy másik párost alkotnom, sok szerencsét kívánok Avery-nek.
Ő az akit Preston után ismerek is még és a MACUSA-hoz tartozik, nyilván nem ellenségeskedek vele. Tartok attól, hogyha haza kellene mennünk Amerikába akkor az itt megromlott barátságunkból csak az maradna meg, hogy ő is Cedric-nek hív, pedig nem is ez a keresztnevem.
Kicsit tehát odébb álltam tőle és megpróbáltam kitalálni, hogy… igazából már nem kellett kitalálnom, hogy kicsoda Lionel Weasley, mert ott állt Peter Maxwell mellett, akit Avery-nek köszönhetően tudtam beazonosítani. Nem mintha nem lenne egyértelmű, hogy a vörös hajú férfi kell Weasley legyen.
Vékonyabb volt mint én, annak ellenére is, hogy biztos volt vagy harmincakárhány éves, lényegtelen. Szóval én már magamban eldöntöttem, hogy nem kínzom a csontjait az én pehelykönnyű súlyommal, tekintve, hogy mindketten jobban járunk szerintem ezzel így, vagy legalábbis ő biztosan.
– Szerintem egyszerűbb lesz ha én cipekedek. Valami javaslat vagy mód, hogyan győzhetnénk le a többieket? – nehezítésként persze nem használhatunk semmiféle varázslatot, de majd marad a furfang, kíváncsi vagyok, hogy ennek a játéknak mi lehet a békésebb módja, mármint nyilvánvalóan valahogy a hátamon vagy a nyakamon kell tartanom Lionel Weasley-t kerül amibe kerül de ha még meg is nehezítik a dolgomat a cipekedésben vagy a járásban…
Mindegy, igazából azt remélem, hogy ő is látja az arányainkat és rájön a magasabbnak kell cipelnie az alacsonyabbat és a fiatalnak az idősebbet meg minden ilyen ok, ami ráfogható arra, hogy inkább magamat nyomorítom meg, mint őt. Igazából csak azt sajnálom, hogy nem vagyok annyira beszédes kedvemben.
– Milyen stratégiát válasszunk? Várjuk meg amíg megküzdenek a labdáért vagy szerezzük meg valahogy előttük? – nem lesz egy leányálom az biztos.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Pént. Jún. 18, 2021 6:04 pm
Csapat(le)építés III.
avagy
Miért is fontos a rendszeres kardió?
Ezzel az első próba meg is volt. Lehet, meg tudtuk volna nyerni, ha még nem lenne még beleégve az agyamba a reggeli "nulladik" próba – még ha végül nem is kellett megfitogtassuk az énektudásunkat – de nem voltam elkeseredve. Látván a giccses szalagot, amivel Preston és Briggs erőfeszítéseit "jutalmazták", kicsit még örültem is, hogy mi Selwynnel csak a középmezőnybe jutottunk.
De nem sok időnk volt ülni a seggünkön, a Főnök Úr már állította is elénk a nap második próbáját, ezúttal egy ügyesség témájú kihívással. Itt elgondolkodtam, hogy a hideg zuhany talán nem is volt egy olyan rossz dolog, mert így legalább nem kell másnaposan szédelegjek, miközben egy repülő labdát próbálok elkapni, amiből kész szerencse lett volna, ha nem kettőt látok egyszerre. Hát még úgy, hogy közben még egy másik aurort is a vállamon kell cipeljek, mivel őszintén, nem sok esélyt – vagy igényt – láttam rá, hogy Adelaide Lachlant meggyőzzem, hogy inkább én legyek a kapitány.
Nem mondanám, hogy eddigi pályafutásom alatt túlságosan megismertem volna Adát. Többé-kevésbé egykorú volt velem, és volt egy pár közös bevetésünk, de ezenfelül nem nagyon ismerkedtünk. Így aztán nem tudtam eldönteni, hogy a reggel megpróbáltatásai miatt ilyen morcos (egy pár elkapott mondatfoszlány alapján köze lehetett egy dühös konyhásnénihez és egy jó adag krumplihoz), vagy mindig ez az alaphangulata. Jobbnak láttam ezt nem megkérdezni tőle.
– Remélem, nincs tériszonyod. – Mondtam neki, próbálván kicsit jobb kedvre deríteni. Lehet, hogy nem pont ilyen csapatépítést képzeltem el, de ha már itt vagyunk, legalább próbáljuk jól érezni magunkat. Az végképp nem hiányzott, hogy a másnapos manőverezés Mallory-malőrjei mellett még egymás idegein is citerázzunk...
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Pént. Jún. 18, 2021 7:02 pm
Csapatépítő tréning

avagy hogyan tedd még katasztrofálisabbá az életed

Azt hiszem, nagyon egyértelműen látszott az arcomon az értetlenség, hogy Weasley egyértelműen rossz válaszokkal firkantotta tele a papírt. Eszembe jutott, hogy talán ellenkeznem kéne, de elég nagy bunkóság lett volna tőlem megcáfolni, hogy egész biztosan nincsen tizenhárom gyereke. Habár ki tudja, lehet vannak olyan rosszak, hogy felérnek annyival, akárhányan legyenek. Úgyhogy inkább csendben maradtam, bár az “ő is katicabogár” határozottan tetszett. Jó volt elképzelni, hogy nem csak engem vert a sors ilyen nyomorult patrónussal, és ami még rosszabb, animágusalakkal.
Az eredmény először elszomorított, mert valljuk be, senki nem szeret utolsó lenni, még egy ilyen jelentéktelen dologban sem, de utána megláttam a díjnak készült szalagot és hirtelen egészen megörültem neki, hogy Weasley átjavította a válaszainkat. Jobb volt az az utolsó hely nekünk.
Amikor megtudtam, hogy a következő feladathoz női társat kapok, eléggé megnyugtatta a kis lelkemet, mert még életemben nem ért egyetlen felnőtt férfi ágyéka sem a tarkómhoz, ezt a szokást pedig nem akartam megszakítani. Márpedig amennyire szerencsés és amennyire asszertív ember voltam, valószínűleg én húztam volna a rövidebbet bármelyik kollégával szemben.
- Gondolom, nem szeretnéd, ha a nyakadba ülnék -léptem oda Westwoodhoz egy meglehetősen különös első mondattal. Ha nem ismertem volna a kontextust, bevittem volna saját magamat szexuális zaklatásért, pedig én aztán sosem tettem volna ilyet egy nővel sem. Egyébként is volt menyasszonyom, nincsen másra szükségem. -De ha mégis megpróbálnád, akkor nem leszek semminek sem az elrontója. Briggs tuti úgy fog tarolni, mint egy tank, mert kommandós, Prestonnak meg nem merek nekimenni, túl ijesztő. De bárki mást felborítok szívesen, ha nagyon szeretnél nyerni.
Nagyon lazának tűnt beszélni vele, mintha már most egy húron pendülnénk, pedig még meg sem szólalt. Különös volt, de nem kérdőjeleztem meg, mert ha nyerni akarunk, még jól is jön az összhang.
Vissza az elejére Go down
Jerry Preston


MACUSA

Csapatépítő tréning - Page 2 Tenor

Lakhely :

New York / London

Elõtörténet :

fuck off


Playby :

Holt McCallany


45


Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Jerry Preston
Pént. Jún. 18, 2021 8:11 pm

What the fuck

Meg fogom ölni Harry Pottert.
Ez volt az egyetlen gondolat, ami a fejemben kavargott, miközben meredtem néztem a tenyerembe adott, gusztustalan szalagra. És még hordani is kell, hogy baszná meg az anyja szellemét ez a lelki nyomorult. Jó, hogy a homlokomra nem kell ráírnom, hogy buzi vagyok, szabad a seggem. Ellentmondva a parancsnok szavainak a zsebembe gyűrtem azt az undorító szalagot és átkoztam mindent is, amiért nincsen most elég cigim és senki nem fog innen semmilyen indokkal kirángatni. Vajon megérné kirúgatni magam az állásomból, hogy megússzam a továbbiakat? Őszintén megfordult a fejemben, hogy talán teljesen jó lenne az nekem.
- Nagyon jól gondolod -válaszoltam a kelleténél sokkal mogorvábban, amit egyértelműen nem érdemelt meg, engem viszont kurvára nem érdekelt. Ugyanúgy szenved ebben a mocsokban mint én, meg kell értenie a remek hangolatumat. Ha pedig nem teszi, hát így járt, a legkevésbé sem érdekelt a véleménye.
Körbenéztem a csürhén, ami körbevett minket, gondolkodva egy jó stratégián. Nem akartam megnyerni még egy ocsmány szalagot, de láttam a potenciált a játékban a stresszlevezetésre. Márpedig nagyon rám fért. A Briggs-Black páros tűnt a legrosszabb ellenfélnek, mert Holden nem normális, Cassie meg amilyen kicsi, olyan harcias, biztos azért, mert közelebb van a pokolhoz mint bármelyik normális ember. A Maxwell ikrek, akarom mondani Maxwell és Westwood nem jelentettek túl nagy fenyegetést, a két akadémistának melegen ajánlottam, hogy eszükbe se jusson nekem jönni, Mallory egy nyomorékot cipelt a vállán, Weasley meg pont annyira lelkesedik az egészért, mint amennyire Lachlan kutyájának szarát szedné fel szívesen. Húsdarálónak tűnt a játékterep és ez legalább adott némi motivációt.
- Nem is kell ehhez nagyon stratégia. Ezek mind fostosak, egyikük sem mer majd nekem jönni. Szóval szépen elsétálunk a célig és amint odakerül a labda, elveszed tőlük és bedobod. Ha mégis bepróbálkoznak, úgyis faszulnak.

Cassiopeia Black varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Pént. Jún. 18, 2021 9:00 pm


szállj el taticabodár








Idő

reggel


Hely

pankráción


Címzett

csapatépítő - tesó

Szeret mindenben az első lenni és bizonyítani, de most valahogy örül, amiért nem ismeri eléggé a kollégáit, emiatt pedig a kérdéssort is csak hiányosan, butaságokkal tele töltötték ki. Semmi szüksége nincs egy ilyen szalagra, de a győztes pároson jót nevet.
Nem olyan rossz ez, mint elsőre gondolta. Máris kihúztak belőle egy nevetést, ami Avery esetében már nagy szó. A kvízt követően megköszöni Marcusnak a társaságát és segítségét, majd egy pillanatnyi sokkot kap Peter neve hallatán. Hogy ő és Peter egy párt fognak alkotni? Hogy mi? Potter egy igazi faszjankó, hogy ezt megcsinálja. Sorsolás, persze...hiszi akinek hét anyja van.
Csendben oldalaz oda a férfihoz, nem nagyon kell keresgélnie a saját testévért, hisz lopva végig rá figyelt. Nem mer belegondolni, mi lesz ebből a játékból, egyelőre csak addig jut el, hogy ismételgesse a mantrát magában, miszerint "Peter nem a testvéred, Peter NEM a testvéred". Valamiért mégis minden mondat után hozzáteszi, hogy annyira.
Nagyjából egy másodperc, annyi telik el, és ő máris leblokkol a férfi jelenlétében. Oldalra billentett fejjel grimaszol, és vág egyszerre értetlenkedő arcot. Ezt sűrű pislogás, majd torokköszörülés követi. Az első sokk után összeszedi magát, mert hogy néz már ki egy stroke-ot kapó auror, nem?
- Hulkká tudok változni, akarod látni? - Peter lelkesedését ikerreakcióként veszi át, megtoldva némi gyerekes bájjal és bólogatással. Úgy hajol ezalatt közelebb, mintha valami szupertitkosat mondana. Tíz év után ez az első beszélgetésük, naná, hogy izgatott miatta.
Még ha komolyan is gondolja, akkor sem tenné meg, hisz a főnit ismerve azonnal bannolva lennének mindketten visszaélés miatt. Szóval gyorsan átgondolja, melyik lenne a jobb. Ha ő ülne Peter nyakába, vagy fordítva...
- Mármint... Guggolj le, hogy rád ülhessek - javasolja miután a fejében lefutott a program és megtalálta a legjobb lehetőséget. Azokban az időkben, amikor még Jerryvel gyakorlatoztak, néha elrángatták egymást szórakozni. Na, akkor ült utoljára Peter nyakában, azóta azonban eltelt tíz év. Tíz év nincs túl jó hatással az ember testére...
- Mit gondolsz, az ütésre, vagy a csikizésre érzékenyebbek? - őszintén reméli, hogy Peter valamivel jobban ismeri a többi párost, és nem feltétlenül csak erővel tudnak majd harcolni. Bár... Igen, az közelebb állna a páros női tagjához. A testvéréhez már kevésbé.
Ahogy elfoglalja az őt megillető helyet Peter nyakában, végignéz a társaságon. Egyedül a gyerekeket sajnálja, akiknek még számít valamit, ha egy véletlen folytán felhasad az arcukon a bőr.
gyererám

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Pént. Jún. 18, 2021 9:46 pm
Briggs & Black & Lachlan
Csapatépítő tréning

Nem voltam ostoba, hogy lebuktassam magunkat, mert mindketten hatalmas szarba keveredhettünk volna, ha olyat mondok, amit nagyon nem kellene. Márpedig nekem éppen elég volt ezekből a dolgokból, ahogy az aurorkollégáimból is, élen Holden Briggs pofájával. De azért nagy elégedettséggel töltött el a halántékán halványan kiütköző ér a szavaira. Egyem a kis szívét, milyen könnyű felcseszni az agyát.
És milyen jó volt őszintén kinevetni, amikor megláttam azt az undorító szalagot nála, az utolsó embernél, akihez illettek a szivárvány színei. Lehet, elpostázok neki egy műpéniszt, hogy ezzel ünnepeljük a rendhagyó coming outját. Majd ha hazaértem ebből a pokolból, még megfontolom az ötletet.
Beletörődtem a sorsomba, hogy ezt a kört sem fogom könnyen megúszni, de legalább nem raktak Holdennel egy párba, még véletlenül őt rúgtam volna meg, nem pedig az ellenfeleinket. De Malloryval nem volt problémám, sosem állt az utamba, én sem az övébe és jobb dolga is volt annál, hogy a kollégáit cseszegesse. Ennyi bőven elég volt ahhoz, hogy kedveljem, jobban mint az átlagot.
- Nem, szerencsére nincsenek ilyen problémáim -mosolyodtam el halványan, mert nem akartam bunkó lenni vele. Nem szolgált rá egyáltalán, és nem tudhattam, mennyire élvezi ezeket a feladatokat, én pedig nem leszek semminek az elrontója. -De nem vagyok jelenleg valami jó formában, nem hiszem, hogy nagyot tudok rúgni. Pedig Briggs állkapcsa túl egyenes, jó lenne kiütni a helyéről. Nem is rossz ötlet, majd annyit rúgok, amennyit lehet. Többet nem hiszem, hogy tehetek az ügyért. -És nem is akarok.

Amire senki nem akart jönni



Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Szomb. Jún. 19, 2021 8:56 am
somebody kill me please

Peter olyan értetlen képett vágott, mikor meglátta a rossz válaszaimat, mintha éppen közöltem volna vele, hogy szabadidőmben Maurice Briggs-Eunice Drucilla Bagman fanfictionöket írtam volna - és igen, két kamaszlány mellett tudtam, mi az a fanfiction, bármennyire is szerettem volna megkímélni magam ettől a tudástól. Maxwell hálás lehetett nekem, amiért utolsó helyre juttattam magunkat, mert már csak egy szivárványszínű szarság hiányzott volna ennek a napnak a megkoronázásához. Bár valószínűleg mindketten lazábban vettük volna a díjat, mint a két szerencsés nyertes. A legjobb barátom annyira meleg volt, hogy hozzá képest Freddie Mercury egy hetero ikon is lehetett volna, úgyhogy egy szivárványos zászló pont nem rendítette meg a lelki békémet és a szexualitásomat, minden rossz érzés nélkül vonultam volna Rodyval a londoni Pride-on. Prestonról és Briggsről ezt viszont látszólag nem lehetett elmondani, valószínűleg ők a férfiasságuk megtépázásaként élték meg a díjat.
Nem volt nehéz kitalálni, ki az a Marcus Diggory, mert úgy nézett ki, mintha a néhai Cedric Diggoryt halála előtt eltalálták volna egy Geminio-bűbájjal és a replikája mászkált volna most közöttünk. Az ismerős vonásoktól persze nem lett több kedvem a nyakamba kapni vagy éppen nekem felülni a vállára. Egyáltalán hogy találhatott ki ilyet Potter? Az ötéves fiam is képes lett volna ennél jobb feladatokkal előállni, amik kevésbé életveszélyesek - pedig Brutus ön-és közveszélyes volt -, de nyilván Potter rohadtul élvezte ennek a kollektív megalázásnak minden percét.
Diggory rögtön felajánlotta, hogy inkább cipelne ő, én pedig nem ellenkeztem. Nem akartam egy másik felnőtt férfi nyakában utazni, de valakinek meg kellett tennie kettőnk közül és még mindig ez tűnt kényelmesebb megoldásnak, mint a fordított helyzet. És én szerettem a kényelmes megoldásokat...
- Egyértelműen várjuk meg, amíg a többiek kiharcolták magukat - vágtam rá. - Addig álljunk ki a szélére. Azt a két állatot pedig messziről kerüljük el...
Jelentőségteljesen előbb Prestonra, majd Briggsre mutattam. Jerry egy szadista volt és mindenkit túl jól ismert, Holden pedig elmebeteg és kommandós, épeszű ember ezekkel nem akart kikezdeni.
Felmásztam az egyik asztalra és onnan kapaszkodtam fel nem éppen elegánsan Diggory vállára. Nevetségesen nézhettünk ki, konkrétan minden párosnál nevetségesebben.

Emme


Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Jún. 20, 2021 9:37 am
Csapat & Dev


Nem nyerünk ugyan, de biztos vagyok benne, hogy azért jó pontokat érünk el. Ez is már nagy lépés, nem? Minél jobban megismerem a leendő kollégákat, annál biztosabb lesz az is, hogy nem fogok a munkahelyemen feszengeni. Igazából amúgy sem, mert ha mást nem, Cameron elég biztos pont lesz mellettem, de azért nem lenne rossz minél több arcot ismerősként viszontlátni.
A feladatra csak elmosolyodok és amikor kisorsolják mellém Cam-et, már pattanok is fel. Mi rossz lehetne? Egészen jól indulunk mi ketten a mezőnyben, hisz fizikailag még bőven fittek vagyunk - bár  nem tudom itt ki mennyire elhivatott maximalista ezen a téren.
- Azért ne felejtsd el, hogy ez a hivatás mindenkitől megkövetel némi alap fizikumot, aki terepre jár. - de már dörzsölöm a kezem én is. Oké, nem iszok előre a medve bőrére, sok múlik az összjátékon. És talán inkább ez a lényegesebb nálunk, mert mi teljesen összeszoktunk. Nem tudom, hogy a többieknél is fennáll-e ez.
Aztán figyelem, ahogy megpaskolja az asztalt. Nem mondom, hogy nem tetszik, de azért felvonom a szemöldököm.
- Arra célzol, hogy puhány vagyok? - persze nem sértődök meg, hanem egyből állok is fel az asztal tetejére, hogy Cam nyakába üljek. Nekem aztán mindegy, ki hol van, de én sem vagyok könnyebb nála. Még ha ő mattra ki van pattintva, én pedig nem. És attól tartok, hogy hamarosan még ennyire sem. De most nem járhat az a fejemben, hogy hány alvatlan éjszakám lesz, amikor verseny van.
A lábaimat a megfelelő helyre kulcsolva teszünk néhány kört, hogy így működünk-e. De szerintem simán menni fog. Onnantól, hogy megtaláljuk az egyensúlyérzékünket lent is és fent is, már csak rajtunk áll minden egyéb.
- Akkor csapjunk szét közöttük.
❂ Megjegyzés ❂ Zene ❂ Szavak ❂

Vissza az elejére Go down
Bogar bárd


STAFF

Csapatépítő tréning - Page 2 F98150972f73694bc4835a0d142544f9

Keresem :

◇◈ Canonok
és
Keresettek
és
Bárki más
◈◇

Playby :

◇◈ The Tales of Beedle the Bard ◈◇


123


Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Bogar bárd
Pént. Jún. 25, 2021 10:14 am
Csapatépítő tréning - 4. kör

"Teamwork means never having to take all the blame yourself."

A párok sikeresen megbeszélik stratégiájukat és egymás nyakába másznak, ki több, ki kevesebb sikerrel. Potter aurorparancsnok ekkor a fűvel borított terület közepére áll, majd feldobja a játékhoz szükséges pöttyös gumilabdát - a labdát megbűvölte, így az első aurorpáros megérkezéséig a levegőben fog lebegni.
Potter jelzésére szinte egyszerre indulnak meg a párok, néhányan a labda irányába, néhányan más stratégiát vetnek be.
Lionel Weasley és Marcus Diggory elindulnak a pálya széle felé, hogy ott várják ki a küzdelem első és egyben talán legvéresebb szakaszát. Azzal viszont nem számolnak, hogy nem is annyira könnyű kiverekedni magukat ebből az eszeveszett tömeghisztériából. A labda felé rohanó Zachariah Mallory és Adelaide Lachlan véletlenül nekik rohannak (beszéljétek meg privátban vagy döntsétek el kockadobással, hogyan végződjön a történet. Megúszhatjátok mind ép bőrrel, eleshet csak az egyik vagy akár mindkét páros is.)
Peter Maxwell és Avery Westwood nagyon jól indítanak, mintha évek óta együtt dolgozó, összeszokott kollégák lennének. Könnyedén veszik a tömeg okozta akadályokat, ők futnak a leggyorsabban, azonban Peter megbotlik egy előző éjszaka ott felejtett üres borosüvegben. Így Cameron Castillo és Devon Selwyn megelőzik őket, elsőként érnek oda a békésen lebegő pöttyöslabdához. (Peter és Avery eleshetnek, de vissza is nyerhetik az egyensúlyukat. Rajtatok áll, hogy Cameron és Devon után vetik-e magukat. Cameron és Devon elindulhatnak azonnal a karika felé, de taktikázhatnak úgy is, hogy először kiiktatják az Avery-Peter párost. Azzal viszont mindenképp számolniuk kell, hogy a karikát is védi Holden & Cassie és Jerry & Clarissa. Beszéljétek meg egymás között az események alakulását vagy dobjatok kockával!)
Clarissa Wilkinson és Jerry Preston nem vetik bele magukat az események sűrűjébe, a Cassiopeia Black és Holden Briggs pároshoz hasonlóan kivárják, hogy a többiek elinduljanak a karikák felé. (Amennyiben ők egymással nem szeretnének megküzdeni, várják meg a labdát megszerző páros reagját és aszerint válaszoljanak majd. Hogy sikerül-e feltartóztatniuk őket, azt beszélje meg mindenki egymás között vagy döntsék el kockadobással!)


A reagokat 2021. július 9-ig várom. Ezúttal kommunikáljatok egymással a játéktéren kívül is, és ne felejtsétek el, hogy ez csak egy játék, nem katasztrófa, ha valaki veszít Very Happy jó lökdösődést Very Happy!
Vissza az elejére Go down
Cameron Castillo


Auror

Csapatépítő tréning - Page 2 Cam-icon

Lakhely :

Docendo Discimus Mágusakadémia

Elõtörténet :

Előtörténet


Playby :

Jeremy Irvine


259


Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Cameron Castillo
Szer. Jún. 30, 2021 8:03 am
Csapatépítő tréning

kaland

Szerintem jó ötlet, hogy nem egy konkrét személy mellett ragadunk le, mint egy csapat, hanem váltogatjuk a partnerünket, így tényleg lehetőségünk van valamennyire megismerni egymást. Ha választhattunk volna, akkor szerintem végig Devonnal lennék, de így mindenkivel tudok legalább pár szót beszélni.
- Nem is Ő... - számomra inkább más, de most nem véletlenül nem pillantok Briggs parancsnok felé. Prestont nem ismerem, csak a hírnevét és a stílusából valamennyi minimálisan láttam eddig, ami baromira távol áll tőlem. Holdené viszont nem annyira... egyáltalán nem. De ezt inkább magamban tartom és tovább folytatom a beszélgetést Cassiopeia-val.
- Eleinte azt hittem, hogy ti mindannyian jól ismeritek egymást, de így részben megértem Potter tervét, bár csinálhatná ezt jobban is... - szerintem hasznos, hogyha az aurorok ismerik egymást, akkor is, ha nem dolgoznak együtt vagy csak ritka esetekben. Én nem bánom, főleg így, újoncként, de tartok tőle, hogy ezzel eléggé egyedül vagyok. Inkább a feladatokra koncentrálok, de túl sokra nem tudok választ adni, Cassie pedig amire tud se ad feltétlen jót. Tehát titok.
- Értem. - nem firtatom. Ha nem árulja el az animágus alakját, akkor szíve joga így tenni. A verseny végül véget ér, a Holden-Jerry páros nyeri meg és kapnak is egy rendkívül unszimpatikus szalagot a sikerükért. Hát ezt nem irigylem tőlük, főleg, hogy hordaniuk is kell, bár ezt csak Holden teszi meg, ahogy látom.
A következő feladatban viszont Devon lesz a társam és nem tagadom, hogy örülök neki. Amióta kiköltözött a koleszból ritkábban beszélünk, pedig végre sikerült összebarátkozunk... Talán nem ártana nekem is sűrűbbe meglátogatnom. Próbálok majd jobban tenni ezért a barátságért, hogy megmaradjon, mert valljuk be, vajmi kevés barátom van.
- Persze, tudom, de mégis csak mi vagyunk a legjobb korban. - vigyorodom el, majd vázolom a tervet. Én fogom vinni Őt, mert kettőnk közül én vagyok az izmosabb, de a kérdésére felszalad némileg a szemöldököm.
- Ezt egy szóval se mondtam Devon. Ha akarod cseréljünk, nekem mindegy! - vonok vállat, mert nem azért mondtam, hogy csorba essen a büszkeségén, de ha nem ellenkezik, akkor Ő kerül végül az én nyakamban, a verseny pedig nemsokára kezdetét veszi, amint mindenki készen áll.
Úgy látom, hogy nem mindenki számára indul könnyedén a dolog, de én határozottan megindulok a labda irányába, ahol majdnem megelőznek minket, de uhh... nem túl kellemes botlást láthatunk magunk mellett.
- Kapd el a labdát! - szólok fel Devonnak és eszem ágában sincs megállni a célig, bár van bennem némi kétség afelől, hogyha odaérünk vajon Devon képes lesz-e rátámadni a karikánál várakozó két párosra. Bízom benne, hogy igen... tehát ha a labdát megszerzi indulok vele, majd fogom meg erősebben lábaimat, hogy biztosan stabilan tartsam, miközben közeledünk a ránk várókra.
- Légy agresszívabb, mint lenni szoktál, tartalak! - remélem nem fog azért parázni, mert Jerry és Holden az ellenfél, ahogy a két csajtól se. Szerintem kemény itt mindenki, szóval... hajrá Devon! Ha kell, lentről próbálom egy kézzel tartani, hogy a másikkal lazán segítsek a lökésben és fordulok úgy, hogy társamnak minél egyszerűbb dolga legyen.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Csüt. Júl. 15, 2021 11:23 am
Cipekedõk & Lionel & Marcus

Csapatépítő tréning

Mindent összevetve, a tegnapi „bulit”, a reggeli találkozást a trollal, a tesztet és még ezt a cipekedős dolgot beleszámítva is, azt kell, hogy mondjam én jól érzem magam, vagyis jól szórakozok. Az biztos, hogy később erre a napra úgy fogok visszagondolni, mint az egyik legnevetségesebbre, de talán pont ezért vagyunk itt. Hogy ráébredjünk a napjaink mennyire befásultak és csak a munkáról szól, közben pedig alig beszélünk számunkra idegenekkel. Mondjuk tény, hogy magamtól tuti nem beszélgettem volna Lionel Weasley-vel, szóval Potter parancsnok valamit jól csinált amikor a beosztásokon gondolkodott. Hogy a többi dologban is helyesen döntött, arról inkább nem nyilatkoznék, mert azokat meg tudnám kérdőjelezni, maradjunk annyiban.
– Még egy-két perc és indulok én is. – szólok Lionel-nek az esetleges módszeremről ami reméljük megvéd mindkettőnket a „nagy csatától” ami a labdáért folyik.
Amint sikerül Lionel-t a nyakamban tudni, igyekszem ott is tartani, hogy még véletlenül se érjen úgy a földre, ahogyan egyikünk sem szeretné ott találni magát. Azért lenne ott probléma az biztos, bár őszintén nem féltem magam annyira a horzsolásoktól, inkább az odafent ücsörgő Lionel-t, ezért is igyekszem a megbeszéltek alapján a pálya szélére miközben a többiek azon ügyködnek, hogy megszerezzék a hőn áhított elvarázsolt labdát. Ha valóban valami összetűzés lenne ennek az egésznek a vége, akkor legalább mi ketten túl éljük és a végén jót röhögjünk az egészen.
Szép gondolat is lett volna, hogyha valóban sikerül „észrevétlenül” a pálya szélén maradni és megvárni, hogy mi történik a többiekkel a „küzdelmeik” során. De persze nem így történt. Mire is számítottam? Át se sikerült igazából menni a túl oldalra, mert a labda után rohanó egyik csapat nekünk jött, de olyan keményen, hogy csak arra volt időm, hogy elesés helyett inkább csak túlságosan leereszkedjek Lionel-el a földhöz, kívülről tűnhetett ez egy kényszer guggolásnak is, vagy a halott Cedric tudja minek, inkább azon voltam, hogy felegyenesedjek és az összeeső csapatba ne botoljak meg. Persze ez lehetetlen, mert amikor felegyenesednék és tennék egy bizonytalan lépést előre a jobb lábfejemmel megakadok a férfi – ha jól emlékszem akkor ő Zachariah Mallory – vádlijában. Mondanám, hogy vagyok annyira masszív, hogy ezt is kibírjam és Cedric lelke tovább él bennem, de ez iszonyatos hazugság volt. Míg ő még egy ilyen helyzetben is felsegítette volna a társait a földről én inkább kikerültem őket, abban reménykedve, hogy majd összeszedik magukat és a többiek vannak annyira szerencsések, hogy kikerüljék őket.
– Bocs, haver… – a másik már valamivel biztosabb lábamat is áthelyeztem rajtuk, iszonyatosan kapaszkodva Lionel lábaiba, hogy még véletlenül se dőljön túlságosan hátra a kelleténél, mert azzal engem is magával ránt és oda a lehetősége annak, hogy a pálya szélére juthassunk és megfigyelhessük mi lesz ennek az egésznek a vége.
– Azért ez nem volt valami kellemes, odafent minden rendben van ugye? – valószínűleg azzal, hogy azokat akik nekünk jöttek és ott hagytam őket nem leszek a kedvencük. De most csak az számított, hogy Lionel Weasley biztonságban legyen odafent a nyakamban, hogyha ehhez az kellett, hogy elhagyjuk a „tett helyszínét” én bevállaltam.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Csüt. Júl. 15, 2021 7:16 pm
Csapat(le)építés IV.
avagy
Hogyan ne fuss labda után
Amikor pozícióba álltam és körbenéztem a többi pároson, hálát adtam, hogy egyrészt viszonylag jó kondiban vagyok, másrészt meg nem kell épp annyi súlyt cipeljek, mint némelyik másik páros. Mindenképp előnynek tűnt, hogy a tegnapi perpatvar miatt megkérdőjelezhető formában levő egyensúlyérzékemet nem ássa alá még jobban a magasan fekvő súlypont is.
Ahogy Potter a tőle megszokott kicsit sem sietős tempóban a pálya túlsó végéhez sétált, én a fejemben már kezdtem is kigondolni a taktikát. Már, ha ez nevezhető annak. Az elmúlt események ellenére (vagy talán éppen nekik köszönhetően) elég jó közérzetem volt, és gondoltam, ha elég gyorsan rohanunk, akkor nem lesz semmi gond. A mugli rögbiseknek is beválik, és amit mi próbálunk csinálni, az vélhetően jobban hasonlít az ő sportjukhoz, mint a kviddicshez... még ha konkrétan nem is rémlik, hogy nekik egymás nyakába kellene-e ülniük.
Mély levegőt vettem, miközben a tőlem telhető módon a vállamhoz szorítottam Ada lábait (rossz, aki rosszra gondol). Noha titkon viccesnek találtam az elképzelést, hogy a lány egy pár jól irányzott lábmozdulattal próbáljon igazítani Briggs állán, nem voltam biztos benne, hogy a vállamon tudnám tartani, ha esetleg megpróbálja...
Gyorsan, és amennyire lehet, diszkréten megvitattam az elképzeléseimet a nyakamban űlő kollégával, remélve, hogy elfogadja a kompromisszumot. Ha meg nem... legalább majd én nevetek egy jót, ha a harcművészeti remekelései miatt felborulunk, Lachlan pedig akkor, ha valóban megtudja illetni lábbal Briggs fejét. Sok idő sajnos nem maradt kicsiszolni a részleteket, mert Potter a sebességéhez mérten meglepő gyorsasággal ért a túloldalra, és kevés hezitálással ki is adta a jelzést.
Ezzel neki is iramodtunk. Igyekeztem végig szem előtt tartani a célt, miközben a többi ostromtorony között szlalomoztam, közben ügyelve rá, hogy Lachlan ne legyen a kelleténél jobban tengeribeteg. Ezzel egy darabig nem is volt gond. Épp időben ki tudtam kerülni a pár méterrel előttem felboruló Maxwellt, azonban...
– ÁH! Mi a fa- – Nem volt időm befejezni a mondatot. Először egy tompa lökést éreztem az oldalamban, majd láttam, ahogy Ada lebucskázik a fejemről, egyenesen a fűbe. Nemsokára én is követtem a nem éppen követendő példát, kicsivel mögötte földet érve. Amikor kicsit kitisztult a fejem, meghallottam, ahogy Diggory elnézést kér a vádlimra mért utólagos rugásért, aztán továbbfut.
Nos, erre igazán gondolhattam volna. Rögbiben is láttam már, hogy fordul elő ilyesmi. Szerencsére puhára estem, és úgy tűnt, Lachlan is megúszta szárazon. Felsegítettem a lovasomat, majd gyorsan felmértem a helyzetet. Ez a kis manőver jókora hátrányt szerzett nekünk, az élen járók – talán Castillo és Selwyn, innen nem láttam tisztán – pedig már csak karnyújtásra voltak a labdától.
– Hát... ezt nem gondoltam át eléggé... – kértem bocsánatot Lachlantól – De nem baj! Még utól tudjuk érni őket. – Az új ötlet az volt, hogy ahogy Castillo(?)-ék megiramodnak a karikák irányába, mi elvágjuk az útjukat, Lachlan pedig ellopja Selwyn(?)-től a labdát, majd csak a karikáknál dekkoló Preston-Wilkinson és Briggs-Black duót kell kicselezzük. Ez utóbbinál talán még lehetősége is lesz Adának fültövön pattintania az erre érdemes egyént...
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Csüt. Júl. 15, 2021 8:58 pm
Hogy kerülök ide?

Mi a franc...

Ez az egész olyan mint egy rossz vicc, mint egy szürreális álom. Ilyen nem lehet a valóságban, én meg megkell hogy mondjam elég jól elkezdek szórakozni. Mindenen nevetek, mint egy idióta, az is teljesen szórakoztat, hogy mindenki más morog, és teljesen kedvtelen a banda. Mintha mindenkit kiszívott volna egy-egy dementor. Főleg Mr. Prestont. Mindig is tudtam, hogy egy mogorva fazon, de nagyon élvezetes, mikor megtudja a feladatot, én meg oda kullogok hozzá. Kénytelen vagyok a fején is felkuncogni, úgy morog mint egy medve, és úgy is néz ki. Persze ezt nem mondom neki hangosan. Ez az egész nevetséges, és borzasztóan feszengek, mikor az öreg nyakába kell ülnöm. Megkapom az utasításokat, én is ilyesmire gondoltam, vagy hogy állunk egyszerűen és nevetünk a többieken. Felmászok szegény vállára, elsőnek megdőlök, így kénytelen vagyok jobb fogást keresni, mivel megijedek úgy sikerül megfognom Preston fejét, hogy majd kibököm  a szemét.  
- Egek, bocsánat! - ha nem vigyázok az én szemem lesz mindjárt kibökve. - Azt hiszem most megvagyok. - mondom nagy vidáman, majd beállunk a kapuba. Tökéletes hely.
- Na innen látunk mindent, gondolom Ön se azt tervezte, hogy futkorászunk. - mosolyodom el, bár ő nem látja. Kíváncsi leszek ennyi másnapos varázsló, és boszorkány között, akik futkorásznak is és komolyan veszik a dolgot, ki fogja előbb elhányni magát. Segédem komolyan vette, hogy nem vetjük be magunkat, szóval csak nézzük a ritka izgalmas mérkőzést. Én legszívesebben rákönyökölnék Preston úr fejére. Megtámasztva államat, hogy kényelmesebben figyeljem az eseményeket. Minden történést rá bízok, nyilván nem fogok neki “gyitézni”, hogy induljon el és cselekedjünk.  Szerintem az lenne az utolsó pillanatom az élők között. Néha úgy érzem elvehetném azt a francos labdát, de aztán rájövök, hogy ehhez semmi kedvem. Másik kapus párossal ugyan néha farkasszemet nézek, de mi egyáltalán nem lódulunk meg.  
Szerintem egyszerűbb lenne elmondanom egy imát, hogy minél hamarabb végezzünk.  
- Ön mit gondol ki fog nyerni? - próbálok cseverészni, de nem tudom mennyire fogok érdemleges választ kapni. Próbálom boldogítani közben, de eddig mint egy kőszobor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Aug. 01, 2021 10:31 pm
somebody kill me please

Hogyan tarthatta bárki is elfogadható és jó ötletnek azt, hogy egy rakás kibaszott aurort egymás vállára ültetnek és tulajdonképpen buzdítják őket egymás legyalulására? Mindezt úgy, hogy a szerencsétlen kis aurortanoncokat is összeeresztették a kikúrt kommandóval... vagy éppenséggel engem, mert micsoda meglepetés, sem ex-gyilkossági nyomozóként, sem jelenlegi járőrként nem éppen a test-test ellen küzdelemben volt a legnagyobb tapasztalatom. Jerry Preston kiképzése ide vagy oda - mert hello, lehet, hogy erről mindenki szeretett elfeledkezni, de Rodyval mi is a kedvencei voltunk ám annak idején, mielőtt minden tönkrement -, én nem szerettem volna a testi épségemet kockára tenni olyan elmebeteg állatokkal, mint mondjuk a Black-Briggs duó, akik nyilvánvalóan nem nyerni akartak, csak vért ontani. Vagy történetesen magával Prestonnal sem akartam összeakadni, mert lehet, hogy nem mai darab volt, de attól még fél kézzel lenyomott volna az öreg egy kifejlett akromantulát is. Volt négy gyerekem, nem akartam árvává tenni őket egy ki tudja milyen díszszalagért. Vagy ezért a feladatért már egyenesen serleg járt? Reméltem, hogy Diggory hozzám hasonlóan nem vágyott egyikre sem, csak épen maradt csontokra.
A saját két lábamon állva is egy természeti katasztrófa sújtotta övezetben éreztem volna magam, ezen az érzeten pedig rohadtul nem segített, hogy Diggory vállán ülve kellett utaznom - pontosabban menekülnöm az események sűrűjéből. Nyilván még ez sem alakult zökkenőmentesen, mert ki másnak lett volna akkora balszerencséje, mint a mi párosunknak? Diggory kis híján eltaknyolt, engem csak a Merlin tudja milyen felsőbb hatalom mentett meg a katapultszerű repüléstől. Mallory és Ada ellenben a földön kötöttek ki, olyan zseniális esést produkáltak, hogy én a helyükben ezután biztosan eljátszottam volna a hattyú halálát, hátha hazaengedik őket erről az egész tortúráról.
- Persze, csak majdnem előre katapultáltam, mint egy roxforti gólya az első repüléstan óráján, de minden rendben. Viszont Lachlanék esése elég szarul nézett ki... Talán segíteni kéne nekik - jegyeztem meg. Nem fűtött volna a felebaráti szeretet, ha másokról lett volna szó. De Ada került földre, akinek most a legkisebb szüksége sem volt egy aprócska sérülésre sem. Egyáltalán hogyan várhatták el tőle, hogy részt vegyen ebben a nyomorult játékban? Épp csak visszaállt dolgozni, terepre még nem is mehetett... Bassza meg, igen, segíteni kellett nekik, akár tetszett Diggorynak, akár nem. Mert másnak biztosan nem jut majd eszébe ellenőrizni, hogy jól vannak-e Malloryval és felsegíteni őket a fűből.

Emme


Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Aug. 01, 2021 10:55 pm
Csapatépítő tréning

avagy hogyan tedd még katasztrofálisabbá az életed

Fogalmam sem volt, hogyan fogunk bármit is elérni ebben a körben, már előre biztos voltam benne, hogy hasonlóan sikeres leszek, mint az előző körben. Nem volt túl kellemes végighallgatni, mennyire gyalázatos teljesítményt mutattam fel Weasleyvel, de nem hagytam, hogy elszomorítson. Igazából a bukás egyértelmű ténye sem tántorított el attól, hogy most is meg akarjak próbáljak mindent, hiszen hittem abban, hogy csak az bukhat el igazán, aki nem is próbálkozik. Úgyhogy én elbukni nem fogok, fel már annál inkább, mert még egy emberrel a nyakamban nem olyan egyszerű tarolni.
- Ha igaz, mindenképpen látni akarom -vágtam rá, miközben a lelkesedése megnyugtatott. Legalább ha meghalunk, azt is büszkén tesszük. Igazi viking harcosok is lehetnénk, nem igaz? (Spoiler: nem.)
Engedelmesen letérdeltem, mert úgy stabilabban tudtam a nyakamba venni és teljesen készen álltam rá, hogy harcolva távozzak az élők sorából. Végignézve a többieken és a felhozatalon… nos, semmi esélyünk nem volt.
- Remélem, készen állsz. Nyugodtan üss le mindenkit, akit tudsz, biztos vagyok benne, hogy ők sem fogják vissza magukat -Csak Jerry Prestonhoz ne nyúljon, de ezt nem tettem hozzá hangosan, nem tudtam, ő hogyan áll az öreghez. Én egész biztosan két méterről kikerülöm, ha rajtam múlik, mert túlságosan félek tőle. Ez általában így van, ha ő volt az ember kiképzője, hiába nem volt soha rám szállva. Nem tartoztam a kedvencei közé sem, de nem is próbált meg eltávolítani a hasznavehetetlen jelöltekkel együtt sem. Azért minden épeszű ember fél tőle.
Meg is indultunk, mint akiket dementorok kergetnek, de viszonylag hamar megbántam. Ismertem a saját képességeimet és tudtam, mennyire botlábú vagyok, de nem számítottam rá, hogy már a kör legelején hatalmasat taknyolok egy üvegben, lerepítve a nyakamból Westwoodot.
- Merlinre, ne haragudj. Remélem, jól vagy -tápászkodtam fel és már mentem is felsegíteni, hátha tudjuk folytatni. -Mehetünk tovább? Minden rendben? -Aggodalmaskodó nagymama voltam.


Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Aug. 01, 2021 11:25 pm
Briggs & Black & Lachlan
Csapatépítő tréning

Egyetértettem Zach terveivel, bár nem örültem neki annyira, hogy nem akarja, hogy rugdossak mint egy elmebeteg ló. Én nagyon szerettem volna agresszívoskodni, ez lett volna ennek az elcseszett hétvégének a legnagyobb fénypontja. Pláne, ha olyan szép pofikat dekorálhatok ki, mint Holden Briggs csinos babapopsi arca. De legyen, nem leszek túl erőszakos a partneremmel és nem is ellenkeztem, amikor lefogta a lábaimat, hogy véletlenül se jusson eszembe bármi hülyeséget csinálni.
De a terv mégsem működött olyan jól, mint azt terveztük, mert olyat repültem egyszer csak, hogy azt hittem, én leszek az első seprű nélkül repülő boszorkány. Még odáig sem jutottam el, hogy elfogadjam sorsomat, amikor a hátamon landoltam a fűben. Egy pillanatra belém szorult a levegő, de éltem már át rosszabbat is, úgyhogy pár másodperc után már fel is kecmeregtem. Elfogott a harci kedv, most már eszembe sem jutott visszafogni magam.
- Nincs gond, de most már tényleg rúgni fogok.
Visszamásztam a jelenlegi helyemre és már indultunk is a karikák felé. Nyilván a két tank állt ott, készen arra, hogy a földre vigyenek mindkettőnket egyetlen suhintással, de egész biztosan nem fogok most már megfutamodni. Prestonnál nem mertem próbálkozni, ahhoz túlságosan tiszteltem és féltem tőle, hogy megtegyem, de Briggs… nos, Briggset nagyon szívesen felképeltem volna már egy jó ideje.
Ha nem áll belém túlzottan és nem veszi észre azonnal a szándékaimat, akkor teli talppal kap egy tökéletesre és jó erősre sikeredett rúgást a halántékára. Ez talán elég lesz arra, hogy kis időre ártalmatlanná tegyem.

Amire senki nem akart jönni




Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Vas. Aug. 01, 2021 11:26 pm
Csapat & Dev


Egy pillanatig sem vitattam el, hogy az ötlet, hogyan is ismerjük meg jobban a másikat, zseniális. Így ugyan az is benne lehet a pakliban, hogy egy életre szóló nézeteltéréssel megyünk haza, miután a másikat félreértettük akár egyetlen egy megjegyzésünkkel. De abban sem kételkedek, hogy ha a későbbiekben valaki mellé beosztanak, akkor talán már élből könnyebben kezelnénk a helyzetet. Az elmúlt napok italozásai, sztorizásai némileg közelebb hozták a társaságot, engem pedig messzebb a saját problémáimtól. Most sem arra figyelek, hanem Cameronra és a feladatra.
- Naná, ennek mennie kell! - ha összedolgozunk, általában mindig akkora löketet érzek arra, hogy tudjam, valami baromi jó fog kisülni ebből. De ha nem is, azt senki sem firtathatja, hogy nem tettünk meg mindent annak érdekében, hogy nyerjünk. Egy pillanatra megakadunk, csak mert én nem tudom eldönteni hogyan lenne a legjobb, de Cameronnak igaza van és csak legyintek. Jobban össze kellene szednem már magam fejben, mert a teszt sem lett a legfényesebb. Persze nem az eredmény a lényeg, hanem a részvétel és még mindig jobban állunk, mint pár órával korábban a zuhanyzóba zárva Weasleyvel és Malloryvel.
- Menjünk! - határozottan lépek fel végül az asztalra és ülök Cam nyakába, hogy elinduljunk a kiindulási helyünkre. Én máris annyira fogom satuba őt a lábfejemmel, amennyire nekem fix és neki is kényelmes, hogy aztán nekiiramodjunk. Szerencsére mi már eléggé jól ismerjük egymást, hogy tudjam mit is akar. Persze, hogy a labdát, amit elsőként ragadok magamhoz, hogy aztán tovább iramodva elérjünk a két célig. Ugyan normális esetben nyelnék egyn nagyot Briggs és Preston közeledtének látványától, de annyira felspanol a játék, hogy nem is érdekel igazán.
A szemem sarkából látom, ahogy Mallory is utolér minket, legnagyobb meglepettségemre Ada Holden felé fordul el, ez pedig engem motivál még jobban.
- Fordulj Preston felé, fordulj Preston felé! - kiabálom lelkesedésemben Cameronnak, hogy aztán Clarissa felé lendüljek és annak ellenére, hogy nőkkel nem illő keményledni, én igenis megpróbálom letaszítani őt Jerry nyakából.
❂ Megjegyzés ❂ Zene ❂ Szavak ❂

Vissza az elejére Go down
Holden Briggs


Auror

Csapatépítő tréning - Page 2 5d7a8e7afc88458a09e930c67084fc15

Lakhely :

London

Elõtörténet :

Csapatépítő tréning - Page 2 Tumblr_pwo77t9US61qbar1do6_r1_400



Playby :

Cillian Murphy


420


Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Holden Briggs
Hétf. Aug. 02, 2021 12:14 am


Kollektív szenvedés

◈◇ Csapatromboló tréning ◇◈

- Öt perc? Legfeljebb három, tudod ki fog itt szórakozni. És hidd el, Black, én sem veled terveztem a hétvégémet intim közelségben tölteni. - Kurva szürreális volt megfogni Cassie Black önként felém nyújtott kezét, de megtettem és egy könnyed mozdulattal segítettem neki fellendülni a nyakamba. Könnyű feladat volt, mivel maga Cassie is könnyű volt. Alig éreztem a súlyát a vállamon, amit valószínűleg sok páros nem mondhatott el magáról - a nem éppen alacsony Weasley például ritka nevetségesen festett Diggory vállán, egy imbolygó, vörös tetejű toronyra emlékeztettek együtt.
- Faszom se tudja már, mit akar Potter, de rúgj nyugodtan pofán mindenkit.
Abban a másodpercben, ahogy elkezdődött a játék, teljes sebességgel elindultam az előre megbeszélt terv szerint a karika felé. Mindenkit, aki az utunkba akadt, egyszerűen felborítottam, nem voltam tekintettel semmire és senkire. Nem érdekelt ez a játék, leszartam, ki dobja át a karikán a labdát, csak minél gyorsabban le akartam zárni ezt az egész nevetséges programot és minél több kollégát földre akartam vinni, levezetve rajtuk az elmúlt hetek minden frusztrációját.
Mire elhelyezkedtünk Prestonékkal egy vonalban, a karikától nem messze, addigra a Castillo-Selwyn páros már meg is szerezte a labdát. Tőlük alig lemaradva pedig ott rohant Mallory, a nyakában Lachlannel. Még csak legilimenciára sem volt szükségem hozzá, hogy tudjam: kurvára nem Devonékat üldözték a labdáért, hanem mi, vagyis inkább én voltam a célpont.
- Kapaszkodj Black - indultam meg egyenesen szembe Lachlanékkel, azzal a leplezetlen szándékkal, hogy tankként taroljam le mindkettejüket. Teljes erőből rohantam neki Mallorynak, azonban Lachlan rúgását már nem tudtam hárítani. Hiába láttam, hogy lendül felém a cipője, a kezeim foglaltak voltak, muszáj volt megtámasztanom Cassie lábát, miközben ő felülről ütött, máskülönben a lendülettől lerepült volna a nyakamból.
Hosszú másodpercekig csillagokat láttam. Lachlan tökéletesen célzott, telibe kapta a halántékomat, a lehető legrosszabb helyen sikerült fejbe rúgnia.
- Csináld ki, Black, a kurva életbe, csináld ki, vagy én szedem szét... - Nem vicceltem. A földön akartam látni Ada Lachlant, kibaszottul most azonnal. És mindenkinek az volt az érdeke, hogy ezt ne én tegyem meg.

Cassiopeia Black and Cameron Castillo varázslatosnak találta






Good heart.

Bad temper.

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Vendég
Kedd Aug. 03, 2021 12:41 pm


szállj el taticabodár








Idő

reggel


Hely

pankráción


Címzett

csapatépítő - tesó

Avery Westwoodból másodpercek alatt Leah Maxwell változik. Legalábbis lélekben, amint beszélgetésbe kezdenek. Peter épp olyan lelkesen viszonyul a Hulksághoz, mint a testvére, de persze a képességének most nincs itt a helye és az ideje. Annak már inkább, hogy bevesse a fizikumát, és kész legyen mindenre, ami csak jöhet itt a ketrecharc közben. Képes mindenre annak érdekében, hogy győzzenek, még ha Peternek nem is az a célja, csupán a részvétel. Őszintén? Ő a mai napig nem érti, az ikre hogy a francba tudta teljesíteni az aurorkiképzőt, főleg Preston keze alatt.
Ha pedig Preston... Avery biztosan azok közé tartozik, akik nem rettegnek tőle, sőt, lehetőséget lát abban, hogy lényegében zöld lámpát villantottak afelé, hogy akárkit, még Jerryt is megtámadja. Igaz, hogy Peternek esze ágában sem lesz megközelíteni a férfit - gyáva! -, de a remény hal meg utoljára.
- Gyerünk! - ösztönzi a férfit kiabálva. Ám akármennyire kapaszkodik, akármennyire készíti az ökleit, és minden más porcikáját, a partnere bemutatja, miért is nem a kommandóban találta meg a helyét. Avery bukfencezik egyet a földön, a reflexeinek hála. Felnéz egy pillanatra, míg kifújja homlokából a hajat és megbizonyosodik róla, hogy a feje felett nem repül senki és semmi, csak mellettük szaladnak el a gyerekek.
- Baszd meg, Peter, fog be a szád és fussunk tovább! - Magasról tesz rá, hogy a testvére aggodalmaskodik. Ennél ezerszer rosszabbakat élt már át a MACUSA szolgálatában, az pedig nem opció, hogy elkezdenek egymástól elnézést kéregetni ahelyett, hogy a győzelemre fókuszálnának. Szó szerinti értelemben meg kell verniük a többieket.
Ha akarja, ha nem, ő bizony visszaül a másik nyakába. Remélhetőleg Peter sem sérült meg - a karcolás nem számít -, és folytathatják a versenyt. Talán még jól is jött az esés, ugyanis látszólag egyes személyeknek meglett a maguk célpontja. Annyival kevesebb.
- Te csak fuss, én ütöm akit előbb érek - motiváció gyanánt megpaskolja Peter mellkasát. Ebben a pillanatban nem is az számít, hogy a labdát megszerezze, legszívesebben inkább úgy orrba rúgná azt, aki az útjába kerül, hogy magától dobja el a nyakába ülőt.
Éppen elkapja a jelentet, amikor a kékszeműt valamelyik nő halántékon rúgja, ez pedig kivált belőle, egy "szép volt" felkiáltást.
gyererám

Vissza az elejére Go down



Csapatépítő tréning - Page 2 Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
2 / 3 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: