Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Születésnapi bál

Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Szomb. Ápr. 18, 2020 9:51 pm
Tisztelt meghívott!

Szeretettel várjuk önt és kedves családtagjait Tyler Roquetaillade 17. születésnapi álarcos báljára, ami a Roquetaillade birtokon kerül megrendezésre, április 7-én este hét órakor. Megjelenés szigorúan elegáns öltözetben, és álarcban. Az érkezőket kíváló francia pezsgő, és előételek várják majd az ajtóban, a bejutás pedig egyedül ezzel a meghívóval lehetséges.

Tisztelettel várjuk: Roquetaillade család

***

Ezúttal szeretnék mindenkit meghívni a csodálatos, szülinapi álarcos bálomra! Very Happy Mindenki kap majd egy ilyen fancy, nagyon előkelő meghívót, higgyjétek el, nem én fogalmaztam, de ez a belépő jegy a bálra, úgyhogy ne hagyjátok otthon, mert nem fognak titeket beengedni!

Amúgy meg bárki jelentkezhet, szívesen látunk mindenkit, főleg én. A bál eléggé elegáns lesz, de ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne jól szórakozni, hajnali egy után csak miénk, fiataloké lesz a terep, az őskövületek pedig addigra már el fognak menni aludni.

***

Viccet félretéve, valóban mindenkit szeretettel várok a kalandra. Nincsen semmilyen különleges kikötés a jelentkezésre, de az nem árt, ha engem, vagy valamelyik hozzám kapcsolodót ismersz azért. Very Happy Az aranyvérűek automatikusan meghívást kaptak.

Jelentkezési határidő:

Április 25
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Szomb. Ápr. 18, 2020 9:56 pm
Köszönöm a meghívást, rám mindenképpen számíthatsz*-*
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Szomb. Ápr. 18, 2020 10:01 pm
Szerintem nem is kérdés, hogy én is ott leszek Születésnapi bál 3217638854
Remélem az elsők között találsz majd rám Razz Wink Születésnapi bál 2118478306
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Szomb. Ápr. 18, 2020 10:19 pm
Na, hát az én meghívóm valahol rohadtul elekeveredett, bocsi. : (( De látod ott az a hugrás csaj, na mi a neve… tök mindegy, a lényeg, hogy tudom, hogy ő nem akar menni, szóval szépen elcsórtam az övét, jó lesz ez így, nem? De.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Szomb. Ápr. 18, 2020 10:35 pm
Ki nem hagynám! Az első táncod az enyém... Rolling Eyes Születésnapi bál 2327506071
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Vas. Ápr. 19, 2020 12:33 am
Biztos rossz helyre került a meghívó, de én is kaptam egyet Rolling Eyes elvégre miért is ne mennék el, biztos mindenkinek kell egy orosz csávó, aki amúgy a közhiedelemmel ellentétben nem is bírja a vodkát annyira. <3
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Vas. Ápr. 19, 2020 9:44 am
Bár nem biztos, hogy egy rózsaszín hajú francia lányokat is szívesen látnák a bálon, én azért mégiscsak elmennék... főleg, ha egy bizonyos orosz srác is elpofátlankodik oda *pislog Ziggy felé* Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Vas. Ápr. 19, 2020 1:30 pm
Kedves feleségemmel mi is tiszteletünket tesszük! Születésnapi bál 548657537
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Vas. Ápr. 19, 2020 8:34 pm
Én is ott leszek természetesen, figyelni kell a húgit meg téged is rendesen megünnepelni Születésnapi bál 162129408
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Vas. Ápr. 19, 2020 9:58 pm
Látok már pár ismerős arcot itt magam előtt Razz

Na de amúgy egyértelmű, hogy a Briggs család meghívást kapott, nem? Szóval nem is kérdés tehát, hogy Naomi is ott lesz Rolling Eyes Razz
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Csüt. Ápr. 23, 2020 11:09 pm
Mindenképp ott leszek. Fogjuk rá, hogy én viszem Ninát is... legalábbis mondhatja ezt, mert megengedem neki Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Csüt. Ápr. 23, 2020 11:16 pm
Naná, hogy, mit szólsz szöszi? @Olivia Leeland ? Születésnapi bál 2333359768
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Csüt. Ápr. 23, 2020 11:25 pm
Ha ennyire kell valaki, aki gondoskodik az ünnepelt vérnyomásáról... ám legyen. Rolling Eyes
#ingyenpia
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Csüt. Ápr. 23, 2020 11:38 pm
Bár nem ismer senkit és a meghívóhoz is csak véletlenül jutott. Találta a Roxfort egyik folyosóján és hát... nagyon kíváncsi egy itteni bálra. Szóval csak úgy megjelenik rajta, remélve, hogy ismerősökre talál Smile
Vissza az elejére Go down
Alina Scamander


Akadémista

Születésnapi bál 2259087b7f188ea92df5fa0eb47c284dcf496708

Lakhely :

☆ London || Abszol út ☆



Playby :

☆ Sabrina Carpenter ☆


436


Születésnapi bál Empty
Alina Scamander
Szomb. Ápr. 25, 2020 12:39 pm
Az utolsó pillanatban de jelzem hogy én is elmegyek a bálra. Úgy is tartozol nekem egy báli meghívással Születésnapi bál 3552112054
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Szomb. Ápr. 25, 2020 5:37 pm
Utolsó pillanatban szintén, mert hát rengeteget gondolkoztam hogy menjek-e vagy sem... De hát kell egy kis szocializáció, nem? Szóval jelen leszek én is :3
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Vas. Ápr. 26, 2020 3:26 pm
Én is jelentkeznék, ha lehetséges Születésnapi bál 162129408
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Vas. Ápr. 26, 2020 7:34 pm
Először is: köszönöm, hogy ilyen sokan jelentkezetek, egészen sikerült meghatnotok *képzeletbeli könnycseppeket törölget* Very Happy

Ezennel pedig lezárom a jelentkezést, ha valaki utólag mégis szeretne becsatlakozni, csak dobjon nekem egy pm-et, hogy tudjak róla Wink

Mivel ilyen sokan vagyunk, ezért több körös játékra gondoltam, kicsit hosszabb lefolyással, hogy mindenkinek lehetősége legyen megtenni azt, amit eltervezett.

Sorrend és az, hogy egy körben ki mennyi reagot írhat egyáltalán nincs megszabva, annyit írtok, amennyi jól esik, és ahogy a helyzet hozza. Szeretném, ha két mesélői reag között (ezeket fel fogjátok ismerni) legalább egyszer mindenki írna egy hozzászólást, a következő időpontig. A határidőket itt is mindig ki fogom írni a könnyebb átláthatóság miatt.  A fő mesélői reagokon kívül számíthattok rövidebb, véletlenszerű hozzászólásokra is, ami segít majd egyes karaktereknek közelebb kerülni bizonyos csoportokhoz, vagy egy másik magányos lélekhez, hogy senki se maradjon egyedül és jó élményként maradjon meg az esemény Very Happy

Hamarosan tehát érkezni fog a kezdő reag a kúriámba, ugyanezen a címen. Születésnapi bál 2333359768

Ne felejtsétek el az álarcokat és a legfontosabbat: érezzétek jól magatokat! Very Happy

Jelenlegi résztvevők:

Stormie Lovell-Nott
Adele Leeland
Nina Travers
Poppy Willows
Ziggy Yanovich
Héloise Brugiére
Theodore Selwyn
Celeste Selwyn
Wylie Willows
Naomi C. Briggs
Cromwell Pearce
Aurelius L. Lestrange
Olivia Leeland
Karin Rei Tanaka
Alina Scamander
Harper Briggs
Jasper Travers
Blaise Finch-Fletchley
Lynette Weasley
Erin Macmillan
Eadlyn Lehnhardt
Clyde M. Corner
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Vas. Ápr. 26, 2020 10:14 pm
Na akkor itt lenne a kezdő Very Happy :


A következő mesélői poszt időpontja pedig:

Május 3.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Születésnapi bál Empty
Vendég
Szer. Május 06, 2020 11:30 pm
Bocsánat az eddigi várakozásért. Very Happy A következő kaland reag, ami előre mozdítja majd az eseményeket, most egy kicsit hosszabb határidőt kap majd. A dátum:

Május 20.

Aki addig is szeretne még jelentkezni, az még mindig megteheti, csak annyit kérek, hogy továbbra is dobjon meg egy pm-el vagy értesítsen valamilyen úton-módon. Ez lesz az utolsó lehetőség, arra, hogy valaki még csatlakozzon, úgyhogy gyertek, gyertek ha szeretnétek!  Very Happy
Vissza az elejére Go down



Születésnapi bál Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: