Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Reaper couldn't handle me || kat & len

Waylen E. Flarestorm


Varázsló

Reaper couldn't handle me || kat & len 4kP59bi

Lakhely :

☜ Respectfully won't tell

Elõtörténet :

☜ Will we live when we die? Just keep on saving our goodbyes
Reaper couldn't handle me || kat & len IfbK5xE
The fear and the cost The world will stain us with a scarlet cross ☜

Keresem :

☜ Life is full of disappointments and I just added you to the list


Playby :

Andy Biersack


14


Reaper couldn't handle me || kat & len Empty
Waylen E. Flarestorm
Kedd Jún. 11, 2024 6:41 pm


waylen & katashi
Hm… Szóval megállapíthatjuk, hogy még mindig hülye vagyok. Mármint nem vagyok, tök jó átlagaim voltak, meg az élethez sem vagyok annyira gyökér, csak… A nőkhöz. Főleg akkor, mikor nem is nők. Az ázsiai arc tökre zavaró, na! Simán elhiszem róluk, hogy rövid hajú, csontos nők, akik amúgy kegyetlen szépek. Ki gondolta volna, hogy a csinike kis kínai lányka, valójában egy ritka szép japán srác. És Ash miért nem szólt nekem előbb?! Nem mintha számítana… Nem. A fiúkkal sincs gáz. Nem mintha eddig kikezdtem volna eggyel is, de tegyük fel, hogy csak azért nem, mert nem gondoltam, hogy a saját nememmel kéne. Ashhel persze lehülyülök, meg sokszor mondom neki, hogyha úgy lenne, akkor elvenném – vagy ő engem – feleségül, de azért titkon reménykedek benne, hogy nem kell.
Viszont az már jó kezdet, hogy mikor kiderült, akit kinéztem magamnak srác, akkor ne az volt az első gondolatom, hogy fúj már, hanem az, hogy: Oh… Akkor… Próba cseresznye! Mert azért kihívás lenen nekem is, pláne, hogy a nők esetében is inkább kalandjaim voltak, nem komoly dolgok. Mentségemre legyen mondva, hogy én benne lettem volna másban is, csak aztán ugye bejött az, hogy a versenyek, meg a csapat, meg az autó fontosabb, mint bármi más. Euzt pedig a legtöbben nem tudták elviselni, ami szívszaggató, de egyenes utat eredményezett egy szakításhoz. Komolyan egyszerűbb lenne Ashhel járni ilyen szempontból. De ő meg bro, vele nem lehet, meg nem úgy kedvelem.
DE! A lényeg, hogy igen, szóval egészen jól fogadtam a felismerést, hogy tetszik a srác. És akkor jött volna az, hogy a kövi versenyen majd szépen megragadom a derekát, közelebb húzom magamhoz, s majd azt mondom, hogy megnézheti a kocsit belülről, de szigorún csak úgy, ha én ott lehetek mellette. Alig észrevehetően simítanék végig a karján, hogy beleremegjen, esetleg el is piruljon, sőt égjen csak az arca, hadd legyen valami szép színe is a fehér mellett. S mivel ellenállhatatlan a személyiségem és rendkívül meggyőző tudok lenni, biztosan könnyen rá tudom majd venni, hogy aznap este sokáig kint maradjon velem, mikor vége van a versenynek akkor is, s majd csak akkor engedem el, ha jobban felfedeztük egymás testét.
Mélyet sóhajtva kezdem el finoman ütögetni a fejemet jobbommal. – Ébresztő Waylen! – Nem álmodozhatok egész nap, hiszen már így is elkéstem a „főnökkel” való találkozóról. Nem direkt, csak… Baleset olt előttem, kerülni még hosszabb lett volna, így meg kellett várnom, míg át tudom magamat verekedni az autók rengetegén. Amúgy is csak 5 percről volt szó! A szponzor meg csak megérti már. Eleve nem értettem, hogy minek a személyes találkozó a főemberkével, ha eddig egyébként nem kellett ilyesmi. Mindegy, valami inget és egy nyakkendőt feldobtam neki, meg  bőrkabátomat, mert GECI hideg van. Faszomat már az időbe, hogy nyár közepe van aztán itt meg olyan, mintha ősz volna. El akarok menni nyaralni! Mondjuk nem… Csak egy kicsit. De akkor kiesnék a ritmusból.
-Csókolom! Waylen Flarestorm jelentkezik. – lépek oda mosolyogva a recepcióshoz, hogy aztán csak várok, hogy vagy ő vigyen fel a nagyemberhez, vagy ő jöjjön ide. Nyilván előbbi lett, s én még mindig csak vigyorgok, hiába semmi, de semmi kedvem sem volt korán felkelni, hogy valami vénemberrel tárgyaljak… Amúgy miről is? Eddig sem kellett ez, most sem kéne, de azért persze, bejöttem.
Az ajtó kinyílik, én várom a ráncos pofit, az ősz hajat, meg a tört angolt, de… Nos az ezüst tincsek stimmeltek, de a látvány miatt a mosoly az arcomra fagyott. – Oh… - csak ennyit tudtam kinyögni, mielőtt elmémben eluralkodott a pánik, hogy CSESSZE MEG EZ AZ A CSAJ, AKI FIÚ ÉS KURVA SZEXI ÉS NEKEM KELL… ÉS BASSZOTTUL A FŐNÖKÖM.
You think I’m scared of the opps? It's quite the opposite Bozos wanna mess with me I kinda like the sound of it I'll make a pile of bodies Now I'm standing at the top of it Spikin' the fatality rate And you know I be the one causing it
kacsa







flarestorm;
kill your pride.


Vissza az elejére Go down
Nakamura Katashi


Mugli

Reaper couldn't handle me || kat & len 923a1e351cb6a48e0ebb679b43d64f4bf3cd1749

Lakhely :

London ❀ Kyoto

Elõtörténet :

oh, are you only tryna hurt me, babe
Reaper couldn't handle me || kat & len 24beb474d6ae1be6f7948018c26e6a984d52f861
so you can be my savin' grace?

Multik :

kiskacsa

Playby :

Lee Keonhee


11


Reaper couldn't handle me || kat & len Empty
Nakamura Katashi
Kedd Jún. 11, 2024 8:29 pm


katashi & waylen
Nakamura Katashi – egy ilyen név cipelése nehéz teher, ráadásul rengeteg felelősséggel s áldozattal jár, ezt magyarázom folyton folyvást rettentően naiv unokatestvéremnek is, ki még nem érzi a Nakamura névvel járó súlyt. Pedig ha a sors úgy hozná, szíves örömest adnék neki helyet a cégnél, igaz, neki nagyobb haszna volna a varázslók körében, de hiszem, hogy a Kamura Motor Corporation alkalmazottai közt is megállná a helyét. Persze csak ha akarja, erőltetni nem fogom… Hiába gondolom, hogy ostobaság volna egy ilyen lehetőséget elutasítania.
Ám az ostobaság nem áll messze kedvenc unokatestvéremtől, ezt be is bizonyította azon az estén, mikor egy illegális autóversenyen sikerült összetalálkoznom vele. Ha nem lett volna ott üzleti ügyem, én magam sem vettem volna részt egy ilyen mocskos eseményen, elég, ha a pénzem utazik el oda, s az autóim… De hogy a Nakamura család egy tagja teljes valójában, álruha nélkül, tulajdonképpen kirakatba állítsa magát egy ilyen helyen! Hatalmas, hatalmas hiba! Győzködöm apámat, egyezzen meg a nagybátyámmal, osszanak ki egy testőrt Riku mellé, mert úgy fest, anélkül képes volna ismét veszélybe sodorni saját magát. Egész délelőtt erről tárgyaltam vele a telefonban, “Oyaji, Riku teljes giccsparádéban képes volt besétálni egy illegális verseny helyszínére”, és a többi, mire válaszul csak annyit kaptam, hogy “Katashi-kun, ha Riku-kun nem akar maga mellé testőrt, akkor nem tudom ráerőltetni”. Mégis miféle ostobaság ez?! Riku nem tudja, mit akar! Ha tudná, nem barátkozna ezekkel az agyon-szurkált, tetkós… Áh!
Előkapom a kis dobozt a zsebemből, hogy két-három mentolos cukorkát kivehessek belőle. Most Tic-Tac-ot sikerült szereznem, nem a kedvencem, de megteszi. Csak roppanjon, nekem ennyi a lényeg. Idegesen rágcsálok el néhány szemet belőle, közben átolvasom az asztalomon heverő papírokat. Szerződéshosszabbítás céljából összehívtam egy személyes találkozót a csapattal, akiket szponzorálunk - az agyon-szurkált-tetovált észbontókat -, no meg egyébként is illett volna hivatalosan is bemutatkoznunk egymásnak, ha már az én pénzemből dolgoznak, ámbár úgy fest az alapvető tiszteletet sem várhatom el tőlük cserébe… Gyűlölöm a késést. És a tiszteletlenséget. A kettő kéz-a-kézben jár, emiatt pedig duplán rossz kedvem van - ha az édesapámmal folytatott beszélgetésem önmagában nem lett volna elég.
Hatodik alkalommal futom át a szerződés minden egyes oldalát, mire nyílik az ajtó, s a recepciós hölgyemény enyhén kipirult arccal harangozza be a késve érkező Mr. Flarestorm megjelenését. Épp csak felpillantok a papírok mögül. Ostoba név. Ostoba öltözet. Ostoba frizura. Ostoba köszönés? Halkan felsóhajtok, majd mindent elrendezek az asztalomon, s öltönyömet összegombolva kelek fel az íróasztalomtól. Az iroda rettentően új még, a festés épp csak néhány napja száradt meg, s egyetlen növényt sem hoztak be, gondolván, majd az új irodavezető megoldja, pedig még nincs is irodavezetőnk, csak az asszisztensem, mivel hivatalosan még nem költöztünk be a Londoni irodába. Átmenetileg adtak nekem itt egy helyet, míg vissza nem utazom Kyotóba. Maradhattam volna a hotelszobámban is… Az önmagában felért egy egész emeletes irodával. – “Oh”? – kérdőn vonom fel bal szemöldökömet. – Olyasmire számítottam, mint “Elnézést kérek a késésért, Mr. Nakamura”, vagy… – Ismét sóhajtok. – Nos, egy “oh”-nál többet azt hiszem nem várhatok el Öntől, Mr. Flarestorm – jegyzem meg, s egyértelműen, lassan pillantok végig rajta. Ide mert állítani bőrkabátban. Az ingjén gyűrődések, tán azt hitte, a dzsekijétől majd nem veszem észre? A nyakkendőt is rosszul kötötte meg… Úgy fest, mint egy 2000-es évekbeli emo zenekar énekese. Már várom, mikor teszi össze a térdeit és szét a bokáit egy új myVIP profilképhez.
– Mivel még hivatalosan nem találkoztunk… – Elé lépve jobbomat nyújtom egy határozott kézfogásra. – Nakamura Katashi – mutatkozom be, majd az egyik üres szék felé intek. – Kérem, foglaljon helyet. Kávét, teát esetleg? – Bármennyire is frusztrál a késése, moderálom magam. S ha esetleg kér valamit, megcsörgetem a recepciót és hozatok neki. Elvégre az ő tiszteletlensége felém nem jelenti azt, hogy ugyanígy kell bánnom vele. – Mr. Flarestorm hangsúlyoznom kell a mai meeting fontosságát… A késését elnézem, a kifogásolható öltözetét szintén, azt azonban nem, ha nem kezeli ezer százalékos komolysággal a találkozónkat. Ugye számíthatok Önre?  
i made something that'll love me even when i'm wrong, i made something that'll love me even with my faults, fell in love with a machine, fell in love with you
kacsa







when we began.


Vissza az elejére Go down
Waylen E. Flarestorm


Varázsló

Reaper couldn't handle me || kat & len 4kP59bi

Lakhely :

☜ Respectfully won't tell

Elõtörténet :

☜ Will we live when we die? Just keep on saving our goodbyes
Reaper couldn't handle me || kat & len IfbK5xE
The fear and the cost The world will stain us with a scarlet cross ☜

Keresem :

☜ Life is full of disappointments and I just added you to the list


Playby :

Andy Biersack


14


Reaper couldn't handle me || kat & len Empty
Waylen E. Flarestorm
Kedd Jún. 11, 2024 9:46 pm


waylen & katashi
Áh emlékszem már! Ash valami olyasmiért könyörgött nekem, mikor eljöttem erre a találkozóra, hogy csak ne csináljak semmi hülyeséget, és ha lehet ne csesszem el a jó kis szerződésünket a céggel. Én persze megesküdtem, hogy a legjobb formámat fogom hozni, ezért is vettem fel inget meg ezért erőltettem magamra egy nyakkendőt is. Nem mintha annyira szeretném őket. Eleve ez a vacak fojtogat. A chokerrel semmi bajom sincs, de ezek valahogy rossz helyen zárják el az artériáimat. Amúgy sem vagyok egy nagy rajongója a BDSM-nek! Vanília vagyok, ezt magabiztosan merem kijelenteni. Nem mondom hogy a szürke 50 árnyalatától nem jött meg a kedvem máshoz, de a csajok nem buktak rá. Vajon ez a srác mit szeret? Esetleg szereti ha kínozzák? ÁH! Előbb el kéne csábítani – ez a könnyű része – és utána jöhet minden más.
Az igazi probléma ott kezdődik, hogy 5 óra alvás után be lettem rángatva egy személyes elbeszélgetésre a főnökkel, akit nem is ismerek, eddig nem méltóztatott látni, csak adta az autót és a pénzt, ami nekünk meg is felelt. Én kibírtam volna, ha nem kell jópofiznom valakivel úgy, hogy nincs is kedvem, meg egyébként mindjárt el is alszok. Kanos is vagyok a srácra, meg az elmúlt időszakban csak azon törtem a fejem, hogy akkor most őt is úgy kéne meghódítani, mint egy csat, vagy pasisan? Az nem kérdés, hogy meleg, mert tudományos tény, hogy minden ázsiai buzi.
S hát lehet ezért is tudok könnyebben mosolyt erőltetni az arcomra, mert egyébként ha arra gondolok, hogy itt most órákig el kell csevegnem egy öreg japánnal, akkor sírhatnékom lenne. Csessze meg, hogy én vagyok a főni! Na jó nem, imádom, s állítom hogy az egész csapatnak együtt nincs akkora IQ-ja, mint nekem egyedül. De ez mellékes, hát na!
Az már nem annyira az, hogy egy sokkal kellemesebb látvány fogadott. Ami elsőre megtölti a picike kis túlpörgött szívemet boldogsággal, majd pánikkal, amikor rájövök, hogy a főnököm jön be nekem. Ennek két féle kimenetele lehet… Az egyik, hogy geci jó dolgom lesz, mert összejövünk és szerelmesekként még engedményeket is kaphatnék, de legalábbis sokáig lesz szerződésünk. A másik, hogyha ráhajtok, akkor egyből kirúg. Okosban kell ezt megoldanom. Olyan animésan! Azokat csípik a japánok, én tudom.
De a döbbenettől csak annyira telik tőlem, hogy egy szót mondok ki, persze folyamatosan vigyorgok, még akkor is, mikor kioktat. Nem forgatok szemet, csak felhúzom a szemöldökeimet és így hallgatom. Ajj de szép hangja van! A hideg kiráz tőlem, de olyan kellemesen, mint mikor fúj a szél, én meg hülye voltam és csak egy pólóban mentem ki az utcára. – A késését egyébként sajnálom. Baleset volt az úton és nem tudtam kikeveredni belőle. Siettem, ahogyan tudtam. Remélem el tudja nekem nézni… Mr. Nakamura. – Tetszik! Bejön ez a nagyon hivatalos szövegelés. S bár hallás alapján valóban azt lehet mondani, hogy tisztelettudó vagyok, de Ash most röhögne – vagy megverne – miért ezt a hangsúlyozást használom, mert egyértelmű, hogy azért beszélek ennyire gyengéden és szépen, mert meg akarok neki felelni. Tetszeni akarok neki!
Amint megáll előttem, egyből megfogom jobbját sajátommal és én is határozottan rázom meg a kezét. – Waylen Elias Flarestorm. – Nem, arcomról levakarhatatlan az a vigyor, de igyekszem visszafogni magamat, eskü! De én, még mindig én vagyok, s ez bizony mosolygással jár.
Megindulok az említett hely felé, leülök, s bólintok. – Ha van energiaital is esetleg akkor az lenne a legjobb. Ha nincs, akkor egy dupla feketét szeretnék. – Vagy kezdjük mindjárt 2 monsterrel kérlek… Ennyit igazán megérek neked!
-Ez természetes! Nyilván bármennyire is hihetetlen, ha a csapatomról van szó, akkor én is komoly tudok lenni. Éppen ezért remélem megérti Mr. Nakamura, hogy váratlan személyes találkozó némi aggódásra adott okot. – szépen rebegtetem a pilláimat. - Remélem azért a versenyen történt események nem lesznek befolyásoló hatással… Elvégre nem tudhattam, hogy Ön… Nos Ön. – Akkor nem hívtalak volna lánynak. Attól még hajtok rád, félre ne értsd!
You think I’m scared of the opps? It's quite the opposite Bozos wanna mess with me I kinda like the sound of it I'll make a pile of bodies Now I'm standing at the top of it Spikin' the fatality rate And you know I be the one causing it
kacsa







flarestorm;
kill your pride.


Vissza az elejére Go down
Nakamura Katashi


Mugli

Reaper couldn't handle me || kat & len 923a1e351cb6a48e0ebb679b43d64f4bf3cd1749

Lakhely :

London ❀ Kyoto

Elõtörténet :

oh, are you only tryna hurt me, babe
Reaper couldn't handle me || kat & len 24beb474d6ae1be6f7948018c26e6a984d52f861
so you can be my savin' grace?

Multik :

kiskacsa

Playby :

Lee Keonhee


11


Reaper couldn't handle me || kat & len Empty
Nakamura Katashi
Csüt. Júl. 18, 2024 7:14 pm


katashi & waylen
Alulkultúrált, s ha az öltözete önmagában nem érne fel egy arcon csapással, nos a késése és az ostoba modora felteszi azt a bizonyos cseresznyét a habos torta tetejére, legszívesebben páros lábbal rúgnám ki a frissen festett irodám négy fala közül, ha tehetném inkább az egész déli falrészt beterítő ablaküvegen keresztül, hátha az letörli végre az idegesítő vigyort az arcáról… Mély levegőt kell vennem, hogy ezeket az ide nem illő gondolatokat kitessékelhessem elmém ajtaján.
“Oh”, ennyit intéz elsőként hozzám, ezzel tökéletesen leírva komolysági szintjét, de én továbbra is rideg és kimért maradok, ahogy azt egy jó főnöknek illik. Természetesen némi kioktatást így is kap tőlem, már csak azért is, mert ahogy elnézem az etikett és az illemtan kimaradt a neveltetéséből. Bezzeg a pálcával való hadonászás biztos megy neki… Így van, tudok róla, hogy is ne tudnék? Mindenre van emberem, még a varázslóvilág titkainak felfedezésére is. – Mmm – lassan újból végigpillantok rajta, fejemet enyhén félredöntve. Talán nehezére esett volna ide teleportálni? Vagy ezt csak a kiváltságosok tudják megtenni? Olyan képesség lehet ez, melyet csak a legjobbak tudnak elsajátítani? Végül egy finom bólintással jelzem, hogy el van nézve a késés. – Most az egyszer.
Legközelebb viszont a bőrdzsekijével együtt fogom kihajítani őt innen. Idegesítő… Így felöltözni, tényleg… Ennél már csak a dohány jellegzetes szaga a rosszabb, mi azonnal megcsap, ahogy kezet rázunk. Ha nem is útközben szívott el egy szál cigarettát, öltözetébe kellően beleivódott a szag ahhoz, hogy ne lehessen megérezni. Keserű. Éles. Mocskos. Ám nem ő az első üzleti partner, s sajnos nem is az utolsó, ki nikotinnal mérgezi magát, így erre nem tehetek különösebb megjegyzést. Csupán csendben gyűlölhetem, s magamban átkozhatom az összes láncdohányost, ki cserepes növények földjébe, vagy fák, bokrok tövébe temeti elhasznált csikkjeit. Nyeld le. Ha már a levegőnket és a talajt szennyezed vele.
Két lábon járó önpusztítás - így nevezném Waylen Elias Flarestorm erős csontozatú alakját, hiába a szép arc, s a jól kiválasztott parfüm, mert az illat mögötti keserű szag s a kérdésemre illetett válasza elárulja őt. Cigaretta, energiaital… Mi a következő, alkohol? Drogok? Technokol? – Sajnos energiaitallal nem tudunk szolgálni, de a dupla kávé megoldható – közlöm a szokásos kimértséggel. – Egy pillanat… – intek, s mobilomat felkapom az íróasztalomról, hogy azon meg is csörgethessem a recepciós kollégákat. – Egy dupla fekete a vendégünknek, nekem a szokásos – adom le a rendelést, majd ki is nyomom a hívást, s képernyővel lefelé félreteszem a telefont, hogy ismét Mr. Flarestorm-ra koncentrálhassak. Úgy érzem, emlékeztetnem kell őt a helyzet komolyságáról, s természetesen itt ismét megjegyzést kell tennem a késésre és az öltözetére, mert a kettőből ha csak az egyik volna probléma, kevésbé érezném magam tiszteletlenség áldozataként… De a kettő együtt…
Igyekszem visszafogni arcizmaimat, ahogy közli, hogy ő is képes a komolyságra, mert egyelőre ennek bizonyítékát nem látom, ám nem kívánok tiszteletlennek tűnni vele szemben, így csak egy bólintással nyugtázom, legyen így. – Természetesen. – Megértem, hogyne. Hiszen ez volt a célja a meeting váratlanságának, egy kis ijesztgetés ugyanis könnyebben hajlamossá teszi a klienst az óvatlan döntések meghozatalára - olyan óvatlan döntésekére, melyek számunkra csak előnyt jelenthetnek. – Nos, hajlandó vagyok elengedni a rettentően ostoba viselkedését, melyet velem szemben tanúsított, amennyiben innentől kezdve némi komolyságot mutat a szerződésünk és a közös munka kapcsán. – Közben visszatérek eredeti helyemre, az íróasztal túloldalán lévő székemhez, s szétgombolva zakómat, le is ülök végre. – S ha már szerződés, átfutottam a jelenlegit, melyet még az engem képviselő kollégámmal - azaz, ex-kollégámmal - kötöttek. Ezért hívtam ide, ennek a meghosszabbításával és módosításával kapcsolatban. – S most, hogy a szög kibújt a zsákból, végre meg is engedek magamnak egy halovány mosolyt. – Valamint, szerettem volna személyesen bemutatkozni, mivel innentől kezdve én fogom kezelni a közös ügyeinket, s ezáltal elég sokat fogunk találkozni.
A korábbi recepciós hölgyemény most dönt úgy, hogy beegyensúlyozik az ajtón, egy rusztikus fatálcával a kezében, melyen ott gőzölög Mr. Flarestorm dupla fekete kávéja, valamint az én jól megszokott oolong teám, azaz, irodai megjelenésemkor mindig ilyet iszom, ellenben otthoni kedvencem a matcha latte volna fehércsokoládés sziruppal és jéggel, de ilyet csak nem ihatok egy fontos üzleti tárgyalás közben. A nő sietősen leteszi a tálcát az íróasztalomra, majd kvázi elrohan. – Ki fogom rúgni… – motyogom az orrom alatt, miközben szúrós pillantással nézek utána. Az ő dolga lenne cukrot tenni az italokba és úgy kiosztani őket, erre levágja a tálcát ide, mint valami szerencsétlen kis kezdő! Honnan szalajtották? Valami kocsmából? Mély levegőt véve erőltetem magamra a szokásos mosolyt. – Cukrot, tejszínt, Mr. Flarestorm?
i made something that'll love me even when i'm wrong, i made something that'll love me even with my faults, fell in love with a machine, fell in love with you
kacsa







when we began.


Vissza az elejére Go down
Waylen E. Flarestorm


Varázsló

Reaper couldn't handle me || kat & len 4kP59bi

Lakhely :

☜ Respectfully won't tell

Elõtörténet :

☜ Will we live when we die? Just keep on saving our goodbyes
Reaper couldn't handle me || kat & len IfbK5xE
The fear and the cost The world will stain us with a scarlet cross ☜

Keresem :

☜ Life is full of disappointments and I just added you to the list


Playby :

Andy Biersack


14


Reaper couldn't handle me || kat & len Empty
Waylen E. Flarestorm
Csüt. Aug. 01, 2024 9:26 pm


waylen & katashi
ÉN! Nem vagyok kulturálatlan. Modortalan igen. Az illemet ismerem, de nem mindig érdekel. Apám és anyám most biztosan ráznák a fejüket. Leszidnak, hogy nem ilyen embert akartak faragni belőlem. Kíváncsi vagyok, vajon mit vártak? Hogy majd én is fejjel előre fogok rohanni, aurornak állok, majd leszek én is bolond, hogy üldözöm a rosszfiúkat, miközben ott ketyeg egy család, két fiú, az egyik bajosabb, mint a másik? Stratégistának jó lettem volna, szőttem volna a terveket, de nem vagyok se Pókember, se Vasember, de még egy kicseszett Deadpool sem vagyok basszus. Nem, egy egyszerű autóversenyző csapat főnöke vagyok. Az a dolgom, hogy irányítsam őket, hogy rendet tegyek közöttük, mert nélkülem a feje tetejére állna minden. Én intézem az ügyeket, mert nekem van eszem, mert mindenki tudja, én gondolkodom, én vagyok az agy itt.

S most mégis csak mosolyogni tudok a főnökre, sokt nem tudok mondani, egyetlen apró szót, azt is leginkább meglepettségemben, s szám széle még mindig felfelé ível, mert ez az alap berendezkedésem arcomnak. Ha mérges vagyok, az rosszabb, ritka állapot, senkinek sem ajánlom, hogy lássa. Nem veszítem el a fejem, talán egyszer történt meg, pár éve, de senkinek sem beszélünk róla. Soha.

S most nem érzem, hogy elmémet elborítaná a vörös köd, csupán sóhajtozva hallgatom a szavait. Nem a szülőm, hogy érdekeljen különösebben, de azért persze elmondhatja, úgy veszem, hogy véleményt nyilvánít, persze úgy, hogy nem tudja mizu van. Nyilván magyarázkodom. Nem! Mert nem akarok kibúvót találni magamnak. Egyszerűen szeretném, ha nem mindenről nyilvánítana egyből véleményt. Hallgasson meg, figyeljen, gondolkodjon. Nem gondolom hülyének, oh ugyan, csupán hevesnek. Olyannak, akinek kell a hihetetlen nagy nyugalmam és türelmem. – Ön nagylelkű! Ígérem, amennyiben rajtam múlik, több késés nem fordul elő. – S megengedek magamnak egy apró kacsintást. Olyan vagyok, mint egy igencsak csapnivaló tündér. Minden szavam igaz, de megannyi kiskaput rejtenek a soraim. Bár tündér lennék, de komolyan!

S nem, egyáltalán nem jut eszembe, hogy a dohány érződne rajtam. Illetve ez így nem pontos, mert tudok róla, csak éppen nem érzem azt, hogy zavaró lenne. Ash sose szólt még rám, Brozi sem nyavalyog, az előző csajaimat sem idegeltem ki vele. S most muszáj volt pár szállal szívnom, mert a dugó is idegesített, meg az, hogy ő itt van. Ennek ellenére rendben tartom magam, nincsenek ronda körmeim, vagy fogaim, s állítom, a szívem előbb fog elvinni, mint a tüdőm. De fiatalon szép a halál. Csak Brozi ne sírna utánam. Nem szeretném. De messze van az még, erősebb vagyok, mint amilyennek tűnők. Már szervezetileg. Úgy elég kemény vagyok, egyébként kérdéses. – Sejtettem, de próbálkozni ér. – vonok vállat egyszerűen, s csak enyhén bólintok. Szememben a szokásos szórakozottság tükröződik, arcomon a levakarhatatlan mosoly díszeleg, így figyelem minden mozdulatát. Nem vagyok pszichomágus, se nyomozó, nem azért vizslatom, hogy hibát találjak rajta, hanem mert érdekel. Kíváncsi vagyok mennyire merev munka közben, elgondolkodom vajon irodán kívül is ennyire befeszül-e, vagy képes lazítani? Vajon ha meglátna az utcán rám is szépe pillázna, mint Ashre? Vagy visszamenne ilyenbe? Tud mosolyogni, vagy csak hamiskásan vigyorogni?

Azt már elárulta, nem vesz semmibe. Ez pedig a lelkemig is hatolhatna, ha nem védené egy igen vastag fal már. Nem hiszem tudja, hogy mennyire sokszor becsültek alá. Szemhéjamat félig lehunyom, ahogyan bólint, aprót harapok nyelvemre, hogy meg ne szólaljak, hogy el ne áruljam, nem túl meggyőző a számomra. Ennek ellenére lehervasztom a vigyorom, kiegyenesedem, még a nyakkendőmet is megigazítom, a mókás fények helyett inkább látszódik némi üresség szemeimben. Ennél meggyőzőbb nem is lehetnék. Ilyen voltam azok után, hogy a szüleim meghaltak. Rideg. Nem szeretem. Olyan emberekkel szemben nem, akikkel lehetnék közvetlenebben, akik tetszenek. Vele szembe nem jön ez be. Szívesebben hívnám ki. Együnk egy sütit együtt. Sétáljunk egy kört. Hadd vigyem el a kocsimmal valahova. Kér, hogy nem lehet. Nem ebben a pillanatban.
-Módosítás. – motyogom inkább magamnak. Természetesen minden hallok, hogy többet fogunk találkozni, hogy személyesen ő fog szponzorálni, mégis vonásait fürkészem, oldalra döntöm a fejemet. – Remek. Csodás. Pompás! Tehát mit szeretne módosítani? – Az egyedüli dolog mely most érdekel. Mint egy trükk, amire nem számítasz verseny közben. Ki kell találni hogyan reagálsz, tudnod kell mit akar vele az illető, hogy ki tudd cselezni. S így vakon most nem is tudom mit tervez pontosan. De jelenleg nem érdekel semmi, csakhogy a csapatomnak jó legyen. – A csapatomhoz nem nyúlhat. A legnagyobb tisztelettel, de velük kapcsolatban nem kívánok alkudozni. – Igen, egyik legnagyobb félelmem, hogy szét akarnak velük szedni. Mindenkinek helye van ott, így szó sem lehet arról, hogy hozzájuk nyúljon. Nem hiszem, hogy ezt szeretné, de jobb ha tudja, védelem alatt állnak.

Közben pedig bejön a szép hölgyike, aki max egy estére lenne jó, mert látszik rajta, hogy a feleség félétől messze áll. Nem elég széles a csípője, a melle méretei pedig meg a push-up miatt akkorák, amekkorák. S mivel Mr. Rohadtuldenagyonkomolynakkelllennünk ennyire savanyú állapotba taszított az erőltetett komolysággal, így már nem is vagyok annyira csupa csillogás, még fejben sem. Nem csoda, hogy szemet forgatok, mikor kimegy a nő, hogy nem reagálok a szavaira, s csak elveszem a csészém. – Nem, köszönöm. – motyogom, majd bögrémre nézek, az erős feketére, amelyben több lesz arabica, mint a robusta. Nem tetszik. Kevés a koffein. – Mr. Nakamura… Értékelem a mosolyt, de kérem, amennyiben nem őszinte, hanyagoljuk. Nehéz így koncentrálni. – az utolsó mondatot már inkább csak magamnak morgom, mert nem tehetek róla. Elvarázsol. Ha nem tudnék uralkodni magamon, egészen biztosan pirulgatnék már.
You think I’m scared of the opps? It's quite the opposite Bozos wanna mess with me I kinda like the sound of it I'll make a pile of bodies Now I'm standing at the top of it Spikin' the fatality rate And you know I be the one causing it
kacsa







flarestorm;
kill your pride.


Vissza az elejére Go down
Nakamura Katashi


Mugli

Reaper couldn't handle me || kat & len 923a1e351cb6a48e0ebb679b43d64f4bf3cd1749

Lakhely :

London ❀ Kyoto

Elõtörténet :

oh, are you only tryna hurt me, babe
Reaper couldn't handle me || kat & len 24beb474d6ae1be6f7948018c26e6a984d52f861
so you can be my savin' grace?

Multik :

kiskacsa

Playby :

Lee Keonhee


11


Reaper couldn't handle me || kat & len Empty
Nakamura Katashi
Vas. Szept. 22, 2024 3:06 pm


katashi & waylen
Valóban heves jellem vagyok, nem hiába húzzák be alkalmazottaim fülüket-s-farkukat, mikor megérkezem irodánkba, nem hiába honol csend a folyosókon, hol végigsétálok, s nem hiába helyezik minden kérésem és kívánságom a prioritási sorrend legtetejére - mert sajnos, vagy nem sajnos, bármennyire is igyekszem a nyugalom szigetének tűnni a nyilvánosság szemében, olykor-olykor kibukik belőlem az Ördög, s azt bizony senki sem köszöni meg magának. Ellenben itt van ez a tökfilkó, ez az idegesítő buzgómócsing, ki a meetingünkre sem volt képes normális öltözetben megjelenni, nos ő… Mintha az arca sem rezzenne meg, hiába látható, hogy igenis meg vagyok sértve. – Úgy legyen – bólintok. Persze nem vagyok hülye, tudom, hogy ennek a kijelentésnek megannyi apró kibúvója van - csakhogy corporate szemmel nézve minden késés a késő személyen múlik. Mert aki időben ott akar lenni valahol, annak meg kell oldania, hogy ez így történjen. Késik a busz? Nem érdekel. Baleset volt az autópályán? Varázsló vagy, az ég szerelmére, teleportálj, vagy ülj seprűre, bánom is én. Elhunyt a nagynénéd kiskutyája? Temesd el egy órával később. Karrierista hozzáállás volna? Meglehet… De ebben a mocskos, pénzközpontú világban nincs más módja a ranglétra megmászásának. Márpedig én a csúcsra akarok törni. Ellenben Mr. Flarestormmal, kinek nyilvánvalóan nincsenek efféle ambíciói.

S erre bizonyítékul szolgál egyértelműen látható koffein függősége is, melynek hangot adva mindjárt energiaitalt kér, mikor itallal kínálom. Cukros, íz fokozóval tömött folyadékok ezek, telis tele szívének ártalmas mennyiségű koffeinnel, szinte már könyörög a fiatalkori halálért… Fejemet csóválnám, de nem az én dolgom, ha egyszer távozik, találunk a helyére mást, aki tovább viheti a közös egyességünket. Persze arra gondolni sem merek, hányan hőbörögnének most… Az élet kegyetlen. És a sok potenciál egyetlen csettintéssel veszik oda. – Ér, valóban – értek egyet, hiszen próbálkozni mindig lehet, reménykedni is szabad, ámbár nem túl bölcs dolog. Tisztában kell lenni a minket körülvevő valósággal, s az azáltal nyújtott lehetőségekkel.

S talán Mr. Flarestorm végre sikeresen felmérte a helyzetet, mert levakarja arcáról az idétlen vigyort, igazít tartásán s öltözetén. Megvan a helye a vidámságnak, s a szórakozásnak, de az a hely nem az én irodámban van. Még akkor sem, ha csak átmenetileg az enyém. Hallom, miképp elismétli szavamat, de csak folytatom beszédemet, mivel nem értem még annak végére. – Mindössze néhány feltételt, semmi olyat, minek Ön és a kis csapata ne örülne – közlöm, s hátradőlök ergonomikus székemben. Ám mielőtt ezt kifejthetném, ő közbeszól, s azonnal ki is teríti feltételeit. – Talán - s ez csak javaslat -, ha megengedné, hogy kifejtsem az új szerződéstervezet részleteit… – sóhajtok fel, majd az asztalon lévő irattartó tálcáról leemelek egy egészen vastag köteg papírt. Ennek felét át is nyújtom Mr. Flarestormnak az asztal lapja fölött. – A módosított pontokat címkével jelölve találja meg. Nem szándékozom felbontani a csapatát, ha emiatt aggódott. – Ostobaság volna. Jól működnek együtt, ismerik egymást, össze vannak szokva. Nekünk pont erre van szükségünk.

A szerződésben egyébként nem sok feltételt kívánok megváltoztatni; a határozott idejűségét módosítanám határozatlanná, a felmondási, illetve szerződésbontási feltételeket két hónapos felmondási idővel bővíteném, valamint a csapat tagjainak lecserélésével kapcsolatban kötelezném a kedves szponzoráltjainkat a velem való feltétlen egyeztetésre, mielőtt érvényesítenék a módosításokat. Ezeken kívül a szponzor által biztosított járművekkel kapcsolatos káresetekről adtunk hozzá egy szekciót, ahol részleteiben ki van fejtve, melyik sérülés vagy károsodás kinek a javítási költségeihez tartozik (ennek javarészét a cég állja, amennyiben bizonyítható, hogy nem a szponzorált csapat hibájából történt a sérülés), valamint biztosítunk szakembert az autó állapotfelméréséhez és javításához, teljesítményalapon egyéni bónuszt ajánlunk a csapat egyes tagjainak, valamint nem utolsó sorban az esetleges külföldi utazások feltételeit is hozzáadtuk a szerződéshez, mint melléklet, mivel terveim szerint a csapat alkalmanként más országokban is képviselni fog minket, a hasonlóan nem legális versenyeken. Emellett természetesen édesítőként bővítettük az egészségbiztosítási csomagba tartozó szolgáltatások listáját, mely kiterjed a nem-mugli intézmények ellátásaira is, hiszen csapatuk nem egy tagja a varázslók táborát erősíti.

Hagyok neki néhány percet a módosított részek átolvasására, közben pedig a recepciósom ostoba viselkedésén háborgok, a hanyag kiszolgálásunkon, s természetesen az oolong teám gyanús színén. S mivel Mr. Flarestorm nem kér cukrot, egyetlen bólintással magamhoz is veszem teámat, erőltetett mosolyomat pedig szavai hallatán el is lazítom, s most komor, rezzenéstelen arccal pillantok rá. Egyedül talán tekintetem sejtet némi érzelmet, de az sem több puszta csillanásnál. S hogy mit jelent? Magam sem tudom. Azt sem tudom, az ő pillantása mit rejtegethet. Inkább belekortyolok teámba - mely színe ellenére igencsak ízletesre sikerült -, s most már látványosan felcsillannak szemeim. Igen, pont erre volt szükségem… – Nem értékeli a hamis kedvességet, Mr. Flarestorm? – teszem fel a kérdést, s most ismét rápillantok, ezúttal egy valamivel őszintébb, aprócska mosollyal szám szélén. – Nekem mindig azt tanították, hogy az üzlet világában a leghihetőbb hazugság aratja a legnagyobb sikert. Mit gondol erről?

Habár békén akartam hagyni, míg a szerződést olvassa, most mégis érdekel a véleménye. Szeretem kiismerni az ügyfeleimet, főleg, ha hosszú távon együtt kívánok dolgozni velük, s most itt ül velem szemben ez a rosszul öltözött férfi, kinek jeges tekintete melegséget sugároz, s ki az önmérgezés és túltengő energiaszintje ellenére a számok alapján igencsak intelligens… Mégsem tudok róla szinte semmit. Azaz, nem eleget. – Nos? Van bármi a módosításokkal kapcsolatban, amivel nem ért egyet? – Teszem fel végül a legfontosabb kérdést. – Természetesen nem kell most rögtön döntenie, a tervezet az Öné. Vigye el, tárgyalja meg a csapatával. Ha mindent rendben találtak, úgy egy hét múlva ugyanekkor sort is keríthetünk az aláírásra. Ha pedig ismét módosításra volna szükség, úgy ugyanebben az időpontban megtehetjük azt is.
i made something that'll love me even when i'm wrong, i made something that'll love me even with my faults, fell in love with a machine, fell in love with you
kacsa







when we began.


Vissza az elejére Go down



Reaper couldn't handle me || kat & len Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: