Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

spider in a cage || sean & sage

Sage A. Clawshard


Akadémista

spider in a cage || sean & sage 99d9b067ba88f22b000e1dce7babc714

Elõtörténet :

everything, white glove, everything sent quick
spider in a cage || sean & sage CDzszpo
got the Midas touch, fuck you think this is?

Multik :

➳ kiskacsa

Playby :

Hur Hyun-Jun


10


spider in a cage || sean & sage Empty
Sage A. Clawshard
Hétf. Márc. 11, 2024 3:01 pm




sage & sean
do you regret the things we shared that i'll never forget? well, do you? tell me that... i know i'm young, but my mind is well beyond my years, i knew this wouldn't last, but fuck you, don't you leave me here!


Nem mondom, hogy nem lőtték ki magukat a szemöldökeim a világűrbe, mikor Sean, akarom mondani Mr. “Best-and-Sexiest-Boss-of-The-World-AKA-My-One-Time-Ex” Cho kiejtette a “csapatépítő” szót… Mert akkor hazudnék. Persze fizikailag lehetetlennek hangzik, hogy a szemöldökeim ilyet csináljanak, de esküszöm megtörtént, mert azóta mintha néhány szál feljebb nőne ki, mint ahol kellene, úgy kell őket egyesével kiszedegetnem!

És ez azért van amúgy, mert a “csapat” amit építeni szeretne történetesen két főből áll - belőle és belőlem. Ráadásul a program közös ivászat volna, ami már egyszer végződött valami nagyon extrában, persze ő erre nem emlékszik, de Merlinkém, mi van, ha megint az lesz a vége?! Mármint, engem nem zavarna… Sőt! Örülnék neki, ha megint láthatnám a csupaszexi meztelen testét… De hé, vajon tisztában van vele, hogy ez így nagyon félreérthető meghívás volt a részéről?! Vagy csak én gondolom túl? Valaki segítsen már… Krumpli!

Anyway, szóval amióta ezt kijelentette kicsit izgulok. Előbb haza tudtam menni, mert minden feladatomat befejeztem mára, így most készülnöm kellene, de… Érzem, hogy a szívem majd’ kiugrik a helyéről, közben csak a tükörképemet bámulom és próbálok valami szolid, kicsit maszatos eyelinert rajzolni a szemeim köré. Nagyon nem egyszerű feladat, csak mondom! Már háromszor le kellett törölnöm… Negyedjére is feladom végül, és csak egy-egy apró, pasztell kék csíkot húzok a szemeim sarkába. És ennyi. Legyen elég ennyi!

Mire elérkezik az idő, hogy elinduljak, már remegnek a lábaim, de csak mert attól tartok, hogy menten neki fogok esni kedvenc főnökömnek, ha meglátom. Vajon valami dögös, elegáns szerelés lesz rajta? Vagy valami laza és komfortos? Én egy cuki pasztell kék felsőt húztam fel, rá egy fehér, csupa-csipke inget szétgombolva, meg egy fekete farmert, aztán bőrkabát, és a többi… A körmeim szokás szerint pasztell kékre vannak festve, a gyűrűs ujjaimon pedig feketére.

A taxiban összesen tíz percet töltök, de egy örökkévalóságnak tűnik. Mire odaérünk, már az összes vért kiráztam a lábamból, szinte fáj mozgatni a combomban az izmokat, és ebből később még tuti valami görcs vagy izomláz lesz, de ez most mindegy! A helyszínre érve óvatosan benyitok, majd körbepillantok, hátha Sean már ideért és foglalt nekünk helyet. Életemben nem jártam itt… Nagyot nyelek, ahogy egyre több tekintetet érzek magamon, de próbálom kizárni őket a fejemből. Nem vagytok itt. Hülye perverzek!

Mély levegőt veszek, majd lassan fújom ki, s észre se veszem, hogy nyílik mögöttem az ajtó - én pedig természetesen elállom az utat! De ahelyett, hogy odébb lépnék, hagyom, hogy az a valaki nekimenjen a hátamnak, mert hirtelen mozdulni se tudok így, hogy tök egyedül vagyok ezen a helyen. Nem szoktam problémázni az egyedülléten… De ma este szándékosan nem kéne egyedül lennem és mégsincs a főnököm sehol!

Persze mikor meghallom a hangját a hátam mögött, egyből ugrok egyet és végre megfordulok. Áh, szóval ő jött nekem az előbb! Szinte felragyog az arcom, ahogy meglátom. – Főniii! Szép estét! Te is most értél ide? – aranyosan mosolygok rá, közben kissé félrebillentem a fejemet. Még mindig útban vagyok, de most, hogy ez a szép férfi itt áll előttem, nem érdekel semmi!


Sean Myeong Cho varázslatosnak találta





chokehold;
tangled up like branches in a flood


Vissza az elejére Go down
Sean Myeong Cho


Varázsló

spider in a cage || sean & sage KxPGi1l

Lakhely :

Limerick


Keresem :

I haven't failed
spider in a cage || sean & sage V7fqZhi
I have just found 10.000 ways that won't work


Playby :

Yoo Jun


11


spider in a cage || sean & sage Empty
Sean Myeong Cho
Hétf. Márc. 11, 2024 4:44 pm




sean and sage
stronger than the ocean, i face my fears. no, i won't let the shadows ambush me. let my voice speak louder with words so clear. let it be heard, i'm the storm chaser


Egy dobbanas, ket dobbanas, fel dobbanas... Felkapom fejemet a papirtomeghbol, amikor meghallom szivem egyenletlen ritmusat. Csak egy pillanat volt az egesz, de eskuszom ereztem, hogy valami nincs rendben, s ez aggodalomra ad okot, hiszen ilyen gyorsan nem megy tonkre az  ketyere, mely miatt a zorgo kis doboz mellkasomban kepes normalis tempoban verni.

De hiaba figyelem tovabb, hiaba osszpontositok verkeringesemre, s szivveresemre, nem valtozik semmi. Percekig csak ul, hatradolt mar a szeken, szeme lehunyva, s a nema csendben csupan sajat szivveresere koncentral. - Sage, hoznal nekem egy teat? Oolong. Rozsas. - Persze mar tudhatja a gyakornok, mert mindig ezt kerem, ha ugy erzem szivem rosszalkodik, vagy esetleg valami nem lenne rendben a keringesemmel. - Sage?! - nyitom ki nemileg frusztraltan a szemeimet, mert nem volt hajlando valaszolni az  nyavajas! S csak ekkor esik le, hogy mennyireis nagy a csend, hogy a mar jol megszokott zoomie hangjait sem lehet megfigyelni, hogy nincs az allando porges es a random megjegyzesek sorozata, amik az elejen meg zavartak, mostanra pedig annyira a mindennap reszeve valtak, hogy egeszen furcsa ennyire uresnek latni az irodat.

En magam engedtem el  fiut elobb, hiszen szoktam latni, hogy mennyire szereti kifesteni kormeit, vagy milyen szep sminkeket keszit minden nap. Gyanitom orakig keszulodik... En pedig nem akarom, hogy elkessen a mai csapatepitorol, ha mar egyszer kitalaltam ezt az egeszet.

Pontosabban a nagybatyam javasolta munkaidon kivul, hogy vigyem el a gyakornokomat egy italra, s nevezzem csapatepitesnek, ami nevetseges, hiszen en magam kozoltem, hogy nem vagyok hajlando egynel tobb embert felvenni, mert nem merem akarkire rabizni munkamat. Sage is csak azert johetett, mert ertelmesnek es ugyesnek talaltam. S tudom am, mire ment ki a jatek, a jo oreg Brendan megint azt akarta, hogy szocializalodjak, sot biztos vagyok benne, hogy randira akart kuldeni, mert lehet elszoltam neki magam egy becsipett allapotomban, hogyha nem lenne a munkatarsam Sage lehet elvinnem egy kellemes hotelbe egy estere. Csak az a baj, hogy a lelkem melyen en meg mindig azt keresem, aki aznap este fekete csipket viselt arany diszitesekkel, s kormei hosszuak voltak, feketek.. Akarom ot!

Persze Sage is jo tarsasag lesz. Meg ugyse mentunk el egyutt sehova ugy, mint ket munkatars, s nem ugy, mint fonok es beosztotja. S nem fogok hazudni, amint vegre hazaestem,en is nekialltam keszulodni. Nem akartam tulzasba vinni,igy csak egy bezs inget vettem fel, aminek ujjat felturtem, pont  akonyokom ala, tovabb se, mert az hulyen nez ki. Szuk fazonu, igy jol latszanak benne az izmaim es szeles vallam. Hozza egy fekete vaszonnadragot valasztottam, s egy egyszeru fekete ovet. Jobb karomon ott volt egy ora, mert ha a bal oldalra vennem fel, akkor tulsagosan is felkeltene a figyelmet a hegre, mely alkaromon huzodik. Sage latta mar, nem mondott semmit, igy remelm, hogy nem most fogja megjegyezni. Nem mintha nem meseltem volna el neki, hogy mi torten velem.

Melyet sohajtva nezek magamon vegig a tukorban, majd csak felveszem motoros dzsekimet, s megyek kijelolt barba. Miert is iszogatast akartam? Ja... Mert ez egy randi vagy mi, amit csapatepitesnek alcozunk. Nevetseges, de persze mindegy!

Boven idoben erkezem meg, igy csak kenyelmesen leparkolok, s mivel volt egy szabad percem a pontos talalkozas elott, igy nem siettem. Megis sikerult belemennem az ajtoban megallo fiuba, kit jobban megnezve igazabol nem is volt meglepo, hogy pont a legrosszabb helyen vetett gyokeret laba. - Sage...? - nezek ra kerdon,  pedig megfordul, smint edes kiskutya, aki  gazdijat latna kezd el csillogo szemekkel pislogni ram. Automatikusan elmosolyodom a megszolitasra, majd a derekanal fogva felkapom es odebb pakolom egy fel meterrel. - Ne az ajtoban. - Gyorsan korbenezek, fejemmel intek az egyik felszolgalonak, hogy jojjon oda hozzank, mert foglaltam asztalt magunknak nyilvan. - Es mara csak Sean. - Ismet kap tolem egy batorito mosolyt, majd ha megvan az asztal, kovetem is a felszolgalot,de hogy el ne hagyjam ezt a bugrist, kezemmel atolelem a derekat es igy vezetem.


Sage A. Clawshard varázslatosnak találta




The right perspective makes
The impossible possible


Vissza az elejére Go down
Sage A. Clawshard


Akadémista

spider in a cage || sean & sage 99d9b067ba88f22b000e1dce7babc714

Elõtörténet :

everything, white glove, everything sent quick
spider in a cage || sean & sage CDzszpo
got the Midas touch, fuck you think this is?

Multik :

➳ kiskacsa

Playby :

Hur Hyun-Jun


10


spider in a cage || sean & sage Empty
Sage A. Clawshard
Hétf. Márc. 11, 2024 7:26 pm




sage & sean
do you regret the things we shared that i'll never forget? well, do you? tell me that... i know i'm young, but my mind is well beyond my years, i knew this wouldn't last, but fuck you, don't you leave me here!


Amúgy én kimondottan jó társaság vagyok! Jók szoktak lenni velem a bulik, főleg mikor toppon vagyok és eleget is ittam ahhoz, hogy egy asztalra föllépve táncikáljak, rázzam a kis csípőmet és közben énekeljem annak a Beyoncé dalnak a szövegét, ne kérdezd melyiknek, mert nem tudom a címét! Szóval biztos lehet benne Mr. Szexisten, hogy velem csak jól érezné magát minden helyzetben, még a legkellemetlenebb szituációkban is, mert pontosan tudom, hogy kell feldobni a kedvét! Ha meg esetleg egyik próbálkozásom se sikerülne, hát csak nézzen az arcomra, ettől a szép pofitól tuti jobb kedve lesz!

Szeretem azt, aki vagyok. Még úgy is, hogy a lábaim közt nem mindig volt az, ami most, meg a testem sem túlzottan férfias alakú, de ez nem zavar, hiszen ez is csak része Sage-nek! És különben is, nálam jobban senki nem tud viselni egy crop-topot, még a lányok sem! Úgyhogy meg vagyok elégedve magammal. Tetszik a hajam, a ruháim, a körmeim, a sminkem, az ékszereim és a munkám is, a főnököm meg pláne nagyon tetszik - már akkor is tetszett, amikor még csak ismeretlenül összejöttünk egy éjszakára. Persze azt még nem bocsátottam meg neki, hogy felültetett később… De így, hogy amnéziás szegényke, kénytelen vagyok elengedni. Pedig én még most is szívesen járnék vele! Ezért is igyekszem olyan csinire kicsípni magam a ma esti “csapatépítő” ivászatra.

Az persze más kérdés, hogy menet közben majd’ kiugrik a szívem a helyéről, és a plusz időmet - amit a világon a legjobb főnitől kaptam - is csak arra pazarlom, hogy egy ostoba füstös tust nem tudok meghúzni a szememen, amit aztán fel is adok! Ennyi erővel maradhattam volna még vele egy kicsikét az irodájában. Megnézegethettünk volna együtt néhány kémcsövet, vagy ilyesmi. De azért nagyon hálás vagyok neki, hogy elengedett előbb!

Mindenesetre csak-csak sikerül összeszednem magam időben, sőt, még a taxi is pontosan érkezik meg a kiválasztott helyszínhez, de alig-alig tudok kimászni belőle, mert az izgalomtól reszketnek a lábaim kissé. Mégis elbotladozok valahogy a bejáratig, ahol aztán kukán megállok az ajtóban, mert annyi idegen ember van idebent, és egyik se néz ki úgy, mint az én drága Sean-om. Fura volt vele először újra összefutni azon az interjún. Azt hittem, szórakozik velem valaki! Emlékszem, egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy meneküljek… De aztán egy belső hangom megtiltotta, hogy kiforduljak az iroda ajtaján. Fuck no! Maradnom kellett, hogy ismét magamba habarítsam ezt a csodaszép férfit.

Aki egyébként most jól meg is ijeszt, mikor nekem jön és a nevemen szólít. De aztán mikor megfordulok és pillantásunk találkozik, máris olvadok, mert ahjj annyira fess, annyira helyes, és annyira… Annyira bézs van rajta… Badumm. Badumm-dumm. Dumm-badumm.  Szívem bolond ritmusban kezd verdesni, miközben magát szorongatja keservesen. Emlékeket idéz fel bennem ez az ing, mert ezt viselte aznap este is… Ezt viselve lopta el az engem életben tartó ketyerét a mellkasomból. Egy másodperc erejéig átfut az arcomon némi szomorúság, de alig tűnik fel, talán ő sem fogja észrevenni. Aztán ismét felragyogok. Pont, amikor ő egyszerűen felkap és odébb pakol, mint holmi kartondobozt. – Heh?! – Arcomat elönti a melegség, mert néhány pillanatig a derekamat fogta azokkal a hosszú ujjakkal, áhh, sikítani tudnék!

– Sean… – Ábrándozva ejtem ki nevét, közben mutatóujjam oldalát finoman ajkamhoz szorítom, hogy elrejtsem bágyadt mosolyomat. Tetszik, hogy most így szólíthatom, és hogy ezt mosolyogva mondta nekem. Boldoggá tesz. Közben a pincér vagy akárki odalép hozzánk, hogy megmutassa az asztalunkat, így csak követem őt, de Mr. Cho - azaz Sean! Sean. - átöleli a derekamat (!!!) és így vezet maga mellett. Ha eddig nem is voltam annyira elvörösödve, hát most egy érett paradicsom piros színe lepi el az egész arcomat. Úgy nézhetek ki éppen, mint azok a kipirult férfi karakterek a yaoi animékben. Szinte gőz jön ki a fülemen is! – Tu-Tu-Tu-Tudod… Még sosem jártam itt… – Hebegem-habogom, közben kezeimet tördelem magam előtt. Miért kell épp így fognia? Áhh!


Sean Myeong Cho varázslatosnak találta





chokehold;
tangled up like branches in a flood


Vissza az elejére Go down
Sean Myeong Cho


Varázsló

spider in a cage || sean & sage KxPGi1l

Lakhely :

Limerick


Keresem :

I haven't failed
spider in a cage || sean & sage V7fqZhi
I have just found 10.000 ways that won't work


Playby :

Yoo Jun


11


spider in a cage || sean & sage Empty
Sean Myeong Cho
Hétf. Márc. 11, 2024 8:09 pm




sean and sage
stronger than the ocean, i face my fears. no, i won't let the shadows ambush me. let my voice speak louder with words so clear. let it be heard, i'm the storm chaser


A nagybatyam szerint adrenalinfuggo vagyok. Vagy szuicid. Vagy mazochista. Vagy mind a harom igy egyben. De mivel egyikunk sem pszichologus, igy nem igazan tudjuk megallapitani, hogy mi igaz ezekbol, vagy mi nem. Az egeszen biztos igaz ram, hogy munkamanias vagyok. Ezt mar Sage is megallapitotta parszor, s en mindig csak egy szigoru pillantassal jutalmazom.

Furcsa egyebkent a kettonk kapcsolata. elso pillanattol kezdve ereztem azt, hogy annyira idegesito, hogy az ideg szet fog vetni, ha megint megszolal, ugyanakkor nem tudtam tagadni,hogy korahoz es tapasztalatahoz kepest nagy tudasa van. Igazabol tudtam, hogy azok, akik megjelennek majd a gyakornoki pozicio interjujan, nem rendelkeznek majd nagyjabol semmilyen munkatapasztalattal. en viszont nem arrol voltam hires, hogy ez nagyon erdekeljen. en is ugy kezdtem, hogy csak eszmeletlenul jo gondolkodtam, s nagybatyam ugy gondolta, hogyha az elejen ott is kell mellettem lennie,akkor is hasznos leszek majd a munkaban. en is ilyen embert akartam. Valaki, aki hajlando tanulni, de van esze. S pont ez a hiperaktiv, bipolaris macskacapa jutott ki nekem.

Azt hiszem az volt a legerdekesebb az egeszben, hogy feltunt, hogy idonkent mintha flortolne velem. Nem voltam hajlando viszonozni ezt munkaido keretein belul. Meg Bredan es koztem is megvolt a hivatalos fonok es beosztott fele kapcsolat, ha dolgoztunk, s csak azon kivul voltunk rokonok. ennek koszonhetoen soka egyebkent nem is sejtettek, hogy titokzatos tarstulajdonos en volnek. Nem kotottem en se senki orrara, egzsyeruen voltam. De igen... Amint elutotte az oram az este fel hatot, mar en is kicsit lazabb voltam, meg akkor is, ha meg irodban kellett maradnunk, s talan viszonoztam is egy-ket mocvskosabb megjegyzeset, kacsintottam ra, ha ugy tartotta kedvem, vagy az udvariasnal kicsit kozelebb hajoltam hozza, esetleg ugy mutattam meg neki, hogyan hasznaljon egy-egy eszkozt, hogy fole hajoltam, kezei az enyemben... Szoval romantikusan.

Bar az nem az en otletem volt, hogy elvigyem egy randira, amit egeszen masnak alcazunk. Nem, ez csak es kizarolag Brendan nevetseges agyszulemenye volt, amire elsore egyebkent nemet mondtam, majd egyetlen tolvonassal kotelezove tette nekem, hogy akkor havonta el kell vinnem csapatepitesra Saget... aminek semmi ertelme sem volt, mert csak ketten voltunk. Es mivel nem hulye a fiu, szerintem pont sejti, hogy mirol is van szo. De probalja meggyozni nagybatyam, hogy nekem az kell, akit aznap este ismertem meg, kinek neve es arca ismertelen. Add fel Sean, sose talalod meg, Sage viszont itt van. S ebben is volt nemi igazsag. Mert amugy nem mondom, hogy kozombos vagyok, csupan nem tudom, hogy mennyire lenne vele komoly az egesz. Nem akarok olyasmibe idot olni, amit nem mondok biztosra, hogy sikerulne.

De talan erre jo lesz a mai este, hogy kicsit jobban megismerjem, kicsit kotetlenebb legyen az egesz. Ezert is csipem ki magam, szebb vagyok, mintha valoban csak csapatepuitenek. akkor egeszen biztosan nem vittem volna tulzasba. Valami kenyelmes farmer, sportcipo, meg polo es pulcsi. Nem lennek ennyire fancy, hogy itt lakcipot huzzak es meg asztalt is foglaljak magunknak...

Elsore aggodok, hogy esetleg nem fog idoben megerkezni, amit nagyon nem birok, ezt os tudja, mert mar legeleso nap tisztaztam vele... s azota meg elottem esik be. Nem mintha zavarna, sot orulok neki. Most is egyebkent elottem lepett be, s csak tippelek, hogy tul regota nem lehet itt, ha az ajtonal tovabb meg nem jutott a draga szivem. Ugy kell odebb raknom ot, de annyira aranyosnak talalom, hogy meg mosolygok is ra... Amugy is ezt tennem. Mert tenyleg amugy nagyon szep es edeske.

- Sean. - bolintok, s meg kuncogok is, amiert ennyire edesen mondta ki nevemet... De inkabb mar ulnek, igy jelzem is felszolgalonak,hogy vezessen minket megfelelo helyre. De mivel feltem ezt az idiotat, igy nyilvan a derekanal fogva cvezetem ot, s eskuszom.. Mintha melegebb lenne, vagy remegne, vagy valami mas. A szive hevesen ver, erzem, a vere gyorsabban aramlik a testeben, s muszaj megtudnom, hogy ez miattam van-e. Remelem?

- Valahogy ereztem. -nevetek fel halkan, s kozben megerkezunk a nekunk kijelolt helyre, ami szerencsere kicsit eldugodtabb, igy nem kell ordibalnunk. en pedig segitek neki leulni, kihuzom neki a szeket, majd he helyet foglalt, akkor be is tolom neki. - Egyebkent... - teszem le magamat a vele szemben levo szekre. - Nagyon jol nezel ki ma... Is. - kezdem el fejemet egyik oldalrol  masikra donteni.





The right perspective makes
The impossible possible


Vissza az elejére Go down
Sage A. Clawshard


Akadémista

spider in a cage || sean & sage 99d9b067ba88f22b000e1dce7babc714

Elõtörténet :

everything, white glove, everything sent quick
spider in a cage || sean & sage CDzszpo
got the Midas touch, fuck you think this is?

Multik :

➳ kiskacsa

Playby :

Hur Hyun-Jun


10


spider in a cage || sean & sage Empty
Sage A. Clawshard
Pént. Márc. 29, 2024 5:06 pm




sage & sean
do you regret the things we shared that i'll never forget? well, do you? tell me that... i know i'm young, but my mind is well beyond my years, i knew this wouldn't last, but fuck you, don't you leave me here!


Hát az a helyzet, hogy amióta az exemmel - mert az exem igen, csak nem emlékszik! - dolgozom együtt, az életem egy hatalmas felfordulás. Mármint, eddig se volt egy sétagalopp, hiszen egy mentálisan rettentően instabil, hiperaktív, transznemű fél-szirén vagyok, ráadásul nagyon szexi koreai génállománnyal is megáldottak, arról nem is beszélve, hogy agybajosan tanulok pszichomágiát… De na, Sean mellett még bonyolultabb minden, mert nagyon is odavagyok érte, de ő azt se tudja ki vagyok, de közben meg munkanapokon fél hat után flörtölget velem. Szóval teljesen össze vagyok zavarodva.

Az sem segít, hogy ezt a “csapatépítőnek” csúfolt valamit most megtartjuk, mert hát aligha lehet annak nevezni mikor ketten vagyunk, ráadásul fancy helyre jöttünk és még ki is csíptem magam. Tini kislánynak érzem magam, akit a suli legszexisebb pasija kiszúrt magának és most mindent meg akar tenni azért, hogy a srác ne unjon rá. Fenébe is… Hiába beszéltem erről apuval, nem tudott sokat hozzáfűzni. Elmondtam neki, hogy mi már egyszer találkoztunk, még a részleteket is elmeséltem mire rám szólt, hogy “nem akarom tudni mit csinált az az ember az egyetlen fiammal” - pedig azt hittem már túlvagyunk a meleg szex témán -, úgyhogy vele se voltam előrébb. Viszont azt tanácsolta, hogy egyelőre ne mondjam el neki az igazat, mert sokkolhatom vele, vagy esetleg azt hiheti, hogy csak így akarok a nadrágjába jutni és kirúg amiért hülyeségeket beszélek. És nem akarom, hogy kirúgjon! Vele akarok lenni örökké… Azaz… Jaj istenem!

Összevissza jár a fejem, s talán ezért is akadnak meg lábaim az ajtónál, ezért nem jutok beljebb még akkor sem, mikor valaki - mint kiderült, Mr. Dögösdaddy - egyenesen nekem jön. Szerencsére nem valami kigyúrt pacák az, akinek nincs haja és haj hiányában esze sem, és azonnal nekem is esne amiért az útjában álltam… Így csak simán odébb leszek téve, mintha egy tollpihe volnék, amitől annyira zavarba jövök, hogy azt is elfelejtem, mit keresek itt.

– Ahwwww – kicsit toporzékolva, kezeimet dínó-állásban ökölbe szorítva fejezem ki túltengő izgatottságomat, mert hát ritkán esik meg, hogy a keresztnevén szólíthatom - utoljára szerintem azon az éjszakán mondhattam ki két nyögdösés között… Merlinem, de jó is volt! Szinte érzem a kezeit a bőrömön… Mindenhol… Aztán rájövök, hogy a valóságban is érzem, a derekamon. Ettől úgy elpirulok, hogy attól félek, fel fog robbanni a fejem! Még csuklok is egyet, a nevetése meg… Ahhh… – Ehehe, mi árult el? – Az én nevetésem inkább zavart, mint édes vagy izgató, aztán a nekünk kijelölt helyre érve még motyogok is pár sort, mert ez most már határozottan nem úgy fest, mint egy hivatalos csapatépítés… Ez egy… Egy… Randi?!

Ezen kattogva foglalok helyet, Sean pedig még be is tolja a székemet, amiből már biztos lehetek, hogy ez bizony nem a munkáról szól, nem-nem, határozottan nem… – Igen! Figyelek! – kapom fel a fejem hirtelen, majd bókját hallva nagyot nyelek. – Kö-Köszönöm… – sűrűn pillázok rá, s most úgy érzem, nagyon hülye képet vághatok, lehet, hogy a hajam is rosszul áll, talán nem jó outfitet választottam, a körmömről lekopott a festék… Lassan kopogni kezdek velük az asztalon, de igyekszem halkan csinálni. – Nagyon… Tetszik az inged… – Ami igaz is, főleg, hogy anno én téptem le róla, persze előtte kigomboltam, hogy ne menjen tönkre… De arra is emlékszem, hogy hajnalban én viseltem, mikor a hotelszoba erkélyére kisétálva a filmekre annyira jellemző módon a feléledő várost nézegettem, s közben a korlátnak támaszkodva éltem újra a közös éjszakánk legforróbb pillanatait. Igen, szeretek úgy tenni, mintha az egész életem egy hollywoodi rom-com lenne, attól kevésbé érzem kaotikusnak. De… Elszomorít, ha csak visszagondolok, mert faképnél hagyott, pedig ott vártam rá a megbeszélt helyen, s még akkor is csak vártam és vártam, amikor már bőrig áztam. Hideg volt és pocsék… De legalább a könnyeimet elfedte az eső. – Te már tudod, mit fogsz rendelni?






chokehold;
tangled up like branches in a flood


Vissza az elejére Go down
Sean Myeong Cho


Varázsló

spider in a cage || sean & sage KxPGi1l

Lakhely :

Limerick


Keresem :

I haven't failed
spider in a cage || sean & sage V7fqZhi
I have just found 10.000 ways that won't work


Playby :

Yoo Jun


11


spider in a cage || sean & sage Empty
Sean Myeong Cho
Szomb. Márc. 30, 2024 1:27 pm




sean and sage
stronger than the ocean, i face my fears. no, i won't let the shadows ambush me. let my voice speak louder with words so clear. let it be heard, i'm the storm chaser


Nem mondom, hogy Sage nem lenne jó. Teljesen tökéletes partner is lehetne, sőt feltételezem egyébként a mentális bajai ellenére, kifejezetten jó szerető lehetne belőle. Engem legalábbis nem zavarnak az eddig felfedezett hoppái. A figyelmi mániája egészen vonzó is, mert azt feltételezi, hogy különlegesnek tart, amiért senki máshoz nem rohan úgy, mint hozzám, mikor reggel leszállok a motorról, s már jön, hogy üdvözöljön. Vagy mikor hoz nekem kávét, mindig pontosan ugyanazt, karamel latte macchiato, mandulatejjel. Pedig sosem mondtam neki, ahogyan azt sem, hogy nem iszok rendes tejet. Nem érzékenység, egyszerűen nem szeretem az ízét… S ő mégis tudta. Igaz, nem mondtam semmit, sem azt hogy eltalálta, sem azt, hogy elhibázta.

Ritkán dicsértem meg… Magam sem értem, hogy miért. Inkább csak ha nem hibázott, akkor csendben konstatáltam, hogy megtette azt a minimumot, amit el is vártam tőle. Bezzeg a nagybátyám mindig rám szól, hogy igazán lehetnék kedvesebb is, mert ha így folytatom, akkor el fogom üldözni. S erre normálisan azt válaszoltam volna, hogy érdekli a fenét, akkor menjen el, de valami visszatartott. Nem szerettem volna, ha elmegy mellőlem. Furcsa volt azt érezni, hogy vágyom a figyelmére, hogy a megannyi idétlen játéka ellenére nem utáltam, sőt ha valamiért nem jött be, akkor szinte már unalmasnak lehetett volna nevezni minden pillanatomat, mert nem volt senki, aki lábatlankodott volna mellettem, s aki állandóan jártatja a száját.

De hiába flörtölgetek vele munkaidő után, annyira nem veszem komolyan, hiszen szívem mélyén azt a fekete csipkés fiút akarom megtalálni. Azt viszont én is belátom, hogy az emlékeim hiányában, úgy hogy egyedül voltam, szinte lehetetlenség volt megtalálnom őt, s talán tovább kéne lépnem, esélyt adni ennek a fiúnak… Még úgy is, hogy tudom, nem néznék jó szemmel, ha a főnök a beosztottjával járna. Nem mintha ez gondot okozna, hiszen nem leszek vele kedvesebb emiatt, sem elnézőbb.

Csak ma este, most is azért, mert hivatalosan csapatépítőn vagyunk. Ezért engedem meg, hogy a keresztnevemen szólítson, s annyira élvezi, hogy még engem is mosolygásra késztet. Nem értem miért érzi ekkora kiváltságnak, de határozottan nem utálom, hogy nem vagyok Főni ma. S mivel ennyire könnyed – részemről – a hangulat, így még a derekát is átkarolom. Nem akarom, hogy elvesszen, valakinek nekimenjen, vagy bármi legyen. Érzékeny vagyok azokra, akiket közel engedek, s Sage a jó munkaerőn kívül már mintha egy fél centivel közelebb is került volna hozzám. Az már más kérdés, hogy szerintem elég egyértelmű, hogy ő is kedvel engem, bár nem vagyok benne biztos, hogy valóban így van vagy csak a pozícióm miatt vagyok neki tetszetős… Eddigi reakciója alapján igazi is lehet ez a valami kettőnk között. – Nos, az átlagosnál is nagyobb zavarban vagy. Az öltözéked elegáns, de inkább óvatoskodó, vagyis nem tudtad milyen hely ez pontosan. Plusz nagyon tehetetlenül álltál az ajtóban ahelyett, hogy a sorban vártál volna rám… Bár foglalással nem kell, de nem tudhattad, hacsak nem jártál már itt és nem vagy tisztában vele, hogy mindig annyira tele van a hely, hogy foglalok asztalt direktbe a szokott helyemre. – Ahova többnyire egyedül érkezem, s meg is leptem vele egy-két pincért ahogy látom, hogy kivételesen mást is hoztam magammal. Minden héten ugyanekkor jövök, tudják, hogy törzsvendég vagyok, már csak az a kérdés, hogy megmarad-e Sage partnernek innentől, vagy sem.

Próbálom finoman jelezni neki, hogy a csapatépítő csak fedősztori a nagybátyám jóvoltából, s bár nem mondom ki, ez valóban inkább randi. De a reakciói… Olyanok, mint az irodában, alig szólalok meg, máris csillogó szemekkel kezd figyelni rám, mintha éppen az atombomba titkos terveit próbálnám megosztani vele. Pedig csak meg akartam dicsérni, s nem tudok nem mosolyogni a reakcióján. Egyszerűen túl édes ilyenkor. Ah rendben, rendben… Próbálkozzunk.

Dicséretére csak felvonom a szemöldököm, s először az ingen nézek végig, ami igazából semmi extra, majd pillantásom a balomon lévő hosszú vetül. Képtelen vagyok sokáig figyelni rá, ismét megérzem a fantom fájdalmat, amiről tudom, hogy nincs is, s inkább ismét egy gyengéd pillantással nézek a fiúra. – Régi darab pedig. De örülök, ha elnyerte a tetszésed. -  kacsintok rá, majd átadom neki inkább az étlapot, mert én már fejből tudom. – Lazac saláta. Amennyi alkoholt én ma megiszok itt, gyanítom jobb lesz visszafogni az evést. – Kelleni is fog a sok pia, ha én itt most tényleg akarom venni magamnak a bátorságot is valami komolyabb formáját is akarom mutatni az érdeklődésemnek.

Közben a pincér hoz két poharat és egy kancsó vizet, s a rendelésünket kérdezi, mire a fiú felé pillantok. – Amit csak szeretnél, a cég fizeti. – Vagyis én, de technikailag én vagyok a cég egyik fele. Ha tudja már mit enne, úgy én is berendelem a salátám, ha nem akkor csak italt kérünk. S amint elment a férfi én először neki töltök vizet, majd magamnak, hogy végre ihassak, mert mióta ideértem úgy érzem ki vagyok száradva. Egy dobbanás, két dobbanás, három dobbanás, fél dobbanás… Valami nincs rendben.





The right perspective makes
The impossible possible


Vissza az elejére Go down



spider in a cage || sean & sage Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: