Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Armin Turpin

Anonymous



Armin Turpin Empty
Vendég
Hétf. Nov. 15, 2021 1:44 pm

Armin (Raphael?) Turpin




Nem: Férfi

Kor: 15 év

Vér: Arany

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: Testvér

Csoport: Hollóhát

Playby: Louis Partridge?

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

Régen mindent megosztottunk egymással. Bármi gondod akadt, számíthattál rám, azonban amióta Melody szakított veled (és édesapánkat letartóztatták, illetve a nagyi folyamatosan veszíti el az emlékezetét) azóta olyannyira bezárkóztál, hogy még velem se nagyon akarsz beszélni. Pedig hidd el, öcskös, nagyon is szeretlek és aggódok érted. Ne tudd meg, hogy hányszor szeretném elsírni magam, amiért szomorúnak látlak.
Te talán nem is látod, de pontosan tudom milyen az, amikor magányosnak érzed magad, és olyan, mintha a világ összes problémája a nyakadba szakadt volna. Szeretném, ha visszatalálnánk egymáshoz, és legalább mi kitartanánk egymás mellett, ha már a suliban állandóan szekálnak minket. Mert bizony megteszik. Megteszik, mert aranyvérűek vagyunk. Megteszik, mert azt hiszik, hogy apánk sikkasztott az ispotálytól. Megteszik, mert az emberek néha tele vannak rosszindulattal, és elhisznek minden pletykát. Én pedig szeretnék melletted állni ezekben a nehéz órákban. (Számtalanszor tettem helyre másokat azért, mert piszkáltak téged.)

//Tulajdonképpen én vele kapcsolatban sem szeretnék megszabni sok mindent. Jelenleg eléggé maga alatt van, de örülné neki, ha a karakter jó kezekbe kerülve legyűrné a depressziót, és ismét kivirágozna.
Az ex-barátnő személyében, akárcsak az egyik unokatestvérünk képében keresd Rókát, aka Clyde Cornert, illetve engem Franklin/Lynette-ként lehet megtalálni az oldalon. De ha esetleg Clyde ikertestvérével bandáznál, akkor Queenie, az az Bonnie a te embered. //

Vissza az elejére Go down
Gideon Turner


Mardekár

Armin Turpin Asher-angel-handsome

Lakhely :

Islington / Roxfort



Playby :

Asher Angel


92


Armin Turpin Empty
Gideon Turner
Kedd Nov. 30, 2021 9:04 pm
Én is Várlak!

Armin, Armin, Armin… te félnótás. Soha nem értettem meg, hogy Melly mit evett rajtad, mikor együtt voltatok. Szerencsére ennek a borzalomnak már vége és ez nekem miért is volt jó? Minden akadályozó tényező megszűnt és már senki nem védett meg attól, hogy átrendezzem az arcberendezésed. Melly sokat mesélt rólad és a beteges féltékenységedről. Éppen ez az oka annak, ami miatt nem bírom a fejed. Ameddig együtt voltatok, csupán a lány kedvéért nem vertelek meg, pedig megtehettem volna sokszor. Csupán nem akartam veszekedni egy baráttal miattad. Így visszafogtam magam. A szakításotok után, mikor megláttál vele beszélgetni, volt egy kisebb összezörrenésünk is a folyosón. A legnagyobb szerencséd ott is az volt, hogy valaki közbelépett, mielőtt felnyalattam volna veled a padlót. Ez azonban nem lesz mindig így, ezért jobban jársz, ha magad mögé lesel, mert nem tudhatod pontosan, hogy mikor is csapok le.

//A két karakter érezhetően rosszban van, de ez idővel változhat a játéktéren. Várlak bizony, mert mindenkinek szüksége van ellenségre is, szóval gyere-gyere. Hagy rendezzem át az arcodat Rolling Eyes //


Love.
Lust.
Faith.
+ Dreams...
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: