Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

not built to break

Waylen E. Flarestorm


Varázsló

not built to break 4kP59bi

Lakhely :

☜ Respectfully won't tell

Elõtörténet :

☜ Will we live when we die? Just keep on saving our goodbyes
not built to break IfbK5xE
The fear and the cost The world will stain us with a scarlet cross ☜

Keresem :

☜ Life is full of disappointments and I just added you to the list


Playby :

Andy Biersack


8


not built to break Empty
Waylen E. Flarestorm
Hétf. Feb. 12, 2024 7:40 pm

Waylen E. Flarestorm

Len, Főni, Bro, Te fasz



"Is everybody stupid here, but me who is an airplane?"



Nem: Pasis... eskü

Kor: 23 év

Vér: aranyvérű

Születési hely: Bibury, UK

Iskola/ház: Roxfort || Mardekár (done)
Docendo Discimus Mágusakadémia || Mágikus közgazdász szak (done)

Munka: Illegális autóverseny szervező || Kommunikátor || Főnök

Családi állapot: Hát az pont annyira van meg, mint Brozi cuccli mentes hete aka nincs

Patrónus: Kínai tűzhasó gőte

Pálca: Szilva, tesztrál karom, 10 hüvelyk, enyhén merev





Amit szeretnek bennem


Olyan eszes! Kár, hogy nem jóra használja fel.
Miért kell mindig cinikusnak lennie? Olyan nehéz normálisan válaszolnia?
A hideg külső ellenére esküszöm van szíve! Múltkor segített a leckémet megírni.
Azt hittem ott sírom el magam, mikor beszólt... Kegyetlen!
Hallottad, hogy bunyó volt? Meglepődtem, hogy azért, mert egy haverját szekálták. Azt hittem nincsenek barátai.
Tud egyáltalán igazat mondani? Mintha minden szava hazugság lenne... Nem tudok megbízni benne
Ez a gyerek nem tudja feladni. Ha 7-szer elesik, minden bizonnyal 8-szor fog felkelni.
Múltkor láttam miket firkál a füzetébe... Úgy nézett ki, mint egy gondosan elkészített terv a következő meccsről. De a legijesztőbb, hogy minden lehetséges ellentámadásra írt megoldást.
A Hollóhát inkább neki való amennyire beleveti magát a tanulnivalóba.
Annyira őszinte, hogy az már fáj. Nyersen fogalmaz. Túlságosan is
Hm... Csak szerintem olyan, mint egy jó vezető? Hallottam, hogy anno a kviddics csapatkapitányának akarták kinevezni.
Azt hiszi, hogy nem tudják túlszárnyalni? Mire föl olyan nagy a pofája?
Állítom, hogy vicces! Ha nem téged néz ki magának cseszegetésre, akkor komolyan szórakoztató.
Kissé el van szállva magától. Túl sok az önbizalma, mintha nem tudnál rajta fogást találni.
Nem éppen szabályszegő alkat. Vagyis inkább szereti kijátszani őket úgy, hogy az legális maradjon.
Van benne valami titokzatos. Mintha rejtegetne valamit...
Nézd már! Az öccsével játszik. Nem értem miért félnek tőle, hiszen így egészen kedvesnek és aranyosnak tűnik.
Mindig pöröl a testvérével. Igazán lehetne megértőbb. Attól, mert ő tesz a szülei halálára még nem kell Brozit is erre ösztönöznie.
Megöl azzal, amilyen makacs néha! Menjen már szünetre, nem kell mindig pattognia.
Áldom, amiért ennyi türelme van és ennyire nyugis, de tényleg. Nem tudom ki tudna még ennyire elviselni minket munka közben.


Életem története

Hogy vagy?

Egyetlen kérdés, s esküszöm ez az, ami leginkább tökre tudja tenni a kedvemet. Minek kérdezed? Mit vársz? Hogy azt mondom majd, hogy jól vagyok, minden tökély, élek, mert ugye valakinek nem jár ki ez a luxus, de nekem igen, milyen fasza? A szüleim halálát követően az első egy hétben olyan voltam, mint egy gyárkémény, sorra szívtam a cigiket egymás után, az sem érdekelt, hogy a nagybátyám ordibált velem, amiért saját magamat mérgeztem. Elmentem volna, menekülni akartam, csak azért nem tettem, mert az öcsémet nem tudtam magammal vinni. Remegett a kezem, alig aludtam, sírhatnékom volt, sőt bőgtem, mint egy csecsemő, mikor nem láttak. Hogy vagyok? Szarul voltam. Ritka szarul. Nem annyira, mint Brozi, de én se viseltem jobban. Veszekedtem velük, akkor elég sokat, főleg azért, mert tudták, hogy olyan dolgokban veszek részt, amik nem legálisak, és hiába nem vontam bele a varázsvilágot, attól még nem helyeselték, hogy ezt csinálom.
Mintha amúgy tudták volna, hogy miket művelek! Autóversenyzés, ahol nem is én voltam a sofőr. Ugyan már, mi van ebben? Semmi. Hogy vagyok? Esküszöm élveztem a lebukásnak a lehetőségét, mert eltöltött egy újfajta érzéssel. Nem voltam lázadozó a családdal szemben sosem, akkor sem igazán voltam rebellis, csak a magam feje után mentem. Összekaptunk, de nem komolyan. Nem utáltam őket, s nem ordítoztunk, csak nem tudtak meggyőzni, hogy nem kéne. De éltem, szerettem, most is imádom, hozza a pénzt, izgalommal tölt el, megdobja az adrenalin szintem, szívem hevesebben ver minden alkalommal, mikor elindul a verseny, ahogyan hallom az autók motorját felbőgni, mintha akkor kapnék csak igazán levegőt, mintha egészen addig csak próbáltam volna lélegezni, de víz alatt voltam, vagy mellkasomon egy kő hevert volna, mely akkor esik le igazán, mikor az én csapatom verdáját látom először átérni a célvonalon.

Hogy vagyok? Kibaszott jól voltam. S csak hogy tudd, még segíteni is akartam a családomnak azzal, hogy mikor kiszúrtam az emberrablókat, igen azokat, akik után a szüleim nyomoztak, a bizalmukba akartam férkőzni, hogy tudjak az ősöknek infót szállítani róluk. De elbasztam, nem voltam elég ügyes, s az lett a vége, hogy meghaltak. Miattam? Bánat tudja. Szart se érdekli, mert nem változtatna semmin. Hogy vagyok? Minden nap mikor ránézek az öcsémre egyszerre tölt el az öröm, hogy őt meg tudtam menteni, hogy éppen jókor estem haza, le tudtam állítani őket, s közben képen törölném saját magamat, amiért nem mondtam el neki soha, hogy én ismertem őket, hogy volt közöm hozzájuk, még ha nem is olyan nagyon szorosan. S ott a tény, hogy mondom neki, hogy álljon le a cuccal, mert rosszat tesz neki, embert akarok belőle faragni, de olyan normálisat, nem olyat, aki majd a gumiszobában végzi, mert tuti nem kellemes, s a háttérben ő sem tudja, hogy a bátyja mennyire nem képes legális maradni, hogy végzett akadémiát, azt is feleslegesen, mert nem használja semmire sem a diplomáját, csak a tudást, amit vele együtt adtak.

Hogy vagyok? Fosul! Emészt a bűntudat, hogy a szüleim halálával sem tudtam jobb útra térni, mert egy geci, önző dög vagyok, aki saját magát akarja boldoggá tenni az autóversenyzéssel, s akit senki más nem érdekel önmagán kívül. Ezt érzem, pontosan igaz rám, bánt, de nem tudok ellene mit tenno. Álmatlan éjszakáimon magam előtt látom a szüleim holttestét, mégsem rettent el a látvány, csak rágyújtok egy cigire, most már legalább nem percenként szívom, csak pár óránként, de így is szar. Nem tesz jót nekem, tudom, de a lelkemnek könnyebb, mert egy szál végére már nem remeg a kezem, a kósza könnycseppek már meg sem jelennek szemeimben, s képes vagyok mosolyogni, ha nem is nagyon, legalább annyira, hogy ne aggódjanak értem, bár nem tudom, ki tenne így az öcsémen kívül.

Hogy vagyok? Nem tudom, rohadtul nem tudom. Vigyorgok, poénkodok, akár azt is mondhatod, hogy megvagyok, már túllendültem a gyászon, mert egyébként ja, valahol már feldolgoztam. Ők már nincsenek, ezt a hülye is el tudja fogadni egy idő után, nekem viszont élnem kell, mert szeretek, s mert vagy egy öcsém, akire a magam elcseszett módján ügyelnem kéne, akinek valamiféle példát kéne állítanom. Ezért nem vagyok teljesen őszinte vele, mert egyébként hogyan is nézhetne fel rám, ha én is szét vagyok csúszva az életemben? Nem úgy nézek ki, tudom, hogy a viccek és a mosoly félrevezető, de nem vagyok ennyire rohadtul rendben. Nem, semmi sincs igazán rendben, mert valami hibát midig vétek, ha mást nem, hát emlékeztetem magam arra, hogy mennyire egy hülye barom állat voltam, amiért azt hittem, hogy majd én segíthetek az ősöknek. De ők is hibásak, mert ilyen munkájuk volt, s ezért sem akarom, hogy Brozi hasonló irányba menjen. Arra már teszek, hogy akkor tőle is hallgatnám a fejmosást, hogy kapjak már észbe, nem 17 vagyok, hogy illegális autóversenyeken vegyek részt, hanem 23 éves, keressek munkát, még lehet belőlem valami. De én nem akarom!

Egyszerűbb, ha azt kérdezed mizu...


Ha tükörbe nézek

Nyilván a nagyon szexuális öltözködésem fog szembe tűnni. Vagy a világító kék szemem? Valamelyik a kettő közül, de maradjunk az első verziónál. Szeretem a lenge ruhákat, s szeretem, ha lélegzik a bőröm, így lehet, hogy kevesebb anyag fogja fedni a felsőtestem, mint elsőre gondolnád. De nyugalom, nem szoktam megfázni, azért arra ügyelek, hogy a -10 fokban legyen rajtam póló a kabát alatt.
Viccet félretéve amúgy kajak szeretek alul öltözni, de nem azért, mert mutogatni akarom magam, hanem mert állandóan melegem van, és nem akarok megsülni. Szóval kabát nélkül és olyan göncökben járok, amik nem feszülnek rám. A bőrdzsekikért pedig megőrülök! Légyszi, ha jó ajit akarsz nekem adni, akkor vegyél nekem egyet. Garantáltan szeretni foglak 5 percre. De addig lehet leszek olyan rendes és megmutatom az izmos karomat és kockahasam. Sőt még tetoválásaimra is vethetsz egy pillantást. Gyakorlatilag kevesebb a sima bőrfelület már rajtam, mint az, amit bevontam festékkel. A kereszttől, a sas madáron át, a batman jelig szinte mindent megtalálsz, de állítom, hogy az összesnek van jelentése. Olyan, ami nekem fontos nyilván, s hacsak nem bírlak, akkor gyanítom sose fogod megérteni őket, mert lusta vagyok elmagyarázni.
Oké, és akkor most jöhet a világítóan kék szemem. Mint a jégcsap. És erről ennyit! Viszont nagyon vonzó a külsőm ezzel a szemszínnel és a fekete hajammal. A hófehér bőr már ijesztővé teszi a külsőm, de eskü igyekszem barnulni, csak a jó kis UK-ben kevés a napos... nap... Cserébe kiválóan funkcionálok fényvisszaverőként, vagy discogömbként.


Családom

Marcellus Flarestorm és Larisa Barlowe-Flarestorm
S most nagyon akarlak szidni titeket, nagyon szeretném a fejetekhez vágni, hogy miért voltatok annyira hülyék, hogy olyan munkát vállaltatok két gyerekkel a nyakatokban, amiben benne volt, hogy bármikor meghalhattok? De egyikőtöket sem tudom hibáztatni, meg így már amúgy is mi értelme? Azon kívül, hogy az akadémia óta voltak nézeteltéréseink nem utáltalak titeket. Ugyan már, ki ne bírt volna ilyen szülőket? Nevettetek a poénon, még apa is, aki szigorúbb volt, lássuk be. Támogattatok – a legtöbb dologban – nem voltunk visszafogva, szerintem ezért sem lett belőlem alkesz. Jól szórakoztam veletek, s bár nem mondtam el mindent, amit csinálok - nyilván mivel nem volt túl legális - attól még tök jóba voltunk. Veszekedtetek vele, ha kellett, de csak mert féltettetek. Most meg faszán egyedül lettem hagyva Brozival, mert hülyék voltatok. Igen, ti voltatok, nem én. Nem én voltam a hibás... Nem... Ugye?


Ambrose Flarestorm
Esküszöm nem tudom mit keresel a Hollóhátban! Ha okos lennél, akkor nem akarnál auror lenni, s ezt nem azért mondom, mert a saját seggemet féltem, hanem mert a szüleink példájából tanulva választhatnál valami kevésbé gyilkosat is! Vagy akkor mennél az irodába. Mondjuk először le kéne szokni a csoda szeredről... Amit persze addig fogok mondani, amíg kajak le nem állsz, de a pletykákkal ellentétben, nem vagyok kegyetlen, próbálok a maradék agysejtjeidre hatni, s addig unszolni, míg kajak tiszta nem leszel.
Sőt annyira rendi vagyok, hogy néha meg is látogatlak! Mi vagyok én, ha nem a legjobb bátyus?


Párkapcsolat
Oh dude, én a saját ágyamban fekszem, s te is a tiedben... Valamelyikünk tuti rossz helyen van! De a következő versenyen elkaplak és megmutatom merre kell jönnöd, hogy aztán el se akarj menni.

Hozzáteszem azért arra nem számítottam, hogy pont egy fiúcskának mondom ezt.


Apróságok

Amortentia
☜ Cigi, főleg a vaníliás
☜ Cseresznye
☜ Ananász
☜ Karamellás forrócsoki
☜ Fenyő


Mumus
Nagyon nyálasan, nagyon romantikusan nyilván Brozi elvesztése. Azért a lófasznak is van vége, és ha valaki az öcsémet bántja az halott ember.


Edevis tükre
Profi autóversenyző lenni. Ja, meglepi! Amúgy én akartam a sofőr lenni a csapatban, csak Ash jobb volt, s mivel szeretek nyerni, így inkább beáldoztam a pozíciót, hogy biztosan sikeresek legyünk.


Hobbim
☜ Kocsikázás
☜ Cigizés
☜ Lányok után kajtatni
Elcsábítani azt a szép kis kínait... japánt... Fasz tudja honnan jött
☜ Sakkozni
☜ Brozi nyaggatása
☜ Brozi felvigyázása
☜ Kviddics asszem? Nagyon ritkán
☜ Illegális fogadások megkötése és természetesen megnyerése


Elveim
☜ Többet ésszel, mint erővel, de főleg azért, mert nem vagy egy kigyúrt állat.
☜ A drog rossz gyerekek, inkább cigizzetek.
☜ Nincs olyan, hogy illegális tevékenység, amíg van egy jó nagy szád, hogy kimagyarázd magadat.
☜ Minden szabályban van kiskapu, amit egyébként tök jól ki lehet játszani


Amit sosem tennék meg
☜ Az öcsémet sose bántanám
☜...
☜ Lista vége!


Ami zavar
☜ Amikor próbálnak okoskodni nekem
☜ Amikor a csapat egyik tagja engedetlen
☜ Mikor rajtakapom Brozit a cucclizáson
☜ A dührohamok... Mármint mások dührohamai, nekem nincsenek.
☜ A több napos mosatlan ruha szaga


Ami a legfontosabb az életemben
☜ Brozália
☜ A csapatom
☜ Az autóversenyzés
☜ A kis kocsikám


Ami a legkevésbé fontos számomra
Minden egyéb, amit az előbb nem soroltam fel.


Amire büszke vagyok
☜ Az eszem
☜ A türelmem... Ne tudjátok mennyi kell
☜ Az autóversenyzős sikereim. Mármint nem én vezetek nyilván


Ha valamit megváltoztathatnék
☜ Anya és apa még rohadtul élne. Nem miattam, Brozi miatt. Neki is másmilyen élete lenne lássuk be.


Így képzelem a jövõmet
Légyszi, én kajak sofőr akarok lenni! Nyilván ha főnökként aratok az is jó, de ehm, ja... Kapzsi is lehetek


Egyéb
Animágus: Bejegyzetlen animágus, egy kínai tűzhasú gőte alakját tudja felvenni. Hogyan tanulta? Igazán egyszerű... Rohadt makacs segítséget kérni így addig szenvedett, míg összejött.



Andy Biersack


Ambrose Flarestorm varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Admin


STAFF

not built to break Tenor

Keresem :

◇◈ Canonok
és
Keresettek
és
Bárki más
◈◇

Playby :

◇◈ Faceless ◈◇


2486


not built to break Empty
Admin
Szer. Feb. 14, 2024 8:32 am
Kedves Waylen!


Minden karakter egyedi és megismételhetetlen – egyszerre színesíti és tágítja a megismert univerzumunkat, amelynek nem csupán része, hanem irányíthatója is lehet. Nyomot hagy, lehetőségeket teremt, kapcsolódási pontjai egyediek, ugyanakkor az oldalt átitató plotok fősodrát is eltérítheti, módosíthatja.
Örülünk, hogy megérkeztél közénk, reméljük, számodra éppen annyira lesz izgalmas építkezni, mint számunkra olvasni a folyamatot.
Mielőtt azonban a játéktérre engednénk, kérjük, ne hagyd ki a bürokratikus lépéseket, és foglalózz, ahol Meija esetében szükséges!

A legfontosabbakat az alábbi linkeken találod:

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: